Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Moderátor: cables

Avatar
Szalon
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 930
Csatlakozott: 2011.11.14., hétf. 13:09
Értékelés: 1373

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Szalon »

cables írta:
2019.05.03., pén. 22:40
Egy órája érkezett mailből:

"...rendben megérkeztek a kábelek. Egyesével tettem be a rendszerbe és kezdtem tesztelni őket a hangfalkábellel kezdve és haladva a forrás felé.
Folyamatosan javult a hang, illetve az én ízlésemnek megfelelő irányba vitte a rendszer megszólalását.
Az utolsó kábel bekötésére nagyon kíváncsi voltam mert ott a legkomolyabb ..... réz IC volt. Azt kell mondjam, hogy nyugodt szívvel fogom eladni..."
cables írta:
2019.05.07., kedd 07:43

ez a topik - ami engem is érdekel, mert biztos fogok én is PC-ről Cables kábellel hallgatni zenéket - kicsit elszálltnak tűnik. Meg azért, ha valaki belefog egy ilyen komoly PCs Cables kábel fejlesztésbe az áron kívül semmi sem biztos. Különböző izlésű és nagyon eltérő anyagi lehetőségű emberek írnak le dolgokat, amiket csak ők hallottak, az ő audió rendszerükön, ami tulajdonképpen semmit sem mond másoknak.
Most akkor hogy is van ez? Ha kicseréljük véleményedben a PC-t a kábeledre, akkor is tartod véleményed, vagy az természetesen egész más? gondolkodik.gif :rolleyes: :napsut:
Avantgarde Acoustic Duo G2
Avantgarde Acoustic Model THREE
Lumin A1
Siltech

Avatar
zizi8003
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 813
Csatlakozott: 2011.02.21., hétf. 20:11
Értékelés: 199

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: zizi8003 »

trane írta:
2019.05.04., szomb. 17:29
bitrograde írta:
2019.05.04., szomb. 17:25
Elnézést a trollkodásért: milyen készülékeket ajánlanál a legújabb IC- és HF-kábelekhez?
éjfélikéket :napsut: :smile53:
Ha a gombhoz kabát megoldás híve vagy, vintage AN cuccokat is nyugodtan vehetsz Rudolf kábeleihez, az újabbakkal nincs tapasztalatom.
Tidal=>Macmini=>KondoKSLUSB=>CoreAudioTranszport=>KSLdigiIC=>EARAcute3=>SAEC1980=>Almarro A205=>SAEC SPC700=>Audio Note AN-E/D vagy lapitopi =>SAEC USB =>Surricata =>KSLdigiIC=>QuadCDP99=>SAEC1980=>FAL Supreme-S integrált 47Lab erősítővel :-)

Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5088
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2060

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: cables »

bitrograde írta:
2019.05.04., szomb. 17:25

...milyen készülékeket ajánlanál a legújabb IC- és HF-kábelekhez?
Úgy elnézve, azt ami az aláírásodban van... elmegy :)

Félretéve a tréfát. Nem érdemes haragudni azokra, akik örülnek egy új kábelnek, mert sokkal jobban szól és eladhatják az ötszörös árú kábelt, amit lecseréltek.

Avatar
bitrograde
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2081
Csatlakozott: 2016.10.27., csüt. 11:40
Értékelés: 1817
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: bitrograde »

hollohazi írta:
2019.05.04., szomb. 07:57
Egyszer már leírtam: Az új IC és hf kábeleid tökéketesek, nem tudok belekötni. Ahol nem válik be, ott vagy a készülékek rosszak, vagy valamiféle elferdült ízlésvilágba nem illenek, esetleg vmiféle műszaki okok magyarázhatják a nem megfelelést. Ne feledkezzünk meg arról sem, hogy a lánc egyes elemeinek hibáit nem ezek a kábelek fogják elfedni.
Elnézést a trollkodásért: milyen készülékeket ajánlanál a legújabb IC- és HF-kábelekhez?
Audio-PC (zozoweb & mzperx) / Rotel RCD-865 (by süteményx) - RME ADI-2 FS (zozoweb PSU) - Bryston 4B - Vandersteen 2CE Signature |
OTL by zozoweb (Siemens&Mullard) - Sennheiser HD540 Reference Gold | Wyre4Sound, freeba, SAEC, Kondo KSL-SPC & Mogami

Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5088
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2060

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: cables »

Szerintem engedje el mindenki a másik haját :)
Próbáljatok meg elfogadni engem és azokat is akik szeretik a kábeleimet.

Akkor is, ha néha túloznak.

Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5088
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2060

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: cables »

Szóval itt keverednek dolgok.

A kábel válogatás az hálózati kábelekre vonatkozik. Van ugye a hagyományos szemlélet, hogy vegyél minél drágább hálózati kábelt mindenhova, aztán akkor fog a rendszered a legjobban szólni. Na ez egy őrült tévedés, mert minden készülék és minden épp ott lévő fali hálózat másféle hálózati kábellel szól a legjobban. Ezért viszek hálózati kábelekből többfélét mindenhova, mert a válogatás nagyon nagy javulást hoz. Ezt nagyon jól tudják akiknél voltam és hallották a válogatás hatását.

A jelkábelek IC, hangfal kicsit más kérdés. Ott van szerintem legjobb. A Live IC és a Slim hangfal kábel - soha le nem írnám, hogy a legjobbak - de ötszörös, tízszeres árú gyári és DIY kábeleket simán vernek.

De az érdekes az, hogy itt a Vélemények, kérdések Cables fejlesztések topikban wittao kivételével (akit innét is üdvözlök) már megint a trollok tolonganak.

Avatar
audioline
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5816
Csatlakozott: 2012.03.20., kedd 10:29
Értékelés: 3160

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: audioline »

'hiba csak az ön készülékében lehet...' :smile28:
.

Avatar
dbrnsk
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4879
Csatlakozott: 2008.10.12., vas. 15:22
Értékelés: 1506

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: dbrnsk »

hollohazi írta:
2019.05.04., szomb. 07:57

Ahol nem válik be, ott vagy a készülékek rosszak, vagy valamiféle elferdült ízlésvilágba nem illenek, esetleg vmiféle műszaki okok magyarázhatják a nem megfelelést.
Kérdés, hogy kinek az ízlésvilága van elferdülve? A tied, vagy akiket minősítesz? Ingoványos területre tévedtél...

Avatar
mike-rame
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 192
Csatlakozott: 2016.10.23., vas. 16:01
Értékelés: 598

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: mike-rame »

wittao írta:
2019.05.04., szomb. 10:45
Viszont az a hozzaallas es velemenyezes, ami itt most ebbol a hozzaszolasbol lejott, a valosag nagyon csunya ferditese!
Mi az, hogy ha egy kabel nem valik be, akkor ott keszulek/rendszer hiba van? Egyaltalan azon gondolkozom, hogy lehet ilyen agyszulemenyeket osszehozni :nonononono: gondolkodik.gif
Amiket irtal az maximum a Te rendszeredre igazak, de meg ugyis eleg eros csusztatas az egesz.
...ráadásul Power-bácsi annak idején pont azért ajánlotta a kábelválogatást a szatyorturizmus jegyében, miszerint rendszere válogatja a kábelezést. Tehát nem egy kábelt vitt valahova és ha az nem vált be, akkor szar a rendszer... Persze vihet bárhova bármit... sokat ne várjunk...
"Áldozat nélkül nincs veszteség"

Avatar
hollohazi
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 982
Csatlakozott: 2014.02.07., pén. 09:19
Értékelés: 303
Tartózkodási hely: Balatonfüred

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: hollohazi »

cables írta:
2019.05.03., pén. 22:40
Egy órája érkezett mailből:

"...rendben megérkeztek a kábelek. Egyesével tettem be a rendszerbe és kezdtem tesztelni őket a hangfalkábellel kezdve és haladva a forrás felé.
Folyamatosan javult a hang, illetve az én ízlésemnek megfelelő irányba vitte a rendszer megszólalását.
Az utolsó kábel bekötésére nagyon kíváncsi voltam mert ott a legkomolyabb ..... réz IC volt. Azt kell mondjam, hogy nyugodt szívvel fogom eladni..."
Egyszer már leírtam: Az új IC és hf kábeleid tökéketesek, nem tudok belekötni. Ahol nem válik be, ott vagy a készülékek rosszak, vagy valamiféle elferdült ízlésvilágba nem illenek, esetleg vmiféle műszaki okok magyarázhatják a nem megfelelést. Ne feledkezzünk meg arról sem, hogy a lánc egyes elemeinek hibáit nem ezek a kábelek fogják elfedni.
47 Lab Midnight Blue Cd játszó, 47 Lab Midnight Blue elő-és végerősítő, 47 Lab Lens Alnico széles sávú hangsugárzó , Funk Vector III lemezjátszó, Funk FX 3 kar, Hana SL MC hangszedő,  47 Lab Shigaraki MC phono, Tiglon, Shun Mook, Schallwand, Schnerzinger

Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5088
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2060

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: cables »

Egy órája érkezett mailből:

"...rendben megérkeztek a kábelek. Egyesével tettem be a rendszerbe és kezdtem tesztelni őket a hangfalkábellel kezdve és haladva a forrás felé.
Folyamatosan javult a hang, illetve az én ízlésemnek megfelelő irányba vitte a rendszer megszólalását.
Az utolsó kábel bekötésére nagyon kíváncsi voltam mert ott a legkomolyabb ..... réz IC volt. Azt kell mondjam, hogy nyugodt szívvel fogom eladni..."

Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5088
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2060

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: cables »

Power-R Slim hangfal kábel és Live IC - összeillenek


Slim2019apr.jpg
Slim2019apr.jpg (47.15 KiB) Megtekintve 3038 alkalommal

LiveIC2019apr.jpg
LiveIC2019apr.jpg (53.82 KiB) Megtekintve 3038 alkalommal

Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5088
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2060

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: cables »

Húsvéti csendélet VF2-vel

VF2husv.jpg
VF2husv.jpg (140.27 KiB) Megtekintve 3046 alkalommal
Nemcsak a színe más...

Avatar
Shimano
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3653
Csatlakozott: 2009.10.13., kedd 12:32
Értékelés: 1880

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Shimano »

Én nem látom hogy kérte volna.A lehetőséget ugyan megadta,de a magán beszélgetés a jelentéséből is adódóan privát,tehát nem tartozik senkire az érintett felek kivételével,és illene ezt így is kezelni.
Tudom,és látom hogy te mindent megteszel azért hogy terjeszd a saját "igédet",lelked rajta,tegyed,de ha ez a mód másoknak szemet szúr és szólnak is érte,az nem trollság,ha nem egy más nézőpont és vélemény,amit egy topikgazdának tudnia kell kezelnie.Ha ez nem megy,az a topikgazdát minősíti,és nem azokat akiknek esetenként tőle eltérő a véleménye.

Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5088
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2060

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: cables »

Na, akkor gomboljuk újra a kabátot. Simano 5 éve itt offoló súlyos troll szerint nem illik magánlevelet nyilvánosságra hozni. Shimano kb. 30x leírta az évek alatt, hogy nem érdeklik a kábeleim. De azért irogat a Vélemények kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban rovatomba. Erre felhívnám a modik figyelmét.

No az a baj, hogy a betett alábbi nagyon jó vélemény közlését maga a levélíró kérte:
BodoR1.jpg
BodoR1.jpg (103.5 KiB) Megtekintve 3215 alkalommal
BodoRb.jpg
BodoRb.jpg (20.78 KiB) Megtekintve 3215 alkalommal
Kicsit fura, hogy a saját topikomba se tehetek be kedvező véleményt, ezt is offolni kezdik.

Nyomatékosan kérek mindenkit a topik címének megfelelő hozzászólásra!

Avatar
Shimano
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3653
Csatlakozott: 2009.10.13., kedd 12:32
Értékelés: 1880

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Shimano »

trane írta:
2019.04.08., hétf. 10:53
Rudolf, azt hittem, szabad ide írnom leborulok.gif
Nem szabad!!Vagy is igen,de vagy csak jót,vagy semmit. :D Egyetérteni sem szabad,sőt itt még levegőt venni sem,mert ha rosszul veszed abból is csak a baj van,szóval inkább azt se. sad.gif
Ide csak a privát levelekben küldött örömtől könnyes ujjongások jöhetnek,na meg a topikgazda agymenése,semmi más,érthető?? :angry:
Apropó,privát levelek.Hát ezeket nyilvánosságra hozni enyhén szólva is etikátlan,udvariatlan,és mondhatnám másként is,de inkább nem mert abból is csak a baj lenne. sad.gif

Avatar
petimre
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 663
Csatlakozott: 2008.04.03., csüt. 09:04
Értékelés: 576

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: petimre »

Mester!

Ezt most tényleg félreértetted, Trane nem ellened írt, hanem pont melletted!

Üdv.
Imi

cables írta:
2019.04.08., hétf. 10:40
Figyelj! Hetente ki szeretnél rúgatni az AVX-ről. A pofátlanság teteje, hogy a topikomba irogatsz!
Lyngdorf - AP Avanti I.

Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5088
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2060

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: cables »

Figyelj! Hetente ki szeretnél rúgatni az AVX-ről. A pofátlanság teteje, hogy a topikomba irogatsz!

Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5088
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2060

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: cables »

Szerintem viszont arra jók, hogy megnyugtassák a vevőt, ha nem tetszik a kapott kábel hangja: Majd jó lesz idővel... :)

Egyébként rengeteg rossz beidegződés van még, pl. a villák jobbak hangfal kábeleken, meg a jó (drága) hangfal kábelek masszívak, újnyi vastagok. Vagy a tápkábeleket erősen árnyékolni kell. Hát ezek sem igazak.

Avatar
bodnart
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 390
Csatlakozott: 2003.08.05., kedd 09:17
Értékelés: 196

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: bodnart »

cables írta:
2019.04.08., hétf. 07:20
Néhány okos audiósok által ezerszer leírt állítólagos szabály most is megdőlt.
Szerintem ezek a szabályok ma is élnek és jól működnek, pont olyan jól, mint az ellenkezőjük :D

Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5088
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2060

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: cables »

Egy utózönge nyilvános oldalról és néhány gondolat a győri leutazásról.

"Rob Bodo Az este folyamán többféle anyaggal etettem a lejátszót. Ami a hangfalakból érkezett hozzám, arra eddig még sosem volt példa. Sejtettem, hogy sok potencia rejlik még a készülékeimben, és ezt eddig jóval drágább kiegészítőkkel (akár kábelekre célozva) sem sikerült ilyen szintre emelni! Abszolút ajánlott termékek, megbízható hazai fejlesztőtől. Számomra ez tovább emeli az elismerést"

Leutazni kábelekkel vidékre, ahol tapasztalt audió rajongók várják az embert, nem veszélytelen dolog. Ugyanis nagyot lehet égni. Viszont ennél jobb alkalom nincs a megméretésre és a tapasztalat gyűjtésre. Most is így történt.

Néhány okos audiósok által ezerszer leírt állítólagos szabály most is megdőlt. A Slim hangfalkábelt előző este forrasztottam ott kapott először áramot. Egy bejáratott van dame kábel helyére került és ahogy elkezdődött az első szám az egyik vendég megszólalt bocs szó szerint Na ez odab*sz dinamikában a van dame-nak. Sokszor leírták okos emberek, hogy a kábeleknek bejáratás kell, meg ha bekerül egy kábel új helyre sokáig nem szól jól, meg kell szoknia a helyet.

Egy másik állítólagos szabály, hogy az XLR összekötő jobban szól, mint az ugyanolyan anyagú RCA. Először a Live XLR-t tettük be, nagyon jól szólt, aztán az RCA-t, egyértelműen még jobb volt.

Zenéket CD-ről (LGT Mozdonyopera) és NAS-ról (mindenféle) hallgattunk. Nekem a CD hang teljesen jónak tűnt, a NAS-hangnál néhány számnál egy pici magas kiemelést éreztem, de az is tökéletesen élvezhető volt.

Egy győri út, oda vissza vonat, Pesten a közlekedés kb. 6 óra, előkészületekkel a szombat rámegy, de emberi kapcsolatban, hang-tapasztalatban hatalmas előrelépés és nagyon jó élmény. Köszönöm Robi a meghívást!

Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5088
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2060

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: cables »

Ma Győrbe utaztam kábelekkel. A házigazda két ismerősét is meghívta a tesztelésre, több fül többet hall alapon. Mindkettő "feketeöves" audió rajongó, komoly rendszerrel és hihetlenül gazdag kábeles ismerettel és tapasztalattal.
Nemrég értem haza, az alábbi levél már itthon várt

BodoR1.jpg
BodoR1.jpg (103.5 KiB) Megtekintve 3280 alkalommal

Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5088
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2060

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: cables »

Nagy vita folyik arról manapság, hogy melyik forrás formátum a legjobb hangú. Megoszlanak a vélemények, ami nem csoda, mert különböző rendszereken, másféle kábelezéssel hallgatunk zenéket.
Szombaton járt nálam egy vidéki érdeklődő, akinek az volt a gondja, hogy nála a CDk jobban szólnak, mint az LP lemezek. Ez nekem legalább is furcsa, ne mondjam kicsit hihetetlen. Mondtam, hogy hozzon el egy CD és egy LP, amit jó ismer és hallgassuk meg együtt nálam.
Meg volt neki ugyanaz a lemez, egy Traveling Wilburys album mindkét formátumban. Meghallgattunk nálam, egyértelműen jobban szólt az LP. Kérdeztem, hogy milyen az LP játszója, mondta, hogy Project. Gondoltam valami kommersz típust használ, de azt mondta, hogy a lemezjátszó a hangszedővel csaknem egy millió volt. Kicsit érthetetlen kezdett lenni a dolog, főleg, amikor mondta, hogy drága kábeleket is használ. Abban maradtunk, hogy visz el XLR és RCA Live kábeleket és kipróbálja, hogy azokkal hogy szól a rendszere. Vasárnap ezt a mail kaptam tőle:

Phono.jpg
Phono.jpg (107.06 KiB) Megtekintve 3455 alkalommal

Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5088
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2060

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: cables »

Végül is ez is egy vélemény

Sok éve kapok lemezeket a homerecords belga kiadótól. Két éve egy világzenei fesztiválon itt járt a vezetője, írt egy mail, hogy ha van kedvem taálkozhatunk az ittléte alatt. Sok mindenről beszélgettem vele többek közt persze arról is kérdeztem, hogy milyen kábeleket használnak a stúdiójukban. Vittem neki ajándékba egy hálózati kábelt, mert azt biztos használnak alapon. Tegnap eszembe jutott a dolog és levélben rákérdeztem, hogy mi lett a kábel sorsa. Ezt írta

Achter.jpg
Achter.jpg (48.88 KiB) Megtekintve 3700 alkalommal

https://www.facebook.com/homerecordsbe/ ... 678766128/

Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5088
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2060

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: cables »

Érdeklődés beszámított kábel iránt

Pár napja kaptam mailt egy ismeretlentől, aki beszámított 2 m-es bi- hangfal kábelt keresett. Átnéztem a meglévő kábeleket, bi-kábel nem volt, de találtam két teljesen egyforma 2 m-es hangfal kábel szettet. Megírtam, hogy ha kéri az erősítő oldalakat párosával összekötöm és akkor meglesz a bi-kábel. Másnap nem írt, megkérdeztem mailban, hogy megkapta-e a válaszomat.
Egy nagyon kedves levelet írt, amit alább az ő írásbeli engedélyével közzé tennék. Azért örültem ennek a levélnek, mert visszaigazolja azt a törekvésemet, hogy természetes, vagy ahogy ő írja valós hangú kábeleket készítsek.

ismeremakabeleidet.jpg
ismeremakabeleidet.jpg (97.14 KiB) Megtekintve 3830 alkalommal

Válasz küldése

Vissza: “Power-R kábelek”