Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Moderátor: cables

Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5086
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2059

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: cables »

Pár perce kaptam egy pm-et, aminek nagyon örültem! Megkérdeztem a topiktársat, hogy a neve nélkül betehetem-e a topikomba. Ez volt a válasz: Sőt örülnék is,ha beillesztenéd a topikodba! Hát íme:

Használt_Live2 hangfalkábel.jpg
Használt_Live2 hangfalkábel.jpg (35.14 KiB) Megtekintve 4011 alkalommal

Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5086
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2059

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: cables »

Négy éve voltam Tibornál. Megtaláltam a képeket az akkori szerelésről. Abban az időben még a fehér köpenyes IC kábeleket készítettem, azóta nagyon sokat finomodott a kábeleim technológiája és a hangja.

A Live 2 hálózati pedig új szintre emeli a rendszerek hangját.

Tibornál.jpg
Tibornál.jpg (139.92 KiB) Megtekintve 4003 alkalommal

Avatar
earforce
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5789
Csatlakozott: 2009.01.21., szer. 00:18
Értékelés: 2804

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: earforce »

cables írta:
2020.11.26., csüt. 18:36
Valahol ez is egy vélemény. Ismeri valaki az emlegetett pécsi erősítő építő embert : ) ?


Elszakadt_RCA.jpg
Nem ismerem, de kérlek Rudi a személyes adatokat (név, email, telefonszám stb.) kérlek satírozd ki jobban, mert gyakran eléggé olvashatóak.
SYNOLOGY|ZIDOO X20|METRUM OCTAVE NOS|MUSICAL FIDELITY F19+F22|MAGNEPLANAR 2.7|REL S3 SHO

Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5086
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2059

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: cables »

Valahol ez is egy vélemény. Ismeri valaki az emlegetett pécsi erősítő építő embert : ) ?

Elszakadt_RCA.jpg
Elszakadt_RCA.jpg (100.07 KiB) Megtekintve 3837 alkalommal

Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5086
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2059

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: cables »

Múlt héten kaptam egy telefont azzal, hogy VFmax-ot tesztelne az ismeretlen vidéki érdeklődő. Semmi, akadálya mondtam, aztán rákérdeztem a rendszere kábelezésére. Az nála megoldott mondta, elégedett a hanggal. Mivel mondta, hogy dolga van Pesten, feljön a VFmax-ért, rábeszéltem, hogy vigyen el hálózati, hangfal és IC Live 2 kábelt letét és vételi kötelezettség nélkül tesztelésre. Ezt elfogadta. Ma írt vissza:

Lvéleménye.jpg
Lvéleménye.jpg (74.74 KiB) Megtekintve 3740 alkalommal

kondenzatortibor
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2018.09.24., hétf. 12:37
Értékelés: 1

Radnai kábel

Hozzászólás Szerző: kondenzatortibor »

Az elmúlt hónapokban ismerkedtem meg a Radnai live hangfalkábellel. Megismerkedésünk után a több százezer forintos hangfalkábelemet lecseréltem a Radnaira. Mit tapasztaltam a kettő között:
Nyíltabb, gyorsabb, selymesebb, nagyobb felbontású és mindezek fölött, amit nagyon-nagyon kevés kábel tud (pedig volt 3 ezer eurós kábelem is) a ZENEISÉG! Ugyanez elmondható a hálózati kábelére is. Ha hamarabb megismerem ezeket a kábeleket, igencsak megkímélhettem volna magam a felesleges több százezres kiadásoktól.
Köszönöm Radnai úrnak, hogy hosszú éveken keresztül fejlesztette a kábeleit, és eljutott arra a szintre, ahova nagyon kevés gyártó fog eljutni. Csak ajánlani tudom mindenkinek, aki révbe akar érni!

Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5086
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2059

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: cables »

Kiemelkedően jó véleményeket kap a Live 2 kábel. Múlt héten kért valaki egyet, de kettőt adtam oda mert kíváncsi voltam, hogy a nagyon híres német huzal gyár 30 éve vagy 60 éve gyártott, amúgy teljesen azonos huzalai teljesen egyforma hangúak-e. Meg odaadtam egy hangfal kábelt, bár azt nem kért, amikor megtudtam milyen hangfal kábele van. Ismerem és tisztelem azt a márkát kíváncsi voltam hogy teljesít ahhoz képest a Live 2 hangfal kábel.
Az alábbi véleményt kicsit lerövidítettem és kipreparáltam, mert nem akarom, hogy a tesztelőnek gondjai legyenek az eladásokkal, meg egyáltalán.

A nagyon alapos vélemény engem is meglepett, erősítőben egyformán teljesített a "régi" és az "új" huzalú hálózati, de a DAC-ban bizony kiderült, hogy jobb, ha 60 évig pihen egy huzal mielőtt kábel készül belőle. Ezúton is köszönöm a tesztelést az ügyfélnek!

Live2teszt.jpg
Live2teszt.jpg (89.39 KiB) Megtekintve 3655 alkalommal

Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5086
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2059

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: cables »

Az elmúlt hétvégén írt nekem egy új ügyfél, hogy kipróbálná a Live 2 hálózati kábelt, mert a rendszere nem úgy szól, ahogy azt a készülékei alapján elvárná. Kedden adtam neki át a kábelt, azt ígérte, hogy hétvégén teszteli és visszaszól. De már ma írt:

Live2_szenzációs.jpg
Live2_szenzációs.jpg (27.19 KiB) Megtekintve 3604 alkalommal

Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5086
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2059

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: cables »

Nagyon OFF, de nem tudom nem betenni. Drága Robi barátom válasza a neki küldött Puskás tabló képhez fűzött kérdésemre

Mi lehet ezekkel a fiúkkal?
PuskásTabló.jpg
PuskásTabló.jpg (23.15 KiB) Megtekintve 3501 alkalommal

Ki tudja?
Elröpült felettünk az idő vasfoga.

Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5086
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2059

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: cables »

KGY rendszeréből kikerült az utolsó - nem Power-R - hálózati kábel. Kértem írjon pár sort a Live 2 hatásáról. Ime

KGY_DAC_tápról.jpg
KGY_DAC_tápról.jpg (47.56 KiB) Megtekintve 3523 alkalommal

Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5086
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2059

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: cables »

Egy kis kiegészítés az alábbi poszthoz, egy elegáns audiofil kettős aljzat a KÁCSA kínálatában

Furutech_FP-SWSDG.jpg
Furutech_FP-SWSDG.jpg (27.87 KiB) Megtekintve 3496 alkalommal

Ez egy közepes árfekvésű darab, van ennél lényegesen drágább is a kínálatukban. Nem használtam még ilyet, de kétségem sincs afelől, hogy sokat javít a hangzáson. Ami szokatlan benne, hogy aljzat és ilyenekre nem szoktunk költeni mert adott a falban a normál változat. Szoktam kérdezgetni az eladókat az aljzatokról, nemcsak a hálózatikról, hanem a hangfal és az RCA aljzatokról, mindig az a válasz, hogy legalább annyit javítanak, mint a dugaszok, amik a kábeleken vannak.

Azért azt javaslom, ha valaki beruház ilyen aljzatra bizza a beszerelését szakemberre, mert a hálózati feszültség nem játék és ezeket az aljzatokat mechanikailag is megbízhatóan kell beszerelni.

Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5086
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2059

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: cables »

hollohazi írta:
2020.11.04., szer. 11:13
Egy olyan témában kérek véleményt, amiben van tapasztalatod, úgy gondolom.

Igaz-e, hogy minden csatlakozó, csatlakozás ront a hangon, legyen az akármilyen vezető?
Ez természetesen igaz. Ahány különböző fémanyagon áthalad a jel az mind frekvencia függő hatást jelent a jelnek. Ha arra gondolunk, hogy a jelek a Fourier- elv alapján összetevőkre bonthatók nyilván nem mindegy, hogy egy összetevő mondjuk másodpercenként 50X vagy 5000X halad át az átmeneten. A jó csatlakozók minél kevesebb átmenetet tartalmaznak.

Tehát itt a fali aljzatokra is gondolok, vagyis jó megoldás lehet-e elhagyni a fali csatlakozót, ha nincs rá feltétlenül szükség és ebben az esetben milyen módszer a legjobb a készülék tápkábelhez való kötéshez /forrasztás, sorkapocs...stb/.Illetve maradjunk-e inkább a legjobb minőségű, méregdrága komponenseknél akkor is, ha nincs szükség rájuk, nem használod/ki/ azokat.
Ez viszont már fogas kérdés, mert hálózati csatlakoztatásnál forrasztást semmiképp, de sorkapocs megoldást se javasolnék, mert az életvédelmi szempontok miatt szerintem kerülendő. Más szóval jobb lesz, de veszélyesebb. szvsz
Én még nem költöttem drága hálózati fali dugaljra, de az, hogy vannak ilyenek az nyilvánvalóvá teszi, hogy előnyös a használatuk.

Fentebb beírtam a válaszaimat a posztba.

Avatar
hollohazi
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 982
Csatlakozott: 2014.02.07., pén. 09:19
Értékelés: 303
Tartózkodási hely: Balatonfüred

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: hollohazi »

Egy olyan témában kérek véleményt, amiben van tapasztalatod, úgy gondolom. Igaz-e, hogy minden csatlakozó, csatlakozás ront a hangon, legyen az akármilyen vezető? Tehát itt a fali aljzatokra is gondolok, vagyis jó megoldás lehet-e elhagyni a fali csatlakozót, ha nincs rá feltétlenül szükség és ebben az esetben milyen módszer a legjobb a készülék tápkábelhez való kötéshez /forrasztás, sorkapocs...stb/.Illetve maradjunk-e inkább a legjobb minőségű, méregdrága komponenseknél akkor is, ha nincs szükség rájuk, nem használod/ki/ azokat.
47 Lab Midnight Blue Cd játszó, 47 Lab Midnight Blue elő-és végerősítő, 47 Lab Lens Alnico széles sávú hangsugárzó , Funk Vector III lemezjátszó, Funk FX 3 kar, Hana SL MC hangszedő,  47 Lab Shigaraki MC phono, Tiglon, Shun Mook, Schallwand, Schnerzinger

Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5086
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2059

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: cables »

Gondolatok hálózati kábelekről


A napokban egy amerikai audio fórumon olvasgattam beírásokat hálózati kábelekről és megakadt a szemem egy szokatlan beíráson. Így szólt:

I happen to have a PhD degree in electrical engineering, with plenty of experience designing and building switching power supplies for a company called Advice, there could be no audible difference between an 8$ and 6000$ power cables.

Szóval az illető, aki doktori fokozatot ért el villamosmérnökként és nagy ipari gyakorlata van kapcsolóüzemű tápegységek tervezésében és építésében kijelenti, hogy nem lehet hallható különbség egy 8 $-os és egy 6000 $-os hálózati kábel között.
Ennél nagyobb ökörséget ugye nehéz leírni, pedig nem akárki írta.

Egy másik elgondolkoztató írás az egyik magyar audió szalon honlapjának egyik tesztjéről. Egy kábel gyártó 3 hálózati kábelét tesztelték, egy sorozat 3 típusát, amelyek csak a huzalok vastagságában különböztek. A gyártó a legvékonyabb kábelt forrásokhoz, a legvastagabbat végerősítőkhöz ajánlotta. Látszólag ez teljesen rendben van. A szalon tesztjénél viszont meglepő dolog derült ki. Elsőként erősítőben tesztelték a 3 kábelt és nem kis meglepetésre a legvékonyabb szerepelt a legjobban. Aztán forrás készülékben tesztelték a kábeleket ott viszont ugyancsak meglepetésre a legvastagabb kábel adta a legjobb hangot.
A gyártó nem tesztelte volna a saját kábeleit? Bár fordítva ajánlotta azokat használni, ez nem valószínű. Az se biztos, ha a szalonban más forrás és más erősítő szerepelt volna a tesztben ugyanez lett volna az eredmény. A hálózati kábelek titokzatos részei az audió rendszereknek és csak az adott készülékhez próbálva lehet megállapítani azt, hogy odaillik, vagy sem.

A saját hálózati kábeleimmel is sokszor szembesültem ezzel a ténnyel. Egészen az utóbbi időkig. A Live 2 sorozat egy más szint. Nemrég vitt el egy régi vevőm tesztelni egy Live 2 kábelt és még aznap este felhívott. „A Live 2 hálózatit három helyen próbáltam ki, erősítőben, DAC-ban és PC-ben és mindhárom helyen szignifikáns volt a javulás”.

Live2_800.jpg
Live2_800.jpg (111.65 KiB) Megtekintve 3345 alkalommal

Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5086
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2059

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: cables »

Valakinek, aki olvassa a beírásaimat simán úgy tűnhet, hogy becsavarodtam a Live 2 hálózati kábel fejlesztésbe és nem is jár mesze az igazságtól, mert az utóbbi időben szinte csak ezzel foglalkozok. Mentségemre szolgáljon, hogy nem ok nélkül. Aki próbált vagy használ ilyen hálózati kábelt az érti, hogy miért. Pénteken kaptam egy levelet KGy-től, akiről egyszer azt írtam, hogy okos audió rajongó. Miért is? Nagyon ismeri a készülék/kábel piacot, megfontoltan vásárol, nagyon figyel az árra, és nemigen cserélgeti a rendszere egységeit.

Live2_KGY.jpg
Live2_KGY.jpg (27.5 KiB) Megtekintve 3329 alkalommal
Az idegen test, mint kiderült egy Siltec hálózati ami a DAC-ját táplálta. Még pénteken eljött és adtam neki tesztre 3 változatot a Live 2 kábelből. Most pár perce írt megint:

Live2_25.jpg
Live2_25.jpg (41.96 KiB) Megtekintve 3329 alkalommal

Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5086
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2059

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: cables »

Tegnap délelőtt felhívott az alábbi levelet küldő kolléga. Marcaliban lakik, annyit tudok róla, hogy csöves Luxman készülékekért rajong és régóta az én kábeleimet használja a rendszerében. Nagyon hosszan beszélt arról, hogy mennyivel jobb lett a hang a kis VFmax-tól, az utolsó mondata maradt meg bennem: Most hallom azt a hangot, amire mindig is vágytam!

A utóbbi hónapokban a Live 2 hálózati kábelek fejlesztése foglalta le minden időmet, de jól esik hallani, hogy a VFmax is ennyire hatásos a hangzás végső finomításában. Érdemes tesztelni a kis eszközt a saját rendszerben, saját lakásban!

VFmaxhasznalata.jpg
VFmaxhasznalata.jpg (33.4 KiB) Megtekintve 3333 alkalommal

Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5086
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2059

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: cables »

Egy most érkezett mail

VFmax_változást hoz.jpg
VFmax_változást hoz.jpg (52.08 KiB) Megtekintve 3301 alkalommal

Avatar
edzoba
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 694
Csatlakozott: 2012.10.26., pén. 20:34
Értékelés: 134
Tartózkodási hely: Gárdony
Kapcsolat:

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: edzoba »

LE900. (az alu "rácsot" lefeszegettem róla, egyéb iránt érintetlen, 45 éves porral)
LHY AUDIO OCK-1 ǀ GUSTARD R26 ǀ 72AUDIO volume ǀ AUDIONET AMP I V2 ǀ DYNAUDIO Audience 40/REL T5i x2 ǀ PERFECT ACOUSTIC 21x ǀ ENTREQ Vibb eaters

Avatar
avl2
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4707
Csatlakozott: 2007.08.23., csüt. 14:50
Értékelés: 1623

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: avl2 »

cables írta:
2020.10.05., hétf. 19:00
Mai levelezés...
melyik Canton ez ? köszönöm

Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5086
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2059

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: cables »

Mai levelezés

Miklós_rendszer2.jpg
Miklós_rendszer2.jpg (94.6 KiB) Megtekintve 3206 alkalommal


Miklós_rendszere3.jpg
Miklós_rendszere3.jpg (39.8 KiB) Megtekintve 3206 alkalommal

Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5086
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2059

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: cables »

A hálózati kábelek az audió rendszerünk legtitokzatosabb elemei. Sokan úgy tartják nem érdemes rájuk költeni, csak venni kell valamilyen olcsó huzalt, méretre szabni, csatikat szerelni a végekre, aztán már szólhat is a zene. Szól is, csak nem biztosan úgy szól, ahogy szeretnénk.

A Live 2 tápkábelek különleges huzalból készülnek és nagyon sok kísérlet, teszt után alakult ki az a sodrat-szerkezet, ami a legtöbbet hozza ki ezekből. Egy ma érkezett vélemény jól mutatja az eredményt.


Live 2 hálózati.jpg
Live 2 hálózati.jpg (37.9 KiB) Megtekintve 3378 alkalommal

Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5086
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2059

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: cables »

Egy múlt heti teszt összegzése

Live 2avélemény.jpg
Live 2avélemény.jpg (97.93 KiB) Megtekintve 3491 alkalommal

A Live 2 hálózati földelt és földeletlen kivitelben letét ellenében tesztelhető Budapesten! Érdeklődés: cables@freemail.hu

Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5086
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2059

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: cables »

Power-R Live 2 hálózati kábel

Live 2a.JPG
Live 2a.JPG (92.58 KiB) Megtekintve 3603 alkalommal

Hatalmas port kavart Chord_ teszt leírása erről a kábelről. Akik ismerik Pétert, azok tudják, hogy elsősorban zenét hallgat és nagyon ritkán cserél elemeket a rendszerében és ha lelkesedik valamiért, azt okkal teszi. Engem nem lepett meg ez a lelkesedés, mert a Live 2 egy különleges hálózati kábel. Ez már a külsejéből is következik, szokatlanul vékony és hajlékony. Ez csak azoknak meglepetés, akik azt hiszik a jó hálózati kábel, vastag és robusztus csatlakozók vannak a végein. A hálózati táplálás azonban a zajszűrésről szól elsősorban, és ehhez elsősorban nem nagy áram áteresztő képesség kell, hanem az, hogy nagyon nagy frekvenciás zajokat a kábel hatékonyan csillapítsa. Ezért használható a Live 2 eredményesen forrásnál, erősítőnél és elosztónál egyaránt. Érdemes kipróbálni! Érdeklődés cables@freemail.hu

Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5086
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2059

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: cables »

Tegnap este rákérdeztem K.-ra, hogy mi a véleménye a Live 2 hálózatiról, amit másfél hete postáztam neki. Nagyon adok a véleményére, nemcsak azért, mert aktívan zenélt és komoly rendszere van, henem azért is, mert nagyon megfontoltan fejleszti a rendszerét. Még este válaszolt.

Live2elosztóba.jpg
Live2elosztóba.jpg (122.45 KiB) Megtekintve 3711 alkalommal

Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5086
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2059

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: cables »

tsilver2 írta:
2020.08.01., szomb. 15:09
Gyerekek ez olyan min a TV kikapcsoló gombja, azt ki lehet kapcsolni, ha nem tetszik ezt meg nem kell olvasni.
Ez a fenti mondat evidencia. De én örülök annak, ha olvassák a Cables topikokat. Csak azt javaslom, hogy nyitottan és pozitív hozzáállásal tegyék ezt, és ha kérdésük van keressenek bátran személyes üzenetben vagy mail-ben a cables@freemail.hu címen.

Az alábbi ajkamici beírásban van egy mondat, amire külön is felhívnám a figyelmet:

" Pár szót érdemel Rudi bácsi “ live 2” tápkábele ahol az elődökhöz képest nagyon komoly előrelépés történt. Nem szeretnék hifis lózungokat irni, tényleg. Érdemes kipróbálni. "

A Live 2 hálózat és a Live 2 USB kábelek Budapesten tesztelhetők saját rendszerben. Ezek a kábelek annyira eltérnek a hagyományos kábel építési koncepcióktól, hogy magam is szeretném hallani a hatásukat különböző rendszerekben. Az ember ugyanis nem saját magának, a saját rendszerének fejleszt!

Live2a.jpg
Live2a.jpg (41.48 KiB) Megtekintve 3966 alkalommal

Válasz küldése

Vissza: “Power-R kábelek”