Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Moderátor: cables

Avatar
party80
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 166
Csatlakozott: 2009.12.09., szer. 18:46
Értékelés: 9
Tartózkodási hely: Szarvas

Re: Power-R kábelek

Hozzászólás Szerző: party80 »

Szép Napot!

Nálam zajgát és noise killer is használatban van.
Szerintem ki kell próbálni és utánna véleményt formálni!

Viktor

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12089
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5728
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Re: Power-R kábelek

Hozzászólás Szerző: tonee73 »

SWM írta:
2021.11.03., szer. 09:55
Zajgát?
A hsz-ed átkerült a helyére.
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Avatar
netuddki
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2015.01.14., szer. 20:43
Értékelés: 2

Re: Power-R kábelek

Hozzászólás Szerző: netuddki »

Nocsak nocsak! Egy újabb ( csodaszer) HÚÚÚÚ!

Avatar
SWM
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2019.01.20., vas. 20:15
Értékelés: 13
Tartózkodási hely: sopron

Re: Power-R kábelek

Hozzászólás Szerző: SWM »

Zajgát?
Milyen zajgát? Milyen tartományban működik hatékonyan?
Milyen zajokat csillapít? Mert ugye csak csillapít?
A tápegységek vagy trafós Vagy kapcsüzem!
A trafós egy nagy induktivitás 50Hz-re ami a nagyfrekis zajnak ugye rendkívül alacson impedancia!
Tehát alapból brutál nagyot csillapít minden ( bullshit ) nékül!
A kapcstáp meg eleve RLC taggal indul!!!! ( ez már legalább 20 éve előírás) Ez már egy nagy csillapítás...... aztán GRETZ...meg krv nagy kondenzátor!
Régebben sokat méregettem a tápegységeket.... de a hálózatban mért zajok csak 1-2% -a volt mérhető a szekunder oldalon!
Amit a tápegység többi része teljesen eltüntet!
Szerintem egy a tápegység szekunder oldalában alkalmazott kapacitás sokszorzó ezerszer hatékonyabb mint bármilyen ( ZAJGÁT)
Nekem itt sajnos megszólalt a bullshit csengő! Utólsó kérdés! Remélem abban a lengő csatlakozóban nem csak egy RLC tag van?
Szeritem más nem fér el!

kondenzatortibor
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2018.09.24., hétf. 12:37
Értékelés: 1

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: kondenzatortibor »

Well.... mondaná az angol hátradőlve a chesterfild foteljében miután bekapcsolta a készülékeit hogy zenét hallgasson... minden rendben van. A készülékek áramellátása a Radnai féle zajgátakon keresztül történik, aminek következtében varázslat veszi kezdetét. Az úgynevezett elektromos szmog megszűnik létezni, így hihetetlenül tisztává, zeneivé válik a hang, holografikussá válnak a hangszerek. Csak ajánlani tudom, próbáljátok ki Ti is!

Online
Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5085
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2057

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: cables »

-----

Vélemény/tapasztalat egy Noise killer dugóról. Ma kaptam emailben, a vevő írásbeli engedélyével teszem közzé.

"Először a kommerszebb rendszerben próbáltam ki a Noise Killert, ahol is a TV képminőségét láttam rögtön jobbnak. Itt egy hétköznapi 6 részes elosztóba került a "kütyü", közvetlen mellette vannak bedugva a TV, erősítő, lejátszó tápkábelei. Nem úgy kell elképzelni a változást, mintha mondjuk egy kapcsoló felkapcsolásakor azonnal érzékelhetően változik a látvány, inkább a film nézése közben tűnik fel, hogy "hű de jó a felbontása ennek a műsornak". A műsorforrás egyébként egy Oppo 103-assal lejátszott Netflix sorozat, a TV pedig egy Hisense készülék az első 4K-s szériából, úgy 5 éves lehet.

Ezután következett a komolyabb hifi rendszerben a próba. Itt a készülékek egyik része egy Nordost Thor, másik részük egy Keces hálózati tápszűrőn át kap áramot. Mivel a tápszűrők minden kimenete foglalt, így a szoba hátsó részében található dugaljzatába dugtam be a Noise Killert. A hatása egyértelműen hallható, nőtt a zene felbontása, közelebb került a természetes hangzáshoz. Párszor kihúztam, hallgattam, visszadugtam, aztán abbahagytam a próbálgatást, mert egyértelműen jobb vele zenét hallgatni.
Így aztán szeretnék még egy darabot rendelni, mivel egyrészt nem akarom mindig ide-oda vinni, másrészt ki akarom próbálni, hogy mi történik, ha kettő is be van dugva egyszerre.

Ha szólsz, hogy készen van, megyek érte!"


noise killer250.jpg
noise killer250.jpg (18.21 KiB) Megtekintve 5204 alkalommal
------------

Online
Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5085
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2057

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: cables »

----
Egy érdekes vélemény

Ritkán beszélek le érdeklődőket vásárlásról, de nemrég ezt tettem. Valaki házimozi rendszerhez kért zajgátat és egy Noise killert, hát őt megpróbáltam lebeszélni. Ezeknek az eszközöknek egyértelműen van jó hatása, de az elmondott kábelezés miatt féltem, hogy nem fogja hallani a hatásukat. Szerencsére nem hagyta magát lebeszélni. A napokban ezt írta, írásbeli engedélyével felteszem:

Tisztelt Radnai úr.

Kezdem a legfontosabbal, az eszközök maradnak! Ahogy reméltem a TV képminősége a bekapcsolás pillanatában már egyértelműen jobb volt mint bármikor előtte, de a hangzás már nem volt ennyire egyértelmű. Erről beszéltünk telefonban is. Ott is volt egy "mintha valami lenne" faktor, így bent hagytam, és pár napig így hallgattam. Amikor már úgy voltam vele,hogy most már biztos megszokta a fülem amit hall, kihúztam mind kettőt az elosztóból, és újra elindítottam azt ami előtte is szólt. És itt jött be az ami általában szokott, a hiányát már sokkal inkább észre lehetett venni, mint azt amikor bekerült a rendszerbe! Nem egyes részletek, magas, vagy mély és hasonlók változtak,hanem az egész hang kellemesebb tisztább és élvezhetőbb mint előtte. De tényleg nem óriási a változás, viszont ha nincs bedugva,érezni a hiányát!


Többoldalú zajvédelem.jpg
Többoldalú zajvédelem.jpg (49.7 KiB) Megtekintve 5109 alkalommal

Online
Avatar
ajkamici
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1487
Csatlakozott: 2010.04.07., szer. 16:01
Értékelés: 812
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: ajkamici »

Nem véletlen hogy az angol vonalú BBC monitorok is erre vannak ( voltak eredetileg létrehozva ) leginkább kihegyezve.
cables írta:
2021.10.20., szer. 16:28
-----
Természetes hang

Bármikor szóba kerül nagy vitát kelt a természetes zenei hangzás fogalma. Azzal szoktak érvelni azok, akik szerint ezt a jelzőt nem szabad használni, hogy ez mindenkinek mást jelent. Valami van ebben, mert ugye mindenkinek más élményei vannak mondjuk a zongora hangról, azért mert ő legutóbb ilyen zongorát hallott élőben a másik ember meg amolyat. Ebben van is valami. Talán ezért szoktak teszt lemezekre naturális hangokat: üvegtörés, mennydörgés, taps, esőcseppenés stb. felvenni, mert ezeket nagyjából mindenki egyformának hallja.

Tegnap elvittek tőlem egy Power-R Live 2 hangfal kábelt és még este kaptam rá egy dicsérő levelet. Aztán nem sokkal később egy másikat, aminek talán még jobban örültem. Csak ennyi volt a levélben:

Ami az előbb kimaradt: a beszédhang érthetősége, amit a legnehezebb
visszaadni, az tette az i-re a pontot. Rendkívüli. TV hangját szoktam a
rendszeremen hallgatni. Kis hangerőn is érthetőbb, mint eddig volt!


Ez lényegében a természetesség kifejezése. Mert beszédet hallunk a legtöbbet életünkben, és arra kell leginkább figyelnünk!


------
Mark Levinson No.512 - LEBEN CS600 - Harbeth M40.2-Shunyata Sigma kábelek-Entreq Olympus

Online
Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5085
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2057

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: cables »

-----
Természetes hang

Bármikor szóba kerül nagy vitát kelt a természetes zenei hangzás fogalma. Azzal szoktak érvelni azok, akik szerint ezt a jelzőt nem szabad használni, hogy ez mindenkinek mást jelent. Valami van ebben, mert ugye mindenkinek más élményei vannak mondjuk a zongora hangról, azért mert ő legutóbb ilyen zongorát hallott élőben a másik ember meg amolyat. Ebben van is valami. Talán ezért szoktak teszt lemezekre naturális hangokat: üvegtörés, mennydörgés, taps, esőcseppenés stb. felvenni, mert ezeket nagyjából mindenki egyformának hallja.

Tegnap elvittek tőlem egy Power-R Live 2 hangfal kábelt és még este kaptam rá egy dicsérő levelet. Aztán nem sokkal később egy másikat, aminek talán még jobban örültem. Csak ennyi volt a levélben:

Ami az előbb kimaradt: a beszédhang érthetősége, amit a legnehezebb
visszaadni, az tette az i-re a pontot. Rendkívüli. TV hangját szoktam a
rendszeremen hallgatni. Kis hangerőn is érthetőbb, mint eddig volt!


Ez lényegében a természetesség kifejezése. Mert beszédet hallunk a legtöbbet életünkben, és arra kell leginkább figyelnünk!

------

Avatar
hollohazi
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 982
Csatlakozott: 2014.02.07., pén. 09:19
Értékelés: 303
Tartózkodási hely: Balatonfüred

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: hollohazi »

Lala00 írta:
2021.10.19., kedd 07:01
Tisztelt Fórumtársak,

Megosztanám veletek a tapasztalataimat a live 2s hangfalkábel, live 2 digit ic és live 2 tápkábellel kapcsolatban.
Előszőr a hangfalkábelt és a digit ic kábelt hoztam el.
Bekötés után nem kellett keresnem a különbséget. A felbontás megnőtt, sok apró részlet megjelent a magas tartományban és a mély tartomány megfogott és sokkal részletezőbb lett. A középtartomány több érzelmet közvetít. Már ez a változás is egy kisebb rendszercserével felért. Ezek után a 2 tápkábelem is lecseréltem. A rendszerem hangja tovább finomodott. Nyitott, dinamikus és légies lett, mintha egy nem is olyan vékony függönyt húztak volna el a hangfalak elöl. A kábelek cseréje felért egy komplett rendszer cserével.

Mégegyszer köszönöm Radnai Úrnak a kábeleket és a segítőkész hozzáállását.
Én megpróbálnám, erősen ajánlanám a zajgátat is.
47 Lab Midnight Blue Cd játszó, 47 Lab Midnight Blue elő-és végerősítő, 47 Lab Lens Alnico széles sávú hangsugárzó , Funk Vector III lemezjátszó, Funk FX 3 kar, Hana SL MC hangszedő,  47 Lab Shigaraki MC phono, Tiglon, Shun Mook, Schallwand, Schnerzinger

Lala00
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2021.03.12., pén. 21:23
Értékelés: 12

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Lala00 »

Tisztelt Fórumtársak,

Megosztanám veletek a tapasztalataimat a live 2s hangfalkábel, live 2 digit ic és live 2 tápkábellel kapcsolatban.
Előszőr a hangfalkábelt és a digit ic kábelt hoztam el.
Bekötés után nem kellett keresnem a különbséget. A felbontás megnőtt, sok apró részlet megjelent a magas tartományban és a mély tartomány megfogott és sokkal részletezőbb lett. A középtartomány több érzelmet közvetít. Már ez a változás is egy kisebb rendszercserével felért. Ezek után a 2 tápkábelem is lecseréltem. A rendszerem hangja tovább finomodott. Nyitott, dinamikus és légies lett, mintha egy nem is olyan vékony függönyt húztak volna el a hangfalak elöl. A kábelek cseréje felért egy komplett rendszer cserével.

Mégegyszer köszönöm Radnai Úrnak a kábeleket és a segítőkész hozzáállását.

Online
Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5085
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2057

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: cables »

-----

A zajgát itt is használ!


zajgát tápgenerátor előtt.jpg
zajgát tápgenerátor előtt.jpg (38.41 KiB) Megtekintve 4937 alkalommal

A tápgenerátorok pontos jelalakú, zajmentes hálózati feszültséget adnak ki a készülékek felé, viszont az egyáltalán nem mindegy, hogy mivel csatlakoznak a hálózat felé. Egy kedves régi ügyfelem többféle kábelt tesztelt az audió tápgenerátora elé kötve és így választotta ki azt, amivel a legjobban szólt a rendszere. A Power-R zajgát tovább javította a hangzást.

---

Online
Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5085
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2057

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: cables »

Jó reggelt mindenkinek, aki erre jár!

Egy friss hír, szóbeli visszajelzéshez kapcsolódva. A múlt héten készült egy új fajta, zajszűrő szerkezetű borotva csatlakozós hálózati kábel. A visszajelzés szerint hatásos.

Borotva csatlakozós hálózati kábel.jpg
Borotva csatlakozós hálózati kábel.jpg (94.48 KiB) Megtekintve 4842 alkalommal

Online
Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5085
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2057

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: cables »

OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
Még két kábel újdonság

Power-R Live 2 USB 5 V nélkül.jpg
Power-R Live 2 USB 5 V nélkül.jpg (99.21 KiB) Megtekintve 5087 alkalommal
Live2 Digit IC kábel.jpg
Live2 Digit IC kábel.jpg (117.69 KiB) Megtekintve 5087 alkalommal

Online
Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5085
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2057

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: cables »

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A legújabb Power-R kábelek


Live 2 vélemény.jpg
Live 2 vélemény.jpg (141.12 KiB) Megtekintve 5076 alkalommal
Live2 IC kábel.JPG
Live2 IC kábel.JPG (119.63 KiB) Megtekintve 5076 alkalommal
Power-R Live 2S hangfal kábel nagyon jól sikerült.gif
Power-R Live 2S hangfal kábel nagyon jól sikerült.gif (400.97 KiB) Megtekintve 5076 alkalommal

Érdeklődés, teszt igény: cables@freemail.hu

Online
Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5085
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2057

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: cables »

Nem minden beírás rossz, azt nem mondtam. Az enyémekkel például a beírás pillanatában egyet szoktam érteni, de az alábbit is el tudom fogadni gond nélkül :)

Chopper Live2 vélemény.jpg
Chopper Live2 vélemény.jpg (146.63 KiB) Megtekintve 4890 alkalommal

De félretéve minden viccet, a Live2 kábelek megérdemlik a figyelmet és a próbát!

Avatar
audioline
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5816
Csatlakozott: 2012.03.20., kedd 10:29
Értékelés: 3160

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: audioline »

A kábelezzünk topik "sohasem épületes olvasmány"

Te is írkáltál már oda, ne feledd!

Tisztelettel,
audioline
.

Online
Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5085
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2057

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: cables »

Néha beleolvasgatok a HiFi Kábelezzünk rovatba, sohasem épületes olvasmány, de az utóbbi napokban egyenesen agyromboló. Őszintén sajnálom azokat a kezdőket, akik ott szeretnének kábel témában okosodni.

Inkább azt javaslom olvassák el ezt a pár sort, amit egy "régi motoros" írt

earforce XLR kábelről.jpg
earforce XLR kábelről.jpg (53.2 KiB) Megtekintve 4649 alkalommal

és tegyenek próbát valamilyen Power-R kábellel, teszteljék vételi kötelezettség nélkül - nem fogják megbánni.
Hangfal, IC, USB, tápkábelek a szokásostól erősen eltérő szemlélettel fejlesztve, bárki számára elfogadható áron.
Érdeklődés: cables@freemail.hu

Online
Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5085
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2057

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: cables »

Ma délután érkezett egy érdeklődés, amire természetesen válaszoltam

VFmaxTamás2021szept.jpg
VFmaxTamás2021szept.jpg (57.93 KiB) Megtekintve 4633 alkalommal

Online
Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5085
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2057

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: cables »

dugó3b.jpg
dugó3b.jpg (43.91 KiB) Megtekintve 4703 alkalommal

Avatar
hollohazi
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 982
Csatlakozott: 2014.02.07., pén. 09:19
Értékelés: 303
Tartózkodási hely: Balatonfüred

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: hollohazi »

A szokásos éves találkozásunk Rudolffal az idén is hozott meglepetést a Noise killer kipróbálásával. Szkeptikus voltam az újdonsággal, mivel nálam több cég ilyen célú terméke van már jelen a sztereo rendszeremben, köztük igen nagynevű, e témakörre szakosodott, professzionális megoldást kínáló cégek termékei is. /Schnerzinger, Telos, stb./ Itt egy "terhelt" elosztóba dugva került meghallgatásra a Noise killer, annak egy , illetve még egy példánya a Schnerzinger Power Guard Max után következő aljzatban. A világ egyik legjobb kábeleiről híres Schnerzinger cég szerint az elektromos és elektromágneses interferencia okozta károsodások a következő hatásokkal járhatnak:

felbontás csökkenés
• dinamika csökkenés
• mesterséges, néha éles, magas hang
• csökkent térbeli képalkotó képesség
• a frekvenciabalansz a középtartományba tolódik
• időbeli eltolódások vagy fázisproblémák
E jellemző változások technikai háttere az elektromos interferencia mezők keveredésében és eloszlásában rejlik minden eszközön, kábelen.
A kérdés az volt, mit tesz a Noise killer, milyen mértékben lesz hallható a csatlakoztatása. Először az egyik példányt hallgatva, a felsorolt jellemzők közül a felbontás növekedés, azaz a hangkép nyitottsága, életszerűbb volta vált nyilvánvalóbbá. Jól hallható volt a sávszélek energia növekedése, a mélyebb frekvenciák megjelenése is amellet, hogy nagyobb, precízebb teret rajzolt a Noise killer. Jobb vele a zenehallgatás, mert kevésbé mesterséges hifit hallunk, hallgatunk, közelebb kerülünk vele a valósághoz. Összességében nagyon jó ár-érték arányt képvisel. A második darab is ugyanebbe az elosztóba került, hatása már nem volt olyan erős, de így is bőven megéri az árát.

>
47 Lab Midnight Blue Cd játszó, 47 Lab Midnight Blue elő-és végerősítő, 47 Lab Lens Alnico széles sávú hangsugárzó , Funk Vector III lemezjátszó, Funk FX 3 kar, Hana SL MC hangszedő,  47 Lab Shigaraki MC phono, Tiglon, Shun Mook, Schallwand, Schnerzinger

Avatar
chopper
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 537
Csatlakozott: 2012.11.12., hétf. 19:58
Értékelés: 55
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: chopper »

Én is teszteltem az új Live 2S hangfalkábelt. :smile29: Nem először vettem Rudolftól hangfalkábelt, ezt nem titkolom. Minden új kábel idáig jobbnak bizonyult mint az előző. Az előző most a Live 2 volt, amit az eddigiek sorában a legjobbnak tartottam természetessége miatt. Ezért kiváncsian kötöttem be rendszerembe az új Live 2 S-t. Az S betű vajon tényleg azt jelenti-e amit tippeltem?
Néhány ütem hallgatózás után már tudtam a felbontása nagyobb, mint a Live 2-é. A szokott, általam jól ismert zenéket tettem fel és füleltem. Mintha a mélyek részletezettebbek lennének, méghozzá kiemelés nélkül. Később meggyőződtem a magastartományra is hasonló igaz. A gitárhúr pengése még kimunkáltabbnak érezhető, több a felharmónikus, a valóságot a hang jobban közelíti. Az énekhangban több az érzelem és a szöveg érthetőbb. Elégedetten döltem hátra: rendszerem még többet mutat magából és - ami a legfontosabb - a zenéből. Hála a rendszerhez jobban illeszkedő kábelezésnek.
Akinek korlátozott a pénzügyi kerete okvetlen tegyen egy próbát Rudolf mérsékelt áru kábeleivel. Komoly rendszerekben is helytállnak.

Online
Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5085
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2057

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: cables »

Az új hangfalkábelből 2 és 3 m-es példányok tesztre elvihetők!

Érdeklődés: cables@freemail.hu

Online
Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5085
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2057

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: cables »

Power-R Live2S

A Power-R Live2-nél nagyobb felbontás és még határozottabb mélyek.

Egy vélemény
Power-R Live 2S hangfal kábel nagyon jól sikerült.gif
Power-R Live 2S hangfal kábel nagyon jól sikerült.gif (400.97 KiB) Megtekintve 4517 alkalommal

Online
Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5085
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2057

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: cables »

A zajgát a hálózati fázis vonalon megjelenő zajt csökkenti. Ugyan ennyire fontos a föld vezető gyors feszültség változásainak csökkentése. Erre szolgál a legújabb virtuális föld változat, a VFmax+.

VFmax+.jpg
VFmax+.jpg (4.91 KiB) Megtekintve 4509 alkalommal
A múlt héten egy érdeklődő kért egyet ebből, aztán látva, hogy működik még 4 példányt kért. Egy nagyon komoly rendszerben tesztelte ezeket és tegnap este az alábbi üzenet jött tőle.

VFmax+vélemény.jpg
VFmax+vélemény.jpg (9.91 KiB) Megtekintve 4509 alkalommal

Válasz küldése

Vissza: “Power-R kábelek”