Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Moderátor: cables

Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5069
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2050

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: cables »

----
Jó dolog a zajszűrő, ha valóban szűri a zajt és csak azt szűri!

Érdekes levelet kaptam pár napja egy régi kedves vevőmtől. Azzal keresett meg, hogy tett a rendszere elé egy Isotek zajszűrőt amitől éles lett a hang és akkor javult meg, amikor egy üres helyre betette az én virtuális földemet ld. ábra.
Nagyon sokan használnak valamilyen zajszűrőt, vagy zajszűrős elosztót a rendszerük táplálására, mert azt úgy szokás.

Egy dolgot érdemes szem előtt tartani: nagyon kritikusan kell meghallgatni a szűrő hatását. Ha nem érezzük a hatását, vagy tompít a hangon, vagy éppen élesít, mint a felhozott példában, akkor nem kell megvenni.

Persze ez nemcsak a tápszűrőkre igaz, Az audió termékek reklám szövegei és a leírások tele vannak olyan pozitív jelzőkkel, amelyek vagy nem igazak, vagy közük sincs a működéshez.

Szóval csak a fülünknek kell hinni, mert azzal hallgatjuk a zenét!

Power-R Virtuális föld.jpeg
Power-R Virtuális föld.jpeg (89.51 KiB) Megtekintve 8128 alkalommal

Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5069
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2050

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: cables »

Írtam mailt...

Avatar
gomolalaci
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 683
Csatlakozott: 2018.05.14., hétf. 08:52
Értékelés: 288
Tartózkodási hely: Szada

Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: gomolalaci »

A Live kábelt beszámítod csere esetén?
A gondolkodás nem megerőltető...

Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5069
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2050

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: cables »

---
Kellemest a hasznossal...
Őrült ütemben terjed az on-line lemezhallgatás, de azért még sokan úgy gondoljuk, hogy a CD és főleg az LP lemezek hangja az igazi, az van legközelebb az élő zene élményéhez.
Vasárnap lemezbörze, gondolom sokan felkerekednek vidékről is, hogy csemegézzenek a kínálatból. Így ez egy alkalom lehet arra is, hogy megismerjék miért olyan különleges hangfal kábel a Power-R Live Magnum.

Lemezbörze.jpg
Lemezbörze.jpg (43.52 KiB) Megtekintve 8148 alkalommal

Ha valakit érdekel egy teszt hallgatás, vagy elvinne letét ellenében egy Live Magnumot írjon nekem a cables@freemail.hu címemre, összehozzuk a dolgot!

Magnum kérdés.jpg
Magnum kérdés.jpg (143.71 KiB) Megtekintve 8148 alkalommal
-----

Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5069
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2050

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: cables »

---
A hét végén készítek vintage hangszóró terminálhoz tökéletesen illeszkedő Live Magnum hangfal kábelt.

Ha valakinek kell ilyen csatlakozójú kábel, és tesztelné a Live Magnumot írjon nekem a cables@freemail.hu címemre!

MC30 hangfal kábel terminál.jpg
MC30 hangfal kábel terminál.jpg (63.93 KiB) Megtekintve 8294 alkalommal
(A kép csak illusztráció)
-----

Avatar
avl2
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4707
Csatlakozott: 2007.08.23., csüt. 14:50
Értékelés: 1623

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: avl2 »

cables írta:
2022.05.02., hétf. 07:47
... A hangfal se kutya....
Roy Audio The Sorcerer.jpg
...
Royd -> külön topicja is van: https://www.avx.hu/forum/viewtopic.php? ... 7&start=25

(96 táján írogattam Neki)

Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5069
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2050

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: cables »

---

Este még utána olvastam ennek a McIntosh erősítőnek... szóval ez nem akármi.

What makes the McIntosh MC30 so great? What's better?- Vinyl Engine

https://www.vinylengine.com/turntable_f ... ?p=1070795

McIntosh MC30.jpg
McIntosh MC30.jpg (11.77 KiB) Megtekintve 7964 alkalommal

A hangfal se kutya. Egy rég megszűnt kis angol cég pár éves működése alatt készült 1995-ben. Fantasztikus a hangja.
A céget azóta az eredeti sikerekre alapozva újraélesztette egy vállalkozó, de ez a modell még az alapító Joe Akroyd keze munkáját dicséri.
Roy Audio The Sorcerer.jpg
Roy Audio The Sorcerer.jpg (12.76 KiB) Megtekintve 7964 alkalommal

Büszke vagyok rá, hogy Live Magnum bevált ebben a csodás rendszerben!

-----

Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5069
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2050

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: cables »

---
Több rendszerben hallottam szólni a Live Magnum hangfal kábelemet, ezek közül volt egy rendszer, amelynek a hangja szinte lenyűgözött. Egy operaénekes hosszú évek alatt, sok kitérővel épített, cseppet sem látványos, de annál szebben szóló rendszere. Képek az erősítőről (McIntosh monoblokkok) és a hangfal címkéjéről.

IMG_20220422_150906_resized_20220422_051735258.jpg
IMG_20220422_150906_resized_20220422_051735258.jpg (160.48 KiB) Megtekintve 7996 alkalommal
IMG_20220422_151007_resized_20220422_051626523.jpg
IMG_20220422_151007_resized_20220422_051626523.jpg (234.93 KiB) Megtekintve 7996 alkalommal

Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5069
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2050

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: cables »

----
Szia!

Az Ethernet csatik és általam használt huzalok sajnos nem kompatibilisek. Legalább is a kommersz csatik, amiket láttam, próbáltam.

De van egy jobb ötletem a hangzás javításhoz: Power-R Live Magnum. Nagyon nagy előrelépés a Live 2S-hez képest.

Magnum 700px.jpg
Magnum 700px.jpg (138.99 KiB) Megtekintve 8275 alkalommal
----

Avatar
olaca
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2009.06.03., szer. 11:13
Értékelés: 32
Tartózkodási hely: Oroszlány

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: olaca »

Hát tényleg fontos a geometria de éppen ezért szívesen hallgatnánk már egy Power-R live2 ethernet kábelt is. :smile53:
AVM Evolution SD 3.2 streamer-előfok, AVM Evolution SA 3.2 végfok, Gauder Akustik Arcona 60 hangfal,Audioquest diamond lan, Power-R kábelek.

Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5069
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2050

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: cables »


Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5069
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2050

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: cables »

----
Tapasztalatok egy tegnapi tesztelés során

Tegnap délután egy 6 éve épült modernnek mondható társasházban teszteltünk kábeleket. Forrás Primare np30 Tidal Masters-ről, erősítő Electrocompaniet eci 80d, hangfal típusra nem emlékszek, de hasonló színvonalú polcsugárzó. Színvonalas kábelezés elismert gyártók nem éppen olcsó kábelei, IC pl. 300e.

Ami érdekes volt és tanulság lehet, hogy hangfal, IC, Digit IC helyére bekerülve a legújabb Power-R kábelek nyugalmat és jobb felbontást hoztak, a forrásba tett Power-R Live2S viszont akkor mutatta meg igazán magát, amikor a 150 e Ft-os neves hálózati szűrő/elosztóból átdugtuk egy fali aljzatba. Erre elég nehezen tudtam a tulajt rábeszélni, mert nagyon bízott az elosztóban, de aztán örült az eredménynek. Többször írtam már arról, hogy az elosztók összecsatolják zaj szempontból a készülékeket, ami ront a hangzáson. Most is kiderült, hogy nem érdemes egy elosztóból táplálni a rendszereket!

Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5069
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2050

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: cables »

----
Ma délután érkezett mail
20220413 tápkábelek.jpg
20220413 tápkábelek.jpg (56.08 KiB) Megtekintve 8502 alkalommal

Megnéztem mit írt az első levelében ezekről a méregdrága kábelekről

"...Jelenleg forrásnál Nordost Heimdall2, csöves végfoknál - Lessloss C-Marc van...."

Hát tényleg nem olcsó kábeleket vált le a Live2s!
Power-R Live2S.jpg
Power-R Live2S.jpg (40.14 KiB) Megtekintve 8496 alkalommal

Avatar
meggyi
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: 2014.08.10., vas. 11:32
Értékelés: 24

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: meggyi »

Rudit hosszú évek óta ismerem. Az audio rendszeremben levő tápkábelek tőle származnak, jó nevű gyári kábeleket cseréltem le anno miattuk. Az erősítő tápkábelét egyszer már frissítettem Live-ra, de a CD tápkábele ezidáig ellenállt az újabb példányoknak. Egyszerűen nem lett jobb a hangzás, mindíg maradt a jól bevált ős-kábel.

Évente, két évente azért szoktunk találkozni. A napokban megint elhívtam Rudit, és kértem kipróbálásra egy Live2S tápkábelt az erősítőbe. A CD kábelt már meg sem említettem neki, gondoltam úgyse találok jobbat.

Néha szeretem mással is meghallgattatni a rendszert, "több fül többet hall" alapon. Én már eléggé hozzászoktam a saját rendszerem hangjához, nem biztos hogy észreveszem azt, amit más esetleg egyből hall. Igy is történt, Rudi mintha hallott volna valami maszatot a női énekesek hangjának alján. Nekem persze nem tűnt fel. Javasolta, hogy cseréljük ki először a CD kábelét. Nem nagyon hittem benne, de azért "egye fene", gondoltam lássuk. Na, mintha tisztább lenne valami... majd visszaraktuk a régi kábelt. Attól kezdve már én is hallottam egyfajta "búgást" ott, ahol Rudi is kifogásolta. Szóval megtört a jég, a jó öreg CD tápkábel megérett egy cserére...

Következett az erősítő kábele. Ez már nem volt olyan látványos, de mindenképpen előnyére vált a hangzásnak. Ok, akkor két Live2S rendel... Közben elővett egy Noise killer dugót is. Na, ez már számomra a "csiribú-csiribá" kategória, de azért meghallgatom - gondoltam magamban. Elsőre sok változást nem is tapasztaltam. Azért itt hagyja, hallgassam még. Hát nem bánom, "majd meglátjuk" - aztán Rudi elköszönt. A dugóról el is feledkeztem, csak este tűnt fel, hogy a kivetítőnek kontrasztosabb lett a képe, mintha nagyobb lenne a színdinamika, feketébb a fekete, fehérebb a fehér. Nocsak, meglepő...

A dolog vége az lett, hogy maradt a dugó is. A két tápkábel (és a dugó?) jól hallhatóan emelt a hangzás minőségén, élettelibb lett minden. Pedig a CD kábelét eszembe sem jutott volna lecserélni...

Nem reklám céllal írtam, csak szerettem volna megosztani a tapasztalataimat másokkal is. Hátha valakinek hasznára válik...

Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5069
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2050

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: cables »

----
Múlt szombaton kicsit gyanakodva nézegette a tesztre átadott kábeleket és a zajgátat a kedves Győr közeléből érkezett érdeklődő, de amikor szóban is biztosítottam arról, hogy ha nem válnak be a rendszerében, akkor az előleget természetesen visszaadom megnyugodva vitte el a csomagot. Ma írt a kábelekről. Az engedélyével teszem közzé!

20220407 Vélemény.jpg
20220407 Vélemény.jpg (94.94 KiB) Megtekintve 8515 alkalommal
------

Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5069
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2050

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: cables »

-----
A hálózati kábelek jelentősége
(Eset tanulmány)

Két hete megkeresett egy kedves régi vevőm IC kábel javítással kapcsolatban és kérdezte, hogy mi most a legújabb IC kábel nálam és, hogy az jobb-e mint a javításra hozott. Mondtam, hogy a Live 2 és sokkal jobb, minta régi. Vett egy Live 2-t, aztán 2 nap múlva felhívott, hogy nem hall különbséget a régi IC kábelem és a Live 2 között.
Az lehetetlen - mondtam neki. Akkor gyere el és hallgasd meg - mondta.
Tegnap voltam nála és kicsit meglepődtem azon, hogy milyen komoly készülékek közé került a Live 2.

Sacd játszó.jpg
Sacd játszó.jpg (10.96 KiB) Megtekintve 8226 alkalommal
Erősítő.jpg
Erősítő.jpg (6.95 KiB) Megtekintve 8226 alkalommal


A hangfalak a fentiekhez hasonló színvonalúak voltak.

Egy jó CD-vel hallgattuk először a régi IC-t, majd a Live 2-t. Elég szegényesen szólt a lemez mindkettővel, alig voltak mély hangok. Mondtam, hogy egy ilyen rendszeren nem így kell szólni ennek a lemeznek. Kérdeztem hogy milyen tápkábelek vannak a készülékekben. A Sonyban egy ősrégi hálózati kábelem volt, vastag, erősítőkhöz készített kábel, a Luxman az eredeti, beépített saját föld nélküli tápkábelével szólt. Kicseréltük a Sony tápkábelét egy Live 2S zajszűrős tápkábelre és attól azonnal lettek részletek, mélyek és dinamika a zenében. Aztán a Luxman hálózati elé bekerült egy föld nélküli Power-R Zajgát. Megint előre lépett a hangzás egy jókorát.
Ami ebből tanulság az az, hogy a legkitűnőbb készülék se szól rendesen ha nem megfelelő (zajszűrős) tápkábellel használjuk.
-----

Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5069
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2050

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: cables »

---
Érdemes néha kipróbálni olcsó dolgokat...

Nem kell mindig koax.jpg
Nem kell mindig koax.jpg (23.84 KiB) Megtekintve 8237 alkalommal
AES-EBU kábelről.jpg
AES-EBU kábelről.jpg (78.7 KiB) Megtekintve 8237 alkalommal

Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5069
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2050

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: cables »

-----
Bűvszavak az audióban, amiket érdemes elfelejteni

Fekete öves, tapasztalt audiósnak a digitális (SPDIF) összekötő egyet jelent a 75 ohmos koax kábellel. Ezt jó lenne elfelejteni. Hogy miért azt itt nem fejtem ki, ha valakit nagyon érdekel keressen meg mailben vagy telefonon.
Kedves zenész ismerősömnek is csináltak 3 éve szakértő cégnél egy profi koax kábelt, azt használta azóta, de miután vett tőlem többféle kábelt amik beváltak rám kérdezett, hogy csinálok-e digit ICt is. Igennel válaszoltam és adtam neki 4 kábelt, hosszabbat, rövidebbet, feketét fehéret, hogy tesztelje és válassza ki a legjobbat.
Tegnap ezt írta:
Jozsi koaxrol.jpg
Jozsi koaxrol.jpg (56.77 KiB) Megtekintve 8061 alkalommal

Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5069
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2050

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: cables »

----
Milyen hatása van a Noise killer dugónak

Pár hete keresett meg jumper témában egy nagyon rég látott vevőm. Amikor kezdtem a kábelezést az egyik első vevőm volt, jártam is nála akkor és sokat beszélgettünk. Most egy általam gyártott hangfal kábelt vett valakitől és azt kérdezte, hogy mennyit javítana egy Live2 jumper a most használt réz drótos átkötést helyett. Mondtam, hogy ki kell próbálni, akkor kiderül. Eljött és kért a jumper mellé egy Noise killer dugót is, mert kíváncsi volt annak is a hatására. Kértem, hogy írjon valamit a tapasztalatairól, mert az nekem is hasznos lehet. Hát ő nem egy bőbeszédű, sokat írogató ember, de tegnap este csak jött tőle pár sor.

MLaci véleménye.jpg
MLaci véleménye.jpg (42.87 KiB) Megtekintve 8191 alkalommal

Nagyon pontosan fogalmazta meg a Noise killer hatását! A hálózati zaj a hangjel finom részleteit fedi el, pedig azok hordozzák a zene érzelmi töltetét. Egyszerűen jobb zenét hallgatni, ha van a rendszerben Noise killer. Minél jobb a rendszer, annál jobban hallatszik a hatása.
Noise killer zajcsökkentő.jpg
Noise killer zajcsökkentő.jpg (6.08 KiB) Megtekintve 8190 alkalommal
---

Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5069
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2050

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: cables »

Az egyik legkedvesebb ügyfelem, aki nem mellesleg zenészként élte le életét, végül rászánta magát, és tesztelt általam gyártott összekötőket is. Azért számít ez nagy dolognak az ő esetében mert amikor hálózati kábeleket vett tőlem (komoly tesztelést követően) mesélte, hogy két régi nagyon spec Van Den Hul összekötő kábel van a rendszerében, amit hiába próbált lecserélni a legdrágább kábelekre, mindig azok maradtak. Ez alapján említeni se mertem neki, hogy próbáljon ki Power-R összekötőket. Ő szólt pár hete, hogy ha van 2m-es XLR kábelem készen azt kipróbálná. Adtam neki, egy hétig tesztelte és utána azt mondta, hogy megveszi, mert pariban van a Van Den Hul-al, nem tud dönteni. Aztán egy hete kért egy RCA összekötőt is, tegnap este írta az alábbiakat:

József IC kábelről.jpg
József IC kábelről.jpg (23.64 KiB) Megtekintve 7834 alkalommal

Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5069
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2050

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: cables »

A COVID előtt igyekeztem elmenni mindenkihez, aki kábelt kért tőlem, mert nagyon érdekelt, hogy mit hoznak a kábeleim mások rendszerébe, hogy szólalnak meg egy bejáratott idegen kábel után. Mostanában kicsit óvatosabb vagyok, nemigen megyek senkihez, ezért kiemelten fontos számomra a vevők véleménye. Közreadnék egyet az ügyfél hozzájárulásával.

Tivadar IC kábelről.jpg
Tivadar IC kábelről.jpg (129.37 KiB) Megtekintve 7830 alkalommal

Avatar
olaca
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2009.06.03., szer. 11:13
Értékelés: 32
Tartózkodási hely: Oroszlány

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: olaca »

Az előttem szólóval egyetértve nálam is a teljes Power-R kábelezés és az egyéb kiegészítők ( zajgát, noise killer,Vfmax ) alkalmazása hozta el a zenében a megnyugvást. Olyan szintű szinergiát és természetességet eredményezett egy szinte hihetetlen felbontással és dinamikával, amire szerintem csak a legjobb kábelek képesek.
AVM Evolution SD 3.2 streamer-előfok, AVM Evolution SA 3.2 végfok, Gauder Akustik Arcona 60 hangfal,Audioquest diamond lan, Power-R kábelek.

Avatar
gomolalaci
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 683
Csatlakozott: 2018.05.14., hétf. 08:52
Értékelés: 288
Tartózkodási hely: Szada

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: gomolalaci »

gomolalaci írta:
2022.01.07., pén. 20:12
USB dróttal nincs tapasztalatom, nem is lesz, de a hálózati és az összekötő kábelt mindenkinek javaslom kipróbálni, mert szenzációs! Nálam néhány hónapja vannak, de ahogy telik az idő egyre jobbak! Nekem ennél jobb nem kell, pedig eléggé favorizált és drága drótokon hallgattam addig a rendszeremet, amíg ezeket megvettem. Nálam az összkép ezekkel jött meg...
Elfelejtettem, hogy hangsugárzó kábel is Power-R. Az is nagyon jó az előd 15 mm-es merev, drága márkás kábellel szemben!
De talán a hálózati drótok azok, amelyek a legtöbb élményt okozzák...
A gondolkodás nem megerőltető...

Avatar
gomolalaci
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 683
Csatlakozott: 2018.05.14., hétf. 08:52
Értékelés: 288
Tartózkodási hely: Szada

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: gomolalaci »

USB dróttal nincs tapasztalatom, nem is lesz, de a hálózati és az összekötő kábelt mindenkinek javaslom kipróbálni, mert szenzációs! Nálam néhány hónapja vannak, de ahogy telik az idő egyre jobbak! Nekem ennél jobb nem kell, pedig eléggé favorizált és drága drótokon hallgattam addig a rendszeremet, amíg ezeket megvettem. Nálam az összkép ezekkel jött meg...
A gondolkodás nem megerőltető...

Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5069
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2050

Re: Vélemények, kérdések Cables fejlesztésekkel kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: cables »

-----
Ha van a DAC-nak saját tápja, akkor érdemes NEM átvinni az 5V-ot a számítógépből, mert az mindig zajos!

Power-R Live 2 USB 5V nélkül.jpg
Power-R Live 2 USB 5V nélkül.jpg (102.46 KiB) Megtekintve 7126 alkalommal

Van belőle teszt példány! Érdeklődés: cables@freemail.hu

Válasz küldése

Vissza: “Power-R kábelek”