Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Készülék alátét és Demag

Moderátor: cables

Avatar
Dorian
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2339
Csatlakozott: 2006.06.26., hétf. 10:52
Értékelés: 899

Készülék alátét és Demag

Hozzászólás Szerző: Dorian »


Ha nincs rá magyarázat, hogy milyen hatása van, akkor miért állítod azt, hogy demagnetizál? Miért nem fogadod el azt, hogy van "valamilyen" hatása? Ebből következően a termék elnevezése is szerencsétlen, rosszabb esetben megtévesztő.
Valószínűbb, h a statikus feltöltődést szünteti meg.
Mielőtt elkezdtem hifizni, a különböző stílusú és minőségű zenéimet élvezettel hallgattam rendszeremen, pusztán a zene kedvéért. Most 20 év hifizés és egy csomó pénz elégetése után végre eljutottam ugyanoda

Vendég

Készülék alátét és Demag

Hozzászólás Szerző: Vendég »



Nagyon sok minden van az audio technikában (meg a világ egyéb dolgaiban) ami látszólag érthetetlen, nincs rá magyarázat. Ezek jó része szerintem azért van, mert nem tudunk még eleget az anyagok legelemibb részecskéiről és azok mozgásáról, egymásra hatásáról. Elvileg a CD lemezekben sincs mágnesezhető anyag.
 
Egy felől ne legyen kétséged, az eszköz működik: sokan hallottuk, te is meghallgathatod, ha érdekel.

 
Ha nincs rá magyarázat, hogy milyen hatása van, akkor miért állítod azt, hogy demagnetizál?  Miért nem fogadod el azt, hogy van "valamilyen" hatása? Ebből következően a termék elnevezése is szerencsétlen, rosszabb esetben megtévesztő.

Online
Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5069
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2050

Készülék alátét és Demag

Hozzászólás Szerző: cables »


mit demagnetizál? a polikarbonát anyagot, ami "mágneses" lesz?
 
Nagyon sok minden van az audio technikában (meg a világ egyéb dolgaiban) ami látszólag érthetetlen, nincs rá magyarázat. Ezek jó része szerintem azért van, mert nem tudunk még eleget az anyagok legelemibb részecskéiről és azok mozgásáról, egymásra hatásáról. Elvileg a CD lemezekben sincs mágnesezhető anyag.
 
Egy felől ne legyen kétséged, az eszköz működik: sokan hallottuk, te is meghallgathatod, ha érdekel.

Avatar
GTomi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4775
Csatlakozott: 2003.11.20., csüt. 11:45
Értékelés: 566
Tartózkodási hely: Sopron/Budapest

Készülék alátét és Demag

Hozzászólás Szerző: GTomi »



Nagyon egyszerű a használata
 
Haszn_utasitas.jpg

 
mit demagnetizál? a polikarbonát anyagot, ami "mágneses" lesz?
hivox 3 utas zártmonitor/ hivox dac4me/ hivox amp4you/ hivox usb/spdif konverter/ alces 4, hivox/ hidiamond rca d3/ hidiamond koax/ luxor y usb/ diy kábelek/ revox b226/ laptop+roon+tindal

Online
Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5069
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2050

Készülék alátét és Demag

Hozzászólás Szerző: cables »


Jó páran használják a CD Demag-ot saját rendszerükben, az eszköz általában közvetlenül a CD lejátszó mellett van és a lemezek rákerülnek arra minden lejátszás előtt. Tapasztalatokról olvasni lehet a Véleményekben. Egy kocsiban elmesélt vélemény engem is meglepett. A topiktárs (ajkamici) régebben vett egy elektronikus demagnetizálót (jóval drágább volt), de megvált tőle, mert nem érezte a hatását, a Demag viszont egyértelműen bevált nála.
 
Még valami. Van a Demagnak egy speciális, jóval nagyobb méretű változata LP lemezek kezelésére. Ennek jótékony hatása az LP hangra teljesen egyértelműen hallható. Ebből csak egy példányom van, az nálam tesztelhető, ha valakit érdekel meg kell rendelni, 1-2 hónap, amíg lesz belőle valami.
 
Érdeklődés cables@freemail.hu
 


Online
Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5069
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2050

Készülék alátét és Demag

Hozzászólás Szerző: cables »


Talán buta kérdés - de ez hogy működik? Rá kell tenni lejátszás közben a lemezre, vagy lejátszás előtt.....
 
Nagyon egyszerű a használata
 


Avatar
Koriori
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2009.06.09., kedd 19:45
Értékelés: 106
Tartózkodási hely: Veszprém

Készülék alátét és Demag

Hozzászólás Szerző: Koriori »



  Iskolakezdés akció nemcsak apukáknak és nagypapáknak!
 
Hallgassa meg CD/DVD lemezeit jobb minőségben! A Demag használatával észrevehetően javul a hang és a kép minősége! Ez a különleges passzív eszköz most 25% árengedménnyel, csak 15 eFt. Az akció a készlet erejéig érvényes!
 
Érdeklődés: cables@freemail.hu
 
003_500.jpg

Talán buta kérdés - de ez hogy működik? Rá kell tenni lejátszás közben a lemezre, vagy lejátszás előtt......?
Ha a plázacicák tudnák, hogy mennyibe kerül egy traktor, akkor a farmer fiúkra buknának...

Online
Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5069
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2050

Készülék alátét és Demag

Hozzászólás Szerző: cables »


  Iskolakezdés akció nemcsak apukáknak és nagypapáknak!
 
Hallgassa meg CD/DVD lemezeit jobb minőségben! A Demag használatával észrevehetően javul a hang és a kép minősége! Ez a különleges passzív eszköz most 25% árengedménnyel, csak 15 eFt. Az akció a készlet erejéig érvényes!
 
Érdeklődés: cables@freemail.hu
 


Online
Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5069
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2050

Készülék alátét és Demag

Hozzászólás Szerző: cables »


Tesztelje ezt a különleges készülék alátétet saját rendszerében!
 

 
Érdeklődés: cables@freemail.hu

Online
Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5069
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2050

Készülék alátét és Demag

Hozzászólás Szerző: cables »


Készült még egy, pár milliméterrel vastagabb készülék alátét a 200x190 mm méretű Demag lemezből. Én  CD lejátszó alatt használom, a lejátszó fém alja és a grafit alátétek közé tettem. Jelentős változást okozott a hangban. A mélyek és magasak egyaránt jobbak lettek és sokkal dinamikusabb lett a hang.
 

 
A lemez maga így néz ki
 

 
Ha valakit érdekel el tudom vinni tesztre Budapesten. Elég masszív darab, van vagy 3 kg. Ár: 20 eFt
 
Érdeklődés priviben cables@freemail.hu

Avatar
sound
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2014.05.31., szomb. 17:27
Értékelés: 30

Készülék alátét és Demag

Hozzászólás Szerző: sound »


" Pénteken kábel témában meglátogatott Zoltán, állandó teszt partnerem és neki is mutattam az új alátétet és annak eredményét a hangzásban. Zoli bár udvarias ember, eddig, ha mutattam neki CDt, halkan mindig megjegyezte, hogy: Nálam azért jobban szólna. Mellesleg igaz, a 2 millás B&W álló hangfalakon tényleg baromi jól szólnak a CDk. "
 
Hétfő estére beszéltük meg Rudolffal az alátét teszt folytatását az én rendszeremben is.   Beállított egy nagy méretű demaghoz hasonló fém alátéttel és 3 új konstrukciójú tápkábellel.   Hozzátenném, hogy már jó egy éve az ő egyik tápkábelét használom és többször hozott újabbakat amelyek szintén nagyon jól teljesítettek, de a nálam lévő hangra gyakorolt hatása számomra mégis meggyőzőbb volt a többinél.   Most viszont mindegyik áthozott tápkábel szebb hangzást produkált mint a régi, így le is cseréltem a 3 közül a leghosszabbra.
 
Az alátét hangra gyakorolt hatásával kapcsolatban azért kételyek merültek fel bennem, bár Rudolfnál pénteken jobbnak hallottam a rendszere hangját, de azért nagyon kiváncsi voltam hogy ezt a változást nálam is produkálja-e.
Meglepve tapasztaltam hogy  -noha nem eget rengetően- , de hallhatóan összeszedettebb lett a hangkép, mintha valami eltünt volna belőle (ami talán nem is hiányzik). Jobban elkülönülnek a hangszerek, de mégis együtt szólnak, az ének hang is szebben szól.
Nem akartam elhinni, így a zene hallgatása közben kivettem a cd játszó alól, erre azonnal hallható volt a változás, visszatért a régi hang.
 
E nélkül is szépen szólnak a zenék, de tényként kell kijelentenem hogy pozitív változást hozott a hangzásban.
Na nem annyit jelent mint egy tápkábel cseréje , de el kell ismernem hogy tényleg finomit valamit a lejátszó hangján.

Online
Avatar
zoli73
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3746
Csatlakozott: 2010.01.16., szomb. 22:11
Értékelés: 2349
Tartózkodási hely: 2465

Készülék alátét és Demag

Hozzászólás Szerző: zoli73 »



A döbbenet tovább fokozható ha kiveszed a készülékeket a szekrénysorból és "dedikált" állványra helyezed. Könyörgöm, legalább a a hangsugárzót.
 


Itt/Rudolfnál Én is jártam, és meg kell mondjam, sokkal jobb hangot hallottam nála, mint amit ezekből a képekből kinéznénk! Igen lehetne jobb helye egy rendszernek, de ahogy hosszu írta, ez a nagy magyar átlag, ez a valóság, és nagyon sokan nem akarják, nem is tudják a lakásukat alárendelni a rendszernek. Azért a hifi-n túl is van élet.
MoFi - Funk Firm - "Palotás" phono - Audio Research - JBL - Neotech - LessLoss - WireWorld - UsaAudio

Avatar
hosszu
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1424
Csatlakozott: 2007.11.28., szer. 13:18
Értékelés: 1275

Készülék alátét és Demag

Hozzászólás Szerző: hosszu »



Mikor jártál náluk? dobozerdő? amikor én náluk jártam többször évekig, ilyet egyszer sem tapasztaltam.
Viszont valami baj lehet náluk, a cég felszámolás alatt áll.

Régen járhattál náluk utoljára, mert Kis Robi a cég "rendmániása" már legalább 3 éve nincs ott - azóta erősen megváltoztak a körülmények.
 
Megnyugtatlak, a cég ettől függetlenül jól van és működik (néhány hete voltam náluk utoljára) - akinek halálhírét keltik, nagyon hosszú ideig fog élni  
 
Robi "szakmát váltott" - talán érdekel a témakör, hisz ez is elektronika:
http://www.digitools.hu/
longkft.hu/audioblog/

Online
Avatar
istvan01
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4636
Csatlakozott: 2007.10.21., vas. 17:39
Értékelés: 3102

Készülék alátét és Demag

Hozzászólás Szerző: istvan01 »


Audiovosiontuning - igazi bemutatóterem (lehetne), ha nem kellene utat törni a szanaszét heverő dobozok, újságok, kacatok, kajamaradékok, a mindennapi élet részei között a kanapéig.)
Mikor jártál náluk? dobozerdő? amikor én náluk jártam többször évekig, ilyet egyszer sem tapasztaltam.
Viszont valami baj lehet náluk, a cég felszámolás alatt áll.

Avatar
hosszu
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1424
Csatlakozott: 2007.11.28., szer. 13:18
Értékelés: 1275

Készülék alátét és Demag

Hozzászólás Szerző: hosszu »


...Egyébként nincs ezzel gond, a porcelán és üveg bigyók egyfajta "hangzóként" működnek, amikért vagyonokat kérnek a vudukütyüket áruló cégek. Ő ebből is megtalálta az egyszerűbb, jobb változatot. A kereskedőknek is csak annyi lenne a dolguk, hogy lemodellezik Rudolf szobáját és kidobálják a sok drága állványt, kábeleket, amiket csak az átverésünkre gyártanak, forgalmaznak. "Szekrénysor-hifit" a népnek!...
Hirtelen három nevet is említenék - mert tudom, nem sértődnek meg és nem fordítják ki szavaimat - akik kereskedőként, fejlesztőként működnek, "bemutatóhelyükön" rendszeresen látogatókat, vásárlókat fogadnak, bemutatótermük mégis legalább annyira "katasztrofális", mint Rudolfé.
 
Menyus2 - ezúton is gratulálok, hogy végre beindult a La Présance - tökéletesen alkalmatlan helyiség bármiféle nyugodt zenehallgatásra. Készülékek kész- és félkész állapotban szanaszét. Semmi hifiállvány, semmiféle meghitt hangulat.
 
Vass Andrási György (mindenki "Gyuribácsija") - időnként még leülni sem lehet a mindent beborító alkatrészektől, mütyűröktől, a mindennapi élet részeitől, no meg a macskáktól. Könyvespolcok, "szekrénysor", csövek, edények szanaszét, mégis tízmilliós nagyságrendű készülékeket árul (árult), s világszínvonalú erősítőket készít.
 
Audiovosiontuning - igazi bemutatóterem (lehetne), ha nem kellene utat törni a szanaszét heverő dobozok, újságok, kacatok, kajamaradékok, a mindennapi élet részei között a kanapéig.
 
Mindhárom helyen fantasztikus a hang, egyáltalán nem profi a hely, és szörnyűek a bemutatási körülmények...
 
Valamint még megemlíthetném, hogy a kezdet kezdetén a (h)öskorban a "bemutatótermek" többsége lakásként is üzemelt, mégsem jutott eszébe senkinek ezt szóvá tenni, pláne kifigurázni - örültünk, hogy végre igazi zenét hallhatunk, valamint kedvenc készülékünket (kábelünket) megvásárolhatjuk.
 
A kifigurázott "hangzó" porcelán és üvegbigyókról pedig annyit, nagyon szeretném, hogy Darvas László megossza majd veletek az elmúlt évek "eredményeit", amiket aztán bárki kipróbálhat - szerintem akkor már te sem fogsz mosolyogni néhány nippen (bár úgy gondolom, Rudolfnál azok kihelyezése inkább a felesége érdeme )
longkft.hu/audioblog/

Online
Avatar
istvan01
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4636
Csatlakozott: 2007.10.21., vas. 17:39
Értékelés: 3102

Készülék alátét és Demag

Hozzászólás Szerző: istvan01 »



Pár napja, pontosabban vasárnap óta a régi CD lemezeimet hallgatom újra. Pedig nem került sem új készülék, sem új kábel a rendszerbe. Egy valami változott, bekerült egy új alátét a Sony DVP-S7700 lejátszó alá. Nem saját ötletre, pár hónapja Zsolt (hosszu) írogatott erről, de csak most próbáltam ki, mert most lett meg a "hardver" hozzá.
 
Egy spéci méretű (200x190) Demag lemez került a lejátszó alá, pontosabban a lejátszó fém alja és a grafit alátétek közé. Döbbenetes változást okozott a hangban. A mélyek és magasak egyaránt jobban tetszenek és sokkal dinamikusabb lett a hang.
 
alátét_600.jpg
 
A lemez maga így néz ki
 
200x190mm.jpg
 
Van még egy darab ebből, ha valakit érdekel el tudom vinni Budapesten. Elég masszív darab, van vagy 3 kg. Pontos árat most nem tudnék mondani, de a CD Demag nagyságrendjében lenne.
 
Érdeklődés priviben cables@freemail.hu

.

Avatar
sokekola
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 425
Csatlakozott: 2014.01.18., szomb. 17:42
Értékelés: 149

Készülék alátét és Demag

Hozzászólás Szerző: sokekola »


Rudolf énekel is?  Egyébként nincs ezzel gond, a porcelán és üveg bigyók egyfajta "hangzóként" működnek, amikért vagyonokat kérnek a vudukütyüket áruló cégek. Ő ebből is megtalálta az egyszerűbb, jobb változatot. A kereskedőknek is csak annyi lenne a dolguk, hogy lemodellezik Rudolf szobáját és kidobálják a sok drága állványt, kábeleket, amiket csak az átverésünkre gyártanak, forgalmaznak. "Szekrénysor-hifit" a népnek!
Ugyanúgy beszélsz, mint sok politikus! Teljesen elferdítve, amit hosszu mondani akart, kiragadva, kiforgatva az eredeti szövegkörnyezetéből! Erre szerintem itt senki nem kíváncsi... :ohnoohnoohno:Nem azt mondta, hogy ez a követendő példa és ezt kellene lemodellezni, csak sokan vagyunk kénytelenek ilyen körülmények között zenét hallgatni, és ebből kihozni a legjobbat! Vagy akinek nincs külön zeneszobája, méregdrága állvánnyal az már nem is ember ezek szerint? Szerinted nem...ömlik belőled a lesajnálás a szekrénysor- hifisták felé...

Online
Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5069
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2050

Készülék alátét és Demag

Hozzászólás Szerző: cables »


Ma délelőtt végeztem kedvenc CD lemezeim újrahallgatásával. Kb. 150 CD-ről van szó, ezeket szoktam mutatni ismerősöknek és érdeklődőknek, ezekkel hallgatom meg elsőként az új kábeleimet, szóval ez az elit csoport. Kivétel nélkül sokkal jobban szólnak az új CD alátéttel, és érdekes módon - mint minden komoly előrelépésnél - a visszafogottabb lemezeknél és a lemezeken belül a "szelídebb" számoknál érezhető legjobban a javulás.
 
Pénteken kábel témában meglátogatott Zoltán, állandó teszt partnerem és neki is mutattam az új alátétet és annak eredményét a hangzásban. Zoli bár udvarias ember, eddig, ha mutattam neki CDt, halkan mindig megjegyezte, hogy: Nálam azért jobban szólna. Mellesleg igaz, a 2 millás B&W álló hangfalakon tényleg baromi jól szólnak a CDk.
 
Ez volt az első eset, hogy nem ezt mondta, hanem azt, hogy: Nagyon jól szól a rendszer. Megbeszéltük, hogy a jövő héten nála is kipróbáljuk az új alátétet!
 


Vendég

Készülék alátét és Demag

Hozzászólás Szerző: Vendég »



Nem tudom, tudtok-e róla, de a magyar átlag zenehallgató panellakásban él, ahol szekrénysor van, s az abban kényszerűen elhelyezett készülékeiből, hangsugárzóiból próbálja kihozni a maximumot. Azokban a szekrénysorokban is vannak bigyók, meg mindenféle más.
Tehát az átlag zenehallgató Rudolf szobájában sokkal több valós hangi információt kap arról, mit várhat majd otthon (mondjuk egy kábeltől), mint egy akusztikailag rendbetett, állványhegyeken üldögélő készülékektől hemzsegő nagyméretű bemutatóteremben.
 
Ami pedig a lényeg, az ebben a szobában hallható hang reményt adhat bármely "panelhifisnek", hogy bizony nem megfelelő körülmények között, "átlagmagyar" pénztárcával is lehet mindenféle zenén sokáig hallgatható, meglepően jó és rengeteg térinformációt átadó hangot létrehozni.
 
Abban a szobában, minden elhelyezési javallatnak, akusztikának ellentmondva, olyan hatalmas, minden irányba kiterjedő térrel, jelenlétérzettel szólal meg a zene, amit sok dedikáltan a zenére kialakított szoba és drága készülékek tulajdonosa is elfogadna. Úgy gondolom, az ott hallható énekhanggal is nagyon sokan kiegyeznének.
 
 

 
Rudolf énekel is?  Egyébként nincs ezzel gond, a porcelán és üveg bigyók egyfajta "hangzóként" működnek, amikért vagyonokat kérnek a vudukütyüket áruló cégek. Ő ebből is megtalálta az egyszerűbb, jobb változatot. A kereskedőknek is csak annyi lenne a dolguk, hogy lemodellezik Rudolf szobáját és kidobálják a sok drága állványt, kábeleket, amiket csak az átverésünkre gyártanak, forgalmaznak. "Szekrénysor-hifit" a népnek!

Online
Avatar
istvan01
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4636
Csatlakozott: 2007.10.21., vas. 17:39
Értékelés: 3102

Készülék alátét és Demag

Hozzászólás Szerző: istvan01 »



Nem tudom, tudtok-e róla, de a magyar átlag zenehallgató panellakásban él, ahol szekrénysor van, s az abban kényszerűen elhelyezett készülékeiből, hangsugárzóiból próbálja kihozni a maximumot. Azokban a szekrénysorokban is vannak bigyók, meg mindenféle más.
Tehát az átlag zenehallgató Rudolf szobájában sokkal több valós hangi információt kap arról, mit várhat majd otthon (mondjuk egy kábeltől), mint egy akusztikailag rendbetett, állványhegyeken üldögélő készülékektől hemzsegő nagyméretű bemutatóteremben.
 
Ami pedig a lényeg, az ebben a szobában hallható hang reményt adhat bármely "panelhifisnek", hogy bizony nem megfelelő körülmények között, "átlagmagyar" pénztárcával is lehet mindenféle zenén sokáig hallgatható, meglepően jó és rengeteg térinformációt átadó hangot létrehozni.
 
Abban a szobában, minden elhelyezési javallatnak, akusztikának ellentmondva, olyan hatalmas, minden irányba kiterjedő térrel, jelenlétérzettel szólal meg a zene, amit sok dedikáltan a zenére kialakított szoba és drága készülékek tulajdonosa is elfogadna. Úgy gondolom, az ott hallható énekhanggal is nagyon sokan kiegyeznének.
 
Szerintem a többi nem számít - Rudolf a lakásába enged be érdeklődőket és nem egy "kirakat" bemutatóterembe.

Ugye nem mondod, hogy egy kezdő hifis zenére (is) használt szobájából a porcelán és üveg bigyókat a látható és csukott polcokról nem lehet másik helységbe telepíteni? Ja, hogy Rudolf már nem kezdő? Ja hogy "gyártó kereskedő"? Ja, hogy otthon nem fogad kuncsaftokat? Dehogy nem ... csak azért írom, nehogy elájuljak a hifimágus panelstílusú designjától ... 

Avatar
hosszu
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1424
Csatlakozott: 2007.11.28., szer. 13:18
Értékelés: 1275

Készülék alátét és Demag

Hozzászólás Szerző: hosszu »


A döbbenet tovább fokozható ha kiveszed a készülékeket a szekrénysorból és "dedikált" állványra helyezed. Könyörgöm, legalább a a hangsugárzót.
 

szerintem maga a látvány a döbbenet
porcelán bigyókkal megspékelve !!

Nem tudom, tudtok-e róla, de a magyar átlag zenehallgató panellakásban él, ahol szekrénysor van, s az abban kényszerűen elhelyezett készülékeiből, hangsugárzóiból próbálja kihozni a maximumot. Azokban a szekrénysorokban is vannak bigyók, meg mindenféle más.
Tehát az átlag zenehallgató Rudolf szobájában sokkal több valós hangi információt kap arról, mit várhat majd otthon (mondjuk egy kábeltől), mint egy akusztikailag rendbetett, állványhegyeken üldögélő készülékektől hemzsegő nagyméretű bemutatóteremben.
 
Ami pedig a lényeg, az ebben a szobában hallható hang reményt adhat bármely "panelhifisnek", hogy bizony nem megfelelő körülmények között, "átlagmagyar" pénztárcával is lehet mindenféle zenén sokáig hallgatható, meglepően jó és rengeteg térinformációt átadó hangot létrehozni.
 
Abban a szobában, minden elhelyezési javallatnak, akusztikának ellentmondva, olyan hatalmas, minden irányba kiterjedő térrel, jelenlétérzettel szólal meg a zene, amit sok dedikáltan a zenére kialakított szoba és drága készülékek tulajdonosa is elfogadna. Úgy gondolom, az ott hallható énekhanggal is nagyon sokan kiegyeznének.
 
Szerintem a többi nem számít - Rudolf a lakásába enged be érdeklődőket és nem egy "kirakat" bemutatóterembe.
longkft.hu/audioblog/

Online
Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5069
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2050

Készülék alátét és Demag

Hozzászólás Szerző: cables »


Normális ember arról alkot véleményt, amit hallott. Az itt alább szereplő notórius kellemetlenkedő beírók nem hallották nálam a hangot.
 
Hát ezért nem különösen izgat a véleményük. Aki hallotta, annak tetszett, pl. hogy csak egyet mondjak ajkamicinek, akinek azért komoly rendszere van. Vett is kábeleket és jelenleg is tesztel más kábeleket. 
 


Avatar
earforce
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5798
Csatlakozott: 2009.01.21., szer. 00:18
Értékelés: 2796

Készülék alátét és Demag

Hozzászólás Szerző: earforce »



szerintem maga a látvány a döbbenet
porcelán bigyókkal megspékelve !!

Mi a gond ezzel? Folyton csak savazzátok a mestert, ő így tud fejleszteni, meg úgy hogy elviszi mindenhová ahol nem ilyen szekrénysor van
SYNOLOGY|ZIDOO X20|METRUM OCTAVE NOS|MUSICAL FIDELITY F19+F22|MAGNEPLANAR 2.7|REL S3 SHO

Online
Avatar
dbrnsk
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4882
Csatlakozott: 2008.10.12., vas. 15:22
Értékelés: 1506

Készülék alátét és Demag

Hozzászólás Szerző: dbrnsk »

omg!

Online
Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5069
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2050

Készülék alátét és Demag

Hozzászólás Szerző: cables »



szerintem maga a látvány a döbbenet
 

 
 Nem, a döbbenet az a hangzás

Válasz küldése

Vissza: “Power-R kábelek”