Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Hydrasound Audio (Néhai kábelek)

Moderátor: nehai

Avatar
audioline
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5823
Csatlakozott: 2012.03.20., kedd 10:29
Értékelés: 3160

Hydrasound Audio (Néhai kábelek)

Hozzászólás Szerző: audioline »


Egyébként félelmetes, hogy mekkora potenciál rejtőzik az otthoni cuccok 90%-ában, csak megfelelő vezetékek, elosztók, kábelek kellenének hozzãjuk.
 
Install... vesszőparipám.
.

Avatar
Sólyom
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 605
Csatlakozott: 2015.02.15., vas. 17:21
Értékelés: 182

Hydrasound Audio (Néhai kábelek)

Hozzászólás Szerző: Sólyom »

Egyébként félelmetes, hogy mekkora potenciál rejtőzik az otthoni cuccok 90%-ában, csak megfelelő vezetékek, elosztók, kábelek kellenének hozzãjuk.
"Véletlenek márpedig nincsenek. Minden mindennel összefügg."

Avatar
Töki
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: 2009.12.08., kedd 12:19
Értékelés: 535

Hydrasound Audio (Néhai kábelek)

Hozzászólás Szerző: Töki »



Szóval. Van a Hydrasound kábeleknél jobb, de az árkülönbség irgalmatlanul nagy, biztos hogy nem nyújt annyival többet, és pl. a Nordost nem jön el, hogy a meglévő rendszeredhez készítsen illeszkedő kábelt.
 

A Next tápkábel családdal Józsinak valóban sikerült áttörni a csúcskategóriába. 2x, 3x drágábbak közt sem tudok jobbat sem gyári, sem diy kivitelben. Nálam az összes készüléket ezek a tápkábelek szolgálják ki és remélem hamarosan az elosztókba is megérkeznek.
Előzőleg úgy tapasztaltam, hogy egy jó tápkábel, ha hozta a pluszt és kamatozott belőle az egész rendszer, amint fellelkesülve elkezdtem ugyanazt több készülékhez is alkalmazni - az hatványozottan hozva a saját karaktert, a hangképre rátelepedve eltudta vinni a rendszert egy már nem tetsző (jóból is megárt a sok) irányba. Mivel én törekszem a lehető legsemlegesebb, neutrális hangzásra, sok matekozás ment, hogy miből, mennyit és hova...
Most az 5. Next tápkábel rendszerembe illesztését követően is csak azt tudom mondani, hogy minden csak jobb. Nincs feldúsuló mellékíz, nincs grízesség, nincs sávhatároltság, van viszont megfelelő dinamika, felbontás és olyan simaság, ami tényleg csak az igazán nagyok erénye.
GigaWatt PC-4 EVO
Taiko Extreme DIY PC
Chord Dave + külső táp
ATC SCM 150 ASL PRO
WireWorld Platinum / Stealth V18 UNI / Sablon Audio / HydraSound

Avatar
Lazac
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 428
Csatlakozott: 2005.11.09., szer. 23:45
Értékelés: 36

Hydrasound Audio (Néhai kábelek)

Hozzászólás Szerző: Lazac »



2018-as első bejegyzés.
 
Tavaly rendeltem egy hangfalat hazai gyártótól, és nem azért, mert nem voltam megelégedve a már meglevővel, hanem mittudomém. Tobb hónapos várakozás után a sajátomat eladtam, mert úgy gondoltam, percek múlva készen kell lennie az újnak. Hát nem lett kész, és kölcsön hangfalakon éltem. Ezek után vettem egy Humán Audio Tirangolót, amihez persze - az érzéketlensége miatt - vennem kellett egy MF M6 500i erősítőt. És ezek így együtt sehogy nem szóltak, annak ellenére, hogy mindenki azt mondta, mind mind a kettő egész jó cucc - még nem high-end, de már elég audiofil. Aztán meghirdettem a hangfalat is végső elkeseredésében, amikor eszembe jutott, hogy felhívom Józsit, hogy mutassa meg a NeXT-et.
 
A hosszú es unalmas sztori lényege, hogy jelenleg a hálózati tápkábeleim és a hangfalkábelem Hydrasound Next, és rengeteg nagyon drága és neves kábelt utasított maga mögé. Eltűnt a hangfal a szobából, és a zene mindenhonnan jön a térből - ahogy az előző hangfal és erősítő eseteben - csak magasabb szinten. Most készített Józsi egy jumper kábelt a hangfal mély, és közép-magas szekciója közé, de még nem próbáltam, és még vár az AES-EBU interconnect kábelem is egy összehasonlító meghallgatásra.
 
Szóval. Van a Hydrasound kábeleknél jobb, de az árkülönbség irgalmatlanul nagy, biztos hogy nem nyújt annyival többet, és pl. a Nordost nem jön el, hogy a meglévő rendszeredhez készítsen illeszkedő kábelt.
 
Köszönöm Józsi!

OFF
Azért elgondolkodtató mit jelenthet(het) manapság a highend. (A Triangolo és az M6 500i használtpiaci ára 1,5M Ft felett van; plusz forrás, kábelek...)
Sry ha lehúzós.
OFF

Avatar
Sólyom
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 605
Csatlakozott: 2015.02.15., vas. 17:21
Értékelés: 182

Hydrasound Audio (Néhai kábelek)

Hozzászólás Szerző: Sólyom »


2018-as első bejegyzés.
 
Tavaly rendeltem egy hangfalat hazai gyártótól, és nem azért, mert nem voltam megelégedve a már meglevővel, hanem mittudomém. Tobb hónapos várakozás után a sajátomat eladtam, mert úgy gondoltam, percek múlva készen kell lennie az újnak. Hát nem lett kész, és kölcsön hangfalakon éltem. Ezek után vettem egy Humán Audio Tirangolót, amihez persze - az érzéketlensége miatt - vennem kellett egy MF M6 500i erősítőt. És ezek így együtt sehogy nem szóltak, annak ellenére, hogy mindenki azt mondta, mind mind a kettő egész jó cucc - még nem high-end, de már elég audiofil. Aztán meghirdettem a hangfalat is végső elkeseredésében, amikor eszembe jutott, hogy felhívom Józsit, hogy mutassa meg a NeXT-et.
 
A hosszú es unalmas sztori lényege, hogy jelenleg a hálózati tápkábeleim és a hangfalkábelem Hydrasound Next, és rengeteg nagyon drága és neves kábelt utasított maga mögé. Eltűnt a hangfal a szobából, és a zene mindenhonnan jön a térből - ahogy az előző hangfal és erősítő eseteben - csak magasabb szinten. Most készített Józsi egy jumper kábelt a hangfal mély, és közép-magas szekciója közé, de még nem próbáltam, és még vár az AES-EBU interconnect kábelem is egy összehasonlító meghallgatásra.
 
Szóval. Van a Hydrasound kábeleknél jobb, de az árkülönbség irgalmatlanul nagy, biztos hogy nem nyújt annyival többet, és pl. a Nordost nem jön el, hogy a meglévő rendszeredhez készítsen illeszkedő kábelt.
 
Köszönöm Józsi!
"Véletlenek márpedig nincsenek. Minden mindennel összefügg."

Avatar
nehai
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1647
Csatlakozott: 2009.02.17., kedd 13:23
Értékelés: 208
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hydrasound Audio (Néhai kábelek)

Hozzászólás Szerző: nehai »


BUÉK!
 


Avatar
nehai
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1647
Csatlakozott: 2009.02.17., kedd 13:23
Értékelés: 208
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hydrasound Audio (Néhai kábelek)

Hozzászólás Szerző: nehai »


Kedves zeneszerető hobbitársaim, ezúton is szeretnék köszönetet mondani mindazoknak, akik megtiszteltek bizalmukkal ebben az évben is.

 

Az év végére sikerült teljesen megújítani a hangfalkábel és a tápkábel kínálati palettát, összekötőkábelek jól állják a kihívást, a One mindenképpen marad mert az nagyon bevált, a többi szegmensben lesz fejlesztés. Tervezek egy magasabb minőségű de közepes árfekvésű elosztót, a Hydra6 és a Zeus HRC közé, DC tápok is nagyon keresettek lettek így ott is várható fejlesztés. Nagyjából ezek a tervek jövőre.

 

Mindenkinek Áldott és Boldog Karácsonyt Kívánok!


Avatar
Receiverr
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2015.01.20., kedd 11:07
Értékelés: 40

Hydrasound Audio (Néhai kábelek)

Hozzászólás Szerző: Receiverr »

A Józsitól vásárolt kábeleim hibátlanul megérkeztek pár napja! Ilyen profi kábelezést nagyon régen láttam már! Már a csomagolásuk is mesteri, hibátlan! Igazi gondos munka, látszik, hogy komoly szakérő kezek által készített. Bár a kapott hang, olyan ÓRIÁSIVAL nem lett komolyabb (a Fapaci kábelek után), de mindenképpen dinamikus, szép hangzás jellemző mindegyik kábelre. Sok pénzt fizettem értük és remélem a hangzásban is megtérül majd a zenehallgatás/mozizás során!

Avatar
Ruben
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 436
Csatlakozott: 2016.01.15., pén. 19:16
Értékelés: 37

Hydrasound Audio (Néhai kábelek)

Hozzászólás Szerző: Ruben »

Végre elérkeztem oda illetve rászántam magam, Hogy a kábelezésemet egységesítsem. A hangfal és az analóg ic kábelem eddig is Józsi által gyártott termékek voltak de a többi az vegyesen mindenféle. Most végre mindenem egységes a hálózati elosztótol kezdve a hangfal kábelig. És mondhatom,hogy nem bántam meg minden forintot megért mert a kapott hang nagymértékben javult és még játatódnak a kábelek. Úgyhogy aki ebben az árkategóriában keres kábeleket annak mindenképpen ajánlom Józsit és nem csak a kábelek minősége miatt hanem példamutató hozzáállásért is.

Avatar
timcs
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2010.03.06., szomb. 12:37
Értékelés: 310

Hydrasound Audio (Néhai kábelek)

Hozzászólás Szerző: timcs »



Konkrétan erről a számról van szó:
 
https://youtu.be/5NZ_rooIDqI
 
És igen, ilyen láncon. Zenei műfajtól függetlenül a hölgynek kivételes hangja van, ami ráadásul igencsak jó tesztanyag is lehet.
A hölgy hangját nem is vitatom, egy kiválló művész. Inkább a felveteleivel vannak kifogásaim. De ez a felvétel így elsőre nagyon jó. Gondolom nem ugyan az a illető volt az elkovetōje mint a többinek. Majd átfuttatom a láncomon is, hátha bele szeretek. Nem mindegy ki volt a felvétel készítője. Hallottam már Sánta Ferencet és a zenekarát is jó és rossz felvételen is. Igaz ott nem az éneken van a hangsúly.

CD : Ayon CD1 
Amp : Pathos Classic One + Soundcare
Speak : Sonus Faber Olympica I
Cable : Audio Note AN-V, HarmonicTech Pro 11 plus
Power : PS Audio PPP, HarmonicTech Fantasy AC 10, Lessloss DFPC Original & Signature
Akusztikailag kezelt zeneszoba

Avatar
adamthebrave
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1962
Csatlakozott: 2008.11.29., szomb. 20:37
Értékelés: 479

Hydrasound Audio (Néhai kábelek)

Hozzászólás Szerző: adamthebrave »


Bangó Margitot egy ilyen láncon??? Melyik felvételét? Amúgy én is szeretem a jó cigány zenét, de ízlések és pofonok.
 
 
Konkrétan erről a számról van szó:
 



 
És igen, ilyen láncon. Zenei műfajtól függetlenül a hölgynek kivételes hangja van, ami ráadásul igencsak jó tesztanyag is lehet.
AudioPC, Audirvana 32/384, Holo Audio May KTE, Schiit Freya+, Tungsol 6SN7, DIY ATC (Accuton C30-6-358, C90-6-724, ETON 12-680, mzpx elektronika) Isotek Evo3 Super Titan, Kábelek: Hydrasound, Valhalla Aura V2/2Ref, Entreq Primer Pro, Neotech

Avatar
timcs
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 495
Csatlakozott: 2010.03.06., szomb. 12:37
Értékelés: 310

Hydrasound Audio (Néhai kábelek)

Hozzászólás Szerző: timcs »



Egy kedves fórumtársunk jóvoltából tegnap nálam vendégeskedett egy Next tápkábel. Már a megjelenésével is tekintélyt vívott ki magának nálam. Nagyon komoly alumínium csatik, egészen elképesztő szerelési minőség. Egy darab érkezett próbára, azt az EMM-Labs DCC2-es DAC/előfokhoz tettük be. A korábbi generációs szinte Hydrasound kábelhez képest határozott előrelépést tapasztaltunk, minden téren. Hangszerhűség, tér, felbontás, viszont le sem tagadhatnák, hogy rokonok, egy jól körülhatárolható építési filozófia mentén készülnek, amely már sok-sok éve közel áll hozzám.
Volt egy másik versenyző is, egy ALAC Typ2 Private Edition személyében. E szítiszta ezüst kábel egy nagyon-nagyon határozott saját karakterrel rendelkezik, melyet rárakta a teljes rendszer megszólalására. Szép, ezüstösen kerek, kicsit mézes-mázos hangú, elsőre elbűvölő hang, de nem vagyok biztos benne, hogy hosszú távon is ez lenne a véleményem. A Next hozzá képest, az igazat, a valósat adta, nem volt olyan magamutogató, de pl. Bangó Margit vagy Szalóki Ági hangja csak a Nexttel okozott libabőrt.
Úgy gondolom, hogy Józsi igencsak jó úton halad, köszönöm a lehetőséget.
Bangó Margitot egy ilyen láncon??? Melyik felvételét? Amúgy én is szeretem a jó cigány zenét, de ízlések és pofonok.

CD : Ayon CD1 
Amp : Pathos Classic One + Soundcare
Speak : Sonus Faber Olympica I
Cable : Audio Note AN-V, HarmonicTech Pro 11 plus
Power : PS Audio PPP, HarmonicTech Fantasy AC 10, Lessloss DFPC Original & Signature
Akusztikailag kezelt zeneszoba

Avatar
adamthebrave
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1962
Csatlakozott: 2008.11.29., szomb. 20:37
Értékelés: 479

Hydrasound Audio (Néhai kábelek)

Hozzászólás Szerző: adamthebrave »


Egy kedves fórumtársunk jóvoltából tegnap nálam vendégeskedett egy Next tápkábel. Már a megjelenésével is tekintélyt vívott ki magának nálam. Nagyon komoly alumínium csatik, egészen elképesztő szerelési minőség. Egy darab érkezett próbára, azt az EMM-Labs DCC2-es DAC/előfokhoz tettük be. A korábbi generációs szinte Hydrasound kábelhez képest határozott előrelépést tapasztaltunk, minden téren. Hangszerhűség, tér, felbontás, viszont le sem tagadhatnák, hogy rokonok, egy jól körülhatárolható építési filozófia mentén készülnek, amely már sok-sok éve közel áll hozzám.
Volt egy másik versenyző is, egy ALAC Typ2 Private Edition személyében. E szítiszta ezüst kábel egy nagyon-nagyon határozott saját karakterrel rendelkezik, melyet rárakta a teljes rendszer megszólalására. Szép, ezüstösen kerek, kicsit mézes-mázos hangú, elsőre elbűvölő hang, de nem vagyok biztos benne, hogy hosszú távon is ez lenne a véleményem. A Next hozzá képest, az igazat, a valósat adta, nem volt olyan magamutogató, de pl. Bangó Margit vagy Szalóki Ági hangja csak a Nexttel okozott libabőrt. 
Úgy gondolom, hogy Józsi igencsak jó úton halad, köszönöm a lehetőséget.
AudioPC, Audirvana 32/384, Holo Audio May KTE, Schiit Freya+, Tungsol 6SN7, DIY ATC (Accuton C30-6-358, C90-6-724, ETON 12-680, mzpx elektronika) Isotek Evo3 Super Titan, Kábelek: Hydrasound, Valhalla Aura V2/2Ref, Entreq Primer Pro, Neotech

Avatar
Pioneer
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 424
Csatlakozott: 2006.10.15., vas. 13:37
Értékelés: 44

Hydrasound Audio (Néhai kábelek)

Hozzászólás Szerző: Pioneer »

Tudom Józsi, és nagyon kiváncsi vagyok a végeredményre:)

Avatar
Pioneer
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 424
Csatlakozott: 2006.10.15., vas. 13:37
Értékelés: 44

Hydrasound Audio (Néhai kábelek)

Hozzászólás Szerző: Pioneer »


Ja és azt elfelejtettem hogy milyen rendszerben produkálta ezt a hangot, bár nagyjából aki követi az eladási topikot tisztában van vele. Amúgy valószínüleg így az eladást felfüggesztem:)
Marantz SA1-11Cd
McIntosh mx151 -es házimozi proci, ebbe kötöttem be a Nextet.
Halcro Logic m50 Végfok
Usher Dancer 8571 -es frontok
Usher Dancer Gyémánt center
Usher x718 Hátsó hangfalak
Zappiti 4K HDR ONe média lejátszó
De ettöl függetlenül, Úgy gondolom hogy olcsóbb rendszerekből is kitudná hozni a maximumot.
Üdv: Pioneer

Avatar
nehai
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1647
Csatlakozott: 2009.02.17., kedd 13:23
Értékelés: 208
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hydrasound Audio (Néhai kábelek)

Hozzászólás Szerző: nehai »


Köszi a korrekt beszámolót, sajnálom, hogy a külső táp nem hozta azt elsőre amit szerettél volna, kis kiegészítés a pontosság kedvéért, amit előtte hallottál és meg is beszéltük, hogy az egy egyedi tápegység volt és ugye egy másik tápkábellel együtt alkotott párost és hozta is amit kell, amit küldtem egy másik párosítás volt.
 
Sajnos ilyen előfordul, hiszen elég hosszú és több elemből álló (betápkábel+elosztó+tápkábel+tápegység+DC kábel+készülék) részegységeket kell a rendszerrel együtt szinergiába hozni valahogy, nos ez sokszor még meghallgatással sem egyszerű, univerzálisra belőve pedig gyakorlatilag bármilyen eredménnyel járhat, ezért mindig alapos rendszer elemzés és van amikor próba meghallgatás után, kell változtatni az összeállításon az eredmény érdekében, az átépített tápegység már biztosan megelégedést fog hozni, (legalábbis ezen dolgozom).

Avatar
Pioneer
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 424
Csatlakozott: 2006.10.15., vas. 13:37
Értékelés: 44

Hydrasound Audio (Néhai kábelek)

Hozzászólás Szerző: Pioneer »


Üdv!
Egy történetet el kell mondjak arról hogy milyen korrekt ember is Józsi! Zappiti 4k hdr one média lejátszóm van. Egy barátom mesélte hogy vett Józsitol egy külsőtápot, ami sokat dobott az ő médiajátszójának hangján.
Megkértem hozza el kipróbálni. Amikor bekötöttem a Zappitibe, nem volt kérdés hogy ilyen kell nekem is. Sokkal simább, szárnyalóbb, megfogottabb lett a hangja. irtam is Józsinak, akivel némi megbeszélés után, legnagyobb kellemes meglepetésemre, megállapodtunk abban hogy részlet fizetés mellett kapok töle egy külsőtápot és hozzá egy tápkábelt. Azért ez a mai világban azt gondolom nem semmi, egy vadidegennel, akit nem is látott még. Le a kalappal előtte. Meg is jött a csomag, ami némi hallgatgatás, probálás után, valamiért nem hozta a kívánt változást. Ezt jeleztem Józsinak, aki minden sértettség nélkül fel ajánlotta hogy vissza vesszi tőlem, de ha gondolom megpróbál másikat készíteni, ha elmondom milyen hangot várok el, és ameddig csinálja addig kölcsönbe elhozhatok egy most elkészült Next tápkábelt. Megbeszéltünk egy találkozót amikor is vissza vittem neki a külsőtápot, és a tápkábelt. Józsi álta a szavát és oda adta a Nextet. Azt mondta kedden mehetek vissza az új külsőtápért és tápkábelért. Győri vagyok, így miután haza értem bekötöttem a Nextet, és bizony nem hittem a fülemnek. Valami hihetetlen hangot hozott elő a McIntosh prociból. Meg jött minden amit hiányoltam eddig belőle. Feszes, tiszta, légies hang sztereoban, és végre kibontakozott a prezensz tartomány is amit eddig egy kicsit tompának hallottam. Eddig ezt a hangot csak az ALAC kábeleknél tapasztaltam, jóval magasabb áron. Nagyon nagyon jó kábel, pedig elég szkeptikus voltam vele.Úgy hogy este rögtön hívtam is Józsit, hogy kell nekem ez a kábel, és csak a külsőtápot készítse el.) A ráadás hogy Józsi felajánlott egy kedvezőbb árat érte, aminek nagyon örültem. Megmondom őszintén, nem nagyon szoktam hozzá az ilyen korrekt hozzá álláshoz, és még mindig hihetetlen számomra. Sok ilyen forgalmazó kellene ide. Most izgatottan várom hogy milyen lesz a külsőtáp:))
 
Üdv: Pioneer

Avatar
audioline
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5823
Csatlakozott: 2012.03.20., kedd 10:29
Értékelés: 3160

Hydrasound Audio (Néhai kábelek)

Hozzászólás Szerző: audioline »



Ez egy nagyon szép gesztus!
 
 

 
Józsinál így szokás.
.

Avatar
Tul
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2472
Csatlakozott: 2006.02.25., szomb. 01:39
Értékelés: 1182

Hydrasound Audio (Néhai kábelek)

Hozzászólás Szerző: Tul »


Ez egy nagyon szép gesztus!
 
Minden kábelt át fogok, természetesen térítésmentesen alakítani.

Avatar
nehai
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1647
Csatlakozott: 2009.02.17., kedd 13:23
Értékelés: 208
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hydrasound Audio (Néhai kábelek)

Hozzászólás Szerző: nehai »


Neked is Köszi.
 
Kis modifikáció lesz a dugóknál, majd megbeszéljük a te kábeled átalakítását is, az ok egyrészt, hogy a kábelt jobban lehessen rögzíteni és a por ne kerülhessen be a dugónyaknál az érintkezőkhöz, de mivel ez érinti kicsit a hangot is nem volt egyszerű kitalálni a legjobb megoldást, az eredmény megfogottabb dinamikus mély tartomány és krémesebb középtartomány lett.
 
Minden kábelt át fogok alakítani, természetesen térítésmentesen!

Avatar
bazzs
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 584
Csatlakozott: 2011.06.17., pén. 00:24
Értékelés: 305

Hydrasound Audio (Néhai kábelek)

Hozzászólás Szerző: bazzs »


Augusztusban egy barátomnál hallottam az új Next tápokat nagy aktív ATC monitorokkal elismert, referencia kábelek ellenében.
Igencsak remekeltek!
Rendkívüli felbontásúak, nyitottak, gyorsak, dinamikusak, igazán kiterjedt sávszélekkel. Nagyon beindítják az ember lábát zenehallgatás közben.
Jelentős tartalékokat szabadítottak fel a rendszer hangjából, még ott is, ahol már kevéssé vártuk. A magasak felbontása, finomsága zseniális, még semmilyen tápkábeltől nem hallottam ezt a színvonalat. és tette mindezt úgy, hogy nem lógott ki a lóláb semerre!
Sikerült saját rendszerben is meghallgatni, nálam is ugyanezt hozta. Csak ajánlani tudom a Next-eket!
Finesse !

Avatar
nehai
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1647
Csatlakozott: 2009.02.17., kedd 13:23
Értékelés: 208
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hydrasound Audio (Néhai kábelek)

Hozzászólás Szerző: nehai »


Köszi. ezek szerint házimozin is átjön a gyorsaság és a pontosság és az artikulált hangzás.
 
Felbontásban és a magas tartományban igazi klasszis hang, eddig eléggé rendszer függetlennek is bizonyul, jól illeszkedik a legváltozatosabb balanszú rendszerekhez is, sima, magától értetődő, minden részletet megmutat, széles és mély térben pontosan helyezi, tagolja a hangszereket, miközben egységes nem darabolódik a zenei egység. Fő erénye még a gyorsasága is, high-end csöves erősítően is brillírozott.

Avatar
vision265
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 141
Csatlakozott: 2015.08.15., szomb. 17:24
Értékelés: 6

Hydrasound Audio (Néhai kábelek)

Hozzászólás Szerző: vision265 »

A Next hangfalkábelek után a rendszerem kapott egy Next tápkábelt is a házimozi erősítőhöz. Egy HRC Zeus-t váltott, minden tekintetben sokkal jobb lett a rendszer, zeneileg és mozin is. Nagyjából tudtam mire számítsak mivel Józsival egyszer már kipróbáltuk az egyik prototípust amiből kifejlesztette. Annál is ledöbbentem már mennyivel jobb lett a hangzás. Gyönyörű feszes mélyek, semmi se sok pont jó. Filmeknél is sokat dobott, a beszédhangok javulása volt ami egyből feltűnt, de az effektek is egészen mások. Most hogy az új  Next hangfalkábel és tápkábel bekerült a rendszerbe érzem először, hogy igazán kezdek megelégedni a hangzással zenén és mozin egyaránt. 

Avatar
nehai
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1647
Csatlakozott: 2009.02.17., kedd 13:23
Értékelés: 208
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hydrasound Audio (Néhai kábelek)

Hozzászólás Szerző: nehai »


Sziasztok,
 
Kicsit kisöpörtem a régi/új megmaradt vagy visszakerült kábeleimből felgyülemlett készletet, féláron, harmadáron sok-sok kábel. (lesz még).
 
Katt ide.

Avatar
rottweiler
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 551
Csatlakozott: 2015.05.19., kedd 20:01
Értékelés: 20

Hydrasound Audio (Néhai kábelek)

Hozzászólás Szerző: rottweiler »


Sziasztok
Múlt hónapban vettem az új Next hangfal kábelt, plusz tápkábelt
Nekem nagyon bejött mozin, és zenén is.
Mindenevő bármilyen zenei stílusban megállja a helyét,tiszta és pontos
Köszi Józsi

Válasz küldése

Vissza: “Néhai kábelek”