A fórum 2019. február 1-én frissítésre került
Kérünk titeket, ha valami problémát találtok, jelezzétek a postmaster@avx.hu email címre

A legnagyobb változás, hogy a fájl csatolmány rendszernek most már rendesen kell működnie

ValhallA világa

Moderátor: ValhallA

ValhallA
Tizezresek klubja
Tizezresek klubja
Értékelés: 2945

Re: ValhallA világa

Hozzászólás Szerző: ValhallA » 2019.02.20., szer. 22:17

A "megszokott látványt jelentő járólapokon" estem a napokban egy 9,5pontosat és nagyon megütöttem a bal könyökömet. Tegnap még azt hittem, hogy sokkal komolyabb a gond, mert az esés után még órákig nem nagyon tudtam mozgatni a karomat...
Nagyon kemény cucc az a bizonyos referencia járólap! :smile29:

"Bármely eléggé fejlett technológia megkülönböztethetetlen a mágiától." Arthur C. Clarke (1917-2008)

nickjames
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Értékelés: 51

Hozzászólás Szerző: nickjames » 2019.02.20., szer. 22:01

Már egy ideje követem Ákos topikját, és még élénken él bennem a "döbbenet", amikor megláttam az első képeket a Draco hálózati kábelről. Mint "ledugózott" porszívócső, úgy néztek ki a megszokott látványt jelentő járólapokon. Aztán érkeztek a beszámolók is, néhol olyan gondolatokkal, melyek "hangi megtestesülését" nehéz elképzelni. De csak addig, amíg meg nem hallgatjuk, mert akkor hirtelen értelmet nyernek a korábban "elvont" fogalmak.

Szóval úgy alakult, hogy a rendszerembe került egy Draco HC kábel. Amikor kezembe vettem, két dolog "lepett meg". Élőben (számomra) még vastagabb, mint a képeken, illetve a tömege kisebb, mint amit feltételeztem. De hát nem tömör kábel, hanem (részben) a légszigetelés miatt ilyenek a méretei. Méretei ellenére, ahogy az korábban már említésre került, viszonylag jól hajlítható, a "csavarás" az már más tészta...

Bekötés után: kell neki idő, mire valódi arcát mutatja, de akkor tud meglepetést okozni. Van tapasztalatom Ákos hálózati kábeleivel (AgPt RX Ultimate, Aura V 2/2 Ref.), melyek mind remek darabok, de van, amiben a Draco "többet tud". Az egyik a háttér "csendje", ezt is említették már. A hangszerek és énekhang "mögött" tényleg "kitisztul a levegő", és egy korábban nem tapasztalt nyugodtság költözik a zenébe. A másik a dinamika, energia. Ez a kábel tényleg nem lesz szűk keresztmetszet az erősítő energia ellátásában, és ez meg is jelenik a hangban. Élvezetes, mosolygósabb, érzékibb. Mikor milyen zene szól. Mondjuk nehezebb is pusztán "háttérnek" hallgatni vele zenét, könnyen magára vonzza a figyelmet, elterelve például a Draco HC kábelről szóló post írásáról a fókuszt :D Érdemes még megemlíteni a kontrolláltabb és kissé mélyebbre menő basszust, a nagyobb felbontást és teret. Mindez a nálam muzsikáló Nu-Vista 800 esetében igaz, mellyel nagyon egymásra találtak. Fontos megjegyeznem, hogy az összehasonlító teszteléssel voltak problémáim, mert azon túl, hogy számomra a kábelcserében való aktív részvétel mindig megnehezíti az összehasonlítást, a Draco érzékenynek tűnik a ki-be kötögetés folyamatára. A véleményem így inkább a "hosszabb" távú tapasztalatokra alapoztam. Itt a cserélgetés mindig hasonló eredményt hozott, a Draco visszatérte utáni órákban, napokban azonos érzések erősödtek fel: tiszta, energikus, harmonikus és élvezetes.

DHT1
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Értékelés: 129
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: DHT1 » 2019.02.19., kedd 21:35

Nagyon köszönöm a válaszodat! Igazán kiváncsivá tettél. :rolleyes:
72audio.com

ValhallA
Tizezresek klubja
Tizezresek klubja

Hozzászólás Szerző: ValhallA » 2019.02.19., kedd 20:44

Csatolmányok
111.jpg
111.jpg (104.44 KiB) Megtekintve 1467 alkalommal

"Bármely eléggé fejlett technológia megkülönböztethetetlen a mágiától." Arthur C. Clarke (1917-2008)

petimre
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 465

Hozzászólás Szerző: petimre » 2019.02.19., kedd 20:05

Ákos Mester!

Ha ki akarnád dobni ezt a "vékony hangú szar" madzagot, :smile53: akkor azért pár hónapig egy-egy minimálbért felajánlanék érte...

leborulok.gif :tutiok:

Üdv.
Imi
Rendszerem:

Cd futómű: Ethosz Reference PRO II,  Dac: Ethosz LXS, Előfok: Ethosz LXS, Végfok: Ethosz LXS Biamp, Állvány: Valhalla, Kábelek: Valhalla AgPt-R, Aura V2, Aura Ref, Aurora HC, Hangsugárzó: Ethosz Duett Diamond Line
Analóg: Gyrophon Fb. Ref. - SME 309 - Ethosz LXS Tube Phono

wittao
Beköltözött
Beköltözött
Értékelés: 1137

Hozzászólás Szerző: wittao » 2019.02.19., kedd 16:20

Izgalmasan hangzik, en azert megfulelnek egy ilyen vekonyhangu szart egyszer :D
Core Audio PC,USB/SPDIF,DAC,Vegfokok

Audio blogom: https://wittaozeneszobaja.blog.hu
Core Audio: http://www.avx.hu/forum/viewforum.php?f=166
www.coreaudio.eu

ValhallA
Tizezresek klubja
Tizezresek klubja

Hozzászólás Szerző: ValhallA » 2019.02.19., kedd 15:40

Esetleg bővebben? :rolleyes: leborulok.gif
A lényeg, hogy sikerült pár drága és egy irtózatosan drága világklasszis fém kábelt egy helyiségbe szuszakolni a boldog tulajdonosaikkal együtt.
Nem nagyon tudom úgy részletezni, hogy konkrétumokat ne írnék a kábelekről, arra pedig a tulajdonosok nem hatalmaztak fel.

Bármilyen eredmény is születik egy szubjektív meghallgatáson én ezekből nem vonok le messzemenő következtetéseket melldöngetés közepette...
A Graphene-X sem univerzális kábel, mint ahogyan a világon egyetlen összekötő sem!
Amiben talán nagyon különleges, hogy a nagyzenekari műveket úgy tolmácsolja, hogy szinte lecsupaszítja azokat, mintha valamiféle, szájtátósra demózható, High-End Show alapanyagként szolgáló Trio Jazz-t hallgatna az ember. :)
Amikor a többi tesztelt kábelnél már kicsit kezdtek tömbösödni, összekuszálódni a szálak itt még mindig tűélesen elkülöníthetőek maradtak az egyes pozíciók, apró részletek, hangerőtől függetlenül.

Annyi kritika érte a kábelt, hogy többen hiányoltak némi extra testet, melegséget.
Ezt a kritikát azért nem fogadtam el feltételek nélkül, mert abban mindenki egyetértett, hogy a Graphene-X megy a legmélyebbre az összes tesztelt kábel közül...
Inkább arról lehet szó, hogy egységekkel kevesebb felrakódás, torzítás tapasztalható ennél a kábelnél, ami bizonyos audiophilek számára teljesen új jellegű megtapasztalás.
A mindent is tudó, mindent is hallot fúrumszócsövek az ilyen jellegű kábelekre szokták írni, hogy "vékony hangú szar"! :D

DHT1
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Értékelés: 129
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: DHT1 » 2019.02.19., kedd 10:28

ValhallA írta:
2019.02.18., hétf. 20:19
A hétvégén egy meghallgatás keretein belül, nagy meglepetést okozott a tisztán fém kábelekhez szokott füleknek a Graphene-X... :rolleyes:
Esetleg bővebben? :rolleyes: leborulok.gif
72audio.com

ValhallA
Tizezresek klubja
Tizezresek klubja

Hozzászólás Szerző: ValhallA » 2019.02.18., hétf. 21:10

Újabb infómorzsa az Audiobyte ígéretes új fejlesztésű 1bit-es FPGA DAC-ról…
Az új képen már a szeparált tápegység is látható...!
Csatolmányok
1.jpg
1.jpg (217.41 KiB) Megtekintve 1318 alkalommal

ValhallA
Tizezresek klubja
Tizezresek klubja

Hozzászólás Szerző: ValhallA » 2019.02.18., hétf. 20:19

A hétvégén egy meghallgatás keretein belül, nagy meglepetést okozott a tisztán fém kábelekhez szokott füleknek a Graphene-X... :rolleyes:
Csatolmányok
1.jpg
1.jpg (227.58 KiB) Megtekintve 1325 alkalommal

gyuszmo
Moderátor
Moderátor
Értékelés: 641

Hozzászólás Szerző: gyuszmo » 2019.02.12., kedd 19:12

Igen, van úgy, hogy jól esik harcba menni az északiakkal (https://www.youtube.com/watch?v=1s6Fz8BATWE), vagy elveszni pl. Gavin Harrisonnal (Porcupine Tree, The Pinapple thief), amikor "hétben" van (https://www.youtube.com/watch?v=O3h7Xbzd2bE), de elmélkedni a zene szépségén Debussy-vel (https://www.youtube.com/watch?v=Cfu9s89C-pc) vagy elcsendesedni Eric Satie-val (https://www.youtube.com/watch?v=_fuIMye31Gw) is felemelő tud lenni.
De adott esetben megelégedhetünk egy jazz trio-val is Juhász Gábor vezetésével, akit a 2007-es Fények című albumán olyan senkiháziak kísérnek, mint Papesch Péter (basszusgitár), vagy a tehetségtelen Borlai Gergő (dob) 31_1_21.gif .
Ha történetesen valaki egy használt zsebkendő, és Szandi Tínédzser lámur kazettájával összefogva kukába akarja dobni a Juhász Gábor Trio - Fények című cd-jét, akkor előtte legyen szíves keressen meg, mert bár Gáborral felvettem a kapcsolatot, azt mondta, sajnos nagyon keveset nyomtak belőle, és neki sincs. :rolleyes:
Jó zenét! ;)

https://www.youtube.com/watch?v=GsO8L9xDWqI

"Az orgona egy könnyű hangszer: a megfelelő billentyűt a megfelelő időben kell lenyomni,és a hangszer magától játszik." /Bach/

ValhallA
Tizezresek klubja
Tizezresek klubja

Hozzászólás Szerző: ValhallA » 2019.02.12., kedd 08:56

Az AudioByte is beszáll az FPGA alapú átalakító bizniszbe!
A méltán népszerű Hydra USB-S/PDIF bridge után bemutatkozik az újabb sikervárományos termék a Hydravox FPGA DAC.

Nyilván előbb megtesztelik a piacot és amennyiben sikeres lesz a készülék, már most prognosztizálható a Rockna készülékek modellváltása is...
Csatolmányok
2.jpg
2.jpg (160.26 KiB) Megtekintve 1527 alkalommal
1.jpg
1.jpg (127.37 KiB) Megtekintve 1527 alkalommal

ValhallA
Tizezresek klubja
Tizezresek klubja

Hozzászólás Szerző: ValhallA » 2019.02.11., hétf. 14:56

2019 Grammy Winners:
* Best Jazz Instrumental album "Emanon" - Wayne Shorter
* Best Contemporary Instrumental album - "Steve Gadd Band" - Steve Gadd
* Best Impovised Jazz Solo - "Don't Fence Me In" - John Daversa

https://www.youtube.com/watch?v=MyqSTCqbw8U
Csatolmányok
3.jpg
3.jpg (61.05 KiB) Megtekintve 1573 alkalommal
2.jpg
2.jpg (27.41 KiB) Megtekintve 1573 alkalommal
1.jpg
1.jpg (44.83 KiB) Megtekintve 1573 alkalommal

gyuszmo
Moderátor
Moderátor

Hozzászólás Szerző: gyuszmo » 2019.02.11., hétf. 07:33

Kíváncsi leszek az új Alan Parsons albumra. A Frontiers Records által kiadott zenék, amiket bár nagyon szeretek, sokszor elég gyengék hangminőség tekintetében, de hát az ő füle bizonyosan jobb, mint az enyém, és jó lesz az új anyag! :rolleyes:

"Az orgona egy könnyű hangszer: a megfelelő billentyűt a megfelelő időben kell lenyomni,és a hangszer magától játszik." /Bach/

gyuszmo
Moderátor
Moderátor

Hozzászólás Szerző: gyuszmo » 2019.02.11., hétf. 07:26

Ejha, és mi van azokkal, akik pl. jazz-rockot is hallgatnak? :D Sorba kell akkor kötni a kábeleket, vagy párhuzamosan? :D Vagyok bajban! :rolleyes:

ValhallA
Tizezresek klubja
Tizezresek klubja

Hozzászólás Szerző: ValhallA » 2019.02.10., vas. 20:46

Legtöbbször az equalizer szó hallatán keresztet vetnek magukra az ortodox hifisták de a kábelekkel való bűvészkedés, színezgetés, rendszer balansz tili-toli, üdvözölt, támogatott tevékenység... gondolkodik.gif
Csatolmányok
1 (2).jpg
1 (2).jpg (34.89 KiB) Megtekintve 1635 alkalommal

ValhallA
Tizezresek klubja
Tizezresek klubja

Hozzászólás Szerző: ValhallA » 2019.02.10., vas. 00:44

Jelentős kihagyás után, hamarosan új lemezzel jelentkezik Alan Parsons! ;peace; :rolleyes:

http://www.blabbermouth.net/news/alan-p ... qBzPLbJg2w

http://ultimateclassicrock.com/alan-par ... ret-album/
Csatolmányok
alanparsonsthesecretcd.jpg
alanparsonsthesecretcd.jpg (217.15 KiB) Megtekintve 1723 alkalommal

menyus2
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Értékelés: 380

Hozzászólás Szerző: menyus2 » 2019.02.09., szomb. 22:10

A legenda,en harom S2 ot epitettem.
Gyorsulasi versenyekre jartunk,tobbek kozott ez is az en tulajdonom volt..

https://www.carstyling.com/kozosseg/aut ... ttro-15860
„A balgatag ember úgy van az élet igazságával, mint a gyerek a káposztafejjel. Száz levelét leszaggatja, s csak mikor a kemény torzsához ér, akkor veszi észre, hogy a káposztát eldobta.”

wittao
Beköltözött
Beköltözött
Értékelés: 1137

Hozzászólás Szerző: wittao » 2019.02.09., szomb. 21:42

Legenda, legendas auto es legendasan kemeny helyszin:
https://youtu.be/d8nKhhMJtvc
Core Audio PC,USB/SPDIF,DAC,Vegfokok

Audio blogom: https://wittaozeneszobaja.blog.hu
Core Audio: http://www.avx.hu/forum/viewforum.php?f=166
www.coreaudio.eu

ValhallA
Tizezresek klubja
Tizezresek klubja

Hozzászólás Szerző: ValhallA » 2019.02.09., szomb. 21:31

Nagyon sokszor hasonlítgatjuk a High-End készülékeket ilyen-olyan autóhoz, amit nem különösebben szeretek de én is gyakran elkövetem... (Elég csak visszatekinteni az előző koholmányomra.)

Belefutottam egy kiváló dokumentum filmbe a legendás B-csoportos Rallye időszakáról.:
https://www.facebook.com/16136328888973 ... 652967284/

Azok a zabolázatlan, "özvegycsináló", Group-B gépek a mai napig megdobogtatják a szívemet!
Az archív feltételeket nézve, folyamatosan a hideg futkos a hátamon a rajongók, nézőközönség, szervezők felelőtlensége láttán.

https://en.wikipedia.org/wiki/Group_B
Csatolmányok
Audi_Sport_Quattaro_S1_E2_in_2014_001.jpg
Audi_Sport_Quattaro_S1_E2_in_2014_001.jpg (213.3 KiB) Megtekintve 1718 alkalommal

ValhallA
Tizezresek klubja
Tizezresek klubja

Hozzászólás Szerző: ValhallA » 2019.02.09., szomb. 19:31

Egy nagyon jó összefoglaló írás látott napvilágot a Stereophile lapjain az általuk tesztelt elektrosztatikus modellekről, időrendi sorrendbe szedve azokat.
Az összes jelentősebb, ismert és kevésbé ismert modell megfordult a kezeik között...
Kezdve a sort az ős Servo Statik-al, Quad-al a korai Acoustat, Audiostatic, Soundlab-on át egészen az ultramodern Martin Logan Renaissance ESL 15A-ig.:

https://www.stereophile.com/content/pro ... _K92k6rmh8

Mindig hatalmas rajongója voltam az elektrosztatikus elven működő hangkeltő eszközöknek így a fenti linkgyűjtemény is a gép elé tudott szögezni hosszú órákra. (Nem beszélve arról, hogy a tesztelt modellek közül vagy 5-6típust én is birtokoltam.)
Olcsóbb legyárthatóságuk, egyszerűbb felépítésüknek köszönhetően mára sokkal olcsóbbnak, elterjedtebbnek, mindennapinak kellene lennie az elérhető(bb) árkategóriában, ahogyan a hagyományos dinamikus hangszóróknak.
Az a helyzet, hogy az olcsóbb típusok inkább design hybridek, talán a legkritikusabb(300-500Hz) sávban elváltva. Egyébiránt lehet még így is erős konkurencia bizonyos tekintetben a legtöbb 19mm-es mdf-ből összetákolt, High-End-nek hazudott dinamikus dobozhoz képest.
A másik véglet pedig a nehezen elhelyezhető, hajtható, hatalmas méretekkel rendelkező, kompromisszumokat mellőzni igyekvő típusok a teljesítményüknek kijáró árazással. (Lásd, Ferrari, Tesla és persze ugyan ez igaz a Magico, Rockport Technologies kiváló dinamikus elven működő modelljeire is.)
Sokan hajlamosak összemosni az elektrosztatikus és magnetosztatikus elvű dipólokat pedig semmi köze nincs a kettő megoldásnak egymáshoz a valóságban. Ami hasonlóság van az a külső megjelenésben szinte ki is merül.
A magnetosztatikus hangszóró leegyszerűsítve a gyakorlatban nem jelent mást, mint egy kilapított hagyományos dinamikus drivert. Nem beszélve arról, hogy itt már kénytelen-kelletlen szükségünk van aktív/passzív váltóra, hiszen több utas rendszerekről beszélünk, mivel a magas frekvenciák lesugárzását ribbon sugárzókra bízzák.
Az igazság, hogy a teljessávú elektrosztatikus, magnetosztatikus, dinamikus megoldások is ezer sebből véreznek így bármelyik táborban is veri le az ember a sátorvasat, csupán az általa legelviselhetőbb kompromisszumok köttetnek meg!
Számomra az elektrosztatikusok és azon belül is a teljes sávú elektrosztatikus hangkeltés örök szerelem marad(t), függetlenül attól, hogy ma már nem az én kompromisszumom ez a megoldás.
Csatolmányok
electrostatic.jpg
electrostatic.jpg (247.32 KiB) Megtekintve 1710 alkalommal

arthur3d
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Értékelés: 8

Hozzászólás Szerző: arthur3d » 2019.02.08., pén. 23:21

Üdvözlöm a fórumtársakat,

Szeretném megosztani a legutóbbi tapasztalatomat Ákos által készített AgPt-RXF tápkábelről - megjegyzem, csak Ákos által készített tápkábeleim vannak, viszont azok néhány osztállyal alacsonyabb kategóriában vannak mint a fent nevezett.

A kábel teljesen új volt amikor megkaptam, még próbára sem lett bekötve, így csak a "nyers" tesztről tudok írni...egyelőre :)

Először az erősítőre kötöttem - Canor TP-134 csöves: Egy kicsit nagyobb lett a tere a zenének, tisztábban szóltak a hangszerek.
Ezután rákötöttem a DAC-ra - Audiolab M-DAC+ (elég komolyan keresgéltem az utódját, mert valahogy nem voltam vele megelégedve): A DAC egyszerűen "életre kelt" ! Mintha nem is az én DAC-om lett volna...minden tartományban sokkal részletesebb lett a zene, a hangoknak nincs spontán lecsengése mint eddig volt...fantasztikus hangulat uralkodott el a szobában :) A basszus sokkal pontosabb, a dinamika egyértelműen nőtt és nagyon jól pozicionált lett, a magas hangok is már most pontosabbak és sokkal élvezhetőbbek mint eddig voltak. Az énekesek hangja jóval természetesebb lett. A tér még jobb lett, és még annyit hozzátett, hogy egy kicsit sincs "aréna" hatása a zenének. A zongora, a hegedű...valami hihetetlen mennyit javult már most. El is gondolkodtam, hogy milyen lesz a bejáratás után :)

Már pár nap után arra jutottam, hogy a DAC-ot már nem akarom lecserélni :) Ha úgy nézem, akkor ez a tápkábel megspórolt nekem nem kevés pénzt.

Végül rákötöttem a Hydra Z konverterre. Mivel a DAC-ra vissza kellett kötnöm a korábbi kábelt ezért nem vártam túl sokat. Annyi azért hallható volt, hogy tisztábban szólt a rendszer, de nyílván a DAC nem tudott kinyílni.

Amikor először kérdeztem Ákost (még tavaly tavasszal), hogy mi a véleménye ha ilyen tápkábeleket vennék a rendszerembe, nagyon korrekt volt, hisz azt a választ adta, hogy sajnos nem tudja megmondani, hogy egy ilyen olcsóbb rendszerben mennyit hozna hangban érdemben, azaz megérné-e a többlet pénzt. Nekem nagyon megérte a többletköltséget, hiszen nagyságrendekkel jobb lett a hangja a rendszeremnek és még pénzt is spóroltam vele :)

Végezetül még annyit, venni fogok még ilyen tápkábelt, nálam "Highly Recommended" :)

Köszönöm.

ValhallA
Tizezresek klubja
Tizezresek klubja

Hozzászólás Szerző: ValhallA » 2019.02.03., vas. 20:13

Még mindig nem tört meg a lendület. :smile29:
Csatolmányok
Képkivágás.JPG
Képkivágás.JPG (43.58 KiB) Megtekintve 1759 alkalommal

ValhallA
Tizezresek klubja
Tizezresek klubja

Hozzászólás Szerző: ValhallA » 2019.01.31., csüt. 11:09

Kicsit erősíteném a későbbiekben a ValhallA Világa blog jellegét és megosztom heti, havi rendszerességgel pár gondolatomat nem kizárólag High-End-ről…
Érdekes, hogy számtalan kiváló előadó, mennyire alulértékelt és nem az őket megillető helyen kezeli sem a szakma, sem pedig a rádióállomások…
A minap leporoltam John Miles 76-os Rebel c. debütáló szólólemezét.
Miles, Tina Turner gitárosaként lehet ismerős, vagy a The Alan Parsons Project, 87-es Gaudi lemezéről, ahol talán a legemlékezetesebb tételhez a La Sagrada Familia-hoz adta a hangját. Parsons-al való munkakapcsolatuk sokkal régebbre datálható, mivel Parsons volt a Rebel lemez producere és az egész korong megszólalása, hangszerelése a korabeli The Alan Parsons Project lemezekét idézi és szintén a legendás Abbey Road stúdióban rögzült. Már a nyitó tétel a Music(UK slágerlistán egészen a 3. helyig kúszott 76-ban!) megadja a korong alaphangulatát, amely zseniálisan megkomponált darab. Számomra a Music kicsit olyan a John Miles életműben, mint a Queen-nek a méltán sikeres, rocktörténeti jelentőségű Bohemian Rhapsody. Párhuzamba állítva a két kiváló felvételt, mennyien is ismerik a Bohemian Rhapsody-t és mennyien a Music-ot…?!
Érdemes egyébként Miles újabb, modernebb szóló lemezeivel is próbát tenni, mint amilyen pl. az Upfront(1993), mert nagyon élvezetes pop-rock, néhol blues-ba hajló tételeket tartalmaznak.
John Miles egy kivételes tehetségű zeneszerző, gitáros-énekes-producer és remélem mások is felfedezik maguknak értéket hordozó felvételeit!

https://www.youtube.com/watch?v=gmYXRPxcNxE

https://www.youtube.com/watch?v=kbwaHVgL6qU

https://www.youtube.com/watch?v=PF6mk2Sq4yY

https://www.youtube.com/watch?v=8VnM6HLD0NA
Csatolmányok
JM2.JPG
JM2.JPG (29.02 KiB) Megtekintve 1947 alkalommal
JM.jpg
JM.jpg (221.18 KiB) Megtekintve 1947 alkalommal

Máté84
Fórumlakó
Fórumlakó
Értékelés: 67

Hozzászólás Szerző: Máté84 » 2019.01.29., kedd 14:32

Biztosan jók ezek a lineáris tápok, de ahogy nézem majdnemhogy komponens árban vannak. Olcsóbb lineáris tápokkal kapcsolatban van esetleg pozitív tapasztalatotok? Popcorn A-400 / A-500 médialejátszóhoz gondolkodtam el egy ilyen vásárlásán a mostani, Microsoft-tuning tápegységként emlegetetett kapcsolóüzemű táp helyett. Elnézést ha offtopik voltam!
Panasonic P50-STW50,Popcorn A-400,Audio GD Precision 2,Audio GD Reference 5.32,Dynaudio Focus 140,Dynaudio Stand 4,Ethosz CDM Transport,LXS digit kábel,Valhalla AgPt VIII mk2,DH Labs Q10,Fapaci Luxor HDMI,2db Valhalla CuAg-X,2 db Siltech SPX-30,SPX-20 G7,Hivox Alces 4,Logitech Harmony 650,Shure 940

Válasz küldése

Vissza: “ValhallA kábelek”