Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

ValhallA világa

Moderátor: ValhallA

Avatar
szigony
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2047
Csatlakozott: 2009.11.11., szer. 20:39
Értékelés: 1362

ValhallA világa

Hozzászólás Szerző: szigony »



Hamarosan megújul a referencia összekötő sorozat, amely nem kevesebb, mint 2.5év nélkülözés és kemény munka eredménye!
 
Bemutatkozik a Platina/Arany/Réz ötvözet!
Elöljáróban talán annyi elmondható, hogy egy csipetnyi a különböző anyagok "legerősebb" szónikus tulajdonságaiból egy igen muzikális kábelcsaládban egyesítve.


 
Nagyon ígértesen hangzik.Érdeklődve várjuk a "végeredményt".

Avatar
ValhallA
Tizezresek klubja
Tizezresek klubja
Hozzászólások: 12725
Csatlakozott: 2008.02.11., hétf. 20:48
Értékelés: 6067

ValhallA világa

Hozzászólás Szerző: ValhallA »




 


 
Igen erős ritmusszekció!
"Bármely eléggé fejlett technológia megkülönböztethetetlen a mágiától." Arthur C. Clarke (1917-2008)

Avatar
gyuszmo
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2196
Csatlakozott: 2008.09.20., szomb. 20:42
Értékelés: 852

ValhallA világa

Hozzászólás Szerző: gyuszmo »

"Az orgona egy könnyű hangszer: a megfelelő billentyűt a megfelelő időben kell lenyomni,és a hangszer magától játszik." /Bach/

Avatar
ValhallA
Tizezresek klubja
Tizezresek klubja
Hozzászólások: 12725
Csatlakozott: 2008.02.11., hétf. 20:48
Értékelés: 6067

ValhallA világa

Hozzászólás Szerző: ValhallA »



Bocs, félreérthető voltam egy kicsit. Nem azt mondta, hogy a "legjobb", hanem az utóbbi években általa hallottak, illetve az általa most forgalmazott kábelek között szerinte a legjobbak. Ez így kb. korrekt és normális kijelentés.


 

"Bármely eléggé fejlett technológia megkülönböztethetetlen a mágiától." Arthur C. Clarke (1917-2008)

Avatar
Marci bácsi
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 950
Csatlakozott: 2009.07.30., csüt. 13:09
Értékelés: 58

ValhallA világa

Hozzászólás Szerző: Marci bácsi »



Nincs mit!
 
Valódi High-Tech kábeleket gyárt a Stealth ez kétségtelen, hozzátéve, hogy a "legjobb" nem létezik a hifiben.
 
Sok sikert a végső komponensek rendszerbe illesztéséhez!


 
Bocs, félreérthető voltam egy kicsit. Nem azt mondta, hogy a "legjobb", hanem az utóbbi években általa hallottak, illetve az általa most forgalmazott kábelek között szerinte a legjobbak. Ez így kb. korrekt és normális kijelentés.

Avatar
ValhallA
Tizezresek klubja
Tizezresek klubja
Hozzászólások: 12725
Csatlakozott: 2008.02.11., hétf. 20:48
Értékelés: 6067

ValhallA világa

Hozzászólás Szerző: ValhallA »


Eladó, RS Cables-Pure Palladium, 1m hosszúságú összekötő, Neutrik XLR csatlakozókkal szerelve.
 
A használt piacon igen ritkán felbukkanó, kiváló hangú összekötő!
Mivel a gyártó idő közben megszűnt, így sajnos gyakorlatilag beszerezhetetlen...
(Komoly érdeklődés esetén átszerelhetőek a csatlakozók!)
 
Bizonyos tekintetben Hifis pályafutásom egyik legjobb hangú kábele!
Van a hangjában valami megmagyarázhatatlan helyesség, varázslat, ami csak nagyon ritkán jön össze még a nagy gyártóknak is...
 
Ára.: 220eFt
 
http://www.ultraaudio.com/equipment/rsa ... ladium.htm
 
http://www.stereotimes.com/cables100504.shtml


"Bármely eléggé fejlett technológia megkülönböztethetetlen a mágiától." Arthur C. Clarke (1917-2008)

Avatar
ValhallA
Tizezresek klubja
Tizezresek klubja
Hozzászólások: 12725
Csatlakozott: 2008.02.11., hétf. 20:48
Értékelés: 6067

ValhallA világa

Hozzászólás Szerző: ValhallA »



Kis túlzással valóban sikerült nekik Cliff Burton-t pótolni. Már csak a középszerű dobos Ulrich-ot, és a megfáradt hangú Hetfield-et kellene cserélni, és egész jó banda lehetnének. Én a kedvenc "Metallica hangzásomat" az Overkill-ben találtam meg. Ők odateszik magukat papakorukban is.
 


 
Blitz nem a legkiválóbb Thrash torok de a Horrorscope lemez hibátlan!

Az OverKill nem adta el magát de nincs is 12millás házuk, mint pl. Kirk-nek..
 
Ahogyan az Ulrich nem egy Dave Lombardo, úgy a Kirk Hammett sem egy Alex Skolnick...

"Bármely eléggé fejlett technológia megkülönböztethetetlen a mágiától." Arthur C. Clarke (1917-2008)

Avatar
ValhallA
Tizezresek klubja
Tizezresek klubja
Hozzászólások: 12725
Csatlakozott: 2008.02.11., hétf. 20:48
Értékelés: 6067

ValhallA világa

Hozzászólás Szerző: ValhallA »



Köszi a választ. A stealth importőr is kb. ezt mondta, minden kábelük más karakter, s elsősorban teljes rendszerben jók. Viszont szerinte a legjobbak, pedig sokmindent árul (más drágát is). Nekem, az igényeimnek megfelelelően és a nálam hallottak alapján az M7000-et ajánlotta. Meg is fogom hallgatni. A Cloude99-ről azt mondta amit Te, kicsit "hifis" stúdiókábel.


 
Nincs mit!
 
Valódi High-Tech kábeleket gyárt a Stealth ez kétségtelen, hozzátéve, hogy a "legjobb" nem létezik a hifiben.
 
Sok sikert a végső komponensek rendszerbe illesztéséhez!
"Bármely eléggé fejlett technológia megkülönböztethetetlen a mágiától." Arthur C. Clarke (1917-2008)

Avatar
ValhallA
Tizezresek klubja
Tizezresek klubja
Hozzászólások: 12725
Csatlakozott: 2008.02.11., hétf. 20:48
Értékelés: 6067

ValhallA világa

Hozzászólás Szerző: ValhallA »



Én döntően zenét hallgatok. olyannyira, hogy rendszeresen járok hangversenyre (klasszikus), két bérletem is van, több ezres LP gyüjteménnyel Két éve megtaláltam a nekem ideális összekötő és hangfalkábelt (ocellia), azóta egyet sem próbáltam, nem is akarok.


 
Ez lenne a cél!
Persze lehet a készülékeket, kiegészítőket bálványozni, viszont az már valami egészen más...
 
Mindenkinek azt kívánom, hogy hasonlóan távolinak tűnjön a sportszerű próbálgatás és egy egészségesebb értékrend felé fordulva, ne a készülékek legyenek a főszereplők!

"Bármely eléggé fejlett technológia megkülönböztethetetlen a mágiától." Arthur C. Clarke (1917-2008)

Avatar
JENŐ
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2007.10.16., kedd 11:24
Értékelés: 2
Tartózkodási hely: Eger

ValhallA világa

Hozzászólás Szerző: JENŐ »



" A CuAg-III tápkábel "
Egy univerzálisan használható kábelről van szó, amely a legtöbb rendszerben sikerrel alkalmazható.
Leginkább csatlakozó függő a dolog, rhodium bevonatú csatlakozókkal szerelve 35ezer.
(Ettől egyszerűbb csatlakozókkal is szerelhető, viszont pl. egy Bals már jelentősen visszafogja.)


 
Köszönöm szépen a választ!
 
A CuAg-III tápkábelt végfokhoz (310W maximális áram felvétel) tervezem, most Cu-IV kábellel hallgatom.

Avatar
Marci bácsi
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 950
Csatlakozott: 2009.07.30., csüt. 13:09
Értékelés: 58

ValhallA világa

Hozzászólás Szerző: Marci bácsi »



A kisebb modell a Cloude99 már járt nálam.
Egy gyors, transzparens, ha lehet mondani, "tipikus ezüst" hangkarakterrel rendelkező kábel.
Jó kábel, de igazán nem maradt utána afféle "kössük vissza azonnal" érzés.
 
A másik kábel egy ribbon ezüst volt a cégtől, amivel találkoztam.
Pontos típust nem tudok, talán a Vacuum RIBBON elődje lehetett.
Az egyáltalán nem tetszett! Könnyűsúlyú megszólalás, gyors, tiszta, precíz, ám szinte teljesen hiányzó alsó oktávok, már-már hallgathatatlanul elbillent balanszú kábel.
 
Sok helyről azt hallani, hogy a Stealth kábelek nem igazán csapatjátékosok és még házon belül sem mindegy, hogy mit mivel kombinál az ember.
Mivel soha nem birtokoltam, illetve hallottam saját rendszerben egységes kábelrendszert a cégtől ezt megerősíteni és cáfolni sem tudom.
 
Vannak itt a fórumon, akik ebek nyakába tekerik a referencia Stealth-et és akadnak olyanok is akiken "keresztül ment át"...
No ez utóbbi(Dream V10) méreteit tekintve biztosan nehéz szülés lehetett!
Talán Ők erősebb lábakon álló véleményt tudnának formálni a kábelekről.


Köszi a választ. A stealth importőr is kb. ezt mondta, minden kábelük más karakter, s elsősorban teljes rendszerben jók. Viszont szerinte a legjobbak, pedig sokmindent árul (más drágát is). Nekem, az igényeimnek megfelelelően és a nálam hallottak alapján az M7000-et ajánlotta. Meg is fogom hallgatni. A Cloude99-ről azt mondta amit Te, kicsit "hifis" stúdiókábel.

Avatar
Marci bácsi
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 950
Csatlakozott: 2009.07.30., csüt. 13:09
Értékelés: 58

ValhallA világa

Hozzászólás Szerző: Marci bácsi »



Szerintem meg rettenetesen tulkombinalod a dolgot es tesztelgetsz..
De ne aggodj en is imadom ezt! Kulon jo buli, de a zenehallgatashoz semmi koze!!
 



 
Nagyon nem ismersz. Én döntően zenét hallgatok. olyannyira, hogy rendszeresen járok hangversenyre (klasszikus), két bérletem is van, több ezres LP gyüjteménnyel rendelkezem stb. Persze hifizek is, elsősorban épitek. Mostanában phonot építek át. Tesztelgetni utálok. Két éve megtaláltam a nekem ideális összekötő és hangfalkábelt (ocellia), azóta egyet sem próbáltam, nem is akarok. Ugyancsak két éve próbáltam pár hálózati kábelt, de végül egysem jött be. Most elérkezettnek láttam az időt, hogy az (igen komoly) rendszeremet finomhangoljam hálózatival. A történet ennyi.

Avatar
McEng
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2012.01.06., pén. 14:34
Értékelés: 8

ValhallA világa

Hozzászólás Szerző: McEng »



Metallica-Youn Sun Nah...


 
Már csak ezért is megérte ide benézni

Avatar
ValhallA
Tizezresek klubja
Tizezresek klubja
Hozzászólások: 12725
Csatlakozott: 2008.02.11., hétf. 20:48
Értékelés: 6067

ValhallA világa

Hozzászólás Szerző: ValhallA »



Akkor konkrétabb leszek. A STEALTH hálózatikat ismered? esetleg a hangkarakterüket? (Állítólag mindegyik más a cégen belül.) Engem különösen az M7000 érdekelne.


 
A kisebb modell a Cloude99 már járt nálam.
Egy gyors, transzparens, ha lehet mondani, "tipikus ezüst" hangkarakterrel rendelkező kábel.
Jó kábel, de igazán nem maradt utána afféle "kössük vissza azonnal" érzés.
 
A másik kábel egy ribbon ezüst volt a cégtől, amivel találkoztam.
Pontos típust nem tudok, talán a Vacuum RIBBON elődje lehetett.
Az egyáltalán nem tetszett! Könnyűsúlyú megszólalás, gyors, tiszta, precíz, ám szinte teljesen hiányzó alsó oktávok, már-már hallgathatatlanul elbillent balanszú kábel.
 
Sok helyről azt hallani, hogy a Stealth kábelek nem igazán csapatjátékosok és még házon belül sem mindegy, hogy mit mivel kombinál az ember.
Mivel soha nem birtokoltam, illetve hallottam saját rendszerben egységes kábelrendszert a cégtől ezt megerősíteni és cáfolni sem tudom.
 
Vannak itt a fórumon, akik ebek nyakába tekerik a referencia Stealth-et és akadnak olyanok is akiken "keresztül ment át"...
No ez utóbbi(Dream V10) méreteit tekintve biztosan nehéz szülés lehetett!
Talán Ők erősebb lábakon álló véleményt tudnának formálni a kábelekről.


"Bármely eléggé fejlett technológia megkülönböztethetetlen a mágiától." Arthur C. Clarke (1917-2008)

Avatar
ValhallA
Tizezresek klubja
Tizezresek klubja
Hozzászólások: 12725
Csatlakozott: 2008.02.11., hétf. 20:48
Értékelés: 6067

ValhallA világa

Hozzászólás Szerző: ValhallA »



Persze, de ez minden eszközre (CD-játszó, hangfal, erősítő stb.) igaz. De egyrészt az is, hogy ami elsőre tetszik, az egyáltalán nem biztos, hogy később is. Másrészt, bizonyos szintű rendszer felett olyan finomságokon, de egyúttal döntő dolgokon múlik, hogy bevállik-e valami, vagy sem, ami nem kétperces zenehallgatással eldönthető. Legalábbis nem nekem. (Sokszor volt nálam olyan cucc, amitől elájultam, aztán egy hét múlva a hátam közepére sem kívántam. És sok ismerősöm járt így már sokszor.) Harmadrészt, az a tapasztalatom, hogy egy kábel az igazi arcát csak a dugdosás után kb. egy nappal mutatja meg. Én pl. a dugdosás napján meg sem hallgatok semmi (nemcsak kábelnél), hanem csak másnap. Negyedrészt az ember kipróbálási lehetőségei végesek, tehát mindig kell egy hallgatás nélküli "előszűrés". Ezt teszem most.


 
Velem még soha nem fordult elő, hogy ami első hallgatásra nem tetszett az egy hét múlva megtetszett és fordítva.
 
Már rég nem vagyok "dugdosós" típus, nálam ez a beteges viselkedés régen elmúlt.
A villámtesztelés nem a zenét mélyen megélő emberek sajátja, hanem a "kütyüzős" AudioPhilek sportja!
Nyilván jelen esetben sem arról van szó, hogy két perces tételek után mondok véleményt.
(Talán ez itt a fórumban elkövetett hozzászólásaimból is kiderült.)
 
Az a legjobb amikor a kutyaütő tesztelő bagázs megfeledkezik arról, hogy tulajdonképpen hifizik és hirtelen átcsap a teszt zenehallgatásba...
A Kubala Sosna-Emotion ezt képes volt elérni!
Kell ennél több!?
"Bármely eléggé fejlett technológia megkülönböztethetetlen a mágiától." Arthur C. Clarke (1917-2008)

Vendég

ValhallA világa

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Szerintem meg rettenetesen tulkombinalod a dolgot es tesztelgetsz..
De ne aggodj en is imadom ezt! Kulon jo buli, de a zenehallgatashoz semmi koze!!
 


Avatar
Marci bácsi
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 950
Csatlakozott: 2009.07.30., csüt. 13:09
Értékelés: 58

ValhallA világa

Hozzászólás Szerző: Marci bácsi »



Egy kábel hangkaraktere, hangzásvilága ill. annak a lánc egészére gyakorolt hatása már az első hangoknál tetten érhető.
Aki ezt nem hallja az várhat akár éveket is a nagy leleplezésre...


 
Persze, de ez minden eszközre (CD-játszó, hangfal, erősítő stb.) igaz. De egyrészt az is, hogy ami elsőre tetszik, az egyáltalán nem biztos, hogy később is. Másrészt, bizonyos szintű rendszer felett olyan finomságokon, de egyúttal döntő dolgokon múlik, hogy bevállik-e valami, vagy sem, ami nem kétperces zenehallgatással eldönthető. Legalábbis nem nekem. (Sokszor volt nálam olyan cucc, amitől elájultam, aztán egy hét múlva a hátam közepére sem kívántam. És sok ismerősöm járt így már sokszor.) Harmadrészt, az a tapasztalatom, hogy egy kábel az igazi arcát csak a dugdosás után kb. egy nappal mutatja meg. Én pl. a dugdosás napján meg sem hallgatok semmi (nemcsak kábelnél), hanem csak másnap. Negyedrészt az ember kipróbálási lehetőségei végesek, tehát mindig kell egy hallgatás nélküli "előszűrés". Ezt teszem most.

Vendég

ValhallA világa

Hozzászólás Szerző: Vendég »



Az új basszusgitárosuk Robert Trujillo elég érdekes választás volt részükről. (Nagyon tetszett a játéka az Infectious Grooves-ban és a Suicidal Tendencies-ben.) Egyébiránt magasan a legtehetségesebb zenész a bandában!


 
Kis túlzással valóban sikerült nekik Cliff Burton-t pótolni. Már csak a középszerű dobos Ulrich-ot, és a megfáradt hangú Hetfield-et kellene cserélni, és egész jó banda lehetnének. Én a kedvenc "Metallica hangzásomat" az Overkill-ben találtam meg. Ők odateszik magukat papakorukban is.
 
 
http://www.youtube.com/watch?v=3AnXxcqWv1o

Avatar
ValhallA
Tizezresek klubja
Tizezresek klubja
Hozzászólások: 12725
Csatlakozott: 2008.02.11., hétf. 20:48
Értékelés: 6067

ValhallA világa

Hozzászólás Szerző: ValhallA »



Talán még jobb diplomata lennél, mint kábelfejleszt...
 
Egyébként meggyőződésem, hogy "más rendszerben" semmit nem lehet megítélni, max. azt, hogy az egész lánc hogyan szól abban a szobában. Egy kábelt "dugdosással" még saját rendszerben sem tudunk megítélni. Ahhoz minimum egy-két hétig együtt kell vele élni.


 
Egy jól ismert rendszerében,(még ha az nem is a sajátunk) sokkal jobban meg lehet ítélni egy sajátos hangkarakterrel rendelkező összekötőt, mint más véleményére alapozva az interneten.
 
Egy kábel hangkaraktere, hangzásvilága ill. annak a lánc egészére gyakorolt hatása már az első hangoknál tetten érhető.
Aki ezt nem hallja az várhat akár éveket is a nagy leleplezésre...
 
Egy Nordost, Siltech, K.S., Echole teljesen más, (hang)karakterrel rendelkezik.
"Bármely eléggé fejlett technológia megkülönböztethetetlen a mágiától." Arthur C. Clarke (1917-2008)

Avatar
ValhallA
Tizezresek klubja
Tizezresek klubja
Hozzászólások: 12725
Csatlakozott: 2008.02.11., hétf. 20:48
Értékelés: 6067

ValhallA világa

Hozzászólás Szerző: ValhallA »



Nagyon sajnálom,hatalmas basszusgitáros volt. Az ...And justice for all albumukig minden lemezüket szakadtra hallgattam és gitáron is számtalan sikerüket megtanultam.Főleg a Ride és a master albumról . A fekete album is nagyon szerethető máig is,de nekem az azt követő Load korszak már nem igazán tetszett.
 
Ákos köszi a videókat nagyon jók!


 
Metallica-Youn Sun Nah...
Beismerem egy kis magyarázatra szorul az előadók közti párhuzam.
 
Én a Justice lemez után eltemettem a Metallica-t.
Kicsit szigorúbban vizsgálva, már a Master lemez után hatalmas minőségi esés volt tetten érhető...
Gyakorlatilag semmi emlékezeteset nem alkottak az utóbbi húsz esztendőben...
 
Először kézbe véve az anonim(Black) albumot(akkor még kazettán) az alig látható stilizált pamut kígyóval a borítón, első pillantásra rossz előérzetem támadt...
http://hu.wikipedia.org/wiki/Metallica_%28album%29
Itt dönthették el a producerek (Talán személyesen Rick Rubin?), hogy pénzt fognak facsarni a Metallica-ból.
Persze gondolom a bandatagok sem nagyon tiltakoztak a limuzin és a pénzeső ellen...
 
Az új basszusgitárosuk Robert Trujillo elég érdekes választás volt részükről. (Nagyon tetszett a játéka az Infectious Grooves-ban és a Suicidal Tendencies-ben.) Egyébiránt magasan a legtehetségesebb zenész a bandában!
http://hu.wikipedia.org/wiki/Robert_Trujillo
 
Később rájöttem, hogy szeretem én a tingli-tangli rádióbarát Enter Sandman számot, újraértelmezve, Youn Sun Nah és Ulf Wakenius előadásában.
 
http://www.youtube.com/watch?v=dVehcCuw ... re=related
 
http://www.youtube.com/watch?v=O2iGwIl- ... re=related
 
http://fr.wikipedia.org/wiki/Youn_Sun_Nah


"Bármely eléggé fejlett technológia megkülönböztethetetlen a mágiától." Arthur C. Clarke (1917-2008)

Avatar
Marci bácsi
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 950
Csatlakozott: 2009.07.30., csüt. 13:09
Értékelés: 58

ValhallA világa

Hozzászólás Szerző: Marci bácsi »



Volt szerencsém hallani egy jól ismert hangú rendszerben, több alkalommal is.
 
Hálózati kábelből (is) rengeteg nagy és kevésbé ismert gyártó terméke megfordult már nálam.
Mivel folyamatosan változó, illetve évek óta DIY doboz köré épített rendszert hallgatok, (amelyben több módosítás is történt) tartózkodnék a konzisztens véleménynyilvánítástól.


 
Akkor konkrétabb leszek. A STEALTH hálózatikat ismered? esetleg a hangkarakterüket? (Állítólag mindegyik más a cégen belül.) Engem különösen az M7000 érdekelne.

Avatar
Marci bácsi
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 950
Csatlakozott: 2009.07.30., csüt. 13:09
Értékelés: 58

ValhallA világa

Hozzászólás Szerző: Marci bácsi »



Volt szerencsém hallani egy jól ismert hangú rendszerben, több alkalommal is.
 
Hálózati kábelből (is) rengeteg nagy és kevésbé ismert gyártó terméke megfordult már nálam.
Mivel folyamatosan változó, illetve évek óta DIY doboz köré épített rendszert hallgatok, (amelyben több módosítás is történt) tartózkodnék a konzisztens véleménynyilvánítástól.


 
Talán még jobb diplomata lennél, mint kábelfejleszt...
 
Egyébként meggyőződésem, hogy "más rendszerben" semmit nem lehet megítélni, max. azt, hogy az egész lánc hogyan szól abban a szobában. Egy kábelt "dugdosással" még saját rendszerben sem tudunk megítélni. Ahhoz minimum egy-két hétig együtt kell vele élni.

Avatar
ValhallA
Tizezresek klubja
Tizezresek klubja
Hozzászólások: 12725
Csatlakozott: 2008.02.11., hétf. 20:48
Értékelés: 6067

ValhallA világa

Hozzászólás Szerző: ValhallA »



Otthon ki tudtad próbálni ez a Kubala-Sosna Emotion kábelt? vagy esetleg vettél ilyet? Nem két fillér.
 
Milyen márkás hálózati kábelt próbáltál ki otthon? melyikben mi tetszett, s mi nem?


 
Volt szerencsém hallani egy jól ismert hangú rendszerben, több alkalommal is.
 
Hálózati kábelből (is) rengeteg nagy és kevésbé ismert gyártó terméke megfordult már nálam.
Mivel folyamatosan változó, illetve évek óta DIY doboz köré épített rendszert hallgatok, (amelyben több módosítás is történt) tartózkodnék a konzisztens véleménynyilvánítástól.
"Bármely eléggé fejlett technológia megkülönböztethetetlen a mágiától." Arthur C. Clarke (1917-2008)

Avatar
Marci bácsi
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 950
Csatlakozott: 2009.07.30., csüt. 13:09
Értékelés: 58

ValhallA világa

Hozzászólás Szerző: Marci bácsi »



Jelenleg az összekötőn dolgozom. (Természetesen hálózati kábel megfelelője is lesz az új kábeleknek.) Egyenlőre méret problémákkal küzdöm, amely valószínűleg a hálózati kábeleknél hatványozódni fog...
 
Egyik személyes kedvencemhez a Kubala-Sosna Emotion nevű kábeléhez tudnám hasonlítani hangzásvilágát tekintve.
Tehát nem a kínosan precíz kábelek táborát fogja gazdagítani.
 
http://www.positive-feedback.com/Issue3 ... asosna.htm


 
Otthon ki tudtad próbálni ez a Kubala-Sosna Emotion kábelt? vagy esetleg vettél ilyet? Nem két fillér.
 
Milyen márkás hálózati kábelt próbáltál ki otthon? melyikben mi tetszett, s mi nem?

Avatar
ValhallA
Tizezresek klubja
Tizezresek klubja
Hozzászólások: 12725
Csatlakozott: 2008.02.11., hétf. 20:48
Értékelés: 6067

ValhallA világa

Hozzászólás Szerző: ValhallA »


Kellemes délutáni zenehallgatást! Íme két bizonyíték arra, hogy a könnyedebb műfajok keretein belül is lehet értéket teremteni.:
 
http://www.youtube.com/watch?v=gA7jglcFdm8
 
Számomra, megmagyarázhatatlan, hogy Mark King(Level 42) ilyen technikai tudás birtokában miért csak a pop világában próbált szerencsét...
 
http://www.level42.com/
 
http://en.wikipedia.org/wiki/Mark_King_%28musician%29
 
http://www.youtube.com/watch?v=gT3V5Z5PpvU


"Bármely eléggé fejlett technológia megkülönböztethetetlen a mágiától." Arthur C. Clarke (1917-2008)

Válasz küldése

Vissza: “ValhallA kábelek”