Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

ValhallA világa

Moderátor: ValhallA

Avatar
gyuszmo
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2196
Csatlakozott: 2008.09.20., szomb. 20:42
Értékelés: 852

Re: ValhallA világa

Hozzászólás Szerző: gyuszmo »

Egy jó kis beszélgetés az érdeklődőknek a zenéről, mint termékről, komolyzenéről, jazzről, szervezésről! :rolleyes:


youtu.be/KiBgSbFHF-E
"Az orgona egy könnyű hangszer: a megfelelő billentyűt a megfelelő időben kell lenyomni,és a hangszer magától játszik." /Bach/

Avatar
Palm
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.01.09., kedd 15:46
Értékelés: 605

Re: ValhallA világa

Hozzászólás Szerző: Palm »

KisMarci írta:
2021.01.10., vas. 08:16
Infraplanar subwoofer
10-400Hz, 90dB, 4 Ohm, 130kg

https://www.pure-low.com/?lang=en
Nagyon komoly! Az ára sajnos borsos (29900 Euro). sad.gif
Ebben a sárgás színben nekem bejön:

Kép
"Más dolog ismerni az utat, és más dolog járni rajta." - Morpheus

Online
Avatar
KisMarci
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1595
Csatlakozott: 2005.01.24., hétf. 22:02
Értékelés: 442

Re: ValhallA világa

Hozzászólás Szerző: KisMarci »

Infraplanar subwoofer
10-400Hz, 90dB, 4 Ohm, 130kg

https://www.pure-low.com/?lang=en
Usher - Valhalla - Emotiva

Avatar
Palm
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.01.09., kedd 15:46
Értékelés: 605

Re: ValhallA világa

Hozzászólás Szerző: Palm »

Linner írta:
2021.01.09., szomb. 18:39
ValhallA írta:
2021.01.09., szomb. 12:24
'40 years ago today, PHIL COLLINS released his first single, "In The Air
És mennyivel jobb, mint a mostanában rádióban futó feldolgozása!!
Fényévekkel jobb az eredeti.
Van aminél hagyni kell úgy, ahogy van, mert az úgy jó ahogy van.
A mai ötlettelenséget és kreativítás hiányt támasza alá, hogy régi zenéket "újítanak" fel (borzalmasan, amit bár ne tennének).
"Más dolog ismerni az utat, és más dolog járni rajta." - Morpheus

Avatar
ValhallA
Tizezresek klubja
Tizezresek klubja
Hozzászólások: 12725
Csatlakozott: 2008.02.11., hétf. 20:48
Értékelés: 6064

Re: ValhallA világa

Hozzászólás Szerző: ValhallA »

Csatolmányok
Jimmy.jpg
Jimmy.jpg (106.59 KiB) Megtekintve 3032 alkalommal
"Bármely eléggé fejlett technológia megkülönböztethetetlen a mágiától." Arthur C. Clarke (1917-2008)

Linner
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 100
Csatlakozott: 2017.05.08., hétf. 12:50
Értékelés: 34

Re: ValhallA világa

Hozzászólás Szerző: Linner »

ValhallA írta:
2021.01.09., szomb. 12:24
'40 years ago today, PHIL COLLINS released his first single, "In The Air
És mennyivel jobb, mint a mostanában rádióban futó feldolgozása!!
Linn LP12 Sondek, Origin Live Encounter, Benz-Micro Ace S H; Pink Triangle, Denon DL103
Moon 390, Draco Refernce , AgPt RXF
Moon 760a, / Gauss Audio LZ7, ValhallA AgPt-R
PMC Twenty5 26, ValhallA AgPtVIII/III

Avatar
ValhallA
Tizezresek klubja
Tizezresek klubja
Hozzászólások: 12725
Csatlakozott: 2008.02.11., hétf. 20:48
Értékelés: 6064

Re: ValhallA világa

Hozzászólás Szerző: ValhallA »

'40 years ago today, PHIL COLLINS released his first single, "In The Air Tonight"."
http://bit.ly/2MCKRGP


youtu.be/YkADj0TPrJA
Csatolmányok
pc_intheairtonight_header.jpg
pc_intheairtonight_header.jpg (103.95 KiB) Megtekintve 3094 alkalommal
"Bármely eléggé fejlett technológia megkülönböztethetetlen a mágiától." Arthur C. Clarke (1917-2008)

Avatar
ValhallA
Tizezresek klubja
Tizezresek klubja
Hozzászólások: 12725
Csatlakozott: 2008.02.11., hétf. 20:48
Értékelés: 6064

Re: ValhallA világa

Hozzászólás Szerző: ValhallA »

A nap képe! :photograph:
Csatolmányok
HiFi Shaolin.jpg
HiFi Shaolin.jpg (128.16 KiB) Megtekintve 2938 alkalommal
"Bármely eléggé fejlett technológia megkülönböztethetetlen a mágiától." Arthur C. Clarke (1917-2008)

Avatar
ValhallA
Tizezresek klubja
Tizezresek klubja
Hozzászólások: 12725
Csatlakozott: 2008.02.11., hétf. 20:48
Értékelés: 6064

Re: ValhallA világa

Hozzászólás Szerző: ValhallA »

Bécó írta: Van egy varázsuk! :napsut:
Csatolmányok
melbshow2-1.jpg
melbshow2-1.jpg (577.62 KiB) Megtekintve 3052 alkalommal
melbshow halcro-esl-700x933.jpg
melbshow halcro-esl-700x933.jpg (86.12 KiB) Megtekintve 3052 alkalommal
"Bármely eléggé fejlett technológia megkülönböztethetetlen a mágiától." Arthur C. Clarke (1917-2008)

Linner
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 100
Csatlakozott: 2017.05.08., hétf. 12:50
Értékelés: 34

Re: ValhallA világa

Hozzászólás Szerző: Linner »

Máté84 írta:
2021.01.07., csüt. 17:42
A Hivox Alces kapcsán megjegyezném hogy erősen hálózat függő a dolog. Egyszer kipróbáltam nélküle, minőségi tápkábelekkel és drasztikusan mosottabb és zavarosabb lett a hangkép. Persze nem azt mondom hogy tökéletes, nyílván egy aktív tápgenerátorral magasabb színvonalú hangzás lenne elérhető...
Bocs, én sem akartam az Alces-t leszólni. Amikor megvettem (Csobánkán az embertől) nekem is javított a hangon. Szerintem a hálózaton kívül a készülékek tápjaitól is függ, hogy jól műkszik-e egy adott rendszerben...
Linn LP12 Sondek, Origin Live Encounter, Benz-Micro Ace S H; Pink Triangle, Denon DL103
Moon 390, Draco Refernce , AgPt RXF
Moon 760a, / Gauss Audio LZ7, ValhallA AgPt-R
PMC Twenty5 26, ValhallA AgPtVIII/III

Avatar
Máté84
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1207
Csatlakozott: 2015.02.20., pén. 10:03
Értékelés: 131

Re: ValhallA világa

Hozzászólás Szerző: Máté84 »

Igen, a CuAg-X valóban kiemelkedő Ákos réz-ezüst összetételű kábelei között, mivel ennek van a legvastagabb keresztmetszete. Erősítőbe és elosztóba kíváló...
Jelezném, ha valakit érdekel, hogy nekem lesz majd egy eladó példányom ebből, ha sikerült szereznem egy AgPt-RXF tápkábelt.
A Hivox Alces kapcsán megjegyezném hogy erősen hálózat függő a dolog. Egyszer kipróbáltam nélküle, minőségi tápkábelekkel és drasztikusan mosottabb és zavarosabb lett a hangkép. Persze nem azt mondom hogy tökéletes, nyílván egy aktív tápgenerátorral magasabb színvonalú hangzás lenne elérhető...
Plinius 8200,Dynaudio Contour S3.4,Ethosz CDM mk2 SE,Ethosz RTP SQ Tube DAC,Ethosz Elysium,Valhalla Aura V2/2 AES-EBU,AgPt-RXF RCA,4db AgPt-RXF tápkábel,CuAgSS 8 mk3,Hydrasound Next2 Graphene,Fapaci Luxor HDMI,Vibracsi V3,Vibra-R csúcs hangfallábak,KR-Acoustic,Dune Solo Lite(lineáris táppal)

Avatar
Palm
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1864
Csatlakozott: 2018.01.09., kedd 15:46
Értékelés: 605

Re: ValhallA világa

Hozzászólás Szerző: Palm »

KisMarci írta:
2021.01.07., csüt. 16:36
Ha ezek a világító, kábelharisnyának látszó dolgok tényleg azok, akkor szép évnek nézünk elébe. :rolleyes:

https://gelidsolutions.com/thermal-solu ... ved-cable/

astra-24pin-1-1000x1000.jpg
Annyira cukcsi! :fekverohog:
"Más dolog ismerni az utat, és más dolog járni rajta." - Morpheus

Avatar
K P
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 366
Csatlakozott: 2010.02.27., szomb. 13:33
Értékelés: 272

Re: ValhallA világa

Hozzászólás Szerző: K P »

Linner írta:
2021.01.07., csüt. 15:30
Üdv!
Kezdő ValhallA kábelezőként megosztanám első tapasztalataimat Ákos CuAG SS8 mkIII tápkábeleivel. Előrevetíteném, sajnos nem vagyok egy tapasztalt, sok rendszert hallott hifiző, nem is biztos, hogy mindent szakszerűen le tudok írni. Leginkább a potenciális kezdő ValhallA-zóknak szánom akiknek nincs több százezres büdzséje egy-egy kábelre.
2 éve ott tartottam a tápkábel témával, hogy "mire Pakstól ideér a sok kilométer ki tudja milyen kábelen, mit számít 1,5 m a végén...". Aztán egyszer egy haverom kezembe nyomott egy legolcsóbb KáCsa kábelt Oyaide klón dugókkal, hogy ő kipróbálta, hallgassam meg én is. Azóta mindenbe ilyen kábel került, és egy Alces elosztó/szűrő is, a rendszerem óriási minőségi ugráson ment át így.
Aztán egy másik havertól hallottam Ákos kábeleiről mostanában, olvasgattam kicsit itt a topicot, aztán egy IC kábel kapcsán beszéltem Ákossal. Azt javasolta, hogy IC és hangfal kábeleknél inkább az AgPt vonalat próbáljam, tápoldalon a CuAG is hozhat javulást. Nemsokkal később lett is nála pont 4 a fent nevezett típusból, nekem pont annyi kell a rendszerbe, be is neveztem.
Mikor megjöttek, első látásra/tapogatásra rögtön látszott, hogy minőségi, jól megépített cucc. Jó állapotúak is, de a "kígyóbőr" mintázata azért mutatja, hogy nem mai divat :D ...
Aztán bepattintottam őket a Kácsa kábelek helyére, nem igazán tudok kiemelni egyes aspektusokat, úgy érzem az egész rendszer több szintet ugrott egyszerre, tényleg seggre ültem tőle. Sebesség, dinamika, mély kiterjedés, transzparencia, térérzet, ezek jutottak eszembe róla. Nem gondoltam, hogy már az alapkábelével ilyen javulás jön.
Aztán valahol olvastam, hogy valaki tápkábel upgrade után kivette az Alces szűrőt és jobb lett. Nosza egyik este (1/4 11kor, asszony boldog volt) kibányásztam a szekrény mögül, kiiktattam, és lőn csoda, mintha a széthúzták volna a függönyt. Új rendszerem lett. :-) Úgy látszik egy bizonyos szintű tápkábelezés felett a szűrő többet ront, mint használ. De legalábbis nálam, az én rendszeremben most így tűnik.

Ajánlás: ha valakit érdekelnek a ValhallA kábelek, de nincs pénze az újabb/magasabb kategóriájú kábeleire, nyugodtan tegyen egy próbát a használtan elérhető alapkábelekkel is! Szerintem ezek más gyártóknál közép v. felső kategória. Ha találsz egy érdekes példányt a turkálójában, vagy a kábelhirdetések közt, vétel előtt egyeztess Ákossal, nekem nagyon készségesen segített, azt is elmondja, ha valamelyiket nem ajánlja valahova. :smile32:

Bocs a hosszúra nyúlásért!

(Utóélet: Aztán valamelyik nap feltett a turkálóba két ezüst tápkábelt. Beszéltem vele, ezt kimondottan forrásba ajánlja, úgyhogy mivel az elosztó kikerült, így 1 táppal kevesebb kell, megbótoltam vele,hogy visszaküldök kettő CuAg-t, meg kifizetem a különbözetet, és küld egye AgVIII Ref-t. Kász-tömör-szörvisz! :smile53: Aztán pont ma írta, hogy bedobott a csomagba AgPt ICket is hallgassam meg. Nem semmi csávó vagy Ákos!)
Üdv a klubban! :napsut:

Az LZ végfoghoz remekül passzol a CUAG-X tápkábel.
Csak azért írom, mert hasonló erősítőm van evvel a kábellel. :rolleyes:

Online
Avatar
KisMarci
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1595
Csatlakozott: 2005.01.24., hétf. 22:02
Értékelés: 442

Re: ValhallA világa

Hozzászólás Szerző: KisMarci »

Ha ezek a világító, kábelharisnyának látszó dolgok tényleg azok, akkor szép évnek nézünk elébe. :rolleyes:

https://gelidsolutions.com/thermal-solu ... ved-cable/
astra-24pin-1-1000x1000.jpg
astra-24pin-1-1000x1000.jpg (55.51 KiB) Megtekintve 2788 alkalommal
Usher - Valhalla - Emotiva

Linner
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 100
Csatlakozott: 2017.05.08., hétf. 12:50
Értékelés: 34

Re: ValhallA világa

Hozzászólás Szerző: Linner »

Üdv!
Kezdő ValhallA kábelezőként megosztanám első tapasztalataimat Ákos CuAG SS8 mkIII tápkábeleivel. Előrevetíteném, sajnos nem vagyok egy tapasztalt, sok rendszert hallott hifiző, nem is biztos, hogy mindent szakszerűen le tudok írni. Leginkább a potenciális kezdő ValhallA-zóknak szánom akiknek nincs több százezres büdzséje egy-egy kábelre.
2 éve ott tartottam a tápkábel témával, hogy "mire Pakstól ideér a sok kilométer ki tudja milyen kábelen, mit számít 1,5 m a végén...". Aztán egyszer egy haverom kezembe nyomott egy legolcsóbb KáCsa kábelt Oyaide klón dugókkal, hogy ő kipróbálta, hallgassam meg én is. Azóta mindenbe ilyen kábel került, és egy Alces elosztó/szűrő is, a rendszerem óriási minőségi ugráson ment át így.
Aztán egy másik havertól hallottam Ákos kábeleiről mostanában, olvasgattam kicsit itt a topicot, aztán egy IC kábel kapcsán beszéltem Ákossal. Azt javasolta, hogy IC és hangfal kábeleknél inkább az AgPt vonalat próbáljam, tápoldalon a CuAG is hozhat javulást. Nemsokkal később lett is nála pont 4 a fent nevezett típusból, nekem pont annyi kell a rendszerbe, be is neveztem.
Mikor megjöttek, első látásra/tapogatásra rögtön látszott, hogy minőségi, jól megépített cucc. Jó állapotúak is, de a "kígyóbőr" mintázata azért mutatja, hogy nem mai divat :D ...
Aztán bepattintottam őket a Kácsa kábelek helyére, nem igazán tudok kiemelni egyes aspektusokat, úgy érzem az egész rendszer több szintet ugrott egyszerre, tényleg seggre ültem tőle. Sebesség, dinamika, mély kiterjedés, transzparencia, térérzet, ezek jutottak eszembe róla. Nem gondoltam, hogy már az alapkábelével ilyen javulás jön.
Aztán valahol olvastam, hogy valaki tápkábel upgrade után kivette az Alces szűrőt és jobb lett. Nosza egyik este (1/4 11kor, asszony boldog volt) kibányásztam a szekrény mögül, kiiktattam, és lőn csoda, mintha a széthúzták volna a függönyt. Új rendszerem lett. :-) Úgy látszik egy bizonyos szintű tápkábelezés felett a szűrő többet ront, mint használ. De legalábbis nálam, az én rendszeremben most így tűnik.

Ajánlás: ha valakit érdekelnek a ValhallA kábelek, de nincs pénze az újabb/magasabb kategóriájú kábeleire, nyugodtan tegyen egy próbát a használtan elérhető alapkábelekkel is! Szerintem ezek más gyártóknál közép v. felső kategória. Ha találsz egy érdekes példányt a turkálójában, vagy a kábelhirdetések közt, vétel előtt egyeztess Ákossal, nekem nagyon készségesen segített, azt is elmondja, ha valamelyiket nem ajánlja valahova. :smile32:

Bocs a hosszúra nyúlásért!

(Utóélet: Aztán valamelyik nap feltett a turkálóba két ezüst tápkábelt. Beszéltem vele, ezt kimondottan forrásba ajánlja, úgyhogy mivel az elosztó kikerült, így 1 táppal kevesebb kell, megbótoltam vele,hogy visszaküldök kettő CuAg-t, meg kifizetem a különbözetet, és küld egye AgVIII Ref-t. Kász-tömör-szörvisz! :smile53: Aztán pont ma írta, hogy bedobott a csomagba AgPt ICket is hallgassam meg. Nem semmi csávó vagy Ákos!)
Linn LP12 Sondek, Origin Live Encounter, Benz-Micro Ace S H; Pink Triangle, Denon DL103
Moon 390, Draco Refernce , AgPt RXF
Moon 760a, / Gauss Audio LZ7, ValhallA AgPt-R
PMC Twenty5 26, ValhallA AgPtVIII/III

LIMAR
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1392
Csatlakozott: 2017.04.27., csüt. 18:06
Értékelés: 3333
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: ValhallA világa

Hozzászólás Szerző: LIMAR »

earforce írta:
2021.01.06., szer. 22:48
Értem hogy egy ilyen "nagy dögöt" kevesen enged(het)nek be a lakóterükbe.
Azt viszont kevésbé, hogy miért nem terjedtek el sokkal jobban. Teljesen másként szólalnak meg. Szimplán csak zenélnek, ahogy Limar írta.
Akkor még egy nagy panel nálunk. Más karakter, de ez is planar, annak minden varázsával.
Csatolmányok
DSC_9496.JPG
DSC_9496.JPG (2.5 MiB) Megtekintve 2808 alkalommal
DSC_9489.JPG
DSC_9489.JPG (2.29 MiB) Megtekintve 2808 alkalommal

Avatar
ValhallA
Tizezresek klubja
Tizezresek klubja
Hozzászólások: 12725
Csatlakozott: 2008.02.11., hétf. 20:48
Értékelés: 6064

Re: ValhallA világa

Hozzászólás Szerző: ValhallA »

Azt viszont kevésbé, hogy miért nem terjedtek el sokkal jobban. Teljesen másként szólalnak meg. Szimplán csak zenélnek, ahogy Limar írta.
A képen nem elektrosztatikus, hanem magnetosztatikus dipól látható. (A két technika teljesen más, annak ellenére, hogy hasonlóan néznek ki külsőre.)

Az elektrosztatikus elven működő hangsugárzóknak, vitathatatlan előnyei ellenére van számtalan hátránya, amit a mai napig nem sikerült tökéletesen orvosolni.
Az elektrosztatikus technika jelentőségteljesen képviselteti magát a mai High-End Palettán. Manapság legalább annyi gyártó van, mint a technológia (h)őskorában.
"Bármely eléggé fejlett technológia megkülönböztethetetlen a mágiától." Arthur C. Clarke (1917-2008)

Online
Avatar
earforce
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5789
Csatlakozott: 2009.01.21., szer. 00:18
Értékelés: 2804

Re: ValhallA világa

Hozzászólás Szerző: earforce »

Bécó írta:
2021.01.06., szer. 22:08
Van egy varázsuk! :napsut:
Van.
Értem hogy egy ilyen "nagy dögöt" kevesen enged(het)nek be a lakóterükbe.
Azt viszont kevésbé, hogy miért nem terjedtek el sokkal jobban. Teljesen másként szólalnak meg. Szimplán csak zenélnek, ahogy Limar írta.
Elnézést az OFFért.

Kép
SYNOLOGY|ZIDOO X20|METRUM OCTAVE NOS|MUSICAL FIDELITY F19+F22|MAGNEPLANAR 2.7|REL S3 SHO

Bécó
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: 2020.04.22., szer. 10:22
Értékelés: 206

Re: ValhallA világa

Hozzászólás Szerző: Bécó »

Van egy varázsuk! :napsut:
Csatolmányok
75F022A3-AA51-4ADC-B98A-03B5F5FFA545_1_201_a.jpeg
75F022A3-AA51-4ADC-B98A-03B5F5FFA545_1_201_a.jpeg (2.2 MiB) Megtekintve 2614 alkalommal

LIMAR
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1392
Csatlakozott: 2017.04.27., csüt. 18:06
Értékelés: 3333
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: ValhallA világa

Hozzászólás Szerző: LIMAR »

ValhallA írta:
2021.01.06., szer. 19:46
A SoundLab-nak soha nem a hangnyomás volt a lényege, ellenben a finomságokkal, felbontással és az alsó oktávok különleges minőségével.
Sajnálatosan a mai trend szerinti hangfalakon szocializálódott hifis társadalom nagy részének tökéletesen elfogadhatatlan hangot produkálnak ezek a nagy méretű panelek: nincsenek "csilingelő" magasak, "tűéles" pozicionálás, ici-pici hegedűcskék..... Csak az élő zene van, ami sokakat elrettent. Nem ehhez vannak szokva, nem értik, hogy ez most mi. Ma már nem divat a membrán felület, pláne az ekkora. Pedig a paneleknek, főleg az ekkoráknak hihetetlen könnyedsége, természetessége van. Nem brillírozni akarnak, hanem zenélni.
Csatolmányok
Soundlab A3PX 04.jpg
Soundlab A3PX 04.jpg (213.91 KiB) Megtekintve 2560 alkalommal

Avatar
ValhallA
Tizezresek klubja
Tizezresek klubja
Hozzászólások: 12725
Csatlakozott: 2008.02.11., hétf. 20:48
Értékelés: 6064

Re: ValhallA világa

Hozzászólás Szerző: ValhallA »

Van ennek létjogosultsága? Mert lakóépületbe nem fér be, max. PA rendszerbe, de oda meg egy sztatik kevés, mert komolyabb hangnyomásra nem képes.
Sok értelme nincs, de azért ez már kellően nagy "tüdő", megfelelő meghajtást garantálva. Nem egyetlen hangszóróról beszélünk, hanem egy szabvány termékből épített, "custom install"-ról. A SoundLab-nak soha nem a hangnyomás volt a lényege, ellenben a finomságokkal, felbontással és az alsó oktávok különleges minőségével.
Ray Kimber, 2006-ban indult, méghozzá ugyan ebben a versenyszámban, amikor is dupla, majd tripla soundlab ProStat 922-vel demózott.
(Gyakorlatilag a ProStat 922 egy Majestic.)
Csatolmányok
triple922 2.jpg
triple922 2.jpg (51.41 KiB) Megtekintve 2516 alkalommal
double922.jpg
double922.jpg (50.73 KiB) Megtekintve 2516 alkalommal
double922 2.jpg
double922 2.jpg (51.41 KiB) Megtekintve 2516 alkalommal
"Bármely eléggé fejlett technológia megkülönböztethetetlen a mágiától." Arthur C. Clarke (1917-2008)

Avatar
xilop
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1163
Csatlakozott: 2008.10.07., kedd 23:20
Értékelés: 108

Re: ValhallA világa

Hozzászólás Szerző: xilop »

earforce írta:
2021.01.06., szer. 13:26
ValhallA írta:
2021.01.06., szer. 13:15
A nap képe! :photograph:

Soundlab - Majestic x 5!

http://www.soundlabspeakers.com/majestic/
Atyaúristen.
Van ennek létjogosultsága? Mert lakóépületbe nem fér be, max. PA rendszerbe, de oda meg egy sztatik kevés, mert komolyabb hangnyomásra nem képes.
Kis hangsugárzó- kis hang,
nagy hangsugárzó -NAGY hang. 31_1_21.gif

Online
Avatar
earforce
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5789
Csatlakozott: 2009.01.21., szer. 00:18
Értékelés: 2804

Re: ValhallA világa

Hozzászólás Szerző: earforce »

ValhallA írta:
2021.01.06., szer. 13:15
A nap képe! :photograph:

Soundlab - Majestic x 5!

http://www.soundlabspeakers.com/majestic/
Atyaúristen.
Van ennek létjogosultsága? Mert lakóépületbe nem fér be, max. PA rendszerbe, de oda meg egy sztatik kevés, mert komolyabb hangnyomásra nem képes.
SYNOLOGY|ZIDOO X20|METRUM OCTAVE NOS|MUSICAL FIDELITY F19+F22|MAGNEPLANAR 2.7|REL S3 SHO

Avatar
ValhallA
Tizezresek klubja
Tizezresek klubja
Hozzászólások: 12725
Csatlakozott: 2008.02.11., hétf. 20:48
Értékelés: 6064

Re: ValhallA világa

Hozzászólás Szerző: ValhallA »

A nap képe! :photograph:

Soundlab - Majestic x 5!

http://www.soundlabspeakers.com/majestic/
Csatolmányok
soundlab x10.jpg
soundlab x10.jpg (71.07 KiB) Megtekintve 2307 alkalommal
"Bármely eléggé fejlett technológia megkülönböztethetetlen a mágiától." Arthur C. Clarke (1917-2008)

Online
Avatar
zoli73
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3763
Csatlakozott: 2010.01.16., szomb. 22:11
Értékelés: 2373
Tartózkodási hely: 2465

Re: ValhallA világa

Hozzászólás Szerző: zoli73 »

gyuszmo írta:
2021.01.05., kedd 21:16
Az elkövetkező években talán sokunk egy-egy kedvenc albuma fogja az 50. születésnapját ünnepelni. :rolleyes:
Íme egy (nem is olyan) kis kronológia 1971-ből, kellemes böngészést! ;)
https://bestclassicbands.com/1971-music ... LDZxkUVWxo
Hihetetlen, hogy elment az idő!
Adtál is egy jó ötletet, hogy most mit hallgassak, már pörög is!
John Mayall- Back To The Roots ;peace;
MoFi - Funk Firm - "Palotás" phono - Audio Research - JBL - Neotech - LessLoss - WireWorld - UsaAudio

Válasz küldése

Vissza: “ValhallA kábelek”