Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Akusztikai panel/diffúzor

Moderátor: KR-ACOUSTIC

Avatar
song
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1122
Csatlakozott: 2012.12.15., szomb. 13:09
Értékelés: 115

Akusztikai panel/diffúzor

Hozzászólás Szerző: song »


A kép lemaradt !


Avatar
song
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1122
Csatlakozott: 2012.12.15., szomb. 13:09
Értékelés: 115

Akusztikai panel/diffúzor

Hozzászólás Szerző: song »

Krisztián " Jazz and blues " munkája,mely nálam tökéletesen bevált hangilag és vizuálisan is.

Avatar
KR-ACOUSTIC
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2883
Csatlakozott: 2014.03.16., vas. 11:33
Értékelés: 1475

Akusztikai panel/diffúzor

Hozzászólás Szerző: KR-ACOUSTIC »


2db kicsi Wavewood most meg olcsóbban vihető, 7000ft/db árban.
Színe natúr ,így kérhető bármilyen festékkel , rendes festékkel való fújás plusz 5000ft/pár .
Akit érdekel ,várom privát levelét.



Avatar
KR-ACOUSTIC
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2883
Csatlakozott: 2014.03.16., vas. 11:33
Értékelés: 1475

Akusztikai panel/diffúzor

Hozzászólás Szerző: KR-ACOUSTIC »



Sziasztok!
 
Akusztikai panelek telepítésének sok oka lehet. Nálam a helyiség adottságaiból adódóan nem lehet ideálisan elhelyezni semmit. A mennyezeti tükörpontra szerelt nagy hasábos 2D diffúzorok  nagyon jó hatással vannak a középtartományra. Jóval nagyobb térérzet, beszédérthetőség filmnézésnél jelentősen javult. A középtartományban egyszerűen nőtt a felbontás. A többi panel elhelyezésénél a cél az volt, hogy az íróasztalnál, ahol kénytelen vagyok több időt eltölteni, élvezhetőbb legyen a muzsika annak ellenére, hogy nem optimális helyen ülök. A képen nincs rajta minden panel, de valami mégis látszik talán.
 

 
 
Üdv,
ákos

Szia Ákos!
 
Neked is köszönöm a beírásod ,a képeket egyaránt.
Állati jól insatláltad a paneleim, nagyon látványos szerintem ,GRAT neked is.
Sok örömet hozzon zenélgetés,filemezés közben mindekettötöknek.
Üdv;Krisztián

Avatar
KR-ACOUSTIC
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2883
Csatlakozott: 2014.03.16., vas. 11:33
Értékelés: 1475

Akusztikai panel/diffúzor

Hozzászólás Szerző: KR-ACOUSTIC »



Sziasztok.
Gondoltam , hogy le írom a tapasztalatomat,mert én nagyon sokat szenvedtem a nappali pocsék akusztikájával mind addig amíg fel nem raktam a képen látható fuzorokat.Azóta van élvezhető mély, és a közép is rendbe jött,nem beszélve a színpad képről.Szerintem mielőtt lázas rendszer eladásba fog a ember érdemes ki próbálni,mert sokat lehet vele spórolni.És a eladó is nagyon korekt,mert  elhoztam pár félét mire meg találtam a nekem megfelelőt.Ez úton is köszönöm a türelmét.
Üdvözlettel.
Egy elégedett vásárló.

Szia Csapi!
 
Köszönöm a beírást.
Nagyon tetszik ahogy elhelyezted a paneleim,jó lett.
Gratula, a rendszered igen baráti ,főleg a szélessávú dobozaid
Üdv;Krisztián

Vendég

Akusztikai panel/diffúzor

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Sziasztok!
 
Akusztikai panelek telepítésének sok oka lehet. Nálam a helyiség adottságaiból adódóan nem lehet ideálisan elhelyezni semmit. A mennyezeti tükörpontra szerelt nagy hasábos 2D diffúzorok  nagyon jó hatással vannak a középtartományra. Jóval nagyobb térérzet, beszédérthetőség filmnézésnél jelentősen javult. A középtartományban egyszerűen nőtt a felbontás. A többi panel elhelyezésénél a cél az volt, hogy az íróasztalnál, ahol kénytelen vagyok több időt eltölteni, élvezhetőbb legyen a muzsika annak ellenére, hogy nem optimális helyen ülök. A képen nincs rajta minden panel, de valami mégis látszik talán.
 

 
 
Üdv,
ákos

Avatar
Csapi
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2011.11.13., vas. 09:51
Értékelés: 10

Akusztikai panel/diffúzor

Hozzászólás Szerző: Csapi »


Sziasztok.
Gondoltam , hogy le írom a tapasztalatomat,mert én nagyon sokat szenvedtem a nappali pocsék akusztikájával mind addig amíg fel nem raktam a képen látható fuzorokat.Azóta van élvezhető mély, és a közép is rendbe jött,nem beszélve a színpad képről.Szerintem mielőtt lázas rendszer eladásba fog a ember érdemes ki próbálni,mert sokat lehet vele spórolni.És a eladó is nagyon korekt,mert  elhoztam pár félét mire meg találtam a nekem megfelelőt.Ez úton is köszönöm a türelmét.
Üdvözlettel.
Egy elégedett vásárló.

Avatar
KR-ACOUSTIC
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2883
Csatlakozott: 2014.03.16., vas. 11:33
Értékelés: 1475

Akusztikai panel/diffúzor

Hozzászólás Szerző: KR-ACOUSTIC »


EXTRA AKCIÓ
 
Visszintes függőleges diffúzor fa keretben
Mérete:140*70*25cm
Színe:paliszander
Ára :35000ft helyett EXTRA AKCIÓSAN 8000ft
 
Henger bass tarp
Színe:Ezüst akusztikai selyem külső borítás,fekete kör oldalakkal,KÉRHETŐ FEKETE AKUSZTIKAI SELYEMMEL
Mérete:100*24cm körátmérő
Ára: 15000ft/db helyett EXTRA AKCIÓSAN 8000/db
 
Vízszintes 3szög diffúzor
Színe:tölgy
Mérete:52*52*10cm
Ára:30000ft/pár helyett EXTAR AKCIÓBAN 7000ft/pár
 
3szög diffúzor oldal falra
Színe;tölgy,fekete
Mérete:90*25*30cm
Ára:20000ft/pár helyett EXTAR AKCIÓBAN 8000ft/pár
 
 
Nagy orgona diffúzor, paliszander színben .
Mérete:180*90*20cm
30000ft helyet EXTAR AKCIÓBAN 8000ft/db
 
Wavewood panel
Kicsi: 50*50*5cm
10000ft/db,helyet EXTRA AKCIÓBAN 8000ft/db
Nagy : 60*60*5cm
15000ft/db ,helyet EXTAR AKCIÓBAN 10000ft/db
 
Nagy bass tarp 2db
Színe:Mahagoni,fekete akusztikai selyem borítás
Mérete:100*50*10cm
Ára:15000ft/db helyett EXTAR AKCIÓBAN 8000ft/db








Avatar
KR-ACOUSTIC
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2883
Csatlakozott: 2014.03.16., vas. 11:33
Értékelés: 1475

Akusztikai panel/diffúzor

Hozzászólás Szerző: KR-ACOUSTIC »


Végül elkészültek






Avatar
KR-ACOUSTIC
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2883
Csatlakozott: 2014.03.16., vas. 11:33
Értékelés: 1475

Akusztikai panel/diffúzor

Hozzászólás Szerző: KR-ACOUSTIC »



Üdv Mindenkinek![/size]
 
Szóval az akusztikáról "pár" szóban
 
Szokták mondani, hogy a szobaakusztika, a végeredményt kb. 50%-ban befolyásolja. Az, hogy ez nem túlzás, akkor tapasztaltam először, amikor a cuccomat áttelepítettem egy panelszobából, egy régi, nagy belmagasságú, vastagfalú bérház kis szobájába, tele bútorral, vastag csergével a hátsó falon, és amikor megszólalt, nem ismertem rá, Nagyon másképp szólt, mégpedig sokkal jobban Meg biztos hallottatok már olyat is, amikor sokmilliós cucc, csupaszfalú, körbeablakos, visszhangos szobában, és egyszerűen nem lehet felhangosítani, mert hallgathatatlan.
 
Most ugrok egyet, mert ez 12-13 éve volt, és lepergett előttem, hogy hány oldal lenne, ha időrendben haladnék a leírással
 
A mostani tetőtéri szoba, már eleve Fülelek jó tanácsaira, és a saját összecsipegetett infóimat felhasználva lett kialakítva. Az 1 méteres parapetfal, körben Herakusztik Star (magnezit kötésű fagyapot) -ból van kirakva, mögötte 5cm kőzetgyapot, mögötte légrés. A ferde falak gipszkarton, mögötte kőzetgyapot. A plafon fagerendák, fölötte lambéria, fölötte kőzetgyapot. Az aljzatbeton az átlagnál vastagabb, rajta szőnyegpadló. Nagy játszótér, 6.9x6.9 és még hátrafelé valamennyi.
 A végeredményényt ügye nehéz volt előre megjósolni, és minden igyekezet ellenére, kicsit túlcsillapított is lett.  Ennek az előnye, hogy semmi visszhang, puha csönd, és jó tér érzet, hátránya, hogy nyeli a mélyhangokat, és úgy általában a decibeleket . Próbáltam minnél több visszaverő bútorral ezt ellensúlyozni, meg ezért is kell 50W-os csöves, no meg vagy 2 méter membránfelület
 
 Egyébként itt most meg is említeném annak, aki nem ismerné, ezt az akusztikával foglalkozó topikot, érdemes átolvasni, sok jó ötlet: 
 
http://www.avx.hu/forum/index.php?/topi ... -kérdések/
 
Ami miatt (már régóta) érdekelt a diffúzor, az az, hogy az állvány mögött, középen van egy ablaksor (vastag pamut függönnyel), igaz a hangsugárzóktól több mint 2 méterre, de akkor is pont elég lényeges helyen, középen, és egyszerűen kíváncsi voltam, hogy mi változik, hogy ha ilyen fő helyre, egy diffúzort teszek. A nagy felületek miatt nagyban gondolkoztam, ezért a nagy orgona diffúzorral kezdtem. Ez az első pillanatban kiderült, hogy nem jó, mert fedetté tette a hangot, tulajdonképpen túl csillapított. Nem is gondoltam volna, hiszen nikecellből van, de ezek szerint ez is nyel valamennyit, egy visszhangos szobában akár csodát is tehet, mint 2-3 könyvespolc. A nagy függőleges vízszintes, ugyanez. Következett a különböző méretű hasábos 2D diffúzor, először a fa, a két oldalán abszorberekkel ez rögtön más volt, kezdtem izgalomba jönni de sok sok próba után, ami igazán bevált, az a szintén hasábos 2D, ami megint csak nikecell, mégis egy olyan jó visszaverő felületnek bizonyult, hogy fókuszáltabb lett minden, valahogy biztosabb hátteret adva, az amúgy is mély színpadnak, és benne minden kontúrosabb, tapinthatóbb. Nem drasztikus, de egyértelműen hallható, vagy akkor tulajdonképpen drasztikus? Persze majd a hosszú táv mutatja meg, hogy csak előnye van-e ennek a mutatványnak, de a pár nap alatt nekem így jött le. Egyébként Krisztiánnak köszönhetően, szinte bármeddig lehet próbálkozni, nekem nem volt vételkényszerem, de ez megtetszett annyira, hogy pár nap elég volt a döntéshez. Már várom a saját színre fújt elemeimet!
 
Még egyszer köszi!
 
ui.: először arra gondoltam, hogy nem is érdemes leírnom, hogy nálam pontosan mit hozott, hiszen máshol lehet tök más, miden szoba, és rendszer (és hallgató) más, tehát nem sok értelme van ezt megosztani, de esetleg irányadónak mégis jó lehet, a fő üzenete e baromi hosszú hozzászólásomnak, hogy érdemes foglalkozni a dologgal

 
Szia Viri!
Köszi a tapasztalat megosztást mén azt mondom jó,ha minél többen leírjátok ki mit tapasztal, melyik panel tetszik neki a legjobban. Nyilván ebben nagyon igazad van, mindenkinek más az ízlése, de eddig minden panelem gazdára talált, talán ezért is jó, hogy ennyi panel közül tudtok válogatn, így mindenki a saját rendszeréhez, füléhez, szobájához tud választani.
Plédául Csapi fórumtársnál a fa 2d abszorber oldalakkal nagyon jól teljesít,mplusz 2db Solar panel. Várjuk az ő tapasztalatait is.
Mindenki vigye, tesztelje EXTRA AKCIÓS ÁRAKON
Jó zenélést mindenkinek!
Üdv;Krisztián
Úi:Viri igyekszem a paneleid legyártásával ígérem

Avatar
viri
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2061
Csatlakozott: 2007.02.06., kedd 19:58
Értékelés: 1625
Tartózkodási hely: Pest megye

Akusztikai panel/diffúzor

Hozzászólás Szerző: viri »


Üdv Mindenkinek!
 
Szóval az akusztikáról "pár" szóban
 
Szokták mondani, hogy a szobaakusztika, a végeredményt kb. 50%-ban befolyásolja. Az, hogy ez nem túlzás, akkor tapasztaltam először, amikor a cuccomat áttelepítettem egy panelszobából, egy régi, nagy belmagasságú, vastagfalú bérház kis szobájába, tele bútorral, vastag csergével a hátsó falon, és amikor megszólalt, nem ismertem rá, Nagyon másképp szólt, mégpedig sokkal jobban Meg biztos hallottatok már olyat is, amikor sokmilliós cucc, csupaszfalú, körbeablakos, visszhangos szobában, és egyszerűen nem lehet felhangosítani, mert hallgathatatlan.
 
Most ugrok egyet, mert ez 12-13 éve volt, és lepergett előttem, hogy hány oldal lenne, ha időrendben haladnék a leírással
 
A mostani tetőtéri szoba, már eleve Fülelek jó tanácsaira, és a saját összecsipegetett infóimat felhasználva lett kialakítva. Az 1 méteres parapetfal, körben Herakusztik Star (magnezit kötésű fagyapot) -ból van kirakva, mögötte 5cm kőzetgyapot, mögötte légrés. A ferde falak gipszkarton, mögötte kőzetgyapot. A plafon fagerendák, fölötte lambéria, fölötte kőzetgyapot. Az aljzatbeton az átlagnál vastagabb, rajta szőnyegpadló. Nagy játszótér, 6.9x6.9 és még hátrafelé valamennyi.
 A végeredményényt ügye nehéz volt előre megjósolni, és minden igyekezet ellenére, kicsit túlcsillapított is lett.  Ennek az előnye, hogy semmi visszhang, puha csönd, és jó tér érzet, hátránya, hogy nyeli a mélyhangokat, és úgy általában a decibeleket . Próbáltam minnél több visszaverő bútorral ezt ellensúlyozni, meg ezért is kell 50W-os csöves, no meg vagy 2 méter membránfelület
 
 Egyébként itt most meg is említeném annak, aki nem ismerné, ezt az akusztikával foglalkozó topikot, érdemes átolvasni, sok jó ötlet: 
 
http://www.avx.hu/forum/index.php?/topi ... -kérdések/
 
Ami miatt (már régóta) érdekelt a diffúzor, az az, hogy az állvány mögött, középen van egy ablaksor (vastag pamut függönnyel), igaz a hangsugárzóktól több mint 2 méterre, de akkor is pont elég lényeges helyen, középen, és egyszerűen kíváncsi voltam, hogy mi változik, hogy ha ilyen fő helyre, egy diffúzort teszek. A nagy felületek miatt nagyban gondolkoztam, ezért a nagy orgona diffúzorral kezdtem. Ez az első pillanatban kiderült, hogy nem jó, mert fedetté tette a hangot, tulajdonképpen túl csillapított. Nem is gondoltam volna, hiszen nikecellből van, de ezek szerint ez is nyel valamennyit, egy visszhangos szobában akár csodát is tehet, mint 2-3 könyvespolc. A nagy függőleges vízszintes, ugyanez. Következett a különböző méretű hasábos 2D diffúzor, először a fa, a két oldalán abszorberekkel ez rögtön más volt, kezdtem izgalomba jönni de sok sok próba után, ami igazán bevált, az a szintén hasábos 2D, ami megint csak nikecell, mégis egy olyan jó visszaverő felületnek bizonyult, hogy fókuszáltabb lett minden, valahogy biztosabb hátteret adva, az amúgy is mély színpadnak, és benne minden kontúrosabb, tapinthatóbb. Nem drasztikus, de egyértelműen hallható, vagy akkor tulajdonképpen drasztikus? Persze majd a hosszú táv mutatja meg, hogy csak előnye van-e ennek a mutatványnak, de a pár nap alatt nekem így jött le. Egyébként Krisztiánnak köszönhetően, szinte bármeddig lehet próbálkozni, nekem nem volt vételkényszerem, de ez megtetszett annyira, hogy pár nap elég volt a döntéshez. Már várom a saját színre fújt elemeimet!
 
Még egyszer köszi!
 
ui.: először arra gondoltam, hogy nem is érdemes leírnom, hogy nálam pontosan mit hozott, hiszen máshol lehet tök más, miden szoba, és rendszer (és hallgató) más, tehát nem sok értelme van ezt megosztani, de esetleg irányadónak mégis jó lehet, a fő üzenete e baromi hosszú hozzászólásomnak, hogy érdemes foglalkozni a dologgal
Audio PC(PPV3)- Lab12DAC1Reference - Convergent Audio Technology SL1 sign.- PS Audio Delta 250 monoblokkok - JBL 250Ti Classic Edition - 2db Rythmik Audio F15 sub - Audience Conductor hf kábel + ic-k, Entreq Primer pro usb, ösvény végén: Siltech octopus signature

Avatar
KR-ACOUSTIC
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2883
Csatlakozott: 2014.03.16., vas. 11:33
Értékelés: 1475

Akusztikai panel/diffúzor

Hozzászólás Szerző: KR-ACOUSTIC »


Színre fújva ,rendes festékkel.
Akit érdekel ,bármelyik panel kérhető hasonló színben.




Avatar
KR-ACOUSTIC
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2883
Csatlakozott: 2014.03.16., vas. 11:33
Értékelés: 1475

Akusztikai panel/diffúzor

Hozzászólás Szerző: KR-ACOUSTIC »


Készülőben kedves Song ,Solar bass trapjei egyedi kérésre .
Mérete 95*40*10cm
Akit érdekel extra akcióban, várom privát levelét.




Avatar
KR-ACOUSTIC
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2883
Csatlakozott: 2014.03.16., vas. 11:33
Értékelés: 1475

Akusztikai panel/diffúzor

Hozzászólás Szerző: KR-ACOUSTIC »


Vízszintes függőleges diffúzor JEGELVE KEDVES KINASE fórumtársnak
Színe:cseresznye,fekete
Mérete:81*81*25cm/panel
Ára :30000ft/pár helyett 8000ft/pár

Avatar
KR-ACOUSTIC
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2883
Csatlakozott: 2014.03.16., vas. 11:33
Értékelés: 1475

Akusztikai panel/diffúzor

Hozzászólás Szerző: KR-ACOUSTIC »


Kedves Csapi forumtárs megtartotta, bevált neki.
Jó zenélést!
 
Fa 2d diffúzor,abszorber oldalakkal ,JEGELVE KEDVES CSAPI forumtársnak
Színe:natúr,cseresznye,mahagoni
Mérete:115*55*10cm
Ára:30000ft helyett 12000ft

Avatar
KR-ACOUSTIC
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2883
Csatlakozott: 2014.03.16., vas. 11:33
Értékelés: 1475

Akusztikai panel/diffúzor

Hozzászólás Szerző: KR-ACOUSTIC »


Kedves Asebestyén forumtársnak elkézsült ,az akusztikai panel fala.
 
Solar panel,2d diffúzor fa keretben,2db kicsi Wavewood panel,minden paliszander színben.
 
Akit érdekel extra akcióban ,várom privát levelét.
 
A fotókért bocsánat ,de csak ilyen ,sz minőségben van



Avatar
KR-ACOUSTIC
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2883
Csatlakozott: 2014.03.16., vas. 11:33
Értékelés: 1475

Akusztikai panel/diffúzor

Hozzászólás Szerző: KR-ACOUSTIC »



Köszike, most már az egész termékpalettát végig próbálom
 
Izgalmas játék, ha már kütyüzni van kedvünk, jóval drasztikusabb hatású, mint pl. bármilyen készülék alátét (ezzel nem alábecsülve azok jelentőségét sem  ).
 
Krisztián nagyon rendes, rugalmas-segítőkész, szóval le a kalappal. Egyedi kérések-kívánságok is nyitott fülre találnak nála.
 
Ha végére értem a "teszt sorozatnak", szívesen leírom a tapasztalatokat.   

 
 
Én köszönöm a cd-t,baromi jó.
 
Örülök,hogy vannak még nagyon korekt emberek ,a mai világban köszönet.
 
Nyugodtan viheted az összes panelt tesztelésre,így sokkal több tapasztalatot lehet gyűjteni.
 
Jó zenélést mindenkinek

Avatar
viri
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2061
Csatlakozott: 2007.02.06., kedd 19:58
Értékelés: 1625
Tartózkodási hely: Pest megye

Akusztikai panel/diffúzor

Hozzászólás Szerző: viri »


várjuk a tapasztalatokat...de amit már leteszteltél azt esetleg megírhatnád
Nem akarom nagyon rövidre fogni, most meg készülődés-alvás-utazás...
 
Hétfőn megírom 
Audio PC(PPV3)- Lab12DAC1Reference - Convergent Audio Technology SL1 sign.- PS Audio Delta 250 monoblokkok - JBL 250Ti Classic Edition - 2db Rythmik Audio F15 sub - Audience Conductor hf kábel + ic-k, Entreq Primer pro usb, ösvény végén: Siltech octopus signature

Avatar
balthus78
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 69
Csatlakozott: 2014.02.16., vas. 07:59
Értékelés: 9

Akusztikai panel/diffúzor

Hozzászólás Szerző: balthus78 »



Köszike, most már az egész termékpalettát végig próbálom
 
Izgalmas játék, ha már kütyüzni van kedvünk, jóval drasztikusabb hatású, mint pl. bármilyen készülék alátét (ezzel nem alábecsülve azok jelentőségét sem  ).
 
Krisztián nagyon rendes, rugalmas-segítőkész, szóval le a kalappal. Egyedi kérések-kívánságok is nyitott fülre találnak nála.
 
Ha végére értem a "teszt sorozatnak", szívesen leírom a tapasztalatokat.   

várjuk a tapasztalatokat...de amit már leteszteltél azt esetleg megírhatnád

Avatar
viri
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2061
Csatlakozott: 2007.02.06., kedd 19:58
Értékelés: 1625
Tartózkodási hely: Pest megye

Akusztikai panel/diffúzor

Hozzászólás Szerző: viri »


Solar cseresznye ,fekete színben ,tesztelésen Viri mesternél
Köszike, most már az egész termékpalettát végig próbálom
 
Izgalmas játék, ha már kütyüzni van kedvünk, jóval drasztikusabb hatású, mint pl. bármilyen készülék alátét (ezzel nem alábecsülve azok jelentőségét sem  ).
 
Krisztián nagyon rendes, rugalmas-segítőkész, szóval le a kalappal. Egyedi kérések-kívánságok is nyitott fülre találnak nála.
 
Ha végére értem a "teszt sorozatnak", szívesen leírom a tapasztalatokat.   
Audio PC(PPV3)- Lab12DAC1Reference - Convergent Audio Technology SL1 sign.- PS Audio Delta 250 monoblokkok - JBL 250Ti Classic Edition - 2db Rythmik Audio F15 sub - Audience Conductor hf kábel + ic-k, Entreq Primer pro usb, ösvény végén: Siltech octopus signature

Avatar
KR-ACOUSTIC
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2883
Csatlakozott: 2014.03.16., vas. 11:33
Értékelés: 1475

Akusztikai panel/diffúzor

Hozzászólás Szerző: KR-ACOUSTIC »


Fa 2d diffúzor,abszorber oldalakkal ,JEGELVE KEDVES CSAPI forumtársnak
Színe:natúr,cseresznye,mahagoni
Mérete:115*55*10cm
Ára:30000ft helyett 12000ft

Avatar
KR-ACOUSTIC
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2883
Csatlakozott: 2014.03.16., vas. 11:33
Értékelés: 1475

Akusztikai panel/diffúzor

Hozzászólás Szerző: KR-ACOUSTIC »

Solar cseresznye ,fekete színben ,tesztelésen Viri mesternél

Avatar
KR-ACOUSTIC
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2883
Csatlakozott: 2014.03.16., vas. 11:33
Értékelés: 1475

Akusztikai panel/diffúzor

Hozzászólás Szerző: KR-ACOUSTIC »


.


Avatar
KR-ACOUSTIC
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2883
Csatlakozott: 2014.03.16., vas. 11:33
Értékelés: 1475

Akusztikai panel/diffúzor

Hozzászólás Szerző: KR-ACOUSTIC »


Fa 2d diffúzor,abszorber oldalakkal
Színe:natúr,cseresznye,mahagoni
Mérete:115*55*10cm
Ára:30000ft helyett 12000ft

Avatar
KR-ACOUSTIC
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2883
Csatlakozott: 2014.03.16., vas. 11:33
Értékelés: 1475

Akusztikai panel/diffúzor

Hozzászólás Szerző: KR-ACOUSTIC »

Extra AKCIÓ!

Válasz küldése

Vissza: “KR-akusztikai panel/diffúzor”