Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

IsoTek Gemini G2 hálózati elosztó szűrő 8 kimenetes

Táp és jel elosztók, tápok, táp és jel kondícionálók, dobozolt transzformátorok, távok, MM és MC hangszedők, hangkarok, adapterek, lemezmosók, demagnetizálók, kábelbejárató eszközök, bemérő mikrofonok
Lezárt
Avatar
Donyec
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 608
Csatlakozott: 2009.02.12., csüt. 11:56
Értékelés: 55
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: IsoTek Gemini G2 hálózati elosztó szűrő 8 kimenetes

Hozzászólás Szerző: Donyec »

Elkelt itt fel rakott képek nélkül is ! Természetesen a kedves vevőnek lett róla képe!

Avatar
Donyec
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 608
Csatlakozott: 2009.02.12., csüt. 11:56
Értékelés: 55
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: IsoTek Gemini G2 hálózati elosztó szűrő 8 kimenetes

Hozzászólás Szerző: Donyec »

Wireworld tápkábeleket biztosan beszámolhatok főleg elctrát ,silver electrát, de jöhet ic kábel vagy bármi más is szóba jöhet nemcsak kábel. Lehetőleg privátban jelezzétek ha van valami ajánlat, mert arról értesítést kapok így hamarabb olvasom. A szabályzat szerint is így ajánlott!

Avatar
Donyec
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 608
Csatlakozott: 2009.02.12., csüt. 11:56
Értékelés: 55
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: IsoTek Gemini G2 hálózati elosztó szűrő 8 kimenetes

Hozzászólás Szerző: Donyec »

KisMarci írta:
2020.05.26., kedd 09:41
:photograph:

Egy kép biztos segítene.
Nem vagyok nagy mágus a neten de ha a beütöm a keresőbe kidobja más hirdetési oldalon konkrétan ezt az eladó darabot és sok mást is. Tudom jó indulatból szólhattál,de sokan sajnos önkéntes rendőrnek gondolják magukat és fontoskodva tolják előre a hirdetést másoknak mint ahogy én is most és ezért bocsánatot is kérek. Természetesen ha konkrét vevő igényli akár profi fotókat is készíttetek fényképész ismerősömmel vagy valamelyik barátommal,mert én elég vackokat szoktam csinálni. Én magamból kiindulva beütöm a keresőbe a termék nevét és elsősorban az érdekel,hogy mit is írnak az adott termékről és persze olyankor már képeket is megszoktam nézni .Csak kép alapján még soha nem vettem semmit de,gondolom ezzel ti is így vagytok kedves fórumtársak .

Avatar
KisMarci
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1596
Csatlakozott: 2005.01.24., hétf. 22:02
Értékelés: 442

Re: IsoTek Gemini G2 hálózati elosztó szűrő 8 kimenetes

Hozzászólás Szerző: KisMarci »

:photograph:

Egy kép biztos segítene.
Usher - Valhalla - Emotiva

Avatar
Donyec
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 608
Csatlakozott: 2009.02.12., csüt. 11:56
Értékelés: 55
Tartózkodási hely: Miskolc

Re: IsoTek Gemini G2 Hálózati elosztó szűrő 8 kimenetes

Hozzászólás Szerző: Donyec »

Valami ajánlat ? Wireworld tápkábeleket biztosan beszámolhatok.

Avatar
Donyec
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 608
Csatlakozott: 2009.02.12., csüt. 11:56
Értékelés: 55
Tartózkodási hely: Miskolc

IsoTek Gemini G2 hálózati elosztó szűrő 8 kimenetes

Hozzászólás Szerző: Donyec »

Eladó esetleg elcserélhető más értelmes hifis mozis dologra.Csere lehetőleg személyes átadás átvétel esetén. Próbára elvihető letét ellenében. Ez még a masszív, nehezebb szériákból való, merevebb vastag kábelekkel is használhatjuk bátran ez biztos nem borul fel. Miskolcon található. Személyes átvétel,posta,futár,foxpost automata küldés is megoldható. Ára:100000 Ft.

Lezárt

Vissza: “Hifi és házimozi tartozékok, kiegészítők”