A fórum 2019. február 1-én frissítésre került
Kérünk titeket, ha valami problémát találtok, jelezzétek a postmaster@avx.hu email címre

A legnagyobb változás, hogy a fájl csatolmány rendszernek most már rendesen kell működnie

Csevegő

Moderátorok: menyus2, wittao

menyus2
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Értékelés: 380

Re: Csevegő

Hozzászólás Szerző: menyus2 » 2018.11.21., szer. 09:44

Szia

Gondolj bele hogy lehuztak azt a szerencsetlent aki megvette Paul Cézanne – Kártyajátékosok – 273 millió dollár ert.
Ecset vaszon par deci festek :D
„A balgatag ember úgy van az élet igazságával, mint a gyerek a káposztafejjel. Száz levelét leszaggatja, s csak mikor a kemény torzsához ér, akkor veszi észre, hogy a káposztát eldobta.”

wittao
Beköltözött
Beköltözött
Értékelés: 1137

Hozzászólás Szerző: wittao » 2018.11.21., szer. 09:40

Es mennyibe kerul szerinted egy olyan kozepsugarzo ami benne van realis aron? Az elso szabadalmuk 1966-ban ment be vele kapcsolatban, azota folyamatosan reszelgetik. Ez hany mernok hany fejlesztoi oraja?
Birom amikor valaki kiszamolja, hogy pl. ott van egy uzem, ami 3 tonna tegla, meg 12 tonna acel es akkor a mai piaci aron a tegla kiloja 212 Ft az acele meg 350 Ft, tehat ez az uzem er 636000 + 4200000 Ft-ot. Ja, hogy az acel ugy van berakva oda, hogy evente 3000 tonna olajat lehet benne eloallitani es ebben 20 ember 10 ev innovacioja van az senkit nem erdekel a kalkulaciokor. Egy db hangszoronak is azert annyi az ara amennyi, mert 15000 vagy 150000 eladott darabbal kalkulalnak.
Ezt nem lehet “kilora” kiszamolni, ezt ertsetek meg. Egy hangsugarzo ara nem csak a vezetekeket meg a fadarabokat tartalmazza. De ezt mar multkor levezettem.
Core Audio PC,USB/SPDIF,DAC,Vegfokok

Audio blogom: https://wittaozeneszobaja.blog.hu
Core Audio: http://www.avx.hu/forum/viewforum.php?f=166
www.coreaudio.eu

Hores
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Értékelés: 33

Hozzászólás Szerző: Hores » 2018.11.21., szer. 09:27

asebestyen írta:
2018.11.21., szer. 08:35
A másik, hogy oké, hogy az 50cm belső kábel is legyen hűha, de mi lesz a soros tekercsekkel, amin sok méter rézdrót vagy réz fólia van feltekerve, legyen ezüst az is? Persze, lehetne mindent "olyan" anyagokból, akkor meg nem nagyon akarná senki kifizetni, mert az meg baromi drága miközben lehet annyival meg nem jobb, esetleg a fent említett okok miatt bizonyos rendszerekbe még rosszabb is.
Amit most írtál, szerintem innét indult az egész dolog. Ha azért adják drágán a terméket, mert drága/minőségi anyagokat használnak fel benne, akkor ez az egész eszmecsere el sem kezdődik. Az 5 millás árba bele tudna férni a jobb minőségű tekercs, kondenzátor, és kábel is, ami kapcsán végül is kiderült - "es ahogy bekotottem oket igencsak leborult a nagy elmeletem a “tokmindegy milyen a kabel, jo az 500 Ft/m is”

Ha 100-200eFt alkatrész költséget terveznének egy hangváltó+kábelezés kivitelezésére (5milla/200e), ott sem 50%-os haszonkulcsról kellene beszélgetni, és mégsem érezné kellemetlenül magát, aki esetleg belenéz a dobozba...

wittao
Beköltözött
Beköltözött

Hozzászólás Szerző: wittao » 2018.11.21., szer. 08:47

asebestyen írta:
2018.11.21., szer. 08:35
A Core Audionak nem lesz "saját" hangsugárzója?
Nem es nem is tervezzuk :napsut: Elvagyunk a piac kinalataval :D

A kabelekkel kapcsolatban: korabban Siltech New Yorker ezustozott rezkabelt hasznaltam, tokeletesen jonak hallottam a hangjat, a rendszerembe kivaloan illeszkedett (35-40eFt hasznalt piaci ara van). Utana mas, magasabb kategoriaju elektronikakat kezdtem el hasznalni es elkezdtek a magas hangok levinni a fejemet... nem tudtam mi az oka (kabelek fel sem merultek bennem, akkoriban mindenhova csak a szukseges es elegseges kabelt tettem, nem hittem a hatasukban). Par ismerosom hozogatott at komoly kabeleket, Harmoci Technology Magic Woofer es Gryphon Guideline GOLD kabeleket, es ahogy bekotottem oket igencsak leborult a nagy elmeletem a “tokmindegy milyen a kabel, jo az 500 Ft/m is”. A fejem innentol amiatt fajt, hogy hogyan fogom ezeket kifizetni.
A dolog visszafele is fontos: szerintem kisebb koltsegvetesu rendszert felesleges telepumpalni horror aru kabelekkel, mert azinte semmi hatasa nem lesz, a kabelek nem tudjak a kepessegeiket megmutatni (illetve nem mutatni semmit “csak” vegezni a dolgukat).
Ez egyebkent a hangszoro topikbol most atcsapott valoban a kabelezzunk topikba, de vegulis csevegunk vagy mi :)

www.coreaudio.eu

asebestyen
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 1217

Hozzászólás Szerző: asebestyen » 2018.11.21., szer. 08:35

Erősen kezd kábelezzünk topic szagú lenni a dolog...
A belső és a külső kábel kérdése nem egyforma, mert a belső kábelezésnek olyannak kell lennie, ami azért egy viszonylag univerzális illeszthetőséget garantál, míg a külső kábelek ugye cserélhetőek ízlés szerint, akár szélsőségekre is ( had ne hozzak példát :rolleyes: ). Elég furcsa lenne, ha egy hangsugárzó valami baromi nagy kapacitású belső kábelezést kapna pl, mert bizony néhányaknak nagyon tetszik annak a hangja, de nagyon sokaknak meg nem és nagyon sok erősítő nem is igazán szereti.
A másik, hogy oké, hogy az 50cm belső kábel is legyen hűha, de mi lesz a soros tekercsekkel, amin sok méter rézdrót vagy réz fólia van feltekerve, legyen ezüst az is? Persze, lehetne mindent "olyan" anyagokból, akkor meg nem nagyon akarná senki kifizetni, mert az meg baromi drága miközben lehet annyival meg nem jobb, esetleg a fent említett okok miatt bizonyos rendszerekbe még rosszabb is.
Szerintem akinek egyedi/speciális igényei vannak ilyen téren, építtessen, építtessen át általa arra érdemesnek talált sugárzót.
A Core Audionak nem lesz "saját" hangsugárzója?
Furutech e-TP60E | Auralic Aries LE + Sbooster PSU | Heed Obelisk DT | Heed Obelisk DA | Heed Obelisk Si3 + X2 | Heed Enigma 5 | SOL Kolibri Tribalstorm állványokon | DIY kábelezés

avl2
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 570

Hozzászólás Szerző: avl2 » 2018.11.21., szer. 08:14

Hores írta:
2018.11.20., kedd 23:04
...Ha egy 500Ft-os kábel jó "bent", akkor miért kell 6 millás kábel "kívülre"??...
szuper kérdés ! lehetöleg erzelemmentes, tartalmi valaszok lennenek jok.

raadasul a fentiben a "bent" es a "kint" is egy relativ dolog, a dobozfalon belüli kabelhossz is valtozhat (na nem mintha barhol is lattam volna ott feltekert métereket :-))) de azert 10-20 cm-t igen)

ha a felvett zaj, zavar, a mervado; akkor erthetö, hogy a "kinti" altalaban nagyobb hosszon erre illetve a romlasra nagyobb lehetöseg van; de ez akkor csak a mérték miatt mas a kinti vs. benti drotdarabra; azaz bent is jobb lenne a "millás" drot csak kevesbe hallatszik es nem baj, ha nagyobb a profit ?

ha a hangfalterminalra gondolunk: jobb egy csatlakozoig egyfele aztan masikféle drot ??? nem lenne jobb csatlakozo nelkül es egyféle ? ha meg jobb a csatlakozo es 2 oldalan 2féle, akkor nem lenne még jobb több csatlakozast es kabelféleséget beiktatni ? azaz kivül is valtoztatni a hossz menten ? elsö meter ilyen masodik 83.4cm amolyan, ....

bevallom en arra hajlok: kicsi mulik a droton, ha belül jo az olcso, kivül is jo; vagy belül sem jo, csak sporoltak/profitot maximalizaltak

Hores
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn

Hozzászólás Szerző: Hores » 2018.11.21., szer. 07:13

... no, akkor végül eljutottunk idáig:

sznob (melléknév)

1. Úrit játszó; magasabb rangú, színvonalú, előkelőbb, híresebb emberek szokásait majmoló kispolgár, aki azért viselkedik így, mert olyannak akar látszani, mint azok.

2. Olyan személy, aki úgy gondolja, hogy különb másoknál.

3. Olyan személy, aki úgy gondolja jobb mint mások, mert többet tud náluk.(-áldozni a HiFi-re - ezt én írtam :) )

A tehetősebb országok polgárai persze van, hogy csak azért vesznek drágább HiFi cuccokat, mert egyszerűen megtehetik, berakják a nappaliba, a "hama" kábelekkel összekötik, aztán 5 év alatt be sem járatják az erősítőt. Ilyen fotó nem egy van az ebay-en. Nálunk sokaknak ez a termék lesz a "high end", de mivel "nekik" is kell, így lesznek drágábban "nekik" is termékek.

A Biwire Jumper jutott még eszembe, hogy kár 10, esetleg 100 ezreket erre költeni (pl. Nordost), ha jó a kék madzag is, szemből meg úgy sem látja a vendég, hogy milyen, és mennyiért van odarakva ...

A hang meg: "a zene élvezete, élvezhetősége jórészt a befogadó hozzáállásán, nem pedig a rendszer makulátlanságán múlik"

Ezt a magam részéről kiveséztem.

Szép napot, és befogadó hozzáállást! :)

ZolaBA
Fórumlakó
Fórumlakó
Értékelés: 368

Hozzászólás Szerző: ZolaBA » 2018.11.21., szer. 06:11

nadtom írta:
2018.11.21., szer. 00:53
Valahol egyébként el is várja a mai fogyasztói társadalom, hogy a jó termékeknek magas legyen az ára, mert a magas árral egy életérzést, egy elit kaszthoz tartozást is meg akarnak “vásárolni” sok esetben.
Hifiben ritkán használjuk a luxustermék kifejezést, pedig kéne.
Rövid az élet ... egyél sok palacsintát!

nadtom
Törzsvendég
Törzsvendég
Értékelés: 333

Hozzászólás Szerző: nadtom » 2018.11.21., szer. 00:53

Hores írta:
2018.11.20., kedd 23:41
Részemről ez az egész dolog tényleg "elvi", nem a sugárzóról, a hangjáról szól, mivel nem is hallottam, meg összehasonlítási alapom sem lenne, nem is vagyok "audiophile", csak a felhasznált anyagok ára aránytalan, amire Sonny is utalt néhányszor.

Üdv!
HZ
Az a gond, hogy sokan úgy gondolják, hogy valaminek az árát úgy kell/szabad csak meghatározni, hogy ha x-be kerül az előállítás akkor azt pl. 1,5x-ért lehet eladni, mert efölött már lenyúlás, túlárazott, stb...
Nem, egy ilyen terméket (mert ez nem egy “mosópor típusú áru”) annyiért lehet/szabad/kell eladni amennyiért megveszik, és annyi a piaci ára...és pont.
Számtalan példát lehetne sorolni, amikor egy jó vagy akár rossz terméket is megvesznek a vásárlók nagyon sokszorosan túlárazva, mert jó a marketing, illetve a brand jól fel lett építve (de persze az sem árt azért, ha termék is jó).
A Harbeth egy jól csengő név, évtizedek óta jelen van a piacon, megteheti, hogy megkéri az árát a termékeinek.
Valahol egyébként el is várja a mai fogyasztói társadalom, hogy a jó termékeknek (és itt nem a commodity termékekre gondolok) magas legyen az ára, mert a magas árral egy életérzést, egy elit kaszthoz tartozást is meg akarnak “vásárolni” sok esetben.
Sztereo: Bodor Audio PC-Bordor ezüst/arany USB-Audiobyte Hydra-Z+Audiobyte Hydra-ZPM USB Bridge+táp-Bordor ezüst/arany Digit IC-Hegel HD12 DAC/Preamp-HiDiamond D5 IC-NAD M25 végfok-HiDiamond D7 hsz kábel-Elac249.3 front
Füles: Acoustic Research AR-H1

wittao
Beköltözött
Beköltözött

Hozzászólás Szerző: wittao » 2018.11.20., kedd 23:55

Probalgattam mar par hangfalkabelt, az olcsobb tobb esetben szolt szarabbul. Vannak a kategoriak kozott “athallasok”, de en is rajottem a hangfalkabelek kozott van kulonbseg. A dragabbak egyre tobb mindent mutattak meg, de ehhez kellettek az egyre jobb aktiv komponensek is.
De ez egy mas teszta...
A hangfalak gyartoi a hangfal csatlakozojaig tervezik a hangfalaikat, ugy jon ki a gyarbol, hogy az o referencia rendszerukon ugy szolnak ahogy azt ok szeretnek. Ha ezt 500 Ft-os alkatresszel erik el akkor azzal, ha eppen egy 3500€ Accuton magassal akkor azzal. Ez az o dolguk. De botorsag lenne azt gondolni, hogy eszement hulyek dolgoznak egy-egy ilyen szazezres tetelben forgalmazo cegnel. Vannak koltseghatekonysagot javito lepesek ez termeszetes, de ne felejtsuk el egy ido utan senki nem venne a szart. A Harbeth-eket meg pont, hogy eleg intenziven veszik a vilag minden tajan. Ez nekem azt mutatja, hogy a vasarloik hangot vesznek es nem alkatreszeket osszeragasztva. Studiok is es maganszemelyek is. Van akinek nem jon be a hangjuk, szerencsere a vilagban tobb szaz/ezer gyarto kinalataban nagy artartomanyban mindenki megtalalhatja szive valasztottjat.

www.coreaudio.eu

Hores
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn

Hozzászólás Szerző: Hores » 2018.11.20., kedd 23:41

Kedves wittao,

a példádnál maradva, és az enyémnél is, miért nem próbálgattok, és próbálgatnak a "nagy" HiFi rajongók a 6 millás kábel helyett, mondjuk méterenként 1000-2000Ft-os kábeleket a hangsugárzó és az erősítő közé tenni, hogy olyan hangot halljatok/ halljanak, amilyet szeretnétek/nek? Itt nem díszítő elemről, csavarról van szó, hanem kábelről, ellenállásról, kondenzátorról, ami alapvetően határozza meg a hangot. Ha a drágább kábel nem jobb, akkor mindenki sznob aki drága kábelt vesz, vagy egyszerűen türelmetlen, és nincs annyi ideje "reszelgetni", hogy az olcsó kábelekkel idézze elő a kívánt eredményt?

Maradjunk annyiban, hogy ezt hívják költséghatékonyságnak. Ebben úgy néz ki, hogy tényleg profik a srácok, és lehet tőlük tanulni ezen a téren is.
Részemről ez az egész dolog tényleg "elvi", nem a sugárzóról, a hangjáról szól, mivel nem is hallottam, meg összehasonlítási alapom sem lenne, nem is vagyok "audiophile", csak a felhasznált anyagok ára aránytalan, amire Sonny is utalt néhányszor.

Üdv!
HZ

wittao
Beköltözött
Beköltözött

Hozzászólás Szerző: wittao » 2018.11.20., kedd 23:21

Kedves Hores,

ezeket en autok megbizhatosagara vonatkozoan hallottam (olyan megbizhato mint a leggyengebb lancszemenek megbizhatosaga), de lehet ilyen formaban az audio rendszerekre is atultetheto.

A hangsugarzot reszelgetik igy ugy amugy, aminek a vegen a tervezoi csettintenek egyet elegedetten, az a hang jott ki rajta amivel ok elegedettek. Ha ezt egy 30 Ft-os gumislaggal oldjak meg, engem nem erdekel, inkabb megsuvegelem oket a lelemenyessegukert. Vannak meg benne 500 Ft-nal olcsobb alkatreszek is, gondolj csak bele a 40.2 Harbeth frontoldalan a rogzito fekete csavarok darabarara. Viszont az mar lehet tobbe kerul, hogy kideruljon milyen csavarral, mekkoraval es pontosan hova kell rogziteni valamit. Ugyanezt tobb masik alkatreszre is el lehetne mondani. Vannak a vilagban paran, akik meghoztak egy dontest, marpedig megveszik ezt a hangsugarzot ennyiert. Nem gondolom, hogy tobbseguk ujgazdag, a penzevel semmit sem kezdeni tudok gyulekezete akiknek hallasuk sincsen es keptelenek racionalis dontesek meghozatalara. Ez a hangsugarzo ennyibe kerul es igy szol. Ez valakinek tetszik, van akinek nem. Hallottam nem is olyan regen 30.000 €-ba kerulo hangsugarzot es egyaltalan nem tetszett a produkcioja, viszont valakinek meg pont igen es megvette. O nem tartotta soknak, en 500.000 Ft-ot is sokalltam volna azert a hangert. Nem vagyunk egyformak :)

www.coreaudio.eu

wittao
Beköltözött
Beköltözött

Hozzászólás Szerző: wittao » 2018.11.20., kedd 23:11

Hores írta:
2018.11.20., kedd 23:04
Én csak most kezdtem bele a HiFi "olvasgatásba", de ilyeneket sokszor olvasok, hogy "egy rendsze olyan erős, mint a leggyengébb láncszeme", stb. Ha egy 500Ft-os kábel jó "bent", akkor miért kell 6 millás kábel "kívülre"??, oda is passzintható lenne a típusazonos kábel, stimmelne az ellenállás, "sebesség", az egyéb paraméterek ...

Itt nem arról van szó, hogy kinek hogy szól a rendszere, csak ezt tényleg úgy tűnik sokan nem értették meg.

www.coreaudio.eu

Zsuzsika
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Értékelés: 6

Hozzászólás Szerző: Zsuzsika » 2018.09.08., szomb. 13:38

Tisztelt uraim.Kis segítségre lenne szükségem.Adott egy usb dac , hogyan kell megoldani hogy a dac külön tàprol kapja az 5 voltot.Van egy 5 voltos powerbancom és arról szeretném táplálni

menyus2
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó

Csevegő

Hozzászólás Szerző: menyus2 » 2018.06.20., szer. 21:16

„A balgatag ember úgy van az élet igazságával, mint a gyerek a káposztafejjel. Száz levelét leszaggatja, s csak mikor a kemény torzsához ér, akkor veszi észre, hogy a káposztát eldobta.”

menyus2
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó

Csevegő

Hozzászólás Szerző: menyus2 » 2018.06.13., szer. 21:05

https://www.av-online.hu/teszt/high-end-2018-munchen_2445

Core audio a videóban és a szövegben képpel

lehoako
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 614

Csevegő

Hozzászólás Szerző: lehoako » 2018.06.02., szomb. 19:17

20 minutes ago, suminator968 said:

Én is hallgattam majd egy évig boldogan, és elégedetten az aktív rendszerem VanDamme kábelezéssel. De nem azért, mert úgy gondoltam, a kábel nem számít, nem egyenrangú eleme egy rendszernek a készülékekkel, hanem mert nem tudtam többet invesztálni a rendszerembe.

Aztán lucskosan édes álmaidba belerondított az ezüst... .-)

lehoako
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 614

Csevegő

Hozzászólás Szerző: lehoako » 2018.06.02., szomb. 19:16

3 hours ago, asebestyen said:

Meg hát az se mindegy, hogy Bodor vagy Bordor. :rolleyes:

Most BoRdorra gondoltam. 

supravox
Törzsvendég
Törzsvendég
Értékelés: 347

Csevegő

Hozzászólás Szerző: supravox » 2018.06.02., szomb. 18:58

2 hours ago, suminator968 said:

Mostanában nem.

Kb. 5-6 éve zenélek kizárólag usb-ről. Nincs ingyen leves. Drótozni sokan drótoznak a sufniban, akár szép sikerekkel is , de NEM usb kábelekkel. Nem kell egyetérteni velem, ez is csak EGY vélemény.... :)

Az Entreq is sufnizik csak úgy mondom.

Sőt náluk nagyobb házibarkácsolót nem sokat ismerek.

Mondjuk legalább csinos amit csinálnak.

Bodor Pc,Bricasti M1 dac,Core Audio Karuna usb/spdif konverter, Mark Levinson 380S előfok,ATC scm50asl hangfal
Technics 1200G ,Clearaudio Charisma v2,,shure se 20.Wireworld silver eclipse 8 tyúkbelek,ww platinum starlight aes/ebu, Ifi mercury 3.0 usb, Vertere LAN, Faló tápok,

suminator968
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 986

Csevegő

Hozzászólás Szerző: suminator968 » 2018.06.02., szomb. 18:56

2 órája, Vinkler írta:

Csak érdekelt volna, mert hallottam róla jókat. Engem egyelőre nem lehet eltántorítani a supra usb kabelemtől, pedig árban próbáltam 15x drágábbat is.

Én is hallgattam majd egy évig boldogan, és elégedetten az aktív rendszerem VanDamme kábelezéssel. De nem azért, mert úgy gondoltam, a kábel nem számít, nem egyenrangú eleme egy rendszernek a készülékekkel, hanem mert nem tudtam többet invesztálni a rendszerembe.

HANG : Audio Pc-Roon-HQ Player-Tidal--SOtM sMS200-MCRU---ifi nano IDSD Dac-LINN Kisto Pre Amp---ALAC Private Edition 2 XLR Cable-Speaker: Dyno Esotar-SS Revelator Activ Speaker-Power Kábelek:Audio Note L-Siltech SPx 20---Füles :HD 600---KÉP: Epson EH TW500

Vinkler
Site Admin
Site Admin
Értékelés: 2764

Csevegő

Hozzászólás Szerző: Vinkler » 2018.06.02., szomb. 16:18

16 minutes ago, suminator968 said:

Mostanában nem.

Kb. 5-6 éve zenélek kizárólag usb-ről. Nincs ingyen leves. Drótozni sokan drótoznak a sufniban, akár szép sikerekkel is , de NEM usb kábelekkel. Nem kell egyetérteni velem, ez is csak EGY vélemény.... :)

Csak érdekelt volna, mert hallottam róla jókat. Engem egyelőre nem lehet eltántorítani a supra usb kabelemtől, pedig árban próbáltam 15x drágábbat is.

Apple / Parasound / Audio-GD / Pro-Ject / Diy ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy folyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

asebestyen
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 1217

Csevegő

Hozzászólás Szerző: asebestyen » 2018.06.02., szomb. 16:06

Meg hát az se mindegy, hogy Bodor vagy Bordor. :rolleyes:

Furutech e-TP60E | Auralic Aries LE + Sbooster PSU | Heed Obelisk DT | Heed Obelisk DA | Heed Obelisk Si3 + X2 | Heed Enigma 5 | SOL Kolibri Tribalstorm állványokon | DIY kábelezés

suminator968
V.I.P.
V.I.P.

Csevegő

Hozzászólás Szerző: suminator968 » 2018.06.02., szomb. 15:59

7 perce, Vinkler írta:

Hallottad a Bodor féle usb-t? Mi vele a baj?

Mostanában nem.

HANG : Audio Pc-Roon-HQ Player-Tidal--SOtM sMS200-MCRU---ifi nano IDSD Dac-LINN Kisto Pre Amp---ALAC Private Edition 2 XLR Cable-Speaker: Dyno Esotar-SS Revelator Activ Speaker-Power Kábelek:Audio Note L-Siltech SPx 20---Füles :HD 600---KÉP: Epson EH TW500

Vinkler
Site Admin
Site Admin
Értékelés: 2764

Csevegő

Hozzászólás Szerző: Vinkler » 2018.06.02., szomb. 15:47

10 minutes ago, suminator968 said:

Sztem ott Entreq Apollo van beledugva.... :)

Bodoros, hát azért a Core Audio covertere picit jobbat érdemel. Sztem nálam még az Atlantissal sincs kimaxolva, csak nem ismerek egyenlőre jobb usb kábelt nála. :)

Hallottad a Bodor féle usb-t? Mi vele a baj?

Apple / Parasound / Audio-GD / Pro-Ject / Diy ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy folyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

suminator968
V.I.P.
V.I.P.

Csevegő

Hozzászólás Szerző: suminator968 » 2018.06.02., szomb. 15:36

7 órája, lehoako írta:

Vágd már ki onnan azt a kotványos QED kábelt, Strucctao! :-) Két többszázezres komponensed között egy hatezer forintos kábelt hallgatsz... 31_1_21.gif

Tegyél be egy Bordorosat és lemész hídba. Csak egy jótanács. Utána, he nem jön be, megveszem Tőled. 

Sztem ott Entreq Apollo van beledugva.... :)

Bodoros, hát azért a Core Audio covertere picit jobbat érdemel. Sztem nálam még az Atlantissal sincs kimaxolva, csak nem ismerek egyenlőre jobb usb kábelt nála. :)

Válasz küldése

Vissza: “Core Audio”