Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Kávéházi csevegő

Avatar
bluesfan
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 512
Csatlakozott: 2013.03.18., hétf. 11:30
Értékelés: 61

Kávéházi csevegő

Hozzászólás Szerző: bluesfan »



Ezt én is megkérdeztem.
Én sem gyártanám két méretben, de ha komolyabban belegondolsz hány vevőt érdekli, hogy tuningolja? 100-ból max 5-öt.
Rendeltem la Pavoni karos mintákat is egy éve. Na az meg 53mm-es volt.

Szerintem aki ilyen gépet vásárol, annak már vannak minőségi elvárásai a kávé és a gép iránt is és nem biztos, hogy nem próbálna ki hozzá egy jobb kosarat, vagy felső szűrőt.
Én pl. nagyon sajnálom, hogy nem megy bele a Reneka, mert kíváncsi lennék, mit változtana a kávé ízén.

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29303
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Kávéházi csevegő

Hozzászólás Szerző: AVX »


Egyébként azt én sem értem, hogy mi a ráknak csinál egy cég 57 és 58-as szűrővel is gépeket. Biztosan kategória és persze minőségi különbség is az oka, de miért nem lehet az Annákat is 58 milis fejmérettel gyártani, a különbség pedig nyilvánuljon meg az árban és kész.
Ezt én is megkérdeztem.
Én sem gyártanám két méretben, de ha komolyabban belegondolsz hány vevőt érdekli, hogy tuningolja? 100-ból max 5-öt.
Rendeltem la Pavoni karos mintákat is egy éve. Na az meg 53mm-es volt.
http://eshop.lapavoni.com/en/pump-machi ... espid.html


Avatar
bluesfan
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 512
Csatlakozott: 2013.03.18., hétf. 11:30
Értékelés: 61

Kávéházi csevegő

Hozzászólás Szerző: bluesfan »



Ezen a beíráson jót röhögtem:
"Az ipari méret 58. Abban a méretben sokkal nagyobb az alkatrész választék."
 
Szóval ez alapján a La spaziale gép már nem is ipari.
Bakker.
Abban igaza van, hogy Reneka, meg VST szűrő nem rendelhető ilyen méretben, de ezen kívül minden más igen.
Ráadásul a gyári szűrő nagyon jó minőségű.
 
Most rendeltem 57-eshez is nyitott szűrőtartót, ráadásul kétfélét, így ez is lesz ilyen méretben.
Mi az ami kellhet még?

Egyébként azt én sem értem, hogy mi a ráknak csinál egy cég 57 és 58-as szűrővel is gépeket. Biztosan kategória és persze minőségi különbség is az oka, de miért nem lehet az Annákat is 58 milis fejmérettel gyártani, a különbség pedig nyilvánuljon meg az árban és kész.

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29303
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Kávéházi csevegő

Hozzászólás Szerző: AVX »


Ezen a beíráson jót röhögtem:
"Az ipari méret 58. Abban a méretben sokkal nagyobb az alkatrész választék."
 
Szóval ez alapján a La spaziale gép már nem is ipari.
Bakker.
Abban igaza van, hogy Reneka, meg VST szűrő nem rendelhető ilyen méretben, de ezen kívül minden más igen.
Ráadásul a gyári szűrő nagyon jó minőségű.
 
Most rendeltem 57-eshez is nyitott szűrőtartót, ráadásul kétfélét, így ez is lesz ilyen méretben.
Mi az ami kellhet még?

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29303
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Kávéházi csevegő

Hozzászólás Szerző: AVX »


Tegnap elküldtünk egy darálós Lelit gépet egy cégnek.
Hívott a hölgy, hogy nem jó a gép, nem csinál semmit.
A műszer sem mutat semmit.
 
Kezdem nem irígyelni a szakikat.
Nem tudták hogyan kell darálni. 
A műszer meg csak akkor mér, ha már elindult a csapolás.
Telefonon sikerült megjavítanom.



Avatar
st81
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 496
Csatlakozott: 2007.01.30., kedd 14:07
Értékelés: 226

Kávéházi csevegő

Hozzászólás Szerző: st81 »


Tehát a jobb kávéfőzőgép önmaga, közvetlenül a használat előtt darálja le a beletett kávét?
Vagy előbb külön darálógép és az kerül a főzőbe?
Japán vonal: Accuphase, Denon
Német vonal: Lindemann, Quadral
Magyar vonal: "Fapaci-féle" Luxor Gold

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29303
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Kávéházi csevegő

Hozzászólás Szerző: AVX »


Köszönöm az információt. Van olcsóbb kávédaráló - ami használható is - mint az ötvenezres kategória?
Nekünk nincs.
Sok használt daráló van a neten.

Avatar
st81
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 496
Csatlakozott: 2007.01.30., kedd 14:07
Értékelés: 226

Kávéházi csevegő

Hozzászólás Szerző: st81 »



Nekünk nincs darált kávénk. Az előre ledarált kávék nagyon gyorsan megöregednek.
Ha a darálás megoldható, akkor én ilyet javasolnék:
Fresco Pörkölt Kávé 500 g ez egy hagyományos 50+50% A/R tartalmú reggeli kávé.
Ha akarsz egy kis ínyencséget is venni nekik, akkor egy ilyen csomagot kellene hozzácsapni:
Brazil Natural Águas Frias Pörkölt Kávé 500 g
Ezekkel nem fogsz mellélőni.
Ezekből létezik 1kg-os csomagolású is.
A Fresco 5290 Ft. Ha veszel a Frescoból 1 kg-ot és a másikból 500g-ot, akkor már ingyenes lesz a szállítás.
Ha mindenáron ragaszkodsz a daráláshoz, akkor abban is tudunk segíteni, de én nem ajánlom az előre darálást.

Köszönöm az információt. Van olcsóbb kávédaráló - ami használható is - mint az ötvenezres kategória?
Japán vonal: Accuphase, Denon
Német vonal: Lindemann, Quadral
Magyar vonal: "Fapaci-féle" Luxor Gold

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29303
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Kávéházi csevegő

Hozzászólás Szerző: AVX »



Üdvözletem!
 
Szeretném a  véleményeteket kérni. Szüleimet szeretném karácsonyra meglepni 1-1 csomag kávéval. Jelenleg Omnia Melange-t és Classic-ot isznak. Ehhez az ízvilághoz hasonló kávé érdekelne, olyan változatban, amit egy hagyományos Szarvasin le tudnak főzni. Magam nem kávézom, tehát minden javaslat nekem új lesz. Nagyjából 10eFt-ot költenék rá összesen.
 
Előre is köszönöm.

Nekünk nincs darált kávénk. Az előre ledarált kávék nagyon gyorsan megöregednek.
Ha a darálás megoldható, akkor én ilyet javasolnék:
Fresco Pörkölt Kávé 500 g ez egy hagyományos 50+50% A/R tartalmú reggeli kávé.
Ha akarsz egy kis ínyencséget is venni nekik, akkor egy ilyen csomagot kellene hozzácsapni:
Brazil Natural Águas Frias Pörkölt Kávé 500 g
Ezekkel nem fogsz mellélőni.
Ezekből létezik 1kg-os csomagolású is.
A Fresco 5290 Ft. Ha veszel a Frescoból 1 kg-ot és a másikból 500g-ot, akkor már ingyenes lesz a szállítás.
Ha mindenáron ragaszkodsz a daráláshoz, akkor abban is tudunk segíteni, de én nem ajánlom az előre darálást.

Avatar
st81
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 496
Csatlakozott: 2007.01.30., kedd 14:07
Értékelés: 226

Kávéházi csevegő

Hozzászólás Szerző: st81 »


Üdvözletem!
 
Szeretném a  véleményeteket kérni. Szüleimet szeretném karácsonyra meglepni 1-1 csomag kávéval. Jelenleg Omnia Melange-t és Classic-ot isznak. Ehhez az ízvilághoz hasonló kávé érdekelne, olyan változatban, amit egy hagyományos Szarvasin le tudnak főzni. Magam nem kávézom, tehát minden javaslat nekem új lesz. Nagyjából 10eFt-ot költenék rá összesen.
 
Előre is köszönöm.
Japán vonal: Accuphase, Denon
Német vonal: Lindemann, Quadral
Magyar vonal: "Fapaci-féle" Luxor Gold

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29303
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Kávéházi csevegő

Hozzászólás Szerző: AVX »



Tisztelt Fórumtársak! 
 
Egy Gaggia Classic 2015- ös típusú kávégépem van, amibe nincs OPV, és szeretnék bele. A kérdésem az lenne, hogy milyen alkatrészek szükségesek hozzá, milyet érdemes, és ismertek- e valakit, aki vállalja a beszerelését? Kérlek benneteket, hogy privátban írjatok.  
Előre is köszönöm a segítséget!
 
Üdv:. Gábor 

Átpakolom ide:
http://www.avx.hu/forum/index.php?/topi ... si-gondok/

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29303
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Kávéházi csevegő

Hozzászólás Szerző: AVX »


Igazad van, egyáltalán nem gondolom hogy le kellene írni
Itt csak a lényeg olvasható:
Lyn Weber Workshops is the design and manufacturer of the next touchstone of specialty coffee machines. This long-held dream was set in motion in 2014 when Douglas Weber partnered with Craig Lyn of HG-1. Both founders are driven by the desire to create well designed and long lasting products. Utilizing Douglas' extensive background in cutting edge materials and manufacturing from Apple as well as his strategic partnerships in the industry, a new suite of products is expected to launch Fall 2015. 
 
Meg kell várni, hogy mit hoznak össze. Ha jól olvasom, akkor most jön ki a termékük.

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29303
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Kávéházi csevegő

Hozzászólás Szerző: AVX »


Így itt is kettősség van, van az orbitális árú pl. Terranova moddolt őrlő, vagy a simán drága eszköz pl. Hausgrind. Nem gondolom hogy tömegeknek lenne ilyen, ezen eszközök a sima használati értéken túl kultikusak, presztizsértékűek. Igazad van abban is hogy ezért minőségi külsőt, es anyagokat kell tervezni.
Annak nagyon örülök, hogy a fórum tagok között sok elvetemült fazon van, magamat is beleértve.
Hál istennek fertőző dolog.
Gondolj vissza 2 évvel ezelőttre.
Nekem az a QM karos volt, ami most nálad van és volt egy K30-as darálóm.
Neked nem tudom milyen cuccaid voltak, de amik most vannak, az már nálad sem semmi.
A duplabojleres gép tulajdonosok száma sem kevés a fórumon.
Egyre több komolyabb daráló tulajdonos is van itt.
Egy biztos, hogy az AVX tagok között van a legtöbb spéci kávés cucc. Ebben messze a legjobbak vagyok.
Sok helyen be sem merik írni, hogy mit vettek, mert egyből beindul az anyázás.

Avatar
Asgard
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2012.11.05., hétf. 13:00
Értékelés: 193

Kávéházi csevegő

Hozzászólás Szerző: Asgard »



Lehet az egész infót egy marketing csapat csöpögteti.
Nem írnám le őket, mert eléggé komolynak tűnik az a daráló.
A HG One miatt meg elég sokan felfigyelnek majd erre.
Segítenünk kell hifisnek, hogy mi az amin érdemes lenne változtatnia és mi az amit nagyon ki kellene emelni, amiben jobb, mint az eddigiek.
2000 EUR áron már nagyon profi kivitelűnek is kell lennie, nem elég ha jól működik.
Te is tudod mennyire kicsi ezekre a kereslet.
Az én Simonelli darálómból, ha jól tudom 5-öt adtak idáig max 2 év alatt itthon.
Az nem túl sok. 2-2500 EUR körül meg lehet venni a forgalmazótól azt is.
Most nézegetem mik vannak még a piacon.
Igazad van, egyáltalán nem gondolom hogy le kellene írni. Az Apple marketingje, és termékei sem tetszenek, ettől még nagyon sikeres (nem az Applet akarom most csapokodni, csak a cikkben kimondottan hivatkoznak az itt szerzett tapasztalatokra.).Premium home kávés szegmens szerintem piacilag olyan szűk hogy nem látszik, nálunk nem létezik. Kiváncsi lennék de sztem 50 alatti a komoly gépek száma a háztartásokban. Sőt...
Így itt is kettősség van, van az orbitális árú pl. Terranova moddolt őrlő, vagy a simán drága eszköz pl. Hausgrind. Nem gondolom hogy tömegeknek lenne ilyen, ezen eszközök a sima használati értéken túl kultikusak, presztizsértékűek. Igazad van abban is hogy ezért minőségi külsőt, es anyagokat kell tervezni.

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29303
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Kávéházi csevegő

Hozzászólás Szerző: AVX »


Semmi tartalmi elem nincs ebben. Nagyon ügyes okos gazdag és sikereses emberek összeálltak, és most valami nagyot alkotnak. Iszonyat jó lesz de semmit nem lehet tudni róla. Nekem ez nem szimpatikus. Ezek után akkor se vennék ha magától elvégzi az előkészítést is.
Lehet az egész infót egy marketing csapat csöpögteti.
Nem írnám le őket, mert eléggé komolynak tűnik az a daráló.
A HG One miatt meg elég sokan felfigyelnek majd erre.
Segítenünk kell hifisnek, hogy mi az amin érdemes lenne változtatnia és mi az amit nagyon ki kellene emelni, amiben jobb, mint az eddigiek.
2000 EUR áron már nagyon profi kivitelűnek is kell lennie, nem elég ha jól működik.
Te is tudod mennyire kicsi ezekre a kereslet.
Az én Simonelli darálómból, ha jól tudom 5-öt adtak idáig max 2 év alatt itthon.
Az nem túl sok. 2-2500 EUR körül meg lehet venni a forgalmazótól azt is.
Most nézegetem mik vannak még a piacon.

Avatar
Asgard
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2012.11.05., hétf. 13:00
Értékelés: 193

Kávéházi csevegő

Hozzászólás Szerző: Asgard »



Ezt le tudnád fordítani?
 
"Ask and you shall receive....sorta [/size] [/size]
I just got off the phone with Craig. We had a nice long talk about his latest project and his new venture with his partner. For those who don't know, a brief recap; "Lyn" of Lyn Weber Workshops is of course Craig Lyn, the original developer along with Paul Nahhas who brought us the HG-One. And drumroll..... Craig's new partner in his ever growing company, the mysterious Mr Weber, is a titan in the mechanical engineering world, who was very high up in Apple and patent owner of dozens of brilliant things that ended up in a lot of our pockets already. The CV of Douglas Weber is quite impressive and from first glance, he's exactly the kind of person I'd want helping me realize a new product in this vein. He's also very passionate about coffee apparently, so that's a good thing. Do an internet search for Douglas Weber Apple and judge for yourself, is all I really need to say.[/size]My NDA on some things limit what else I can say, so if I'm not offering anything more, you all won't (unfortunately) be able to pry it from me till the proper time. I won't say what it's called, I won't say what it is. Suffice it to say, I'm very, very interested in his latest pursuit and I hear his passion for his work and delivering upon expectations seriously. No firm dates on releases will be made, but I'll get to play with something very unique and advanced in the near future.[/size]Their new device (and components to go along with it) sound to me to be built with utility of a wide audience in mind. Very vague I know, but it certainly sounds like a from the ground up approach to make something useable for many and adaptable to specific needs."[/size]
Semmi tartalmi elem nincs ebben. Nagyon ügyes okos gazdag és sikereses emberek összeálltak, és most valami nagyot alkotnak. Iszonyat jó lesz de semmit nem lehet tudni róla. Nekem ez nem szimpatikus. Ezek után akkor se vennék ha magától elvégzi az előkészítést is.

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29303
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Kávéházi csevegő

Hozzászólás Szerző: AVX »



 
Nekem ezekről a képekről, és posztokról amit ehhez a darálóhoz beadnak mindig ez a "true artisanal firewood" jut eszembe:
 
 

Ezt le tudnád fordítani?
 
"Ask and you shall receive....sorta  
I just got off the phone with Craig. We had a nice long talk about his latest project and his new venture with his partner. For those who don't know, a brief recap; "Lyn" of Lyn Weber Workshops is of course Craig Lyn, the original developer along with Paul Nahhas who brought us the HG-One. And drumroll..... Craig's new partner in his ever growing company, the mysterious Mr Weber, is a titan in the mechanical engineering world, who was very high up in Apple and patent owner of dozens of brilliant things that ended up in a lot of our pockets already. The CV of Douglas Weber is quite impressive and from first glance, he's exactly the kind of person I'd want helping me realize a new product in this vein. He's also very passionate about coffee apparently, so that's a good thing. Do an internet search for Douglas Weber Apple and judge for yourself, is all I really need to say.
 
My NDA on some things limit what else I can say, so if I'm not offering anything more, you all won't (unfortunately) be able to pry it from me till the proper time. I won't say what it's called, I won't say what it is. Suffice it to say, I'm very, very interested in his latest pursuit and I hear his passion for his work and delivering upon expectations seriously. No firm dates on releases will be made, but I'll get to play with something very unique and advanced in the near future.
 
Their new device (and components to go along with it) sound to me to be built with utility of a wide audience in mind. Very vague I know, but it certainly sounds like a from the ground up approach to make something useable for many and adaptable to specific needs."
 
Ezek a képek azért már elárulnak valamit arról, hogy nem kispályás csapat:
https://instagram.com/p/8jv0HvO8PC/
https://instagram.com/p/8R2_UoO8PD/

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29303
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Kávéházi csevegő

Hozzászólás Szerző: AVX »



Nem akartam szétoffolni a topikot, de talán ide befér egy kis móka is.
 
AVX: "Kíváncsi vagyok erre a darálóra.
Már elég sok infót csepegtettek róla:
http://www.home-bari...t37098-120.html
https://instagram.com/lynweber/"
 
Nekem ezekről a képekről, és posztokról amit ehhez a darálóhoz beadnak mindig ez a "true artisanal firewood" jut eszembe:
 
 
 
(Talán 2 hete futott az egyik pörkölős csoportban, ha valaki látta sorry...)

Láttam ezt a filmet, nagyon jópofa, de most nem ennyire egyszerű a dolog.
Olvasd végig a 13 oldalt.
Van benne pár nagyon érdemi infó:
1, Ő tervezte a HG One darálót, ami azért nem lebecsülendő
2, Összeállt egy nagyon tőkeerős csapattal.
 
Az utolsó kép alapján nagyon komoly motoros daráló várható. már csak az ár a kérdés.
Van egy beírás, ahol leírják, hogy telefonon miről beszélgettek.
Szóval Hifis darálójának lesz egy nagyon kemény konkurrenciája.
A Hifis féle elgondolás nagyon komoly, csak az a baj, hogy 10-20 db-os szériát nem lehet olyan spéci kivitelben legyártani, mint egy több 100 db-ost.

Vendég

Kávéházi csevegő

Hozzászólás Szerző: Vendég »



Nem akartam szétoffolni a topikot, de talán ide befér egy kis móka is.
 
AVX: "Kíváncsi vagyok erre a darálóra.
Már elég sok infót csepegtettek róla:
http://www.home-bari...t37098-120.html
https://instagram.com/lynweber/"
 
Nekem ezekről a képekről, és posztokról amit ehhez a darálóhoz beadnak mindig ez a "true artisanal firewood" jut eszembe:
 
https://www.youtube.com/watch?v=TBb9O-aW4zI
 
(Talán 2 hete futott az egyik pörkölős csoportban, ha valaki látta sorry...)


Avatar
Asgard
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 550
Csatlakozott: 2012.11.05., hétf. 13:00
Értékelés: 193

Kávéházi csevegő

Hozzászólás Szerző: Asgard »


Nem akartam szétoffolni a topikot, de talán ide befér egy kis móka is.
 
AVX: "Kíváncsi vagyok erre a darálóra.
Már elég sok infót csepegtettek róla:
http://www.home-bari...t37098-120.html
https://instagram.com/lynweber/"
 
Nekem ezekről a képekről, és posztokról amit ehhez a darálóhoz beadnak mindig ez a "true artisanal firewood" jut eszembe:
 



 
(Talán 2 hete futott az egyik pörkölős csoportban, ha valaki látta sorry...)

Avatar
gelván
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 451
Csatlakozott: 2009.10.24., szomb. 15:40
Értékelés: 506

Kávéházi csevegő

Hozzászólás Szerző: gelván »


Megjött a csomag, kösönöm az ajándékot!
+"z"
LP:VPI HW 19-Jelco TK 950S-vdH Frog Gold - AVA MC 5 - CJ PV7- CD/SACD/Bluray:OPPO 93 NF Edition Reel: Tandberg TD20a - DAC:M2TECH Two plus/clock/ps Erősítő:Conrad Johnson PV7 / Jeff Rowland 102S Hangfal: Usher MD One - Hifi rack:Pisti80

Avatar
gelván
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 451
Csatlakozott: 2009.10.24., szomb. 15:40
Értékelés: 506

Kávéházi csevegő

Hozzászólás Szerző: gelván »

Megjött a csomag, kösönöm az ajándékot!
LP:VPI HW 19-Jelco TK 950S-vdH Frog Gold - AVA MC 5 - CJ PV7- CD/SACD/Bluray:OPPO 93 NF Edition Reel: Tandberg TD20a - DAC:M2TECH Two plus/clock/ps Erősítő:Conrad Johnson PV7 / Jeff Rowland 102S Hangfal: Usher MD One - Hifi rack:Pisti80

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29303
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Kávéházi csevegő

Hozzászólás Szerző: AVX »


Megvan az októberi teszteléshez a következő "áldozat"
Rottel3D
Ha visszajön majd petimre-től a szett, akkor megy hozzá.
Kb szerintem 2 hét alatt bőven elfogy az a két zacsi kávé, amit küldtem.

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29303
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Kávéházi csevegő

Hozzászólás Szerző: AVX »


Minden hónapban elküldenék egy kávés szettet kávéval együtt olyan valakainek, aki hosszú idő óta nem ivott kávét.
Sok embernek a kávéról az alábbiak jutnak az eszébe:
Írtó keserű
Nagyon megdobogtatja a szivét
Megfájdul tőle a gyomra.
 
Olyanok jelentkezését várom, aki több éve nem kávézott és a fórum aktív tagja.
 
Küldök egy Bialetti Brikka + Zassenhaus kávédaráló párost 2 féle kávéval együtt.
 
 
 

Avatar
zoom
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 507
Csatlakozott: 2007.03.21., szer. 14:42
Értékelés: 90

Kávéházi csevegő

Hozzászólás Szerző: zoom »

Megjöttek a kávék, izgalmas heteknek nézek elébe, a plusz ajándékért külön köszönet!
HTPC, Bladelius Dac, Korsun V6i BE, Ps Audio XStream, Dynaudio Contour II, Mi 4k laser projector

Válasz küldése

Vissza: “Kávés csevegő”