Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Kávéházi csevegő

Avatar
peppe79
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2010.02.03., szer. 23:24
Értékelés: 63
Tartózkodási hely: Szeged

Kávéházi csevegő

Hozzászólás Szerző: peppe79 »

Sziasztok! Tisztelettel érdeklődnék, hogy Szegeden ismertek-e valakit, aki megbízható szerelő, és átnézne egy Saeco gépet?

Avatar
meszarog
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2004.11.20., szomb. 17:44
Értékelés: 2

Kávéházi csevegő

Hozzászólás Szerző: meszarog »


25-én szállítják ki a gyárból, tehát kb március legelején lesz kapható.
Az tökéletes lesz. Köszönöm.

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Kávéházi csevegő

Hozzászólás Szerző: AVX »


Igazából ráérek, csak egyelőre ez a kiszemelt példány. Darálót egyelőre nem tervezek váltani.
25-én szállítják ki a gyárból, tehát kb március legelején lesz kapható.

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Kávéházi csevegő

Hozzászólás Szerző: AVX »



Nem is emlékszem, hogy mikor kellett 3-nál sokkal többet lefőznöm eddig (még ha vendégek jönnek is, elég kevesen kávéznak).
Szeretném meghagyni hobbinak, költségesebb mulatság ez annál. 
Az átlagos minőségű kávé az szerintem mindenkinek mást jelent, jeleneg épp egy avx-es cappuccino-t iszogatok, és kb. ez az alja.
 
PID pedig mindkét gépben van, amire viszont nem jöttem még rá, hogy a nyomás visszajelzőnek van-e valós értelme az Annán.

A műszer inkább az elején érdekes, mert így talán jobban látható, hogyan sikerült a darálás, de a lefolyásból is látszik egyből.
Az én gépemen sincs ilyen műszer.
 
Kávék:
A Cappuccino egy jó kávé, kevés a robuszta tartalma és sok a cremája. Én már elsősorban izgalmasabb, picit gyümölcsösbe hajló kávékat iszom. A lényeg, hogy ne vegyél nagy robuszta tartalmú kávékat és legyen friss a pörkölése.
Érdemes lenne feljebb lépned a kávék terén is.
Legközelebb pl rendelj ebből:
Brazil Natural São Francisco Pörkölt Kávé 500 g
Ez már egy következő állomás, de még ez is hagyományosabb ízvilág. Most akciós.
Guatemala Pacamara Santa Rosa Pörkölt Kávé 500 g
 
 
Ezeket majd átpakolom a csevegőbe később.

Avatar
meszarog
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2004.11.20., szomb. 17:44
Értékelés: 2

Kávéházi csevegő

Hozzászólás Szerző: meszarog »



Ha egymás után néha többet is kell készíteni, akkor a nagyobbat venném. Lényegesen komolyabb a fejegysége.
Ha van rá ennyi keret, akkor ezt vedd. Ha csak hobbi szinten foglalkozol vala és napi 2-3 kávét készítesz átlagos minőségű kávékból, akkor elég az olcsóbb is.
A PID ebben is sokat tud segíteni.

Nem is emlékszem, hogy mikor kellett 3-nál sokkal többet lefőznöm eddig (még ha vendégek jönnek is, elég kevesen kávéznak).
Szeretném meghagyni hobbinak, költségesebb mulatság ez annál. 
Az átlagos minőségű kávé az szerintem mindenkinek mást jelent, jeleneg épp egy avx-es cappuccino-t iszogatok, és kb. ez az alja.
 
PID pedig mindkét gépben van, amire viszont nem jöttem még rá, hogy a nyomás visszajelzőnek van-e valós értelme az Annán.

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Kávéházi csevegő

Hozzászólás Szerző: AVX »



Igazából ezen és a Gildán töröm a fejem, itthonra, napi 2-3 kávéhoz (amiből átlag 1 capuccino/flat white szokott lenni) nem érzem indokoltnak a nagyobb gépet.
Szerinted hol van nagyjából az a határ, amikor már érezhető előnye van a nagyobb kazánnak?
Portafiltert én nem hinném, hogy nagyon cserélgetni akarnék, egyedül a naked az ami érdekel. Az viszont van 57-esből is.
 
 

Ha egymás után néha többet is kell készíteni, akkor a nagyobbat venném. Lényegesen komolyabb a fejegysége.
Ha van rá ennyi keret, akkor ezt vedd. Ha csak hobbi szinten foglalkozol vele és napi 2-3 kávét készítesz átlagos minőségű kávékból, akkor elég az olcsóbb is.
A PID ebben is sokat tud segíteni.
Milyen darálód van?

Avatar
meszarog
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2004.11.20., szomb. 17:44
Értékelés: 2

Kávéházi csevegő

Hozzászólás Szerző: meszarog »



Akkor OK.
A héten pontosan beírom, hogy mikor lesz legközelebb. Várom a visszaigazolást a rendelésre.

Igazából ezen és a Gildán töröm a fejem, itthonra, napi 2-3 kávéhoz (amiből átlag 1 capuccino/flat white szokott lenni) nem érzem indokoltnak a nagyobb gépet.
Szerinted hol van nagyjából az a határ, amikor már érezhető előnye van a nagyobb kazánnak?
Portafiltert én nem hinném, hogy nagyon cserélgetni akarnék, egyedül a naked az ami érdekel. Az viszont van 57-esből is.
 


Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Kávéházi csevegő

Hozzászólás Szerző: AVX »


Igazából ráérek, csak egyelőre ez a kiszemelt példány. Darálót egyelőre nem tervezek váltani.
Akkor OK.
A héten pontosan beírom, hogy mikor lesz legközelebb. Várom a visszaigazolást a rendelésre.

Avatar
meszarog
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2004.11.20., szomb. 17:44
Értékelés: 2

Kávéházi csevegő

Hozzászólás Szerző: meszarog »



Még most biztosan lesz belőle.
2-3 hét.
A darálós nem jó?

Igazából ráérek, csak egyelőre ez a kiszemelt példány. Darálót egyelőre nem tervezek váltani.

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Kávéházi csevegő

Hozzászólás Szerző: AVX »


Azt lehet tudni, hogy nagyjából mikor lesz újra? Illetve lesz-e még egyáltalán?
Még most biztosan lesz belőle.
2-3 hét.
A darálós nem jó?

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Kávéházi csevegő

Hozzászólás Szerző: AVX »


Jók ezek a fórumokat átívelő hozzászólások.
Én olvasok minden kávés fórumot. Imádom ezt a témát. Mindent elolvasok, ami kávéval kapcsolatos.
 
Hál istennek egyre többen olvassák az AVX fórumot kávés támakörben is.
Miért teszik ezt?
Talán azért, mert itt nincs személyeskedés, sokkal tagoltabbak a témák, sokkal több gyakorlati tapasztalatról olvashatnak.
Külön topikot hoztam létre minden fontos témáról.
Kávé, gép tesztelések, felújítások.
Külön vannak a komolyabb High End gépek, hogy ne érje vád azokat, akiket a GC-nál esetleg komolyabb gép is érdekli.
Kávédarálók, kiegészítők.
A Lelit PID beállításokat is külön topikban lehet elolvasni. Ez is nagyon hasznos lehet a PID-es géppel rendelkezőknek.
A használt részre is egyre több gépet raknak be.
 
Szóval hamarosan megkerülhetetlen lesz ez a fórum. Ez tény. Lehet ezzel vitatkozni, de a tények makacs dolgok.
 
Az én személyem megosztó. Naná hogy az. Nem is szeretnék átlagos, szürke, hétköznapi emberré válni.
Felteszek pár kérdést:
Jelenleg melyik fórum az, ahol évente többször gép és kávé teszteléseket szerveznek?
Van e olyan hely, ahol ennyi régi masinát meg lehet együtt tekinteni és sok típust ki is lehet próbálni?
Van e olyan forgalmazó, aki a saját költségén elküld különféle masinákat  fórum tagoknak úgy, hogy egy fillér letétet sem kér, szinte tök ismeretlen fórumozóktól.
Van e olyan webshop, ahol a kávékat hamarabb megkapják, mint ahogy kifizette volna. Ezt hívják kölcsönös bizalomnak.
 
Tehetnék fel több kérdést is, de minek.
Csak azok támadhatók, akik alkotnak valamit. A lusta, tehetségtelen irígy emberek meg egész életükben ilyenek is maradnak. Semmi maradandót nem alkotnak, csak azt nézik, a másiknak miből telik bármire is.
 
A hifis részen már elértem, ami másnak nem igazán sikerült. 30 forgalmazót hoztam össze.
A kávés részen is hasonlók a terveim, de ez még nagyon az elején tart.
Jelenleg a legnagyobb konkurrenciám pont az a cég, akivel legjobb a kapcsolatom.
Egyedül Jánosnak van ilyen nagy kávé választéka. Ez évre sem tervezem, hogy pörkölő üzemet hozzak létre. Imádom az összefogást. Már túl öreg vagyok ahhoz, hogy ebben megváltozzak.

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Kávéházi csevegő

Hozzászólás Szerző: AVX »



Hát igen. Elsősorban sztenderd felhasználóknak jó a kombó variáció, akiknek nincs szándékában fejlesztgetni. Ennyiért kap egy jól használható kis kávésarkot.
De pl. egy kisebb irodába is abszolút nyerő lehet.

Nálunk ilyen van az irodában. Kisebb helyet foglal el, mint 2 masina.
A PID-es változat 179900 Ft-ba kerül. Ennyi pénzért egy Rancilio Silviát sem lehet megvenni.
Ha valaki megelégszik az 57 mm-es szűrő mérettel, akkor van egy nagyon jó kis kombó masinája.
A tapasztalat az, hogy 10-ből 9 vásárló nem akar többet fejleszteni a gépén, hanem inkább a kávékból vesz újabbakat.
Akinek van egy La Pavonija, az sem aggódik állandóan a speciális méretű szűrő miatt, mégis sokat adnak el abból is.

Avatar
bluesfan
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 512
Csatlakozott: 2013.03.18., hétf. 11:30
Értékelés: 61

Kávéházi csevegő

Hozzászólás Szerző: bluesfan »



Igen, olyat vett.
 
Ez a legnépszerűbb modellünk.
Egyébként a darálós alap modell éri meg az árát a legjobban, ha valaki PID nélkülit keres.
139900 Ft-ból ha levonunk 49900 Ft-ot, akkor 90000 Ft-ot kapunk, tehát így olcsóbb, mint a PL41EM + Pl043, mert az együtt 149800 Ft-ba kerül.
Ennyi pénzért nincs semmilyen jó masina.
Lassan már használtan sem. Ha meg azt nézzük, hogy az ár tartalmazza az Áfát és a szállítási költséget, akkor meg végképp verhetetlen. Nettó 110157 Ft.
Egyedül az lehet a gond, ha már van valamilyen darálójuk.
30 alatt már használtak se nagyon léteznek, ami eszpresszó képesek.
Még így is 100 alatt van a kávé gép ára.

Hát igen. Elsősorban sztenderd felhasználóknak jó a kombó variáció, akiknek nincs szándékában fejlesztgetni. Ennyiért kap egy jól használható kis kávésarkot.
De pl. egy kisebb irodába is abszolút nyerő lehet.

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Kávéházi csevegő

Hozzászólás Szerző: AVX »


Ha PID-es, akkor valószínűleg TEM típust használ.
Igen, olyat vett.
 
Ez a legnépszerűbb modellünk.
Egyébként a darálós alap modell éri meg az árát a legjobban, ha valaki PID nélkülit keres.
139900 Ft-ból ha levonunk 49900 Ft-ot, akkor 90000 Ft-ot kapunk, tehát így olcsóbb, mint a PL41EM + Pl043, mert az együtt 149800 Ft-ba kerül.
Ennyi pénzért nincs semmilyen jó masina.
Lassan már használtan sem. Ha meg azt nézzük, hogy az ár tartalmazza az Áfát és a szállítási költséget, akkor meg végképp verhetetlen. Nettó 110157 Ft. A szállítási költség Kb 2000 Ft.
Egyedül az lehet a gond, ha már van valamilyen darálójuk.
30 alatt már használtak se nagyon léteznek, ami eszpresszó képesek.
Még így is 100 alatt van a kávé gép ára.
 
Ha nem cégnek veszik a készüléket, legtöbb esetben hozzárakunk még ajándék kávékat is. 
A cégek nem tudják leírni a kávét, így mi sem tudjuk beépíteni az árba, de magán vevőknél ezt tesszük.
Ennek kb 3000 Ft az értéke, tehát lassan ott tartunk, hogy a vevőnek csak 134900 Ft-jába kerül egy ilyen szett. Használt motyókat sem ingyen szállít ki senki.
Kíváncsi lennék, hogy ebbe mi fér bele használtból, ami fel tudja venni a versenyt ezzel a masinával.
A Gaggia Classic árak 55000 Ft-tól 90000 Ft-ig terjednek.
A PID-es felújított masinák ára megközelíti a 85-90000 Ft-ot mostanában.
Nincs is ezzel baj, ha a vevő tudja miért fizet ki ennyit érte.
Nincs számla, nincs garancia és nincs szállítási költség. A készülék felújított, de azzal tisztában kell lenni, hogy mindent nem lehet felújítani.
A GC egyik hibája a kapcsoló sor. Ez egy idő múlva beadja a kulcsot. A pumpát sem örök életre tervezték.
Szóval jók ezek a felújított masinák, csak sokkal hamarabb előfordulnak majd az apró gondok, mint egy újnál.
Ezzel is tisztában kell a vevőnek lennie.
Ez persze nem csak a GC-nál, hanem minden használtnál probléma.
 
Most vettem 4db űber drága Victoria Arduino 2 és 3 karos gépeket.
Állítólag át esett egy alaps karbantartáson.
A nagy francokat.
Eddig csak a 2 karosat próbáltam.
Az elektronikájával is gond van, meg a kapcsolókkal is.
Kb 200000 Ft-ba fog kerülni.
Az összes rézcsövet ki kell szedni, mert eléggé ramatyul néz ki.
Az egyik csap rosszul záródik, csöpög a víz és ez csak egy gyors átvizsgálás volt.
8000 EUR-ba kerül egy ilyen gép.




Avatar
bluesfan
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 512
Csatlakozott: 2013.03.18., hétf. 11:30
Értékelés: 61

Kávéházi csevegő

Hozzászólás Szerző: bluesfan »



 
Most nézem, hogy itt vannak újabb bejegyzések is.
http://www.eszpresszo.com/eszpresszogepek
lelitBeküldő: Arthur (nem ellenőrzött). Beküldés időpontja: 2015. július 18., 10:48.

Kedves Kávémágusok!
 
A Lelit PID technológiás presszógépeit minden esetre említésre méltónak találom, itthon egy LELIT ANNA PL41EM Espresso kávéfőző gépet használok, és úgy érzem nagyon megérte az árát, igazi élmény espressokat tudok készíteni vele. A PID technológia aranyat ér, biztosítja, hogy ne melegedjen túl a készülék, illetve a hőmérséklet állítási lehetősége egy plusz paraméter, amivel befolyásolni lehet az elkészült kávé mínőségét. A különböző beállításokkal a kísérletezés egy új dimenziója nyílik meg.
 
Tisztelettel:
Limbay Róbert

 

 
Ha PID-es, akkor valószínűleg TEM típust használ.

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Kávéházi csevegő

Hozzászólás Szerző: AVX »



Még valami eszembe jutott.
Nekem van egy ilyen masinám, de az POD-os.
 
Közben nézem a leírást, ami alapján látszik, hogy hagyományos kivitelű.
Hétfőn rákérdezek a gyártónál.

 
Ezt a lelit POD-os gépet nem túl nehéz átalakítani normál típusra.
Tudok hozzá rendelni alkatrészeket.

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Kávéházi csevegő

Hozzászólás Szerző: AVX »


Közben megnéztem, hogy ő is tőlünk vette..
 

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Kávéházi csevegő

Hozzászólás Szerző: AVX »


Most nézem, hogy itt vannak újabb bejegyzések is.
http://www.eszpresszo.com/eszpresszogepek lelitBeküldő: Arthur (nem ellenőrzött). Beküldés időpontja: 2015. július 18., 10:48.
Kedves Kávémágusok!
 
A Lelit PID technológiás presszógépeit minden esetre említésre méltónak találom, itthon egy LELIT ANNA PL41EM Espresso kávéfőző gépet használok, és úgy érzem nagyon megérte az árát, igazi élmény espressokat tudok készíteni vele. A PID technológia aranyat ér, biztosítja, hogy ne melegedjen túl a készülék, illetve a hőmérséklet állítási lehetősége egy plusz paraméter, amivel befolyásolni lehet az elkészült kávé mínőségét. A különböző beállításokkal a kísérletezés egy új dimenziója nyílik meg.
 
Tisztelettel:
Limbay Róbert
 

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Kávéházi csevegő

Hozzászólás Szerző: AVX »


Ha az ár jó, akkor ne gondolkozz, mert kereslet van és lesz is.
Utánajártam.
Ezek nem új, hanem szállítás sorált sérült készülékek.
127db van egy német forgalmazónál.
Az ár iszonyat jó lenne, de a garanciális javitás nem lenne egyszerű, mivel nekem nincs gyári kapcsolatom a Gaggia-val.
 
Még agyalok a dolgon. Lehet, hogy egy tételben eladom valakinek.

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Kávéházi csevegő

Hozzászólás Szerző: AVX »



A user manual utolsó oldalán van egy nagy CE + a képen (360o) is EU dugó van rajta
http://espresso.lelit.com/uploads/attac ... a55efa.pdf

Még valami eszembe jutott.
Nekem van egy ilyen masinám, de az POD-os.
 
Közben nézem a leírást, ami alapján látszik, hogy hagyományos kivitelű.
Hétfőn rákérdezek a gyártónál.


Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Kávéházi csevegő

Hozzászólás Szerző: AVX »



A user manual utolsó oldalán van egy nagy CE + a képen (360o) is EU dugó van rajta
http://espresso.lelit.com/uploads/attac ... a55efa.pdf

Akkor meg végképp nem értem.
Rákérdezek újra.
Köszi a segítséget.
Nekem is fura, ha gyártják és az oldalukon is kint van, akkor miért nem rendelhetek belőle.

Avatar
almosan
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2004.12.11., szomb. 20:45
Értékelés: 3

Kávéházi csevegő

Hozzászólás Szerző: almosan »



A használt kocsikból mindig olyat veszek, ami dugig van extrával.
Hogy miért? Azért mert azt senki sem fizeti meg pár év múlva.
 
Most ennél a kávéfőzőnél egyedi eset lépett fel, ugyanis a gyártó elcseszte az új modellt.
Emiatt kezdték el keresni a régi típust.
Megpróbáltunk behozni olcsóbb gépet, de sajnos a Tecnosystem nem lett nyerő.
Még nem adom fel.
Van még egy olasz gyártó, akivel próbálkozok, de sajnos nincs túl sok olyan, aki jó minőséget gyárt.
 
A Lelitet is próbáltam rábeszélni, hogy hozzanak ki egy olcsóbb modellt.
Elvileg van ilyen, de azt írták, hogy ezt csak amerikába szállítják.
Gondolom nincs CE-je.
http://espresso.lelit.com/product/3
 
Ezt 89900 Ft-ért tudnánk adni, ami kb megegyezik a jelenleg legolcsóbb helyen kínált GC-kal.
 
Ha festett lenne a háza és nem saválló, azzal további 10000 Ft-ot lehetne spórolni, tehát ha ezt a gépet átdolgoznánk, ez lehetne 79900 Ft. Az nagyon nyerő ár lenne.
A Tecnosystem is annyi lett volna, de sajnos az nem igazán jól sikerült példány. POD-ra viszont tökéletes.

A user manual utolsó oldalán van egy nagy CE + a képen (360o) is EU dugó van rajta
http://espresso.lelit.com/uploads/attac ... a55efa.pdf

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Kávéházi csevegő

Hozzászólás Szerző: AVX »



Most akkor hadd kérdezzem meg, hogy, ha valaki ebbe a gépbe beépít egy PID-te, átnézi, esetleg még egy rézcső tuninggal is megbolondítja és a járulékos költségekkel együtt kér érte 100e Ft-ot, akkor az sok?
 

A használt kocsikból mindig olyat veszek, ami dugig van extrával.
Hogy miért? Azért mert azt senki sem fizeti meg pár év múlva.
 
Most ennél a kávéfőzőnél egyedi eset lépett fel, ugyanis a gyártó elcseszte az új modellt.
Emiatt kezdték el keresni a régi típust.
Megpróbáltunk behozni olcsóbb gépet, de sajnos a Tecnosystem nem lett nyerő.
Még nem adom fel.
Van még egy olasz gyártó, akivel próbálkozok, de sajnos nincs túl sok olyan, aki jó minőséget gyárt.
 
A Lelitet is próbáltam rábeszélni, hogy hozzanak ki egy olcsóbb modellt.
Elvileg van ilyen, de azt írták, hogy ezt csak amerikába szállítják.
Gondolom nincs CE-je.
http://espresso.lelit.com/product/3
 
Ezt 89900 Ft-ért tudnánk adni, ami kb megegyezik a jelenleg legolcsóbb helyen kínált GC-kal.
 
Ha festett lenne a háza és nem saválló, azzal további 10000 Ft-ot lehetne spórolni, tehát ha ezt a gépet átdolgoznánk, ez lehetne 79900 Ft. Az nagyon nyerő ár lenne.
A Tecnosystem is annyi lett volna, de sajnos az nem igazán jól sikerült példány. POD-ra viszont tökéletes.


Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Kávéházi csevegő

Hozzászólás Szerző: AVX »


Ha az ár jó, akkor ne gondolkozz, mert kereslet van és lesz is.
Ismerhetsz annyira, hogy ha belevágunk, akkor annak csak jó ára lehet.
Mi mikor itthon vettük, akkor tudtuk 79900 Ft-ért adni. Ha közvetlen vennénk, akkor még akár olcsóbb is lehetne.
Már csak az a kérdés, hogy akarom e. Nyomom a süketelést az alu paráról, közben meg ilyet forgalmazzak?
A lelit gépekből most többszörösét adjuk el, mint 1 éve  a GC-ból, amit 80 alatt adtunk, tehát tényleg van egy valós igény a rézbojleres gépekre.
 
A Lelit 91T ára is verhetetlen lesz.
LELIT Caffè Espresso Machine
LELIT pl91t Victoria
EUR 1.303,41
Iszonyat drágán árulják.
Ennyiért itthon nem lehetne eladni.
A mi árunk 219900 Ft lesz.

Avatar
veng123
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2014.01.02., csüt. 12:13
Értékelés: 30

Kávéházi csevegő

Hozzászólás Szerző: veng123 »



Dolgozok az ügyön.
Egy német raktárban van még egy nagyobb készlet állítólag.
Csak 1 tételben eladó, de ez nem kevés pénz.

Ha az ár jó, akkor ne gondolkozz, mert kereslet van és lesz is.

Válasz küldése

Vissza: “Kávés csevegő”