Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Képek, termékek, beszámolók, újdonságok

Moderátor: Hiccusz

Avatar
Hiccusz
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2013.08.21., szer. 10:16
Értékelés: 1380

Képek, termékek, beszámolók, újdonságok

Hozzászólás Szerző: Hiccusz »



Hat ez nagyon hangulatos szoba, lattam mar egypar zene hallgato szobat ahol nem szivessen toltottem volna tobb idot de ez igen szepen meg van csinalva es az a ket ablok tokeletes benne az igaz hogy az ajtot kerestem egy ideig de meglett.
Tokeltesek a szinek a szinmetria semmi felesleges dolog, ezt igy ahogy van el tudnam fogadni.

A kinézet szubjektív, az, hogy jól is szól, már nem. S ez (is) a lényeg.

Avatar
tottyi
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3284
Csatlakozott: 2013.06.19., szer. 16:37
Értékelés: 711
Tartózkodási hely: Šamorín

Képek, termékek, beszámolók, újdonságok

Hozzászólás Szerző: tottyi »


Artnovion szobaakusztikai tervező szoftver előtte-utána mérésekkel
Hat ez nagyon hangulatos szoba, lattam mar egypar zene hallgato szobat ahol nem szivessen toltottem volna tobb idot de ez igen szepen meg van csinalva es az a ket ablok tokeletes benne az igaz hogy az ajtot kerestem egy ideig de meglett.
Tokeltesek a szinek a szinmetria semmi felesleges dolog, ezt igy ahogy van el tudnam fogadni.
Audio PC | USB - Shunyata Research Sigma v2 | Chord Dave | Hangfalkabel - Valhalla Draco Reference V3 XLR | ATC SCM150ASL Pro | Tapkabel hangfalba (2x) - Valhalla AgPt-RXF HC | Betapkabel - Valhalla Draco V3/2HC R | Ethernet kabel: VIABLUE EP-7 SILVER RJ-45 CAT6A

Avatar
Hiccusz
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2013.08.21., szer. 10:16
Értékelés: 1380

Képek, termékek, beszámolók, újdonságok

Hozzászólás Szerző: Hiccusz »


Artnovion szobaakusztikai tervező szoftver előtte-utána mérésekkel










Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15215
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10366
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Képek, termékek, beszámolók, újdonságok

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »


Nekem Fapaci azt mondta és írta már korábban is(igaz a konkurencia termékére), hogy ezekkel a hangolhatókkal hangolni nem lehet. Ha valamit félreértettem bocs. Majd jön és megcáfol.
Félreértetted. Nem a hangolhatóságot kérdőjeleztem meg, hanem a működési tartományt, de nem ennél, hanem egy teljesen más terméknél. Az Artnovion Eiger hangolható basstrap más elven működik. Ez egy Helmholtz rezonátor, aminek munkapontja a mechanikai méretek, perforációk módosításával hangolható. A tájékoztatóban jelzett hangolási frekvencia reális lehet, de hogy egy szobába pontosan hány darabra van szükség ilyen panelekből, az általánosságban nem mondható ki, főleg a basszuscsapdák esetében, amikből minél több van egy helyiségben, annál hatásosabb lesz az eredmény. A széles sávú, közép és felső tartományban működő elnyelő paneleknél persze más a helyzet, azokból lehetséges túl sokat telepíteni, amivel rossz esetben túlcsillapíthatjuk a szobát. Az ideális mennyiség meghatározásához természetesen ismerni kell a szoba jellemzőit.

Online
Avatar
Roli80
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 986
Csatlakozott: 2013.09.13., pén. 11:36
Értékelés: 124

Képek, termékek, beszámolók, újdonságok

Hozzászólás Szerző: Roli80 »



Igen lehet, 3 állása van. 45Hz - 70Hz - 85Hz, Hiccusz mintha azt említette volna, hogy ezek általában a problémásabb frekvenciák. Ja és élőben eszméletlenül szép, ráccsal és nélküle egyaránt.
 
Off!
Halkan jegyzem meg, hogy szerintem szepinek pont ilyenekre lenne szüksége, nem pedig arra, hogy körberakja a szobáját 10 centis gyapottal, ami a mély problémáján nem sokat segít, de cserébe a magas és közép sávját elcseszi, rásegítve a kulimászra, ami a falon van. Biztos kellene jópár darab belőle, mert nagy a szoba és nem lenne olcsó, de mivel ez nem csak hobbi mozi, hanem üzleti demo szoba is egyben, lehet megérné a befektetés. Ezzel rendbe lehetne tenni a mélytartományt nála és akkor nem kellene a szubját megvágnia...
No offense!!

Nekem Fapaci azt mondta és írta már korábban is(igaz a konkurencia termékére), hogy ezekkel a hangolhatókkal hangolni nem lehet. Ha valamit félreértettem bocs. Majd jön és megcáfol.

Avatar
Cutler
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2883
Csatlakozott: 2009.01.25., vas. 20:21
Értékelés: 1389

Képek, termékek, beszámolók, újdonságok

Hozzászólás Szerző: Cutler »


Köszi az infót. És ebbōl menyi az ajánlott db szám egy 16nm-es szobába?
Lejjebb van infó, kb ekkora m2-re

Avatar
timcs
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 493
Csatlakozott: 2010.03.06., szomb. 12:37
Értékelés: 310

Képek, termékek, beszámolók, újdonságok

Hozzászólás Szerző: timcs »


Igen lehet, 3 állása van. 45Hz - 70Hz - 85Hz, Hiccusz mintha azt említette volna, hogy ezek általában a problémásabb frekvenciák. Ja és élőben eszméletlenül szép, ráccsal és nélküle egyaránt. Köszi az infót. És ebbōl menyi az ajánlott db szám egy 16nm-es szobába?

CD : Ayon CD1 
Amp : Pathos Classic One + Soundcare
Speak : Sonus Faber Olympica I
Cable : Audio Note AN-V, HarmonicTech Pro 11 plus
Power : PS Audio PPP, HarmonicTech Fantasy AC 10, Lessloss DFPC Original & Signature
Akusztikailag kezelt zeneszoba

Avatar
Cutler
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2883
Csatlakozott: 2009.01.25., vas. 20:21
Értékelés: 1389

Képek, termékek, beszámolók, újdonságok

Hozzászólás Szerző: Cutler »


A hangolható bass trapot lehet alitani használat közben, vagy rendeléskor eleve specifikálni kell, hogy a megaeott 3 frekvenciából melyiken mūködjön a leghatásosabban? Köszi a választ.Igen lehet, 3 állása van. 45Hz - 70Hz - 85Hz, Hiccusz mintha azt említette volna, hogy ezek általában a problémásabb frekvenciák. Ja és élőben eszméletlenül szép, ráccsal és nélküle egyaránt.  
Off!
Halkan jegyzem meg, hogy szerintem szepinek pont ilyenekre lenne szüksége, nem pedig arra, hogy körberakja a szobáját 10 centis gyapottal, ami a mély problémáján nem sokat segít, de cserébe a magas és közép sávját elcseszi, rásegítve a kulimászra, ami a falon van. Biztos kellene jópár darab belőle, mert nagy a szoba és nem lenne olcsó, de mivel ez nem csak hobbi mozi, hanem üzleti demo szoba is egyben, lehet megérné a befektetés. Ezzel rendbe lehetne tenni a mélytartományt nála és akkor nem kellene a szubját megvágnia...
No offense!!

Avatar
timcs
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 493
Csatlakozott: 2010.03.06., szomb. 12:37
Értékelés: 310

Képek, termékek, beszámolók, újdonságok

Hozzászólás Szerző: timcs »

A hangolható bass trapot lehet alitani használat közben, vagy rendeléskor eleve specifikálni kell, hogy a megaeott 3 frekvenciából melyiken mūködjön a leghatásosabban? Köszi a választ.

CD : Ayon CD1 
Amp : Pathos Classic One + Soundcare
Speak : Sonus Faber Olympica I
Cable : Audio Note AN-V, HarmonicTech Pro 11 plus
Power : PS Audio PPP, HarmonicTech Fantasy AC 10, Lessloss DFPC Original & Signature
Akusztikailag kezelt zeneszoba

Online
Avatar
-KP-
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5745
Csatlakozott: 2003.06.02., hétf. 23:53
Értékelés: 1551
Tartózkodási hely: Bonyhád

Képek, termékek, beszámolók, újdonságok

Hozzászólás Szerző: -KP- »


A "hagyományos gyapot alapú társaik" alatt pontosan mit értesz? 10-20-30 cm vastag, nagy sűrűségű gyapottal töltött, szövettel borított sarok vagy fali panelt?
 
Igen.

Avatar
Hiccusz
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2013.08.21., szer. 10:16
Értékelés: 1380

Képek, termékek, beszámolók, újdonságok

Hozzászólás Szerző: Hiccusz »


Avatar
Hiccusz
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2013.08.21., szer. 10:16
Értékelés: 1380

Képek, termékek, beszámolók, újdonságok

Hozzászólás Szerző: Hiccusz »


Akármelyikből, ahogy nézem eléggé hasonlóak, kivéve a hangolhatót. És ugye van ami 60 centis, van ami 120 centis. Vajon hatékonyabban elnyelők a hagyományos gyapot alapú társaiknál?Átlagos belmagasságnál, amúgy megfelelő szobaakusztikai kezelés részeként, 15-20 m² alapterületetig a 120 x 60 cm-es kivitelből 2 db elég lehet. Csak nem szabad őket ragasztani, hanem a klippes megoldással feltenni őket, hogy légrés maradhasson a panel és a falfelület között! A "hagyományos gyapot alapú társaik" alatt pontosan mit értesz? 10-20-30 cm vastag, nagy sűrűségű gyapottal töltött, szövettel borított sarok vagy fali panelt?

Online
Avatar
-KP-
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5745
Csatlakozott: 2003.06.02., hétf. 23:53
Értékelés: 1551
Tartózkodási hely: Bonyhád

Képek, termékek, beszámolók, újdonságok

Hozzászólás Szerző: -KP- »


Melyekből?
 
Akármelyikből, ahogy nézem eléggé hasonlóak, kivéve a hangolhatót. És ugye van ami 60 centis, van ami 120 centis. Vajon hatékonyabban elnyelők a hagyományos gyapot alapú társaiknál?

Avatar
Hiccusz
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2013.08.21., szer. 10:16
Értékelés: 1380

Képek, termékek, beszámolók, újdonságok

Hozzászólás Szerző: Hiccusz »


Ezekből?Melyekből?

Online
Avatar
-KP-
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5745
Csatlakozott: 2003.06.02., hétf. 23:53
Értékelés: 1551
Tartózkodási hely: Bonyhád

Képek, termékek, beszámolók, újdonságok

Hozzászólás Szerző: -KP- »

Ezekből hány darab ajánlott egy átlagos 20-30nm szobába? 

Avatar
Hiccusz
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2013.08.21., szer. 10:16
Értékelés: 1380

Képek, termékek, beszámolók, újdonságok

Hozzászólás Szerző: Hiccusz »


Az akusztikai előadás alatt és után is sokan kérdeztétek, mennyibe kerülnek az Artnovion basszuscsapdáink. Íme:
 
Basszuscsapdák
 
Verona W Bass Trap 2.0, 10 színben, 2 db/doboz, 467 – 555 EUR/doboz + áfa
Működési spektruma: 45Hz - 250Hz
Méret: 1190 x 595 x 58 mm
Működési elv: dupla membrán
Telepíthetőség: falra, mennyezetre vagy sarokba
 
Komodo W Bass Trap 2.0, 10 színben, 2 db/doboz, 454 – 542 EUR/doboz + áfa
Működési spektruma: 45Hz - 250Hz
Méret: 1190 x 595 x 58 mm
Működési elv: dupla membrán
Telepíthetőség: falra, mennyezetre vagy sarokba
 
Merida W Bass Trap 2.0, 10 színben, 2 db/doboz, 405 – 484 EUR/doboz + áfa
Működési spektruma: 65Hz - 125Hz
Méret: 1190 x 595 x 58 mm
Működési elv: dupla membrán
Telepíthetőség: falra, mennyezetre vagy sarokba
 
Verona W Bass Trap HP (high performance), 6 színben, 2 db/doboz, 318 – 328 EUR/doboz + áfa
Működési spektruma: 45Hz - 125Hz
Méret: 595 x 595 x 129 mm
Működési elv: nagyobb hatásfokú dupla membrán
Telepíthetőség: sarokba
 
Komodo W Bass Trap HP (high performance), 6 színben, 2 db/doboz, 310 – 320 EUR/doboz + áfa
Működési spektruma: 45Hz - 125Hz
Méret: 595 x 595 x 129 mm
Működési elv: nagyobb hatásfokú dupla membrán
Telepíthetőség: sarokba
 
Merida W Bass Trap HP (high performance), 6 színben, 2 db/doboz, 302 – 304 EUR/doboz + áfa
Működési spektruma: 45Hz - 125Hz
Méret: 595 x 595 x 129 mm
Működési elv: nagyobb hatásfokú dupla membrán
Telepíthetőség: sarokba
 
Eiger W Bass Trap HP, 5 színben, 1 db/doboz, 181 – 185 EUR/doboz + áfa
Működési spektruma: 45Hz - 125Hz
Méret: 595 x 595 x 201 mm
Működési elv: dupla membrán (nyomás-sebesség + Helmholtz)
Telepíthetőség: sarokba
 
Eiger W hangolható Bass Trap, 5 színben, 1 db/doboz, 218 – 221 EUR/doboz + áfa
Működési spektruma: 45Hz - 70Hz - 85Hz
Méret: 595 x 595 x 129 mm
Működési elv: hangolható Helmholtz + dupla perforált membrán
Telepíthetőség: sarokba
 
 

Avatar
KR-ACOUSTIC
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2874
Csatlakozott: 2014.03.16., vas. 11:33
Értékelés: 1475

Képek, termékek, beszámolók, újdonságok

Hozzászólás Szerző: KR-ACOUSTIC »



Sejtettem, hogy tőled indult. Az anyacég mit szól ahhoz, hogy a termékei általad máshol is életre kelnek? Biztos vagyok abban, hogy Krisztián egy reggel nem úgy kelt fel, hogy kávé után neki ült a számítógépének, találomra beírt valamit a keresőbe, ekkor váratlanul akusztikai panelek jöttek fel, esetleg a Vicoustic honlapja és a jövőben bízva, elkezdte azokat raktárra gyártani, hogy valakinek biztosan kell majd.
Abban igazad van, hogy a célhoz kell igazítani az anyag használatot, de egy olyan cég aki feltalálta pl. a hullám akusztikai elemet, béndzsábbak mint Te? Ők könnyű szivacsot használnak, te nehéz betont? Nyilván mindkettő alkalmas akusztikai beavatkozásra, az is nyilván való, hogy nem széles spektrumban fejtik ki hatásukat, ezért szerintem van helye a könnyű szivacsnak is.
Az erősítők szerintem nem jó példa. Én nem láttam még 3 nagyon hasonló kinézetű készüléket (erre a gyártók azért odafigyelnek), eltérő beltartalommal.  Olyat viszont igen, hogy másképp néztek ki és más volt a beltartalmuk is. A TX-RZ 3100 és a SC-Lx 901 kívülről különböznek, a beltartalmuk egyforma, de azt is tudjuk, hogy egy cég a kettő. Az eredetihez képest a kínai bmv -nek is más a beltartalma ...

 
Semmi nem Lacitól ered!
Önszántábolól kezdett el segíteni nekem anno ,azt hogy sok panelt átbeszéltük, hogy mi is kellene bele úgy érzem jól tettük.Én is anno a szivacsot használtam főleg,de igazi mély hangokra nem volt alkalmas, illetve elértük a nagy súlyú paneleket amik jól működnek sarkokban ,de ezt ne itt írjuk már meg ,én nem Hiccus boltját akarom rontani, reagáltam a ceccil gyerek beírására ,ennyi !
 
Amúgy tényleg jól néznek ki a panelek, GRAT hozzá !!!

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15215
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10366
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Képek, termékek, beszámolók, újdonságok

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »


Sejtettem, hogy tőled indult. Az anyacég mit szól ahhoz, hogy a termékei általad máshol is életre kelnek? Biztos vagyok abban, hogy Krisztián egy reggel nem úgy kelt fel, hogy kávé után neki ült a számítógépének, találomra beírt valamit a keresőbe, ekkor váratlanul akusztikai panelek jöttek fel, esetleg a Vicoustic honlapja és a jövőben bízva, elkezdte azokat raktárra gyártani, hogy valakinek biztosan kell majd.
Szokásodhoz hűen rosszul sejtetted, sőt kb az ellenkezője az igaz, de Krisztián majd leírja a saját történetét, ha akarja, ebben én nem vagyok kompetens. De azt áruld már el nekem, hogy az általam nem túl jónak gondolt termékeket mégis miért "kelteném életre" (már ha lenne ilyen képességem)? Sem Vicoustic, sem hozzá hasonló konkrét termékeket nem ajánlottam soha senkinek, ezután sem fogok. Én csak azt mondom meg, milyen anyagból mennyi és hova kell. Hogy ezt kinézetre hogyan oldják meg, honnan szerzik be, ahhoz nekem nincs közöm. A fizika szerencsére nem foglalkozik azzal, hogy az akusztikai panelt homogén fehér textíliával, vagy napszemüveges táncoló banánokkal díszített lepedővel tekerjük be. Az ásványgyapot ásványgyapot marad, akármilyen logót is biggyesztünk rá.

Avatar
feherlaci
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1438
Csatlakozott: 2006.01.12., csüt. 19:25
Értékelés: 433

Képek, termékek, beszámolók, újdonságok

Hozzászólás Szerző: feherlaci »


Kezd furcsa irányba menni ez a csevej. Jómagam a Vicoustic egyetlen termékéről írtam néhány napja, a cégnek van még kb 80 más típusa. Véleményem közülük sokról van, mivel egykor a teljes palettával volt dolgom (mikor a magyar képviselet belecsapott a bizniszbe, éppen náluk dolgoztam tanácsadóként), de ennek a témának nem itt van a helye. És igen, az "utánzat" lehet hatékonyabb az "eredetinél", ha a célnak inkább megfelelő anyaghasználattal élünk, miközben a kinézetet esetleg megtartjuk. A Vicoustic által használt könnyű szivacsok a szép design ellenére sok akusztikai feladatra alkalmatlanok. Akusztikai panelek esetében amúgy is elég fura utánzást kifogásolni, mivel a piacon egyre sűrűbben tolongó cégek termékei eléggé hasonlóak, itt nagy csodát ritkán lehet látni. Ha így nézzük, két erősítő is egymás koppintása, mivel ugyanolyan színűek, azonos a méretük, ugyanolyan csatlakozókat találunk a fenekükön, akár még a gombok is hasonlóan vannak elrendezve rajtuk, de a valós műszaki tartalom a felületes szemlélő tekintete elől rejtve marad.
Sejtettem, hogy tőled indult. Az anyacég mit szól ahhoz, hogy a termékei általad máshol is életre kelnek? Biztos vagyok abban, hogy Krisztián egy reggel nem úgy kelt fel, hogy kávé után neki ült a számítógépének, találomra beírt valamit a keresőbe, ekkor váratlanul akusztikai panelek jöttek fel, esetleg a Vicoustic honlapja és a jövőben bízva, elkezdte azokat raktárra gyártani, hogy valakinek biztosan kell majd.
Abban igazad van, hogy a célhoz kell igazítani az anyag használatot, de egy olyan cég aki feltalálta pl. a hullám akusztikai elemet, béndzsábbak mint Te? Ők könnyű szivacsot használnak, te nehéz betont? Nyilván mindkettő alkalmas akusztikai beavatkozásra, az is nyilván való, hogy nem széles spektrumban fejtik ki hatásukat, ezért szerintem van helye a könnyű szivacsnak is.
Az erősítők szerintem nem jó példa. Én nem láttam még 3 nagyon hasonló kinézetű készüléket (erre a gyártók azért odafigyelnek), eltérő beltartalommal.  Olyat viszont igen, hogy másképp néztek ki és más volt a beltartalmuk is. A TX-RZ 3100 és a SC-Lx 901 kívülről különböznek, a beltartalmuk egyforma, de azt is tudjuk, hogy egy cég a kettő. Az eredetihez képest a kínai bmv -nek is más a beltartalma ...

Avatar
Cutler
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2883
Csatlakozott: 2009.01.25., vas. 20:21
Értékelés: 1389

Képek, termékek, beszámolók, újdonságok

Hozzászólás Szerző: Cutler »


És igen, az "utánzat" lehet hatékonyabb az "eredetinél", ha a célnak inkább megfelelő anyaghasználattal élünk, miközben a kinézetet esetleg megtartjuk.
Ez megnyugtatólag hat

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15215
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10366
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Képek, termékek, beszámolók, újdonságok

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »



Nekem meg az merült fel, ha a Vicoustic termékei sem tudják az általuk ígérteket, akkor az utánzattól mit is lehet elvárni?
Vagy itt az van, hogy a másolat, az jobb az eredetinél? Mert ezt fapaci mérései is igazolják! Míg a Vicoustic esetében fapaci és az általa említett Alabárdos Zsuzsa mérései is azt mutatják, hogy azok hatástalanok. Ha ez így van, akkor viszont KR-ACOUSTIC termékeit piedesztára lehet emelni.

Kezd furcsa irányba menni ez a csevej. Jómagam a Vicoustic egyetlen termékéről írtam néhány napja, a cégnek van még kb 80 más típusa. Véleményem közülük sokról van, mivel egykor a teljes palettával volt dolgom (mikor a magyar képviselet belecsapott a bizniszbe, éppen náluk dolgoztam tanácsadóként), de ennek a témának nem itt van a helye. És igen, az "utánzat" lehet hatékonyabb az "eredetinél", ha a célnak inkább megfelelő anyaghasználattal élünk, miközben a kinézetet esetleg megtartjuk. A Vicoustic által használt könnyű szivacsok a szép design ellenére sok akusztikai feladatra alkalmatlanok. Akusztikai panelek esetében amúgy is elég fura utánzást kifogásolni, mivel a piacon egyre sűrűbben tolongó cégek termékei eléggé hasonlóak, itt nagy csodát ritkán lehet látni. Ha így nézzük, két erősítő is egymás koppintása, mivel ugyanolyan színűek, azonos a méretük, ugyanolyan csatlakozókat találunk a fenekükön, akár még a gombok is hasonlóan vannak elrendezve rajtuk, de a valós műszaki tartalom a felületes szemlélő tekintete elől rejtve marad.

Avatar
Cutler
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2883
Csatlakozott: 2009.01.25., vas. 20:21
Értékelés: 1389

Képek, termékek, beszámolók, újdonságok

Hozzászólás Szerző: Cutler »



Vitázásotok miatt ránéztem a szóban forgó cég honlapjára és a referencia munkáidra. Én is azt látom, hogy a termékeitek között, kísértetiesen nagy a hasonlóság ...
 
Nekem meg az merült fel, ha a Vicoustic termékei sem tudják az általuk ígérteket, akkor az utánzattól mit is lehet elvárni?Vagy itt az van, hogy a másolat, az jobb az eredetinél? Mert ezt fapaci mérései is igazolják! Míg a Vicoustic esetében fapaci és az általa említett Alabárdos Zsuzsa mérései is azt mutatják, hogy azok hatástalanok. Ha ez így van, akkor viszont KR-ACOUSTIC termékeit piedesztára lehet emelni.

Avatar
feherlaci
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1438
Csatlakozott: 2006.01.12., csüt. 19:25
Értékelés: 433

Képek, termékek, beszámolók, újdonságok

Hozzászólás Szerző: feherlaci »


És nem egyedi egy panelem sem? Ezt biztos Te jobban tudod.
Vitázásotok miatt ránéztem a szóban forgó cég honlapjára és a referencia munkáidra. Én is azt látom, hogy a termékeitek között, kísértetiesen nagy a hasonlóság ... 

Avatar
cecil
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 263
Csatlakozott: 2016.11.01., kedd 20:14
Értékelés: 120

Képek, termékek, beszámolók, újdonságok

Hozzászólás Szerző: cecil »



Neked ez nem tetszik ,nekem meg a Te hozzáállásod!!! Úgy ,hogy én sosem szóltam be neked,most igen megtettem joggal. Nem teszik? Nekem sem sok minden!
És nem egyedi egy panelem sem? Ezt biztos Te jobban tudod.De ha ennyire szúrja a szemed, akkor folytassuk privátban, vagy Fb csoportban ,vagy személyesen !
Bocs Hiccus az off-ért, ha kell töröld !
 
Igen Fb csoportban ez megy és igen ,inkább leszek egy "tróger huligán", mint egy beszóló kiskutya!

 
Látom még mindig nem érted... vagy üldözési mániád van... arra próbáltam utalni hogy majd jönnek a extra kívánságok milyen designt gyárts le... de látom te mindenképp a rosszat akarod beleképzelni a hozzászólásomba... egészségedre akkor, én itt kiszállnék

Avatar
KR-ACOUSTIC
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2874
Csatlakozott: 2014.03.16., vas. 11:33
Értékelés: 1475

Képek, termékek, beszámolók, újdonságok

Hozzászólás Szerző: KR-ACOUSTIC »



itt is??? ezt nem nagyon értem...
 
Nem leszóltam a paneleid... nem tudom ebből miért következtetsz arra... annyit mondtam hogy lehet megint új ötleteket meríteni ezen eléggé designos panelcsaládból... azért azt valljuk be ha már így rám förmedtél hogy egyik design amit kínálsz se saját ötlet...
 
Amúgy meg a paraszt és szánalmas jelzőket tartsd meg másnak ha kérhetlek... lehet a FB csoportban a cimbik csípik a tróger stílusod (számomra ez nem egyenlő az általad mindig felhozott szívemen a számon stílussal) én köszönöm nem...

Neked ez nem tetszik ,nekem meg a Te hozzáállásod!!! Úgy ,hogy én sosem szóltam be neked,most igen megtettem joggal. Nem teszik? Nekem sem sok minden!
És nem egyedi egy panelem sem? Ezt biztos Te jobban tudod.De ha ennyire szúrja a szemed, akkor folytassuk privátban, vagy Fb csoportban ,vagy személyesen !
Bocs Hiccus az off-ért, ha kell töröld !
 
Igen Fb csoportban ez megy és igen ,inkább leszek egy "tróger huligán", mint egy beszóló kiskutya!

Válasz küldése

Vissza: “DREAMCINEMA”