Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Sütés-főzés

Avatar
Arpi82
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 307
Csatlakozott: 2009.02.08., vas. 21:41
Értékelés: 120

Re: Sütés-főzés

Hozzászólás Szerző: Arpi82 »

Na, most kövezzetek meg. Inkább újhullámos mint autentikus de szerintünk szuper. Szalonnával - hagymával indítom, aztán megy bele egy kis kolbász vékony karikákra vágva. Ha ez alakul akkor mehet a paprika, meg egy kis cukkini. 😁 Só-bors-paprika - őrölt kömény. A vége felé paradicsom, meg egy kis debreceni félbe vágva, ha valaki nem szereti nem vesz belőle. Én igy csinálom. Ahány ház annyi szokás. 👍
IMG_20210626_124239.jpg
IMG_20210626_122459.jpg
Naim Nd5xs2 ---->Naim Supernait 2 ---->Dynaudio Special 25

 

Avatar
Lemmy9.1
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 864
Csatlakozott: 2020.05.18., hétf. 08:51
Értékelés: 579

Re: Sütés-főzés

Hozzászólás Szerző: Lemmy9.1 »

Mi így. :
Fokhagyma, oregánó (!), szalonna, 45:45:10% paprika - para - hagyma kombó, (a paradicsom forrázva héja nélkül) só, pirospaprika, késhegynyi fahéj, sok kolbász, virsli. Nagyon apróra vágjuk, útálom az oriás paprikadarabokat, öklendezek tőle. :D
Szerintem!

Online
Avatar
zoli73
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3746
Csatlakozott: 2010.01.16., szomb. 22:11
Értékelés: 2349
Tartózkodási hely: 2465

Re: Sütés-főzés

Hozzászólás Szerző: zoli73 »

Sajnos vagy nem, de én nem szeretem a lecsót. Számomra a főtt/sült paradicsom és paprika vállalhatatlan.
Nyersen viszont mindkettőt imádom, különösen a csípős paprikát, sőt túlzottan is.
Apropó csípős paprika, a lecsó csípősen vagy nem csípősen az igazi?
MoFi - Funk Firm - "Palotás" phono - Audio Research - JBL - Neotech - LessLoss - WireWorld - UsaAudio

Online
Avatar
Vasti
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 858
Csatlakozott: 2007.09.15., szomb. 22:57
Értékelés: 307
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Sütés-főzés

Hozzászólás Szerző: Vasti »

stx írta:
2023.09.16., szomb. 14:01
Szerintem, vesszünk össze, mi az ideális hagyma/paprika/paradicsom arány. :D
Szerintem 1:2:valamennyi ;-)
Mert a paradicsomok nagyon különbözőek: mennyire húsosak, és milyen kemény a húsuk?
Én inkább teszek bele "valamennyi" paradicsomot, aztán mellé valami jófajta sűrített paradicsomot (Passata) , és azzal főzögetem...
Fokhagyma: mindenbe :-)
Én újabban teszek bele (nem kinevetni, kipróbálni! ;-) egy kis majoránnát, és lestyánt is! A lestyán nálam a második fokhagyma, mert azt csak majdnem mindenbe teszem bele ;-)

Online
Avatar
fererencz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1284
Csatlakozott: 2017.07.10., hétf. 10:30
Értékelés: 773
Tartózkodási hely: Kápolna

Re: Sütés-főzés

Hozzászólás Szerző: fererencz »

stx írta:
2023.09.16., szomb. 14:01
Lecsó. Most rotyog.
Szerintem, vesszünk össze, mi az ideális hagyma/paprika/paradicsom arány. :D
1:2:2 +/- 50%. :D
Én szoktam bele tenni kicsi fokhagymát, és egy késhegynyi őrölt köményt is.
Nem szotkam hibázni.

Avatar
stx
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 746
Csatlakozott: 2011.06.15., szer. 09:13
Értékelés: 358
Tartózkodási hely: Csonka-Magyarország, Középfölde
Kapcsolat:

Re: Sütés-főzés

Hozzászólás Szerző: stx »

Lecsó. Most rotyog.
Szerintem, vesszünk össze, mi az ideális hagyma/paprika/paradicsom arány. :D

Online
Avatar
Vasti
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 858
Csatlakozott: 2007.09.15., szomb. 22:57
Értékelés: 307
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Sütés-főzés

Hozzászólás Szerző: Vasti »

-CB- írta:
2023.09.06., szer. 16:15
Az ipari fritőzben sokkal több az olaj, nem hűti le pár adag krumpli, vagy hús. Ráadásul nem találomra van beállítva a hőfok.
Így van, és ez a lényeg.
Mint sok bevándorló ;-) , én is lehúztam jó régen 2,5 évet a McDonald's konyhán (imádtam amúgy, vidám fiatal társaság, sok meló, móka és kacagás egész nap az állati hajtás ellenére - szerencsém volt, jó helyre vetődtem, a legtöbb nem ilyen)
A krumplis fritukban kb. 14l olaj van (vagy 15l, már nem emlékszem pontosan hogy egy karton 7 vagy 7,5 literes volt - a húsos fritukba egy kartonnal ment, a krumplisokba kettő) , a hőmérséklet ha jól emlékszem 172 vagy 175 fokra beállítva. Ebbe dob bele a dolgozó fél-egy kiló krumplit, és ahogy hűlne az olaj, alulról már kapja is a nem kis teljesítményű fűtéssel a kompenzálást, szóval 1-2 foknál többel nem esik vissza a hőmérséklete!
Ráadásul igen komoly szűrőrendszer van alul ezekben az olajsütőkben (meki) , X sütési ciklus után leszivattyúzza bele az olajat, átszűri többször, és visszatölti - olyan, mint az új (mert az olaj gyors elhasználódásának egyik oka az, hogy égnek a benne lévő koszok) + folyamatos kontroll (műszer és tesztcsík) , ha elhasználódott, csere.
Egyébként ránézésre sima étolaj ment a sütőkbe: hogy milyen arányban volt abban napraforgó, repce stb. olaj azt nem tudom, de régebben hallottam olyan mendemondákat, hogy a mekis krumpli valami ördögi anyagban sül, ami hidegen kemény és fehér, mint egy kocka margarin. Na, ez nem igaz ;-)

A grillek is igen komolyak, nem tudom, hány 100 kiló egy olyan állat... A mélyhűtött kicsi hamburger hús valami 40mp alatt sül meg, a nagy húsoknak meg emlékeim szerint nem egészen két perc kell :-) Alul-felül állat vaskos lapok, a hőmérséklet szintén atom pontosan beállítva, amit tart is, és a felső rész magassága is. A frissen elkészült hús komolyan mondom, hogy meglehetősen finom (...ha a dolgozó nem lusta, és időben leszedi - mert ugye pl. a kis húsoknál ha nem állsz ott leszedésre készen, amikor nyílik a felső rész, és nem kapkodod le másodperceken belül, már összesül a hús, szemmel láthatóan!)

A baj az, hogy igen ritkán kap a vevő "ehetően" friss cuccot, igazán frisset meg szinte soha, mert olyan a technológia. A húsok elkészülnek, mennek egy melegen tartóba, ahol eléggé megpusztulnak, X idő után ki kellene dobni őket, de általában még egy "ciklust" rányom a dolgozó. Meg a többi holmit is (sajt, saláta) ki kellene időnként dobni...
Ha valami óriási szerencse folytán kikerül egy olyan szendvics, amiben minden friss, a buci belső felületei még ropogósak, a hús frissen és időben leszedve kerül bele a grillről, a saláta is friss, a sajt sem órák óta punnyad a melegben, stb. stb., akkor tök finom tud lenni egy mekis szendvics (elég sok ilyet ettem a szünetekben - ha tudtuk hogy megyünk szünetre X idő múlva, már készítettük elő a holmikat egy JÓ mekis kajáláshoz ;-)
De vendég olyat ritkán kap sajnos :-(
Havonta kb. egyszer azért út közben valahol betévedünk a mekibe, szerintem kiidegelem a családot, mert a mai napit "szakmai szemmel" elemezgetem az elénk rakott akármiket, és hogy milyen kicsit (vagy éppen milyen sokon) múlott, hogy nem teljesen jó, amit eszünk ;-)
Nagy különbség van egyébként a mekik között, vannak egészen jók, és nagyon vacakok. A miénk szerintem igen jó volt, amennyire egy meki csak lehetett, mert az étteremvezető nem volt hajlandó "bármeddig" elmenni. Nálunk tényleg ment a kukába, ami odáig jutott már, és a dolgozókat is erősen megválogatta, mert megtehette, volt jelentkező elég... Megnézve a neten az egyik legjobb értékelésű meki, pedig iszonyú forgalmas.

Bocs, egy kicsit elkanyarodtam a hasábburgonyától ;-)

Ja, egyébként még mindig azt mondom, hogy inkább egy jófajta mirelit, mint a 10 ismeretlenes egyenlet (milyen alapanyagból, mennyi ideig áztatva, mennyi ideig főzve, mennyi ideig sütve, stb.)

Nekem van egy magas falú 20 centis rozsdamentes serpenyőm, pont akkora, mint a főzőlap legnagyobb mezője. Bele egy liter olaj, maxigáz, amikor elérte a 175 fokot az olaj (van hőmérőm) , akkor bele kb. 35 deka krumpli (Iglo-t szoktam venni, 700g egy zacskó, annak a felét sütöm egyszerre) , maradhat a maximális teljesítmény alatta, mert igényli. Mire túlmelegedne az olaj, meg is sül, mehet a következő adag. Ennél jobbat házilag szerintem nem nagyon lehet.
Ami sütőben készül, az eleve nem is lehet "Pommes Frites"... Olaj nélkül sütve még pl. a legjobb, sütőben IS süthető Pommes is egy száraz, ízetlen vacak lesz. Kell neki az olaj, az attól olyan, amilyen.

Online
Avatar
zoli73
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3746
Csatlakozott: 2010.01.16., szomb. 22:11
Értékelés: 2349
Tartózkodási hely: 2465

Re: Sütés-főzés

Hozzászólás Szerző: zoli73 »

Ehhez az olaj vs. Zsír témájához nekem is volna némi hozzáfűzni valóm.
Csak hogy kicsit bonyolítsam a helyzetet elárulom, hogy Mi kukoricaolajat használunk sütéshez.
Jobban bírja a hevítést, mint a napraforgó olaj, és tényleg semmiféle mellékíze, utóíze, szaga nincs.
Sokkal több húst ki lehet benne sütni, mint a napraforgó olajban, anélkül, hogy égne, füstölne.
Hozzáteszem, a hazai napraforgó olaj gyártók nagyon értik fényezni magukat, hogy Ők milyen magas minőségű olajat álítanak elő. Hát sajnos nem, inkább csak középszerűek.
Honnan szerzem be a kukorica olajat? Nos szerencsém van, Ausztriában dolgozom, és ott ugyanúgy, ugyanannyiért rendelkezésre áll, mint a napraforgó olaj. Sőt, még repceolajat is választhatsz, kicsit olcsóbban a másik kettőnél, de az nekem nem ízlik, alapjáraton van valamilyen szaga, amit nem bírok.
Nagyüzemi konyhákon rendszerint ez utóbbit használják. A munkámból kifolyólag jártam néhányban, láttam, hogy 25 literes bádog hordókban érkezik.
A háború miatti gabona, és napraforgó hiány miatt, az ausztriai gyorséttermek(McDonalds, BurgerKing,stb.) is vállaltan a repceolajra álltak át, és ma is azt használják.
Szóval nálunk a kukorica olaj lett a befutó, főzünk is vele, de nem mindent. Például a Marhalábszár pörköltet disznózsírral készítem, még ha ez sokakat meg is botránkoztat, de még sok minden mást is.
MoFi - Funk Firm - "Palotás" phono - Audio Research - JBL - Neotech - LessLoss - WireWorld - UsaAudio

Online
Avatar
zoli73
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3746
Csatlakozott: 2010.01.16., szomb. 22:11
Értékelés: 2349
Tartózkodási hely: 2465

Re: Sütés-főzés

Hozzászólás Szerző: zoli73 »

Ma a család a grillezés mellett döntött.
A multkor kapott instrukciók alapján, próbáltam valamilyen minőségibb faszenet beszerezni, illetve a begyújtó folyadékot kiváltani valami tisztább anyagra.
Hirtelen felindulásból, a képeken látható anyagokat találtam. A korábban használt faszenek, ill. brikett meg sem közelítették ezt a minőséget. Elég könnyen begyulladt, teljesen füstmentesen és hosszan égett, így kevesebb is elég volt, mint a mindenhol elérhető, olcsó, poros faszenekből.
A begyújtó kockák miatt semilyen kellemetlen szag, mellékíz nem tapasztalható.
Köszönöm mindenkinek a tanácsokat!
Csatolmányok
20230910_102011.jpg
20230910_102023.jpg
20230910_101953.jpg
MoFi - Funk Firm - "Palotás" phono - Audio Research - JBL - Neotech - LessLoss - WireWorld - UsaAudio

Avatar
mezzo
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2009.10.15., csüt. 16:54
Értékelés: 103
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sütés-főzés

Hozzászólás Szerző: mezzo »

Alex_Aston írta:
2023.09.06., szer. 19:00
Kókusz olaj azért is sokkal jobb, mint az olaj, mert szagtalan. Amikor sütsz vele, csak az étel illatát érzed, semmi mást. Nem lesz büdös tőle a fél lakás, es amikor eszel, akkor nem lesz semminek sem olajos mellékíze. Tovább bírja, mint az olaj, többször használható. És mindemellett egészségesebb is.
Csak óvatosan a kókuszzsírral. Néhány évvel ezelőtt nálunk egyszer kigyulladt a főzőlapon miközben melegítettük. Tehát a nagy hőfokot nem annyira bírja. Nem volt senki mellette, csak lángok "játékára" lettem figyelmes. Már a páraelszívót csapkodták a lángok amúgy.

Nagy mennyiségben már jó ideje nem használjuk, tehát bő kókuszzsírban semmit sem sütünk, más olajban sem. Nem eszünk semmi ilyesmit. Kisebb mennyiségben is van kókusz illata és kókusz íze. Pl. tonhal steaket szívesen sütök vele, mert jól áll a halnak. De mondjuk egy rántotta alá nem kellemes- ami persze ízlés kérdése is. Süteményben annál érdekesebb tud lenni, palacsintát is lehet vele sütni, pont a kókuszos aromája miatt. De azt mondani rá, hogy íztelen és szagtalan lenne - akkor ott inkább az érzékszervekben van a hiba :smile53:

Egyáltalán nem egészséges attól mert növényi (az úgy nevezett extra szűz kókuszzsír sem) - ez egy városi legenda, azokból az időkből, amikor felkapták. Ha jobban utána nézel, akkor pont annyira az, mint a disznózsír. Ettől még jópofa és van helye a konyhában, mint sok más zsírnak. Élvezeti értéke van. Az extra szűz olivaolajnak nincs jelenleg semmilyen alternatívája.

Online
Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12627
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7304
Tartózkodási hely: Szentendre

Re: Sütés-főzés

Hozzászólás Szerző: Vinkler »

tamagaba írta:
2023.09.06., szer. 19:27
És ugyanúgy mehet frituba?
Persze.
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Avatar
tamagaba
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1341
Csatlakozott: 2021.11.07., vas. 18:03
Értékelés: 595
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Sütés-főzés

Hozzászólás Szerző: tamagaba »

És ugyanúgy mehet frituba?
... Mire jó a kerekes kút? Oda lehet tolni, ahol víz van - Hofi Géza ...

Online
Avatar
Alex_Aston
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4394
Csatlakozott: 2020.08.03., hétf. 16:25
Értékelés: 2381

Re: Sütés-főzés

Hozzászólás Szerző: Alex_Aston »

tamagaba írta:
2023.09.06., szer. 18:07
Vinkler írta:
2023.09.06., szer. 17:53
Én itthon kókuszzsírban sütök az is magasabb hőmérsékleten tud dolgozni, mint egy hagyományos napraforgó olaj.
Ajaj nekem arról a Bounty jut az eszembe :D
Nem akarok olyan rántotthúst meg krumplit enni :ohnoohnoohno:
Ezek szerint sosem próbáltad.
Pedig nem is állhatnál távolabb az igazságtól ezzel a kijelentéssel.

Kókusz olaj azért is sokkal jobb, mint az olaj, mert szagtalan. Amikor sütsz vele, csak az étel illatát érzed, semmi mást. Nem lesz büdös tőle a fél lakás, es amikor eszel, akkor nem lesz semminek sem olajos mellékíze. Tovább bírja, mint az olaj, többször használható. És mindemellett egészségesebb is.
Viszont többé kerül.

Valamit, valamiért.

Mi itthon lassan egy évizede száműztük a napraforgó olajat itthon.
Csak a Marantz! :-D

Online
Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12627
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7304
Tartózkodási hely: Szentendre

Re: Sütés-főzés

Hozzászólás Szerző: Vinkler »

tamagaba írta:
2023.09.06., szer. 18:07
Vinkler írta:
2023.09.06., szer. 17:53
Én itthon kókuszzsírban sütök az is magasabb hőmérsékleten tud dolgozni, mint egy hagyományos napraforgó olaj.
Ajaj nekem arról a Bounty jut az eszembe :D
Nem akarok olyan rántotthúst meg krumplit enni :ohnoohnoohno:
Ha ettél már étteremben rántott ételt, vagy sültburgonyát, akkor jó eséllyet abban sütötték. ;)
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Avatar
tamagaba
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1341
Csatlakozott: 2021.11.07., vas. 18:03
Értékelés: 595
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Sütés-főzés

Hozzászólás Szerző: tamagaba »

Vinkler írta:
2023.09.06., szer. 17:53
Én itthon kókuszzsírban sütök az is magasabb hőmérsékleten tud dolgozni, mint egy hagyományos napraforgó olaj.
Ajaj nekem arról a Bounty jut az eszembe :D
Nem akarok olyan rántotthúst meg krumplit enni :ohnoohnoohno:
... Mire jó a kerekes kút? Oda lehet tolni, ahol víz van - Hofi Géza ...

Avatar
tamagaba
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1341
Csatlakozott: 2021.11.07., vas. 18:03
Értékelés: 595
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Sütés-főzés

Hozzászólás Szerző: tamagaba »

-CB- írta:
2023.09.06., szer. 16:15
van hozzád egész közel egy pazar hely a King streeten :-)
na bökd már ki! Itt ülök azóta ..
... Mire jó a kerekes kút? Oda lehet tolni, ahol víz van - Hofi Géza ...

Online
Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12627
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7304
Tartózkodási hely: Szentendre

Re: Sütés-főzés

Hozzászólás Szerző: Vinkler »

-CB- írta:
2023.09.06., szer. 16:15
tamagaba írta:
2023.09.06., szer. 15:04
Égjen a zsír meg az olaj ;peace;

Akkor nálam az lehetett a baj - amit írtatok - hogy kis Tefal frituhoz képest túl nagy adag lehúzta a hőt és amire aranybarna lett kívül, péppé főtt belül.
Próbáljam meg kisebb adagokkal a sütést, csutkára rakni a hőt esetleg
Ha sikerül megugranod ezt a lépcsőt, akkor jöhet a ropogós édesburgonya sütés, az még kacifántosabb eljárás :-)
Amúgy nem ok nélkül jobb az éttermi rántott hús, meg krumpli (ha jól csinálják): Az ipari fritőzben sokkal több az olaj, nem hűti le pár adag krumpli, vagy hús. Ráadásul nem találomra van beállítva a hőfok. Én sült csülköt is csak étteremben eszem, ahol erre vannak ráállva (van hozzád egész közel egy pazar hely a King streeten :-)
Az éttermekben általában nem olajban sütnek, hanem valamilyen zsírban. Én itthon kókuszzsírban sütök az is magasabb hőmérsékleten tud dolgozni, mint egy hagyományos napraforgó olaj.

Kár, pedig a csülköt otthon is gyönyörűen meg lehet sütni, sütőben, grillen komodoban is.
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Online
Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12627
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7304
Tartózkodási hely: Szentendre

Re: Sütés-főzés

Hozzászólás Szerző: Vinkler »

Nah igen, ugye én is azért ajánlottam a jobb fagyasztott burgonyát, mert az is elő van sütve, mint ahogy a videóban is latható, hogy sokkal jobb lesz a végeredmény így. ;)

A másik, hogy én nem szeretem a sütőben sült burgonyát, főleg nem fűszerezni, hiszen ez a köret nem illik fűszeresen az ételekhez, de ez szigorúan szvsz.
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Online
Avatar
-CB-
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2019.04.12., pén. 13:29
Értékelés: 937
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sütés-főzés

Hozzászólás Szerző: -CB- »

tamagaba írta:
2023.09.06., szer. 15:04
Égjen a zsír meg az olaj ;peace;

Akkor nálam az lehetett a baj - amit írtatok - hogy kis Tefal frituhoz képest túl nagy adag lehúzta a hőt és amire aranybarna lett kívül, péppé főtt belül.
Próbáljam meg kisebb adagokkal a sütést, csutkára rakni a hőt esetleg
Ha sikerül megugranod ezt a lépcsőt, akkor jöhet a ropogós édesburgonya sütés, az még kacifántosabb eljárás :-)
Amúgy nem ok nélkül jobb az éttermi rántott hús, meg krumpli (ha jól csinálják): Az ipari fritőzben sokkal több az olaj, nem hűti le pár adag krumpli, vagy hús. Ráadásul nem találomra van beállítva a hőfok. Én sült csülköt is csak étteremben eszem, ahol erre vannak ráállva (van hozzád egész közel egy pazar hely a King streeten :-)

Online
Avatar
BLX
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2017.12.11., hétf. 20:17
Értékelés: 935
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sütés-főzés

Hozzászólás Szerző: BLX »

Lehet ezt maxolgatni:

youtu.be/I-mWa_GqIEg

Avatar
tamagaba
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1341
Csatlakozott: 2021.11.07., vas. 18:03
Értékelés: 595
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Sütés-főzés

Hozzászólás Szerző: tamagaba »

Égjen a zsír meg az olaj ;peace;

Akkor nálam az lehetett a baj - amit írtatok - hogy kis Tefal frituhoz képest túl nagy adag lehúzta a hőt és amire aranybarna lett kívül, péppé főtt belül.
Próbáljam meg kisebb adagokkal a sütést, csutkára rakni a hőt esetleg
... Mire jó a kerekes kút? Oda lehet tolni, ahol víz van - Hofi Géza ...

Avatar
ZolaBA
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1818
Csatlakozott: 2006.10.31., kedd 09:10
Értékelés: 1651
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Sütés-főzés

Hozzászólás Szerző: ZolaBA »

Nekünk van ez a forró levegős, keverőlapátos tefal actifry sütőnk. Abban bármelyik gagyi mirelit hasáb teljesen frankó lesz.
Én amit nagyon nem bírok az az előfőzött majd kisütött krumpli. Egyszerűen szar az íze. Nálam ez az éttermek egyik minőség jelzője, és sajnos nagyon sok étterem elvérzik. Munkámból kifolyólag járok konyhákon néha bedobom a témát, de aki előfőzi az kb. hülyének néz, hogy képtelenség annyi krumplit sütni mint ami kéne... de felszámolni a sültkrumpli árát a szar előfőzöttért az nagyon megy mindenkinek :smile29:
Rövid az élet ... egyél sok palacsintát!

Avatar
Lemmy9.1
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 864
Csatlakozott: 2020.05.18., hétf. 08:51
Értékelés: 579

Re: Sütés-főzés

Hozzászólás Szerző: Lemmy9.1 »

Ez a pépesített, meg nem is burgonya, meg átvernek, mérgeznek duma annyira gáz.
Gondolom a fekete részeket egy afrikai gyerekmunkás festegeti egyesével a krumplikra, hogy hihető legyen.
A mirelit krumpli is krumpli, csak előfőzött.
Forró olajban szupert lehet készíteni minőségi fagyasztottból és sütnivaló nyers burgiból is. Ez nem kvantumfizika, csak ha azzá teszitek.
A rántotthúst is mi, pl bő zsírban sütjük.
Szerintem!

Online
Avatar
Alex_Aston
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4394
Csatlakozott: 2020.08.03., hétf. 16:25
Értékelés: 2381

Re: Sütés-főzés

Hozzászólás Szerző: Alex_Aston »

greenbio írta:
2023.09.05., kedd 08:21
tamagaba írta:
2023.09.02., szomb. 20:18
Hogy lehet jó sűtkrumplit csinálni?
a titka, hogy nem szabad fagyasztottat venni...
Szerintem is ez a lényeg.
Sz@rból nem lehet várat építeni. Krumplit kell venni, nem fagyasztott pépet, amit aztán újra formáznak, mint a gyorséttermek, meg igénytelen büfék estében is. Érezni, hogy olcsó fagyasztott cucc az alap.

Én is megpucolom, és felszeletelem a krumplit. több idő, de az eredmény kárpótol. És én is már vagy 15 éve nem olajban készítem, hanem sütőbe rakva, fűszerekkel.
Csak a Marantz! :-D

Avatar
greenbio
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1816
Csatlakozott: 2008.01.26., szomb. 18:22
Értékelés: 382

Re: Sütés-főzés

Hozzászólás Szerző: greenbio »

tamagaba írta:
2023.09.02., szomb. 20:18
Hogy lehet jó sűtkrumplit csinálni?
Frituban, olajban. Nem érdekel a modern konyha sütőben olaj nélkül ...
Nálam még a tejberizs is szalonna-hagyma :D na jó az nem
Kislányomnak igaza lesz, hogy nem sütöm eléggé. Aranybarna, mondja
Nem lett jó a mostani, Spar-os krumpli
a titka, hogy nem szabad fagyasztottat venni... megveszed a sárga héjú krumplit és megfőzöd félkeményre, majd felvágod szeletekre. tepsibe teszed, olajat öntesz alá és a krumplira. mehet rá a só, bors, én még grill fűszert is szórók rá.
a normál sütőt előmelegíted 200 fokra, és hőlégkeverve aranybarnára sütöd. az eredmény: belül puha, kívül ropogós héjú krumpi. semmi más eljárással készült krumplival nem hasonlítható össze és még egy extra sütőt sem kell venni hozzá.
mindez persze szvsz

Válasz küldése

Vissza: “Gasztro”