Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Étteremajánló, avagy hová fogok visszamenni ?

Online
Avatar
Alex_Aston
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4396
Csatlakozott: 2020.08.03., hétf. 16:25
Értékelés: 2382

Re: Étteremajánló, avagy hová fogok visszamenni ?

Hozzászólás Szerző: Alex_Aston »

Kívánság étkezde - Wesselényi és Izabella sarkánál.

Tipikus piros "kockás" térítés hely, annál is inkább, mert az asztalokon piros és kék kockás a terítő. :D
Mintha meglatogatnánk anyukánkat / nagymamánkat, olyan a hangulat, és az ízvilág. Az árak pedig barátiak, pl. 0,5l szörp 390.-Ft.
Ha nem akarunk gyrost enni, de nem is akarunk sokat fizetni egy jó ebédért, viszont a ki tudja milyen minőségű kifőzdét inkább hanyagoljuk, akkor tökéletes választás. Én ajánlom.
Csak a Marantz! :-D

Avatar
Tctronic
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2509
Csatlakozott: 2014.06.26., csüt. 12:00
Értékelés: 2306
Tartózkodási hely: Kistarcsa

Re: Étteremajánló, avagy hová fogok visszamenni ?

Hozzászólás Szerző: Tctronic »

tamagaba írta:
2024.01.31., szer. 07:39
Tegnap este a Galileo c. műsorban a Max4-en pont a Nápolyi pizzáról volt szó.
Egy olasz fazon új tésztareceptet talált ki. Érdekes volt és biztos finom lehet.
Ebben az évben észak Olaszország lesz az uticél nyaraláshoz. Igaz Nápoly lent van, de gondolom azon a vidéken is lehet jó pizzát enni.
Láttam én is. Pár éve voltunk feleségemmel egy hosszabb hétvégére Rómában (+Vatikánban). Feleségem tészta rajongó én inkább pizza. Mindig ott ettünk emerre jártunk és megéheztünk, nem néztünk utána az éttermeknek. Mindenhol hibátlan volt. Egy helyen egy kifejezetten nem turistáknak, hanem a helyi "törzsközönségnek" az éttermébe keveredtünk. Olyannyira, hogy a legtöbb törzsvendégnek már saját asztala és saját megnyitott üveg bora is volt (amit előző nap hagyott meg). Na ez azért vitte a prímet, pedig baromi egyszerűnek nézett ki.
A másik, hogy a kávézókban - feleségem nagy kávés én ritkán kávézom- mindig egy pohár vörösbort kértem. Soha nem kérdezték meg, hogy milyet? Hoztak egy pohárral és érdekes mindenütt hibátlan volt.
"A szépség nem maguknak a dolgoknak a tulajdonsága, hanem pusztán az azokat szemlélő elmében keletkezik."

Avatar
tamagaba
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1341
Csatlakozott: 2021.11.07., vas. 18:03
Értékelés: 595
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Étteremajánló, avagy hová fogok visszamenni ?

Hozzászólás Szerző: tamagaba »

Hat Te írta:
2024.02.07., szer. 16:06
Most ettem harmadszor Mohácson egy olyan étteremben, ahova magamtól nem mentem volna be.
Ismerős hívott meg és kérdezte, hogy szeretem-e a halat.
Miután jeleztem, hogy én nagyon szeretem, de ritkán lehet jót enni mondta, hogy bízzak benne.
Az étterem neve nem sok jóval kecsegtetett: “Kishalász vendéglő és pizzéria” amikor egy vendéglő pizzériával van kombinálva általában egyik sem..
Az már bizakodásra adott okot, hogy vendéglátóm kérte, hogy pontosan érkezzek, mert az étel: HARCSAPAPRIKÁS (így nagy betűvel)frissen készül.
Életem legjobb halpaprikása, azért merem ezt mondani mert már 3 alkalommal ettem ott és mindig hibátlan volt.
Friss napi beszerzésű alapanyag, ruganyos és mégis puha hal.
Mást még nem kóstoltam, mert ritkán járok arra és még nem tudok elszakadni ettől a csodától..
Végig ettem a Duna-menti éttermeket, Szeged is jónéhányat, de nekem ez a csúcs..
Bejelentkezés ajánlott: https://kishalaszmohacs.hu/etlap/

IMG_4842.jpeg
Látom össze kell kapni magukat a budapesti éttermeknek
... Mire jó a kerekes kút? Oda lehet tolni, ahol víz van - Hofi Géza ...

Hat Te
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2010.12.23., csüt. 22:20
Értékelés: 455
Tartózkodási hely: Pest megye

Re: Étteremajánló, avagy hová fogok visszamenni ?

Hozzászólás Szerző: Hat Te »

Most ettem harmadszor Mohácson egy olyan étteremben, ahova magamtól nem mentem volna be.
Ismerős hívott meg és kérdezte, hogy szeretem-e a halat.
Miután jeleztem, hogy én nagyon szeretem, de ritkán lehet jót enni mondta, hogy bízzak benne.
Az étterem neve nem sok jóval kecsegtetett: “Kishalász vendéglő és pizzéria” amikor egy vendéglő pizzériával van kombinálva általában egyik sem..
Az már bizakodásra adott okot, hogy vendéglátóm kérte, hogy pontosan érkezzek, mert az étel: HARCSAPAPRIKÁS (így nagy betűvel)frissen készül.
Életem legjobb halpaprikása, azért merem ezt mondani mert már 3 alkalommal ettem ott és mindig hibátlan volt.
Friss napi beszerzésű alapanyag, ruganyos és mégis puha hal.
Mást még nem kóstoltam, mert ritkán járok arra és még nem tudok elszakadni ettől a csodától..
Végig ettem a Duna-menti éttermeket, Szeged is jónéhányat, de nekem ez a csúcs..
Bejelentkezés ajánlott: https://kishalaszmohacs.hu/etlap/
IMG_4842.jpeg

Online
Avatar
Vasti
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 859
Csatlakozott: 2007.09.15., szomb. 22:57
Értékelés: 307
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Étteremajánló, avagy hová fogok visszamenni ?

Hozzászólás Szerző: Vasti »

cables írta:
2024.01.30., kedd 22:06
Belga söröző https://mosselen.hu/
Az tényleg jó kis étterem.
Mi a korona idején voltunk ott egy Vígszínház-látogatás után, vidékiként nem lehetett üres gyomorral hazaindulni, és micsoda szerencse, pont ott van a szomszédban :-) A jó értékelések miatt asztalt foglaltam, erre kb. még 2-3 asztalnál ültek csak, mindenki "otthon maradt"...

Mi is öten voltunk, és mi is nagyon jókat ettünk! :-)

Egyébként nagyon bírom, amikor kirándulunk valahová, és már napokkal előtte bújom a Google Maps-et, keresem az éttermeket, olvasom az értékeléseket, próbálom kitalálni, hogy ha egy éttermet látogathatunk meg a környéken, akkor melyik legyen az?! ;-) Ez, meg a rendes parkoló keresése a fő feladatom ;-) A család sokszor ugrat, hogy csak a pocakomon jár az eszem, de aztán kevés kivételtől eltekintve ők is igen örülnek, amikor egy jó kis városnézés vagy akármi után, esetleg közben eszünk egy igazán jót, és nem csak valahol találomra valamit, mert azzal azért be lehet rendesen fürödni...

Avatar
tamagaba
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1341
Csatlakozott: 2021.11.07., vas. 18:03
Értékelés: 595
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Étteremajánló, avagy hová fogok visszamenni ?

Hozzászólás Szerző: tamagaba »

Tegnap este a Galileo c. műsorban a Max4-en pont a Nápolyi pizzáról volt szó.
Egy olasz fazon új tésztareceptet talált ki. Érdekes volt és biztos finom lehet.
Ebben az évben észak Olaszország lesz az uticél nyaraláshoz. Igaz Nápoly lent van, de gondolom azon a vidéken is lehet jó pizzát enni.
... Mire jó a kerekes kút? Oda lehet tolni, ahol víz van - Hofi Géza ...

Online
Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5070
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2050

Re: Étteremajánló, avagy hová fogok visszamenni ?

Hozzászólás Szerző: cables »

Belga söröző https://mosselen.hu/

Öten ötfélét ettünk, és mindenki áradozott. Mondjuk nem olcsó...

Avatar
thxfan
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2851
Csatlakozott: 2010.05.03., hétf. 18:58
Értékelés: 1187
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Étteremajánló, avagy hová fogok visszamenni ?

Hozzászólás Szerző: thxfan »

Legyen még egy ajánló :D

Komoly szakácsmúlttal rendelkező testvérpár csinálja a helyet, friss, saját készítésű tészták:

https://cvekedli.hu/

A klasszik cvekedli és a katalán a kedvencünk innen.
10.1 Auro3D
Erősítő:Marantz SR7013+Crown XLS 1502,Hangfalak:HIVI Swans Allure+F2.2R+VR-8W,Sub:Behringer NX3000D+JBL 4641,PS4,Projektor:Optoma UHD 51,Vászon: Lumene Curve Acoustic,Kábelek:Taga Harmony Blue-12/Azure-14-2C, KáCsa KCE-FLW40, NorStone Classic B 250,Hálózati szűrő:Taga Harmony PF-1000

Avatar
tamagaba
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1341
Csatlakozott: 2021.11.07., vas. 18:03
Értékelés: 595
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Étteremajánló, avagy hová fogok visszamenni ?

Hozzászólás Szerző: tamagaba »

thxfan írta:
2024.01.30., kedd 18:42
Vinkler írta:
2024.01.30., kedd 11:42
A carbonara és a pizza kifejezetten jónak tűnik, csak tudni kell, h mit kell nézni rajta. :D
Az bizony ;peace; , helyben Nyiregyen is van agyon hájpolt nápolyi jellegű pizza, sőt, lassan minden pizzéria hirtelen nápolyi lett :D , de ez más világ volt. A carbonara is olyan, amilyennek lenni kell, pont kellően szaftos, szalonnazsíros és tojásos, parmezán is pont jó arányban, a tiszalöki sajt egy kis plusz bukét ad, talán még egy kicsit több borsot elbírt volna, de ez már tényleg csak szőrszálhasogatás.
Jóóvan elhiszem, de furán néz ki akkoris. Nincsrajta kóbász meg szalonna :D
... Mire jó a kerekes kút? Oda lehet tolni, ahol víz van - Hofi Géza ...

Avatar
thxfan
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2851
Csatlakozott: 2010.05.03., hétf. 18:58
Értékelés: 1187
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Étteremajánló, avagy hová fogok visszamenni ?

Hozzászólás Szerző: thxfan »

Vinkler írta:
2024.01.30., kedd 11:42
A carbonara és a pizza kifejezetten jónak tűnik, csak tudni kell, h mit kell nézni rajta. :D
Az bizony ;peace; , helyben Nyiregyen is van agyon hájpolt nápolyi jellegű pizza, sőt, lassan minden pizzéria hirtelen nápolyi lett :D , de ez más világ volt. A carbonara is olyan, amilyennek lenni kell, pont kellően szaftos, szalonnazsíros és tojásos, parmezán is pont jó arányban, a tiszalöki sajt egy kis plusz bukét ad, talán még egy kicsit több borsot elbírt volna, de ez már tényleg csak szőrszálhasogatás.
10.1 Auro3D
Erősítő:Marantz SR7013+Crown XLS 1502,Hangfalak:HIVI Swans Allure+F2.2R+VR-8W,Sub:Behringer NX3000D+JBL 4641,PS4,Projektor:Optoma UHD 51,Vászon: Lumene Curve Acoustic,Kábelek:Taga Harmony Blue-12/Azure-14-2C, KáCsa KCE-FLW40, NorStone Classic B 250,Hálózati szűrő:Taga Harmony PF-1000

Avatar
thxfan
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2851
Csatlakozott: 2010.05.03., hétf. 18:58
Értékelés: 1187
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Étteremajánló, avagy hová fogok visszamenni ?

Hozzászólás Szerző: thxfan »

Lemmy9.1 írta:
2024.01.30., kedd 12:59
Ezt a megégett, buborékos nápolyi stílusú divatpizzát én speciel rühellem.
És nem is csinos. Az, hogy törött tányérban szolgálnak fel, mindennek a csimborasszója.
Szvsz.
A tányért adom, nem figyeltük, csak zabáltunk :D , de túl lehet élni.
Az ízek és minőség az összes kajánál piszok jó volt, és ez a lényeg. Kb. 16 fő fér el télen a helyen, ennek ellenére komoly séfekkel és borászokkal csinálnak estéket, ha megnézed facen vagy instán (nekem egyik sincs, ezért nem tudom linkelni), már egy-egy étel leírása is étvágygerjesztő, illetve látszik a gasztronómia iránti rajongás és ez számít igazán.

A pizza ízlés kérdése, itt a tészta valódi kovászos, fatüzelésű kemencében sütve. A normál tésztás szabályos kör alakú is tud jó lenni, de ez teljesen más.
10.1 Auro3D
Erősítő:Marantz SR7013+Crown XLS 1502,Hangfalak:HIVI Swans Allure+F2.2R+VR-8W,Sub:Behringer NX3000D+JBL 4641,PS4,Projektor:Optoma UHD 51,Vászon: Lumene Curve Acoustic,Kábelek:Taga Harmony Blue-12/Azure-14-2C, KáCsa KCE-FLW40, NorStone Classic B 250,Hálózati szűrő:Taga Harmony PF-1000

Online
Avatar
-CB-
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1752
Csatlakozott: 2019.04.12., pén. 13:29
Értékelés: 937
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Étteremajánló, avagy hová fogok visszamenni ?

Hozzászólás Szerző: -CB- »

tamagaba írta:
2024.01.30., kedd 16:11
Apropó halászlé
Mi a szegedi Fehértói étteremből szoktunk arrajáró barátoktól hozatni halászlevet
A Piac42 Bisztró-t ismeri valaki Esztergomban?
Azt nem, de a csülök csárdát igen, és az csalódásmentes. A minap a Ferdinánd étteremben (Bp. Király u) teszteltük a csülköt, még mindig jó. Halászlé nálam a szolnoki hcsárda, de a szentendreiben is ettem jót. Sőt a kispesti is hibátlan, megfejelve az öreg pincérek utánozhatatlan stílusával🙂

Avatar
Tctronic
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2509
Csatlakozott: 2014.06.26., csüt. 12:00
Értékelés: 2306
Tartózkodási hely: Kistarcsa

Re: Étteremajánló, avagy hová fogok visszamenni ?

Hozzászólás Szerző: Tctronic »

tamagaba írta:
2024.01.30., kedd 16:11
Apropó halászlé
Mi a szegedi Fehértói étteremből szoktunk arrajáró barátoktól hozatni halászlevet
A Piac42 Bisztró-t ismeri valaki Esztergomban?
A két legjobb halászlé amit eddig étteremben ettem: Tiszacsegei Halászcsárda, Szada A Szűcs Fogadója. Biztos van más jó is, csak még én nem jártam arra.
"A szépség nem maguknak a dolgoknak a tulajdonsága, hanem pusztán az azokat szemlélő elmében keletkezik."

Avatar
tamagaba
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1341
Csatlakozott: 2021.11.07., vas. 18:03
Értékelés: 595
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Étteremajánló, avagy hová fogok visszamenni ?

Hozzászólás Szerző: tamagaba »

Apropó halászlé
Mi a szegedi Fehértói étteremből szoktunk arrajáró barátoktól hozatni halászlevet
A Piac42 Bisztró-t ismeri valaki Esztergomban?
... Mire jó a kerekes kút? Oda lehet tolni, ahol víz van - Hofi Géza ...

Online
Avatar
Vasti
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 859
Csatlakozott: 2007.09.15., szomb. 22:57
Értékelés: 307
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Étteremajánló, avagy hová fogok visszamenni ?

Hozzászólás Szerző: Vasti »

Lemmy9.1 írta:
2024.01.30., kedd 12:59
nápolyi stílusú divatpizzát
...de mennyivel más világ, mint a punnyadt tésztájú "török jellegű" pizza, amit erre felénk minden olasz nevű török kebabos kiszállít ;-)

Én speciel nagyon szeretem az ilyen pizzát, és ez - ilyen. Nem keserű, egyszerűen a magas hő megkapja kicsit körben, mire a feltét átsül. Az alatt a pár pillanat alatt ;-)

Online
Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12631
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7304
Tartózkodási hely: Szentendre

Re: Étteremajánló, avagy hová fogok visszamenni ?

Hozzászólás Szerző: Vinkler »

Lemmy9.1 írta:
2024.01.30., kedd 12:59
Ezt a megégett, buborékos nápolyi stílusú divatpizzát én speciel rühellem.
És nem is csinos. Az, hogy törött tányérban szolgálnak fel, mindennek a csimborasszója.
Szvsz.
Tetszik, vagy nem, a pizza az nápolyi jellegű! :rolleyes:
Minden más, melegszendvics. :smile29:
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Avatar
Bazirga
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2020.03.01., vas. 12:09
Értékelés: 7

Re: Étteremajánló, avagy hová fogok visszamenni ?

Hozzászólás Szerző: Bazirga »

thxfan írta:
2024.01.29., hétf. 13:37
Tiszalöki családias hangulatú hely, finom kaják, mérsékelt árak, pár megérdemelt díj. bravo.gif

Konfitált kemencés kacsa, karamellizált káposztával töltött barátfüle különösen finom volt, de a sült harcsás halászlé és carbonara is… :D
Pizzát elvitelre kértük, azt otthon fotóztam.
Nagyon ajánlott!
https://horgonyzo.hu/
Köszi szépen.
Jól néznek ki, kóstolnám. Fel is írtam a helyet.
Trollok meg mindig lesznek sajnos. :smile29:

Avatar
Lemmy9.1
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 864
Csatlakozott: 2020.05.18., hétf. 08:51
Értékelés: 579

Re: Étteremajánló, avagy hová fogok visszamenni ?

Hozzászólás Szerző: Lemmy9.1 »

Ezt a megégett, buborékos nápolyi stílusú divatpizzát én speciel rühellem.
És nem is csinos. Az, hogy törött tányérban szolgálnak fel, mindennek a csimborasszója.
Szvsz.
Szerintem!

Online
Avatar
Vasti
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 859
Csatlakozott: 2007.09.15., szomb. 22:57
Értékelés: 307
Tartózkodási hely: Ausztria

Re: Étteremajánló, avagy hová fogok visszamenni ?

Hozzászólás Szerző: Vasti »

Én is ezt akartam írni...
A kaják igen jól néznek ki, a halászlé is.
thxfan-nek ízlett is minden, ajánlja a helyet.
Én hiszek neki is, meg a szememnek is - az meg, hogy a nudlit véletlenül repedt tálba pakolták, nem a világ vége ;-)
Annak a pizzának elvitelesen is beleharapdálnék a szélébe, bár hogy frissen finom, az tuti ;-)
(Van egy nyamvadt olasz pizzéria a kisvárosunkban, ők kb. ilyet csinálnak: évek óta működnek, de eddig nem engedtek a "gazdasági nyomásnak", nem szállítottak ki, mondván az csak frissen jó. Idén mondjuk már szállítanak ki, kell a pénz.)

Online
Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12631
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7304
Tartózkodási hely: Szentendre

Re: Étteremajánló, avagy hová fogok visszamenni ?

Hozzászólás Szerző: Vinkler »

A carbonara és a pizza kifejezetten jónak tűnik, csak tudni kell, h mit kell nézni rajta. :D
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Avatar
Lemmy9.1
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 864
Csatlakozott: 2020.05.18., hétf. 08:51
Értékelés: 579

Re: Étteremajánló, avagy hová fogok visszamenni ?

Hozzászólás Szerző: Lemmy9.1 »

Főleg az a csorba repedt tányér. Egyiket sem mondanám gusztának én sem.
gondolkodik.gif
Szerintem!

Avatar
thxfan
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2851
Csatlakozott: 2010.05.03., hétf. 18:58
Értékelés: 1187
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Étteremajánló, avagy hová fogok visszamenni ?

Hozzászólás Szerző: thxfan »

tamagaba írta:
2024.01.29., hétf. 20:48
thxfan írta:
2024.01.29., hétf. 13:37
Tiszalöki családias hangulatú hely, finom kaják, mérsékelt árak, pár megérdemelt díj. bravo.gif

Konfitált kemencés kacsa, karamellizált káposztával töltött barátfüle különösen finom volt, de a sült harcsás halászlé és carbonara is… :D
Pizzát elvitelre kértük, azt otthon fotóztam.
Nagyon ajánlott!
https://horgonyzo.hu/
De furán néznek ezek ki. Pláne a pizza gondolkodik.gif
Mi a fura?
A pizzát elvitelre kértem és otthon fotóztam, szóval nem frissen.
10.1 Auro3D
Erősítő:Marantz SR7013+Crown XLS 1502,Hangfalak:HIVI Swans Allure+F2.2R+VR-8W,Sub:Behringer NX3000D+JBL 4641,PS4,Projektor:Optoma UHD 51,Vászon: Lumene Curve Acoustic,Kábelek:Taga Harmony Blue-12/Azure-14-2C, KáCsa KCE-FLW40, NorStone Classic B 250,Hálózati szűrő:Taga Harmony PF-1000

Avatar
tamagaba
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1341
Csatlakozott: 2021.11.07., vas. 18:03
Értékelés: 595
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Étteremajánló, avagy hová fogok visszamenni ?

Hozzászólás Szerző: tamagaba »

thxfan írta:
2024.01.29., hétf. 13:37
Tiszalöki családias hangulatú hely, finom kaják, mérsékelt árak, pár megérdemelt díj. bravo.gif

Konfitált kemencés kacsa, karamellizált káposztával töltött barátfüle különösen finom volt, de a sült harcsás halászlé és carbonara is… :D
Pizzát elvitelre kértük, azt otthon fotóztam.
Nagyon ajánlott!
https://horgonyzo.hu/
De furán néznek ezek ki. Pláne a pizza gondolkodik.gif
... Mire jó a kerekes kút? Oda lehet tolni, ahol víz van - Hofi Géza ...

Avatar
thxfan
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2851
Csatlakozott: 2010.05.03., hétf. 18:58
Értékelés: 1187
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Étteremajánló, avagy hová fogok visszamenni ?

Hozzászólás Szerző: thxfan »

Tiszalöki családias hangulatú hely, finom kaják, mérsékelt árak, pár megérdemelt díj. bravo.gif

Konfitált kemencés kacsa, karamellizált káposztával töltött barátfüle különösen finom volt, de a sült harcsás halászlé és carbonara is… :D
Pizzát elvitelre kértük, azt otthon fotóztam.
Nagyon ajánlott!
https://horgonyzo.hu/
Csatolmányok
IMG_3244.jpeg
IMG_3245.jpeg
IMG_3247.jpeg
IMG_3251.jpeg
IMG_3249.jpeg
IMG_3248.jpeg
10.1 Auro3D
Erősítő:Marantz SR7013+Crown XLS 1502,Hangfalak:HIVI Swans Allure+F2.2R+VR-8W,Sub:Behringer NX3000D+JBL 4641,PS4,Projektor:Optoma UHD 51,Vászon: Lumene Curve Acoustic,Kábelek:Taga Harmony Blue-12/Azure-14-2C, KáCsa KCE-FLW40, NorStone Classic B 250,Hálózati szűrő:Taga Harmony PF-1000

Online
Avatar
Alex_Aston
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4396
Csatlakozott: 2020.08.03., hétf. 16:25
Értékelés: 2382

Re: Étteremajánló, avagy hová fogok visszamenni ?

Hozzászólás Szerző: Alex_Aston »

Siófok - Mustafa kemencés gyros.

Jóféle gyrost lehet enni, nem a szokásos pitában, hanem kemencében sütött, vastag tésztás kiadásban, hot dog szerűen töltve.
Jó a hús, friss a zöldség.

Egy pici kellemetlenség, hogy még így december 18-án is, a helyi hajléktalanok jönnek, és az arcodba mászva kunyizni akarnak. Persze nem adtam nekik...

.
20231218_125009.jpg
20231218_125202.jpg
20231218_125404.jpg
Csak a Marantz! :-D

Válasz küldése

Vissza: “Gasztro”