Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Étteremajánló, avagy hová fogok visszamenni ?

Avatar
greenbio
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1816
Csatlakozott: 2008.01.26., szomb. 18:22
Értékelés: 382

Étteremajánló, avagy hová fogok visszamenni ?

Hozzászólás Szerző: greenbio »


Miskolc, Vágállomás étterem:
http://vegallomasetterem.hu/
 
a remek ételek mellett a személyzet is kedves és figyelmes volt!

Avatar
ANDS
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2317
Csatlakozott: 2010.10.23., szomb. 19:56
Értékelés: 627

Étteremajánló, avagy hová fogok visszamenni ?

Hozzászólás Szerző: ANDS »


Fóton ajánlom mindenkinek a COCCO MIO-t.
www.cocco-mio.hu
Már háromszor tartottuk ott a céges bulit, egyszer sem csalódtunk, jó a kaja, jó a kiszolgálás.
Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt, csak más a fogása.

Ha jól szól a cuccod, és elégedetten hátradőlve hallgatod, ne fejleszd tovább.

Avatar
Pucir
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2015.11.10., kedd 00:37
Értékelés: 1

Étteremajánló, avagy hová fogok visszamenni ?

Hozzászólás Szerző: Pucir »


Ha magyaros halétel, akkor Tiszacsege ! A korhely harcsahalászlevük mindenek felett áll! Ha csak rá gondolok elindul a nyálelválasztásom, mint Pavlov kutyájának.
 
Télen is nyitva van.
Állandó sztárvendég a komp, rajta jégtörő Janival. "Ó de buta bazmeg, jaj de buta..."
 
http://csegecsarda.hu/

Avatar
komarfamily
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2185
Csatlakozott: 2015.04.27., hétf. 16:30
Értékelés: 1002
Tartózkodási hely: London

Étteremajánló, avagy hová fogok visszamenni ?

Hozzászólás Szerző: komarfamily »



Volt itt már valamelyikőtök:
 
http://www.salonrestaurant.hu/ 
 
Szeretném ide elvinni a párom, egy meglepetés vacsorára.
Állítólag Budapest talán legjobb étterme..
Igazak a hírek?

Szia
 
en voltam. Par napot a Boscoloban toltottunk a telen es jo volt. Nyilvan minosegi a hely de, hogy a legjobb-e?
 
Szerintem csalodni nem fogtok!

Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12631
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7304
Tartózkodási hely: Szentendre

Étteremajánló, avagy hová fogok visszamenni ?

Hozzászólás Szerző: Vinkler »


Pannonhalma Viator!
Jó ételek, jó borok, kellemes kiszolgálás, nekem a hely is tetszett.
http://viator.co.hu/rolunk/
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Avatar
evola
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2012.02.02., csüt. 20:00
Értékelés: 74
Tartózkodási hely: Ausztria

Étteremajánló, avagy hová fogok visszamenni ?

Hozzászólás Szerző: evola »


Volt itt már valamelyikőtök:
 
http://www.salonrestaurant.hu/ 
 
Szeretném ide elvinni a párom, egy meglepetés vacsorára.
Állítólag Budapest talán legjobb étterme..
Igazak a hírek?
Teac VRDS 10, Audio Note Dac 3, ProAc Response D25, Hegel H1, Vibavoice Omega 500
Viard Audio HD20 , Audioquest Rocket 44
AN Isis táp , Audio Note AN-VX,
Guizu Elemento
Feliks Audio Elise + Sennheiser HD800 + Audio GD Reference 5.32 + WireWorld Micro Platinum Eclipse 7 USB, AN Isis RCA + táp
 
 

akvapark
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5689
Csatlakozott: 2007.01.12., pén. 13:38
Értékelés: 1171

Étteremajánló, avagy hová fogok visszamenni ?

Hozzászólás Szerző: akvapark »


Buda, Római-part : http://www.gombroc.hu/
Nagyon finoman főznek, jó a kiszolgálás és a sörök.
>>Egy nemzetnél sem vagyunk alábbvalók<

Online
Avatar
Voyager
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4222
Csatlakozott: 2009.03.21., szomb. 21:59
Értékelés: 1573
Tartózkodási hely: Interstelláris tér

Étteremajánló, avagy hová fogok visszamenni ?

Hozzászólás Szerző: Voyager »


Jó szívvel ajánlom nektek a kockamalac éttermet alsónémediben. Ha arra jártok feltétlenül egyetek ott... kedvesek és az étel annyira finom, hogy nem hittem el... már többször voltunk és nulla csalódás... az árak pedig teljesen rendben vannak...
 
http://kockamalac.hu/

Avatar
komarfamily
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2185
Csatlakozott: 2015.04.27., hétf. 16:30
Értékelés: 1002
Tartózkodási hely: London

Étteremajánló, avagy hová fogok visszamenni ?

Hozzászólás Szerző: komarfamily »


Shaka Zulu London Camden. Ne ide sohat tobbet vissza nem megyunk. Tegnap este volt itt egy vacsink. Meg jo, hogy csak grouponon keresztul foglaltunk asztalt igy "75" fontot fizettunk a 150 helyett. Egy vicc az egesz. Az etterem paradesan nez ki de a belso mozgolepcso nem mukodott. Aztan beultettek minket keg masik par koze kb mint az iskolaban szoval intimitas faktor nulla. A pincer minden alkalommal osszekeverte, hogy ki mit rendelt. A koktelnak nevezett valamik izetlenek voltak 12 font per darab aron. Az eloetel ok vokt de a foetel egy vicc. En strucc staeket ettem ami nem lett volna rossza ha a burgonya nem lett volna sotlan es kemeny illetve ha ki sit keveseb szoszt hagytak volna a tanyeron. Osszessegeben egy menzan ereztuk magunkat nulla minosegerzettel horror aron. Ehhez kepest ezert az arert Nemetorszagban ket Michelin csillagos etteremben ettunk ami fenomenalis volt.
Ez a hely egy turistacsapda.
 
Hazafele beugrottunk meg egy jo kis koktelra a St Pancras palyaudvarra, ahonnan az Eurostar indul. Azt hiszem Reneissance a hely neve na az elso osztalyu. Itt is kb 12 font egy koktel de isteni finom. Bar itt nem ettunk de, ahogy elneztuk az etelek minoseginek tuntek es korulottunk elegedetten fogyasztottak oket. Azt hiszem ide visszamegyunk.

Online
Avatar
Elmo
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2009.09.09., szer. 08:30
Értékelés: 262
Tartózkodási hely: Regöly

Étteremajánló, avagy hová fogok visszamenni ?

Hozzászólás Szerző: Elmo »



Nem vagyok én konzervatív egyáltalán... Tőlem lehet 1000 fajta kaja egy étlapon.
 
DE!
 
Azért Zalában, egy vidéki (pár száz lelkes falu) , de szép, jó, felkapott és forgalmas étteremben igenis legyen nem hogy a "klasszikus" magyar konyhára, de az adott tájegységre jellemző étel is: mert hol legyen, ha nem ott?!
 
Vagy tűnjenek el ezek, és legyen mindenhol szuvid marhatőgy konfitált istennyilával?! ;-)
 
Olyan ez, mintha a Horvát nyaraláson keresnél egy éttermet, ahol ehetsz egy adag tengeri herkentyűt, de nem találnál, mert ott is csak szuvid marhatőgy lenne konfitált istennyilával, meg ehhez hasonló ínyencségek ;-)
 
Azt sem értem, mi lehet az oka annak, hogy pl. egy szuper hagymás rostélyosért nem fizetnél soha egy étteremben... Na mindegy, nem vagyunk egyformák.
 
A fejlődéshez sem hiszem, hogy sok köze van a dolognak, mert aki akar, nyisson egy éttermet, ahol spéci és extra meg menő és trendi ételekkel várja a vendégeket. Sőt, akár egy zalai kisvendéglőben is legyenek az étlapon ilyen ételek! Mindenki azt eszik, amit akar: de ha egy göcseji kisvendéglőben nem tudok egy göcseji "borzast" enni, ha ahhoz van kedvem, akkor az szerintem igen rossz irányba fejlődés.

Ezzel a résszel  egyetértek, természetesen tartsuk meg a ránk jellemző ételeket, csak legyen mellette más is, valami új, ami miatt a magamfajta pénzt ad. Én arról beszélek, amikor betérsz az ország 300 Diófa csárdájából az egyikbe és az étlapon találsz a 35 féle ételből 32 rántott és/vagy töltött valamit és ezek a helyek mennek teltházzal.  Az ilyen ételekért azért nem fizetnék, mert itthon, töredék pénzből, sokkal jobbat főzök.
www.chiliout.hu

Hegel-REL-ATC

Avatar
Vasti
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 858
Csatlakozott: 2007.09.15., szomb. 22:57
Értékelés: 307
Tartózkodási hely: Ausztria

Étteremajánló, avagy hová fogok visszamenni ?

Hozzászólás Szerző: Vasti »


Na igen, Te tipikus példája vagy a konzervatív magyar gyomornak.
 
Nem vagyok én konzervatív egyáltalán... Tőlem lehet 1000 fajta kaja egy étlapon.
 
DE!
 
Azért Zalában, egy vidéki (pár száz lelkes falu) , de szép, jó, felkapott és forgalmas étteremben igenis legyen nem hogy a "klasszikus" magyar konyhára, de az adott tájegységre jellemző étel is: mert hol legyen, ha nem ott?!
 
Vagy tűnjenek el ezek, és legyen mindenhol szuvid marhatőgy konfitált istennyilával?! ;-)
 
Olyan ez, mintha a Horvát nyaraláson keresnél egy éttermet, ahol ehetsz egy adag tengeri herkentyűt, de nem találnál, mert ott is csak szuvid marhatőgy lenne konfitált istennyilával, meg ehhez hasonló ínyencségek ;-)
 
Azt sem értem, mi lehet az oka annak, hogy pl. egy szuper hagymás rostélyosért nem fizetnél soha egy étteremben... Na mindegy, nem vagyunk egyformák.
 
A fejlődéshez sem hiszem, hogy sok köze van a dolognak, mert aki akar, nyisson egy éttermet, ahol spéci és extra meg menő és trendi ételekkel várja a vendégeket. Sőt, akár egy zalai kisvendéglőben is legyenek az étlapon ilyen ételek! Mindenki azt eszik, amit akar: de ha egy göcseji kisvendéglőben nem tudok egy göcseji "borzast" enni, ha ahhoz van kedvem, akkor az szerintem igen rossz irányba fejlődés.

Online
Avatar
Elmo
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2009.09.09., szer. 08:30
Értékelés: 262
Tartózkodási hely: Regöly

Étteremajánló, avagy hová fogok visszamenni ?

Hozzászólás Szerző: Elmo »



Na ez már igen, ettől összefutott a nyál a számban ;-)
 
Eléggé rossz irányba megy sajnos a vendéglátás. Régebben rendszeresen jártunk egy vidéki étterembe (ezt nem úgy értem, hogy nem Budapesten van, hanem hogy nem egy városban ;-) , szerettem. Aztán egy ideig kimaradt, nem jártunk arra. Pár hónapja újra betértünk, valamilyen családi akármi alkalmával, és kiakadtam...
 
Az étlap 20 oldal. Szuvid ez, marinált az, vöröshagyma lekvár, szüzek könnye, száz fajta étel, mindegyik túlbonyolítva, nyolc fajta dologgal töltve, mintha attól lenne jó!
 
Én a legszívesebben cigánypecsenyét, hagymás rostélyost, egy egyszerű rántott akármit eszek, vagy valami hasonlót, mert ha jól van elkészítve, akkor ezek igazán finomak. Na, ilyen viszont nem volt az étlapon (régebben volt, mi az hogy!) , akárhogy kerestem :-( Választottam 10 perc étlapolvasgatás után valamit, de nem volt jó. Hatan voltunk, mindenki mást evett, egyiktől sem voltunk elragadtatva egyáltalán.
 
A fenének kell túlkomplikálni az ételeket?! Ahogy a képeden látszik: egy finom hús, köret, szalonna, hagyma, ember többet nem kívánhat ;-)
 
Ausztriában élünk egy ideje: itt egy átlagos kisvárosi étteremben kb. van 10 étel az étlapon, meg pár napi / szezonális ajánlat. Sertés karaj és tarja, csirkemell, esetleg pulykamell, rántva vagy natúr, hasábburgonyával vagy rizzsel, és annyi. Viszont szinte borítékolhatóan jó minőségben, atom frissen, ízletesen... És a rántott husi legalább lelóg a tányérról, ami szintén fontos ;-)

Na igen, Te tipikus példája vagy a konzervatív magyar gyomornak. Amíg a Te táborod jelenti a nagyobb halmazt, addig nehézkesen fog fejlődni a vendéglátóipar. Egyébként fejlődik az, csak lassan. Mondom ezt úgy, hogy ha rajtam múlna, bezáratnám az éttermek 80%-át. Ez a szám 20 évvel ezelőtt 95% lett volna. Az általad említett ételekért én soha nem fizetnék egy forintot sem, nyilvánvaló okok miatt. Az arany középút az lenne ha az étlapokon a rántott hús mellet megférne a szuvidolt marhanyak is, persze kiváló minőségben, normális árakon és mindketten boldogan falatozhatnánk.
www.chiliout.hu

Hegel-REL-ATC

Avatar
Vasti
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 858
Csatlakozott: 2007.09.15., szomb. 22:57
Értékelés: 307
Tartózkodási hely: Ausztria

Étteremajánló, avagy hová fogok visszamenni ?

Hozzászólás Szerző: Vasti »



 
Mustáros pácban érlelt sertés tarja csónakburgonyával, szalonnás-hagymás raguval 

 
Na ez már igen, ettől összefutott a nyál a számban ;-)
 
Eléggé rossz irányba megy sajnos a vendéglátás. Régebben rendszeresen jártunk egy vidéki étterembe (ezt nem úgy értem, hogy nem Budapesten van, hanem hogy nem egy városban ;-) , szerettem. Aztán egy ideig kimaradt, nem jártunk arra. Pár hónapja újra betértünk, valamilyen családi akármi alkalmával, és kiakadtam...
 
Az étlap 20 oldal. Szuvid ez, marinált az, vöröshagyma lekvár, szüzek könnye, száz fajta étel, mindegyik túlbonyolítva, nyolc fajta dologgal töltve, mintha attól lenne jó!
 
Én a legszívesebben cigánypecsenyét, hagymás rostélyost, egy egyszerű rántott akármit eszek, vagy valami hasonlót, mert ha jól van elkészítve, akkor ezek igazán finomak. Na, ilyen viszont nem volt az étlapon (régebben volt, mi az hogy!) , akárhogy kerestem :-( Választottam 10 perc étlapolvasgatás után valamit, de nem volt jó. Hatan voltunk, mindenki mást evett, egyiktől sem voltunk elragadtatva egyáltalán.
 
A fenének kell túlkomplikálni az ételeket?! Ahogy a képeden látszik: egy finom hús, köret, szalonna, hagyma, ember többet nem kívánhat ;-)
 
Ausztriában élünk egy ideje: itt egy átlagos kisvárosi étteremben kb. van 10 étel az étlapon, meg pár napi / szezonális ajánlat. Sertés karaj és tarja, csirkemell, esetleg pulykamell, rántva vagy natúr, hasábburgonyával vagy rizzsel, és annyi. Viszont szinte borítékolhatóan jó minőségben, atom frissen, ízletesen... És a rántott husi legalább lelóg a tányérról, ami szintén fontos ;-)

Online
Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5069
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2050

Étteremajánló, avagy hová fogok visszamenni ?

Hozzászólás Szerző: cables »


Még egy pár szó a Gátőrház bisztróhoz meg a borhoz. Mostanában nagyon sok jó étteremben csalódtam, szóval kicsit nehezen ülünk be ismeretlen helyre (meg ismert helyre is). Szombaton a Római-parton ettünk, a lányomék jóvoltából, hát az elég kiábrándító volt. A Római.part mellett nőttem fel és végignéztem, hogy lett a budapesti elit, orvosok, mérnök urak, ügyvédek elegáns evezős csónakházas paradicsomából az ami lett belőle. Sajnos egy elég prosztó hely.  
 
Ezek után vasárnap a Kopaszi-gátra mentünk BKV-hajóval. Csodás idő volt a hajóút egy sétahajózásnak is beillett, egy óra az út az Árpád-hídtól. A Kopaszi-gátat minden nap látom villamosról, de még nem voltam ott. Nagyon meglepett a nagy tömeg, a parkoló dugig volt és tele volt a sétány emberekkel. A gát vége felé szerencsére kevesebben voltak, végül is legutolsó helyre ültünk be. A lágymányosi Duna partra néző teraszon épp felszabadult egy asztal, leültünk volna, de pincérnő kicsit udvariatlanul ránk szólt, hogy előbb hadd tegye rendbe. Miután leültünk ránk szólt, hogy az ital önkiszolgálós be kell menni pulthoz, az ételt is ott kell megrendelni, de sokat kell várni rá.
 
Na ilyen elég bunkó kezdés után életem egyik legjobb ételét ettem ott és kb. 10 percet kellett csak várni rá. A borról annyit, nem tudom ki hogy van vele, nekem van egy stratégiám. Gondolom másnak is.
Bontott üvegből nem szívesen kérek bort, ha lehet üveget szoktam venni, de ott meg van egy 3 eFt körüli felső határom. Ez ugye fehér bort jelent, a vörösek azárt drágábbak. Na ennyi, bocs, ha unalmas volt!

Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12631
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7304
Tartózkodási hely: Szentendre

Étteremajánló, avagy hová fogok visszamenni ?

Hozzászólás Szerző: Vinkler »



a.jpg
 
b.jpg
 Mustáros pácban érlelt sertés tarja csónakburgonyával, szalonnás-hagymás raguval 
c.jpg

Ez a bor kifejezetten kellemes. Mondjuk az ételt elnézve kifejezetten jól jön az a picit nagyobb savasság, amit én elvárnék tőle.
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Online
Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5069
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2050

Étteremajánló, avagy hová fogok visszamenni ?

Hozzászólás Szerző: cables »



 

  Mustáros pácban érlelt sertés tarja csónakburgonyával, szalonnás-hagymás raguval 


Online
Avatar
cables
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 5069
Csatlakozott: 2012.07.04., szer. 13:21
Értékelés: 2050

Étteremajánló, avagy hová fogok visszamenni ?

Hozzászólás Szerző: cables »


Hát ez nem étterem, de vissza fogok menni. Fiamtól kaptunk egy 3 napos wellnesst: Hotel Bambara-ba Felsőtárkányban. Varázslatos helyen egy tökéletes szálloda! Élmény volt minden étkezés!
 

 


Avatar
earforce
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5798
Csatlakozott: 2009.01.21., szer. 00:18
Értékelés: 2796

Étteremajánló, avagy hová fogok visszamenni ?

Hozzászólás Szerző: earforce »


Vakvarjú Étterem Pest https://pest.vakvarju.com/
 
Vakvarjú Étterem Újlipót https://ujlipot.vakvarju.com/hu
 
Évek óta visszatérő vendégek vagyunk hol ide, hol oda. A kopaszi gát Beach-et is próbáltuk már párszor, de inkább a 2 fenti étterem valamelyikét javaslom.
Kiváló ízek, pontjó adagok és moderált árak:
 

SYNOLOGY|ZIDOO X20|METRUM OCTAVE NOS|MUSICAL FIDELITY F19+F22|MAGNEPLANAR 2.7|REL S3 SHO

Online
Hat Te
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2010.12.23., csüt. 22:20
Értékelés: 455
Tartózkodási hely: Pest megye

Étteremajánló, avagy hová fogok visszamenni ?

Hozzászólás Szerző: Hat Te »


Miskolc Avalon hotel étterme, hibátlan reggeli nagy választék, friss pékáru, minőségi alapanyagok.
Ala carte étkezés, szintén nagyon ízletesek jó táláltak az ételek. A számlával volt egy kis gond, az egyik étkezés elején jeleztük, hogy sietnénk ( Bödöcs est) egy másik asztalét hozták ki és úgy tűnt nem véletlenül. Mivel a szobához irattuk, azt gondolhatták nem nézzük meg, mit írok alá. Összeségében nagyon ajánlott a környezet, szállás, wellnes, étkezés, gyermekfoglalkoztatás átgondoltsága, kivitelezése nagyon minőségi mégsem hivalkodó.
 
Sajt, alkohollal leöntve meggyújtva majd rátéve a friss ragú a megolvadt sajttal összeforgatva.
A felszolgáló abszolút profi.
 


Avatar
komarfamily
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2185
Csatlakozott: 2015.04.27., hétf. 16:30
Értékelés: 1002
Tartózkodási hely: London

Étteremajánló, avagy hová fogok visszamenni ?

Hozzászólás Szerző: komarfamily »


Piroska etterem Egerszalok! A feher szaraz bor ihatatlan volt de az etelek finomak voltak es oriasi adagok. A csirkeporkolt galuskaval jo valasztas es az en kacsamellem mangomartassal is finom volt. A csalamade lehetett volna edesebb is. Nem feltetlenul a visszamennenk kategoria.


Avatar
svedmalac
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1234
Csatlakozott: 2012.06.28., csüt. 18:34
Értékelés: 386

Étteremajánló, avagy hová fogok visszamenni ?

Hozzászólás Szerző: svedmalac »


Bonne Chance - Bázakerettye
http://www.bonnechance.hu/
 
Vis Vitalis ásványvíz, kóla, kávé
2 adag gyöngybabos leves csülkös raviolival (nagyon jó volt)
2 adag Muraburger (dödöllék között hús, bacon és minden más, isteni sült burgonya, házi tejfől)
 
7500Ft, alig kaptunk levegőt utána. Egy részét el is hoztuk.
Az elején kenyérkék finom sós vajjal, a végén ajándék 2-2db macaron díszdobozban.
Közben végig lágy francia dallamok, imádtam!
Kiszolgálás, tisztaság első osztályú.
Az étterem/hotel feletti erdő is szép, tele őzek láb- és hangnyomaival.
Működő olajkút, szomszéd faluban tó horgászáshoz, nyáron strandoláshoz.
Képek alapján a helyi termál strand is szép, ott érthető okokból nem voltunk.
 
Étlap:
http://bonnechance.hu/wp-content/upload ... /etlap.pdf

Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12631
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7304
Tartózkodási hely: Szentendre

Étteremajánló, avagy hová fogok visszamenni ?

Hozzászólás Szerző: Vinkler »


A rakottkrumpli isteni volt;)
Minden jó.
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Avatar
komarfamily
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2185
Csatlakozott: 2015.04.27., hétf. 16:30
Értékelés: 1002
Tartózkodási hely: London

Étteremajánló, avagy hová fogok visszamenni ?

Hozzászólás Szerző: komarfamily »

A rakottkrumpli isteni volt;)

Avatar
komarfamily
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2185
Csatlakozott: 2015.04.27., hétf. 16:30
Értékelés: 1002
Tartózkodási hely: London

Étteremajánló, avagy hová fogok visszamenni ?

Hozzászólás Szerző: komarfamily »


Helyfoglalás ajánlott, amikor ott voltam telt ház volt, bár lehet, hogy a hétvége csendesebb.
Koszi tegnap foglaltam. Meglepodtam en is, hogy van hely. Kivancsi leszek.

Online
Hat Te
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 586
Csatlakozott: 2010.12.23., csüt. 22:20
Értékelés: 455
Tartózkodási hely: Pest megye

Étteremajánló, avagy hová fogok visszamenni ?

Hozzászólás Szerző: Hat Te »


Igen ezert vagyok ra kivancsi mert tipikus magyar eteleket csinal nem mindennapi tudassal;)
 
Helyfoglalás ajánlott, amikor ott voltam telt ház volt, bár lehet, hogy a hétvége csendesebb.

Válasz küldése

Vissza: “Gasztro”