Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Hedd Audio Heddphone keresek

Lezárt
Avatar
Dorien
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 705
Csatlakozott: 2013.12.29., vas. 11:38
Értékelés: 66

Re: Hedd Audio Heddphone keresek

Hozzászólás Szerző: Dorien »

Kép

Ez az, csapj szét köztük! :napsut:

Avatar
KopaszKutya
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1504
Csatlakozott: 2015.02.18., szer. 13:49
Értékelés: 178

Re: Hedd Audio Heddphone keresek

Hozzászólás Szerző: KopaszKutya »

Megkérnék mindenkit, hogy ezt ne itt vitassátok meg.

Nyilván tisztában vagyok vele, hogy egy ilyen fejest nem telefonról kell meghajtani, kell alá a lóerő.

Örülök, hogy írtok, de ne szegjük meg az oldal szabályzatát.

Köszönöm! :smile53:
Marantz CD74 - Fidelity Pyrit - Vandersteen 2CE Signature - Schmidt Ferenc kábelezés

Avatar
csu2
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2009.04.19., vas. 09:06
Értékelés: 56

Re: Hedd Audio Heddphone keresek

Hozzászólás Szerző: csu2 »

Túlzás a gond, de a AD/DA része ki van tökéletesre csiszolva, elképesztő a belezsúfolt sok funkció. És imádom az AKM chipek hangját! De mikor meghallgatatm icipicit studiós hangzást hozott, talán lehetett volna kicsit kövérebb és szórakoztatóbb a hangzás. Szeretem a csöves és a tiszta A osztály hangját - izlés kérdése - de én kifelyezetten azt szeretem, ha úgy szól valami (fejes hallgatózáskor különösen), hogy nem vonja el teljesen a figyelmem a zene - munka közben szeretek zenét hallgatni. Meg ha jól néztem van belőle valami v2 vagy milyen verzió, nem tudom mi volt az amit hallottam. Annyira emlékszem, hogy nem fekete volt. De lehet kipróbálás céljából beszerzek egy új friss pro black-et.

Avatar
chrisnagy13
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2012.04.02., hétf. 21:40
Értékelés: 16

Re: Hedd Audio Heddphone keresek

Hozzászólás Szerző: chrisnagy13 »

csu2 írta:
2021.07.25., vas. 15:22
Lehet azért akarod eladni mert nem illesztetted kellően. :D Egyébként az ADI2 Pro jó cucc. Gondolkodtam, hogy beszerzek belőle egy példányt, de talán a benne lévő dac mellé egy kicsit lehetett volna fényezni az erősítő részen.
Mi a gond az erősítő részével?

Avatar
csu2
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2009.04.19., vas. 09:06
Értékelés: 56

Re: Hedd Audio Heddphone keresek

Hozzászólás Szerző: csu2 »

Lehet azért akarod eladni mert nem illesztetted kellően. :D Egyébként az ADI2 Pro jó cucc. Gondolkodtam, hogy beszerzek belőle egy példányt, de talán a benne lévő dac mellé egy kicsit lehetett volna fényezni az erősítő részen.

Avatar
csu2
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2009.04.19., vas. 09:06
Értékelés: 56

Re: Hedd Audio Heddphone keresek

Hozzászólás Szerző: csu2 »

De egy studiós fejest mivel szeretné hajtani a tulaja? Közvetlen a hangkártya 3,5 feles jack kimenetéről?
Egyébként nem tudom kinek milyen füle van, de kábel és kábel közt (usb, fejes) is óriási különbségek vannak, nemhogy a szimmetrikus és a 6,3-as jack közt... Én hallom, de sosem mértem, csak hallom és kész.

Avatar
sigi
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2012.11.05., hétf. 14:21
Értékelés: 19

Re: Hedd Audio Heddphone keresek

Hozzászólás Szerző: sigi »

csu2 írta:
2021.07.25., vas. 03:28
Kizárólag szimmetrikus kábel az, amivel ki lehet belőle hozni a legjobbat.
ez nem teljesen van így... Ha HiFista szemmel nézem (igen, nézem, és nem hallom) akkor van különbség, preciz műszerekkel mérve...valahol -110db alatt mérhető, de nem hallható ... ha az ember egy komoly erősíővel hajtja, természetesen. Én RME ADI2 Pro FS-el használom...

.....................

Én egyébként lehet, hogy eladnám, ha már szervízelésből visszakaptam volna az Audeze MX4-emet... (de ez legalább fél év tuti lesz) :D
De ezt is csak azért tenném, mert az Audeze kevesebb erővel is beéri, esetleg mobil DAC-al is használható...

Avatar
csu2
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2009.04.19., vas. 09:06
Értékelés: 56

Re: Hedd Audio Heddphone keresek

Hozzászólás Szerző: csu2 »

Ha egyetlen kritériumot sem veszünk figyelembe, akkor is nehéz lesz ilyet használtba venni, szerintem. Én pár hete vettem egyet, újonnan. Nagyon ki kell szolgálni, elég nehéz hajtani. Kizárólag szimmetrikus kábel az, amivel ki lehet belőle hozni a legjobbat. Ha az asszony háklis a kiszűrődő zene zajára vagy nem bírja a fejed vagy a nyakad a cirka 750g-ot a akkor ez nem a te fejhallgatód lesz. Amúgy jó cucc nagyon, de kell mellé egy zárt is. Sok sikert a kereséshez.

Avatar
KopaszKutya
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1504
Csatlakozott: 2015.02.18., szer. 13:49
Értékelés: 178

Hedd Audio Heddphone keresek

Hozzászólás Szerző: KopaszKutya »

Keresek megvételre egy Hedd Audio Heddphone fejhallgatót.

Kérem, csak olyan írjon, akinek ér is valamit a szava. Újonnan regisztráltak kerüljenek!

Vásárlás előtti kipróbálás jó volna, mert még nem hallottam, hogy milyen a hangja.

Privátot írjon, akinek esetleg lenne eladó.

Köszönöm! :smile53:
Marantz CD74 - Fidelity Pyrit - Vandersteen 2CE Signature - Schmidt Ferenc kábelezés

Lezárt

Vissza: “Fej-, és fülhallgatók (kínál-keres)”