Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Sennheiser HD800

Lezárt
Avatar
tottyi
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3287
Csatlakozott: 2013.06.19., szer. 16:37
Értékelés: 713
Tartózkodási hely: Šamorín

Re: Sennheiser HD800

Hozzászólás Szerző: tottyi »

650,- €uronyi forintot szeretnek erte, akinek ennyit meger az kerem irjon privatot. :napsut:
Audio PC - WW Platunim 7 | USB - Shunyata Research Sigma v2 | Chord Dave - WW Platinum 7 | Hangfalkabel - Valhalla Draco Reference V3 XLR | ATC SCM150ASL Pro | Tapkabel hangfalba (2x) - Valhalla AgPt-RXF HC | Betapkabel - Valhalla Draco V3/2HC R | Ethernet kabel: VIABLUE EP-7 SILVER RJ-45 CAT6A

Avatar
ANDS
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2320
Csatlakozott: 2010.10.23., szomb. 19:56
Értékelés: 629

Re: Sennheiser HD800

Hozzászólás Szerző: ANDS »

tottyi írta:
2019.11.13., szer. 15:04
...

azert adom el mert keveslem a mélyhangot benne, ....
Próbáld ki a következőt.

1.
Vegyél tömör rézkábelt, olyat, amivel a falban vezetik az áramot.
Mondjuk egy 4 méteres garnitúrát, vagyis 3x4 métert (mindegy, hogy milyen színűt).
A 2,5 mm-es keresztmetszetűvel szerintem már sok a mélyhang.

2.
Egy dugó kell hozzá (kb. 1000.- Ft ami 3 Euró), és egy 3 -as vagy 5 -ös elosztó, ami kb. 2000 Ft (6 Euró) .
Könnyen szerelhető típust válasszál.

A fali konnektortól a cuccaidig ezzel vidd az áramot hosszabbítóként, ebbe dugd a tápkábeleket, ezt használd elosztónak.

Ez így megvan 5 ezer forintból, és egy óra alatt simán meg tudod csinálni.

Én kipróbáltam 2,5-mm-es kábellel, 4mm-es kábellel, és 6 mm-es kábellel.
A 6 mm- est már forrasztottam, azt nem lehetett csavarral szerelni.
Nagyon -nagyon sok lesz a mélyhang, ha a 6 mm keresztmetszetűből készíted a hosszabbítót, a 2,5- ös szvsz bőven elég.
Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt, csak más a fogása.

Ha jól szól a cuccod, és elégedetten hátradőlve hallgatod, ne fejleszd tovább.

Avatar
tottyi
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3287
Csatlakozott: 2013.06.19., szer. 16:37
Értékelés: 713
Tartózkodási hely: Šamorín

Sennheiser HD800

Hozzászólás Szerző: tottyi »

Hi, eladnam a Sennheiser HD800-as fejhallgatomat, itteni vasarlas, ugyanugy nez ki ahogy vettem a link itt van.
viewtopic.php?f=176&t=135688&p=2417275& ... 0#p2417275

Meg annyit, hogy azert adom el mert keveslem a melhyangot benne, mondtak, hogy probaljam ki mas erositokkel de a tapasztalatom az, hogy ha nekem az elsore nemtetszik valami azt hiaba fogom eroltetni, hogy majd kesobb jobb hangja lesz.
Az ara 215.000 Forint de jobb lenne ha euro-ban tudna az illeto adni mert a forint mostanaban nagyon ingadozik es igy szeretnek erte 650 euro-t amennyiert vettem.
Helyileg Somorjaban tartozkodik itt ki is lehet probalni (Gyortol 40Km) szerintem eleg jo rendszerrel.
Audio PC - WW Platunim 7 | USB - Shunyata Research Sigma v2 | Chord Dave - WW Platinum 7 | Hangfalkabel - Valhalla Draco Reference V3 XLR | ATC SCM150ASL Pro | Tapkabel hangfalba (2x) - Valhalla AgPt-RXF HC | Betapkabel - Valhalla Draco V3/2HC R | Ethernet kabel: VIABLUE EP-7 SILVER RJ-45 CAT6A

Lezárt

Vissza: “Fej-, és fülhallgatók (kínál-keres)”