Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Bose NC Headphones 700 eladó

Lezárt
Avatar
scaurus
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 766
Csatlakozott: 2006.11.04., szomb. 08:32
Értékelés: 223

Bose NC Headphones 700 eladó

Hozzászólás Szerző: scaurus »

Bose Noise Cancelling Headphones 700 minden tartozékával eladó

bose.hu/.../noise-cancelling-headphones-700

2021.10.08.-én vásároltam az Extreme Audioban.
Még garanciális, számlát, garanciajegyet, természetesen, adom vele.

Ára: 50.000,-Ft

Átvehető, kipróbálható, előre megbeszélt időpontban Kecskeméten vagy Kispesten (Hunyadi utcában).
Személyes átvételt preferálnám a megtekintés, próba miatt, de vevő költségére és kockázatára csomagként küldöm is.
Érdeklődni: privát üzenetben.

Eladás indoka:

Olyan, mint a jedik fénykardja,ez is "Emberibb...", "Emberibb időre való.”
Azaz otthoni, munkahelyi, utazás közbeni normál háttérzajokat, így beszélgetést, sms és messenger üzenet csipogását (ami vonaton irgalmatlan idegesítő, hogy mindenhonnan az rohadt csipogás szól folyamatosan), azon, utastársak által használt ótvar fej- és fülhallgatók hangját, amelyek kifelé is szórják a hangot, remekül kiszűri.
DE
Nem árulok zsákbamacskát: az embertelen extrém külső zajoknál viszont, nemhogy a zajt nem szűr, amit NEM IS várok, de magát a hangot is élvezhetetlenre eltorzítja.

Konkrétum: nekem napi vonatozáshoz kell(ett), konkrétan IC kocsiban, felhúzott ablakokkal közlekedő gyorsvonati kocsiban tökéletesen működik, a zavaró zajokat, utastársak beszédét, telefonását, vonat zaját remekül szűri.
Viszont, itt a keleti végeken, a Barbaricumban a gyorsvonatokon nincs légkondi, gyakran régi, talán orosz szerelvények közlekednek, s a "manuális légkondi", azaz minden kupé ajtó és ablak nyitva, folyosó ablakok nyitva mellett bejövő istentelen vonatzakatolással és huzattal már nem bír el, ami még nem lenne baj, de maga a hang is torz.

Vittem szervizbe, a garanciális szerviz nem talált hibát, a jelenséget nem tudták reprodukálni, adom az erre vonatkozó munkalapot is, természetesen.

Illetve, saját megfigyelésem, hogy vezetékkel gyengébb lenne a hangminőség mint vezeték nélkül, ami egyrészt a szakik szerint kizárt, másrészt a szerviz ezt sem tapasztalta, harmadrészt mindegy is, mert ezt úgyis vezeték nélkül használja az ember.
Csatolmányok
fejhallgató külső
fejhallgató külső
1656748855831.jpg (1.43 MiB) Megtekintve 210 alkalommal
fejhallgató belső
fejhallgató belső
1656748855824.jpg (1.2 MiB) Megtekintve 210 alkalommal
hordtáska külső
hordtáska külső
1656749464225.jpg (721.4 KiB) Megtekintve 210 alkalommal
hordtáska belső
hordtáska belső
1656749618429.jpg (552.58 KiB) Megtekintve 210 alkalommal
doboz
doboz
1656749082255.jpg (611.77 KiB) Megtekintve 210 alkalommal
Talán belépőszintűnek mondható rendszerem: Sony BDP-S7200, Pioneer VSX329, Jamo S626, Jamo J112 sub, Audioquest Pearl és KáCsa kábelek

Lezárt

Vissza: “Fej-, és fülhallgatók (kínál-keres)”