Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Pioneer SC-LX81 THX Ultra 2

Sokpontegy elő és végfokok, processzorok
Lezárt
Avatar
PrinceHerceg
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 896
Csatlakozott: 2014.04.14., hétf. 15:01
Értékelés: 93

Re: Pioneer SC-LX81 THX Ultra 2

Hozzászólás Szerző: PrinceHerceg »

Szó szerint elérhetetlen az eladó, ergo nincs is itt szó valós eladási szándékról!

Ha jár itt egy admin törölje végre a hirdetést, mert ennek így az ég világon SEMMI értelme...

:smile32:

Irobot
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2021.07.03., szomb. 10:43
Értékelés: 1

Re: Pioneer SC-LX81 THX Ultra 2

Hozzászólás Szerző: Irobot »

Üdvözlöm!
Meg van még az erősítő?
Amennyiben igen, engem érdekel.
Telefonszámot kérnék.
Üdv: Szabó

kmm
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2021.05.14., pén. 17:45
Értékelés: 10

Re: Pioneer SC-LX81 THX Ultra 2

Hozzászólás Szerző: kmm »

Szia!

Az erősítőt meg tudom nézni?
Privátban megbeszéljük, hol/mikor?
Adjak telszámot vagy mailt?

A.K88
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 390
Csatlakozott: 2020.07.02., csüt. 10:56
Értékelés: 17
Tartózkodási hely: Pest megye

Re: Pioneer SC-LX81 THX Ultra 2

Hozzászólás Szerző: A.K88 »

Én nem vagyok sértve abszolút, mivel semmi okom rá. Leírtam én is a véleményem az itt latottak alapján, gondolom ezt szabad és nem tiltja semmi, se senki.
Nyilván, ha személyes átvételt biztosítok, az valóban rettentően gyanús.
Ne haragudj meg, de az én hirdetésem alatt beszélgetsz valakivel, ráadásul próbálsz valami csalónak vagy bármi hasonlónak feltüntetni.
Ha beszélgetni szeretnèl vele, azt meg tudod tenni privát üzenetben is, de ezt te teljesen szándékosan intézted itt. Ha ez nem üzletrontás, akkor újra kell értelmeznem a magyar nyelvet.
Azt sem látom, hogy valaki itt bármilyen formában is megkérdezte vagy kikérte volna a véleményed.
Szerintem az lesz a legjobb ha nyittatsz magadnak egy topicot es ott megjelenhetnek mindazok, akik kiváncsiak a meglátásaidra vagy a véleményedre. Ez viszont nem az a téma.
A személyeskedésről pedig annyit, hogy tudtam volna bőven mit személyeskedni, de nem tettem. Hiába próbálsz meg engem gyerekesnek beállítani, vagy über intelligensnek tűnni, ezt most sajnos a részedről nem igazán sikerült bizonyítani.
Amint elújságoltad nagy hetykén, hogy te vettél mástól erősítőt, és engem próbáltál közben minősíteni, akkor sem hiszem, hogy felvettem a te “előkelő” stílusod. Továbbra is azt szeretném kívánni neked, ahogy az üzenetemben is, hogy használd egészséggel a mástól megvásárolt erősítőd!
Minden jót!

Avatar
fcsfelix
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1346
Csatlakozott: 2014.12.28., vas. 17:46
Értékelés: 586

Re: Pioneer SC-LX81 THX Ultra 2

Hozzászólás Szerző: fcsfelix »

A hozzászólásom nem neked, hanem kmm fórumtársnak szólt. De ha már képtelen vagy sértegetés és személyeskedés nélkül elfogadni a hibádat és a tényeket, legalább lennél annyire tisztességes, hogy nem mész át a gyerekes sértettséged okán személyeskedésbe.
Se "élvezkedni" nem szoktam itt, sem pedig izgága megmondóemberként nem érzem magam. Segítek ha tudok és veled viszonylag új regessel ellentétben az elmúlt jó pár itt töltött évem során eléggé sok fórumtárssal megismertük egymást adásvételek vagy kölcsönös tanácsadás során. Szinte minden esetben egy azóta is meglévő barátság született. Senkitől nem féltettem itt, aki kérte a telefonszámomat, pedig én is két munkahelyen dolgozom és sokat vagyok elfoglalt. Mégis jut 1-2 percem arra, aki kérdezni szeretne valamit, vagy ha éppen nem, visszahívom. Neked 3 hete küldtem el a számomat, mégsem hívtál ahogyan ígéretet tettél rá. Ez sem engem minősít.
Fura, hogy te ismeretlenül a távolból ilyen negatív véleményt mondasz rólam mégis.
Nekem alapból gyanús amikor valaki ennyire elzárkózik a szóbeli kommunikációtól heteken át. Főleg, amikor leírom, hogy pár kérdésben tanácsot szeretnék kérni a megfelelő döntéshez, hiszen két LX-et is árultál. Ezt nem lehet több naponta megválaszolt oda-vissza levelezgetéssel több lépcsőben lebonyolítani. Te így gondolod helyesnek, másnak nem így jön le.
Nem üzletrontásból írtam amit írtam, hanem ez tény és nagyon bosszantó dolog. De csináld úgy ahogy számodra a kényelmes és jónak gondolod.

Szép napot és sikeres eladást kívánok.
Arcam AVR 850
KEF R900 + R300 + R600c
2x Arendal 1723 1V Avalanche 800 sub + Mini DSP HD
Dune Max Vision + Epson 9400 / LG G23 77"
Stewart Fix keretes vászon 117".
Vincent Audio SV-233 + Cocktail Audio streamer

És egy remek kis család, akikkel mindezt élvezem közösen.  :-)

A.K88
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 390
Csatlakozott: 2020.07.02., csüt. 10:56
Értékelés: 17
Tartózkodási hely: Pest megye

Re: Pioneer SC-LX81 THX Ultra 2

Hozzászólás Szerző: A.K88 »

Már vártalak fcsfelix!
Senki nem mondta, hogy titkos a telefonszámom, de talán maradjon meg nekem a döntés joga, hogy mikor és kivel osztom meg. Mellesleg nem tudom, hogy a szövegértéseddel van probléma vagy csak ekkora indulatot vált ki belőled a tény, hogy nem úgy lett valami, ahogyan te elképzelted.
Elmondtam miután elkértem a telefonszámod, hogy hívlak amikor tudlak. Ez a másnap hívlak nem tudom tényleg melyik üzenetemben szerepelhetett, mert én sajnos nem találom, akárhogy is keresem.
Önjelölt, fő izgága, okoskodó, megmondóemberként jól tudhatod, hogy az ilyen hozzászólásokat törlik innen, mert nincs a hirdetés alatt helye. Te azért ideírtad, mert biztos mindenki RÁD és a te véleményedre kíváncsi. Vagy csak megpróbálod megnehezíteni az erősítő eladását, mert te nem vehetted meg. Valóban nem vagy szimpatikus, egyenesen rosszul vagyok az ilyen emberektől, de nem hazudtoltad meg most sem magad.
Egyébként az úriember abban az üzenetben plusz képeket kért egy másik készülékről és egy szóval se mondta, hogy EZ érdekli.
Ebből te biztos, de én nem jöttem volna rá, hogy az LX81 kell neki.
Viszont ha már ha az üzeneteidben leírtakra kell hagyatkozni, akkor felmerül a kérdés bennem, hogy lehet valakinek ennyi ideje mindenhova odaokoskodni, ha nincs lehetősége az internet előtt ülni egész nap.
Szerintem mások üzletének a rontása helyett próbáld meg lefoglalni magad más, ténylegesen hasznos és értelmes dolgokkal.
Nem egy eladó termékem kelt már el itt az oldalon, de eddig azt gondolom senkinek nem volt problémája a kommunikációval, vagy azzal, amit tőlem vásárolt.
Ha lesz ilyen, megígérem te leszel az első, akinek szólok, mert te biztosan ezen élvezkedsz....

Avatar
fcsfelix
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1346
Csatlakozott: 2014.12.28., vas. 17:46
Értékelés: 586

Re: Pioneer SC-LX81 THX Ultra 2

Hozzászólás Szerző: fcsfelix »

kmm írta:
2021.06.02., szer. 18:37
Szia!
Érdekel.
pm-re nem válaszolsz...
Ne aggódj, nem vagy ezzel egyedül. Nekem 3 hét alatt nem volt képes egy telefonszámot elküldeni, mert valahogy szuper titkos az övé és nem adhatja meg, amikor anno az első pm-ben kértem. A sajátomat elküldtem neki ahogy kérte és ígérte, hogy másnap felhív és pontosítjuk a dolgot, mert lett volna pár kérdésem. Azóta nem volt még másnap. Letettem róla és vettem mástól.
Röhej az ilyen hozzáállás és hiteltelenné tesz számomra valakit, hogy ennyire semmibe veszi más ember kérését.
Az uppolgatás helyett az emberi kommunikációra kellene inkább rágyúrni... 36_1_10.gif
Arcam AVR 850
KEF R900 + R300 + R600c
2x Arendal 1723 1V Avalanche 800 sub + Mini DSP HD
Dune Max Vision + Epson 9400 / LG G23 77"
Stewart Fix keretes vászon 117".
Vincent Audio SV-233 + Cocktail Audio streamer

És egy remek kis család, akikkel mindezt élvezem közösen.  :-)

kmm
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2021.05.14., pén. 17:45
Értékelés: 10

Re: Pioneer SC-LX81 THX Ultra 2

Hozzászólás Szerző: kmm »

Szia!
Érdekel.
pm-re nem válaszolsz...

A.K88
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 390
Csatlakozott: 2020.07.02., csüt. 10:56
Értékelés: 17
Tartózkodási hely: Pest megye

Re: Pioneer SC-LX81 THX Ultra 2

Hozzászólás Szerző: A.K88 »

UP

A.K88
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 390
Csatlakozott: 2020.07.02., csüt. 10:56
Értékelés: 17
Tartózkodási hely: Pest megye

Re: Pioneer SC-LX81 THX Ultra 2

Hozzászólás Szerző: A.K88 »

UP

A.K88
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 390
Csatlakozott: 2020.07.02., csüt. 10:56
Értékelés: 17
Tartózkodási hely: Pest megye

Re: Pioneer SC-LX81 THX Ultra 2

Hozzászólás Szerző: A.K88 »

110e ft

A.K88
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 390
Csatlakozott: 2020.07.02., csüt. 10:56
Értékelés: 17
Tartózkodási hely: Pest megye

Re: Pioneer SC-LX81 THX Ultra 2

Hozzászólás Szerző: A.K88 »

115e forint

A.K88
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 390
Csatlakozott: 2020.07.02., csüt. 10:56
Értékelés: 17
Tartózkodási hely: Pest megye

Re: Pioneer SC-LX81 THX Ultra 2

Hozzászólás Szerző: A.K88 »

Up

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12096
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5730
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Re: Pioneer SC-LX81 THX Ultra 2

Hozzászólás Szerző: tonee73 »

A felesleg az off-ban.
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

A.K88
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 390
Csatlakozott: 2020.07.02., csüt. 10:56
Értékelés: 17
Tartózkodási hely: Pest megye

Re: Pioneer SC-LX81 THX Ultra 2

Hozzászólás Szerző: A.K88 »

Azt elfelejtettem, hogy csere nem érdekel köszönöm!

A.K88
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 390
Csatlakozott: 2020.07.02., csüt. 10:56
Értékelés: 17
Tartózkodási hely: Pest megye

Pioneer SC-LX81 THX Ultra 2

Hozzászólás Szerző: A.K88 »

Eladó gyönyörű állapotban, dobozán kívül minden tartozékával (antennák, leírás, bemérő mikrofon, gyári távirányító) a címben említett erősítő.
Személyes átvétel és megtekintés gyömrőn lehetséges.
Ára: 120000 ft

Képek:
BEEF9F42-FC9C-4027-8F23-BFA9E95E534A.jpeg
BEEF9F42-FC9C-4027-8F23-BFA9E95E534A.jpeg (2.41 MiB) Megtekintve 6221 alkalommal
5AD9A718-5A47-49F9-B8B8-2DF6C53D6844.jpeg
5AD9A718-5A47-49F9-B8B8-2DF6C53D6844.jpeg (730.79 KiB) Megtekintve 6221 alkalommal

Lezárt

Vissza: “Házimozi erősítők, processzorok”