Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Pioneer SC-LX78 Dolby Atmos

Sokpontegy elő és végfokok, processzorok
Lezárt
Avatar
HQHIFI
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 108
Csatlakozott: 2009.05.07., csüt. 22:53
Értékelés: 7

Re: Pioneer SC-LX78 Dolby Atmos

Hozzászólás Szerző: HQHIFI »

Elkelt.

Avatar
HQHIFI
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 108
Csatlakozott: 2009.05.07., csüt. 22:53
Értékelés: 7

Re: Pioneer SC-LX78 Dolby Atmos

Hozzászólás Szerző: HQHIFI »

UP

Avatar
HQHIFI
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 108
Csatlakozott: 2009.05.07., csüt. 22:53
Értékelés: 7

Pioneer SC-LX78 Dolby Atmos

Hozzászólás Szerző: HQHIFI »

Rendszerátalakítás miatt Pioneer SC-LX78 házimozi erősítő nagyon szép állapotban, dobozában, tartozékaival eladó.
Fél éve használaton kívül van, dobozában pihen, nagyon nehezen vettem rá magam, hogy meghirdessem.

Rendkívüli térrel, hatalmas energiákkal képes a mozit a nappaliba varázsolni. 4K továbbítására alkalmas, de nem HDR képes.

A távirányítója mindvégig csomagolva volt, az antennákat nem használtam. Személy szerinti véleményem, hogy ez egy nagyon jó mozierősítő, a hangminősége kiváló, de minden egyéb hálózati funkcióra érdemes valamilyen más megoldást találni, mert ugyan minden működik, de nekem például eléggé nehézkes volt a használata.
USB-ről viszont a hangfájlok lejátszása jól működik, a kezelés egyszerű, a hangminőség nagyon jó.
Az eredeti tápkábelét sajnos nem találtam meg, valahova biztos helyre tettem...
Természetesen tudok adni tápkábelt hozzá, vagy kedvező árban felajánlani mellé egyéb, az eredetinél lényegesen jobb minőségű tápkábelt, ha az eredeti nem lenne meg az adás-vétel lebonyolításáig.

4 db Mission 760i hangfallal volt használatban, ami szintén eladó lesz, együtt nagyon jó "párost" alkottak. A hangfalak nem képezik a vételár részét.

Ár: 280.000,- Ft

A jelenlegi helyzetben kipróbálásra sajnos lehetőség nincs. A postázást a készülék súlya miatt kizárnám, így mindenképpen a személyes átvételt preferálnám. Budapesti átvétel előre egyeztetett helyszínen és időpontban megoldható. Köszönöm, de csere nem érdekel. Érdeklődni a 30/711-0610 telefonszámon lehetséges.
Csatolmányok
tartozekok.jpg
tartozekok.jpg (6.14 MiB) Megtekintve 1168 alkalommal
HDMI.jpg
HDMI.jpg (6.67 MiB) Megtekintve 1168 alkalommal
hatlap.jpg
hatlap.jpg (4.65 MiB) Megtekintve 1168 alkalommal
front.jpg
front.jpg (3.84 MiB) Megtekintve 1168 alkalommal
doboz.jpg
doboz.jpg (5.92 MiB) Megtekintve 1168 alkalommal

Lezárt

Vissza: “Házimozi erősítők, processzorok”