Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Denon AVR-X4200W fekete 35 hónap garanciával

Sokpontegy elő és végfokok, processzorok
Lezárt
Avatar
Kecsob
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2016.04.01., pén. 20:23
Értékelés: 0

Denon AVR-X4200W fekete 35 hónap garanciával

Hozzászólás Szerző: Kecsob »

Vasárnap estig jegelve.

Avatar
Kecsob
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2016.04.01., pén. 20:23
Értékelés: 0

Denon AVR-X4200W fekete 35 hónap garanciával

Hozzászólás Szerző: Kecsob »



Szia.
 
Hol vásároltad az erősítőt?Csak a garancia miatt érdekelne.

Szia, kecskeméti viszonteladónál, Horn hivatalos, regisztrált garanciám van.

Avatar
kolyok1206
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 135
Csatlakozott: 2016.01.05., kedd 22:04
Értékelés: 3

Denon AVR-X4200W fekete 35 hónap garanciával

Hozzászólás Szerző: kolyok1206 »



Sziasztok!
Sajnos családi okok miatt meg kell válnom egy nagy álmomtól, az 1 hónapos Denon AVR-X4200W házimozi erősítőtől. Minden tartozéka, csomagolása és doboza természetesen megvan. Karcmentes, minden tökéletesen működik, fantasztikus erősítő :-(.
Mivel már én is akciósan vettem, így az árból tovább engedve ez egy kihagyhatatlan ajánlat annak, aki mostanában tervezett ilyen erősítőt vásárolni. Engedni nem fogok belőle, csak olyan keressen, akinek van ennyi pénze. Egyébként megmarad.
 
Kecskemét és Budapest között a készülék bárhol megtekinthető, Kecskeméten kipróbálható. Képet küldök, ha érdekel, bár gyakorlatilag zsír új. Még 35 hónap garanciával rendelkezik.
 
Ár: 300.000Ft

Szia.
 
Hol vásároltad az erősítőt?Csak a garancia miatt érdekelne.

Avatar
Kecsob
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2016.04.01., pén. 20:23
Értékelés: 0

Denon AVR-X4200W fekete 35 hónap garanciával

Hozzászólás Szerző: Kecsob »

up

Avatar
Kecsob
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2016.04.01., pén. 20:23
Értékelés: 0

Denon AVR-X4200W fekete 35 hónap garanciával

Hozzászólás Szerző: Kecsob »


Sziasztok!Sajnos családi okok miatt meg kell válnom egy nagy álmomtól, az 1 hónapos Denon AVR-X4200W házimozi erősítőtől. Minden tartozéka, csomagolása és doboza természetesen megvan. Karcmentes, minden tökéletesen működik, fantasztikus erősítő :-(.Mivel már én is akciósan vettem, így az árból tovább engedve ez egy kihagyhatatlan ajánlat annak, aki mostanában tervezett ilyen erősítőt vásárolni. Engedni nem fogok belőle, csak olyan keressen, akinek van ennyi pénze. Egyébként megmarad.
 
Kecskemét és Budapest között a készülék bárhol megtekinthető, Kecskeméten kipróbálható. Képet küldök, ha érdekel, bár gyakorlatilag zsír új. Még 35 hónap garanciával rendelkezik.
 
Ár: 300.000Ft
 
 
 


Lezárt

Vissza: “Házimozi erősítők, processzorok”