Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Házimozi magazin

Vendég

Házimozi magazin

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Szóval akkor nincs valakinek magyar nyelvű borítója a filmhez. Egy német nyelvűt találtam. Ha esetleg valakinek van akkor várom a jelentkezését, angol is jó lenne. :smile16:

Vendég

Házimozi magazin

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Bosszantó, hogyha csak az elôfizetéshez van tok.
Nem azért mert nincs otthon 10 üres teljesen jó DVd tokom, csakhogy:
egyik este a héten kiesik a postaládánkból egy levél from Annex. Nézem mi a csuda én nem írtam nekik, hátha valami jó kis akció, még a címem is meglehet az Amerikai Pite akcióból kifolyólag.
Semmi ilyesmirôl nem volt szó, csak a kedves feleségem akart meglepni karácsonyra egy újságelôfizetéssel és erre jeleztek vissza február vége felé. Hát nem tudom.

Vendég

Házimozi magazin

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Borsod megyében még sehol semmi. :smile22:

Vendég

Házimozi magazin

Hozzászólás Szerző: Vendég »

A 4:3 arányra visszatérve. Nekem is csak 4:3-as tv-m van de inkább elviselem alul-felül a fekete csíkokat, mintsem kétoldalt csonkolva legyen a kép.

Vendég

Házimozi magazin

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Köszi Shadman!
 
Ha ez igy van ,akkor érdemes megrendelni.Főképpen ha a többi
melléklet tokkal-vonóval érkezik.(Persze jó lenne tudni a további film címeket)
 
 
fazék

Vendég

Házimozi magazin

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Teljesen normális DVD tokja van! Én is előfizető vagyok, így kaptam én is, újságárusnál ma jelenik meg.

Vendég

Házimozi magazin

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Kedves (ex)CAT!
 
Leirnád(ha szépen megkérünk),hogy ez normál dvd tok a hozzá
való boritóval,vagy csak egy snassz Cd tok?
 
köszi :fazék

Vendég

Házimozi magazin

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Haj!
 
- Ujsagarusnal boritekban.. (de szerintem zomunknek tuti van elrontott CD-R je, annak a tokja meg adott.. :smile1: )
 
Tami

Vendég

Házimozi magazin

Hozzászólás Szerző: Vendég »

nekme elofizetéssel jöt, így van hozzá tok. Boltban nég nem láttam, aról nincs infóm.

Vendég

Házimozi magazin

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Persze 16:9-re gondoltam. Nem is a fekete csík a probléma (oldalt vagy alul-felül) hanem, hogy hiányzik a film harmada emiatt.
A tokkal kapcsolatban azt hallottam, hogy az előfizetők rendes műanyag tokot kapnak boritóval a többeik pedig sima papírtokot. (De ez nem holtbiztos)

Vendég

Házimozi magazin

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Sajnos egy jobb minőségű 16:9-es tv-be (pl.Sony Vega)nem
mindenki tud "beletapsolni" közel fél "misit".Én speciel
bármennyire is szeretném,nem engedhetem meg.Úgyhogy engem
most jobban zavar a fekete csík alul és felül.(A minőségbeli
különbséget hagyjuk)
De nem is ezért irtam.Érdekelne a tok és a borító kérdése
a Johnny Mnemonic esetében.
Most van ,vagy nincs hozzá?
 
 
fazék

Vendég

Házimozi magazin

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Hali Simon Templar!
 
- A fekete csikot hogyerted? 16:9-es TV-n nezve? Nekem sajna meg 4:3-as van.. ezen nincsgond.
 
- A film kepe olyan 5,5-6,5 Mbps bitrata kozot ingadozik, a "latvanyosabb" jeleneteknel felkuszik 7,5-8-ig.., de elmondhato hogy durvan 6 Mbps-el van tomoritve.
 
Tami

Vendég

Házimozi magazin

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Adtak hozzá "normális" tokot, vagy mehet a borító utáni hajsza hasonlóan a Csinibabához? :smile11:

Vendég

Házimozi magazin

Hozzászólás Szerző: Vendég »


"Belekukkantva a filmbe a kep nem is olyan rossz mint, ahogy "valaki" regebb irta"
Ja-ja, remekül mutat oldalt a két 20 cm-es fekete csík ahol a filmnek kellene mennie.

Vendég

Házimozi magazin

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Szasztok!
 
- Nos itt tartom a kezemben az idei ev elso szamat.
 
- Roviden osszefoglalva amit elso latasra latni/megtudni lehet a menubol: beteve a lemezt egy mobilszolgaltato reklamja indul el (gondolom ok tamogattak..), majd utanna egybol a fomenube jutunk, ami egy egyszeru atlathato menu. Az teny nincs sok extra a lemezen kiveve egy rovid infot a szereplokrol, egy kis filmelozetes es a VTCD gyar reklam filmjet.
 
- Ami megfogott az a "Hang" menu:
Angol 2.0
Magyar 5.1
Magyar 2.0
 
- Belekukkantva a filmbe a kep nem is olyan rossz mint, ahogy "valaki" regebb irta..., koszonet erte a kiadonak, es inkabb oruljunk neki, hajra igy tovabb!
 
- Nemsokara nekiesek es vegignezem :smile12:
 
Tami

Vendég

Házimozi magazin

Hozzászólás Szerző: Vendég »

sehol

Vendég

Házimozi magazin

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Nem tudja véletlenül valaki, hogy a STER CENTURY intrója merre lelhető fel a neten?

Vendég

Házimozi magazin

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Az, hogy a T2 nektek csak tesztlemez volt, nem pedig beharangozó, nem derül ki a címlapból. Ez a marketing.
Elég furcsa, hogy pont te lepődsz meg, hogy valaki azt hitte, magyarországi bemutató.
Az látszik, hogy VEGYÉK, mert T2 jön.
HA megvetted, megtudtad, hogy EZZEL KAPCSOLATBAN írtok egy cikket. És elszomorodot... DE MEGVETTE!
 
Szóval ne csodálkozz a saját stratégiádon, ha beválik.

Vendég

Házimozi magazin

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Draga Editor!
 
Vegyel tolunk! Ha atjossz megmutatom mi keszul!
:smile45:

Vendég

Házimozi magazin

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Kedves Killr!
 
A T2 cikk lényege az volt, hogy Készülj fel a Dolby Pro Logic 2 érkezésére. El kéne olvasnod a mostani lapszámot, elejétől a végéig, és utána írni véleményt. :smile7: Garantálom hogy jobb lesz!

Vendég

Házimozi magazin

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Drága Boy!
 
Én magam kerestem meg a TOM-TOM stúdiót, hogy szívesen vennénk tőlük anyagot a DVD mellékletre, még egy válaszra sem méltattak. Mi nyitottak vagyunk!

Vendég

Házimozi magazin

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Marha jól értesült vagy, kevered itt a szart rendesen. Tavaly leégett a Gong Express raktára, amit a Fotex egyik épületében bérelt. Lehet, hogy neked köztudomású, de akkor a médiapiac szereplőjeként te is a saját fajtád áldozata vagy. Akkoriban minden jó zaftos volt, amiben a Fotex neve szerepelt, ezért kapták fel a hiénák a témát, a szokásos hiteles tájékoztatás keretében.

Vendég

Házimozi magazin

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Érdekes, hogy egy idő után mindegyik topic átmegy személyeskedésbe :smile39: .
Én Tonic véleményével 100%-ig egyetértek! Tudom értékelni, hogy az érintettek válaszolnak, és felvállalják a kritikákat, pedig némelyik stílusa hagy némi kívánnivalót maga után.
Néhány konkrétum, ami engem izgat:
Amikor elindult a lap, a DVD megjelenések aktuálisak voltak, most meg fél éves filmekről olvashatunk... Tetszett, hogy régen minden filmnek külön értékelték a tartalmát, hangját, képminőségét, felsorolva a lemez jellemzőit, szolgáltatásait. Ez sajnos megszűnt, helyette egy olyan rovat lett belőle, ami felszínesen érinti csak a témát.
Mint már sokan előttem írták, a Magyarországon nem kapható készülékeket miért nem lehet kihagyni?
A tesztek között is kevés az újdonság, nagy fájdalmam, hogy a mostani DVD-tesztben sem látom a Denon 1600-ast, ami lehet, hogy több embert érdekelne, mint a JVC, Toshiba lejátszók (pedig biztos jók azok is). Tényleg, a hazai csapat szokott egyáltalán tesztelni???
Nem értem, miért nincs feltüntetve ár némelyik készüléknél, pedig itthon is kaphatóak (vagy miért Fontban van megadva-egyszer így, máskor úgy?).
Ha a lap a laikusoknak szól, ahhoz képest túl sok High-end cucc van benne, ha meg a haladóknak, akkor túl sok a kezdőknek is érdektelen „mit hova dugjunk”-stílusú cikk (benne van minden használati utasításban!).
Szóval, ha magyarítanak egy újságot, akkor azt úgy kellene, hogy nálunk is teljes értékű, minden oldala „használható” legyen, kit érdekel, John hogyan tudja nézni az Angliában vásárolt videoját Kínában, és hogy kösse össze a Sky-digital dekóderével?
Szívesen olvasnék a konkurencia készülékeivel is összehasonlítást, mert lassan kezdem tényleg elhinni, hogy csak B&W márkájú hangfalat gyártanak a világon.
Egyébként a színvonal tetszik, csak a témaválasztással vannak problémáim. Az ajándék DVD sajnos pont az a film, ami még ingyen se nagyon kellene, de erről csak én tehetek, a következő lehet, hogy nekem lesz jó, másnak nem...
De egy olyan tesztlemez elkelne, mint a Sztereo-újságé, csak mozira! (Attól a DVD-Centeré is érdekel )
További sok sikert: egy olvasó!

Vendég

Házimozi magazin

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Nekem van egy ilyen audiocd tesztlemezem,csak sajna dolby pro logic.Van rajta vagy 70 track. 1 sztereo és egy pro logic tesz track, 5db zeneszám (a komolytól a modernig) a maraék pedig különböző frekvenciákon megszólaló hanganyag.Ha meg akarod tudni, hogy mit tud a hangfalad,csak akkor érsz vele valamit, ha van hozzá műszered is,amivel megméred, hogy valóban az a frekvenciájú hang jön ki belőle, amit felvettek a cdre. Egy DTS, vagy DD5.1 tesztlemezre azonban én is kíváncsi lennék.

Vendég

Házimozi magazin

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Szerintem meg lehetne velük egyezni. pl. Angliából is elhet rendelni ingyenes DTS demó lemezt, ráadásul most DVDA lemezt is adnak. Igaz, csak akkor ha azt mondod van valamiféle DVD boltod, ahol ezzel szeretnél demozni. De szerintem ezzel a céggel fel lehetne venni a kapcsolatot, hisz egy hivatalos magazinnak miért ne küldenének anyagot? Egyébként meg én nem csak ilyen trailekkel teli lemezre gondoltam. Legyen rajta beállítóhang, mindegyik csatornára külön - külön, lehessen tesztelni a hangfalakat különböző ferkvenciákon, mint ahogy a SZTEREO vagy melyik magazin mellékletében levő CD-n, csak ugye ott ez csak a két front hangfalra korlátozódott. De miért ne lehetne ugyanezt megtenni az összes csatornával? Esetleg fel lehetne venni a kapcsolatot velük is...
 
Továbbra is úgy gondolom, hogy egy teszt lemez mindenki örömét szolgálná

Válasz küldése

Vissza: “DVD mellékletes magazinok”