Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Computer Panoráma DVD melléklet?

Vendég

Computer Panoráma DVD melléklet?

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Csak azt nem értem ,hogy hol lehet megvenni ,mert az újságárusnál csak a 3CD-s van ,a Computer Panorama weblapjáról pedig nem bírom megrendelni. Nekem nem jön be az a weblap. :smile26:

Vendég

Computer Panoráma DVD melléklet?

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Ugy latszik a ceg felvasarolta az Ariel International eddig megjelent filmjeit. Nem csodalkoznek ha meg ebben az evben a kovetkezo filmekkel lennenek a havi mellekletek: 1492, Dune, Lopakodok, A holtsav...

Vendég

Computer Panoráma DVD melléklet?

Hozzászólás Szerző: Vendég »

előfizetni csak a CD-s változatra lehet, de az előfizetők 1195 forintért megkaphatják a DVD-t

Vendég

Computer Panoráma DVD melléklet?

Hozzászólás Szerző: Vendég »


rendes DVD tok, szep szines borito, szep szines szitazott lemez
 
majd kirakjuk oldalra is

Vendég

Computer Panoráma DVD melléklet?

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Igc,
 
Fogalmam sincsen hogy a Computer Panoramas DVD rendes tokkal jelenik-e meg ezert kerdezem.A mostanit meg nem de a juniusit a Hobortos hetvegevel biztos megveszem.Azert kerdeztem hogy van-e hozza tok meg borito, mert akkor elkezdek vadaszni boritora.
 
tau ba

Vendég

Computer Panoráma DVD melléklet?

Hozzászólás Szerző: Vendég »

A DVD magazin is rendes tokkal borítóval jelenik meg. Ennyi pénzért belefér.

Vendég

Computer Panoráma DVD melléklet?

Hozzászólás Szerző: Vendég »

honnan tudod, hogy rendes tokban fog kijönni? Mi a helyzet az előfizetőkkel, ők módosíthatják az előfizetést, vagy továbbra is kapják ugy ahogy eddig? Én nem vagyok előfizető csak érdeklődöm..

Vendég

Computer Panoráma DVD melléklet?

Hozzászólás Szerző: Vendég »


lboy,
 
vagyis a Computer Panorama DVD-s melleklete ugy jelent meg hogy rendes DVD tokban boritoval,ahogy kell?
 
/R.

Vendég

Computer Panoráma DVD melléklet?

Hozzászólás Szerző: Vendég »

bocs, az elobb a CP DVD tokjarol volt szo

Vendég

Computer Panoráma DVD melléklet?

Hozzászólás Szerző: Vendég »

láttáTOK, milyen profi a CD DVD-jének a TOK-ja. Nem papír, nem CD tok, hanem igazi DVD tok. szerintem ez TOKjo

Vendég

Computer Panoráma DVD melléklet?

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Én már alig várom azt az időt, amikor a Kiskegyed, meg a Nők Lapja is DVD melléklettel jeleni meg.
(Vagy esetleg a METRO)

Vendég

Computer Panoráma DVD melléklet?

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Vettem.

Vendég

Computer Panoráma DVD melléklet?

Hozzászólás Szerző: Vendég »


hogy a macskajaj-t hogyan lehet beszerezni, arra a cpanoráma oldalán lev? fórumban biztos tudnak válaszolni a "bels?sök"
 
a macskafogót én is úgy szereztem meg kés?bb, ,kár hogy akkor még nem dat állományok voltak a cp-ben hanem mpeg-ek.

Vendég

Computer Panoráma DVD melléklet?

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Ujonc!
 
Probalj meg valami normalis stilusban hozzaszolni a temahoz, mert ennek amit csinalsz az egvilagon semmi ertelme... Azon kivul, hogy degradalod az amugy 90%ban szakszerunek mondhato forumunkat.
 
Elnezest kerek az erintettektol...

Vendég

Computer Panoráma DVD melléklet?

Hozzászólás Szerző: Vendég »


A hóbortos hétvége nekem is az egyik kedvenc vígjátékom! Az jó választás!
 
Kérdés! Be lehet-e szerezni azt a CP számot, vagy számokat, amin a macskajaj volt a melléklet? :smile45:


Vendég

Computer Panoráma DVD melléklet?

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Na végre valami olyan film,amit szívesen megveszek! A Hóbortos hétvége nagyon jó!

Vendég

Computer Panoráma DVD melléklet?

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Köszönöm a válaszod!
 
Én sem tekintem az újságot konkurenciának, alapvetoen nem ugyanazokhoz szól. Persze átfedések lehetnek, de hol nincsenek.
Nem mindennnel értek egyet, amit leírtál a késobbiekben, de természetesen Te is és én is a saját oldalunkról látjuk a világot (ez gondolom természetes).
 
Arra azonban kíváncsi lennék, hogy technikailag hogyan muködik a CD/DVD verziók párhuzamos terjesztése, milyen az aránya, de gondolom ezek szakmai titkok.
 
Üdv

Vendég

Computer Panoráma DVD melléklet?

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Egyetértek Veled, befejeztem a személyeskedést, bár én eredetileg csak a témához szerettem volna hozzászólni.

Vendég

Computer Panoráma DVD melléklet?

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Igen Tisztelt Újonc Zsolt!
 
A példa ugyan rossz volt (már a neveddel kapcsolatban), de az egészbol azt akartam kihozni (amit Te valószínuleg nem tudsz, vagy nem akarsz megérteni), hogy ha "JóskaPista" néven írok, akkor az anyázós topicba való hozzászólásod nem tudott volna ilyen szépen kibontakozni.
Szerintem is jól teszed, ha úgymond felülemelkedsz, bár nem én reagáltam a Te hozzászólásodra, hanem Te az enyémre.
Úgy gondolom, nem minosítem a hozzászólásodat, mert megfogadtam zseniális mottódat...
 
Mélységes tisztelettel
 
Kispofád

Vendég

Computer Panoráma DVD melléklet?

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Igazán nem szeretnék reklámot az újságnak, de úgy érzem egy rövid választ (email cimmel együtt :smile1: ) még megér a "hazimozi" kérdése (akikkel egyébként nem kívánunk vetélkedni, hiszen mi egy számítástechnikai lap vagyunk).
 
Visszatérve a válaszra: az újságot vagy 3 CD-vel, vagy 1 DVD-vel lehet megvásárolni. A DVD-s változathoz nincs CD, felesleges is lenne, mert azok tartalma DVD-ROM formátumban rajta van a DVD-n.
 
Azt pedig már csak csendben teszem hozzá, hogy a CP már több, mint két éve tesz fel filmeket a lemezmellékletére (Macskafogó, Istent játszva, Hazafi, Mézga, Süsü, Macskajaj, stb.), így ha szigorúan vesszük, az összes mai filmmelléklettel megjelenő kiadvány csak követi a jó példát.

Vendég

Computer Panoráma DVD melléklet?

Hozzászólás Szerző: Vendég »


csak hogy visszakanyarodjan a társalgás a mederbe, a következo film a computerpanorámában a hóbortos hétvége lesz.
 
itt találtam http://www.cpanorama.hu/dvd

Vendég

Computer Panoráma DVD melléklet?

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Álljatok már le !!
Lassan több itt a személyeskedés mint a startlapfórumon.
Pedig ez itt másról kellene hogy szóljon.

Vendég

Computer Panoráma DVD melléklet?

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Kispofám!
 
Ez most nem jött be. Engem Újonc Zsoltnak hívnak, és ezt a fórumon egy (jó)páran már tudják. Az e-mail címemet az első n+1 hozzászólásomnál begépeltem, ha kell a bélyeggyűjteményedbe, keresd ki magadnak.
Te itt, ahol a legtöbben nonprofit célból vagyunk jelen, egy üzleti vállalkozást képviselsz - nem azzal, hogy "magánemberként" írkálsz (céges nick és email alatt), hanem azzal, amiket írkálsz.
Ha bármilyen újságot le akarsz iskolázni, akkor ezt azzal tedd meg, hogy jobbat alkotsz; és ne azzal, hogy üres, nagypofájú szócsatákba bonyolódsz a potenciális konkurenciával, vagy azzal, aki téged kritizál.
És ha Újonc2-ként akarsz írkálni (ezt a kicsinyességet!), ám tedd; de figyelmeztetlek, hogy akkor és is szerződtetek egy debilt, hogy Szőke_Zoltán_az_igazi nick alatt árassza el a meglátásaival a világot.
 
És most, engedjétek meg, hogy editor húzását kölcsönözve én is felülemelkedjek (nem mindenkin), de ezen a Szőke-tagon; a mottó pedig "sose vitatkozz egy hülyével, mert előbb-utóbb összekevernek vele".

Vendég

Computer Panoráma DVD melléklet?

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Közbe megtaláltam a hivatalos infót:
 
-------------------------------------------------
 
Választás 2002. április: a Computer Panoráma olvasói mostantól
DVD mellékletes magazint is választhatnak !
 
A májusi, kétréteg? DVD-n, az Azok a csodálatos Baker fiúk cím? alkotás szerepel.
A Computer Panoráma májusi száma (megjelenési id?pont: április 18.) a szokásos, három CD-s kiadás mellett DVD melléklettel is megvásárolható. A két lemezváltozat tartalmilag csaknem azonos. A legnagyobb különbség, a Computer Panoráma lemezein már hagyományosan megtalálható filmek között van. Míg a CD változat továbbra is több részletben, videó CD formátumban tartalmaz egy mozifilmet, addig a DVD-n egy teljes film található, kiváló hang- és képmin?ségben. A májusi, kétréteg? DVD-n, az Azok a csodálatos Baker fiúk cím? alkotás szerepel. A film f?szerepl?i Jeff Bridges, Beau Bridges és Michelle Pfeiffer, akit ezért az alakításáért Oscar díjra is jelöltek. A film DVD változata egyben bemutatja ennek az adathordozónak a különleges képességeit. A számítógépen és asztali DVD lejátszón is megtekinthet? filmhez 5.1-es angol és magyar hang, magyar felirat, filmel?zetesek, werkfilm és interjúk is tartoznak. Akik pedig szeretnének együtt énekelni Michelle Pfeifferrel, azok egy egyedülálló karaoke-t is találhatnak a DVD-n. A Computer Panoráma a kiváló technikai színvonalú, kellemes szórakozást ígér? film mellett az újság és a lemezmelléklet szakmai színvonalát is magasra helyezi.
 
A teljes verziós felhasználói programok között ebben a hónapban megtalálható a világhír? karakterfelismer? Recognita, a zenei CD-k "írója" a Quick-Burn és a Mandrake Linux 8.2.
 
A utcai terjesztésben és a kiadónál is elérhet? DVD-s kiadvány ára 2390,- forint.
A Computer Panoráma el?fizet?k 1195 forintért hozzájuthatnak a DVD melléklethez.

Válasz küldése

Vissza: “DVD mellékletes magazinok”