Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

DVD Filmcsillag

Vendég

DVD Filmcsillag

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Hello Z!
Beszéltem a DVD Filmcsillag szerkesztőségében valakivel telefonon. Azt mondta, hogy a hóhelyzet miatt nem érkezett meg Lengyelországból a kamion ami a melléklet DVD-t hozza onnan. Véleménye szerint február 13-a körül jelenik majd meg a lap.
Hajrá! :smile1:

Vendég

DVD Filmcsillag

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Helló
Azt írtátok, hogy megjelenés a jövő hét közepén várható...
Na most már ez a jövö hát vége...
Lesz újság és mikor?
 
Ez azért érdekelne, mert on line megerendeltem a lenntebb említett összegért, de még egy mail se jött visszaigazolásként.
:smile23:
 
Írhatna valaki pontosabb infót is
z

Vendég

DVD Filmcsillag

Hozzászólás Szerző: Vendég »


A kerdes nem ennyire bonyolult: az ujsag az elofizetoknek ajanlva nem, mas egyeb koltseg nem jon ra.
 
Darabonkenti elorendelesnel viszont ajanlva megy + utanvetes koltseg is jon ra, ami a posta fele igen nagy koltsegeket jelent sajnos

Vendég

DVD Filmcsillag

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Egyébként ez így sem kóser.
Megértem, hogy az előfizető előfinanszíroz. A teljes évi összeget befizeti, ezzel segít a kiadónak - ezt jelentős előfizetői kedvezménnyel szokták honorálni.
Azonban ha az előfizetőknek lehet adni az újságos áránál is kedvezőbben, postaköltség felszámolása nélkül, az előrendelést is lehetne legalábbis hasonlóan kezelni pl: újságosnál megjelenő áron, postaköltség felszámolása nélkül.
 
Szerintem ez volna korrekt.
I. Újságos 1690 Ft - bizonytalan készlet.
II. Előrendelés 1690 Ft postázva - biztos hozzájutás.
III. Előfizetés előfizetői kedvezménnyel, postázva.

Vendég

DVD Filmcsillag

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Bocs - azt hittem képben vagyok, de nem.
Ezek szerint a DVD Filmcsillag kapható 1690 Ft-ért, 1990 Ft-ért sőt egyes források szerint személyes átvétellel 1300 Ft-ért is.
A másik DVD magazin kapható 2490 Ft-ért, 1990 Ft-ért, 1890 ft-ért sőt ugyanazon forrás szerint 2200 Ft-ért is, ami a többi ár ismeretében nem egy nagy üzlet...
 
Kérdésem a Kiadóhoz: NEM LEHETNE EGY KICSIT EGYÉRTELMŰBB???

Vendég

DVD Filmcsillag

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Tehát aki olcsón szeretne postaköltséget venni, az rendelje on-line
Csak gonoszkodom. De nektek van ebben üzlet? Van olyan, aki szeretné postán rendelni az újságot, miközben minden faluban lehet kapni bármelyik hírlapárusnál?
Nem gonoszkodásból kérdezem, de mi előnyöm származik abból, ha a neten rendelem meg? Előbb kapom meg?

Vendég

DVD Filmcsillag

Hozzászólás Szerző: Vendég »


A postakoltseggel egyutt 1990 Ft-os ar azert akcios, mert a postakoltseg tobb mint 500 ft! Igy maga az ujsag olcsobb, mint ujsagosoknal.
 
Az ujsag megjelenese egyebkent jovohet kozepe fele varhato!

Vendég

DVD Filmcsillag

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Az 1990 Ft a "Nemzetközi DVD Magazin" akciós ára 2490 Ft helyett. A DVD Filmcsillag újságosnál valóban 1690 Ft.

Vendég

DVD Filmcsillag

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Tud valaki arról, hogy újságosnál mennyibe kerül a magazin lemezestôl együtt? Miért látható pl. 1690 Ft, mint ár a www.dvdmagazin.hu oldalon a megjelentetett borítóképen, illetve miért akciós a postaköltséggel terhelt 1990 forintos ár? :smile47:

Vendég

DVD Filmcsillag

Hozzászólás Szerző: Vendég »


nagyon megfogott a hangulata, akarhanyszor lattam
(persze van akit nem, ez is biztos)
nem egy tipikus hollywoodi film, meg kell hagyni
 
a zeneje: eleg kozel elek a deli hatarhoz, es sok regi Bjelo Dugme szam visszakoszon benne - nemelyik Iggy Pop eloadasaban, veszett jo az is
 
csak nehogy vmi ronda atirat legyen, amirol lesporoltak vmit

Vendég

DVD Filmcsillag

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Ja, országos terjesztésű havilap, a "Nemzetközi DVD Magazin" kistestvére, a korábbi Filmcsillag magazin megújult változata.
Itt visszanézheted a korábbi film-mellékletekről írtakat (Utolsó Belövés 2Pac-kal, Rudolf a rénszarvas).
 
Egyébként köszi a hozzászólást - kíváncsivá tettél: ezt a számot én is megveszem!

Vendég

DVD Filmcsillag

Hozzászólás Szerző: Vendég »


wow, tyuha, zannyamindenit!!!
az egyik legjobb hangulatu, legjobb zeneju, leglegleg film
amugyis megvettem volna (xpress mar regota hirdeti elorendelesre), de igy meg jobb lesz
 
mikor jelenik meg az ujsag?
amugy rendes, orszagos terjesztesu?
(eddig nem tunt fol nekem ez a lap)

Vendég

DVD Filmcsillag

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Sztem szörnyű film, én anno nem tudtam végignézni.
Viszont a Macskajaj tetszett...

Vendég

DVD Filmcsillag

Hozzászólás Szerző: Vendég »


A filemet Emir Kusturica rendezte (macskajaj)
 
Arizónai álmodozók - Arizona Dream (Francia - 1993)
 
Műfaj: kaland, vígjáték, dráma
 
Rendezte: Emir Kusturica
 
Szereplők: Johnny Depp, Faye Dunaway, Lili Taylor, Jerry Lewis, Vincent Gallo
 
Tartalom:
Axel a New York-i halászati társaságnál tölti egyhangú mindennapjait. A fiút nagybátyja, Leo elhívja esküvői tanúnak, majd addig nyaggatja, míg nem sokkal később Axel belép az öreg Cadillac-kereskedésébe is.
 
Az autók eladása közben ismerkedik össze egy kissé szédült özvegyasszonnyal, Elaine-nel és annak lányával, Grace-szel, akik furcsa életszemléletükkel és álmaikkal teljesen elbűvölik őt.
 
A fiú mindkettejükért rajong, ám csakhamar észreveszi, hogy nem tud szabadulni bűvkörükből: ekkor elrúgja magát a mindennapi élettől és megkezdi szürreális álomrepülését...
 


Vendég

DVD Filmcsillag

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Már előrendelhető, az Arizonai álmodozók (magyar, angol DD5.1, francia 2.0, magyar felirat) lesz a melléklet, megjelenés a hétvége felé állítólag. Látta valaki ezt a filmet ? Érdemes megvenni ? :smile5:

Vendég

DVD Filmcsillag

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Karácsony után pang a hirdetési piac, és sok újság ilyenkor veszteséges, még a napilapok közül is. Az olyan lapok, amelyek mögött tisztességes mennyiségű tőke áll, át tudják vészelni ezt az időszakot, mások inkább nem vállalják és leállnak. Ez egy indok, a másik, hogy több terület (pl. DVD kiadás) egy hónapos téli álmát alussza, és alig akadnak újdonságok.

Vendég

DVD Filmcsillag

Hozzászólás Szerző: Vendég »


gee:
 
Nem, az újság havonta jelenik meg.
 
Az előző szám azonban december/január-i összevont kiadás volt. Gondolom az ünnepek miatt csinálták ezt. Így a következő szám csak februárban jön. Utána már szerintem rendesen, havonta fog megjelenni.

Vendég

DVD Filmcsillag

Hozzászólás Szerző: Vendég »

ja hogy 2havonta jelenik meg az ujsag?? vagy micsudi ? amugy thx MAverick!

Vendég

DVD Filmcsillag

Hozzászólás Szerző: Vendég »


gee:
 
Annyit tudok, hogy február elején, pontosabbat sajnos nem. :smile26:
 
A melléklet viszont engem is érdekelne.

Vendég

DVD Filmcsillag

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Én ezt nem mondanám.
Csak csinálják a dolgukat, mi pedig lapszámról lapszámra el tudjuk dönteni, hogy adunk-e bizalmat (=vásárlás), vagy nem.
Abban azonban én is reménykedem, hogy ezek a sokszor erős hangvételű kritikák hozzájuk is eljutnak.
Olyan helyzet soha sem lesz, hogy mindenki elégedett legyen egy film-melléklettel - abban lehet bízni, hogy személyes értékrendünkbe illeszkedő filmeket IS(!) kiadnak film-mellékletként.
Aki előfizet, az pancser (szerintem...).

Vendég

DVD Filmcsillag

Hozzászólás Szerző: Vendég »

bojkottalni kene ezt is meg a nemzetkozit is

Vendég

DVD Filmcsillag

Hozzászólás Szerző: Vendég »

üdv! valaki vmit az uj filmcsillagrol -? mikor jelenik meg milyen melléklettel - ?

Vendég

DVD Filmcsillag

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Köszi a választ! Megmentettél egy felesleges kiadástól - jobb helye is van annak a kis összegnek.
 
Kellemes Ünnepeket!

Vendég

DVD Filmcsillag

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Hello Vife!
A gyereknek megvettem meglepetésnek ezt a számot a Rudolf rénszarvas miatt. Akkor gyorsan frissiben meg is nézte(tük). Különösebben nem hidalt le tőle, úgy vettem észre néha unta is már. Én pedig közben jól kiolvastam az újságot. A rajzok nem igazán tetszetősek. A rénszarvasoknak szerintem pl. kifejezetten kutyafejük van. Nincs benne egy olyan szereplő sem aki valami oknál fogva (bájos kinézete vagy szerepe szerint) belopná magát az ember szívébe. Régebben futott valamelyik Tv-adón a Kimba a fehér oroszlán című rajzsorozat.Engem a Rudolf története és megvalósítása is arra emlékeztetett. Van a kis Rudolf aki megmenti Télapót a gonosz jégtündértől (vagy kitől)és a végén mindenki örül mert az idén is lesznek majd ajándékok.
Lehet, hogy ezt a filmet nem fogjuk többször megnézni. Véleményem szerint, úgy 4 éves korukig élvezhetik a gyerekek. Boldog karácsonyt!

Vendég

DVD Filmcsillag

Hozzászólás Szerző: Vendég »

IGC - ha tényleg szükséged van a filmre, akkor eladom a számodra, mert nekem nem nyerte el a tetszésemet... :smile17:

Válasz küldése

Vissza: “DVD mellékletes magazinok”