Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

DVD Filmcsillag

Vendég

DVD Filmcsillag

Hozzászólás Szerző: Vendég »

a 2500ft-os dvd magazinhoz ultragagyi filmeket adnak, akkor valoszinunek tunik, hogy az 1500ft-os (ha lehet azt mondani "meg szarabb") filmcsillaghoz se fognak jo filmet adni, ellenkezoleg

Vendég

DVD Filmcsillag

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Ha az infóm nem hazudik, akkor az Utolsó belövés című film lesz a melléklet (a néhai Tu-Pacákkal a főszerepben). A magazin ára 1500.-. A film nem a szokásos DVD tokban, hanem olyasmi CD-tokban lesz, mint a Presser-lemezek szoktak (papír-műanyag kombináció). A film paramétereiről nem tudok...

Vendég

DVD Filmcsillag

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Akkor tehát:
 
Nemzetközi dvd magazin:
melléklet? - van
egész estés? - igen
film? - igen
igényes? - ?
 
DVD filmcsillag
1. változat
melléklet? - nincs
 
2. változat
melléklet? - van
egész estés? - igen
film? - igen
igényes? - legyen má legalább ez igényes.
 
köszi
 
ui.: pl.: BVSC bejön.

Vendég

DVD Filmcsillag

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Nahát! Jön a Barb Wire Pamela Anderson-nal? :smile44: Egészen jó ez a mai nap eddig! A film maga a gagyi mozik tesztlemeze lesz,de Pamela nagyon dögösen néz ki benne!

Vendég

DVD Filmcsillag

Hozzászólás Szerző: Vendég »


"Azóta láttam, hogy ez egy nagy stúdió közel sem olcsó filmje."
Tehát sz*rból nem lehet várat építeni, de az ellenkezôje viszont igaznak látszik, "várból" lehet sz*rt

Vendég

DVD Filmcsillag

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Kicsit szégyellem magam, bevallom számomra a Skorpiókirály egy B költségvetésű film szintjén mozog ezért nem tűnt olyan lehetetlennek, hogy az lenne a melléklet. Azóta láttam, hogy ez egy nagy stúdió közel sem olcsó filmje.

Vendég

DVD Filmcsillag

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Simon
Minden nagyrabecsülésem a tiéd, hogy nem hagytad, hogy elharapozzon ez a félrevezet? információ. Bár ha igazán gonosz lennék, akkor most megkérdezném, hogy melyik újság melléklete lesz a Vaklárma címü film???! :smile40:

Vendég

DVD Filmcsillag

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Simon Templar:
Nem szeretném eltéríteni a topicot, de örülök, hogy felvetetted ezt a "reklám dolgot", és egy mondat erejéig hozzászólnék.
Tényleg mélységesen felháborít, sôt már akár megalázónak is érezhetjük, hogy milyen ostobának tartják a nézôt /olvasót, a kliséként, mutációként magyarosított olcsó a "német háziasszony" mosollyal eladott reklámokkal manipulálni próbáló "szakemberek" a közönséget (persze a 18-45 éves "fogyasztói célcsoportra" gondolok).
Na ez pont egy mondat volt :smile45:

Vendég

DVD Filmcsillag

Hozzászólás Szerző: Vendég »

tehát a nemzetköziben : Barb wire, a Filmcsillagban még nem tudni, és most vettem meg a pc world ujsagot és irják hogy a jövö hónapban +Dvd filmet adnak hozzá!

Vendég

DVD Filmcsillag

Hozzászólás Szerző: Vendég »

en nem voltam PR-os, sem marketinges, de egyettertek Simon-nal. De gondoljatok bele, mar itt is foglalkozunk az uggyel. Nem ez volt az igen T. Plakatos ceg celja?????? ))))))

Vendég

DVD Filmcsillag

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Na erre gondoltunk mi is! Simon azért köszi a fáradozást,legalább elvartad a szálakat!

Vendég

DVD Filmcsillag

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Hát igen Simon; addig Ok, hogy a plakát felkeltse a figyelmet, de itt jön be a megtévesztés fogalma (apró betűs szöveg alul) ami valóban csak akkor vehető észre ha jobban szemügyre veszed.

Vendég

DVD Filmcsillag

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Na, meggyüttem. Rossz hírem van. Vaklárma az egész. A plakát magát a Skorpiókirály DVD-t reklámozza. A DVD dobozával megegyező méretben rajta van a Nemzetközi DVD magazin címplapja (SK borítóval). Majd mini betükkel, hogy exklúzív x oldalas beszámoló a Skorpiókirály DVD-ről és még minibb betükkel, hogy ingyen DVD filmen Pamela Anderson Barb Wire. Ha valaki látja a plakátot talán igazat ad nekem, hogy ez a magyar reklámpiac újabb mélypontja, ahol már nem a vásárlók tájékoztatása hanem félrevezetése a legfőbb cél. Marketing igazgató voltam egy reklámügynökségnél van pici rálátásom a dologra, de az, hogy egy A0-ás méretű plakátról csak 1 méterről szerez érdemi információt az ember, kimeríti a tisztességtelenség fogalmát.

Vendég

DVD Filmcsillag

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Simon!
 
Reméljük gyorsabb leszel ,mint Lópici Gáspár és hamarabb
odaérsz!Nehogy leragassza a plakátot,mert majd kifúrja az
oldalunkat a kiváncsiság! :smile6:

Vendég

DVD Filmcsillag

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Simon!
Vigyél scannert! :smile19:

Vendég

DVD Filmcsillag

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Köszönjük Simon.

Vendég

DVD Filmcsillag

Hozzászólás Szerző: Vendég »

A fenébe is, inkább lesétálok és megnézem. Úgy is itt punnyadok már a gép előtt reggel óta nem árt egy kis friss levegő. Meg aztán jobb hamarabb elejét venni a dolognak így is már túl messzire ment. Na, mindjárt jövök és beírom a tutit.

Vendég

DVD Filmcsillag

Hozzászólás Szerző: Vendég »

De aztán nem engem szidni ha csak reklámozta az újság a filmet és nem az lesz a mellékleten! Ma késő délután járok ismét a plakát környékén, esküszöm odamegyek és leírom, hogy pontosan mi van ráírva. Az is lehet, hogy ha veszel egy Skorpió király DVD-t akkor adnak mellé egy egyéves DVD Magazin előfizetést. Az egész plakát egy bazi nagy Skorpió király reklám, rajta van maga a DVD doboz és rajta van azt hiszem a DVD Magazin címlapja (szintén SK képpel).

Vendég

DVD Filmcsillag

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Barb Wire a Filmcsillag melléklete lesz vagy a Nemzetközié? Csak a félreértések elkerülése végett.. Mert így van rá esély, hogy egyik v. másik laphoz dobják hozzá a Skorpiókirályt..

Vendég

DVD Filmcsillag

Hozzászólás Szerző: Vendég »

ciao! és mennyibe fog kerülni a lap ? tudni már ?

Vendég

DVD Filmcsillag

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Szerintem qrva jó volt a Skorpiókirály.A sztori gatya de ezt nem is művészmozikban játszák.Ez a film ki fogja facsarni mindenki mozirendszerét olyan hangja és képe van.És mivel már a Múmia visszatér elején is elmondják mikor élt a Skorpiókirály nehéz elképzelni, hogy abban a korban "jó kis egyiptomi helyszínt kapunk" mert az egyiptomi fáraó kultúra jóval később kezdődött csak el.Vegyél egy törikönyvet inkább. :smile45:

Vendég

DVD Filmcsillag

Hozzászólás Szerző: Vendég »


a filmmelléklet a barb wire lesz, a skorpiokirály dvd megjelenésének reklámján belül reklámozzák a dvd magazint!
 
A Skorpiókirály számomra hatalmas csalódás volt! A Múmia elején szerepelt, ebből arra gondoltam, hogy talán látok egy egyiptomi környezetben játszódó jó kis akciófilmet... helyette egy B múvit kaptam, gagyi történettel, olcsó kivitelezésben... :smile39:

Vendég

DVD Filmcsillag

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Én ugyan nem látta a Skorpiókirályt, de nehéz elhinni ,hogy olyan szar lehet. :smile16: A trailer-ből nem tűnt borzalmasnak. Na mind1, azért megnézem majd, most már méginkább kíváncsi lettem rá! :smile44: :smile7:

Vendég

DVD Filmcsillag

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Szinte biztos voltam benne ,hogy valaki rákattan majd a
lehet hogy egy picit félreérthetőnek sikerült mondatomra.Csak csendben megjegyzem,én a kiadó marketing stratégiája szempontjából gondoltam nagy durranásnak az amúgy tényleg szar filmet.Oda is írtam: "számukra fontos".
Én nagy ívben fogom kerülni a Skórpiókirályt.Inkább megveszem a két Múmiát, mert mostmár legalább elfogadható az ára! :smile6:

Vendég

DVD Filmcsillag

Hozzászólás Szerző: Vendég »

én nagyon szomorú volnék, ha az ősz egyik legfontosabb megjelenése lenne a Skorpió. Nem hinném, hogyh ennél lényegesen rosszabb filmet valaha is láttam.

Válasz küldése

Vissza: “DVD mellékletes magazinok”