Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

DVD Filmcsillag

Avatar
z12
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 215
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 11:47
Értékelés: 0

DVD Filmcsillag

Hozzászólás Szerző: z12 »


Már annyi mellékletes újság van, hogy csak arról írok, amelyiket megveszem.
A többi már 100 DVD-s gyűjtemény után nem érdekel.
Még 500 forintért sem, nemhogy 2000+ Ft-ért.
Azért jó gyűjtögetést...
 
z

Avatar
balukapitány
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 459
Csatlakozott: 2004.01.07., szer. 17:46
Értékelés: 0

DVD Filmcsillag

Hozzászólás Szerző: balukapitány »


Ezen is Ara Records van!!Hogy miért nem lepődök meg????


TV:Samsung SP-43R1HL1X
Home Movie:Panasonic SC-PT160
Videó:Samsung SV-671GX
Konzol:Playstation 2 SCHP 70004
Hifi:LG FFH-515A
 
Tudom, hogy Isten én vagyok, mert ha hozzá imádkozom, én hallom az imát.

Avatar
Igc
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2382
Csatlakozott: 2003.03.18., kedd 13:05
Értékelés: 52

DVD Filmcsillag

Hozzászólás Szerző: Igc »

Ha szép éles a kép & jól kevert a DD5.1, akkor megéri nekem, mert a film nekem is tetszett..)
TV: LG 32CS460 BD Player: LG BD350V CD Player: Rotel RCD-865BX Receiver: Denon AVR-1604 System: Logitec Z906 HDMI Cable: Profigod PGV1001 Digital Coax Cable: Profigold PGD481 RCA Audio Cable: Profigold Oxypure PGA3000 Speaker Cable: Van den Hul Skyline

Avatar
Sly
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 194
Csatlakozott: 2003.03.25., kedd 09:37
Értékelés: 0

DVD Filmcsillag

Hozzászólás Szerző: Sly »


Csakhogy: 
- a kép 4:3 
- héber felirat, angol nincs 

Na ez a baj. Ilyen paraméterekkel még a Gyűrük Urát sem nézném meg!

tényleg gagyi...de én ilyen paramatérekkel néztem meg az HBO-n
mondjuk héber felirat nem volt
de úgyemlékszem a film tetszett...
 
üdv.
Sly :vazeg:

TV: LG Flatron 29", Erölködö: Yamaha RXV-530, (Titán)
DVD: Yamaha S520, (Titán)
Hangfalak: Yamaha SW-45 Sub, Wharfedale Diamond 8.4 front, NS-90 Rear, NS-P60 Center. (mind fekete)
+ két macska /emoticons/default_smile.png" alt=":)" data-emoticon="" srcset="/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20" />

Avatar
mszaby
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2003.08.08., pén. 23:53
Értékelés: 0

DVD Filmcsillag

Hozzászólás Szerző: mszaby »


Nulla újság, számomra érdektelen melléklettel.
 
(Majd nemsoká lesz a MM-ben ill. a DVD-Kvízben a film, akkor esetleg)
Elkúrtuk

Avatar
Guy
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 507
Csatlakozott: 2003.12.12., pén. 11:09
Értékelés: 0

DVD Filmcsillag

Hozzászólás Szerző: Guy »


ez az a film amit szerintem tipikusan a 990Ft-os kupacban fogunk megtalálni nemsokára a MM-okban. az újság sajnos az utóbbi időkben nem tudta tartani amúgy sem magas színvonalát, így sztem nem éri meg. bár a film maga tűrhető
4:3-ban még 990-ért sem kell! Egyébként most hogy mondjátok, mintha tényleg láttam volna valahol már mellékletként... bár ha itt nincs róla szó, akkor valószínűleg nem is volt

4:3-as a kép sajnos ez nem jó hír,mellékletként nem láthattad,de tavaly év vége felé az ARA records kiadta lakosságiban a Pókerarcokkal együtt...
1490ft-ért még jobban is jártunk volna,igaz csak benzinkutaknál láttam őket
INTERNETES SZINKRON ADATBÁZIS: http://iszdb.hu/

DVD: Panasonic DVD-RV20
 

Avatar
ooz
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 09:50
Értékelés: 0

DVD Filmcsillag

Hozzászólás Szerző: ooz »


Hulla, hó, telizsák lesz az uj melléklet.
Nekem nem nagyon jött be ez a film. Olyan semmilyen se volt, bár akadt benne 1-2 fordulat. De ennyit azért megér...

Nagyon olcsó "panelekből" építkezik a film. Miután megnéztem sajnáltam a ráfordított időt. Ennyit sem ér meg, felőlem lehetne az összes eddigi melléklet közül a legszuperebb kép és hang, akkor se lennék vevő rá.

Avatar
(ex)Cat
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2089
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 06:36
Értékelés: 3

DVD Filmcsillag

Hozzászólás Szerző: (ex)Cat »


ez az a film amit szerintem tipikusan a 990Ft-os kupacban fogunk megtalálni nemsokára a MM-okban. az újság sajnos az utóbbi időkben nem tudta tartani amúgy sem magas színvonalát, így sztem nem éri meg. bár a film maga tűrhető
4:3-ban még 990-ért sem kell! Egyébként most hogy mondjátok, mintha tényleg láttam volna valahol már mellékletként... bár ha itt nincs róla szó, akkor valószínűleg nem is volt

Avatar
vtb
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3808
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 11:41
Értékelés: 7

DVD Filmcsillag

Hozzászólás Szerző: vtb »

ez az a film amit szerintem tipikusan a 990Ft-os kupacban fogunk megtalálni nemsokára a MM-okban. az újság sajnos az utóbbi időkben nem tudta tartani amúgy sem magas színvonalát, így sztem nem éri meg. bár a film maga tűrhető

Avatar
Detonátor
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2003.09.25., csüt. 11:29
Értékelés: 0

DVD Filmcsillag

Hozzászólás Szerző: Detonátor »


Hulla, hó, telizsák lesz az uj melléklet.
Az szerintem valahol már volt melléklet. Nemrégiben láttam, de nekem valahogy nem jött be.

Avatar
cosmo
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2958
Csatlakozott: 2004.03.01., hétf. 16:02
Értékelés: 1

DVD Filmcsillag

Hozzászólás Szerző: cosmo »


Csakhogy: 
- a kép 4:3 
- héber felirat, angol nincs  :vazeg:

Na ez a baj. Ilyen paraméterekkel még a Gyűrük Urát sem nézném meg!

Avatar
cosmo
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2958
Csatlakozott: 2004.03.01., hétf. 16:02
Értékelés: 1

DVD Filmcsillag

Hozzászólás Szerző: cosmo »

Nekem először nagyon tetszett, de másodszori nézésre már abszolut nem.

Avatar
Igc
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2382
Csatlakozott: 2003.03.18., kedd 13:05
Értékelés: 52

DVD Filmcsillag

Hozzászólás Szerző: Igc »


Csakhogy:
 
- a kép 4:3
- héber felirat, angol nincs
TV: LG 32CS460 BD Player: LG BD350V CD Player: Rotel RCD-865BX Receiver: Denon AVR-1604 System: Logitec Z906 HDMI Cable: Profigod PGV1001 Digital Coax Cable: Profigold PGD481 RCA Audio Cable: Profigold Oxypure PGA3000 Speaker Cable: Van den Hul Skyline

Avatar
Igc
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2382
Csatlakozott: 2003.03.18., kedd 13:05
Értékelés: 52

DVD Filmcsillag

Hozzászólás Szerző: Igc »


Hulla, hó, telizsák lesz az uj melléklet.
Ez egy egész jó kis film, ennyit talán meg is ér..
TV: LG 32CS460 BD Player: LG BD350V CD Player: Rotel RCD-865BX Receiver: Denon AVR-1604 System: Logitec Z906 HDMI Cable: Profigod PGV1001 Digital Coax Cable: Profigold PGD481 RCA Audio Cable: Profigold Oxypure PGA3000 Speaker Cable: Van den Hul Skyline

Avatar
(ex)Cat
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2089
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 06:36
Értékelés: 3

DVD Filmcsillag

Hozzászólás Szerző: (ex)Cat »


Hulla, hó, telizsák lesz az uj melléklet.
Nekem nem nagyon jött be ez a film. Olyan semmilyen se volt, bár akadt benne 1-2 fordulat. De ennyit azért megér...

Avatar
gemini
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1765
Csatlakozott: 2004.01.13., kedd 10:05
Értékelés: 1

DVD Filmcsillag

Hozzászólás Szerző: gemini »

Hulla, hó, telizsák lesz az uj melléklet.

Avatar
N°1
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2004.03.03., szer. 11:15
Értékelés: 0

DVD Filmcsillag

Hozzászólás Szerző: N°1 »


Már van Pókerarcok az újságosoknál. Én pókerarccal mentem tovább az újság mellett. 

Én is láttam!
Nem bírtam ki pókerarccal ... megrezzent az arcom ...
... de én is továbbmentem. :smile3: :vazeg:

Avatar
Sly
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 194
Csatlakozott: 2003.03.25., kedd 09:37
Értékelés: 0

DVD Filmcsillag

Hozzászólás Szerző: Sly »


bevállaltam, a kép nem túl jó, a hang sem, de maga a film megéri
az árat, ja és az újságot hamar "kivégeztem"
 
üdv.
Sly

TV: LG Flatron 29", Erölködö: Yamaha RXV-530, (Titán)
DVD: Yamaha S520, (Titán)
Hangfalak: Yamaha SW-45 Sub, Wharfedale Diamond 8.4 front, NS-90 Rear, NS-P60 Center. (mind fekete)
+ két macska /emoticons/default_smile.png" alt=":)" data-emoticon="" srcset="/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20" />

Avatar
mszaby
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2003.08.08., pén. 23:53
Értékelés: 0

DVD Filmcsillag

Hozzászólás Szerző: mszaby »


Már van Pókerarcok az újságosoknál.
Én pókerarccal mentem tovább az újság mellett.
Elkúrtuk

Avatar
GTomi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4775
Csatlakozott: 2003.11.20., csüt. 11:45
Értékelés: 566
Tartózkodási hely: Sopron/Budapest

DVD Filmcsillag

Hozzászólás Szerző: GTomi »



... ezen a lemezen is  van egy "folt". allitólag mindegyiken(?)van.
Amikor kiveszek egy dvd-t a tokból, automatikusan megnézem a hátsó oldalát, hogy milyen, nincs-e rajta bármilyen sérülés, furcsaság. Hát nem emlékszem, hogy foltot láttam volna, de lehet, hogy sötét volt a szobában, v. halvány a folt. Kíváncsivá tettél, utána nézek.

Van folt. Egyetlen jó nagy folt, vagy mi az ördög az :smile19: (Csak akkor látszik, ha a fény úgy esik rá, hogy ... szóval nem mindig látszik.)
Viszont ismét végigment bármiféle hibajelenség elo˝fordulása nélkül.

komolyan mondom,hogy szigorúan véve,ez az elsô lemez,amivel gondom(ill. a lejátszónak) gondja van.ami akadt(mint irtam: csokoládé) kicserélték,azzal semmi.bosszant,bosszant....

azóta kiderült,kollégámnak is van folt(nehezebben észrevehetô),megnézte alaposabban,de mikor megint betette otthon,már az ô gépe is gondolkodott pár perces lefagyás után,hogy folytassa-e.odaadtam ez enyémet,de ua. a probléma az ô gépén is, mint nekem.
ez volt az utolsó(asszem)megjegyzésem ebben a témában
hivox 3 utas zártmonitor/ hivox dac4me/ hivox amp4you/ hivox usb/spdif konverter/ alces 4, hivox/ hidiamond rca d3/ hidiamond koax/ luxor y usb/ diy kábelek/ revox b226/ laptop+roon+tindal

Avatar
GTomi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4775
Csatlakozott: 2003.11.20., csüt. 11:45
Értékelés: 566
Tartózkodási hely: Sopron/Budapest

DVD Filmcsillag

Hozzászólás Szerző: GTomi »



... ezen a lemezen is  van egy "folt". allitólag mindegyiken(?)van.
Amikor kiveszek egy dvd-t a tokból, automatikusan megnézem a hátsó oldalát, hogy milyen, nincs-e rajta bármilyen sérülés, furcsaság. Hát nem emlékszem, hogy foltot láttam volna, de lehet, hogy sötét volt a szobában, v. halvány a folt. Kíváncsivá tettél, utána nézek.

Van folt. Egyetlen jó nagy folt, vagy mi az ördög az :smile19: (Csak akkor látszik, ha a fény úgy esik rá, hogy ... szóval nem mindig látszik.)
Viszont ismét végigment bármiféle hibajelenség elo˝fordulása nélkül.

komolyan mondom,hogy szigorúan véve,ez az elsô lemez,amivel gondom(ill. a lejátszónak) gondja van.ami akadt(mint irtam: csokoládé) kicserélték,azzal semmi.bosszant,bosszant....
hivox 3 utas zártmonitor/ hivox dac4me/ hivox amp4you/ hivox usb/spdif konverter/ alces 4, hivox/ hidiamond rca d3/ hidiamond koax/ luxor y usb/ diy kábelek/ revox b226/ laptop+roon+tindal

Avatar
N°1
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2004.03.03., szer. 11:15
Értékelés: 0

DVD Filmcsillag

Hozzászólás Szerző: N°1 »



... ezen a lemezen is  van egy "folt". allitólag mindegyiken(?)van.
Amikor kiveszek egy dvd-t a tokból, automatikusan megnézem a hátsó oldalát, hogy milyen, nincs-e rajta bármilyen sérülés, furcsaság. Hát nem emlékszem, hogy foltot láttam volna, de lehet, hogy sötét volt a szobában, v. halvány a folt. Kíváncsivá tettél, utána nézek.

Van folt. Egyetlen jó nagy folt, vagy mi az ördög az :smile19: (Csak akkor látszik, ha a fény úgy esik rá, hogy ... szóval nem mindig látszik.)
Viszont ismét végigment bármiféle hibajelenség előfordulása nélkül.

Avatar
GTomi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4775
Csatlakozott: 2003.11.20., csüt. 11:45
Értékelés: 566
Tartózkodási hely: Sopron/Budapest

DVD Filmcsillag

Hozzászólás Szerző: GTomi »


megint visszavittem,megint kicserélték.azt irtátok,hogy semmi baj nem volt vele.most a 3. cseredarabot hoztam el,még nem néztem meg,de ezen a lemezen is  van egy "folt". allitólag mindegyiken(?)van.nagyon kedves a hölgy,mondta,ha ez sem jó,kicserélik egy másik filmre,vagy a gyártó hoz egy újat,de az idôbe tellik.
Amikor kiveszek egy dvd-t a tokból, automatikusan megnézem a hátsó oldalát, hogy milyen, nincs-e rajta bármilyen sérülés, furcsaság. Hát nem emlékszem, hogy foltot láttam volna, de lehet, hogy sötét volt a szobában, v. halvány a folt. Kíváncsivá tettél, utána nézek.

kollégám megnézte otthon.neki nincs folt.
hivox 3 utas zártmonitor/ hivox dac4me/ hivox amp4you/ hivox usb/spdif konverter/ alces 4, hivox/ hidiamond rca d3/ hidiamond koax/ luxor y usb/ diy kábelek/ revox b226/ laptop+roon+tindal

Avatar
N°1
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2004.03.03., szer. 11:15
Értékelés: 0

DVD Filmcsillag

Hozzászólás Szerző: N°1 »


megint visszavittem,megint kicserélték.azt irtátok,hogy semmi baj nem volt vele.most a 3. cseredarabot hoztam el,még nem néztem meg,de ezen a lemezen is  van egy "folt". allitólag mindegyiken(?)van.nagyon kedves a hölgy,mondta,ha ez sem jó,kicserélik egy másik filmre,vagy a gyártó hoz egy újat,de az idôbe tellik.
Amikor kiveszek egy dvd-t a tokból, automatikusan megnézem a hátsó oldalát, hogy milyen, nincs-e rajta bármilyen sérülés, furcsaság. Hát nem emlékszem, hogy foltot láttam volna, de lehet, hogy sötét volt a szobában, v. halvány a folt. Kíváncsivá tettél, utána nézek.

Avatar
GTomi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4775
Csatlakozott: 2003.11.20., csüt. 11:45
Értékelés: 566
Tartózkodási hely: Sopron/Budapest

DVD Filmcsillag

Hozzászólás Szerző: GTomi »


lefagyott-e másnak is a jay és ......?a moziból kijövôs jelenetnél.a számláló megy tovább,aztán visszaugrik a menühöz. 
nem hiszem,hogy a lejátszóval lenne gond,kb 60 filmem van+kölcsönzôbôl kivettekkel nem volt gond  soha

Nálam nem volt semmi probléma a lejátszásnál

nekem is simán viszi

visszavittem kicserélték.ugyanott ua. a hiba.ja nem.2 mp. késôbb fagy le
a csokoládét is visszavittem,megvárom több összejön ,azt is kicserélték hasonlatos okok miatt,ott nem volt gond.
lehet,hogy nem sokan vették meg a jay és... igy nem reprezentetív a felmérés :smile19:

megint visszavittem,megint kicserélték.azt irtátok,hogy semmi baj nem volt vele.most a 3. cseredarabot hoztam el,még nem néztem meg,de ezen a lemezen is van egy "folt". allitólag mindegyiken(?)van.nagyon kedves a hölgy,mondta,ha ez sem jó,kicserélik egy másik filmre,vagy a gyártó hoz egy újat,de az idôbe tellik.
hivox 3 utas zártmonitor/ hivox dac4me/ hivox amp4you/ hivox usb/spdif konverter/ alces 4, hivox/ hidiamond rca d3/ hidiamond koax/ luxor y usb/ diy kábelek/ revox b226/ laptop+roon+tindal

Válasz küldése

Vissza: “DVD mellékletes magazinok”