Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

DVD Filmcsillag

Vendég

DVD Filmcsillag

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Pedig egy kis esti séta a friss levegőn jót tett volna
lefekvés előtt.Szépeket álmodtál volna,és nekünk se lett volna álmatlan éjszakánk,ha megtudjuk az igaszságot!

Vendég

DVD Filmcsillag

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Két utcával odébb van a plakát lusta vagyok lesétálni megnézni.

Vendég

DVD Filmcsillag

Hozzászólás Szerző: Vendég »


És az ára 7000 ft lesz+ 495 az újságért!
Nem tartom valószínűnek,hogy a kiadó odaadná az ősz számukra egyik legfontosabb megjelenését bármilyen újságnak. :smile8:

Vendég

DVD Filmcsillag

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Senki nem látta azt a bazi nagy plakátot? Azt hiszem a DVD magazin reklámja volt. Csak messziről láttam ezért nem vagyok biztos benne, de kint volt a Scorpion King doboza és az, hogy 5.1-es magyar szinkronnal.

Vendég

DVD Filmcsillag

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Hát próféta szóljon belőled. Kiváncsi lennék....(az árára is..) :smile1:

Vendég

DVD Filmcsillag

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Ha jól láttam valamelyik ilyen csoda lapnak a The Scorpion King lesz a melléklete. Ha jól láttam.

Vendég

DVD Filmcsillag

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Ugyanott "készül" ahol a Nemzetközi DVD, és reméljük hogy a két lemez különböző lesz, mivel a szeptemberi lap tartalma erősen ismerős volt, még jó hogy nem vettem meg...

Vendég

DVD Filmcsillag

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Hát nem is tom. Ha maradnak a szerkesztők akkor nem mind1?
 
Ők azért vannak, hogy leraboljanak minket.
 
Csak óvatosan! :smile6:

Vendég

DVD Filmcsillag

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Azt mondja novembertôl kétféle kiszerelésben:
 
1. változat: dvd film nélküli változat
2. változat: melléklet egy egész, igényes film.
 
Hát úgylátszik a rengeteg kérdôív, a dvdcenter fórumának olvasgatása (gondolom), meghozta a gyümölcsét és megjelenik egy olyan újság amiért a fórum olvasói régóta sírnak. Kérdés: vajon mi lesz az egész estés, igényes?

Válasz küldése

Vissza: “DVD mellékletes magazinok”