Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Avatar
DVDMELLÉKLET
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2004.12.13., hétf. 14:19
Értékelés: 0

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: DVDMELLÉKLET »


Mindenki azt az oldalt látogatja, amelyik neki a szimpatikusabb - ez csak természetes. Miért is erőltetném rá másra az én honlapom? DE! Aki már látta az enyém, és mégsem tetszik neki, legalább írjon arról, mi nem tetszik, hogy tudjam javítani, és így TALÁN legközelebb már tetszeni fog.
 
Addig is jó böngészést mindenkinek - bármelyik honlapon járjon is.

Avatar
Társadalmi célú hirdetés
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2004.08.01., vas. 15:40
Értékelés: 0

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: Társadalmi célú hirdetés »


azert az "... akiknek a csilivili dizájnk kell barbibabamódra, az ott olvasgat ..." meg a „röviden: ubergagyi. ” nem eppen „Az osszeszokott keménymag védi a másikat”, hanem inkabb fikazza a masikat stilusu
szerintem meg nekem ez a véleményem. ha neked fikázásnak tűnik, és igényeled, szívesen leírom ugyan ezt más (társadalmilag jobban elfogadott) stílusban. igen is ooz védelmében írtam, de a véleményemet .
 
amúgy várható volt, hogy más is megpróbálkozik hasonlóval és megpróbál az előzőhöz képest valami mást is nyújtani a fennmaradás érdekében. én is örülök, hogy a dvdmelléklet.hu megszólat itt és kifejtette álláspontját. szerintem mindkét oldalnak van létjogosultsága. jó munkát fiúk!!!
 
ui.: én ooz oldalát látogatom

Avatar
N°1
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2004.03.03., szer. 11:15
Értékelés: 0

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: N°1 »



Akkor most már regisztrálva vagyok én is. 
"...mint kiderult nem is olyan oldalt szeretne fenttartani aminek én orulnék ..."
 
Miért, egyébként milyen oldalt szeretnél?

nekem teljesen legendo az amit ooz csinál. sot, bevallom azt is ritkán szoktam nézegetni. én inkább viszamenoleg szoktam megvenni ezeket a mellékelteket és ha a flmrol akarok megtdni bármit, azt a guglis egitségével megkapom, a minoseget meg itt ugyis részletezik. ettol fuggetlenul vkinek szuksége lehet hogy osszefoglalva megtalálja egy helyen.

Eddig csak néztem, hogy alakul a két mellékletes honlapról szóló társalgás, de most már én is véleményt nyilvánítok.
Ooz honlapját szoktam látogatni, és szeretem is, mert most már jóval a megjelenés előtt is kapok információkat arról, hogy melyik magazinnak mi lesz a melléklete. A vadi új magazinok mellékleteiről is igen hamar lehet értesülni.
Emellett szeretem megnézni, hogy az adott melléklet miről is szól, mik a paraméterek, esetleges kritikák, vélemények. Én is a google keresését követően informálódok a találatokon keresztül, de ha van egy ilyen, a mellékleteket ismertető honlap, lehet, hogy gyakrabban fogom itt is nézegetni, hogy milyen információk vannak a korongokról. Szerintem elfér egymás mellett a kettő, és jó esetben még ki is egészíthetik egymást. (Sőt, még reklámozhatnák is egymást egy-egy link segítségével .)
Ooz, köszönjük amit eddig is csináltál, csak így tovább. Szerintem segítsétek egymást.
(Ha több információt kapunk, azzal csak jól járhatunk!)

Avatar
gemini
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1765
Csatlakozott: 2004.01.13., kedd 10:05
Értékelés: 1

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: gemini »


Akkor most már regisztrálva vagyok én is. 
"...mint kiderult nem is olyan oldalt szeretne fenttartani aminek én orulnék ..."
 
Miért, egyébként milyen oldalt szeretnél?

nekem teljesen legendo az amit ooz csinál. sot, bevallom azt is ritkán szoktam nézegetni. én inkább viszamenoleg szoktam megvenni ezeket a mellékelteket és ha a flmrol akarok megtdni bármit, azt a guglis egitségével megkapom, a minoseget meg itt ugyis részletezik. ettol fuggetlenul vkinek szuksége lehet hogy osszefoglalva megtalálja egy helyen.

Avatar
DVDMELLÉKLET
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2004.12.13., hétf. 14:19
Értékelés: 0

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: DVDMELLÉKLET »


Akkor most már regisztrálva vagyok én is.
 
"...mint kiderult nem is olyan oldalt szeretne fenttartani aminek én orulnék ..."
 
Miért, egyébként milyen oldalt szeretnél?

Avatar
gemini
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1765
Csatlakozott: 2004.01.13., kedd 10:05
Értékelés: 1

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: gemini »


azert az "... akiknek a csilivili dizájnk kell barbibabamódra, az ott olvasgat ..." meg a ?röviden: ubergagyi.    ? nem eppen ?Az osszeszokott keménymag védi a másikat?, hanem inkabb fikazza a masikat stilusu
ebbol az egyik az en hozzászolásom volt. belátom egy kicsit eros volt, de inkább a megfogalmazás. nekem valoban nem jon be az oldal, számomra semmit nem mond. de ez az én véleményem ettol fuggetlenul lehet hogy valakinek tetszik. a designban meg semmi csilivilit nem tapasztaltam, mint ahogy ooz-éban sem. nem is feltétel. ez szintén csak nézopont kérdése.
Ami nekem nem tetszett ooz oldalában azt meg is mondtam neki privátban anno. "dvdmelléklet"-tel ezt nem tudtam kozolni, mivel nem volt regisztrálva itt. mint kiderult nem is olyan oldalt szeretne fenttartani aminek én orulnék igy nem is fogom. emiatt én inkébb ooz munkáját probálom segiteni, amennyiben lesz rá lehetoségem. az viszont rájuk tartozik hogy egyás munkáját mennyire tudják/akarják segíteni.

Vendég

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Kösz a másik oldal hozzászólásait is. Ha bármi kritika, észrevétel van, akkor azt szívesen veszem, tehát akinek van kedve, az írhat. Igyekszem minél naprakészebb lenni. Addig is mindenkinek jó böngészést az általa favorizált oldalon (remélem előbb-utóbb mindkettőn).
 
Üdv: dvdmelléklet

Avatar
csodakaki
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 320
Csatlakozott: 2003.12.15., hétf. 17:31
Értékelés: 0

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: csodakaki »


Maffiozók Magazin új melléklete: FEKETE KUTYA 
http://us.imdb.com/title/tt0120610/

Jó kis ütős filmnek tetszik.

Avatar
tomeck
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2004.03.14., vas. 12:19
Értékelés: 0

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: tomeck »

azert az "... akiknek a csilivili dizájnk kell barbibabamódra, az ott olvasgat ..." meg a „röviden: ubergagyi. ” nem eppen „Az osszeszokott keménymag védi a másikat”, hanem inkabb fikazza a masikat stilusu

Avatar
megyesa
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 194
Csatlakozott: 2004.01.26., hétf. 10:26
Értékelés: 0

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: megyesa »


Szia! 
Én úgy vettem ki a szavaikból, hogy direkt nem is akarják majd felkeresni az oldalam, és még egy negatív ellenkampányban is benne lennének. Akkor csak félreértettem? Neked legyen igazad.
 
Kösz a dícsérést, és szerintem is valamilyen munkakapcsolatot kellene kialakítani, hiszen egyikünk sem egy multicég, a kishalaknak meg ugye csapatban a legjobb...
 
Igen, és írom, meg vannak segítőim. Egyébként tetszik a hangvétele?
 
Üdv: dvdmelléklet

nem hiszem, hogy negatív kampányt szeretnének indítani, csak védik a barátjukat és annak munkáját.
 
egy kicsit alaposabban is megnéztem az oldaladat, szerintem a két oldal tartalma nem azonos.
Ooz oldala a gyors információ szolgáltatás a célja, míg a tiéd inkább a tartalomra helyezi a hangsúlyt, szvsz a két page elfér egymás mellett, Ooz oldalán megnézem mik az új megjelenések a tiéden meg elolvasom a tesztet.
 
Elolvastam a teszteket, nem rosszak, de látszik, hogy a stílusod még nem kiforrott, de fejlődik.
 
Sok sikert az oldahoz! Talán lehetne naprakészebb is!
TV: Samsung  Erősítő: Yamaha RX-V630RDS Cd: Technics SL-PG480A
Dvd: LG Front: Kef C1 Kábel: Audiotechnik Dietz made in germany

Avatar
gemini
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1765
Csatlakozott: 2004.01.13., kedd 10:05
Értékelés: 1

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: gemini »

szerintem igenis negativ hangvételu hozzászolások szulettek és ez valahol értheto is. Az osszeszokott keménymag védi a másikat. Az viszont, hogy te is megjelentél itt és leirtad a véleményedet, mindenképpen értékelendo. Bizomm benne hogy sikerulni fog vmit kozosen kitalálnotok, hogy még véletlenul se tunjon majd konkurenciaharcnak és egyutt tudjon majd mukodni a ketto egymás mellett, vagy esetleg egy helyen

Vendég

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Szerintem senki nem húzta le az oldalad, csak a véleményüket mondták el a fórumlakók. 
dícséretes amit csinálsz, remélem tényleg ki tudtok alakítani egy jó munkakapcsolatot ooz-zal, mert az mindenkinek jó lenne! Hajrá!
 
a teszteket te csinálod?

Szia!
 
Én úgy vettem ki a szavaikból, hogy direkt nem is akarják majd felkeresni az oldalam, és még egy negatív ellenkampányban is benne lennének. Akkor csak félreértettem? Neked legyen igazad.
 
Kösz a dícsérést, és szerintem is valamilyen munkakapcsolatot kellene kialakítani, hiszen egyikünk sem egy multicég, a kishalaknak meg ugye csapatban a legjobb...
 
Igen, és írom, meg vannak segítőim. Egyébként tetszik a hangvétele?
 
Üdv: dvdmelléklet

Avatar
megyesa
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 194
Csatlakozott: 2004.01.26., hétf. 10:26
Értékelés: 0

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: megyesa »


Sziasztok! 
Én csinálom a dvdmelleklet.hu-t, de amit most olvasok ezen a fórumon, az eléggé megdöbbentett.
 
1. Miért kell ennyire lehúzni az oldalam? Most készítettem el nemrég, nyilvánvaló, hogy nem olyan informatív, mit aki már töb éve csinálja.
2. Nem akarok konkurenciája lenni ooz-nak, hiszen másra van kihegyezve mindkét oldal. Ő minden film megjelenését leírja, én pedig a teszteket.
3. Örülnék neki, ha inkább segítenétek, hogy mi nem tetszik, és így tudnám úgy megcsinálni, hogy mindenkinek tetszen.
 
Szerintem teljes mértékben megfér egymás mellet a két oldal, hiszen nincs olyan tartalmi átfedés, hogy választani kellene közöttük. Gonoljatok bele: hágy mobiltelefonos és autós honlap létezik már? Nem koknkurenciaként indítottam el az oldalt, hanem mert szeretem a filmeket, és ennyi. Jobban járnánk, ha ooz-zal is segítenénk egymás munkáját, összefognánk, és nem alakítanánk ki egy állóháborút. Abbol úgyis csak a vevők jönnének ki rosszul, és gondolom ooz is nekik készíti a honlapját.
 
Üdv: dvdmelléklet

Szerintem senki nem húzta le az oldalad, csak a véleményüket mondták el a fórumlakók.
 
dícséretes amit csinálsz, remélem tényleg ki tudtok alakítani egy jó munkakapcsolatot ooz-zal, mert az mindenkinek jó lenne! Hajrá!
 
a teszteket te csinálod?
TV: Samsung  Erősítő: Yamaha RX-V630RDS Cd: Technics SL-PG480A
Dvd: LG Front: Kef C1 Kábel: Audiotechnik Dietz made in germany

Vendég

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Sziasztok!
 
Én csinálom a dvdmelleklet.hu-t, de amit most olvasok ezen a fórumon, az eléggé megdöbbentett.
 
1. Miért kell ennyire lehúzni az oldalam? Most készítettem el nemrég, nyilvánvaló, hogy nem olyan informatív, mit aki már töb éve csinálja.
2. Nem akarok konkurenciája lenni ooz-nak, hiszen másra van kihegyezve mindkét oldal. Ő minden film megjelenését leírja, én pedig a teszteket.
3. Örülnék neki, ha inkább segítenétek, hogy mi nem tetszik, és így tudnám úgy megcsinálni, hogy mindenkinek tetszen.
 
Szerintem teljes mértékben megfér egymás mellet a két oldal, hiszen nincs olyan tartalmi átfedés, hogy választani kellene közöttük. Gonoljatok bele: hágy mobiltelefonos és autós honlap létezik már? Nem koknkurenciaként indítottam el az oldalt, hanem mert szeretem a filmeket, és ennyi. Jobban járnánk, ha ooz-zal is segítenénk egymás munkáját, összefognánk, és nem alakítanánk ki egy állóháborút. Abbol úgyis csak a vevők jönnének ki rosszul, és gondolom ooz is nekik készíti a honlapját.
 
Üdv: dvdmelléklet

Avatar
Ivan/
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 591
Csatlakozott: 2003.07.04., pén. 20:24
Értékelés: 0

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: Ivan/ »


Maffiozók Magazin új melléklete: FEKETE KUTYA
 
http://us.imdb.com/title/tt0120610/

Avatar
Ivan/
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 591
Csatlakozott: 2003.07.04., pén. 20:24
Értékelés: 0

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: Ivan/ »


DVD Filmcsillag extra küvetkező melléklete mégse a Dirty Dancing lesz hanem a Halloween - Feltámadás
 
http://www.cinemania.hu/index.php?cont= ... nosito=136

Avatar
sztrovacsek
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2003.06.04., szer. 16:31
Értékelés: -6

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: sztrovacsek »


Ma reggel az újságosnál valami Poirot-magazint vagy naptárt láttam 3000-ért. A film megegyezik a kereskedelmi változattal (ami itt olcsóbb is) + van mellé egy 2005-ös falinaptár csomagolva.
Meglepő módon a Harry Potter 3-at is árulták valami poszterrel 5 ezerért, de nem tudom, hogy az 1 vagy kétlemezest.

Avatar
gemini
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1765
Csatlakozott: 2004.01.13., kedd 10:05
Értékelés: 1

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: gemini »


az a másik oldal sem egy csilivili, és ehhez képest meg semmi információtartalma sincsen. röviden: ubergagyi.
ooz: nincs mitől tartanod.

Avatar
ooz
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 09:50
Értékelés: 0

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: ooz »


köszi mindenkinek a bíztató szavakat ;-)
a lap "feljavítására" már többször gondoltam én is, és tavaly ilyenkor létezett egy másik verziója is, de a sok új megjelenés miatt, azt nem lehetett normálisan bővíteni.
Vissza lehet olvasni, hányszor "kerestem" már közületek is segítő embereket...
szal egyelőre még ilyen formán lesz szerkesztve az egész. ezt ismeritek ti is, a lapok szerkesztői meg sokan mások...
ha majd lesz egy jó ötletem úgyis látni fogjátok.

Avatar
Charles
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2003.03.28., pén. 23:28
Értékelés: 0

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: Charles »


Vagy esetleg kissé feljavítani ooz oldalát? A tartalommal nincs gond...
 
Üdv!
TV: Thomson 72cm 29DX45 | Erősítő: Onkyo TX-575X-S | Dvd lejátszó: Onkyo 535S | Cd lejátszó: Onkyo CD 7211S | Front hangfalak: Tannoy M2 | Center hangfal: Tannoy Mc | Surround hangfalak: Tannoy M1 | Videó: Panasonic NV-HD625 | Kábelek: Neotech KS-11275 front és center, Cambridge audio linea 3+ surround, HAMA Scart, Interkonnekt: Neotech KHS-152 Koax, KHS-CA-201 cd interkonnekt

Avatar
Társadalmi célú hirdetés
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2004.08.01., vas. 15:40
Értékelés: 0

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: Társadalmi célú hirdetés »


ooz lapját szoktam meg. 
Sokáig éljen a kiskakas
 
z

nem csak a megszokás miatt, meg hogy innen ismerjük egymást, hanem azért is mert ooz oldala informatívabb és jobb is,
de szerintem ezen nem kell kiakadni, akiknek a csilivili dizájnk kell barbibabamódra, az ott olvasgat, akinek az információ a fontos és az áttekinthetőség, az pedig ooz lapját. szerintem legalábbis.
amúgy én is az egyik reklámjáról jutottam el oda.
szerintem úgy tudunk segíteni ooz-nak, hogy reklámozzuk, az oldalát.

Avatar
z12
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 215
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 11:47
Értékelés: 0

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: z12 »


ooz lapját szoktam meg.
 
Sokáig éljen a kiskakas
 
z

Avatar
LouiS
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2004.10.22., pén. 16:20
Értékelés: 0

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: LouiS »


A Tisztelt Topictársak legnagyobb örömére közlöm, hogy a DVD Sztár Magazin-ban található Zongorista című film az új (2 lemezes) kiadás 1. lemezét tartalmazza, azaz:
 
Magyar 5.1, Angol 5.1, Német 5.1, Angol DTS
 
Magyar és angol felirat, 16:9, 1:1.85 képarány
 
1990 forintot simán megér!

Avatar
zozo
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2004.01.16., pén. 10:51
Értékelés: 0

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: zozo »



de majd az "olvasók" eldöntik melyik kell...
nekem - nem azért mert megszoktam - a kiskakasos jobban tetszik.
 
csak azt nem tudom mivel segítsük még ooz-t -- a többiek engem mindig megelőznek az újdonságok beírásával.

Nekem is szimpatikusabb Ooz lapja, meg eléggé "márkahű" is vagyok.
Az egyetlen, ami fejleszthető lenne - szerintem - az a filmek borítójának megjelenítése a honlapon. Én eléggé vizuális típus vagyok és valahogy jobban segít a választásban, ha az infók mellett látom is.
Ha sor kerül ilyen jellegű átalakításra, szívesen elküldöm az általam birtokolt mellékletek címlapjait...

Avatar
close652
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2475
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 14:50
Értékelés: 0

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: close652 »


de majd az "olvasók" eldöntik melyik kell...
nekem - nem azért mert megszoktam - a kiskakasos jobban tetszik.
 
csak azt nem tudom mivel segítsük még ooz-t -- a többiek engem mindig megelőznek az újdonságok beírásával.
system

Válasz küldése

Vissza: “DVD mellékletes magazinok”