Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Avatar
N°1
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2004.03.03., szer. 11:15
Értékelés: 0

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: N°1 »



Ehun egy új mellékletes újság. Kiccsávóknak kattintás előtt anyucitól engedélyt kérni!  :smile19:
"Access Denied by SmartFilter: Forbidden, this page (http://www.luxx.hu/images/kezdolap_nagy.jpg) is categorized as: Sex. "
MAGYARUL: ANYUCI NEM ADOTT ENGEDÉLYT !!!
Adhatnál más linket is ha van, mert nálunk a proxy miatt a jó k****** **** **** (Simon Templar miatt nem írhatom ki )

Avatar
Detonátor
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2003.09.25., csüt. 11:29
Értékelés: 0

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: Detonátor »


Ehun egy új mellékletes újság. Kiccsávóknak kattintás előtt anyucitól engedélyt kérni! :smile19:

Avatar
vtb
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3808
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 11:41
Értékelés: 7

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: vtb »


néhány kivágott jelenet, on location, előzetes, audiokommentár felvétele az extrák sorába a duplájára emeli a kiadvány árát. Tehát az extrák annyiba kerülnek, mint maga a film
forradalom kéne itt vagy mi: a legtöbb extra ott van készen, promóciós célokból akár ingyen is szokták szórni, egyedül a kommentár költsége érthető

Vagy egyszerűen ki lehetne adni fapados változatokat is alacsonyabb áron. Nem arra gondolok, hogy kijön egy film aztán derült égből kiadják az extra változatot, hanem mint most a Kapitány és katona. akinek fontos az extra az veheti a kétlemezest aki viszont árérzékeny az spórolhat az egylemezessel.

Avatar
vtb
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3808
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 11:41
Értékelés: 7

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: vtb »


Ma magazinvásárlás közben érdekes volt látni, hogy a már külön polcon vannak az újságosbódén belül a dvds magazinok, komoly tömbökben és majdnem mindegyik más volt
Szinte már nem is lehet fejben tartani, hogy mikor mi fog megjelenni, de fene tudja nekem tetszik ez a bőség zavara állapot

Avatar
N°1
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2004.03.03., szer. 11:15
Értékelés: 0

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: N°1 »


A következő egységcsomagot láttam újságosnál, igaz csak messziről. 
3 újság + 1 DVD film 1990 Ft.
 
A film Jackie Brown. A 3 újságot csak tippelem. 1-1 régebbi Fimcsillag, T3 és Nemz. DVD mag.
 
A film ennyit bőven megér, ha valaki még nem szerezte be. Az újságokat meg talán ott lehet hagyni az újságosnál, ha szépen megkéred.
 
Ha valaki látott még ily szeretetcsomagot más filmmel ossza meg velünk.
 
Kösz

Szólj, ha fordítva látod: 1 db. új T3 Magazin + 3 db. új dvd

Avatar
mszaby
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2003.08.08., pén. 23:53
Értékelés: 0

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: mszaby »


A következő egységcsomagot láttam újságosnál, igaz csak messziről.
 
3 újság + 1 DVD film 1990 Ft.
 
A film Jackie Brown. A 3 újságot csak tippelem. 1-1 régebbi Fimcsillag, T3 és Nemz. DVD mag.
 
A film ennyit bőven megér, ha valaki még nem szerezte be. Az újságokat meg talán ott lehet hagyni az újságosnál, ha szépen megkéred.
 
Ha valaki látott még ily szeretetcsomagot más filmmel ossza meg velünk.
 
Kösz
Elkúrtuk

Avatar
Ginger Ale
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2004.01.29., csüt. 14:38
Értékelés: 0

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: Ginger Ale »


Tegnap a Chihiro vásárlása közben láttam, hogy v.melyik autos magzinhoz is jár már DVD melléklet; konkrétan a Marvin szobája. Bocsi ha már volt a hír..
Sőt a Men's Health-hez is adják, ha valakinek arra van gusztusa...

Avatar
Detonátor
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2003.09.25., csüt. 11:29
Értékelés: 0

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: Detonátor »


Tegnap a Chihiro vásárlása közben láttam, hogy v.melyik autos magzinhoz is jár már DVD melléklet; konkrétan a Marvin szobája. Bocsi ha már volt a hír..
Autó magazin, 16xx Ft. Biztos nem fogyott a cinemával eléggé.

Avatar
Igc
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2382
Csatlakozott: 2003.03.18., kedd 13:05
Értékelés: 52

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: Igc »

Tegnap a Chihiro vásárlása közben láttam, hogy v.melyik autos magzinhoz is jár már DVD melléklet; konkrétan a Marvin szobája. Bocsi ha már volt a hír..
TV: LG 32CS460 BD Player: LG BD350V CD Player: Rotel RCD-865BX Receiver: Denon AVR-1604 System: Logitec Z906 HDMI Cable: Profigod PGV1001 Digital Coax Cable: Profigold PGD481 RCA Audio Cable: Profigold Oxypure PGA3000 Speaker Cable: Van den Hul Skyline

Avatar
GoldSun
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2003.12.11., csüt. 12:32
Értékelés: 0

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: GoldSun »


Én ezt nem értem  Itt van a kezemben az eredeti 54 c. film (4:3-as képaránnyal, angol 5.1 magyar felitat...) és a DVD Music mellékleteként kiadott "REMASTERELT" 54. (1,85-ös WIDE képarány, dts és DD hang) A röhely, hogy jóval élesebbnek és nézhetöbbnek találom a régebbi változatot (de nem is ez a gond, hisz az egyik egy teljesáru termék, mig a másik egy 2000 ft-os magazin ingyen melléklete). Amin viszont ledöbbentem, hogy hogy lehet a 4:3-as verziójú lemezen jóval több képi információ (vizszintesen egy kicsivel kevesebb, de mintha a kép is ellenne tolva, függőlegesen viszont kb. 30-40%-al látok többet, mint a "Wide-os" verzión)
Erre várom az igazságot
Köszi

Ez már valahol elhangzott, hogy a film eredeti képaránya a 4:3, ebből úgy keletkezett a szélesvásznú változat, hogy a kép aljáról és tetejéről levágtak valamennyit. Az 54 egyike azon kevés filmnek, ahol igazából nem a 4:3, hanem a 16:9 a csonkított változat.
 
Az eltérő képminőségre nem tudok mit mondani, mivel a gyári változatot nem ismerem. Engem a képhibák jobban zavartak, elvégre azért viszonylag friss filmről van szó!

Én csak a klippben vettem észre a hibát.Úgy a 2.10mp-nél kattant a hang!!

De még mekkorát! Azt hittem, elszállt a jobb frontom!
TV: Samsung PS58B850, DVD: Primare V25, BLU-RAY: Pioneer BDP320, Előerősítő˝: Marantz AV9000, Végerősítő: Marantz MM9000 HANGFALAK: Mordaunt Short 906 (front), 905c (center), 902 (surround), 907w (sub) Kábelek: Audioquest Type 4 (front), Black&White LS-1002 (center), Fejes: Sennheiser HD555

Avatar
N°1
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2004.03.03., szer. 11:15
Értékelés: 0

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: N°1 »



Következő mellékletben pedig valami 101 kiskutya utánzat lesz.
Akkor most örülnek a gyerekek?

A gyerek utánzatok!

Avatar
Detonátor
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2003.09.25., csüt. 11:29
Értékelés: 0

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: Detonátor »


Igaz nem új hanem egy régi újság támadt fel poraiból. 
Ismét van DVD Mese magazin!!!!
 
Melléklet: Atlantis (nem Disney vagy hasonló)
 
Következő mellékletben pedig valami 101 kiskutya utánzat lesz.

Akkor most örülnek a gyerekek?

Avatar
Guy
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 507
Csatlakozott: 2003.12.12., pén. 11:09
Értékelés: 0

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: Guy »

Én örülök,ha egy dvd magazin fejlődőképes,a mellékletek egyre színvonalasabbak, viszont a számuk egyre gyarapszik.Már-már szelektálnom kell,1-2hónappal elvagyok maradva a megvételükkel Mindent én sem vennék meg,de nemcsak mellékletek vannak ugyebár.A világon nemsok hely lehet,ahol ennyi dvd mellékletes lap jelenik meg.
INTERNETES SZINKRON ADATBÁZIS: http://iszdb.hu/

DVD: Panasonic DVD-RV20
 

Avatar
Miami
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 262
Csatlakozott: 2003.03.25., kedd 10:31
Értékelés: -1

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: Miami »


Ha esetleg még valaki nem járt volna a mozinet fórum közelében mostanság, akkor jó hír, hogy már publikus, mi lesz a következő Mozinet Magazin melléklet: Sam Raimi: Simple Plan Szimpla Ügy), magyarul még ki nem adott DVD (legalábbis a lap megjelenéséig)!
a mozinet-nek van saját topikja, ahol már elhangzott az infó
Mozinet topik

Microsoft is not an answer, it's a question. The answer is: NO!
 
TV: NEW Lg 32LC2RR (80Gb HDD) Erősítő: Sony STR-DB 780QS; Video: AIWA HV-FX8200; DVD: Philips 729 + Sony PS2; Hangfal: Wharfedale Zaldek front: 2000 háttér: 300 + Centre

Avatar
spiderclone
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2004.03.02., kedd 00:35
Értékelés: 0

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: spiderclone »

Ha esetleg még valaki nem járt volna a mozinet fórum közelében mostanság, akkor jó hír, hogy már publikus, mi lesz a következő Mozinet Magazin melléklet: Sam Raimi: Simple Plan Szimpla Ügy), magyarul még ki nem adott DVD (legalábbis a lap megjelenéséig)!
Sean Bateman: "Megoldjuk! Rock'n'Roll!"

Avatar
mszaby
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2003.08.08., pén. 23:53
Értékelés: 0

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: mszaby »


Igaz nem új hanem egy régi újság támadt fel poraiból.
 
Ismét van DVD Mese magazin!!!!
 
Melléklet: Atlantis (nem Disney vagy hasonló)
 
Következő mellékletben pedig valami 101 kiskutya utánzat lesz.
Elkúrtuk

Avatar
balukapitány
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 459
Csatlakozott: 2004.01.07., szer. 17:46
Értékelés: 0

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: balukapitány »


Én ezt nem értem  Itt van a kezemben az eredeti 54 c. film (4:3-as képaránnyal, angol 5.1 magyar felitat...) és a DVD Music mellékleteként kiadott "REMASTERELT" 54. (1,85-ös WIDE képarány, dts és DD hang) A röhely, hogy jóval élesebbnek és nézhetöbbnek találom a régebbi változatot (de nem is ez a gond, hisz az egyik egy teljesáru termék, mig a másik egy 2000 ft-os magazin ingyen melléklete). Amin viszont ledöbbentem, hogy hogy lehet a 4:3-as verziójú lemezen jóval több képi információ (vizszintesen egy kicsivel kevesebb, de mintha a kép is ellenne tolva, függőlegesen viszont kb. 30-40%-al látok többet, mint a "Wide-os" verzión)
Erre várom az igazságot
Köszi

Ez már valahol elhangzott, hogy a film eredeti képaránya a 4:3, ebből úgy keletkezett a szélesvásznú változat, hogy a kép aljáról és tetejéről levágtak valamennyit. Az 54 egyike azon kevés filmnek, ahol igazából nem a 4:3, hanem a 16:9 a csonkított változat.
 
Az eltérő képminőségre nem tudok mit mondani, mivel a gyári változatot nem ismerem. Engem a képhibák jobban zavartak, elvégre azért viszonylag friss filmről van szó!

Én csak a klippben vettem észre a hibát.Úgy a 2.10mp-nél kattant a hang!!

TV:Samsung SP-43R1HL1X
Home Movie:Panasonic SC-PT160
Videó:Samsung SV-671GX
Konzol:Playstation 2 SCHP 70004
Hifi:LG FFH-515A
 
Tudom, hogy Isten én vagyok, mert ha hozzá imádkozom, én hallom az imát.

Vendég

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Én ezt nem értem Itt van a kezemben az eredeti 54 c. film (4:3-as képaránnyal, angol 5.1 magyar felitat...) és a DVD Music mellékleteként kiadott "REMASTERELT" 54. (1,85-ös WIDE képarány, dts és DD hang) A röhely, hogy jóval élesebbnek és nézhetöbbnek találom a régebbi változatot (de nem is ez a gond, hisz az egyik egy teljesáru termék, mig a másik egy 2000 ft-os magazin ingyen melléklete). Amin viszont ledöbbentem, hogy hogy lehet a 4:3-as verziójú lemezen jóval több képi információ (vizszintesen egy kicsivel kevesebb, de mintha a kép is ellenne tolva, függőlegesen viszont kb. 30-40%-al látok többet, mint a "Wide-os" verzión)
Erre várom az igazságot
Köszi

Ez már valahol elhangzott, hogy a film eredeti képaránya a 4:3, ebből úgy keletkezett a szélesvásznú változat, hogy a kép aljáról és tetejéről levágtak valamennyit. Az 54 egyike azon kevés filmnek, ahol igazából nem a 4:3, hanem a 16:9 a csonkított változat.
 
Az eltérő képminőségre nem tudok mit mondani, mivel a gyári változatot nem ismerem. Engem a képhibák jobban zavartak, elvégre azért viszonylag friss filmről van szó!

Avatar
GoldSun
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2003.12.11., csüt. 12:32
Értékelés: 0

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: GoldSun »


Elég húzós címek várnak még ránk tekintve a MIRAMAX filmjeit,melyek már dvd-n elérhetőek ugye szinkron nélkül,vcd-n pedig szinkronnal...Szemezgettem melyek várhatóak esetlegesen újságmellékletként
Árvák hercege, Malena, Életem értelme,A bűn állomasai,Fantomok,Kikötői hírek
Sok-sok Miramax filmet pedig már megvehettünk

Igen, ezek valóban csábítóan hangzanának, ha mellékletek lennének, de hiába, ha mostanság technikailag sorban kifogásolhatóak a korábban VCD-n megjelent filmek DVD-re masterelt verziói.(l. Csokoládé, Good Will Hunting(ami mellesleg nálam mindig lefagy) 54 stb.) Az Ara Records csak szépen átkeveri a VCD-s sztereo szinkront, aztán résziről ennyi.
TV: Samsung PS58B850, DVD: Primare V25, BLU-RAY: Pioneer BDP320, Előerősítő˝: Marantz AV9000, Végerősítő: Marantz MM9000 HANGFALAK: Mordaunt Short 906 (front), 905c (center), 902 (surround), 907w (sub) Kábelek: Audioquest Type 4 (front), Black&White LS-1002 (center), Fejes: Sennheiser HD555

Avatar
TechnoMan
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 13:00
Értékelés: 0

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: TechnoMan »


Én ezt nem értem
Itt van a kezemben az eredeti 54 c. film (4:3-as képaránnyal, angol 5.1 magyar felitat...) és a DVD Music mellékleteként kiadott "REMASTERELT" 54. (1,85-ös WIDE képarány, dts és DD hang) A röhely, hogy jóval élesebbnek és nézhetöbbnek találom a régebbi változatot (de nem is ez a gond, hisz az egyik egy teljesáru termék, mig a másik egy 2000 ft-os magazin ingyen melléklete). Amin viszont ledöbbentem, hogy hogy lehet a 4:3-as verziójú lemezen jóval több képi információ (vizszintesen egy kicsivel kevesebb, de mintha a kép is ellenne tolva, függőlegesen viszont kb. 30-40%-al látok többet, mint a "Wide-os" verzión)
Erre várom az igazságot
Köszi
TV: Panasonic TX-32PF10, HD: Western Digital - WD TV HD,DVD: Panasonic DVD-S42 / Bellagio AD2020 (DivX), HGF:Technics SB-EX3(front) SB-CSS14(Sur/Cent), AMP: Yamaha RX-V350

Avatar
balukapitány
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 459
Csatlakozott: 2004.01.07., szer. 17:46
Értékelés: 0

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: balukapitány »

JL-t most kapkodják a mindenre kiéhezett moviefunok.Ja és szerintem ha csak a fél seggét is megmutatja már megérte nekik!!

TV:Samsung SP-43R1HL1X
Home Movie:Panasonic SC-PT160
Videó:Samsung SV-671GX
Konzol:Playstation 2 SCHP 70004
Hifi:LG FFH-515A
 
Tudom, hogy Isten én vagyok, mert ha hozzá imádkozom, én hallom az imát.

Avatar
GTomi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4782
Csatlakozott: 2003.11.20., csüt. 11:45
Értékelés: 566
Tartózkodási hely: Sopron/Budapest

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: GTomi »


Na végre egy jóbb melléklet. JL meg nem szidni, mert a mai idők egyik legjóbb szinésznője és mégcsak nem is olyan rónda.
hát ez gáz.akkor hiszem nem láttál az utobbi idôben más szinésznôvel filmet nagyon...
hivox 3 utas zártmonitor/ hivox dac4me/ hivox amp4you/ hivox usb/spdif konverter/ alces 4, hivox/ hidiamond rca d3/ hidiamond koax/ luxor y usb/ diy kábelek/ revox b226/ laptop+roon+tidal

Avatar
balukapitány
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 459
Csatlakozott: 2004.01.07., szer. 17:46
Értékelés: 0

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: balukapitány »


Na végre egy jóbb melléklet. JL meg nem szidni, mert a mai idők egyik legjóbb szinésznője és mégcsak nem is olyan rónda.
Ha ezt szinészkedésnek lehet nevezni!!!

TV:Samsung SP-43R1HL1X
Home Movie:Panasonic SC-PT160
Videó:Samsung SV-671GX
Konzol:Playstation 2 SCHP 70004
Hifi:LG FFH-515A
 
Tudom, hogy Isten én vagyok, mert ha hozzá imádkozom, én hallom az imát.

Vendég

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Na végre egy jóbb melléklet. JL meg nem szidni, mert a mai idők egyik legjóbb szinésznője és mégcsak nem is olyan rónda.

Avatar
vtb
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3808
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 11:41
Értékelés: 7

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: vtb »


Már unalmas, de ismét: 
Új DVD mellékletes magazin a láthatáron.
 
A neve: DVD Poszter Plusz Magazin. Els? melléklete: Angyali Szemek ( Jennifer Lopez )

Jaj, Istenem, hát ez remekül hangzik! Hol lehet már kapni? Jennifer elvégzett már legalább valami gyorstalpaló színiiskolát a film kedvéért?

A Mint a kámfor-ban sztem elég jó volt, azt a filmet pl szívesen venném mellékletként

Válasz küldése

Vissza: “DVD mellékletes magazinok”