Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Vendég

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Ezzel most nem tudom mi volt a baj. Csak annyit mondot, hogy ezt a magazint inkább a film miatt érdemes megvenni. Ha az nem kell akkor az újság drága két és fél ezerért. Teljesen normális. A Házimozit (ha valakit érdekel a téma) az újság miatt kell megvenni és most akcióban kapsz hozzá egy filmet amelyet kidobhatsz ha akarsz.

Vendég

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Ez tök jó! A másik DVD mellékletes magazinnal meg az volt a baj, hogy sz@r a lemezmelléklet hiába olcsó. Ez most drágább viszont (az ígéreteket nézve) jó mellékletet adnak hozzá, ezért nem jó. Most akkor már bocs de mi lenne a jó?

Vendég

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Szerintem a 2490 Ft-os ar pont azon a hataron lavirozik ahol csak az ujsagert (vagyis a tartalomert) vagy csak ugy probakeppen nem fogjak megvenni.Tehat sokkal nagyobb jelentosege lesz a hozzaadott filmnek.Viszont 2490Ft-ot mar nem fizetsz ki egy filmert ami nem erdekel csak azert mert feleannyiba kerul mint az uzletben.

Vendég

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Otthon dvd-n.

Vendég

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: Vendég »

2500-ért premierfilm? Ráadásul dvdn? Reméljük nem valami homeshopping-féle szélhámosság.

Vendég

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Érdekes vállakozásnak tűnik egy újságot kiadni amelyik főleg filmekkel foglalkozik. Mivel még nem láttam a külföldi verziót gondolom a Video magazin-hoz hasonlóan a filmek kapják a fő vonulatot és a lemezek csak kiegészítőként szerepelnek. Csak ne járjunk vele úgy, mint egy másik fórumon ahol x filmre jópár ember írta, hogy tökéletes képminőség aztán megvettem és shit. Úgy is mondhatnám, hogy remélem az Episode I. nem kap 5 csillagot a képminőségre. :smile1:

Vendég

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: Vendég »

És a mozigépész hol mozizik, mikor egy moziban nem vetített filmet akar megnézni? Vagy egy régebbi kedvencet?

Vendég

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Csakhogy a mozigépész amikor nem dolgozik, vagy az utolsó eloadás van, nyugodtan mozizhat a nézotéren. Hoppá.

Vendég

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Csakhogy a mozigépész nem a nézőtéren ül. No comment. :smile45:

Vendég

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Ennyiért már nem is kell.
Így hogy én vagyok a mozigépész, és minden filmet megnézhetek akárhányszor...

Vendég

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: Vendég »

2490Ft

Vendég

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Hali!
 
- Az angol magazinnak megleltem a honlapjat:
 
http://www.totaldvd.net/magazine/200203.shtml
 
Tami

Vendég

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: Vendég »

És mennyiért lesz kapható?

Vendég

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: Vendég »


"Az angol Total DVD mintájára Magyarországon is megjelenik az első olyan magazin, ami kizárólag a DVD-vel foglalkozik, sőt 90%-ban a filmekkel, software-ekkel, és 10%-ban a a hardwarekkel, lejátszókkal.
A filmeket, lemezeket teszteljük, külön írunk a kép és hangminőségről, illetve az extrákról.
Minden laphoz -tokba csomagolva-, egy nagyon jó minőségű DVD filmet mellékelünk, az első film "A harc mestere" lesz, főszerepben Wesley Snipes. A DVD 9-es lemez 5.1-es eredeti hangot, 16:9-es, szélesvásznú képet, stereo magyar hangot, magyar feliratot és számos extrát tartalmaz majd.
A lap megjelnése március 19-én, kedden várható, a szaküzletekben várhatóan március 18-án már kapható lesz".

Vendég

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: Vendég »


A boritoja eleg lepra
:smile19:

Vendég

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Semmi újabb infó a lappal kapcsolatban? Pontos címe? Mikor jelenik meg kb? Bármi egyéb?

Vendég

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Én nagyon várom!!!

Vendég

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Remélem tényleg pattent lesz. És mikor jelenik meg?

Vendég

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Ez engem is erdekelne. Gondolom (mint minden nagyobb Magazinnak) ennek is lesz, vagy mar van honlapja. Nah majd kiderul...

Vendég

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Nem lehet, hogy az angol Total DVD magazint magyaritottak le? Ugy tudom a PC-s verzioja mar fut egy ideje magyarul. En ezt az egyetlen DVD-s ujsagot ismerem ill. lattam a kulfoldi ujsagot arulo pavilonokban.

Vendég

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Az nem derül ki, hogy ez egy nemzetközi magazin vagy egy nemeztközi magazin magyarított kiadása? Mert ha előbbi akkor gondolom a film sem rendelkezik magyar vonatkozással.

Vendég

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: Vendég »


A mai Filmcsillag hátlapján egy hirdetés: Nemzetközi DVD magazin. Március közepétől újságosnál. Az ára húzós (2490), de az nekem vonzó, hogy minden hónapban filmmelléklettel jelenik meg. Az első számban A harc mestere Wesley Snipes főszereplésével. Talán jobb lesz maga az újság is, mint a sokat emlegetett Házimozi DVD része. Legalábbis azt alulmúlni nehéz lenne. :smile7:
És csak DVD-vel fog foglalkozni, ilyen még nem volt Magyarországon szerintem.

Válasz küldése

Vissza: “DVD mellékletes magazinok”