Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

VOX magazin DVD-vel

Avatar
cs-robert
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 141
Csatlakozott: 2003.03.31., hétf. 08:20
Értékelés: 13

VOX magazin DVD-vel

Hozzászólás Szerző: cs-robert »

Már fel is hívtam őket. Tényleg korrektek voltak, azt mondták, hogy küldenek egy másikat.

Avatar
cs-robert
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 141
Csatlakozott: 2003.03.31., hétf. 08:20
Értékelés: 13

VOX magazin DVD-vel

Hozzászólás Szerző: cs-robert »

Köszönöm a segítségeteket, akkor reklamálok.

Avatar
cosmo
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2958
Csatlakozott: 2004.03.01., hétf. 16:02
Értékelés: 1

VOX magazin DVD-vel

Hozzászólás Szerző: cosmo »


Előfizetője vagyok a Voxnak, tegnap kaptam meg az új számot. Az első borító utáni első tíz oldal hiányzik az én példányomból. Valaki mondja már meg, aki megvette, hogy az összes hibás, vagy csak én jártam így. Újságosnál sajnos nem tudom megnézni, mert nálunk nem lehet kapni, csak legközelebb 25 km-re. Vagy ha valaki közületek jár ma újságosnál, akkor megnézné az ottani példányokat. Nagyon megköszönném.
Én haveromnál láttam a lapot és neki sem hiányzik belőle egy lap sem. Szerintem hívd fel a szerkesztőséget és küldesd velük újra!

Avatar
tau_ba
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 339
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 08:29
Értékelés: 2

VOX magazin DVD-vel

Hozzászólás Szerző: tau_ba »


Előfizetője vagyok a Voxnak, tegnap kaptam meg az új számot. Az első borító utáni első tíz oldal hiányzik az én példányomból. Valaki mondja már meg, aki megvette, hogy az összes hibás, vagy csak én jártam így. Újságosnál sajnos nem tudom megnézni, mert nálunk nem lehet kapni, csak legközelebb 25 km-re. Vagy ha valaki közületek jár ma újságosnál, akkor megnézné az ottani példányokat. Nagyon megköszönném.
Én is elöfizetö vagyok,és tegnap jött meg az újság.Nálam nem hiányzik belöle semmi,a tied egyedi hiba lehet.Szerintem reklamáld meg a VOX-nál,biztos küldenek uj példányt.Velem eddig mindig nagyon korrektek voltak.
 
/tau ba
Projektor: Infocus SP 4805, TV: Philips 32PW8504, DVD: Pioneer DV-575A, Sony DVP-NS400D, DVD író: Pioneer DVR-433H-S, Receiver: Onkyo TX-SR600E, Front: Quadral QLX-205, Back: Quadral QLX-105, Center: Quadral QLX Base, Sub: Yamaha YST-SW90

Avatar
cs-robert
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 141
Csatlakozott: 2003.03.31., hétf. 08:20
Értékelés: 13

VOX magazin DVD-vel

Hozzászólás Szerző: cs-robert »

Előfizetője vagyok a Voxnak, tegnap kaptam meg az új számot. Az első borító utáni első tíz oldal hiányzik az én példányomból. Valaki mondja már meg, aki megvette, hogy az összes hibás, vagy csak én jártam így. Újságosnál sajnos nem tudom megnézni, mert nálunk nem lehet kapni, csak legközelebb 25 km-re. Vagy ha valaki közületek jár ma újságosnál, akkor megnézné az ottani példányokat. Nagyon megköszönném.

Avatar
Igc
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2382
Csatlakozott: 2003.03.18., kedd 13:05
Értékelés: 52

VOX magazin DVD-vel

Hozzászólás Szerző: Igc »


Igaz az, hogy a VOX magazin dvd mellékletként A szamuráj c. filmet jelenteti meg?

Én örülnék neki, de kizártnak tartom..
TV: LG 32CS460 BD Player: LG BD350V CD Player: Rotel RCD-865BX Receiver: Denon AVR-1604 System: Logitec Z906 HDMI Cable: Profigod PGV1001 Digital Coax Cable: Profigold PGD481 RCA Audio Cable: Profigold Oxypure PGA3000 Speaker Cable: Van den Hul Skyline

Avatar
(ex)Cat
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2089
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 06:36
Értékelés: 3

VOX magazin DVD-vel

Hozzászólás Szerző: (ex)Cat »


Igaz az, hogy a VOX magazin dvd mellékletként A szamuráj c. filmet jelenteti meg?

Erősen csodálkoznék, hogy egy ilyen kaliberű, még a piacon meg nem jelent filmet tennének mellékletként bárhová is

Avatar
ooz
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 09:50
Értékelés: 0

VOX magazin DVD-vel

Hozzászólás Szerző: ooz »


Igaz az, hogy a VOX magazin dvd mellékletként A szamuráj c. filmet jelenteti meg?
Ha így lenne, akkor itt is fel lenne tüntetve:
 
http://www.vox.hu/vox/aktualis/tartalom.html

 
Ha meg a köv. számban, akkor majd kiderül.

Vendég

VOX magazin DVD-vel

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Sziasztok!
 
Igaz az, hogy a VOX magazin dvd mellékletként A szamuráj c. filmet jelenteti meg?
 
/Úgy tudom, hogy nem olyan régen ment a mozikban, pár hónapja./
 
Köszi!

Avatar
Detonátor
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2003.09.25., csüt. 11:29
Értékelés: 0

VOX magazin DVD-vel

Hozzászólás Szerző: Detonátor »


Tenyleg volt a Szorny RT a Voxnak melleklete????Ha igen akkor errol nagyon lemaradtam...de hogy a fenebe..
Gondolom mar sehogy nem lehet hozzajutni...

Ennyiért megfelel?

Avatar
mszaby
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2003.08.08., pén. 23:53
Értékelés: 0

VOX magazin DVD-vel

Hozzászólás Szerző: mszaby »


Ne sajnáld! 3600 forint volt a DVD-s változat. Ma ennél kevesebbért megveheted a filmet egy csomó helyen.
Reklám sem volt rajta, meg semmi egyéb. Teljesen megegyezett a gyári verzióval, ami 1-jétől ismét akciós lesz.
 
Nem érdemes az újságot hajkurászni.
Elkúrtuk

Avatar
derceto
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 04:52
Értékelés: 3

VOX magazin DVD-vel

Hozzászólás Szerző: derceto »


Tenyleg volt a Szorny RT a Voxnak melleklete????Ha igen akkor errol nagyon lemaradtam...de hogy a fenebe..
Gondolom mar sehogy nem lehet hozzajutni...

a megjelenés után egy héttel állítolag már nem lehetett kapni. én sem találkoztam vele ujságosnál. vmi 450 db-ot hoztak ki csak belőle.

Ne sajnáld! 3600 forint volt a DVD-s változat. Ma ennél kevesebbért megveheted a filmet egy csomó helyen.

Avatar
gemini
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1765
Csatlakozott: 2004.01.13., kedd 10:05
Értékelés: 1

VOX magazin DVD-vel

Hozzászólás Szerző: gemini »


Tenyleg volt a Szorny RT a Voxnak melleklete????Ha igen akkor errol nagyon lemaradtam...de hogy a fenebe..
Gondolom mar sehogy nem lehet hozzajutni...

a megjelenés után egy héttel állítolag már nem lehetett kapni. én sem találkoztam vele ujságosnál. vmi 450 db-ot hoztak ki csak belőle.

Avatar
cosmo
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2958
Csatlakozott: 2004.03.01., hétf. 16:02
Értékelés: 1

VOX magazin DVD-vel

Hozzászólás Szerző: cosmo »


Tenyleg volt a Szorny RT a Voxnak melleklete????Ha igen akkor errol nagyon lemaradtam...de hogy a fenebe..
Gondolom mar sehogy nem lehet hozzajutni...

Igen, volt a Jelekkel együtt lehetett választani! Szerintem már nem lehet kapni, de most a nyári akciós DVD-k között lez!

Vendég

VOX magazin DVD-vel

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Tenyleg volt a Szorny RT a Voxnak melleklete????
Ha igen akkor errol nagyon lemaradtam...de hogy a fenebe..
Gondolom mar sehogy nem lehet hozzajutni...

Avatar
bonsai
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 214
Csatlakozott: 2004.04.13., kedd 13:42
Értékelés: 0

VOX magazin DVD-vel

Hozzászólás Szerző: bonsai »


a mozinet lotr dvdkritikában írtak erről de ott se dicsérték:
 
"Ezek után következik a National Geographic dokumentumfilmje, amelyet már kereskedelmi forgalomban, újságmellékletként és televízióban is láthattunk. Ebből a jó szándékú, ám valamiként mégis fájdalmasan semmitmondó 52 percből a nyeretlen kétévesek megtudhatják, hogy a Gyűrűk Ura szereplőihez, történéseihez hasonlók léteztek már a világtörténelem során, ezért a történet nem csupán mese, hiszen rólunk, a mi történelmünkről szól. És következik a hol jobban, hol kevésbé erőltetett párhuzamok sora, láthatjuk, hogy Aragorn személyiségében keveredik a rettenthetetlen William Wallace és Roosevelt, Gandalf viselkedése Benjamin Franklinéra emlékeztet (Merlinről inkább ne is beszéljünk), de léteztek Grímához hasonló, sötét tanácsadók (Raszputyin) és Faramir értelmetlen csatájához hasonló ütközetek is (Gettysburg). Szauron kapcsán minden tolkieni tiltakozás ellenére elhangzik Hitler neve, a Legolas-Gimli-féle kultúrák közötti összefogásra pedig példaként valamiért a Mount Everest meghódítása kerül elő (itt látható pár másodpercben a filmecske egyetlen igazán értékelhető része: részlet a tünde és a törp közötti ivópárbajból, amely a moziváltozatból kimaradt). "

Avatar
spiderclone
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2004.03.02., kedd 00:35
Értékelés: 0

VOX magazin DVD-vel

Hozzászólás Szerző: spiderclone »

Ki tudja mennyire aktuális, de a filmet, ami a lemezen látható, sugározza a National Geograpichs csatorna, tehát akár ingyen is meg lehet nézni, ha az ember nagyon akarja...
Sean Bateman: "Megoldjuk! Rock'n'Roll!"

Avatar
Detonátor
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2003.09.25., csüt. 11:29
Értékelés: 0

VOX magazin DVD-vel

Hozzászólás Szerző: Detonátor »


National Geographic: Beyond the Movie:The Lord of The Rings-Return of The King c. film. De legalább mindenki eldöntheti érdemes-e januárban megvenni a mellékletet.
Nekem hétvégén volt szerencsém megnézni a filmet, mert kölcsönkaptam a lemezt. Szerintem abszolut nem érdemes megvenni, még fanatikus rajongóknak sem. Számomra sokszor erőltetnek és nem is igazán passzolónak tűnnek azok a történelmi párhuzamok, amiket a filmben említenek. Lehet, hogy a National Geographicot elérte az az érzés, hogy ideje nekik is lehúzni a maguk bőrét Tolkien rókájáról.
 
Mivel a GYU általános emberi dolgokról szól (barátság, száműzetés, harc, szerelem stb.), ezért ilyen alapon bármivel bármikor párhuzamot lehet vonni. Megfelelő pénz, idő és történelmi ismeret birtokában ugyanilyen szinvonalas filmet lehetne készíteni párhuzamot vonva és egybeeséseket kimutatva a magyar történelem és a GYU eseményei között.
 
Szóval szerintem nem éri meg a pénzt.

A király visszatér extra lemezén rajta lesz az ominózus dokumentumfilm, ha valakit érdekel.

Avatar
Desert
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2003.04.10., csüt. 07:11
Értékelés: 0

VOX magazin DVD-vel

Hozzászólás Szerző: Desert »


lehet még valahol venni,vagy rendelni a mellékletes magazinok közül??
Hello balukapitány!
Ajánlom a figyelmedbe a "Tessék bemutatkoznick" topikot. Életkor, DVD-s előzményeid feltüntetése stb. Akkor talán kevésbé fogsz a céltáblára kerülni.
Hajrá!

Avatar
balukapitány
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 459
Csatlakozott: 2004.01.07., szer. 17:46
Értékelés: 0

VOX magazin DVD-vel

Hozzászólás Szerző: balukapitány »

lehet még valahol venni,vagy rendelni a mellékletes magazinok közül??

TV:Samsung SP-43R1HL1X
Home Movie:Panasonic SC-PT160
Videó:Samsung SV-671GX
Konzol:Playstation 2 SCHP 70004
Hifi:LG FFH-515A
 
Tudom, hogy Isten én vagyok, mert ha hozzá imádkozom, én hallom az imát.

Avatar
GTomi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4775
Csatlakozott: 2003.11.20., csüt. 11:45
Értékelés: 566
Tartózkodási hely: Sopron/Budapest

VOX magazin DVD-vel

Hozzászólás Szerző: GTomi »


Na velük vajh mi lesz? A király visszatér sem segített rajtuk?
Nem jön be nekik a mellékezés?

már láttam a filmet a D.priceben 3600 körül.....
hivox 3 utas zártmonitor/ hivox dac4me/ hivox amp4you/ hivox usb/spdif konverter/ alces 4, hivox/ hidiamond rca d3/ hidiamond koax/ luxor y usb/ diy kábelek/ revox b226/ laptop+roon+tindal

Avatar
Rocky Balboa
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2003.05.28., szer. 04:56
Értékelés: 0

VOX magazin DVD-vel

Hozzászólás Szerző: Rocky Balboa »


Aaron Boone, Béci!
 
Foti Coraban ma láttam a 6/3-at 3690ft-ért . Lehet sietni mert csak 1db volt .

Avatar
mszaby
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2003.08.08., pén. 23:53
Értékelés: 0

VOX magazin DVD-vel

Hozzászólás Szerző: mszaby »


Na velük vajh mi lesz?
A király visszatér sem segített rajtuk?
Nem jön be nekik a mellékezés?
Elkúrtuk

Avatar
Rocky Balboa
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2003.05.28., szer. 04:56
Értékelés: 0

VOX magazin DVD-vel

Hozzászólás Szerző: Rocky Balboa »

A 6:3 most volt szuper áras/3690ft/. Nézzetek szét a piacon hátha maradtt valahol/MM ,Cora ,stb/

Vendég

VOX magazin DVD-vel

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Sziasztok,
 
Sajnos nem tudtam, hogy a VOX is DVD melléklettel jelenik meg, így lemaradtam a 6:3-ról.
 
Ha valaki eladná azt a számot, akkor legyen kedves írjon egy mailt az aaronboone@freemail.hu címre.
 
Előre is köszi,
Aaron Boone

Válasz küldése

Vissza: “DVD mellékletes magazinok”