Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

VOX magazin DVD-vel

Avatar
Delphijos
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2003.03.10., hétf. 23:02
Értékelés: 0

VOX magazin DVD-vel

Hozzászólás Szerző: Delphijos »


Na megoldottam a problémát. Miután az 5. helyen is csak melléklet nélküli volt elmentem a MM-ba és a szokásos "a kokas csípje meg" felkiáltással megvettem helyette a Jurassic Park 2-t

Hehe. Én is így tettem csak én a Harmadik tipusú találkozásokba nyúltam bele. 4000-ért teljesen jó vétel. Azon röhögtem közben hogy az MM jól a pofánkba köp a 6700 !! forintos Brian Életével. (Már annak aki ott veszi meg) Szerintem ez sokkal rosszabbat tesz a DVD piacnak. Ez a gátlástalan pofátlanság.
Clint Eastwood bekaphatja!

Avatar
nagyt
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 15:59
Értékelés: 0

VOX magazin DVD-vel

Hozzászólás Szerző: nagyt »


Frankó az újság csak alig lehet kapni, Pécsen is 2 órámba telt míg találtam 1 Jeleket Szörny rt.-t meg nem is láttam. De ha csak ilyen kis mennyiségben jött ki, akkor semmi értelme az újság részéről, mert többen haragszanak majd rájuk, mint akik összeteszik a két kezüket hálát rebegni.
Következő mellékletnek szívesen látnám a Váltságdíjat, az Egy bogár életét, Szombat esti lázat, a Grease-t, a Flashdance-t, a Fekete esőt, a Jurassic park 3.-at (a Vissza a Jővőbe trailer miatt), a Ragadozót, a Neszolj szájat, az Ölve vagy halvát, az 54-et, a Titanicot, a Vakvágányont, A vadon foglyait, az Armageddont,a Rossz társaságot (2002), a Blöfföt, A ravasz az agy, és két füstölgő puskacsövet, a Ghostot, a Kéjutazást és az Aki bújt, aki nem... DVD-t is,mert ezek azok a filmek amiket normál áron már soha nem vennék meg csak akciósan bár szerintem az a helyzet áll fenn, hogy többet soha nem látunk majd az újság mellett normális filmet mellékletként.

Az lenne a legjobb ha a következő számban olyan film lenne ami a boltok polcain kb. 2 nap múlva jelenne meg... az nagy húzás lenne!
Na igen !

Avatar
vtb
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3808
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 11:41
Értékelés: 7

VOX magazin DVD-vel

Hozzászólás Szerző: vtb »


Na megoldottam a problémát.
Miután az 5. helyen is csak melléklet nélküli volt elmentem a MM-ba és a szokásos "a kokas csípje meg" felkiáltással megvettem helyette a Jurassic Park 2-t

Vendég

VOX magazin DVD-vel

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Frankó az újság csak alig lehet kapni, Pécsen is 2 órámba telt míg találtam 1 Jeleket Szörny rt.-t meg nem is láttam.
De ha csak ilyen kis mennyiségben jött ki, akkor semmi értelme az újság részéről, mert többen haragszanak majd rájuk, mint akik összeteszik a két kezüket hálát rebegni.
Következő mellékletnek szívesen látnám a Váltságdíjat, az Egy bogár életét, Szombat esti lázat, a Grease-t, a Flashdance-t, a Fekete esőt, a Jurassic park 3.-at (a Vissza a Jővőbe trailer miatt), a Ragadozót, a Neszolj szájat, az Ölve vagy halvát, az 54-et, a Titanicot, a Vakvágányont, A vadon foglyait, az Armageddont,a Rossz társaságot (2002), a Blöfföt, A ravasz az agy, és két füstölgő puskacsövet, a Ghostot, a Kéjutazást és az Aki bújt, aki nem... DVD-t is,mert ezek azok a filmek amiket normál áron már soha nem vennék meg csak akciósan bár szerintem az a helyzet áll fenn, hogy többet soha nem látunk majd az újság mellett normális filmet mellékletként.

Avatar
mv3
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 311
Csatlakozott: 2003.04.07., hétf. 16:36
Értékelés: 12

VOX magazin DVD-vel

Hozzászólás Szerző: mv3 »


Ezen a lapszámon valószínűnek tartom, hogy nem nagyon fog keresni a Vox, ellenben remekül eltalált kampányfogást láthatunk, csak ezen a forumon 1-2 nap alatt 80 fölött van már a hozzászólások száma.
Az árbevételük több tényezôbôl áll, melynek egy jelentôs része az eladott újságok árából tevôdik ki, míg egy másik jelentôs tétel az az újságban megjelentetett hirdetésekbôl jön össze.
Ha egy adott lapszámból az eladott példányszám magas, akkor a következô számban könnyebben lehet majd hirdetési felületet eladni. Egy magazin meghatározott mennyiségű hirdetést tartalmazhat csak (az újság egész terjedelméhez képest annak egy adott százalékánál -ha jól tudom, akkor kb. 25%-nem tartalmazhat többet) ezért van, hogy az ünnepek elôtt vastagabbak az újságok, hiszen a sok hirdetô miatt megéri növelni az oldalszámot -illetve kötelezô is.
Egy oldal hirdetési összege változó, ez is az eladott példányszámtól függ.
Így most, ha megugrik a Vox példányszáma, akkor ha ezen szám mellékletének magas ára miatt nem is keresett jelentôsen, várható, hogy a magas eladott darabszám miatt a következô számtól több hirdetôre számíthat, ami elég jelentôs bevételi tétel, így ha a mellékleten egy fillért sem keres, akkor is lesz látható, és ennek köszönhetô egyéb bevétele.
 
Én amondó vagyok, hogy ez az újság szempontjából ügyes húzás volt, nagy viszhanggal.
 
Ugyanakkor az "erkölcsi" részét, ha szabad ezen esetben egyáltalán ilyen jelzôt használni, akkor vitathatónak tartom, semmiképpen nem tűnik sportszerűnek a Jelek esetében, nem hiszem, hogy akik a múlt héten vásárolták meg, azokat nem zavarja az akció, és ez nem csak pénz kérdése, akinek van, gondolom az sem szeret rosszul vásárolni..
A Szörny Rt viszont telitalálat, népszerű, keresett volt egy idôben, széles közönség elérhetô vele, így úgy gondolom, hogy csak az is önmagában telitalálat lett volna, a Jeleknek van egy kis DVD-s polgárpukkasztás íze.

Avatar
stackpointer
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 07:17
Értékelés: 0

VOX magazin DVD-vel

Hozzászólás Szerző: stackpointer »


De azért felhúznád a szemöldöködet, ha három héttel később beakcióznák féláron, vagy újságmellékletként jelenne meg, nem?
Csak még eszembe jutott erről, hogy pl. vki megvesz egy régebbi filmet teljes áron, és utána bejön a Warner-Columbia akció, akkor ő is ugyanígy érezheti magát, nem? Jó, hogy nem új kiadásról van szó, de akkor is. Te is írtad valahol, hogy a forgalmazó hülye lesz előre bejelenteni az akcióit.
 
Pl. most láttam a Cinemában, hogy a 2 lemezes Mátrix máj 1 - jún 30 között 3990, Col-Warner akció. Most akkor mi van? Ez igaz? Bizti csak a Reloaded bemutatója miatt.

Avatar
mv3
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 311
Csatlakozott: 2003.04.07., hétf. 16:36
Értékelés: 12

VOX magazin DVD-vel

Hozzászólás Szerző: mv3 »


Ezen a lapszámon valószínűnek tartom, hogy nem nagyon fog keresni a Vox, ellenben remekül eltalált kampányfogást láthatunk, csak ezen a forumon 1-2 nap alatt 80 fölött van már a hozzászólások száma.
Az árbevételük több tényezôbôl áll, melynek egy jelentôs része az eladott újságok árából tevôdik ki, míg egy másik jelentôs tétel az az újságban megjelentetett hirdetésekbôl jön össze.

Avatar
stackpointer
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 07:17
Értékelés: 0

VOX magazin DVD-vel

Hozzászólás Szerző: stackpointer »


kis hazankban altalanos, hogy se a kiadok, se az ujsagok, se senki nem foglalkozik eleget a webes megjelenesevel... ezert lennenk ugye mi, hogy betomjuk ezt a vakumot 
de velunk se foglalkoznak eleget, mert egyszeruen nem vesznek tudomast arrol, hogy tobb ezer, sot tizezer DVD rajongo netezik
 
balkan!! bill gates forog a sirjaban, pedig meg se halt!


Láttad volna szegény újságárusok ábrázatát, amikor rákérdeztem a témára!
 
"Vox magazin DVD melléklettel? Olyan nincs is!"

Avatar
MoBBo
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2003.03.06., csüt. 09:38
Értékelés: 0

VOX magazin DVD-vel

Hozzászólás Szerző: MoBBo »


De azért furi, hogy még a saját honlapjukon sem volt fenn az info.
kis hazankban altalanos, hogy se a kiadok, se az ujsagok, se senki nem foglalkozik eleget a webes megjelenesevel... ezert lennenk ugye mi, hogy betomjuk ezt a vakumot
 
de velunk se foglalkoznak eleget, mert egyszeruen nem vesznek tudomast arrol, hogy tobb ezer, sot tizezer DVD rajongo netezik
 
balkan!! bill gates forog a sirjaban, pedig meg se halt!

o v e r p o w e r e d

Avatar
stackpointer
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 07:17
Értékelés: 0

VOX magazin DVD-vel

Hozzászólás Szerző: stackpointer »


De azért felhúznád a szemöldöködet, ha három héttel később beakcióznák féláron, vagy újságmellékletként jelenne meg, nem?
Ez az egész úgy jelenik meg, mintha a Vox lenne a hunyó. Lehet, hogy a forgalmazó elkártyázta a jogokat.
 
Szóval felmerül a kérdés, hogy ha a forgalmazónak megéri ennyiért adni a filmet, akkor eredetileg miért kerül majd a duplájába??

Avatar
Dhanny
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2003.04.17., csüt. 20:41
Értékelés: 0

VOX magazin DVD-vel

Hozzászólás Szerző: Dhanny »

Siófokon a Szabadság téri belső újságosnál roskadnak a polcok a "Jelek"-től, a "Szörny RT"-ből viszont az utolsót hoztam el.

Avatar
stackpointer
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 133
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 07:17
Értékelés: 0

VOX magazin DVD-vel

Hozzászólás Szerző: stackpointer »


szemelyes velemenyem, hogy a VOX jol csinalta...  esetunkben az InterCom a hunyo (de ok az utobbi idoben amugy sincsenek a helyzet magaslatan)
 
 
 
 
 
az se kizart, hogy valaki valakinek a haverja...

Szerintem is, csak kapjak belőle.
 
De azért furi, hogy még a saját honlapjukon sem volt fenn az info.

Avatar
Xpress.hu
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2003.04.04., pén. 15:21
Értékelés: 0

VOX magazin DVD-vel

Hozzászólás Szerző: Xpress.hu »


Én -mint szintén említettem- nem nagyon veszek már filmeket. De ha a Matrix Reloaded hozza a várt formáját akkor a megjelenés napján megveszem majd és nem érdekel, hogy később mennyiért vágnák utánam.
De azért felhúznád a szemöldöködet, ha három héttel később beakcióznák féláron, vagy újságmellékletként jelenne meg, nem?

Vendég

VOX magazin DVD-vel

Hozzászólás Szerző: Vendég »


megengedhető-e a vásárlókkal szemben az, hogy egy új terméket néhány héttel a megjelenés után féláron kínáljunk bármilyen konstrukcióban.
Erre nehéz válaszolnom. Számomra a DVD-nek nincs időhatározója tehát nekem mindegy, hogy a megjelenés után 1 hónappal vagy 1 évvel akciózzák. Én is megszívtam a Mumiával vagy a Gladiatorral és még egy jópár filmmel. Ha sokallom a DVD árát akkor megvárom az akciót. Nagy dolog de ma már ezt is ki lehet mondani. Szerintem nincs olyan film amelyet idővel ne akcióznának. Mivel a DVD gyűjtése hosszú folyamat sokat lehet spórolni azzal ha valaki nem is foglalkozik a megjelenésekkel csak az akciókra koncentrál. Azt is hiszem (bár ebben tévedhetek), hogy az összes régen megjelent filmet újra kiadják extrább formában is. A Vox-tól függetlenül a kiadók érik el, hogy az ember a megjelenéskor már ne vegyen meg semmit. Úgyis megjelenik egy év múlva extra kiadásban (DTS-el, szinkronnal, anamorf képpel, stb.) vagy leakciózzák az árát 30-40%-al. Ez sokkal jobban elbizonytalanítja a vásárlókat. Illetve nem is bizonytalanítja el hanem mindenki a maga pénztárcánának megfelelően áll be a vásárlásra. Nekem mindegy, hogy a Jelek (ami szerintem 10/7) a megjelenés után mikor lesz akciós. Az értékéből nem veszít. De, mint említettem korábban vannak hardcore rajongók akik rögtön megveszik majd a filmeket ahogy megjelenik. És persze ez filmenként változhat is. Én -mint szintén említettem- nem nagyon veszek már filmeket. De ha a Matrix Reloaded hozza a várt formáját akkor a megjelenés napján megveszem majd és nem érdekel, hogy később mennyiért vágnák utánam.

Avatar
Delphijos
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2003.03.10., hétf. 23:02
Értékelés: 0

VOX magazin DVD-vel

Hozzászólás Szerző: Delphijos »

Még annyit hogy ez az egész nekem egy gusztustalan reklámfogásnak tűnik. (Már ha igaz az hogy nagyon limitált a mellékletes példányok száma) Persze pár ember "jól jár" akinek jut belőle (én nem sajnálom tőlük) , de az egész csak azt a célt szolgálja hogy mindenki erről fog beszélni. És akkor már megérte az újságnak...
Clint Eastwood bekaphatja!

Avatar
Delphijos
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2003.03.10., hétf. 23:02
Értékelés: 0

VOX magazin DVD-vel

Hozzászólás Szerző: Delphijos »

Pont a meglehetősen "furcsa" mellékletválasztás igazolja hogy a bolti árak irreálisan magasak. Ha 2500-3000 Ft-ért megéri egy filmet újságoknak adni (még akkor is ha egyedi estről van esetleg szó, és talán egy hibás döntésről) akkor nem értem hogy mit keres dupla árcédula rajta a boltokban... Magyarázgathatjuk a magyar piacot (ki mivel "gyengíti") de akkor is az marad a tény hogy az egész a lemezek árán áll vagy bukik.
Clint Eastwood bekaphatja!

Avatar
MoBBo
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2003.03.06., csüt. 09:38
Értékelés: 0

VOX magazin DVD-vel

Hozzászólás Szerző: MoBBo »


szemelyes velemenyem, hogy a VOX jol csinalta...
esetunkben az InterCom a hunyo (de ok az utobbi idoben amugy sincsenek a helyzet magaslatan)
 
 
 
 
 
az se kizart, hogy valaki valakinek a haverja...
o v e r p o w e r e d

Avatar
nagyt
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 15:59
Értékelés: 0

VOX magazin DVD-vel

Hozzászólás Szerző: nagyt »


Én még mindíg kitartok a mellett, hogy mellékletként ritklaságokat, Mo.-on még nem látott filmeket... kellenne megjelentetni.
A Szörny Rt-t és a Jeleket az ember megveszi a megjelenéskor, mert nem gondolja, hogy pár hét múlva egy .. újság melléklete lesz. Én már nem veszem meg mellékletként, ha már megvan, csak a "sima" újságot!
Amúgy a filmes újságok közül a Vox-ot szeretem a legjobban!!
Na igen !

Avatar
Xpress.hu
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2003.04.04., pén. 15:21
Értékelés: 0

VOX magazin DVD-vel

Hozzászólás Szerző: Xpress.hu »


egyebkent a DVD mellekletes VOX annyira szigoru elszamolasban fut, hogy a szerkesztoseg minden lehetosegtol elzarkozott azzal kapcsolatban, hogy tesztpeldanyt kaphassunk a lapbol (marmint, hogy megnezzuk a film parametereit)meg ugy se, ha utana visszakuldtuk volna futarral...

A Szörny Rt. biztos, hogy a gyári kiadás. Még a "Magyar szinkronnal és felirattal" matrica is rajta van.
 
Ezzel együtt én is az Xpress-nek adnék igazat (Robi tudod a jutalék), mert speciel én is megvettem a Szörny Rt.-t és az újságot egyből újrafelhasználásra küldtem. Ha viszont a forgalmazónak van kapacitása arra, hogy sikerfilmeket 30-40-50%-al olcsóbban adjon akkor azt inkább azoknak adja akik sokat tettek a DVD meghonosításáért Magyarországon, hogy a haszon is náluk csapódjon le.
Idézném egyébként a Nyugati aluljárós eladót (ahol csak a Szörny Rt.-s melléklet volt): A jelek? Hiszen az egy vadiúj film. Mit keresne az egy újságmellékleten?

Na, most felismert a rendszer. Pedig be sem jelentkeztem, és a cookie-t sem piszkáltam
 
Simon: elsősorban nem az a kérdés, hogy hol csapódjon le a hasznon, hanem hogy megengedhető-e a vásárlókkal szemben az, hogy egy új terméket néhány héttel a megjelenés után féláron kínáljunk bármilyen konstrukcióban. Tehát annak sem örültem volna, ha a hagyományos kereskedelembe került volna a Jelek akármilyen mennyiségben féláron ilyen rövid idővel a megjelenés után. Ez egyszerűen nem korrekt eljárás a vevőkkel szemben (azt most hagyjuk, hogy a kereskedőknek sem kellemes érzés azt látni, hogy amit néhány hete x forintért vásárolt nagykerben, azt most bárki aki az utcán sétál 40-50%-kal olcsóbban megveheti.)
 
Az ilyen "akciók" nem segítik a DVD-zést, hanem elbizonytalanítják az embereket. Lehet, hogy a neten bóklászók jobban informáltak az átlagnál és esetleg nem gondolják, hogy kolbászból van a kerítés és nem hiszik, hogy fél évvel a mozibemutató után először a boltokban, majd egy hónappal később a Pajtás újság mellékleteként fog vigyorogni a Mátrix - Újratöltve, de az átlagfogyasztó, a maga átlag-információival akár ezt is hiheti. Mert mi a különbség technikailag a Jelek és a Mátrix között? Ha az egyik megjelenhet magazin-mellékletként, miért ne jöhetne a másik?
 
Gyakran fordul elő, hogy tudomást szerzünk közelgő extra-változatokró, árcsökkenésekről, és ha ilyenkor tehetjük, értesítjük erről azokat a vásárlóinkat, akik éppen a régi változatot rendelnék meg, nehogy csalódjanak néhány héttel, hónappal később. Ezért jeleztük előre a szinkronos Amadeus megjelenését, és a napokban ezért hívtunk fel néhány X-Men rendelőt (ugye néhány hét múlva jön az új kiadás), nehogy csalódjanak, ha napokkal később tudomást szereznek arról, hogy ugyanezért a pénzért jobbat, mást is kaphattak volna. Ez a mostani Vox akció pont ezeknek a lelkes, első vásárlóknak ad egy pofont, akik nem voltak soha olyan naívok, hogy azt gondolják: fél év, egy év múlva nem lehetne olcsóbban beszerezni egy adott filmet, de az újdonság varázsa miatt hajlandók voltak áldozni a szenvedélyükre. Ezek után mit mondjunk nekik? Csak így tovább! Vegyétek meg az első nap, adjatok le előrendelést, mert különben még lecsúsztok a drága árról és végül kénytelenek lesztek két héttel később megvenni a sarki fűszeresnél, aki két kiló alma mellé csomagolja majd ajándék gyanánt?

Avatar
balagee
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 367
Csatlakozott: 2003.03.05., szer. 20:22
Értékelés: 9

VOX magazin DVD-vel

Hozzászólás Szerző: balagee »


egyebkent a DVD mellekletes VOX annyira szigoru elszamolasban fut, hogy a szerkesztoseg minden lehetosegtol elzarkozott azzal kapcsolatban, hogy tesztpeldanyt kaphassunk a lapbol (marmint, hogy megnezzuk a film parametereit)meg ugy se, ha utana visszakuldtuk volna futarral...

Vagy annyira szuk koltsegvetessel
Projektor: JVC X30 Vászon: Projecta Homescreen Deluxe HTPC: I7-4790k+ GT1070 Hang: Yamaha 595A + Proson Stadium 6.1

Vendég

VOX magazin DVD-vel

Hozzászólás Szerző: Vendég »


egyebkent a DVD mellekletes VOX annyira szigoru elszamolasban fut, hogy a szerkesztoseg minden lehetosegtol elzarkozott azzal kapcsolatban, hogy tesztpeldanyt kaphassunk a lapbol (marmint, hogy megnezzuk a film parametereit)meg ugy se, ha utana visszakuldtuk volna futarral...

A Szörny Rt. biztos, hogy a gyári kiadás. Még a "Magyar szinkronnal és felirattal" matrica is rajta van.
 
Ezzel együtt én is az Xpress-nek adnék igazat (Robi tudod a jutalék), mert speciel én is megvettem a Szörny Rt.-t és az újságot egyből újrafelhasználásra küldtem. Ha viszont a forgalmazónak van kapacitása arra, hogy sikerfilmeket 30-40-50%-al olcsóbban adjon akkor azt inkább azoknak adja akik sokat tettek a DVD meghonosításáért Magyarországon, hogy a haszon is náluk csapódjon le.
Idézném egyébként a Nyugati aluljárós eladót (ahol csak a Szörny Rt.-s melléklet volt): A jelek? Hiszen az egy vadiúj film. Mit keresne az egy újságmellékleten?

Avatar
MoBBo
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2003.03.06., csüt. 09:38
Értékelés: 0

VOX magazin DVD-vel

Hozzászólás Szerző: MoBBo »


egyebkent a DVD mellekletes VOX annyira szigoru elszamolasban fut, hogy a szerkesztoseg minden lehetosegtol elzarkozott azzal kapcsolatban, hogy tesztpeldanyt kaphassunk a lapbol (marmint, hogy megnezzuk a film parametereit)
meg ugy se, ha utana visszakuldtuk volna futarral...
o v e r p o w e r e d

Avatar
MoBBo
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2003.03.06., csüt. 09:38
Értékelés: 0

VOX magazin DVD-vel

Hozzászólás Szerző: MoBBo »


emlekeztetnek a legelso DVD mellekletes Hazimozi magazin-ra, amihez az Amerikai pite 1-et tettek be (az is InterComos akcio volt), es azota se volt hasonlo erteku film az ujsag mellett...
Ha jól emlékezem az nem melléklet volt hanem előfizetői akció. És ott sem mindenki kapta csak az első X.

igaz
en csak arra a parhuzamra probaltam ravilagitani, hogy "egyszer volt budan kutyavasar"
vagymi...

o v e r p o w e r e d

Vendég

VOX magazin DVD-vel

Hozzászólás Szerző: Vendég »


emlekeztetnek a legelso DVD mellekletes Hazimozi magazin-ra, amihez az Amerikai pite 1-et tettek be (az is InterComos akcio volt), es azota se volt hasonlo erteku film az ujsag mellett...
Ha jól emlékezem az nem melléklet volt hanem előfizetői akció. És ott sem mindenki kapta csak az első X.

Avatar
MoBBo
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2003.03.06., csüt. 09:38
Értékelés: 0

VOX magazin DVD-vel

Hozzászólás Szerző: MoBBo »


Bocs, már megint elfelejtett a rendszer, úgyhogy guestként szólalok meg. Boy, mi lehet a bay?
megmondom oszinten, nemtom
nalam sose csinalja, de tobb usernel van hasonlo gond
 
mint laikus mondom: a cookie-k fogadasanal/megtartasanal lesz valami rumlid
engedelyezd a tolunk erkezo sutik feltetel nelkuli fogadasat
hatha...
o v e r p o w e r e d

Válasz küldése

Vissza: “DVD mellékletes magazinok”