Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

T3 magazin DVD-vel

Avatar
Ivan/
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 591
Csatlakozott: 2003.07.04., pén. 20:24
Értékelés: 0

T3 magazin DVD-vel

Hozzászólás Szerző: Ivan/ »

Na megjelent, szerintem aki kicsit is szereti a filmeket, az nem hagyhatja ki.

Avatar
Igc
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2382
Csatlakozott: 2003.03.18., kedd 13:05
Értékelés: 52

T3 magazin DVD-vel

Hozzászólás Szerző: Igc »


Lolita lesz a következő melléklet:  
Erre is lehet spórolni
 
Elég kemény a film, Morricone zenével

Ez egy jó film; bár minden melléklet min. ilyen szinvonalú film lenne..
TV: LG 32CS460 BD Player: LG BD350V CD Player: Rotel RCD-865BX Receiver: Denon AVR-1604 System: Logitec Z906 HDMI Cable: Profigod PGV1001 Digital Coax Cable: Profigold PGD481 RCA Audio Cable: Profigold Oxypure PGA3000 Speaker Cable: Van den Hul Skyline

Avatar
vtb
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3808
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 11:41
Értékelés: 7

T3 magazin DVD-vel

Hozzászólás Szerző: vtb »


Mindenesetre most úgy látszik Melanie Griffith felkapott lett mellékletek terén, oktoberi dvd fillcsillagként, ott volt a Cecil B most meg ez (mondjuk ez legalább jó is)
A Tűzforró Alabama még beleférne sztem

Avatar
Ivan/
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 591
Csatlakozott: 2003.07.04., pén. 20:24
Értékelés: 0

T3 magazin DVD-vel

Hozzászólás Szerző: Ivan/ »

Mindenesetre most úgy látszik Melanie Griffith felkapott lett mellékletek terén, oktoberi dvd fillcsillagként, ott volt a Cecil B most meg ez (mondjuk ez legalább jó is)

Avatar
Ivan/
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 591
Csatlakozott: 2003.07.04., pén. 20:24
Értékelés: 0

T3 magazin DVD-vel

Hozzászólás Szerző: Ivan/ »

Jobban örültem volna mondjuk a Kubrick féle változatnak, de tény ez se gyenge, tehát lehet, hogy áldozok rá!

Avatar
mszaby
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2003.08.08., pén. 23:53
Értékelés: 0

T3 magazin DVD-vel

Hozzászólás Szerző: mszaby »


Lolita lesz a következő melléklet:
 
Erre is lehet spórolni
 
Elég kemény a film, Morricone zenével
Elkúrtuk

Avatar
Igc
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2382
Csatlakozott: 2003.03.18., kedd 13:05
Értékelés: 52

T3 magazin DVD-vel

Hozzászólás Szerző: Igc »

Az aktuális melléklet ma este lesz a TV2-n, így a bizonytalankodók még eldönthetik, hogy megvegyék e vagy sem.
TV: LG 32CS460 BD Player: LG BD350V CD Player: Rotel RCD-865BX Receiver: Denon AVR-1604 System: Logitec Z906 HDMI Cable: Profigod PGV1001 Digital Coax Cable: Profigold PGD481 RCA Audio Cable: Profigold Oxypure PGA3000 Speaker Cable: Van den Hul Skyline

Avatar
Pink Panther
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 224
Csatlakozott: 2003.07.13., vas. 18:24
Értékelés: 0

T3 magazin DVD-vel

Hozzászólás Szerző: Pink Panther »


Igazatok van, egyszer nézhető, de a polcomon nem tartanám.
Lehet, hogy kezdek válogatósabb lenni?!
(Mondjuk már éppen itt az ideje!)
 
Mindenesetre a T3 korábbi mellékletei szerencsésebb választások voltak...

PP
Víg kedély, jó egészség!

Avatar
Enrico Benetti
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2003.03.25., kedd 19:24
Értékelés: -1

T3 magazin DVD-vel

Hozzászólás Szerző: Enrico Benetti »

Nem kell megijedni, azért annyira nem rossz a maga film. Egyszer mindeképpen nézhető vígjáték. Van egy-két jó poén (pl: 1500 frankos bankjegy) de semmi extra, néha picit fárasztóak a poénok, de legalább van olyan is amin tényleg lehet nevetni. Láttam már sokkal rosszabbat is.

Avatar
vtb
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3808
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 11:41
Értékelés: 7

T3 magazin DVD-vel

Hozzászólás Szerző: vtb »

Én láttam a filmet, van néhány iszonytatóan agyatlan poén benne, néhány egészen jó és sok gyenge. A két ablakmosó (ezzel szerintem nem sokat árulok el) kicsti nagyon dumb és dumber akar lenni.

Avatar
Igc
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2382
Csatlakozott: 2003.03.18., kedd 13:05
Értékelés: 52

T3 magazin DVD-vel

Hozzászólás Szerző: Igc »


meg kell nézni, aztán eldönetni, hogy megéri e..
Nem.
Hát ez elég konkrét vélemyény volt.. Ezek szerint te már láttad.
TV: LG 32CS460 BD Player: LG BD350V CD Player: Rotel RCD-865BX Receiver: Denon AVR-1604 System: Logitec Z906 HDMI Cable: Profigod PGV1001 Digital Coax Cable: Profigold PGD481 RCA Audio Cable: Profigold Oxypure PGA3000 Speaker Cable: Van den Hul Skyline

Avatar
Pink Panther
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 224
Csatlakozott: 2003.07.13., vas. 18:24
Értékelés: 0

T3 magazin DVD-vel

Hozzászólás Szerző: Pink Panther »


A mellekleten A pokoli torony balekjai cimu film lesz!
Ez a film pont a héten lesz (talán csütörtök) v.melyik ker. csatornán.. Annyit tudok róla, hogy egy francia vígjáték; meg kell nézni, aztán eldönetni, hogy megéri e..

Nem.

PP
Víg kedély, jó egészség!

Avatar
Igc
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2382
Csatlakozott: 2003.03.18., kedd 13:05
Értékelés: 52

T3 magazin DVD-vel

Hozzászólás Szerző: Igc »


A mellekleten A pokoli torony balekjai cimu film lesz!
Ez a film pont a héten lesz (talán csütörtök) v.melyik ker. csatornán.. Annyit tudok róla, hogy egy francia vígjáték; meg kell nézni, aztán eldönetni, hogy megéri e..
TV: LG 32CS460 BD Player: LG BD350V CD Player: Rotel RCD-865BX Receiver: Denon AVR-1604 System: Logitec Z906 HDMI Cable: Profigod PGV1001 Digital Coax Cable: Profigold PGD481 RCA Audio Cable: Profigold Oxypure PGA3000 Speaker Cable: Van den Hul Skyline

Avatar
mszaby
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2003.08.08., pén. 23:53
Értékelés: 0

T3 magazin DVD-vel

Hozzászólás Szerző: mszaby »


Hamarosan megjelenik (valoszinu e het vegen) a T3 Magazin legujabb szama!
 
A mellekleten A pokoli torony balekjai cimu film lesz!
Elkúrtuk

Avatar
vtb
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3808
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 11:41
Értékelés: 7

T3 magazin DVD-vel

Hozzászólás Szerző: vtb »

Hát én meg pont annak örültem, hogy egylemezesben is kijön. Már persze nem magának a ténynek, hanem annak hogy így sokkal olcsóbb mint 2 lemezesben egy olyan extra lemezzel amit én soha nem fogok kivenni a tokból

Vendég

T3 magazin DVD-vel

Hozzászólás Szerző: Vendég »


a Vatelen meg mintha a Zongorista előzetese lett volna, nem? Azért nem haragudnék, ha az lenne a kövi.
A ZONGORISTA előzetese ezen a DVD-n is rajta van, de nincs hozzákapcsolódva magazinreklám. A lapokat csak az emlitett két filmnél ajánlják, ezért kombináltam ki azt, hogy talán azok lesznek a következő mellékletek. Végül is tipikusan "újságmellékletes" filmekről van szó, amiket szimplán, teljes áron, 5-6 ezer Ft-ért aligha lehetne nagy példányszámban eladni.
Polanski filmje most még csak egyedileg megvásárolható DVD lesz: én mégsem fogom megvenni. Ugyanis úgy hirdetik, hogy egylemezes változat, amiből arra következtetek, hogy lesz kétlemezes is belőle. Mellesleg igy karácsony előtt amúgy is csak a legfontosabb, halaszthatatlan DVD-kre tudok áldizni.

áldizni = áldozni

Vendég

T3 magazin DVD-vel

Hozzászólás Szerző: Vendég »


a Vatelen meg mintha a Zongorista előzetese lett volna, nem? Azért nem haragudnék, ha az lenne a kövi.
A ZONGORISTA előzetese ezen a DVD-n is rajta van, de nincs hozzákapcsolódva magazinreklám. A lapokat csak az emlitett két filmnél ajánlják, ezért kombináltam ki azt, hogy talán azok lesznek a következő mellékletek. Végül is tipikusan "újságmellékletes" filmekről van szó, amiket szimplán, teljes áron, 5-6 ezer Ft-ért aligha lehetne nagy példányszámban eladni.
Polanski filmje most még csak egyedileg megvásárolható DVD lesz: én mégsem fogom megvenni. Ugyanis úgy hirdetik, hogy egylemezes változat, amiből arra következtetek, hogy lesz kétlemezes is belőle. Mellesleg igy karácsony előtt amúgy is csak a legfontosabb, halaszthatatlan DVD-kre tudok áldizni.

Avatar
vtb
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3808
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 11:41
Értékelés: 7

T3 magazin DVD-vel

Hozzászólás Szerző: vtb »

a Vatelen meg mintha a Zongorista előzetese lett volna, nem? Azért nem haragudnék, ha az lenne a kövi.

Avatar
Igc
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2382
Csatlakozott: 2003.03.18., kedd 13:05
Értékelés: 52

T3 magazin DVD-vel

Hozzászólás Szerző: Igc »


A POKOLI TORONY BALEKJAI című film után a T3 magazint reklámozzák, míg a CECIL B. DEMENTED című filmet "A DVD Filmcsillag bemutatja"-féle bevezető szöveggel ajánlják.
Hát valóban nem túl bizalomgerjesztő egyik sem. Azért ezeknél kicsit jobbat várnék. Aztán hamarosan jön az új Házimozi magazin is, de az már egy másik topik témája..
TV: LG 32CS460 BD Player: LG BD350V CD Player: Rotel RCD-865BX Receiver: Denon AVR-1604 System: Logitec Z906 HDMI Cable: Profigod PGV1001 Digital Coax Cable: Profigold PGD481 RCA Audio Cable: Profigold Oxypure PGA3000 Speaker Cable: Van den Hul Skyline

Vendég

T3 magazin DVD-vel

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Semmi infó az új számról?
A Nemzetközi DVD Magazinnal most megjelent A KÍSÉRLET című film lemezén előzetesek is vannak. A 4 különálló előzetes közül A POKOLI TORONY BALEKJAI című film után a T3 magazint reklámozzák, míg a CECIL B. DEMENTED című filmet "A DVD Filmcsillag bemutatja"-féle bevezető szöveggel ajánlják. Feltehetően a két újsággal legközelebb ezeket a filmeket várhatjuk, de ez nyilván nem tuti infó. Mondjuk engem egyik se érdekel, de nem is baj: most kb. 2 hónap alatt 5 ilyen újságot vettem meg a mellékletei miatt.

Avatar
Igc
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2382
Csatlakozott: 2003.03.18., kedd 13:05
Értékelés: 52

T3 magazin DVD-vel

Hozzászólás Szerző: Igc »

Semmi infó az új számról?
TV: LG 32CS460 BD Player: LG BD350V CD Player: Rotel RCD-865BX Receiver: Denon AVR-1604 System: Logitec Z906 HDMI Cable: Profigod PGV1001 Digital Coax Cable: Profigold PGD481 RCA Audio Cable: Profigold Oxypure PGA3000 Speaker Cable: Van den Hul Skyline

Vendég

T3 magazin DVD-vel

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Hi! 
Ma megvettem a lapot. Az újság színvonala a szokásos, mindenki ismeri. Viszont ezentúl megjelenik DVD melléklet nélkül is!
Ez azoknak jó hír, akik csak az újság miatt vették eddig is. (Már ha van ilyen vásárló)
 
Üdv

Komlyan kiváncsi lennék, nagyságrendileg mennyit fognak eladni a melléklet nélküli verzióbol, mert az hadján, hogy a szinvonal az olyan amilyen, de azért még ha esetleg jó is lenne akkor is piszok sok lenne érte az a 800 magyar aranyforint.

Avatar
mszaby
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2003.08.08., pén. 23:53
Értékelés: 0

T3 magazin DVD-vel

Hozzászólás Szerző: mszaby »


Hi!
 
Ma megvettem a lapot. Az újság színvonala a szokásos, mindenki ismeri. Viszont ezentúl megjelenik DVD melléklet nélkül is!
Ez azoknak jó hír, akik csak az újság miatt vették eddig is. (Már ha van ilyen vásárló)
 
Üdv
Elkúrtuk

Avatar
vtb
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3808
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 11:41
Értékelés: 7

T3 magazin DVD-vel

Hozzászólás Szerző: vtb »

Akárhogyis nézzük ebben a hónapban JÓ filmek leszenek a mellékletek.

Vendég

T3 magazin DVD-vel

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Még ez a T3 magazin éri a legtöbbet! Ez a tervezett 4. szám lesz nekem a harmadik, amit megveszek, persze elsősorban a melléklet miatt. Épp a minap gondoltam rá, hogy mivel az újság a Best Kft. filmjeit mellékeli, milyen jó lenne, ha az ILYEN A BOKSZ is sorra kerülne. Nekem tetszett ez a film, s most végre DVD-n is meglesz! Csak el ne csesszék a kiadást, mint más újságok szokták olykor...

Válasz küldése

Vissza: “DVD mellékletes magazinok”