Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

T3 magazin DVD-vel

Avatar
cs-robert
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 141
Csatlakozott: 2003.03.31., hétf. 08:20
Értékelés: 13

T3 magazin DVD-vel

Hozzászólás Szerző: cs-robert »


Én megvettem tegnap a Sikoly 3-at, a képarány 2.35:1.
Akarom mondani a Sikoly 2-t vettem meg.

Avatar
cs-robert
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 141
Csatlakozott: 2003.03.31., hétf. 08:20
Értékelés: 13

T3 magazin DVD-vel

Hozzászólás Szerző: cs-robert »

Én megvettem tegnap a Sikoly 3-at, a képarány 2.35:1. Egyébként szerintem jó a képminőség. Tényleg azok a hangsávok vannak rajta, mint amiket feltüntettek, a UIP Dunafilm által készített szinkron van rajta. Én sajnos csak sztereóban tudtam megnézni, mert nincs erősítőm, de jó minőségűnek tűnt. Szerintem megéri az árát. És még egy órányi feliratos extra is van a lemezen. Nagyon jó vétel.

Avatar
cisco
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1205
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 19:05
Értékelés: 164

T3 magazin DVD-vel

Hozzászólás Szerző: cisco »

Mármint én a mínőségre lettem volna kiváncsi nem a paraméterekre, mert attól hogy 5.1-s a hang attól az még lehet rossz, és a kép is szemcsés meg mi tudom én. Bocsi ha félreérthető voltam!

Avatar
Detonátor
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2003.09.25., csüt. 11:29
Értékelés: 0

T3 magazin DVD-vel

Hozzászólás Szerző: Detonátor »


hi! 
A mellékletről tudna vki irni aki megvette??? Hang (főleg az angol), kép (tényleg 16:9 - 2,35:1), extrák. Előre is köszi!!!
 
üdv Cisco

www.dvdmagazin.hu

Avatar
cisco
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1205
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 19:05
Értékelés: 164

T3 magazin DVD-vel

Hozzászólás Szerző: cisco »


hi!
 
A mellékletről tudna vki irni aki megvette??? Hang (főleg az angol), kép (tényleg 16:9 - 2,35:1), extrák. Előre is köszi!!!
 
üdv Cisco

Avatar
Desert
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2003.04.10., csüt. 07:11
Értékelés: 0

T3 magazin DVD-vel

Hozzászólás Szerző: Desert »


Az lenne még a kérdésem hogy nagyjábból mikor szokott megjelenni az új szám mármint hónap vége hónap eleje? (Vagy esetleg pontos időpontot, bár a weben nem találtam meg) 
Üv cisco

Hello Rajongók!
A T3 új száma tegnap már megjelent vidéken (is). A mellékelt DVD-hez (Sikoly 2) ugyanannak a "River-Jasmin Kft" -nek van köze, amelyik a MOL Shop-okban most forgalmaz néhány felejthető paraméterű, de ismert című filmet.
Az újság ára egyébként feljebb ment, 2290 Ft.
Annak ellenére ez az ára, hogy az egyik belső oldalon ugyanezt a kiadást még 1890 Ft-ért reklámozzák. (Nem rossz egyébként. Saját magában reklámozza saját magát!!)
Kellemes beszerzést!

Avatar
cisco
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1205
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 19:05
Értékelés: 164

T3 magazin DVD-vel

Hozzászólás Szerző: cisco »


Az lenne még a kérdésem hogy nagyjábból mikor szokott megjelenni az új szám mármint hónap vége hónap eleje? (Vagy esetleg pontos időpontot, bár a weben nem találtam meg)
 
Üv cisco

Avatar
Detonátor
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2003.09.25., csüt. 11:29
Értékelés: 0

T3 magazin DVD-vel

Hozzászólás Szerző: Detonátor »


Nem hinném, hogy lenne olyan aki még nem látta..

Én sem láttam és nem is vagyok rá kíváncsi.

Csatlakozom az előttem szólóhoz.

Avatar
Igc
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2382
Csatlakozott: 2003.03.18., kedd 13:05
Értékelés: 52

T3 magazin DVD-vel

Hozzászólás Szerző: Igc »

De aki azé nem látta me nem kiváncsi rája, az nem is fogja megvásárolni.. Komolyra fordítva a szót, valóban nem egy nagy er, de azért voltak már sokkal sz@rabb mellékletek is, én megveszem, mert már régóta kíváncsi vagyok a T3 magazinra; ez meg egy olyan melléklet amit legalább 1x meg is fogok nézni..
TV: LG 32CS460 BD Player: LG BD350V CD Player: Rotel RCD-865BX Receiver: Denon AVR-1604 System: Logitec Z906 HDMI Cable: Profigod PGV1001 Digital Coax Cable: Profigold PGD481 RCA Audio Cable: Profigold Oxypure PGA3000 Speaker Cable: Van den Hul Skyline

Avatar
Enrico Benetti
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2003.03.25., kedd 19:24
Értékelés: -1

T3 magazin DVD-vel

Hozzászólás Szerző: Enrico Benetti »


Nem hinném, hogy lenne olyan aki még nem látta..

Én sem láttam és nem is vagyok rá kíváncsi.

Szerintem is többen vannak azok, akik nem látták.

Avatar
Gordon314
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2634
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 13:19
Értékelés: 4

T3 magazin DVD-vel

Hozzászólás Szerző: Gordon314 »


Nem hinném, hogy lenne olyan aki még nem látta..

Én sem láttam és nem is vagyok rá kíváncsi.
gordon314.fw.hu

Avatar
Igc
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2382
Csatlakozott: 2003.03.18., kedd 13:05
Értékelés: 52

T3 magazin DVD-vel

Hozzászólás Szerző: Igc »


Aki kiváncsi a Sikoly 2-re, mielőtt megvenné, az ma este 22 15-kor a tv2-n megnézheti.
Nem hinném, hogy lenne olyan aki még nem látta..
TV: LG 32CS460 BD Player: LG BD350V CD Player: Rotel RCD-865BX Receiver: Denon AVR-1604 System: Logitec Z906 HDMI Cable: Profigod PGV1001 Digital Coax Cable: Profigold PGD481 RCA Audio Cable: Profigold Oxypure PGA3000 Speaker Cable: Van den Hul Skyline

Avatar
Gordon314
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2634
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 13:19
Értékelés: 4

T3 magazin DVD-vel

Hozzászólás Szerző: Gordon314 »

Aki kiváncsi a Sikoly 2-re, mielőtt megvenné, az ma este 22 15-kor a tv2-n megnézheti.
gordon314.fw.hu

Vendég

T3 magazin DVD-vel

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Ez igen. Gratulálok csak így tovább. SZUUUUUPPPPPEEEEERRRRR

Vendég

T3 magazin DVD-vel

Hozzászólás Szerző: Vendég »

A JACKIE BROWN után ez már a második Miramaxos film lesz, ami szinkronos DVD mellékleten jön ki. A Miramax filmeket a UIP-Duna Film előbb feliratos DVD-ken, később szinkronizált VCD-ken adta ki. Ezek szerint reménykedhetünk abban, hogy a többi film is jön szinkronos DVD mellékleten? Kivánságlistám: 54, MALÉNA, KÖZPONTI PÁLYAUDVAR, SIKOLY 3.

Avatar
Igc
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2382
Csatlakozott: 2003.03.18., kedd 13:05
Értékelés: 52

T3 magazin DVD-vel

Hozzászólás Szerző: Igc »

Fogalmam sincs, hogy hihetünk e a 16:9-es képnek, de ami a hangot illeti (az eredetin nem volt) magyar DD 5.1 és magyar DTS; ha ebből csak a fele igaz, már akkor örülhetünk.. 2e azért megér ha valóban ezekkel a paraméterekkel jön ki..
TV: LG 32CS460 BD Player: LG BD350V CD Player: Rotel RCD-865BX Receiver: Denon AVR-1604 System: Logitec Z906 HDMI Cable: Profigod PGV1001 Digital Coax Cable: Profigold PGD481 RCA Audio Cable: Profigold Oxypure PGA3000 Speaker Cable: Van den Hul Skyline

Avatar
cisco
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1205
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 19:05
Értékelés: 164

T3 magazin DVD-vel

Hozzászólás Szerző: cisco »


Ja még azt elfelejtettem hogy ha az van irva hogy 16:9 az ugye nem azt jelenti hogy az egyébként 2.35:1-s formátumot lebutítják, hanem azt hogy 16:9 de 2.35:1 marad a kép??? A válaszokat előre is köszi!!!
 
cisco

Avatar
cisco
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1205
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 19:05
Értékelés: 164

T3 magazin DVD-vel

Hozzászólás Szerző: cisco »


Mennyire lehet hinni annak hogy ez 16:9-s???? Mert ami előzőleg megjelent az erősen 4:3-s volt és hát ugy nem igazán érdekel a dolog, de ha ez az eredeti képformátummal jelenik meg akkor már más a helyzet főleg ahogy elnéztem az extrák uazok mint amik a régin voltak. Amúgy mikor jelenik meg pontosan az újság?
 
Üdv cisco

Avatar
Igc
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2382
Csatlakozott: 2003.03.18., kedd 13:05
Értékelés: 52

T3 magazin DVD-vel

Hozzászólás Szerző: Igc »

Aktuális melléklet: Sikoly 2 (ebből is kijön a teljes sosozat?)
TV: LG 32CS460 BD Player: LG BD350V CD Player: Rotel RCD-865BX Receiver: Denon AVR-1604 System: Logitec Z906 HDMI Cable: Profigod PGV1001 Digital Coax Cable: Profigold PGD481 RCA Audio Cable: Profigold Oxypure PGA3000 Speaker Cable: Van den Hul Skyline

Avatar
vtb
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3808
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 11:41
Értékelés: 7

T3 magazin DVD-vel

Hozzászólás Szerző: vtb »

Én az első sikeres kivétel után azért átmentem brutálba és egy csípőfogóval "megjavítottam" a tokot

Avatar
Ivan/
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 591
Csatlakozott: 2003.07.04., pén. 20:24
Értékelés: 0

T3 magazin DVD-vel

Hozzászólás Szerző: Ivan/ »


Mondja már meg valaki, miért nem lehet ezeket az újságmellékleteket valami normális tokba beletenni? Ez is ugyanolyan szar tokban van, mint a mellékletek többsége. Alig lehet kirobbantani belőle a filmet! Mellesleg újabban fogyóeszköz lett nálam a DVD tok, mivel nem egyszer a gyári DVD-k használhatatlan tokját is ki kell cserélnem. (pl. KÉJUTAZÁS)
Amikor szóltam nekik, hogy kicsit lemezgyilkosok a tokjaik azt mondták, hogy nem törik azért olyan könnyen a lemez

Ezen én a helyedben nem csodálkoznék, mondhatsz ezeknek bármit, szarnak ránk addig amig az eladott példányszám jó. (mondjuk inkább a tok legyen szar mint a film álá Házimozi Magazin)

Avatar
vtb
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3808
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 11:41
Értékelés: 7

T3 magazin DVD-vel

Hozzászólás Szerző: vtb »


Mondja már meg valaki, miért nem lehet ezeket az újságmellékleteket valami normális tokba beletenni? Ez is ugyanolyan szar tokban van, mint a mellékletek többsége. Alig lehet kirobbantani belőle a filmet! Mellesleg újabban fogyóeszköz lett nálam a DVD tok, mivel nem egyszer a gyári DVD-k használhatatlan tokját is ki kell cserélnem. (pl. KÉJUTAZÁS)
Amikor szóltam nekik, hogy kicsit lemezgyilkosok a tokjaik azt mondták, hogy nem törik azért olyan könnyen a lemez

Avatar
Ivan/
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 591
Csatlakozott: 2003.07.04., pén. 20:24
Értékelés: 0

T3 magazin DVD-vel

Hozzászólás Szerző: Ivan/ »


Megvette már valaki? Tapasztalatok? Minőség?
Film: 10/10
Kép: 10/8
Hang: 10/8 (bár ez az a film ahol a hang annyira nem számit, mivel itt a párbeszédeken van a hangsuly nem robbanásokon, meg holmi lödözéseken)
Extra: előzetes
 
Tippikusan az a film ami megérdemelt volna több extrát, ettől eltekintve maximálissan ajánlott.

Avatar
Enrico Benetti
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2003.03.25., kedd 19:24
Értékelés: -1

T3 magazin DVD-vel

Hozzászólás Szerző: Enrico Benetti »

Megvette már valaki? Tapasztalatok? Minőség?

Vendég

T3 magazin DVD-vel

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Mondja már meg valaki, miért nem lehet ezeket az újságmellékleteket valami normális tokba beletenni? Ez is ugyanolyan szar tokban van, mint a mellékletek többsége. Alig lehet kirobbantani belőle a filmet! Mellesleg újabban fogyóeszköz lett nálam a DVD tok, mivel nem egyszer a gyári DVD-k használhatatlan tokját is ki kell cserélnem. (pl. KÉJUTAZÁS)

Válasz küldése

Vissza: “DVD mellékletes magazinok”