Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

T3 magazin DVD-vel

Avatar
Igc
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2382
Csatlakozott: 2003.03.18., kedd 13:05
Értékelés: 52

T3 magazin DVD-vel

Hozzászólás Szerző: Igc »


Új szám hamarosan..
TV: LG 32CS460 BD Player: LG BD350V CD Player: Rotel RCD-865BX Receiver: Denon AVR-1604 System: Logitec Z906 HDMI Cable: Profigod PGV1001 Digital Coax Cable: Profigold PGD481 RCA Audio Cable: Profigold Oxypure PGA3000 Speaker Cable: Van den Hul Skyline

Avatar
vtb
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3808
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 11:41
Értékelés: 7

T3 magazin DVD-vel

Hozzászólás Szerző: vtb »


Nos, ahogy a többi mellékletet nézem, gyakorlatilag csak a Vatelt sikerült hibátlanúl kiadni.
A film amúgy nagyon szép, de nem pörgi magát szét rajta az ember Az újságrész eggyetlen erős pontja viszont a borítón látható hölgyemény

Vendég

T3 magazin DVD-vel

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Nem tudom, milyen technikai lehetőségek vannak a rétegváltás gyári megoldásaira, de nem ez az első film, ahol bár elég sok olyan pillanat adódna, amikor szó szerint észrevétlenül lehetne a rétegváltást megoldani (nincs zene, a kép néhány pillanatig nem mozdul stb), mégsem ott történik ez meg. Ebben a filmben pl. egy harang megszólalásánál van a rétegváltás, hogy még a hülye is észrevegye, mikor vált a játszója.

Avatar
qwas
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 10:23
Értékelés: 0

T3 magazin DVD-vel

Hozzászólás Szerző: qwas »


Látta már valaki a lapot valahol Pécsen?
Igen. Ma ahány újságosnál néztem, mindnél volt. Én is vettem egyet. Az újság igazi papírpocsékolás, de a film elég jó (a kiadás minőségére gondolok). Összességében, ha jó film lesz, megveszem a jövőben, de ha nem, még 20 Ft is sok érte...

Köszi szépen az infót. A buszpályaudvari ujságárus lett a nyerő. onnan hozta el nekem az utolsót a cimborám. Lesz ám öröm ma itthon ).

Vetítő: Hitachi PJ-TX100;
TV: Philips 32PF5321-10;
Erősítő: Onkyo TX-SR600E;
DVD: Sony RDR-HX510;
Front: Mission M72i, Center: M7C2, Rear: Mission M72i, Sub: MS-907W;
Bluray: PS3.

Avatar
TechnoMan
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 13:00
Értékelés: 0

T3 magazin DVD-vel

Hozzászólás Szerző: TechnoMan »

TV: Panasonic TX-32PF10, HD: Western Digital - WD TV HD,DVD: Panasonic DVD-S42 / Bellagio AD2020 (DivX), HGF:Technics SB-EX3(front) SB-CSS14(Sur/Cent), AMP: Yamaha RX-V350

Avatar
Carnivoor
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 17:08
Értékelés: 0

T3 magazin DVD-vel

Hozzászólás Szerző: Carnivoor »


Látta már valaki a lapot valahol Pécsen?
Igen. Ma ahány újságosnál néztem, mindnél volt. Én is vettem egyet. Az újság igazi papírpocsékolás, de a film elég jó (a kiadás minőségére gondolok). Összességében, ha jó film lesz, megveszem a jövőben, de ha nem, még 20 Ft is sok érte...

Carnivoor honlapja (fényképek)
 
DVD "rendszer": Samsung Plano 21", Pioneer DVR-440H DVD-író, Panasonic S-75 DVD, Philips MZ-7 stereo mini-torony
Számítógép: FuSi Amilo M3438G + Creative Inspire 2100
Fényképezőgép: Nikon D80 + Nikkor 18-200 VR

Avatar
qwas
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 10:23
Értékelés: 0

T3 magazin DVD-vel

Hozzászólás Szerző: qwas »

Látta már valaki a lapot valahol Pécsen?

Vetítő: Hitachi PJ-TX100;
TV: Philips 32PF5321-10;
Erősítő: Onkyo TX-SR600E;
DVD: Sony RDR-HX510;
Front: Mission M72i, Center: M7C2, Rear: Mission M72i, Sub: MS-907W;
Bluray: PS3.

Avatar
Vife
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 10:09
Értékelés: 0

T3 magazin DVD-vel

Hozzászólás Szerző: Vife »


Már nekem is van személyes megtapasztalásom.
 
A lap hemzseg a szarvashibáktól.
Csak egy példa:
 
- bemutat egy mini laptopot, aminél ez a kuriózum (márminthogy MINI!).
A mellékelt fotón semmi viszonyítási alap - egy szétnyitott laptop látható, fekete háttér előtt.
A mellette lévő minimális szöveg egy betűt (számot!) sem tartalmaz a készülék konkrét méretéről.
MOST AKKOR MIRŐL IS BESZÉLÜNK?!
 
Ha komolyabban venné a felvállalt feladatát, miszerint az aktuális "hot news" termékeket szeretné bemutatni - és az előbb említett hibához hasonló baklövések miatt nem válna azonnal ezen nemes szándék paródiájává - még használható is lehetne...
 
Ja, a főszerkesztő meg stilisztikailag átnézethetné a fotójával és nevével jegyzett szösszeneteit, mert mindig sikerül felfedeznem bennük egy-két nyelvi "bravúrt", amitől erre érzékeny nagyjaink hetekig hánykolódhatnak álmatlanul... :smile13:
Víg kedély, jó egészség!

Avatar
kunosa
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 16:14
Értékelés: 0

T3 magazin DVD-vel

Hozzászólás Szerző: kunosa »


BOCS, HOGY 3x KÜLDTEM EL AZ üZENETET, DE NEM AKARTAM! AZ OLDAL NEM ENGEDTE AZ ELKÜLDÉST, ÉS NEM IS FRISSÜLT AZ OLDAL UTÁNNA SAJNOS, ÍGY KATTINTHATTAM 3X AZ ELKÜLDÉSRE!
MÉG EGYSZER BOCSESZ!
 
ATTIS

Erősítő:, Lp: Technics SL-B210 Dvd: Panasonic RV32, TV: Pana 29" Hangfalak: Wharfedale Valdus 500, Valdus 200, Valdus Centre, Sub: keresés alatt Kábelek: Monitor Slim line,
Discman: Sony D-E440 MP3 Player: THD, Fejhallgató: AKG K240 Studio, Sennheiser PMX 60, AKG K55
 
Fotó: Canon 400D+BG-E3 , Canon 300D+BG-E1, Tamron 17-35mm, Canon 17-40L + HOYA filters , Canon 580EX, 430EX
 
Pc: Samsung 970p, Intel Core2, 2Gb Kingmax 667Mhz Ram , 1 tera hdd, Creative X-FI

Avatar
kunosa
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 16:14
Értékelés: 0

T3 magazin DVD-vel

Hozzászólás Szerző: kunosa »


A lap szép látványos, de semmi mondanivalója nincs! Kit érdekelnek az Egyesült Királyságban kapható cuccok, ha itthon nem lehet hozzájuk jutni?
A DVD amúgy korrekt - mármint a film!!!
Hang: A magyar DD2.0 egy kalap szar!!! Sivít a magas, mit az állat!!!
Az angol 5.1- is lehetne jobb egy fokkal, de ezzel már nézhető (akarom mondani hallgatható).
A lapot csak annak ajánlom megvételre,aki a filmre vágyik!
Ja és a felirat is sikerülhetett volna jobban! Miért érzem úgy, hogy ezt a mellékletet is csak úgy összedobták?
 
Attis

Erősítő:, Lp: Technics SL-B210 Dvd: Panasonic RV32, TV: Pana 29" Hangfalak: Wharfedale Valdus 500, Valdus 200, Valdus Centre, Sub: keresés alatt Kábelek: Monitor Slim line,
Discman: Sony D-E440 MP3 Player: THD, Fejhallgató: AKG K240 Studio, Sennheiser PMX 60, AKG K55
 
Fotó: Canon 400D+BG-E3 , Canon 300D+BG-E1, Tamron 17-35mm, Canon 17-40L + HOYA filters , Canon 580EX, 430EX
 
Pc: Samsung 970p, Intel Core2, 2Gb Kingmax 667Mhz Ram , 1 tera hdd, Creative X-FI

Avatar
kunosa
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 16:14
Értékelés: 0

T3 magazin DVD-vel

Hozzászólás Szerző: kunosa »


A lap szép látványos, de semmi mondanivalója nincs! Kit érdekelnek az Egyesült Királyságban kapható cuccok, ha itthon nem lehet hozzájuk jutni?
A DVD amúgy korrekt - mármint a film!!!
Hang: A magyar DD2.0 egy kalap szar!!! Sivít a magas, mit az állat!!!
Az angol 5.1- is lehetne jobb egy fokkal, de ezzel már nézhető (akarom mondani hallgatható).
A lapot csak annak ajánlom megvételre,aki a filmre vágyik!
Ja és a felirat is sikerülhetett volna jobban! Miért érzem úgy, hogy ezt a mellékletet is csak úgy összedobták?
 
Attis

Erősítő:, Lp: Technics SL-B210 Dvd: Panasonic RV32, TV: Pana 29" Hangfalak: Wharfedale Valdus 500, Valdus 200, Valdus Centre, Sub: keresés alatt Kábelek: Monitor Slim line,
Discman: Sony D-E440 MP3 Player: THD, Fejhallgató: AKG K240 Studio, Sennheiser PMX 60, AKG K55
 
Fotó: Canon 400D+BG-E3 , Canon 300D+BG-E1, Tamron 17-35mm, Canon 17-40L + HOYA filters , Canon 580EX, 430EX
 
Pc: Samsung 970p, Intel Core2, 2Gb Kingmax 667Mhz Ram , 1 tera hdd, Creative X-FI

Avatar
kunosa
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 16:14
Értékelés: 0

T3 magazin DVD-vel

Hozzászólás Szerző: kunosa »


A lap szép látványos, de semmi mondanivalója nincs! Kit érdekelnek az Egyesült Királyságban kapható cuccok, ha itthon nem lehet hozzájuk jutni?
A DVD amúgy korrekt - mármint a film!!!
Hang: A magyar DD2.0 egy kalap szar!!! Sivít a magas, mit az állat!!!
Az angol 5.1- is lehetne jobb egy fokkal, de ezzel már nézhető (akarom mondani hallgatható).
A lapot csak annak ajánlom megvételre,aki a filmre vágyik!
Ja és a felirat is sikerülhetett volna jobban! Miért érzem úgy, hogy ezt a mellékletet is csak úgy összedobták?
 
Attis

Erősítő:, Lp: Technics SL-B210 Dvd: Panasonic RV32, TV: Pana 29" Hangfalak: Wharfedale Valdus 500, Valdus 200, Valdus Centre, Sub: keresés alatt Kábelek: Monitor Slim line,
Discman: Sony D-E440 MP3 Player: THD, Fejhallgató: AKG K240 Studio, Sennheiser PMX 60, AKG K55
 
Fotó: Canon 400D+BG-E3 , Canon 300D+BG-E1, Tamron 17-35mm, Canon 17-40L + HOYA filters , Canon 580EX, 430EX
 
Pc: Samsung 970p, Intel Core2, 2Gb Kingmax 667Mhz Ram , 1 tera hdd, Creative X-FI

Avatar
cori
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2003.03.26., szer. 12:20
Értékelés: 0

T3 magazin DVD-vel

Hozzászólás Szerző: cori »

Ma vetten meg a lapot,így a filmbe belenézni még nem tudtam.Átlapozgatva semmi extra nincs benne.Véleményem szerint egyszer olvasható a lap,ha persze unatkozol csak akkor.Remélem a DVD élvezhetőbb lesz.

Avatar
ZBiGi
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 28
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 08:45
Értékelés: 0

T3 magazin DVD-vel

Hozzászólás Szerző: ZBiGi »


Ez az ujsag olyan mint a story, azzal a kulonbseggel hogy nem azt irjak melyik "csillag" torte el a labat mult heten hanem hogy milyen nalunk nem kaphato rollert tiltottak be San Franciscoban...
egyetlenegy erdekes cikket sem talaltam benne.
Sony KLV-S40A10, Sony RDR-HX720, Yamaha RXV-430RDS, Mission m73, m72, m7c2, Mordaunt Short MS-907W

Vendég

T3 magazin DVD-vel

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Hát ami azt illeti, elég ostoba megoldás volt Gloria Estefan videóklipjét csak félig rátennia DVD-re: bő másfél perc után a dalnak és klipnek végeszakad és a lemez visszatér a menübe. Most vagy rá kellett volna tenni végig a klipet, vagy le kellett volna hagyni az egészet. A filmet még nem kezdtem el nézni, de meg se lepődnék ezek után, ha az is csak félig lenne a lemezen.
Az újság? Hát nem azért vettem meg, mert el akartam volna olvasni, de belelapozva se lett hozzá kedvem!

Avatar
Vife
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 10:09
Értékelés: 0

T3 magazin DVD-vel

Hozzászólás Szerző: Vife »


Ezt a buhera kiadást ... :smile21:
Van egy javaslatom:
Ha nem teccik, dobd fel féláron - vki biztos lecsap rá.
volt egy kis tanulópénzed, kellően kitisztult az orrod, legközelebb meg rá se nézel erre a kiadványra...
Víg kedély, jó egészség!

Avatar
qwas
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 10:23
Értékelés: 0

T3 magazin DVD-vel

Hozzászólás Szerző: qwas »

Annyit fűznék még hozzá az elöttem szólóhoz, hogy nem tudom mért kell ilyen megnyilvánulásokat tenni (kettővel lejebb). Nekem kell a film és megveszem. A lapot meg egyszer végiglapozom majd megy a többi közé a gyűjtőbe és örülök, hogy ennyiért hozzájutottam a filmhez. Nem tudom mit kell folyton az ujságok minőségén lovagolni. Annak kell örülni, hogy olcsón hozzá lehetett jutni a filmhez és kész.

Vetítő: Hitachi PJ-TX100;
TV: Philips 32PF5321-10;
Erősítő: Onkyo TX-SR600E;
DVD: Sony RDR-HX510;
Front: Mission M72i, Center: M7C2, Rear: Mission M72i, Sub: MS-907W;
Bluray: PS3.

Avatar
Enrico Benetti
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2003.03.25., kedd 19:24
Értékelés: -1

T3 magazin DVD-vel

Hozzászólás Szerző: Enrico Benetti »


Ezt a buhera kiadást.   :smile22:  
A főcím franciául van 
 
Fogalmuk sincs a képarányokról a film mindenhol a világon 2:35-ös, de náluk (szerencsére csak a borítón) 1:85 áll.
 
A felirat xar, stb...
 
 
Fikamester
 
 
 
Ui: az újság is egy rakat kaki. :smile21:

Az rendben van, hogy nem tetszik a lap, de ennek ellenére én még akkor is szoktam magam moderálni, ha névtelenségbe burkolódzom.
Bár, nickedet elnézve, hozod a 12 éves kölykök szintjét.
 
Amúgy meg mindenkinek a saját döntése, hogy megveszi-e alapot vagy sem. Inkább örülni kellene annak, hogy még egy lap jelenik meg melléklettel. Legfeljebb csődbe megy, ha nem lesz megfelelő színvonalú.

Avatar
vtb
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3808
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 11:41
Értékelés: 7

T3 magazin DVD-vel

Hozzászólás Szerző: vtb »


Ezt a buhera kiadást.    :smile22:  
A főcím franciául van 
 
Fogalmuk sincs a képarányokról a film mindenhol a világon 2:35-ös, de náluk (szerencsére csak a borítón) 1:85 áll.
 
A felirat xar, stb...
 
 
Fikamester
 
 
 
Ui: az újság is egy rakat kaki. :smile21:

Azért nem kis durva lenne az 1:85 képarány az 1,85:1-hez képest :)

Vendég

T3 magazin DVD-vel

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Ezt a buhera kiadást. :smile22:
 
A főcím franciául van
 
Fogalmuk sincs a képarányokról a film mindenhol a világon 2:35-ös, de náluk (szerencsére csak a borítón) 1:85 áll.
 
A felirat xar, stb...
 
 
Fikamester
 
 
 
Ui: az újság is egy rakat kaki. :smile21:

Vendég

T3 magazin DVD-vel

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Megvettem, elegge hasonlit a PCFormat-ra a belso kinezete, akit erdekel valamelyik tipusu tema az a net-rol mar ugyis ismeri a legtobb kutyut. Kicsit muszaki vegyessalata, mint a PCFormat.

Avatar
Vife
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 10:09
Értékelés: 0

T3 magazin DVD-vel

Hozzászólás Szerző: Vife »


Ma már láttam, de még nem vettem meg.
Valakinek személyes tapasztalat?
Milyen a lap?
Kukatöltelék vagy használható?
Víg kedély, jó egészség!

Vendég

T3 magazin DVD-vel

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Holnap jelenik meg. A párom már nagyon várja. Az elmondása alapján nem is lehet egy rossz film. Lehet még én is megnézem egyszer ). Remélem ide hozzánk is hoznak belőle. Bár Szekszárd nem arról híres. Vox magazint se láttam egyet se.
Tudtok már valamit a lapról?
Látott már valaki belőle egyet is.
Miskolcon nem találtam. Valami info róla?

Ha az újságot egy kiállításon szórólapként adják, megköszönöm, majd átlapozás után eldobom.
Inkább egy katalógus áruház kiadványára emlékeztet, mint újságra.


Avatar
cori
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2003.03.26., szer. 12:20
Értékelés: 0

T3 magazin DVD-vel

Hozzászólás Szerző: cori »


Holnap jelenik meg. A párom már nagyon várja. Az elmondása alapján nem is lehet egy rossz film. Lehet még én is megnézem egyszer ). Remélem ide hozzánk is hoznak belőle. Bár Szekszárd nem arról híres. Vox magazint se láttam egyet se.
Tudtok már valamit a lapról?
Látott már valaki belőle egyet is.
Miskolcon nem találtam. Valami info róla?

Avatar
qwas
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 10:23
Értékelés: 0

T3 magazin DVD-vel

Hozzászólás Szerző: qwas »

Holnap jelenik meg. A párom már nagyon várja. Az elmondása alapján nem is lehet egy rossz film. Lehet még én is megnézem egyszer ). Remélem ide hozzánk is hoznak belőle. Bár Szekszárd nem arról híres. Vox magazint se láttam egyet se.

Vetítő: Hitachi PJ-TX100;
TV: Philips 32PF5321-10;
Erősítő: Onkyo TX-SR600E;
DVD: Sony RDR-HX510;
Front: Mission M72i, Center: M7C2, Rear: Mission M72i, Sub: MS-907W;
Bluray: PS3.

Válasz küldése

Vissza: “DVD mellékletes magazinok”