Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Nemzetközi DVD Magazin

Avatar
Igc
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2382
Csatlakozott: 2003.03.18., kedd 13:05
Értékelés: 52

Nemzetközi DVD Magazin

Hozzászólás Szerző: Igc »


Igc, lehet, hogy rosszúl értettem, de mintha még nem láttad volna a filmet. Ha így van akkor azt kell mondjam, teljesen más mint amire gondolsz. Énis a Leon a profihoz érzem közelebbinek, de még annyira sem kommersz (ha az volt eggyáltalán valamilyen mértékben is). Szerintem nagyon jó film én tuti megveszem.

Valóban nem láttam még, de valóban a Leon-ra hasonlít akkor talán érdemes lesz megnéznem..
 
Más: mivel itt esett a legtöbb szó a Belmondó filmekről, pénteken (2)-n késő este lesz a Szabadlábon velencében
TV: LG 32CS460 BD Player: LG BD350V CD Player: Rotel RCD-865BX Receiver: Denon AVR-1604 System: Logitec Z906 HDMI Cable: Profigod PGV1001 Digital Coax Cable: Profigold PGD481 RCA Audio Cable: Profigold Oxypure PGA3000 Speaker Cable: Van den Hul Skyline

Avatar
vtb
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3808
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 11:41
Értékelés: 7

Nemzetközi DVD Magazin

Hozzászólás Szerző: vtb »


És a hír igaz, tényleg a Szellemkutya lesz!
 
Bocs, hogy most vagyok lelkes, de néhány napig nem voltam netközelben
 
Igc, lehet, hogy rosszúl értettem, de mintha még nem láttad volna a filmet.
Ha így van akkor azt kell mondjam, teljesen más mint amire gondolsz. Énis a Leon a profihoz érzem közelebbinek, de még annyira sem kommersz (ha az volt eggyáltalán valamilyen mértékben is). Szerintem nagyon jó film én tuti megveszem.

Avatar
Igc
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2382
Csatlakozott: 2003.03.18., kedd 13:05
Értékelés: 52

Nemzetközi DVD Magazin

Hozzászólás Szerző: Igc »


Persze azért Steven Segal és Forest Whitaker között van egy kis különbség.
Van hát, Forest fekete.. Persze ez csak vicc volt; sokkal jobb színész.
TV: LG 32CS460 BD Player: LG BD350V CD Player: Rotel RCD-865BX Receiver: Denon AVR-1604 System: Logitec Z906 HDMI Cable: Profigod PGV1001 Digital Coax Cable: Profigold PGD481 RCA Audio Cable: Profigold Oxypure PGA3000 Speaker Cable: Van den Hul Skyline

Avatar
Ratman
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 21:15
Értékelés: 1

Nemzetközi DVD Magazin

Hozzászólás Szerző: Ratman »


de ez a film szvsz nem több, mint egy Segal féle - majd én megmutatom a világnak, hogy ki a kemény csóka - szerű film
Végső soron ezért jó, ha nagy a választék. Mindenki azt veszi, ami neki tetszik. Szerintem itt nem is az a cél, hogy egymásra erőltessük az izlésünket.
 
Persze azért Steven Segal és Forest Whitaker között van egy kis különbség.

Avatar
Igc
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2382
Csatlakozott: 2003.03.18., kedd 13:05
Értékelés: 52

Nemzetközi DVD Magazin

Hozzászólás Szerző: Igc »

Engem még mindíg nem győzött meg. Lehet, hogy a rendező tehetséges, de ez a film szvsz nem több, mint egy Segal féle - majd én megmutatom a világnak, hogy ki a kemény csóka - szerű film. Akinek kell vegye meg és nézze. Én inkább megveszem a Ryan DTS változatát.
TV: LG 32CS460 BD Player: LG BD350V CD Player: Rotel RCD-865BX Receiver: Denon AVR-1604 System: Logitec Z906 HDMI Cable: Profigod PGV1001 Digital Coax Cable: Profigold PGD481 RCA Audio Cable: Profigold Oxypure PGA3000 Speaker Cable: Van den Hul Skyline

Avatar
Degeczi
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 199
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 11:11
Értékelés: 0

Nemzetközi DVD Magazin

Hozzászólás Szerző: Degeczi »


Tom Waits és John Lurie - kötelezô zene
pont emiatt a film miatt (mármint a Down by Law, ami vmikor nagyon régen ment a HBO-n) vettem meg rögtön utána a Rain Dogs-ot Tom Waits-től - majd szép sorban az összes többi lemezét is...
Benigni akkoriban még szinte teljesen ismeretlen volt, meglepve ismertem föl később másutt
remélem ez és a Night on Earth is megjelenik végre itthon, vagy legalább Ausztráliában

Avatar
xmaster
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2003.03.25., kedd 10:18
Értékelés: 0

Nemzetközi DVD Magazin

Hozzászólás Szerző: xmaster »


Eddigi legjobb mellékletes film lesz ha a minôséggel is minden rendben(2. helyezett: Elveszett gyermekek városa)
 
Jim Jarmusch egyik kedvenc rendezôm. A Törvénytôl sújtva című filmje után (80-as évek közepe) pár évig csak művészfilmeket néztem, szóval hatással volt rám ez a mozija. A filmet eredetileg a két fôszereplô zenész miatt (Tom Waits és John Lurie - kötelezô zene) néztem meg de Roberto Benigni arca is megmaradt az emlékezetemben. A Mystery Train, az Éjszaka a földön és a Halott ember egytôl egyig alapok számomra a ebben a műfajban, a Szellemkutya pedig különösen kedves. Valószínűleg azért mert a művészfilmek mellett ugyanolyan lelkesen megnézek egy akciófilmet, és ebben a két világ a megfelelô módon keveredik. Hasonlóan a Leon c. filmhez, csak ezekután Besson jól eladta magát, de elôtte ô is korrekt darabokat tett le az asztalra. Ha a művészi, elgondolkoztató megközelítés nem áll hozzád közel, maradj távol ettôl a filmtôl és tapadj az rtl klubra bármelyik este azt hiszem 8 körül. Én biztos beszerzem!
Ja és büntetô hangerô kötelezô a mellbe... vágós hip-hop aláfestô zene miatt.

kép: Pioneer DV-444-K dvd, Sanyo PLV-Z1 projektor, 240 x 139 cm vászon
hang: Pioneer VSX-810S erölködô, Pioneer S-H510V front, Pioneer S-CR59 center + 3 szatelit, Pioneer S-W80S-QL mélynyomó

Avatar
Degeczi
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 199
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 11:11
Értékelés: 0

Nemzetközi DVD Magazin

Hozzászólás Szerző: Degeczi »


a Szellemkutya egy kimondottan jó film.
mint az összes Jarmusch film... jöhetne a többi is!

Avatar
assholeer
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 11:22
Értékelés: 0

Nemzetközi DVD Magazin

Hozzászólás Szerző: assholeer »


hmm, én láttam hbo-n még régen, nem sokra emlékszem, de nem lett kedvenc filmem, szóval nem sok maradt meg belőle...
a MoziNet-es kritika eléggé lehúzza, imdb-n viszont 7.5/10 az átlaga (8611 szavazattal)
meg kéne nézni..vagy valaki tényleg írjon róla egy jó kritikát

Avatar
Vito
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2003.03.26., szer. 07:20
Értékelés: 0

Nemzetközi DVD Magazin

Hozzászólás Szerző: Vito »

Írjon már valaki róla egy kritikát ! Jamamura Szadako merre vagy

Avatar
Ghoszt
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 167
Csatlakozott: 2003.06.13., pén. 12:30
Értékelés: 3

Nemzetközi DVD Magazin

Hozzászólás Szerző: Ghoszt »


Ez is csak megjelenik, de miek
miért? Végre egy normális film!!

Avatar
Igc
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2382
Csatlakozott: 2003.03.18., kedd 13:05
Értékelés: 52

Nemzetközi DVD Magazin

Hozzászólás Szerző: Igc »


Ha a magazin tartalmára utaltál, akkor nem tudok hozzászólni, mert nem ismerem... 
Ha a filmre gondoltál, akkor nem értem miért írtad, a Szellemkutya egy kimondottan jó film.

A magazin, olyan amilyen. Konkrétan a filmre gondoltam. A szotorija nem valami meggyőző.
TV: LG 32CS460 BD Player: LG BD350V CD Player: Rotel RCD-865BX Receiver: Denon AVR-1604 System: Logitec Z906 HDMI Cable: Profigod PGV1001 Digital Coax Cable: Profigold PGD481 RCA Audio Cable: Profigold Oxypure PGA3000 Speaker Cable: Van den Hul Skyline

Avatar
Ratman
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 21:15
Értékelés: 1

Nemzetközi DVD Magazin

Hozzászólás Szerző: Ratman »



Ez is csak megjelenik, de miek 
Ha a magazin tartalmára utaltál, akkor nem tudok hozzászólni, mert nem ismerem...
 
Ha a filmre gondoltál, akkor nem értem miért írtad, a Szellemkutya egy kimondottan jó film.

Avatar
Igc
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2382
Csatlakozott: 2003.03.18., kedd 13:05
Értékelés: 52

Nemzetközi DVD Magazin

Hozzászólás Szerző: Igc »


Ez is csak megjelenik, de miek
TV: LG 32CS460 BD Player: LG BD350V CD Player: Rotel RCD-865BX Receiver: Denon AVR-1604 System: Logitec Z906 HDMI Cable: Profigod PGV1001 Digital Coax Cable: Profigold PGD481 RCA Audio Cable: Profigold Oxypure PGA3000 Speaker Cable: Van den Hul Skyline

Avatar
Igc
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2382
Csatlakozott: 2003.03.18., kedd 13:05
Értékelés: 52

Nemzetközi DVD Magazin

Hozzászólás Szerző: Igc »


Na!!! Mi lesz már?? Sehol semmi infó
Bízom benne, hogy v.mi jó kis film Belmondo film lesz a melléklet
TV: LG 32CS460 BD Player: LG BD350V CD Player: Rotel RCD-865BX Receiver: Denon AVR-1604 System: Logitec Z906 HDMI Cable: Profigod PGV1001 Digital Coax Cable: Profigold PGD481 RCA Audio Cable: Profigold Oxypure PGA3000 Speaker Cable: Van den Hul Skyline

Avatar
vtb
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3808
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 11:41
Értékelés: 7

Nemzetközi DVD Magazin

Hozzászólás Szerző: vtb »

Na!!! Mi lesz már?? Sehol semmi infó

Avatar
assholeer
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 11:22
Értékelés: 0

Nemzetközi DVD Magazin

Hozzászólás Szerző: assholeer »

hát szerkeszteni már nem tudom...jeleztem a moderátornak, remélem hamar ki lesz gyomlálva, legközelebb figyelek már ilyenekre is, amúgy kösz hogy szóltatok, bár tippeket nem kell adni, nehogy vkinek megjöjjön a kedve a rendelgetéshez

Avatar
Thisk
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 97
Csatlakozott: 2003.05.26., hétf. 21:36
Értékelés: 4

Nemzetközi DVD Magazin

Hozzászólás Szerző: Thisk »

Valóban rendelhetnének a nevedben egy jó kis csomagot, úgyhogy szerkeszd majd a hozzászólást a saját érdekedben!

Avatar
Enrico Benetti
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2003.03.25., kedd 19:24
Értékelés: -1

Nemzetközi DVD Magazin

Hozzászólás Szerző: Enrico Benetti »


ja, és az előbb megadtam a linket az xpress fúrumához, de azon be voltam jelentkezve, szóval nem nem tudom ki volt, de vki az én nevemen írt oda...megköszönném, ha továbbiakban nem tenné azt...
Ugyan nem én voltam az illetéktelen hozzászóló, de most, hogy írtad, hát leellenőriztem.
 
Most látom, hogy akár még rendelhetnék is a nevedben.
Sürgősen vedd ki azt a linket, mert hamarosan kaphatsz egy nagyobbacska DVD csomagot oda Heves megyébe, csak úgy viccből!

Avatar
assholeer
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 11:22
Értékelés: 0

Nemzetközi DVD Magazin

Hozzászólás Szerző: assholeer »

ja, és az előbb megadtam a linket az xpress fúrumához, de azon be voltam jelentkezve, szóval nem nem tudom ki volt, de vki az én nevemen írt oda...megköszönném, ha továbbiakban nem tenné azt...

Avatar
vtb
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3808
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 11:41
Értékelés: 7

Nemzetközi DVD Magazin

Hozzászólás Szerző: vtb »


Melyik film is az???
Az amelyikben Forest Whitaker bérgyilkost játszik.
 
http://www.imdb.com/Title?0165798

Avatar
assholeer
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 11:22
Értékelés: 0

Nemzetközi DVD Magazin

Hozzászólás Szerző: assholeer »


Egy másik forumon ejtette el valaki az infót, de nem biztos, hogy van valóságalapja
Melyik másik fórumon? URL ?

Bizonyára az Xpress fórumára gondolt vtb.
ehun van.

Avatar
Enrico Benetti
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2003.03.25., kedd 19:24
Értékelés: -1

Nemzetközi DVD Magazin

Hozzászólás Szerző: Enrico Benetti »


Egy másik forumon ejtette el valaki az infót, de nem biztos, hogy van valóságalapja
Melyik másik fórumon? URL ?

Avatar
AteeG
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 520
Csatlakozott: 2003.05.22., csüt. 12:30
Értékelés: 0

Nemzetközi DVD Magazin

Hozzászólás Szerző: AteeG »

Melyik film is az???

Rap és mozi, az a jó
AteeG-nek az való!

Avatar
vtb
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3808
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 11:41
Értékelés: 7

Nemzetközi DVD Magazin

Hozzászólás Szerző: vtb »

Egy másik forumon ejtette el valaki az infót, de nem biztos, hogy van valóságalapja

Válasz küldése

Vissza: “DVD mellékletes magazinok”