Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

DVDcenter Multimédia Magazin

Avatar
gemini
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1765
Csatlakozott: 2004.01.13., kedd 10:05
Értékelés: 1

DVDcenter Multimédia Magazin

Hozzászólás Szerző: gemini »


Lehet, hogy rossz volt a címzés: 
Mester, Budapest
(ex)Cat, Hódmezővásárhely
 
Így nem tud vele mit kezdeni a posta.  :vazeg:
 
Máskor a másik nick-et írjátok rá a csomagra. 

Ez jó volt!
 
Egyébként: holnap megyek tankolni. Remélem addigra ott lesz a Shellnél az újság!

már most is ott van. én is ott vettem a pontok miatt

Avatar
gemini
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1765
Csatlakozott: 2004.01.13., kedd 10:05
Értékelés: 1

DVDcenter Multimédia Magazin

Hozzászólás Szerző: gemini »


na sikerült nekem is beszereznem egyet. hamarosan át is lapozom, holnap meg munka helyett olvasgatok egy kicsit
 
de van egy kis problémám. a kill bill feliratnál el van szakadva az ujság, ki lehet cserélni?

Avatar
Fredo
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 94
Csatlakozott: 2004.01.03., szomb. 22:34
Értékelés: 0

DVDcenter Multimédia Magazin

Hozzászólás Szerző: Fredo »


SchJohny!
 
Jelentem itt megy rendben!
TV: Panasonic TX-32PS11 Erősítő: Onkyo TX-SR 501E Front: Celestion F30 Center: Celestion F35C Surround: Celestion F10 mélynyomó: MS 907 DVD: Pioneer DV-2750S Kábelek: Jamo

Avatar
SchJohny
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 10:14
Értékelés: 0

DVDcenter Multimédia Magazin

Hozzászólás Szerző: SchJohny »

Most gondolkodom hogy a lemez elején van egy DVDCenteres logo, tehát ez biztosan új nyomás, nem a kimaradt készletet csapták a magazinhoz.

TV: Panasonic TX-32PS11P, DVD: ONKYO DV-SP500 , VHS: Panasonic NV-FJ612, Erősítő: ONKYO TX-DS 494, Hangfalak: Jamo E430, E4CEN, E4SUR, E4SUB.4; PC: ASUS P4P800Deluxe -- P4 2.8/800 -- 2x512/400DDR.


Avatar
SchJohny
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 10:14
Értékelés: 0

DVDcenter Multimédia Magazin

Hozzászólás Szerző: SchJohny »


Egyébként most nézem, hogy ez a DVD pontosan megegyezik azzal, amit én anno a DVD a köbön akcióban vettem a Tescoban 3333 Ft-ért! A vonalkód is teljesen ugyanaz, és azzal nem volt semmilyen gondom!

Hmmm....
 
Holnap kipróbálom másik asztaliban is, ha ott jó lesz akkor vmi összeférhetetlenségről lesz szó, mert más lemezzel megy a lejátszóm.
Valószínűleg a lemez kicserélése sem segítene. Most pc-ről megnézem, aztán az asztali cseréje meg úgyis tervbe van véve.
 
Sajnos az újságba még nem volt időm beleolvasni, de jónak tűnik

TV: Panasonic TX-32PS11P, DVD: ONKYO DV-SP500 , VHS: Panasonic NV-FJ612, Erősítő: ONKYO TX-DS 494, Hangfalak: Jamo E430, E4CEN, E4SUR, E4SUB.4; PC: ASUS P4P800Deluxe -- P4 2.8/800 -- 2x512/400DDR.


Avatar
Torzonborz
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 650
Csatlakozott: 2003.10.13., hétf. 11:04
Értékelés: 0

DVDcenter Multimédia Magazin

Hozzászólás Szerző: Torzonborz »


Egyébként most nézem, hogy ez a DVD pontosan megegyezik azzal, amit én anno a DVD a köbön akcióban vettem a Tescoban 3333 Ft-ért!
A vonalkód is teljesen ugyanaz, és azzal nem volt semmilyen gondom!

Avatar
SchJohny
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 10:14
Értékelés: 0

DVDcenter Multimédia Magazin

Hozzászólás Szerző: SchJohny »


Pont peched van! Sajnos az a helyzet, hogy még fóliában van, mert egy fórumtársunkkal elbizniszeltem, mivel a filmet már vagy féléve megvettem... Bocsi, hogy nem tudok segíteni!
Semmi baj :vazeg:
Azért köszi!
 
Akkor várok hátha van valakinek tapasztalata :smile47:

TV: Panasonic TX-32PS11P, DVD: ONKYO DV-SP500 , VHS: Panasonic NV-FJ612, Erősítő: ONKYO TX-DS 494, Hangfalak: Jamo E430, E4CEN, E4SUR, E4SUB.4; PC: ASUS P4P800Deluxe -- P4 2.8/800 -- 2x512/400DDR.


Avatar
Torzonborz
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 650
Csatlakozott: 2003.10.13., hétf. 11:04
Értékelés: 0

DVDcenter Multimédia Magazin

Hozzászólás Szerző: Torzonborz »



Én is megvettem az új számot, de még nem volt időm kimerítőbben foglalkozni vele. (A fórumozás sok időt elvesz az embertől... ) De azt már látom, hogy ismét tartalmasra sikerült!  Örülök, hogy nagyobbak lettek a képaláírások, és a szerők neveinek feliratai! Így sokkal jobban olvashatók! 

Torzonborz!
 
Nálad megy a film asztaliban? Próbáltad már?

Pont peched van! Sajnos az a helyzet, hogy még fóliában van, mert egy fórumtársunkkal elbizniszeltem, mivel a filmet már vagy féléve megvettem... Bocsi, hogy nem tudok segíteni! :vazeg:

Avatar
SchJohny
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 10:14
Értékelés: 0

DVDcenter Multimédia Magazin

Hozzászólás Szerző: SchJohny »


Én is megvettem az új számot, de még nem volt időm kimerítőbben foglalkozni vele. (A fórumozás sok időt elvesz az embertől... ) De azt már látom, hogy ismét tartalmasra sikerült! Örülök, hogy nagyobbak lettek a képaláírások, és a szerők neveinek feliratai! Így sokkal jobban olvashatók! :vazeg:

Torzonborz!
 
Nálad megy a film asztaliban? Próbáltad már?

TV: Panasonic TX-32PS11P, DVD: ONKYO DV-SP500 , VHS: Panasonic NV-FJ612, Erősítő: ONKYO TX-DS 494, Hangfalak: Jamo E430, E4CEN, E4SUR, E4SUB.4; PC: ASUS P4P800Deluxe -- P4 2.8/800 -- 2x512/400DDR.


Avatar
Torzonborz
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 650
Csatlakozott: 2003.10.13., hétf. 11:04
Értékelés: 0

DVDcenter Multimédia Magazin

Hozzászólás Szerző: Torzonborz »


Én is megvettem az új számot, de még nem volt időm kimerítőbben foglalkozni vele. (A fórumozás sok időt elvesz az embertől... ) De azt már látom, hogy ismét tartalmasra sikerült!
Örülök, hogy nagyobbak lettek a képaláírások, és a szerők neveinek feliratai! Így sokkal jobban olvashatók! :vazeg:

Avatar
SchJohny
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 10:14
Értékelés: 0

DVDcenter Multimédia Magazin

Hozzászólás Szerző: SchJohny »


Hi!
 
Megvettem ma az újságot.
Gondoltam most estére megnézem a filmet.
Mindenkinél rendben megy asztali lejátszóban???
Nálam sajnos a lenti AIWA (ami persze nem egy csúcskategória) gyomra nem veszi be. Felismeri hogy dvd lemez de a menüt sem adja be csak pörgeti.
Idáig gyári filmmel még nem volt baja, pedig van néhány újságmellékletem is.
Dvd-romban simán megy a lemez.
 
T-Boy?? vmi tipp?
 
Köszi & Üdv!
SchJohny

TV: Panasonic TX-32PS11P, DVD: ONKYO DV-SP500 , VHS: Panasonic NV-FJ612, Erősítő: ONKYO TX-DS 494, Hangfalak: Jamo E430, E4CEN, E4SUR, E4SUB.4; PC: ASUS P4P800Deluxe -- P4 2.8/800 -- 2x512/400DDR.


Avatar
Mester
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 990
Csatlakozott: 2003.03.26., szer. 16:37
Értékelés: 0

DVDcenter Multimédia Magazin

Hozzászólás Szerző: Mester »


Még én sem kaptam meg
Ne írj már hülyeséget, Mester nem Budapest, hanem Miskolc!

Avatar
Mr_Rob
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 534
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 19:11
Értékelés: 1

DVDcenter Multimédia Magazin

Hozzászólás Szerző: Mr_Rob »


Lehet, hogy rossz volt a címzés: 
Mester, Budapest
(ex)Cat, Hódmezővásárhely
 
Így nem tud vele mit kezdeni a posta.  :vazeg:
 
Máskor a másik nick-et írjátok rá a csomagra. 

Ez jó volt!
 
Egyébként: holnap megyek tankolni. Remélem addigra ott lesz a Shellnél az újság!

Avatar
(ex)Cat
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2089
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 06:36
Értékelés: 3

DVDcenter Multimédia Magazin

Hozzászólás Szerző: (ex)Cat »


Akkor ez a gonosssz posta... ááááá    :vazeg:
- nemtudom milyen feled a posta, de itt nallunk nemegyszer nyultak le magazinostol+mellekletestol az ujsagot..., remenykedj, hogy megerkezik majd

Ez az első mellékletes magazinom ami postán érkezik... ne is ijesztgess ilyennel..
 
 
No de holnap minden kiderül. Ha akkor sem lesz itt, kezdek szomorkodni.

Avatar
mszaby
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2003.08.08., pén. 23:53
Értékelés: 0

DVDcenter Multimédia Magazin

Hozzászólás Szerző: mszaby »


Nem hozta ma sem a posta, pedig már nagyon vártam  
T-Boy, az enyémet is postára tettétek?

az elsok kozott
a tied es mester csomagja volt legfelul


Lehet, hogy rossz volt a címzés:
 
Mester, Budapest
(ex)Cat, Hódmezővásárhely
 
Így nem tud vele mit kezdeni a posta. :vazeg:
 
Máskor a másik nick-et írjátok rá a csomagra.
Elkúrtuk

Avatar
Tami
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3627
Csatlakozott: 2003.03.17., hétf. 08:26
Értékelés: 3

DVDcenter Multimédia Magazin

Hozzászólás Szerző: Tami »


Akkor ez a gonosssz posta... ááááá :vazeg:
- nemtudom milyen feled a posta, de itt nallunk nemegyszer nyultak le magazinostol+mellekletestol az ujsagot..., remenykedj, hogy megerkezik majd
T A M I . H U
Kapcsolat: T-VDSL 23008 down/ 5022 up
"... like a bridge ower troubled water ... "

Avatar
mszaby
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2003.08.08., pén. 23:53
Értékelés: 0

DVDcenter Multimédia Magazin

Hozzászólás Szerző: mszaby »


Kérdőív
 
Egyelőre nem sokat tudtam olvasni a lapot. A kérdőívet átolvastam.
Nem tudom, hogy ti raktátok össze a kérdéseket, vagy valami céget bíztatok meg, de lenne egy kérdésem, amire eddig nem igazán kaptam választ.
 
Hátha most igen.
 
Sok ilyet töltöttem már (bank, dohánygyár stb.) mindegyiken rajta van az a kérdés, hogy van-e otthon mikró, porszívó, kocsi telefon stb.
 
Ebből milyen következtetést vontok le az újsággal kapcsolatban?
 
(Anyagi helyzettel kapcsolatban van benne több idevágó kérdés is.)
 
A többi kérdésnek látom értelmét.
Elkúrtuk

Avatar
(ex)Cat
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2089
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 06:36
Értékelés: 3

DVDcenter Multimédia Magazin

Hozzászólás Szerző: (ex)Cat »


Nem hozta ma sem a posta, pedig már nagyon vártam  
T-Boy, az enyémet is postára tettétek?

az elsok kozott
a tied es mester csomagja volt legfelul
:vazeg:

Akkor ez a gonosssz posta... ááááá

Avatar
N°1
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2004.03.03., szer. 11:15
Értékelés: 0

DVDcenter Multimédia Magazin

Hozzászólás Szerző: N°1 »



melleklet nelkuli ujsagok rendelese:Keresztesi Nori felvilagositast ad a reszletekrol
szemelyes atvetel 890ft aron a szerkesztosegben 

Juhhhhééééééééééé! :vazeg:
 
Akkor csak besétálok a szerkesztőségbe és megvehetem a melléklet nélküli lapot????
 
Vagy abban az esetben is kell egyeztetni???

Szerintem csak akkor, ha tetszik neked a Keresztesi Nóri. De akkor feltétlenül! :smile19:

És ha tetszik a Keresztesi Nóri, akkor a mellékletes újságot is meg lehet venni a szerkesztőségben?

Avatar
N°1
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2004.03.03., szer. 11:15
Értékelés: 0

DVDcenter Multimédia Magazin

Hozzászólás Szerző: N°1 »



reggel a ferencieken az aluljároban nem láttam,
Pécs a világ közepe!

Bp. a világ széle :vazeg: , de azért a Keleti aluljáróban én is láttam az újságosnál.
Kérdeztem is a Csajszit, lehet-e fizetni kártyával, mire Ő (mosolyogva ) - Nem, az a kis nyavaja (amin a pin-kódot lehetne beadni) a telefonkártyák feltöltéséhez van kitéve a pultra.

Avatar
MoBBo
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2003.03.06., csüt. 09:38
Értékelés: 0

DVDcenter Multimédia Magazin

Hozzászólás Szerző: MoBBo »


Amúgy akritikát nem "baszogatásnak" szántam,tényleg szeretném ha elönyére változna az újság. 
üdv/tau ba

huu
hat igen
vegulis
amit kaptunk azt teszteltuk
 
a mi kell a nonek anyag onfenyezes, igy aztan nem is biztos hogy oda akartunk volna irni olyat ami nem javitja a fenyezest
kepzelj az oldal sarkaba egy kicsi (x)-et
 
a kerdoiv kitoltes a legjobb modja, hogy ervenyesitsd az akaratod
o v e r p o w e r e d

Avatar
MoBBo
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2003.03.06., csüt. 09:38
Értékelés: 0

DVDcenter Multimédia Magazin

Hozzászólás Szerző: MoBBo »


Nem hozta ma sem a posta, pedig már nagyon vártam  
T-Boy, az enyémet is postára tettétek?

az elsok kozott
a tied es mester csomagja volt legfelul

o v e r p o w e r e d

Avatar
tau_ba
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 339
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 08:29
Értékelés: 2

DVDcenter Multimédia Magazin

Hozzászólás Szerző: tau_ba »


Én is az elöbb vettem meg az újságot ,és kicsit már bele is kukkantottam. A DVD író-s cikket nagyon vártam,ehhez képest picit csalódás volt. A készülékek árait csak én nem találtam,vagy nem is volt ott?Szerintem mindenféleképpen fontos információ a listaár feltüntetése összehasonlitásképpen,mégha ez a különféle akciók miatt csökkenhet is. Amúgy a készülékek kiválasztását sem igazán értem.Az LG-kből szerepelt HDD-s és HDD nélküli készülék is, Sony-ból és Panasonic-ból csak belépő, HDD nélküli modell (az egyik úttörő fejlesztő Philips nem is szerepel, Pioneer-ról nem is szólva).Szerintem több értelme lett volna vagy csak belépő szintű modelleket vagy csak drágább HDD-seket összehasonlitani.Egyértelmü állásfoglalást a cikkirótól amúgy sem kaptam (legalább olyan szinten hogy "szerinte" melyik készüléknek a legjobb az ár-érték aránya).Mindent összevetve a cikk nem könnyitette meg a választást. A progressziv scan-es cikk nekem is tetszett. Az elsö oldal "Mi kell a nőnek?" melléklet fényező idézetei a DVDCenter fórumából nem igazán szimpatikusak.Legalább egy olyan véleményt is be lehetett volna szúrni,ami szerint a Mi kell a nönek? nem tul szerencsés választás volt (ilyenböl azért akadt a fórumon). Szivesen olvasnék összehasonlito tesztet low-budget (<400kHuf brutto ), átlag házimozis által megfizethetö árú -ám a tesztelö májerek által mindig lehúzott minöségü- projektorokrol is.A mostani szám Sim2 Domino 20-as projektora a maga 2 millkos árával és a Lumin Revolution Screen-ek 0.5-1 közötti áraival nem a többségnek szólnak.Én is szivesen olvasok álomrendszerekröl,de azért többnyire jobban örülnék ha az elérhetü szintü vásárlást könnyitenétek meg használható tanácsokkal. A kérdöivet azért kitöltöm és visszaküldöm,hátha az én szájizem szerint is változik az újság a jövöben.Amúgy akritikát nem "baszogatásnak" szántam,tényleg szeretném ha elönyére változna az újság.
 
üdv/tau ba
Projektor: Infocus SP 4805, TV: Philips 32PW8504, DVD: Pioneer DV-575A, Sony DVP-NS400D, DVD író: Pioneer DVR-433H-S, Receiver: Onkyo TX-SR600E, Front: Quadral QLX-205, Back: Quadral QLX-105, Center: Quadral QLX Base, Sub: Yamaha YST-SW90

Avatar
Sly
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 194
Csatlakozott: 2003.03.25., kedd 09:37
Értékelés: 0

DVDcenter Multimédia Magazin

Hozzászólás Szerző: Sly »


igéretes példánynak tűnik a tartalomból, a K-Pax-t is szeretem, úgyhogy
megveszem.
 
üdv.
Sly

TV: LG Flatron 29", Erölködö: Yamaha RXV-530, (Titán)
DVD: Yamaha S520, (Titán)
Hangfalak: Yamaha SW-45 Sub, Wharfedale Diamond 8.4 front, NS-90 Rear, NS-P60 Center. (mind fekete)
+ két macska /emoticons/default_smile.png" alt=":)" data-emoticon="" srcset="/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20" />

Avatar
vtb
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3808
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 11:41
Értékelés: 7

DVDcenter Multimédia Magazin

Hozzászólás Szerző: vtb »


Nem hozta ma sem a posta, pedig már nagyon vártam  
T-Boy, az enyémet is postára tettétek?

én pénteknél korábban nem is várom az enyémet

Válasz küldése

Vissza: “DVD mellékletes magazinok”