Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

DVDcenter Multimédia Magazin

Avatar
Attis
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 08:57
Értékelés: 0

DVDcenter Multimédia Magazin

Hozzászólás Szerző: Attis »


Egy javaslatot bátorkodom tenni a szerkesztők előtt. Az internetes DVD-ző társadalom ugyanis nagyon finnyás népség. Mindent mindenkinél jobban tud és mindent mindenkinél előbb megtud. Ergó: a papíralapú kiadványok nem igazán tudják kielégíteni a "netes DVD-ző" információigényét. Lásd a jelenleg is meglévő DVD lapok fórumos kritikáit.
 
Egyszóval bátor vállalkozásnak tartok bármilyen témájú havilapot, hacsak nem direkt a "netteleneknek" szól. Talán egyetlen mentség a profi DVD-mellékletek sokasága jelenthetne, valamint sok speciálisan magyar megjelenés előzetese, kritikája (és nem csak reklámja).
 
Én mindenesetre támogatom az ötletet, és örülök neki, hiszen a DVD Center szerkesztőitől csak pozitív tartalmat remélhetünk!
 
Úgyhogy: HAJRÁ!

TV: Sony KDL-37p3020 / DVD: Dimarson DM611 / Notebook: Toshiba A100 / Genius SW-5.1 Home Theater /
CD: Pioneer PD S-702 / Sztereó hangfal: Wharfedale 425
Ajánló: Brian élete DVD - olvasói teszt; Sting: Bring On The Night DVD

Avatar
Enrico Benetti
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2003.03.25., kedd 19:24
Értékelés: -1

DVDcenter Multimédia Magazin

Hozzászólás Szerző: Enrico Benetti »


Amúgy tényleg ronda ez az új logó!
nekem 1 repa ne mondja azt hogy ronda a logo

Pláne ha szemüveges!

Először is: ez itt egy Ray-Ban napszemüveg a répán.
Másodszor: A répa nagyon is egészséges. Csökkenti a rák kockázatát, tele van vitaminnnal. Ettől tanulnak meg a gyerekek fütyülni.
 
De necsüggedj T-BoY! Előbb utóbb majd csak megszokom ezt a logót is. Mint mondtam, nem a forma a lényeg, hanem a tartalom és a minőség. Megkockáztatom: ha jó a melléklet és a tartalom is megéri a pénzét, akár a VOX-nál is lehetne drágább az újság, úgyis megvennék a jónépek.

Avatar
Pink Panther
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 224
Csatlakozott: 2003.07.13., vas. 18:24
Értékelés: 0

DVDcenter Multimédia Magazin

Hozzászólás Szerző: Pink Panther »


Amúgy tényleg ronda ez az új logó!
nekem 1 repa ne mondja azt hogy ronda a logo

Pláne ha szemüveges!

Ez felháborító!
Én ugyan nem vagyok szemüveges répa, de mélységesen át tudom érezni megalázó helyzetüket!
Ludas Matyiként háromszor adnám vissza a sértéseket, de nem vagyok Matyi - a Sunshine Project pedig nem illik a helyzethez...
Így csak önmérsékletre tudok inteni!
 
Rehabilitáljátok a szemüveges répákat, különben még baj lehet!
 


PP
Víg kedély, jó egészség!

Vendég

DVDcenter Multimédia Magazin

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Amúgy tényleg ronda ez az új logó!
nekem 1 repa ne mondja azt hogy ronda a logo

Pláne ha szemüveges!

Avatar
MoBBo
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2003.03.06., csüt. 09:38
Értékelés: 0

DVDcenter Multimédia Magazin

Hozzászólás Szerző: MoBBo »


Amúgy tényleg ronda ez az új logó!
nekem 1 repa ne mondja azt hogy ronda a logo
o v e r p o w e r e d

Avatar
Pink Panther
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 224
Csatlakozott: 2003.07.13., vas. 18:24
Értékelés: 0

DVDcenter Multimédia Magazin

Hozzászólás Szerző: Pink Panther »


Ha már titkolózás, rejtsük el ezt a topicot mondjuk "Csőben sült zöldbab kapormártással" cím mögé és akkor biztosan nem találnak rá avatatlanok.
 
Nekünk pedig 28-30 szem-közt ki lehetne köhögni érdemi információkat is.

 
A 28-30 szem-közt most is igaz, tényleg nem értem, hogy várható időpont miért nem írható le?!

PP
Víg kedély, jó egészség!

Avatar
Enrico Benetti
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2003.03.25., kedd 19:24
Értékelés: -1

DVDcenter Multimédia Magazin

Hozzászólás Szerző: Enrico Benetti »


Bocs az értetlenkedésért, de hol látjátok ti az új logót? Nálam mindenütt a régi van a képernyőn.
ITT

Nem fogjátok elhinni, de 15 perce indultam el melóból és ott még mindig a régi logó volt látható. Itthon meg elsőre bejött az új. Hogy ez miért van? Biztos a cég szerverei bolondították meg a gépem. Na mindegy.
 
Amúgy tényleg ronda ez az új logó! Valahogy nem igazán komolyan veendő jellege van. Amolyan "csináljunk egy logót Józsi!" -szerű, igazi amatőr, flegma feeling. Bocs, de nekem ez a chevis magyarázat nem igazán tetszik.
 
De végülis a forma csak a másod illetve harmadlagos a tartalomhoz és a minőséghez képest. (Még szerencse, hogy nem lányokat akartok árulni, mert ott a forma is fontos lenne. )

Avatar
Gordon314
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2634
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 13:19
Értékelés: 4

DVDcenter Multimédia Magazin

Hozzászólás Szerző: Gordon314 »


Ha olyan sokat okosodtatok akkor mire ez a nagy titkolózás?
van egy kampanytervunk, amihez szeretnek ragaszkodni
ha tul koran kerul be az info a koztudatba, pont el is felejti mindenki, mire megjelenik a lap
ha jo idoben, koncentraltan, orrbaszajba jonnek az infok egyszerre minden csatornan, akkor maximalisan ki lehet hasznalni a tajekoztatas nyujtotta elonyoket
 
a megjelenes elotti 1 hetben minden info publikus lesz, es lesz belole rengeteg
 
addig pedig az van, amit ki tudtok sajtolni belolem


Ratman mond valamit! Gondold át T-Boy jó-e ha a főszerkesztői foto a lap impresszuma mellett egy üveg italt fog ábrázolni, mert nem engedtél a sajtolásnak!
Amúgy meg nyugodtan nyomhatod az infókat, mi nem felejtünk, csak terjesztünk! Nem is keverünk össze semmit, mindent pontosan megtanulunk!
Szóval akkor a nőklapjának mi lesz a lemezmelléklete? Természetfilm a sevrolett impalák életéről?
gordon314.fw.hu

Avatar
vtb
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3808
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 11:41
Értékelés: 7

DVDcenter Multimédia Magazin

Hozzászólás Szerző: vtb »


Nekem tetszik a logó (hamár grafikus szemről van szó ) Amikor először láttam az jutott eszembe, hogy "hmm, de guszta"
A mellékleten lesznek átugorhatatlan reklámok?
Vegyes felvágott lesz, vagy filmre/eszközökre specializált?
 
Azért ezzel az Impala dologgal vigyáznék. Ha láttad az Üvegtigrist tudod mire gondolok

Avatar
Mester
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 990
Csatlakozott: 2003.03.26., szer. 16:37
Értékelés: 0

DVDcenter Multimédia Magazin

Hozzászólás Szerző: Mester »


Kéretik egy teljes oldalt a Fórumnak szentelni!!
Kiemelve a rengeteg aktív felhasználót, aki naponta ötezerszer klikkelnek az "új hozzászólások" gombra!

Avatar
Pink Panther
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 224
Csatlakozott: 2003.07.13., vas. 18:24
Értékelés: 0

DVDcenter Multimédia Magazin

Hozzászólás Szerző: Pink Panther »


van egy kampanytervunk, amihez szeretnek ragaszkodniha tul koran kerul be az info a koztudatba, pont el is felejti mindenki, mire megjelenik a lap
ha jo idoben, koncentraltan, orrbaszajba jonnek az infok egyszerre minden csatornan, akkor maximalisan ki lehet hasznalni a tajekoztatas nyujtotta elonyoket
 
a megjelenes elotti 1 hetben minden info publikus lesz, es lesz belole rengeteg
 
addig pedig az van, amit ki tudtok sajtolni belolem


A többi csatornánál igaz lehet ez az érvrendszer.
De itt, magunk között?!
 
Nem mondjuk el senkinek, csak ha szólsz, hogy indulhat a propaganda kampánycsapat!

PP
Víg kedély, jó egészség!

Avatar
Ratman
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 21:15
Értékelés: 1

DVDcenter Multimédia Magazin

Hozzászólás Szerző: Ratman »


...addig pedig az van, amit ki tudtok sajtolni belolem...


 


Avatar
MoBBo
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2003.03.06., csüt. 09:38
Értékelés: 0

DVDcenter Multimédia Magazin

Hozzászólás Szerző: MoBBo »


Ha olyan sokat okosodtatok akkor mire ez a nagy titkolózás?
van egy kampanytervunk, amihez szeretnek ragaszkodni
ha tul koran kerul be az info a koztudatba, pont el is felejti mindenki, mire megjelenik a lap
ha jo idoben, koncentraltan, orrbaszajba jonnek az infok egyszerre minden csatornan, akkor maximalisan ki lehet hasznalni a tajekoztatas nyujtotta elonyoket
 
a megjelenes elotti 1 hetben minden info publikus lesz, es lesz belole rengeteg
 
addig pedig az van, amit ki tudtok sajtolni belolem

o v e r p o w e r e d

Avatar
HoGa
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2003.04.09., szer. 13:05
Értékelés: 0

DVDcenter Multimédia Magazin

Hozzászólás Szerző: HoGa »


na jomielott megvertek, elarulom, hogy komoly szandekaink vannak
az elmult 4 evben sokat okosodtunk hazimozi temaban, es rengeteget tanultunk a forumban elhangzott hozzaszolasokbol (foleg a tobbi ujsaggal kapcsolatos topicbol nyertunk sok tapasztalatot arra vonatkozoan, hogy mit kivan az olvaso)
 
igyekszunk egy olyan magazint csinalni, ami nem az extraprofitot tartja szem elott, hanem mind mellekleteben, mind tartalmaban az elerheto legtobbet probalja nyujtani majd
 
nem lesznek az ujsagban erdektelen, igenytelen, buta cikkek, ahogy a mellekleten se lesz 4:3as film 2.0 hanggal
 
az erem masik oldala, hogy a fentiek miatt nagysagrendekkel tobbe kerul a melleklet, es a tartalom is, mint pl. egy "majd a melleklet eladja az ujsagot" hozzaallasu ujsag eseten, mely tobblet-terhet nem kivanjuk az olvasora terhelni, inkabb nagy peldanyszamban gondolkodunk (arunk igazodik a tobbi ujsaghoz, nem lesz tobb)

"az elmult 4 evben sokat okosodtunk hazimozi temaban, es rengeteget tanultunk a forumban elhangzott hozzaszolasokbol (foleg a tobbi ujsaggal kapcsolatos topicbol nyertunk sok tapasztalatot arra vonatkozoan, hogy mit kivan az olvaso)"
 
Ha olyan sokat okosodtatok akkor mire ez a nagy titkolózás? A hozzászólások egy része pont arról szólt, hogy minden magazin titkolózik, nincs infó a következő megjelenésről, várható mellékletekről, stb.
 
 
 
"az erem masik oldala, hogy a fentiek miatt nagysagrendekkel tobbe kerul a melleklet, es a tartalom is, mint pl. egy "majd a melleklet eladja az ujsagot" hozzaallasu ujsag eseten", mely tobblet-terhet nem kivanjuk az olvasora terhelni, inkabb nagy peldanyszamban gondolkodunk (arunk igazodik a tobbi ujsaghoz, nem lesz tobb)"
 
Melyik Újságnál nem lesz több az 1495HUF (Házimozi Magazin) vagy 3690 HUF (VOX) újságnál?
 
HoGa

Avatar
Doki
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 10:39
Értékelés: 1

DVDcenter Multimédia Magazin

Hozzászólás Szerző: Doki »

Na jó, meghajlunk az érveid elôtt. Illetve én biztosan Mondjuk itt a fórumban is akadnak "grafikus szagembereg". Hihi.
Thomson DPL2000 erőlködő, JBL NSP1 szet, Heco Spirit sub,HTPC, Sanyo PLV-Z1 (BARCO HDTV 1600 projektor-talonban /emoticons/default_sad3.gif" alt=":(" data-emoticon="" srcset="/emoticons/sad@2x.png 2x" width="15" height="15" /> )

Avatar
MoBBo
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2003.03.06., csüt. 09:38
Értékelés: 0

DVDcenter Multimédia Magazin

Hozzászólás Szerző: MoBBo »


hogy beavassalak benneteket a kulisszatitkokba (ami egyebkent tartos szandekom, itt a forumban minden hatterinformaciot megtalalhattok majd az ujsag kesziteserol) a logot azert csereltuk le, mert grafikus szakemberek szerint kicsit idejetmult lett
 
elkezdtuk keresni az uj logonkat
 
keszult kismillio terv, de egyik se tetszett igazan
aztan jott ez, ami kicsit retro filinges, es nekem mindig a chevrolet impala klasszikus feliratat juttatja eszembe
aztan hamar rajottem, hogy igen, ez az!
a mi magazinunk olyan lesz a tobbi ujsaghoz kepest, mint a chevi impala a keletnemet csodakkal szemben (remenyeim szerint)
 
egyebkent meg a szabvany dvd logo hasznalatat is igyekeztem elkerulni, mert ugye egy masik ujsag azt hasznalja, es nem szeretnem ha barki osszekeverne minket...

o v e r p o w e r e d

Avatar
Pink Panther
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 224
Csatlakozott: 2003.07.13., vas. 18:24
Értékelés: 0

DVDcenter Multimédia Magazin

Hozzászólás Szerző: Pink Panther »


Bocs az értetlenkedésért, de hol látjátok ti az új logót? Nálam mindenütt a régi van a képernyőn.
ITT

Megelőztél!
 
A régi nekem is jobban bejött - ezt szokni kell...
A leírtakat látva alig várom a magazint - tényleg: mikorra kuporgassam össze a rávalót?!

PP
Víg kedély, jó egészség!

Avatar
Igc
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2382
Csatlakozott: 2003.03.18., kedd 13:05
Értékelés: 52

DVDcenter Multimédia Magazin

Hozzászólás Szerző: Igc »


Bocs az értetlenkedésért, de hol látjátok ti az új logót? Nálam mindenütt a régi van a képernyőn.
ITT
TV: LG 32CS460 BD Player: LG BD350V CD Player: Rotel RCD-865BX Receiver: Denon AVR-1604 System: Logitec Z906 HDMI Cable: Profigod PGV1001 Digital Coax Cable: Profigold PGD481 RCA Audio Cable: Profigold Oxypure PGA3000 Speaker Cable: Van den Hul Skyline

Avatar
Enrico Benetti
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2003.03.25., kedd 19:24
Értékelés: -1

DVDcenter Multimédia Magazin

Hozzászólás Szerző: Enrico Benetti »

Bocs az értetlenkedésért, de hol látjátok ti az új logót? Nálam mindenütt a régi van a képernyőn.

Avatar
Igc
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2382
Csatlakozott: 2003.03.18., kedd 13:05
Értékelés: 52

DVDcenter Multimédia Magazin

Hozzászólás Szerző: Igc »

Maj az impressumban megemlítenek minket gyűjtőnéven : A fórum
TV: LG 32CS460 BD Player: LG BD350V CD Player: Rotel RCD-865BX Receiver: Denon AVR-1604 System: Logitec Z906 HDMI Cable: Profigod PGV1001 Digital Coax Cable: Profigold PGD481 RCA Audio Cable: Profigold Oxypure PGA3000 Speaker Cable: Van den Hul Skyline

Avatar
Miami
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 262
Csatlakozott: 2003.03.25., kedd 10:31
Értékelés: -1

DVDcenter Multimédia Magazin

Hozzászólás Szerző: Miami »


az elmult 4 evben sokat okosodtunk hazimozi temaban, es rengeteget tanultunk a forumban elhangzott hozzaszolasokbol (foleg a tobbi ujsaggal kapcsolatos topicbol nyertunk sok tapasztalatot arra vonatkozoan, hogy mit kivan az olvaso)

Ezek után természetesen minden fórumlakó akkor jutalékot kap :smile19:
vagy tévednék és ez a nickem már törölve is lett

Microsoft is not an answer, it's a question. The answer is: NO!
 
TV: NEW Lg 32LC2RR (80Gb HDD) Erősítő: Sony STR-DB 780QS; Video: AIWA HV-FX8200; DVD: Philips 729 + Sony PS2; Hangfal: Wharfedale Zaldek front: 2000 háttér: 300 + Centre

Avatar
Doki
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 10:39
Értékelés: 1

DVDcenter Multimédia Magazin

Hozzászólás Szerző: Doki »

Már akartam is mondani (ill. írni), hogy a régi logo jobb volt. Dehát Simont itt lehetetlen megelôzni . Akkor most nem verjük meg T-Boy-t? Na jó, várjuk meg az elsô számot, azután ha nem üti meg a szintet, jöhet a földbe döngölés.
Thomson DPL2000 erőlködő, JBL NSP1 szet, Heco Spirit sub,HTPC, Sanyo PLV-Z1 (BARCO HDTV 1600 projektor-talonban /emoticons/default_sad3.gif" alt=":(" data-emoticon="" srcset="/emoticons/sad@2x.png 2x" width="15" height="15" /> )

Avatar
Igc
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2382
Csatlakozott: 2003.03.18., kedd 13:05
Értékelés: 52

DVDcenter Multimédia Magazin

Hozzászólás Szerző: Igc »

A régi logo valóban jobb volt. Én már nem is kérdezek többet a lappal kapcsolatban, csak várom a megjelenést
TV: LG 32CS460 BD Player: LG BD350V CD Player: Rotel RCD-865BX Receiver: Denon AVR-1604 System: Logitec Z906 HDMI Cable: Profigod PGV1001 Digital Coax Cable: Profigold PGD481 RCA Audio Cable: Profigold Oxypure PGA3000 Speaker Cable: Van den Hul Skyline

Vendég

DVDcenter Multimédia Magazin

Hozzászólás Szerző: Vendég »


nem lesznek az ujsagban erdektelen, igenytelen, buta cikkek, ahogy a mellekleten se lesz 4:3as film 2.0 hanggal
Aztán nem kimoderálni a 10 oldalas javító szándékú "ilyen szar, dilettáns cikkeket is már régen olvastam" jellegű hozzászólásaimat!

Vendég

DVDcenter Multimédia Magazin

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Simon, nekem te már a kezdetektől fogva gyanús vagy. Te tudtál valamit!?
Régóta szó volt egy DVDCenter lap indításáról. Azt hiszem itt valamelyik topicban beszéltünk is róla. Megmondom őszintén, már vártam a fotósokat, hogy a címlapsztorit elkészítsék. Simon Templar a monitor előtt, Simon Templar a monitor alatt (éppen takarít), Simon Templar a monitorban (éppen javít). Már tízszer újrafogalmaztam a vezércikket (ne félj, téged is megemlítettelek benne), erre itt látom a bannert, hogy DVDCenter újság meg valami hülye szöveg, fotósok nem voltak, a vezércikket meg a kutya sem kérte.
 
Amúgy Boyt is megértem, nyilván komoly üzleti alapja van a titkolózásnak, ha emlékeztek az összes többi magazin is ugyanezt csinálta.
 
U.i.: látom már a logó is megváltozott az újság mintájára. Nekem a régi jobban tetszett. Az technikásabb volt ez meg olyan Nők lapjás.

Válasz küldése

Vissza: “DVD mellékletes magazinok”