Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

DVD Poszter Magazin

Avatar
Igc
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2382
Csatlakozott: 2003.03.18., kedd 13:05
Értékelés: 52

DVD Poszter Magazin

Hozzászólás Szerző: Igc »


ha a Magányos farkas lenne, lehet hogy nosztalgiából begyűjteném. az mégis egy VHS legenda volt
Ezt a filmet én is bevállalnám. Iagz, ma már elveszítette a fényét, akkoriban nagyon "etalon"nak számított az akció filmek között. Na majd egyszer...

Hát igen, (ex)Cat-el értek egyet, már rám sem volt akkora hatással ez a film amikor a legutóbb megnéztem..
TV: LG 32CS460 BD Player: LG BD350V CD Player: Rotel RCD-865BX Receiver: Denon AVR-1604 System: Logitec Z906 HDMI Cable: Profigod PGV1001 Digital Coax Cable: Profigold PGD481 RCA Audio Cable: Profigold Oxypure PGA3000 Speaker Cable: Van den Hul Skyline

Avatar
(ex)Cat
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2089
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 06:36
Értékelés: 3

DVD Poszter Magazin

Hozzászólás Szerző: (ex)Cat »


ha a Magányos farkas lenne, lehet hogy nosztalgiából begyűjteném. az mégis egy VHS legenda volt
Ezt a filmet én is bevállalnám. Iagz, ma már elveszítette a fényét, akkoriban nagyon "etalon"nak számított az akció filmek között. Na majd egyszer...

Avatar
mszaby
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2003.08.08., pén. 23:53
Értékelés: 0

DVD Poszter Magazin

Hozzászólás Szerző: mszaby »

Reggel már láttam a Yamakashi-s számot újságosoknál.
Elkúrtuk

Avatar
vtb
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3808
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 11:41
Értékelés: 7

DVD Poszter Magazin

Hozzászólás Szerző: vtb »

ha a Magányos farkas lenne, lehet hogy nosztalgiából begyűjteném. az mégis egy VHS legenda volt

Avatar
GTomi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4780
Csatlakozott: 2003.11.20., csüt. 11:45
Értékelés: 566
Tartózkodási hely: Sopron/Budapest

DVD Poszter Magazin

Hozzászólás Szerző: GTomi »


Melyik Chuck Norris? csak nem a Logan bosszúja?
de.az
hivox 3 utas zártmonitor/ hivox dac4me/ hivox amp4you/ hivox usb/spdif konverter/ alces 4, hivox/ hidiamond rca d3/ hidiamond koax/ luxor y usb/ diy kábelek/ revox b226/ laptop+roon+tidal

Avatar
ooz
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 09:50
Értékelés: 0

DVD Poszter Magazin

Hozzászólás Szerző: ooz »


Melyik Chuck Norris? csak nem a Logan bosszúja?
Valószínű
A sztár márc.-ápr.-i két száma lesz ez...

Avatar
vtb
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3808
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 11:41
Értékelés: 7

DVD Poszter Magazin

Hozzászólás Szerző: vtb »

Melyik Chuck Norris? csak nem a Logan bosszúja?

Avatar
Ivan/
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 591
Csatlakozott: 2003.07.04., pén. 20:24
Értékelés: 0

DVD Poszter Magazin

Hozzászólás Szerző: Ivan/ »


Újabb dupla csomagot véltem felfedezni: 
Tulipános Fanfan+ Chuck Norris film.
 
Elég csomag.

A Fanfan egész poénos film, ha nem veszed komolyan, de a Norris film igazi kis büntető szerintem!

Avatar
Igc
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2382
Csatlakozott: 2003.03.18., kedd 13:05
Értékelés: 52

DVD Poszter Magazin

Hozzászólás Szerző: Igc »


Újabb dupla csomagot véltem felfedezni:

Ha jól, rémlik én 4 félét is láttam, de hogy melyik filmek vannak összepakolva azt nem tudom..
TV: LG 32CS460 BD Player: LG BD350V CD Player: Rotel RCD-865BX Receiver: Denon AVR-1604 System: Logitec Z906 HDMI Cable: Profigod PGV1001 Digital Coax Cable: Profigold PGD481 RCA Audio Cable: Profigold Oxypure PGA3000 Speaker Cable: Van den Hul Skyline

Avatar
mszaby
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2003.08.08., pén. 23:53
Értékelés: 0

DVD Poszter Magazin

Hozzászólás Szerző: mszaby »


Újabb dupla csomagot véltem felfedezni:
 
Tulipános Fanfan+ Chuck Norris film.
 
Elég csomag.
Elkúrtuk

Avatar
N°1
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2004.03.03., szer. 11:15
Értékelés: 0

DVD Poszter Magazin

Hozzászólás Szerző: N°1 »


Nemrég említette valaki, hogy látta a Banditák+Angyali szemek egybecsomagolt változatát; kapható mágy így valahol?
Én így vettem meg az Örs vezér téren a BKV Pénztár melletti újságosnál tán szerdán, vagy csütörtökön. :vazeg: Akciós DVD Magazin volt a csomag címe, a 2 db dvd-n kívül csak 1 plakát van benne, 2990-ért.

És mi volt a plakáton???
 
Lehet, hogy amiatt érdemes lenne beruházni rá...

Bocs, de a plakátot még nem volt időm megnézni, mert a filmnézéssel telt az idő.

Avatar
Igc
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2382
Csatlakozott: 2003.03.18., kedd 13:05
Értékelés: 52

DVD Poszter Magazin

Hozzászólás Szerző: Igc »


Akciós DVD Magazin volt a csomag címe, a 2 db dvd-n kívül csak 1 plakát van benne, 2990-ért.
És mi volt a plakáton???
 
Lehet, hogy amiatt érdemes lenne beruházni rá...
Csak egy, akkor meg sem veszem.. Majd ma körülnézek én is a helyi lapárusnál.. :vazeg:
TV: LG 32CS460 BD Player: LG BD350V CD Player: Rotel RCD-865BX Receiver: Denon AVR-1604 System: Logitec Z906 HDMI Cable: Profigod PGV1001 Digital Coax Cable: Profigold PGD481 RCA Audio Cable: Profigold Oxypure PGA3000 Speaker Cable: Van den Hul Skyline

Avatar
Ginger Ale
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2004.01.29., csüt. 14:38
Értékelés: 0

DVD Poszter Magazin

Hozzászólás Szerző: Ginger Ale »


Nemrég említette valaki, hogy látta a Banditák+Angyali szemek egybecsomagolt változatát; kapható mágy így valahol?
Én így vettem meg az Örs vezér téren a BKV Pénztár melletti újságosnál tán szerdán, vagy csütörtökön. Akciós DVD Magazin volt a csomag címe, a 2 db dvd-n kívül csak 1 plakát van benne, 2990-ért.

És mi volt a plakáton???
 
Lehet, hogy amiatt érdemes lenne beruházni rá...

Avatar
N°1
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2004.03.03., szer. 11:15
Értékelés: 0

DVD Poszter Magazin

Hozzászólás Szerző: N°1 »


Nemrég említette valaki, hogy látta a Banditák+Angyali szemek egybecsomagolt változatát; kapható mágy így valahol?
Én így vettem meg az Örs vezér téren a BKV Pénztár melletti újságosnál tán szerdán, vagy csütörtökön. Akciós DVD Magazin volt a csomag címe, a 2 db dvd-n kívül csak 1 plakát van benne, 2990-ért.

Avatar
Sly
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 194
Csatlakozott: 2003.03.25., kedd 09:37
Értékelés: 0

DVD Poszter Magazin

Hozzászólás Szerző: Sly »


Nemrég említette valaki, hogy látta a Banditák+Angyali szemek egybecsomagolt változatát; kapható mágy így valahol?
Én akárhány újságosnál voltam,mindnél láttam még belöle!!


én is láttam az újságosnál, és belfegor+angyali szemeket is.
 
üdv.
Sly

TV: LG Flatron 29", Erölködö: Yamaha RXV-530, (Titán)
DVD: Yamaha S520, (Titán)
Hangfalak: Yamaha SW-45 Sub, Wharfedale Diamond 8.4 front, NS-90 Rear, NS-P60 Center. (mind fekete)
+ két macska /emoticons/default_smile.png" alt=":)" data-emoticon="" srcset="/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20" />

Avatar
balukapitány
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 459
Csatlakozott: 2004.01.07., szer. 17:46
Értékelés: 0

DVD Poszter Magazin

Hozzászólás Szerző: balukapitány »


Én akárhány újságosnál voltam,mindnél láttam még belöle!!

Köszi, akkor körülnézek majd.. :vazeg:



TV:Samsung SP-43R1HL1X
Home Movie:Panasonic SC-PT160
Videó:Samsung SV-671GX
Konzol:Playstation 2 SCHP 70004
Hifi:LG FFH-515A
 
Tudom, hogy Isten én vagyok, mert ha hozzá imádkozom, én hallom az imát.

Avatar
Igc
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2382
Csatlakozott: 2003.03.18., kedd 13:05
Értékelés: 52

DVD Poszter Magazin

Hozzászólás Szerző: Igc »


Én akárhány újságosnál voltam,mindnél láttam még belöle!!

Köszi, akkor körülnézek majd..
TV: LG 32CS460 BD Player: LG BD350V CD Player: Rotel RCD-865BX Receiver: Denon AVR-1604 System: Logitec Z906 HDMI Cable: Profigod PGV1001 Digital Coax Cable: Profigold PGD481 RCA Audio Cable: Profigold Oxypure PGA3000 Speaker Cable: Van den Hul Skyline

Avatar
balukapitány
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 459
Csatlakozott: 2004.01.07., szer. 17:46
Értékelés: 0

DVD Poszter Magazin

Hozzászólás Szerző: balukapitány »


Nemrég említette valaki, hogy látta a Banditák+Angyali szemek egybecsomagolt változatát; kapható mágy így valahol?
Én akárhány újságosnál voltam,mindnél láttam még belöle!!


TV:Samsung SP-43R1HL1X
Home Movie:Panasonic SC-PT160
Videó:Samsung SV-671GX
Konzol:Playstation 2 SCHP 70004
Hifi:LG FFH-515A
 
Tudom, hogy Isten én vagyok, mert ha hozzá imádkozom, én hallom az imát.

Avatar
Igc
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2382
Csatlakozott: 2003.03.18., kedd 13:05
Értékelés: 52

DVD Poszter Magazin

Hozzászólás Szerző: Igc »

Nemrég említette valaki, hogy látta a Banditák+Angyali szemek egybecsomagolt változatát; kapható mágy így valahol?
TV: LG 32CS460 BD Player: LG BD350V CD Player: Rotel RCD-865BX Receiver: Denon AVR-1604 System: Logitec Z906 HDMI Cable: Profigod PGV1001 Digital Coax Cable: Profigold PGD481 RCA Audio Cable: Profigold Oxypure PGA3000 Speaker Cable: Van den Hul Skyline

Avatar
GTomi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4780
Csatlakozott: 2003.11.20., csüt. 11:45
Értékelés: 566
Tartózkodási hely: Sopron/Budapest

DVD Poszter Magazin

Hozzászólás Szerző: GTomi »


Becsületkódexet még mindig senki sem tesztelte?Egyébként a Port.hu kritikája:


Nem tudom, mennyire marketing duma ez, de nem hangzik annyira nagyon rosszul...

Én tutira megveszem, de az bizos, hogy hétvége elo˝tt nem lesz ido˝m rá.
Pillanatnyilag 8 db filmem van, amit még nem volt ido˝m megnézni...

mozinet kritikája a filmre 40%-50%-80%.a "nézo"to"l " függo"en
hivox 3 utas zártmonitor/ hivox dac4me/ hivox amp4you/ hivox usb/spdif konverter/ alces 4, hivox/ hidiamond rca d3/ hidiamond koax/ luxor y usb/ diy kábelek/ revox b226/ laptop+roon+tidal

Avatar
zappali
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 18:25
Értékelés: 0

DVD Poszter Magazin

Hozzászólás Szerző: zappali »


Becsületkódexet még mindig senki sem tesztelte?Egyébként a Port.hu kritikája:


Nem tudom, mennyire marketing duma ez, de nem hangzik annyira nagyon rosszul...

Én tutira megveszem, de az bizos, hogy hétvége előtt nem lesz időm rá.
Pillanatnyilag 8 db filmem van, amit még nem volt időm megnézni...

Ha helyzet van lépni kell! Márpedig helyzet volt...
 
Thomson 28VK45, Thomson DHT 220E, Thomson DPL 660 HT

Avatar
Robotk@
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1738
Csatlakozott: 2004.04.15., csüt. 14:33
Értékelés: 1

DVD Poszter Magazin

Hozzászólás Szerző: Robotk@ »


A várható mellékletek: 
Asteroid (Michael Biehn, Annabella Soiorra)
Ballistic (Antonio Banderas, Lucy Liu)
 
Az elsőről még nem is hallottam. Erről tud valaki infót?

A Ballistic-ot már 3-szor kezdtem el, de még nem bírtam végignézni!
Elképesztően bugyuta, és nézhetetlen!

Avatar
(ex)Cat
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2089
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 06:36
Értékelés: 3

DVD Poszter Magazin

Hozzászólás Szerző: (ex)Cat »


Becsületkódexet még mindig senki sem tesztelte?Egyébként a Port.hu kritikája:


Nem tudom, mennyire marketing duma ez, de nem hangzik annyira nagyon rosszul...

Avatar
GTomi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4780
Csatlakozott: 2003.11.20., csüt. 11:45
Értékelés: 566
Tartózkodási hely: Sopron/Budapest

DVD Poszter Magazin

Hozzászólás Szerző: GTomi »


Cím: Asteroid - Ránk szakad az ég Eredeti cím: Asteroid
Mu˝faj: katasztrófafilm
Ország: amerikai
Gyártási év: 1997
Hossz: 168 perc
Szereplo˝(k):
Dr. Lily McKee: Annabella Sciorra
Ben Dodd: Don Franklin
Jack Wallach: Michael Biehn
Elliot McKee: Zachary Charles
Stáb:
rendezo˝: Bradford May
 
 
 
Tartalom
 
Dr Lily McKee és asszisztense, Max Jensen felfedezik, hogy több aszteroida közelít a Föld felé. Az elso˝, kisebb aszteroida Kansas Citiy-ben landol, ahol sikerül idejében kiüríteni a várost, Lily is elküldi nyolc éves kisfiát Dallas-ba nagyapjához. Lily azonban hamarosan észreveszi, hogy egy másik, sokkal nagyobb darab, az Eros is a Föld felé tart, az Egyesült Államok kormánya kidolgoz egy tervet a megsemmisítésére. A terv elbukik, és a világ nem tehet mást, mint vár, mi fog történni. A becsapódás legvalószínu˝bb helyének Dallas tu˝nik. A kutatások szerint a becsapódás ezer atombomba erejével ér majd fel, lángba borítja a vidéket, és számos utórengést is eredményez?
 
 
 


asszem ezt nyomták le az egyik keren, azzal a címmel, hogy armageddon 2.
kaptak is egy kis ejnye-bejnye büntit.
 
ez olyan film,mint a sok klasszikus airportos film után a 122. megfilmesités.
hivox 3 utas zártmonitor/ hivox dac4me/ hivox amp4you/ hivox usb/spdif konverter/ alces 4, hivox/ hidiamond rca d3/ hidiamond koax/ luxor y usb/ diy kábelek/ revox b226/ laptop+roon+tidal

Avatar
zappali
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 25
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 18:25
Értékelés: 0

DVD Poszter Magazin

Hozzászólás Szerző: zappali »


Megvette mar valaki a Becsuletkodexet? Mi lesz a kovetkezo melleklet?
Engem inkább a mostaniról érdekelne valami személyes infó. Egy francia film akár lehet jó is, úgyhogy semmit nem jelent, hogy nincs eddig infó róla... De azért valaki csak megnézhetné már végre

Hali!
 
Becsületkódexet még mindig senki sem tesztelte?
Egyébként a Port.hu kritikája:
 
...ami e film esetében: betyárbecsület, a bűnözők íratlan szabályainak rendszere. A forgatókönyvíró szerint: "...a törvényen kívül állók tízparancsolata, sőt, "százezerparancsolata"; mint nem árulkodni a rendőrségnek, hallgatni tudni, nem lenyúli, nem meglopni a barátot..." A film e szabályrendszer felborulása körül kibontakozó történet, amelyben a holló tövig vájja csőrét a másik szemébe.
 
Dris (Samuel Le Bihan) a börtönből szabadulva új életet akar kezdeni: visszatér békés családi fészekre áhítozó kedveséhez és munkát vállal egy zöldségkereskedésben. A férfi minden elszántsága ellenére fénytől bódult lepkeként tekint a világba, hiszen amíg ő a hűvösön ült, cimborái nagymenők lettek. Yanis (Samy Naceri), a banda mozgatórugója pedig mindent bevet, hogy cimboráját visszacsábítsa. Felidéződnek a régi sztorik, előkerül a régi szerető, s megcsillan az "utolsó" nagy balhé lehetősége... A banda szexbárt üzemeltető barátja és Dris könnyű pénzre áhítozó zöldfülű öccse hamarosan szembekerül a környék nagy hatalmú maffiafőnökével. A dolgok sima elintézésében bízó fiatal gengszetereknek azonban azzal kell szembesülniük, hogy a mostani már más, mint a régi csibészvilág. Túl sok az eszkimó, és a becsületkódex már semmit sem jelent...
 
A film fő vonala a már sokszor felvetett konfliktus: hősünk a becsületes, ám szerényebb életet vagy a bizonytalanabb jólétet választja? A Becsületkódex azonban nem akciójelenetekkel körített sablonos vívódástörténet, hanem a francia krimik és klasszikus gengszterfilmek legjobb hagyományaira épülő alkotás, és ha nem is haladja meg azokat, sikeresen túllép rajtuk. Nem csupán a gengszetvilág romantikával átitatott, kemény valóságot sugalló megjelenítése, hanem a globalizálódó, multikulturális Európa korképe, amely egy hiteles társadalmi drámán keresztül bontakozik ki. Képei és történései éppen ezért némely pillanatban oly elevennek tűnnek, mintha csak a szomszéd sarkon a szomszéd havert látnánk. Annak a mai harmincas generációnak a története ez a film, amely az ezredvégi versenyben csak ravaszsága és erőszakossága által tud(ott) érvényesülni. A keménynek látszó gengszeterek azonban valami megfoghatatlan eszményképet kergetnek, amelynek mélyén nem vagyon és csillogás, hanem család, szeretet és barátság utáni vágy rejtőzik. Ennek nyomán, bár nem vagyok mindenben jelentéseket és üzeneteket kutató, egy effélét mégis, nem nagy újdonság, (akár elcsépeltnek is nevezthető): szimpla békeüzenet más embertársaink felé. A rémisztő benne, hogy csupán a halál okozta katarzisban bomlik ki...
 
A remek szereplőgárdából, és jó szemmel válogatott statisztériából kiemelkedik Samy Naceri, aki mintha csak újra a Taxi-filmekben alakított nagydumás fickó bőrébe bújna; ám kiderül, hogy a színész a simlis és dörzsölt fickót nem csupán felületesen, hanem drámai mélységeiben is jól ismeri. És a stáblistán nem csupán egy Nacerivel találkozhatunk: a film forgatókönyvét a színész bátyja, Bibi írta, aki saját élményeit gyúrta egybe rajongott gengszterfilmjeinek világával.
 
Ha zárszóként meg akarom határozni Manuel Boursinhac alkotását, csak igen csavaros módon tehetem: Shakespeare-i hangulatú végzetdrámába oltott szociografikus gengszterfilm. És ezzel senkit sem akarok elriasztani - remekül működik!

Ha helyzet van lépni kell! Márpedig helyzet volt...
 
Thomson 28VK45, Thomson DHT 220E, Thomson DPL 660 HT

Válasz küldése

Vissza: “DVD mellékletes magazinok”