Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

DVD Poszter Magazin

Vendég

DVD Poszter Magazin

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Stallonet legalább jelölték Oscar-ra szemben bármelyik konkurenssel!
magas labda: Mel Gibson kapott is
de nem ezen múlik persze semmi

Nos, Mr Gibson nem az a kimondott akció-színész. Hamlet meg hasonlók, vagy igen?
 
Bizonyos Renée Zellweger hízott 10kilót, és mennybe ment. Stallone is megtette a Copland kedvéért! Hasonlóra csak Robert DeNiró volt képes, hajlandó - de ő más kategória, nem igaz?
Jah, párhuzamosan sikerre vitt két akció szériát amelyek nem csekély hatással voltak a műfajra. Pl.: megteremtette a "magányos akcióhős" figuráját. Mint Bruce Willis a "kiégett rendőrt(ügynököt).
 
A buta arcról meg annyit, hogy a Stallone által alakított karakterekhez legtöbbször nagyon is jól passzol az a buta arc, meg a féloldalasan nyíló száj.
 
Mindegy. Ha nem jön be, akkor nem jön be. Remélem, ha kijön valami új, akkor a megszokott szinkron hang kerül rá, vagy semmi!

Avatar
Carnivoor
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 17:08
Értékelés: 0

DVD Poszter Magazin

Hozzászólás Szerző: Carnivoor »

Az Oscar nekem is az egyik kedvencem. SZVSZ ha valaki a lapkiadók közül olvassa ezt a fórumot, nem kéne tovább keresgélnie, ha egy jó vígjátékot szeretne a lapja mellé csomagolni...

Carnivoor honlapja (fényképek)
 
DVD "rendszer": Samsung Plano 21", Pioneer DVR-440H DVD-író, Panasonic S-75 DVD, Philips MZ-7 stereo mini-torony
Számítógép: FuSi Amilo M3438G + Creative Inspire 2100
Fényképezőgép: Nikon D80 + Nikkor 18-200 VR

Avatar
qwas
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 10:23
Értékelés: 0

DVD Poszter Magazin

Hozzászólás Szerző: qwas »

Csatlakozom az elöttem szólóhoz. Szerintem az Oscarban Stallone hatalmasat alakított. Az egyik kedvenc vígjátékom.

Vetítő: Hitachi PJ-TX100;
TV: Philips 32PF5321-10;
Erősítő: Onkyo TX-SR600E;
DVD: Sony RDR-HX510;
Front: Mission M72i, Center: M7C2, Rear: Mission M72i, Sub: MS-907W;
Bluray: PS3.

Avatar
Mr_Rob
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 534
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 19:11
Értékelés: 1

DVD Poszter Magazin

Hozzászólás Szerző: Mr_Rob »


Szerintem sem kellene Mel Gibsonnal hasonlítgatni, egész más kategóriáju színészek, más filmeket csinálnak. Habár Sly nem nevezhető nagy drámai színésznek, mindenesetre megvan a maga egyénisége, és voltak nagyon jó filmjei, amiért megérdemli az elismerést.
 
Az Oscar meg szerintem egy fantasztikus vígjáték, és nekem nagyon tetszett benne, amit Stallone művelt. A filmkritikusok véleménye nem érdekel, nincs jobb dolguk, mint hogy szídják a filmeket, és sokszor elnagyolják a negatívumokat!

Avatar
ooz
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 09:50
Értékelés: 0

DVD Poszter Magazin

Hozzászólás Szerző: ooz »


Nem vagyok biztos benne, de Gibson nem rendezőként kapott Oscart?
Mel Gibson és az Oscar-díj:
 
A rettenthetetlen (1995) rendező, színész
Oscar-díj (1996) - Legjobb film
Oscar-díj (1996) - Legjobb rendező

Avatar
Gordon314
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2634
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 13:19
Értékelés: 4

DVD Poszter Magazin

Hozzászólás Szerző: Gordon314 »


Stallonet legalább jelölték Oscar-ra szemben bármelyik konkurenssel!
magas labda: Mel Gibson kapott is
de nem ezen múlik persze semmi

Nem vagyok biztos benne, de Gibson nem rendezőként kapott Oscart?
Stallone nem kapott a Rocky-ra?
 
Stalone viszont játszott is az Oscarban! Ami szerintem is elég tűrhető remake, de nem Sly miatt, inkabb Palminteri, Curry "villognak" benne. Az a tipikus könnyed vígjáték. Jó lenne film mellékletként, de komoly pénzt én sem adnék érte.
gordon314.fw.hu

Avatar
Enrico Benetti
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2003.03.25., kedd 19:24
Értékelés: -1

DVD Poszter Magazin

Hozzászólás Szerző: Enrico Benetti »


Stallonet legalább jelölték Oscar-ra szemben bármelyik konkurenssel!
magas labda: Mel Gibson kapott is
de nem ezen múlik persze semmi

Hát, nem tudom ki hogy van vele, de szerintem Mel Gibsont (vagy akár Bruce Willist) nem lehet Stalloneval egy kategóriába sorolni. Igaz, mindkettőnek vannak ugyan akció filmjei is, de ezzel az erővel akár Robert De Nirot is említhetted volna, mert neki is volt nem egy akciófilmje és kapott Oscart is.
 
Nem, Stallonet össze lehet hasonlítnai a kormányzóval, vagy Seagal, Van Damme, stb. kaliberű ürgékkel, de a Mel Gibson az más kategória.

Avatar
Degeczi
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 199
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 11:11
Értékelés: 0

DVD Poszter Magazin

Hozzászólás Szerző: Degeczi »


Stallonet legalább jelölték Oscar-ra szemben bármelyik konkurenssel!
magas labda: Mel Gibson kapott is
de nem ezen múlik persze semmi

Avatar
opus
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2003.07.10., csüt. 02:49
Értékelés: 0

DVD Poszter Magazin

Hozzászólás Szerző: opus »


Hát én is elszántam magam, és megvettem. Az igazat megvalva nem volt ez olyan rossz film, mint amire számítottam :-) Sőt, eltekintve a borzasztó "versenyzős" hibáktól, még tetszett is. A fényképezés, és az effektek is egész jók voltak, leszámítva a végén, mert az valami gyalázat. Mintha nem lett volna már idejük rendesen megcsinálni, vagy nem is tudom  
Viszont a problémám! Lényegében az egész film alatt szinte folyamatosan tört a kép, és sokszor meg is akadt egy pillanatra, egészen a rétegváltásig, utána rendesen ment (ez kb a 90. perc körül volt). Az előzetesekkel sem volt gond, valszeg azok is a 2-es rétegen vannak?
 
Beraktam a számítógépbe, hogy ott is csinálja-e, de ott nem volt gond. persze egy DVD-rom sokkal igénytelenebb.
 
Volt valakinek hasonló tapasztalata? A lejátszó egy S-35.

A dvd-m ugyanazon a polcon van, mint a két hangfal. Amikor lejjebb vettem a hangerőt, akkortól nem volt akadozás. Addig majd fel robbantam az idegtől. Ja, én azt szeretem, ha üvölt a cucc.
 
Stallone pedig igen is jó! Beleszelad néha egy- egy fosba (D-tox), de általában jól hozza a figurát. Az Oscart rongyosra nézte az egész család. Ez a film is tök jó. Ki nem szarja le, hogy szakmai szempontból hiteles-e! Szórakoztat, ez a dolga. Akinek ezért nem jön be, az agyalhatna azon is, hogy Morpheus lenyúl és a kamion oldalába szúrja a katanát, majd amikor rááll, akkor a konténer teteje 20centivel a feje felett van (!), majd újra lenyúlva érte lecsap az ügynökre! Ez is minden szabállyal ütközik nem? Akkor is, ha fantasztikus a történet.
 
Szóval, aki _hiteles_ akciófilmet akar, az nézze az Igazak-at!
 
Stallonet legalább jelölték Oscar-ra szemben bármelyik konkurenssel! Ráadásul, mintha ő is utazott volna már a Taxi-ban.

Avatar
Mr_Rob
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 534
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 19:11
Értékelés: 1

DVD Poszter Magazin

Hozzászólás Szerző: Mr_Rob »


Hát én is elszántam magam, és megvettem. Az igazat megvalva nem volt ez olyan rossz film, mint amire számítottam :-) Sőt, eltekintve a borzasztó "versenyzős" hibáktól, még tetszett is. A fényképezés, és az effektek is egész jók voltak, leszámítva a végén, mert az valami gyalázat. Mintha nem lett volna már idejük rendesen megcsinálni, vagy nem is tudom
 
Viszont a problémám! Lényegében az egész film alatt szinte folyamatosan tört a kép, és sokszor meg is akadt egy pillanatra, egészen a rétegváltásig, utána rendesen ment (ez kb a 90. perc körül volt). Az előzetesekkel sem volt gond, valszeg azok is a 2-es rétegen vannak?
 
Beraktam a számítógépbe, hogy ott is csinálja-e, de ott nem volt gond. persze egy DVD-rom sokkal igénytelenebb.
 
Volt valakinek hasonló tapasztalata? A lejátszó egy S-35.

Avatar
Degeczi
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 199
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 11:11
Értékelés: 0

DVD Poszter Magazin

Hozzászólás Szerző: Degeczi »


hú, de el tud térni az emberek véleménye - én pont őket tudom nehezen viselni, különösen Stallone buta arcát, és pláne pont pl az Oscarban ütközött ez ki nagyon, ami méltán lett az egyik legnagyobb bukása
ha Igazságos Izom Tibor akkor sokkal inkább Arnie-t, ha Szuperzsaru Akcióhős akkor egyértelműen Mel Gibsont választom, velük semmi hasonló ellenérzésem

Vendég

DVD Poszter Magazin

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Szerintem, az akciós fickók közül - természetesen Cage-et nem sorolom ide - Stallone és Willis az, akiket be lehet rakni normális filmbe. W.-t inkább. S. a Copland mellett jól játszott az Oscar-ban is. (Ezeket még egy poszter mellékleteként is megvenném.) W. sokoldalúbb karakterszínész mint S, aki viszont írt és rendezett már - nézhető módon. A nagy mamlaszt, akár drámai, akár komikus beütéssel, jól tudja hozni.
(Esetleg érdekes lenne látni J. Chan-t valami keménykezű - és jó - vígjátékrendezőnél.)
 
Miért pont a technikai dolgok zavaróak? Vannak ennél súlyosabbak is, pl. az idő (mi minden történik 2 órában), jelentéktelenebbek is, össze lehetne számolni, hány filmben vette le a cipőjét valaki, amikor hazaért.
Ha már Crichton, jó példa a műfaj ilyen-olyan korlátaira az Androméda törzs: a film egyike a rengetegnek, amit elfelejtettem, viszont az utoljára talán 20 éve olvasott regény több apró részletére is jól emlékszem.

Vendég

DVD Poszter Magazin

Hozzászólás Szerző: Vendég »

jövő hónapban : 3000 miles to graceland utána következő hónapban : santa who ? télapós film leslie nielsennel a tervek szerint . úgy emléxm mind2 szinkronos lesz

Avatar
arty
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1544
Csatlakozott: 2003.03.23., vas. 11:59
Értékelés: 0

DVD Poszter Magazin

Hozzászólás Szerző: arty »


Én Michael Chrichton tól a Timeline (Idövonal) filmet várom nagyon !! Nanotechnologiárol szol majd. Valoszinüleg annak is eléggé utánaolvasott, így pl. a könyv elején elég érthetően probálja elmagyarázni a technologia lényegét. Sztem nem kókler.
 
Vészhelyzet rulz ) 3.müszakot abbahaygta a széria közepén az RTL ?????

Jó volt itt.
(2003 Marárcius - 2007 Október)

Avatar
Igc
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2382
Csatlakozott: 2003.03.18., kedd 13:05
Értékelés: 52

DVD Poszter Magazin

Hozzászólás Szerző: Igc »


Blődségek minden filmben vannak. A hálózat csapdájában (mozifilm) több oltári nagy hiba is van. Csak egy a sok közül: amikor a csaj az IP cím egyik tagjának 400 valamennyit ír be..
A Vészhelyzetről csak annyit, hogy kollégám apja orvos & nincs benne olyan sok ökörség..
A Felpörgetve filmet nem láttam, csak az előzetesét; amiből ugye túl sok mindent nem lehet levonni, hogy mennyire mennek így a dolgok az F1 világában..
TV: LG 32CS460 BD Player: LG BD350V CD Player: Rotel RCD-865BX Receiver: Denon AVR-1604 System: Logitec Z906 HDMI Cable: Profigod PGV1001 Digital Coax Cable: Profigold PGD481 RCA Audio Cable: Profigold Oxypure PGA3000 Speaker Cable: Van den Hul Skyline

Avatar
Ratman
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 21:15
Értékelés: 1

DVD Poszter Magazin

Hozzászólás Szerző: Ratman »


A "Vészhelyzet" -tel az a helyzet, hogy az írója (M. Chricton) nagytudású, informált ember, és nemigen ír ostobaságokat. (Ő írta pl. a Kómát, meg jó pár orvosos krimit, meg az Androméda törzs c. filmet- jaj ez mehetne a filmeket magyar kiadásban.. topicba is  ) és ha egyszer leadnák a stáblistát, akkor láthatnád, hogy orvosok is lektorálták, meg szaktanácsadták, még a magyar szinkront is.
Köszi, de ezekkel én is tiszában vagyok, mint ahogy azzal is, amit az előttem levők írtak, hogy a Kómát Robin Cook írta. (Akkor még tudott jó regényt írni)
 
A félreértések elkerülése végett én szeretem a Vészhelyzetet, és mindíg meg is nézem, csak arra utaltam, hogy akárki is az írója, meg a szaktanácsadója, biztos, hogy egy orvos talál benne szakmai blődséget. Még ha nem is annyit mint a most szóba került többi sorozatban.

Avatar
Degeczi
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 199
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 11:11
Értékelés: 0

DVD Poszter Magazin

Hozzászólás Szerző: Degeczi »


hehe, Zsótika interjú rulez - de hogy miért került bele?
kb ennyi a tartalma: "nem járok moziba, ezt a filmet se láttam, de biztos jó"

Vendég

DVD Poszter Magazin

Hozzászólás Szerző: Vendég »

[/b][/i] Nekem nagyon bejön a PM. Megmondom őszintén én csak a dvd melléklet miatt vettem meg. Eddig is megvolt, csak divx-en. Jó ötletnek tartottam, hogy ismét egy újabb dvd mellékletes "újság". Szó mi szó nekem a többi dvd magazin újság része is csak egyszeri elolvasásra kell, aztán dobom ki, mert csak a helyet foglalja, a filmet többször is meg tudom nézni, ha akarom. Igazán csak egy gondom van, hogy 5.1 dolby digital hanggal felszerelt filmeket szeretek (eredeti/magyar), mert a dvd előnyeit szeretem kihasználni. Amennyiben nem ilyen, csak egyszerűen szinkronosak, ráadásul az eredeti hang is 2.0 dd maximum, akkor kikölcsönözhetek egy VHS filmet is videotékából?! Amúgy visszatérve a PM-hez, tetszett a poszter is, bár egy kicsit meggyűrődött a kicsomagolásnál. A poszteren megtalálható Baumgartner Zsolt interjúja is! Szerintem egy jó ötlet a PM. Csak igy tovább! Több jó filmet 5.1 eredeti/magyar dd hanggal, extrákkal!

Avatar
Degeczi
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 199
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 11:11
Értékelés: 0

DVD Poszter Magazin

Hozzászólás Szerző: Degeczi »


Ja ennél már csak a Knight Rider volt jobb, mert ott az autó mindezt távolról (közeli kameraképpel ) is meg tudta csinálni. Haláli!
Nájtrájdert csak nem bántani!
bő 10 éve rendre együtt néztük haveri társasággal, néha a földön fetrengve a röhögéstől, néha kórusban ordítva Devonnal, egy-egy akció kezdete előtt, az ajtóban lévő főhös után kiabálva: "És Májköll... vigyázz magadra!"
 
az autónak meg szenzorai voltak, ezt illik tudni, és hát a szenzorok mindent éreznek, látnak (csak azt nem, amikor Májkölt akarja leütni vki hátulról :-), ez csak természetes

Avatar
Degeczi
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 199
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 11:11
Értékelés: 0

DVD Poszter Magazin

Hozzászólás Szerző: Degeczi »


Stallone -erre talán már nem mindenki emlékszik- évek óta tervezett egy Forma-1-es filmet. E célból néhány éve még hazánkba is eljött Andy Vajnával.
Ez az... csak épp a F1-es nagyfőnök, Ecclestone végül nem engedte neki, így muszáj volt átírni Cart-ra, ez bukik ki a baleset témájánál: Cartban alkohol alapú üzemanyagot használnak a F1-el szemben, ahol benzint - de így hülyeség volt, h a tó felszínén begyulladt (pedig néha még azt is látni a filmben, ahogy boxolás utáni induláskor vízzel locsolják az autók oldalát, pont a tűz - ami egyébként alig lenne látható az alkohol esetében - elkerülése miatt)
Sőt, valahol azt olvastam, h a filmben lévő motorhangok jórésze is F1-ből származik: azok a fölvételek már megvoltak, és úgyis csak néhány vájtfülű venné észre ezt az eltérést

Vendég

DVD Poszter Magazin

Hozzászólás Szerző: Vendég »


A "Vészhelyzet" -tel az a helyzet, hogy az írója (M. Chricton) nagytudású, informált ember, és nemigen ír ostobaságokat. (Ő írta pl. a Kómát, meg jó pár orvosos krimit, meg az Androméda törzs c. filmet- jaj ez mehetne a filmeket magyar kiadásban.. topicba is ) és ha egyszer leadnák a stáblistát, akkor láthatnád, hogy orvosok is lektorálták, meg szaktanácsadták, még a magyar szinkront is.
Nem kevered Michael Crichton-t Robin Cook-al? A Coma-t Robin Cook írta, Crichton csak a forgatókönyvbe írt bele. Amúgy sem az a nagy orvosi regény író (ellenben Cook-al).

Vendég

DVD Poszter Magazin

Hozzászólás Szerző: Vendég »


...olasz tv sorozat ami szintén bepróbálkozott bemutatni az autóversenyzés (főleg az F1) világát. Hasonló naivitások voltak benne.
Ez biztos hogy minden, valamilyen szakmát bemutató sorozattal így van.
 
- Kíváncsi lennék pl. hogy az orvosok mennyi baromságot találnak a Vészhelyzetben.
- Vagy ott van a Hálózat csapdájában alapján készült TV sorozat. Alapvetően nem nézem, de bármikor, amikor láttam belőle egy véletlenszerűen kiragadott 20 perces részletet, hát az is hemzsegett a baromságoktól.

A "Vészhelyzet" -tel az a helyzet, hogy az írója (M. Chricton) nagytudású, informált ember, és nemigen ír ostobaságokat. (Ő írta pl. a Kómát, meg jó pár orvosos krimit, meg az Androméda törzs c. filmet- jaj ez mehetne a filmeket magyar kiadásban.. topicba is ) és ha egyszer leadnák a stáblistát, akkor láthatnád, hogy orvosok is lektorálták, meg szaktanácsadták, még a magyar szinkront is.
 
A Hálózat csapdájában, meg az ehhez hasonló "csodás tudású" filmek engem is bosszantanának, de igyekszem úgy tekinteni, mint kitalált történet, így történetesen ha scifiről van szó el kell fogadni, hogy ez van, így működik, stb.
 
Nekem saját szakmámon belül megmosolyogtató, mikor a szimpatikus betörő főhős rádug egy IZÉT a riasztó tasztatúrájára, ami 1 perc alatt 7 millió kódvariációt bead neki, és láss csodát, kikapcsolja vele a borzasztó bonyolult és nagytudású (ezekután szart sem érő) riasztót.
Halálra röhögöm magam.
Ja ennél már csak a Knight Rider volt jobb, mert ott az autó mindezt távolról (közeli kameraképpel ) is meg tudta csinálni. Haláli!

Csak a rend kedvéért: a KÓMÁ-t és más orvosi krimiket Robin Cook irta és nem Michael Crichton. Crichton a rendezője volt a KÓMA filmváltozatának. AZ ANDROMÉDA-TÖRZS valóban az ő regénye, akárcsak AZ ÁTPROGRAMOZOTT EMBER, a JURASSIC PARK, vagy a GYILKOS NAP. Szerintem nem kifejezetten szaktekintély orvosi témában, bár attól persze még az átlagnál jobban érthet hozzá.
 
Stallone -erre talán már nem mindenki emlékszik- évek óta tervezett egy Forma-1-es filmet. E célból néhány éve még hazánkba is eljött Andy Vajnával.

Vendég

DVD Poszter Magazin

Hozzászólás Szerző: Vendég »


...olasz tv sorozat ami szintén bepróbálkozott bemutatni az autóversenyzés (főleg az F1) világát. Hasonló naivitások voltak benne.
Ez biztos hogy minden, valamilyen szakmát bemutató sorozattal így van.
 
- Kíváncsi lennék pl. hogy az orvosok mennyi baromságot találnak a Vészhelyzetben.
- Vagy ott van a Hálózat csapdájában alapján készült TV sorozat. Alapvetően nem nézem, de bármikor, amikor láttam belőle egy véletlenszerűen kiragadott 20 perces részletet, hát az is hemzsegett a baromságoktól.

A "Vészhelyzet" -tel az a helyzet, hogy az írója (M. Chricton) nagytudású, informált ember, és nemigen ír ostobaságokat. (Ő írta pl. a Kómát, meg jó pár orvosos krimit, meg az Androméda törzs c. filmet- jaj ez mehetne a filmeket magyar kiadásban.. topicba is ) és ha egyszer leadnák a stáblistát, akkor láthatnád, hogy orvosok is lektorálták, meg szaktanácsadták, még a magyar szinkront is.
 
A Hálózat csapdájában, meg az ehhez hasonló "csodás tudású" filmek engem is bosszantanának, de igyekszem úgy tekinteni, mint kitalált történet, így történetesen ha scifiről van szó el kell fogadni, hogy ez van, így működik, stb.
 
Nekem saját szakmámon belül megmosolyogtató, mikor a szimpatikus betörő főhős rádug egy IZÉT a riasztó tasztatúrájára, ami 1 perc alatt 7 millió kódvariációt bead neki, és láss csodát, kikapcsolja vele a borzasztó bonyolult és nagytudású (ezekután szart sem érő) riasztót.
Halálra röhögöm magam.
Ja ennél már csak a Knight Rider volt jobb, mert ott az autó mindezt távolról (közeli kameraképpel ) is meg tudta csinálni. Haláli!

Avatar
Enrico Benetti
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2003.03.25., kedd 19:24
Értékelés: -1

DVD Poszter Magazin

Hozzászólás Szerző: Enrico Benetti »


...olasz tv sorozat ami szintén bepróbálkozott bemutatni az autóversenyzés (főleg az F1) világát. Hasonló naivitások voltak benne.
Ez biztos hogy minden, valamilyen szakmát bemutató sorozattal így van.
 
- Kíváncsi lennék pl. hogy az orvosok mennyi baromságot találnak a Vészhelyzetben.
- Vagy ott van a Hálózat csapdájában alapján készült TV sorozat. Alapvetően nem nézem, de bármikor, amikor láttam belőle egy véletlenszerűen kiragadott 20 perces részletet, hát az is hemzsegett a baromságoktól.

Emlékeztek még a Kisváros c. magyar sorozatra? Hunyadi és társai kalandjaira?
 
Nekem abban az tetszett a legjobban, hogy alkotók még arra sem vették a fáradtságot, hogy már ha meg akarják mutatni a képernyőt akkor azon valami elfogadható legyen. Konkrétan arra gondolok, amikor a rendőr (nem jut eszembe a neve) "Most akkor lehívom az FBI adatait." felkiáltással bőszen nyomkodta a DOS-os Norton Commander-ben a Ctrl billentyűt.
(Talán az idősebbek még emlékeznek a DOS-ra és a jó öreg Norton-ra. A '90-es évek elején szinte minden gépen ott volt egy illegális másolat ebből a programból.)

Avatar
Ratman
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 21:15
Értékelés: 1

DVD Poszter Magazin

Hozzászólás Szerző: Ratman »


...olasz tv sorozat ami szintén bepróbálkozott bemutatni az autóversenyzés (főleg az F1) világát. Hasonló naivitások voltak benne.
Ez biztos hogy minden, valamilyen szakmát bemutató sorozattal így van.
 
- Kíváncsi lennék pl. hogy az orvosok mennyi baromságot találnak a Vészhelyzetben.
- Vagy ott van a Hálózat csapdájában alapján készült TV sorozat. Alapvetően nem nézem, de bármikor, amikor láttam belőle egy véletlenszerűen kiragadott 20 perces részletet, hát az is hemzsegett a baromságoktól.

Válasz küldése

Vissza: “DVD mellékletes magazinok”