Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

DVD Poszter Magazin

Avatar
Guy
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 507
Csatlakozott: 2003.12.12., pén. 11:09
Értékelés: 0

DVD Poszter Magazin

Hozzászólás Szerző: Guy »


Megvettem az első DVD Poszter magazint, Az arany markában c. filmmel. A filmet régebben láttam és tetszett,de a szinkronhangok választásánál nem a megfelelő embert alkalmazták.Kristóf Tibort most nem hallhatjuk Hackman magyar hangjaként és DeVito-t sem Harkányi Endre sem pedig Balázs Péter nem szólaltatta meg nagy szomorúságomra Így marad az angol 5.1
Poszter magazin következő mellékletei: Addig jár a korsó a kútra....és a már lentebb említett Manitu.
INTERNETES SZINKRON ADATBÁZIS: http://iszdb.hu/

DVD: Panasonic DVD-RV20
 

Avatar
mszaby
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2003.08.08., pén. 23:53
Értékelés: 0

DVD Poszter Magazin

Hozzászólás Szerző: mszaby »



Reklámozzák vagy a Posztert vagy a Sztárt, hogy elő lehet rá fizetni 2004-re. És a reklámban szinte végig Jet Li egyik filmjét a Sárkány csókját mutogatják. Ez mikor lesz melléklet???
A Sárkány csókja elméletileg január közepén jelenik meg, a DVD Szárban.
A DVD Poszter februári melléklete a Manitu bocskora lesz.

A manitu számomra nagy csalódás volt. Elég gyenge szerintem.

Na nekem is sikerült úgy bejelentkeznem, hogy nem jelentkeztem be.
Elkúrtuk

Vendég

DVD Poszter Magazin

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Reklámozzák vagy a Posztert vagy a Sztárt, hogy elő lehet rá fizetni 2004-re. És a reklámban szinte végig Jet Li egyik filmjét a Sárkány csókját mutogatják. Ez mikor lesz melléklet???
A Sárkány csókja elméletileg január közepén jelenik meg, a DVD Szárban.
A DVD Poszter februári melléklete a Manitu bocskora lesz.

A manitu számomra nagy csalódás volt. Elég gyenge szerintem.

Avatar
Detonátor
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2003.09.25., csüt. 11:29
Értékelés: 0

DVD Poszter Magazin

Hozzászólás Szerző: Detonátor »


Sziasztok!Jövő héten szombaton csatlakozom a DVD-s emberekhez,mert végre lesz DVD olvasóm!
 
Ha jó filmek lesznek akkor megveszem azt a poszter dvd újságnak azt a részét!
Egyébkén nekem is Samsung DVD olvasóm lesz!

Bejelöltem a naptáramban. Már én is alig várom.
Ilyenkor az a szokás, hogy minden fórumtagot meg kell hívni egy üveg pezsgőre /esetleg pizzára/. Kezdj el spórolni!



Avatar
csodakaki
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 320
Csatlakozott: 2003.12.15., hétf. 17:31
Értékelés: 0

DVD Poszter Magazin

Hozzászólás Szerző: csodakaki »


Sziasztok!Jövő héten szombaton csatlakozom a DVD-s emberekhez,mert végre lesz DVD olvasóm!
 
Ha jó filmek lesznek akkor megveszem azt a poszter dvd újságnak azt a részét!
Egyébkén nekem is Samsung DVD olvasóm lesz!

Bejelöltem a naptáramban. Már én is alig várom.
Ilyenkor az a szokás, hogy minden fórumtagot meg kell hívni egy üveg pezsgőre /esetleg pizzára/. Kezdj el spórolni!

Vendég

DVD Poszter Magazin

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Reklámozzák vagy a Posztert vagy a Sztárt, hogy elő lehet rá fizetni 2004-re. És a reklámban szinte végig Jet Li egyik filmjét a Sárkány csókját mutogatják. Ez mikor lesz melléklet???
A Sárkány csókja elméletileg január közepén jelenik meg, a DVD Szárban.
A DVD Poszter februári melléklete a Manitu bocskora lesz.

Avatar
AteeG
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 520
Csatlakozott: 2003.05.22., csüt. 12:30
Értékelés: 0

DVD Poszter Magazin

Hozzászólás Szerző: AteeG »

Reklámozzák vagy a Posztert vagy a Sztárt, hogy elő lehet rá fizetni 2004-re. És a reklámban szinte végig Jet Li egyik filmjét a Sárkány csókját mutogatják. Ez mikor lesz melléklet???

Rap és mozi, az a jó
AteeG-nek az való!

Avatar
gre15
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2004.01.10., szomb. 19:38
Értékelés: 0

DVD Poszter Magazin

Hozzászólás Szerző: gre15 »


Sziasztok!
Jövő héten szombaton csatlakozom a DVD-s emberekhez,mert végre lesz DVD olvasóm!
 
Ha jó filmek lesznek akkor megveszem azt a poszter dvd újságnak azt a részét!
Egyébkén nekem is Samsung DVD olvasóm lesz!

Avatar
mszaby
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2003.08.08., pén. 23:53
Értékelés: 0

DVD Poszter Magazin

Hozzászólás Szerző: mszaby »

Dec. 23-án láttam az új számot az Arany markában című filmmel. Ha valakit érdekel már megveheti.
Elkúrtuk

Avatar
mszaby
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2003.08.08., pén. 23:53
Értékelés: 0

DVD Poszter Magazin

Hozzászólás Szerző: mszaby »


Ha ez az első filmjük a beetető, bika melléklet, akkor nem valami fényes a jövője a DVD Sztárnak.
Reméljük lesz még jobb is.
Elkúrtuk

Avatar
Detonátor
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2003.09.25., csüt. 11:29
Értékelés: 0

DVD Poszter Magazin

Hozzászólás Szerző: Detonátor »


Megvizslattam közelebbről ezt a DVD sztárt Tök ugyanaz, mint a poszter. A hátán hirdeti is, hogy egy és ugyanazon cég. Csak azt nem értem, hogy miért nem csomagolják egybe az egész putyerkájukat, és árulják úgy. Utána rájottem, hogy 4 rugóért ki a franc venné meg. De így darabonként el tudják talán sütni. Magazin meg úgysincs hozzá, csak az az egy-egy darab papírlap. Ügyes, nagyon ügyes.
Szerintem maradhatnak egy topicban, hiszen tesók.

Avatar
Detonátor
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2003.09.25., csüt. 11:29
Értékelés: 0

DVD Poszter Magazin

Hozzászólás Szerző: Detonátor »


Megér egy új topicot? A poszter magazinnal együtt talán kitesznek egy teljes értékű topicot/lapot. 
Igazad van. Bár csodálom, hogy még senki se írt be erről az újságról.Remélem, nem csak hallucináltam.

Ha jól emlékszem akkor a "DVD mellékletes magazinokról vegyesen." című topicban már be lett harangozva. Egyébként lehet róla új topic, ha megérdemli. T-Boy majd eldönti.

Avatar
GoldSun
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2003.12.11., csüt. 12:32
Értékelés: 0

DVD Poszter Magazin

Hozzászólás Szerző: GoldSun »


Megér egy új topicot? A poszter magazinnal együtt talán kitesznek egy teljes értékű topicot/lapot.
Igazad van. Bár csodálom, hogy még senki se írt be erről az újságról.Remélem, nem csak hallucináltam.
TV: Samsung PS58B850, DVD: Primare V25, BLU-RAY: Pioneer BDP320, Előerősítő˝: Marantz AV9000, Végerősítő: Marantz MM9000 HANGFALAK: Mordaunt Short 906 (front), 905c (center), 902 (surround), 907w (sub) Kábelek: Audioquest Type 4 (front), Black&White LS-1002 (center), Fejes: Sennheiser HD555

Avatar
Detonátor
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2003.09.25., csüt. 11:29
Értékelés: 0

DVD Poszter Magazin

Hozzászólás Szerző: Detonátor »

Megér egy új topicot? A poszter magazinnal együtt talán kitesznek egy teljes értékű topicot/lapot.

Avatar
GoldSun
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2003.12.11., csüt. 12:32
Értékelés: 0

DVD Poszter Magazin

Hozzászólás Szerző: GoldSun »


Sziasztok!
Ma reggel új DVD magazint láttam az újságárusoknál, ami melléklettel jelent meg. Az újság címe: DVD Sztár Magazin. A melléklet a Hangyák a gatyában című német film, eredeti, Best Hollywoodos tokban. Az újság ára 1990,-ft. Így, első ránézésre egy az egyben olyan ,mint a DVD poszter magazin, bár csak kirakatban láttam, így nem tudtam eldönteni, hogy egy rendes újság lapul a fóliában, vagy csak egy-két lapos poszter jellegű kiadványról van-e szó.De szerintem ez utóbbi, úgyhogy ez is egy jó reklámfogás, hogy újságosnál jobban fogynak a filmek, mint boltban.
 
Más!
 
Bár nem idevágó, mégis a segítségeteket kérem: szerettem volna ennek az újságnak új topicot nyitni.Nem sikerült. Bár új regisztrált felhasználó vagyok, mégis azt írta ki a gép, hogy: nincs jogosultságod ebben a fórumban új topicot nyitni! vagy valami ilyesmit.Akkor kiknek lehet újat nyitni? Vagy mit kell még tennem, hogy én is nyithassak? Köszi!
TV: Samsung PS58B850, DVD: Primare V25, BLU-RAY: Pioneer BDP320, Előerősítő˝: Marantz AV9000, Végerősítő: Marantz MM9000 HANGFALAK: Mordaunt Short 906 (front), 905c (center), 902 (surround), 907w (sub) Kábelek: Audioquest Type 4 (front), Black&White LS-1002 (center), Fejes: Sennheiser HD555

Vendég

DVD Poszter Magazin

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Az aktuális szám melléklete, a Ki a Télapó? című film kepcsán hasznos infó lehet, hogy afilmet december 25-én 16.50-kor vetíti a TV2. Így mindenki megnézheti, s eldöntheti, hogy kell-e neki ez a film DVD-n...

Vendég

DVD Poszter Magazin

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Láttam már az új számot újságárusoknál. (Szép karácsonyi, ahogy kell.)Ha valaki megveszi tudassa velünk mi lesz a köv. melléklet az Arany markában után.

Én tegnap este a vasúton megvettem a DVD Poszter magazint,ma délelött meg is néztem,és szerintem nem egy rossz film.Igaz a dvd tok egy kicsit csalóka,mivel nincs rajta magyar felirat,és a Best DVD előzetesek helyett is csak a Ki a Télapó? előzetese van.Amúgy szerintem minden frankó a DVD-VEL..
A következő szám tényleg az Arany Markában lesz.Az előzeteséből itélve nem lessz rossz film!!!
És ahogy eddig megszokhattuk.hogy két címet adnak meg,most csak az Arany Markában volt.
Ja és az új magazin(DVD Sztár)reklámja!
Szóval nem tudni.mi követi a 4. számot!
Üdv mindenkinek: balukapitány

Úgy tudom az addig jár a korsó c. lesz a köv. (arany markában után) melléklet.
 
Nemrég ment a mozikban, egész jó kis film Depardieu-vel
 
Itt a silabusza:
 
François Pignon nagyon szelíd természetű férfiú, tipikus antihős, aki könyvelőként dolgozik egy gumigyárban, ám egy nap értesül róla, hogy lapátra akarják tenni. Új szomszédja, Belone előáll egy ötlettel, mellyel ezt meg lehet akadályozni: azt tanácsolja Pignonnak, terjessze el azt a pletykát, hogy a saját nemét kedveli. Ha a gyár vezetése mégis ki akarná rúgni, akkor nyugodtan tiltakozhat a melegeket sújtó szexuális diszkrimináció ellen. Belone felajánlja segítségét, kompromittáló fotókat készít, és látszólag óvatlanul kifecsegi, hogy Pignon meleg. A vállalat vezetősége habozik a várható törvényes következmények miatt, és a főnökség politikusabbnak véli, ha megtartják Pignont. Természetesen semmi nem úgy alakul, ahogy François eltervezte, mindenesetre az élete - másokéval együtt - drasztikusan megváltozik. A vállalat humán erőforrás főnöke, a macho Félix Santini azonban gaz terveket szövöget. De semmi sem úgy történik, ahogy kellene.

Vendég

DVD Poszter Magazin

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Láttam már az új számot újságárusoknál. (Szép karácsonyi, ahogy kell.)Ha valaki megveszi tudassa velünk mi lesz a köv. melléklet az Arany markában után.

Én tegnap este a vasúton megvettem a DVD Poszter magazint,ma délelött meg is néztem,és szerintem nem egy rossz film.Igaz a dvd tok egy kicsit csalóka,mivel nincs rajta magyar felirat,és a Best DVD előzetesek helyett is csak a Ki a Télapó? előzetese van.Amúgy szerintem minden frankó a DVD-VEL..
A következő szám tényleg az Arany Markában lesz.Az előzeteséből itélve nem lessz rossz film!!!
És ahogy eddig megszokhattuk.hogy két címet adnak meg,most csak az Arany Markában volt.
Ja és az új magazin(DVD Sztár)reklámja!
Szóval nem tudni.mi követi a 4. számot!
Üdv mindenkinek: balukapitány

Avatar
mszaby
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2003.08.08., pén. 23:53
Értékelés: 0

DVD Poszter Magazin

Hozzászólás Szerző: mszaby »


A hangyák a gatyában tényleg gagyi. Akkor már ebben a stílusban a Csaj nem jár egyedül (Mivel DVD Film*-al van együtt, tényleg olyan mintha egyedül lenne.)
 
Jaj nekünk, ha egyszerre mind az összes egyszer egyszerre jó melléklettel jelenik meg. El kell adnom valamilyen lakberendezési tárgyat.
Elkúrtuk

Avatar
Ivan/
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 591
Csatlakozott: 2003.07.04., pén. 20:24
Értékelés: 0

DVD Poszter Magazin

Hozzászólás Szerző: Ivan/ »


 
December közepén új DVD mellékletes havilap jelenik meg DVD Sztár Magazin címen!

hát b+
jóóó mondjuk nem ez a szám, de tegyük fel hogy jó mellékletekkel is megjelenik...már nem is számolom mennyiből lehet válogatni

Meglehet, bár ezért a Hangyák a gatyákban vagy mi a szarért még 100 forintot is sajnálnék, nemhogy ennyit. (bár izlések és pofonok, lehet másnak meg mondjuk ez az egyik kedvenc filmje)

Avatar
vtb
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3808
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 11:41
Értékelés: 7

DVD Poszter Magazin

Hozzászólás Szerző: vtb »


 
December közepén új DVD mellékletes havilap jelenik meg DVD Sztár Magazin címen!

hát b+
jóóó mondjuk nem ez a szám, de tegyük fel hogy jó mellékletekkel is megjelenik...már nem is számolom mennyiből lehet válogatni

Avatar
Dhanny
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2003.04.17., csüt. 20:41
Értékelés: 0

DVD Poszter Magazin

Hozzászólás Szerző: Dhanny »


Megvettem a DVD Poszter 3. számát, benne a Ki a Télapó? című filmmel a főszerepben Leslie Nielsen. A következő szám (mint már írtátok) az Arany markában.
 
Viszont egy másik hír is volt a poszter belső oldalán, amely talán az újdonság erejével hat:
 
December közepén új DVD mellékletes havilap jelenik meg DVD Sztár Magazin címen! Az első szám melléklete: Hangyák a Gatyában I.
Ára:1990.-Ft

Avatar
mszaby
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2003.08.08., pén. 23:53
Értékelés: 0

DVD Poszter Magazin

Hozzászólás Szerző: mszaby »


Láttam már az új számot újságárusoknál. (Szép karácsonyi, ahogy kell.)
Ha valaki megveszi tudassa velünk mi lesz a köv. melléklet az Arany markában után.
Elkúrtuk

Avatar
AteeG
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 520
Csatlakozott: 2003.05.22., csüt. 12:30
Értékelés: 0

DVD Poszter Magazin

Hozzászólás Szerző: AteeG »

Hááát...

Rap és mozi, az a jó
AteeG-nek az való!

Avatar
vtb
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3808
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 11:41
Értékelés: 7

DVD Poszter Magazin

Hozzászólás Szerző: vtb »


Akkor már azt is lehet tudni, hogy mi lesz a következő havi melléklet????
hárommal lentebb

Válasz küldése

Vissza: “DVD mellékletes magazinok”