Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

DVD Poszter Magazin

Avatar
qwas
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 10:23
Értékelés: 0

DVD Poszter Magazin

Hozzászólás Szerző: qwas »


végülis igazad lehetcsak akkor nem szabadna ilyen nyilatkozatokat tenniük

Én is ezzel értek egyet. Ha nem mondták volna, hogy a valós versenyzésről csinálják a filmet akkor jó lett volna. Mondjuk nekem így is tetszik és én is a Halálos iramban mellé tettem a polcon .
 
Akiknek a hitelességgel van gondja:
Egy ilyen filmet nem úgy kell nézni mintha a Discovery-t vagy más tudományos csatornát nézné az ember, mert úgy persze, hogy csalódás. Az meg ha a valódi versenyekről csinálnának filmet az nem biztos, hogy sok embert vonzana a moziba. Gondoljátok el, hogy kit érdekelne ha 30 autó köröz 2 órán keresztül látványos előzések és balesetek nélkül. Volt régen egy film a Mint a villám. Ugye ismerős. Abban is voltak akkora baromságok, hogy csuhajja de mégis jót lehetett rajta szórakozni.

Vetítő: Hitachi PJ-TX100;
TV: Philips 32PF5321-10;
Erősítő: Onkyo TX-SR600E;
DVD: Sony RDR-HX510;
Front: Mission M72i, Center: M7C2, Rear: Mission M72i, Sub: MS-907W;
Bluray: PS3.

Avatar
Gordon314
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2634
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 13:19
Értékelés: 4

DVD Poszter Magazin

Hozzászólás Szerző: Gordon314 »


végülis igazad lehetcsak akkor nem szabadna ilyen nyilatkozatokat tenniük

Ha őszinték lettek volna, akkor ki nézte volna meg a filmet?
Amúgy én általában csípem Sly pár filmjét (Copland, Rocky, Daylight, Cliffhanger. Fantom az éjszakában), de néha nagyon be tud választani a gagyiba.
Ez a film nagy csalódás volt nekem, mert az téma egy igazi eredeti látványos akciódús filmre adott lehetőséget, de sajnos nem tudtak élni vele.
Talán emlékeztek régen volt valami olasz tv sorozat ami szintén bepróbálkozott bemutatni az autóversenyzés (főleg az F1) világát. Hasonló naivitások voltak benne.
gordon314.fw.hu

Avatar
Degeczi
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 199
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 11:11
Értékelés: 0

DVD Poszter Magazin

Hozzászólás Szerző: Degeczi »


végülis igazad lehet
csak akkor nem szabadna ilyen nyilatkozatokat tenniük

Avatar
Ratman
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 21:15
Értékelés: 1

DVD Poszter Magazin

Hozzászólás Szerző: Ratman »


Ez nekünk, kik itt vagyunk, nyilvánvaló baki, de az emberek többsége ezt simán beveszi.
Pont ezt mondom én is: az emberek többsége, aki Suzukiban szambázik az M7-esen, simán beveszi az autós filmek baromságait.

Avatar
Enrico Benetti
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2003.03.25., kedd 19:24
Értékelés: -1

DVD Poszter Magazin

Hozzászólás Szerző: Enrico Benetti »


Ugyanígy kérdezhetném, hogy akkor hogyan képes valaki olyan filmet (Függetlenség napja) alkotni, ahol számítógépvírussal megfertőzik az idegen lények computerét?
Ez nekünk, kik itt vagyunk, nyilvánvaló baki, de az emberek többsége ezt simán beveszi.
 
Csak egy példa: pár évvel ezelőtt a szomszéd egy PC-t vett 8 éves fiacskájának és izgatottan jött át érdeklődni a számítógépes vírusok felől. Amire tudtam válaszoltam, de a végén csak kibökte a lényeget: "Ez ugye nem fertőzi meg az embereket?"
 
Miután megnyugtattam, hogy fiacskájának élete nem forog veszélyben, melegen megszorította kezemet és távozott.

Avatar
Ratman
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 21:15
Értékelés: 1

DVD Poszter Magazin

Hozzászólás Szerző: Ratman »


akkor hogyan képes olyan filmet alkotni, ahol minden egyes előzésnél látványosan visszakapcsolnak és lepadlóznak?! (ez csak hétköznapi autózásban mehet így) stb, stb...
Lehet hogy azért, mert minél szélesebb rétegnek szánják a filemt, annál lejjebb kell menni IQ-ban. Mert gondolom ezeknél a filmeknél nem az a fontos, hogy azt mutassa ami ténylegesen a valóság, hanem azt mutassa, ami a popcorn faló moziközönség fejében mint létező, vagy megtörténhető valóság létezik.
 
Ugyanígy kérdezhetném, hogy akkor hogyan képes valaki olyan filmet (Függetlenség napja) alkotni, ahol számítógépvírussal megfertőzik az idegen lények computerét?

Avatar
Degeczi
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 199
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 11:11
Értékelés: 0

DVD Poszter Magazin

Hozzászólás Szerző: Degeczi »


önmagában a film nem is lenne érdekes: végülis nemigen akad olyan alkotás, ami ne lenne vmilyen szinten élvezhető - csak a frissen kiürült sörösüvegek szükséges mennyisége változik
a gond a nyilatkozatokkal van: "olyan filmet akartunk csinálni a versenyzésről ami még nem volt" (jó, ez ellenkező előjellel végülis bejött), "a versenyzők fejébe juttatni a nézőt" meg hasonlók
ezek után joggal lehetni elvárni némi realizmust - de semmi sincs...
ha egyszer hónapokat töltött versenypályákon, akkor hogyan képes olyan filmet alkotni, ahol minden egyes előzésnél látványosan visszakapcsolnak és lepadlóznak?! (ez csak hétköznapi autózásban mehet így) stb, stb...

Avatar
vtb
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3808
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 11:41
Értékelés: 7

DVD Poszter Magazin

Hozzászólás Szerző: vtb »


Megértem Degeczi hozzáállását, de én már találkoztam olyannal aki nem tudta visszafogni a lelkesedését amikor megmondtam neki, hogy nekem már megvan a film és hogy ő is hozzájuthat ennyiért Tehát van akinek tetszik és bevallom én is közéjük tartozom. Nagyon jól befér a Halálos iramban mellé. Van egypár hajmeresztő esemény benne az biztos, de ha az ember csak könnyed szórakozásra vágyik akkor arra tökéletes.
 
-Persze engem könnyü megtéveszteni mert F1-böl is eddig két futamot néztem meg (hát persze, hogy Baumgartner Zsolti miatt )-
 
A film zenéje pedig nagyon jó.

Avatar
Ratman
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 638
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 21:15
Értékelés: 1

DVD Poszter Magazin

Hozzászólás Szerző: Ratman »


... csapnivaló színészi játék, jó Stallonétól jobbat nem lehet várni, ...
Bevallom én nem láttam a filmet, de Stallone annyira azért nem rossz színész. Persze most nem pl. Jack Nicholson a mérce, de pl. Coopland-ban kifejezetten jó volt.

Avatar
Degeczi
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 199
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 11:11
Értékelés: 0

DVD Poszter Magazin

Hozzászólás Szerző: Degeczi »


megnéztem tegnap este: hogy ez "nem is olyan rossz" lenne, az erős, barokkos túlzás...
a leggagyibb film amit az utóbbi években láttam, tökéletesen megfelel a nájtrájder színvonalának.
ha vki egy kicsit is szereti/ismeri az autóversenyzést, akkor helyenként már kínjában sem tud röhögni az óvodások elképzeléseinek megfelelő versenyjeleneteken, a számtalan lehetetlen eseményen (csak mintába pár: sajtóbemutatóra nem csak fullra föltankolt, de ezek szerint indítóval is ellátott autókat visznek; több mint 300-al lehet száguldozni egy nagyvárosban és pénzbüntetéssel megúszni; a széttört első futómű ellenére jódarabig még vidáman lehet versenyezni; az alkohol fönnmarad a víz felszínén - na ez pl nyilván onnan jött, h eredetileg benzint használó F1 autókról lett volna szó, ám nem írták át a forgatókönyvet; és eleve: ilyen veszélyes pályán sehol nem rendeznek versenyt, sőt, odaát esőben nem is versenyeznek döntött úttesten) csapnivaló színészi játék, jó Stallonétól jobbat nem lehet várni, de legalább a konfliktust okozó tyúk helyére kereshettek volna olyat aki nyitott szájjal szemmeresztgetésen kívül másra is képes; még úgy is zavaróan vacak néhány számítógépes trükk, ha az nem teljes képernyős, csak a boxban egy apró monitoron van
á, nem is érdemes folytatni
fogalmam sincs mit akart Staloone ezzel a filmmel, miért töltött hónapokat versenypályákon, ha ennyire semmi nem ragadt rá

Avatar
Pink Panther
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 224
Csatlakozott: 2003.07.13., vas. 18:24
Értékelés: 0

DVD Poszter Magazin

Hozzászólás Szerző: Pink Panther »


Végülis egy akkora méretű poszter lehet 2e Ft; de ez természetsen reklámfogás Mindenki szívesebben vesz meg valamit, ha úgy adják L, hogy ez v. az ajándék hozzá..
Valaki említette, hogy moziplakátokat ugyanez a kiadvány 300 Ft-ért hirdet. A 300 az nem 2000.
Ez durva csúsztatás - ezzel még a fogyasztóvédelem is tudna mit kezdeni!
 
Ahogy nem lehet tényleges árengedmény nélkül "akciós" árat hirdetni, ugyanúgy nonszensz az "ingyenes" melléklet - különösen ebben az esetben!

PP
Víg kedély, jó egészség!

Avatar
Igc
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2382
Csatlakozott: 2003.03.18., kedd 13:05
Értékelés: 52

DVD Poszter Magazin

Hozzászólás Szerző: Igc »


Azért ma jót röhögtem. A DVD Poszter Magazin hirdetése több újságstandon megtalálható. A hírdetés lényege: DVD poszter Magazin ingyen DVD melléklettel. Ez anno már a NDM-nál is röhejes volt, hát még itt. Magyarul ezek szerint ott tartunk manapság, hogy egy poszter 2000Ft-ot kostál. Érdekes!
Végülis egy akkora méretű poszter lehet 2e Ft; de ez természetsen reklámfogás Mindenki szívesebben vesz meg valamit, ha úgy adják L, hogy ez v. az ajándék hozzá..
TV: LG 32CS460 BD Player: LG BD350V CD Player: Rotel RCD-865BX Receiver: Denon AVR-1604 System: Logitec Z906 HDMI Cable: Profigod PGV1001 Digital Coax Cable: Profigold PGD481 RCA Audio Cable: Profigold Oxypure PGA3000 Speaker Cable: Van den Hul Skyline

Avatar
Ivan/
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 591
Csatlakozott: 2003.07.04., pén. 20:24
Értékelés: 0

DVD Poszter Magazin

Hozzászólás Szerző: Ivan/ »

Azért ma jót röhögtem. A DVD Poszter Magazin hirdetése több újságstandon megtalálható. A hírdetés lényege: DVD poszter Magazin ingyen DVD melléklettel. Ez anno már a NDM-nál is röhejes volt, hát még itt. Magyarul ezek szerint ott tartunk manapság, hogy egy poszter 2000Ft-ot kostál. Érdekes!

Avatar
vtb
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3808
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 11:41
Értékelés: 7

DVD Poszter Magazin

Hozzászólás Szerző: vtb »

eddig kétszer néztem meg, se a szinkron elcsúszását, se kiakadást nem tapasztaltam

Avatar
xmaster
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2003.03.25., kedd 10:18
Értékelés: 0

DVD Poszter Magazin

Hozzászólás Szerző: xmaster »


azt nem vagom, hogy miert magazin ez?ennyi erovel leertekelhettek volna szimplan a lemezt, es behirdethettek volna ugyanigy.
 


csak azt már nem forgalmazhatnák az újságosstandokon.
azért azokból kicsit több van mint dvd-boltokból.
 
tanuld csak a trükkös dolgokat tboy szükség van rá a nyereséges lapkiadáshoz.

kép: Pioneer DV-444-K dvd, Sanyo PLV-Z1 projektor, 240 x 139 cm vászon
hang: Pioneer VSX-810S erölködô, Pioneer S-H510V front, Pioneer S-CR59 center + 3 szatelit, Pioneer S-W80S-QL mélynyomó

Vendég

DVD Poszter Magazin

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Hali !
 
Beszereztem egy példányt én is a "Poszter"-ből, de a DVD lejátszásával problémáim vannak.
A film 92-dik percénél általánosan kiakad a lejátszás, hol leáll az egész film, hol tovább
ugrik jópár jelenetet... SAMSUNG DVD lejátszóm van. Esetleg tapasztalt valaki közületek hasonlót?

Vendég

DVD Poszter Magazin

Hozzászólás Szerző: Vendég »

KÖSZI MINDENKINEK az INFÓKAT !!! mindjárt megyek az újságoshoz ! az extrák is ugyanazok ? üdw

Avatar
Enrico Benetti
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2003.03.25., kedd 19:24
Értékelés: -1

DVD Poszter Magazin

Hozzászólás Szerző: Enrico Benetti »


azt nem vagom, hogy miert magazin ez?ennyi erovel leertekelhettek volna szimplan a lemezt, es behirdethettek volna ugyanigy.
 


Nagyon úgy néz ki, hogy itt a DVD lemeznek van melléklete és az a poszter. De ha jól bele gondolok a többi magazinnál is ez a helyzet.
Nincs mese, T-BoY, át kell nevezned a "DVD mellékletes magazinok" gyűjtőt, "Kiadvány mellékletes DVD lemezek"-re.

Avatar
Igc
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2382
Csatlakozott: 2003.03.18., kedd 13:05
Értékelés: 52

DVD Poszter Magazin

Hozzászólás Szerző: Igc »

Az tény, hogy ennyiért valóban megéri, ha a film is megfelel a fogyasztó igényeinek; akár még magazin nélkül is. Lássuk be, hogy a legtöbb magazin semmi plusz infot nem tud nyújtani a neten logo DVD-s társadalom számára. Szóval még akár magazin nélkül is megéri. A poszter a borító képével jó ötlet akárcsak az, hogy mi lesz a következő szám (melléklete). Talán egyszer lesz olyan film is a DVD Poszter Magazinhoz, ami nekem is bejön..
TV: LG 32CS460 BD Player: LG BD350V CD Player: Rotel RCD-865BX Receiver: Denon AVR-1604 System: Logitec Z906 HDMI Cable: Profigod PGV1001 Digital Coax Cable: Profigold PGD481 RCA Audio Cable: Profigold Oxypure PGA3000 Speaker Cable: Van den Hul Skyline

Avatar
vtb
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3808
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 11:41
Értékelés: 7

DVD Poszter Magazin

Hozzászólás Szerző: vtb »


azt nem vagom, hogy miert magazin ez?ennyi erovel leertekelhettek volna szimplan a lemezt, es behirdethettek volna ugyanigy.
 


de így nem kell bemenni a bóóóóótba érte. amúgy a poszter hátoldalán van interjú, de még nem olvastam el

Avatar
MoBBo
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2003.03.06., csüt. 09:38
Értékelés: 0

DVD Poszter Magazin

Hozzászólás Szerző: MoBBo »


azt nem vagom, hogy miert magazin ez?
ennyi erovel leertekelhettek volna szimplan a lemezt, es behirdethettek volna ugyanigy.
 

o v e r p o w e r e d

Avatar
mszaby
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2003.08.08., pén. 23:53
Értékelés: 0

DVD Poszter Magazin

Hozzászólás Szerző: mszaby »


Ha jól látom, akkor már csak arról nem írtatok semmit, hogy mi van a poszteren. Elárulná valaki? És mekkora a mérete?
A poszter: A2 méretben a DVD borító
Elkúrtuk

Avatar
Slash
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 08:22
Értékelés: 0

DVD Poszter Magazin

Hozzászólás Szerző: Slash »

Ha jól látom, akkor már csak arról nem írtatok semmit, hogy mi van a poszteren. Elárulná valaki? És mekkora a mérete?

Avatar
vtb
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3808
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 11:41
Értékelés: 7

DVD Poszter Magazin

Hozzászólás Szerző: vtb »


Csak az a gond hogy a bolti verziónál és gondolom ennél is hogy csúszik egy picit a magyar hang.
hmmm, nekem nem tűnt föl

Vendég

DVD Poszter Magazin

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Csak az a gond hogy a bolti verziónál és gondolom ennél is hogy csúszik egy picit a magyar hang.

Válasz küldése

Vissza: “DVD mellékletes magazinok”