Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Mozinet Magazin (már DVD nélkül)

Vendég

Mozinet Magazin (már DVD nélkül)

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Szóval, mivel olyan lelkesek vagytok és próbáltok erről a magazinról beszélni, én is hozzáteszek egy mondatot.A 32 oldal finoman szólva is kevés - már ha az alkotóknak van valamilyen mondanivalója.
Lelkesen helyeslek a főszerkesztő azon soraira, mely szerint: "...reméljük, hogy hamarosan kétszer-háromszor ilyen vastag kiadvánnyal jelentkezhetünk."
Így viszont olyan, mintha megpróbáltak volna mindenről picit írni, de hát a 32 oldal az 32 oldal.
Legyen tripla ennyi az oldalszám, legyen informatív a magazin, igényesek a mellékletek. Az ár azért egyenlőre ne nagyon változzon. Azaz, lefelé mehet.
Én nem bánom, hogy maga a lap fekete-fehér. A Bogart-díszdoboz értékelésénél betett filmeképeknél ugye, nem is nagyon hiányzik a színorgia.
Hát...
Vegyes érzelmekkel ugyan, ámde kíváncsian várom az áprilisi számot.
Hajrá!

Köszönjük az első olvasói észrevételt a Magazinnal kapcsolatban. A kritikák hossza nagyjából megegyezik a többi magazinban megjelenő kiritikák hosszával szerintem, a 32 oldal inkább az egyéb anyagokat és főleg a nagy képeket érintette. Megnyugtatásul: az oldalszám emelkedésével sem tervezzük a DVD-s magazin drágítását.

Avatar
Ginger Ale
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2004.01.29., csüt. 14:38
Értékelés: 0

Mozinet Magazin (már DVD nélkül)

Hozzászólás Szerző: Ginger Ale »


Szóval, mivel olyan lelkesek vagytok és próbáltok erről a magazinról beszélni, én is hozzáteszek egy mondatot.
A 32 oldal finoman szólva is kevés - már ha az alkotóknak van valamilyen mondanivalója.
Lelkesen helyeslek a főszerkesztő azon soraira, mely szerint: "...reméljük, hogy hamarosan kétszer-háromszor ilyen vastag kiadvánnyal jelentkezhetünk."
Így viszont olyan, mintha megpróbáltak volna mindenről picit írni, de hát a 32 oldal az 32 oldal.
Legyen tripla ennyi az oldalszám, legyen informatív a magazin, igényesek a mellékletek. Az ár azért egyenlőre ne nagyon változzon. Azaz, lefelé mehet.
Én nem bánom, hogy maga a lap fekete-fehér. A Bogart-díszdoboz értékelésénél betett filmeképeknél ugye, nem is nagyon hiányzik a színorgia.
Hát...
Vegyes érzelmekkel ugyan, ámde kíváncsian várom az áprilisi számot.
Hajrá!

Avatar
Ivan/
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 591
Csatlakozott: 2003.07.04., pén. 20:24
Értékelés: 0

Mozinet Magazin (már DVD nélkül)

Hozzászólás Szerző: Ivan/ »


Akinek nem volt alkalma olvasni Jockey hozzászólásai közűl annak itt egy igazi gyöngyszem! 


Hát ez baromi jó volt! Tegnap véresre kerestem a dvd mellékletes újságok között Jockey hozzászólást, de nem találtam. De ennyire jóra nem számítottam.

Jockey a kis filmesztéta:
 
"Azért azt megjegyezném, hogy Segal filmjeit azért is tisztelem ennyire merthogy azok ugy vannak felépitve hogy mindenki által érthető élvezhető és még tanulságos is legyen."
 
 
Na többet ne írjunk Ewingrol mert a végén szétoffoljuk a toppicot!

Avatar
csodakaki
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 320
Csatlakozott: 2003.12.15., hétf. 17:31
Értékelés: 0

Mozinet Magazin (már DVD nélkül)

Hozzászólás Szerző: csodakaki »


Akinek nem volt alkalma olvasni Jockey hozzászólásai közűl annak itt egy igazi gyöngyszem! 


Hát ez baromi jó volt! Tegnap véresre kerestem a dvd mellékletes újságok között Jockey hozzászólást, de nem találtam. De ennyire jóra nem számítottam.

Avatar
MoBBo
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2003.03.06., csüt. 09:38
Értékelés: 0

Mozinet Magazin (már DVD nélkül)

Hozzászólás Szerző: MoBBo »


offtopic temakkal irany a kavehaz!
 
koszi
 

o v e r p o w e r e d

Vendég

Mozinet Magazin (már DVD nélkül)

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Akinek nem volt alkalma olvasni Jockey hozzászólásai közűl annak itt egy igazi gyöngyszem! 
"Na én is ajánlanék egy igazi kedvencemet
 
Cobra (Michael Ddikoff verzió)
 
Minden idők egyik legnagyobb filmje ez kéremszépen és épen ezért olyan nehéz írnom rola.
 
A történet egyszerű van egy nyomozó (Dudikoff) akinek adva van egy nehéz feladat megoldása és már emiatt garantált a másfél óra izgalom.
A történetet szinesiti hogy nagyon hasonlit a film (amugy 20 részes szintén alapsorozat is készült belőle) az egykoron vetitett Magnumm sorozatra (egyes szám első személyben a főhős meséli a történetet itt is adva vagy egy tűzpiros autó csak nem ferrary hanem dodge vipera, és persze gyönyőrű nők igazi félelmetes főellenség meg minden)
 
Csak ajánlani tudom, kihagyhatatla alkotás, a filmtörténet egyik igazi égköve megmiegymás. Ugyhogy ezekután szerintem érthető is a pontom amit adok rá:"
 
Aki többet szeretne róla tudni az a filmajánló 21. oldalától követheti hozzászólásait.

Az emlegetett film története olyan egyszerű, hogy alighanem egy papucsállatka számára sem jelentene túl intenzív agymunkát.

Avatar
Robesz
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 08:11
Értékelés: 0

Mozinet Magazin (már DVD nélkül)

Hozzászólás Szerző: Robesz »


Akinek nem volt alkalma olvasni Jockey hozzászólásai közűl annak itt egy igazi gyöngyszem!
 
"Na én is ajánlanék egy igazi kedvencemet
 
Cobra (Michael Ddikoff verzió)
 
Minden idők egyik legnagyobb filmje ez kéremszépen és épen ezért olyan nehéz írnom rola.
 
A történet egyszerű van egy nyomozó (Dudikoff) akinek adva van egy nehéz feladat megoldása és már emiatt garantált a másfél óra izgalom.
A történetet szinesiti hogy nagyon hasonlit a film (amugy 20 részes szintén alapsorozat is készült belőle) az egykoron vetitett Magnumm sorozatra (egyes szám első személyben a főhős meséli a történetet itt is adva vagy egy tűzpiros autó csak nem ferrary hanem dodge vipera, és persze gyönyőrű nők igazi félelmetes főellenség meg minden)
 
Csak ajánlani tudom, kihagyhatatla alkotás, a filmtörténet egyik igazi égköve megmiegymás. Ugyhogy ezekután szerintem érthető is a pontom amit adok rá:"
 
Aki többet szeretne róla tudni az a filmajánló 21. oldalától követheti hozzászólásait.
"Az élet nem Hollywood,nincs happy end!"

Avatar
Ginger Ale
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2004.01.29., csüt. 14:38
Értékelés: 0

Mozinet Magazin (már DVD nélkül)

Hozzászólás Szerző: Ginger Ale »


Csak hogy ontopic legyek - legalább egyvalaki maradjon a témánál - megjelent a MoziNet magazin...
És hamarabb, mint ahogy behirdették...
Na, nem rossz kezdet. Tud róla valaki valamit mondani?
Mármint a filmről ill. újságról?

Vendég

Mozinet Magazin (már DVD nélkül)

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Nem kéne már Dzsokit annyit emlegetni, mert mindjárt megjelenik és ontani kezdi a válogatott ostobaságait! Addig löki majd a vakert Dudikoffról, Sasha Mitchellről, Steven Segalról, meg a többi színészóriásról, hogy azon vesszük észre magunkat, hogy minden magazin majd "Közkívánatra!" felkiáltással fog majd olyan szarokat mellékelni.

Avatar
balukapitány
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 459
Csatlakozott: 2004.01.07., szer. 17:46
Értékelés: 0

Mozinet Magazin (már DVD nélkül)

Hozzászólás Szerző: balukapitány »


Ki is volt az a Dzsoki?Ő volt az a Steven Segal,Lorenzo Lamas fan?  :smile13:
Tényleg érdekes színfoltja volt a DVD Center fórumnak. Kár hogy nincs tönbbé .

Mondanátok róla valamit?miket írt ,vagy mondott,hogy élveztétek a társaságát??

TV:Samsung SP-43R1HL1X
Home Movie:Panasonic SC-PT160
Videó:Samsung SV-671GX
Konzol:Playstation 2 SCHP 70004
Hifi:LG FFH-515A
 
Tudom, hogy Isten én vagyok, mert ha hozzá imádkozom, én hallom az imát.

Avatar
qwas
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 95
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 10:23
Értékelés: 0

Mozinet Magazin (már DVD nélkül)

Hozzászólás Szerző: qwas »


Ki is volt az a Dzsoki?Ő volt az a Steven Segal,Lorenzo Lamas fan? :smile13:
Tényleg érdekes színfoltja volt a DVD Center fórumnak. Kár hogy nincs tönbbé .

Vetítő: Hitachi PJ-TX100;
TV: Philips 32PF5321-10;
Erősítő: Onkyo TX-SR600E;
DVD: Sony RDR-HX510;
Front: Mission M72i, Center: M7C2, Rear: Mission M72i, Sub: MS-907W;
Bluray: PS3.

Avatar
balukapitány
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 459
Csatlakozott: 2004.01.07., szer. 17:46
Értékelés: 0

Mozinet Magazin (már DVD nélkül)

Hozzászólás Szerző: balukapitány »


OffBalukapitány
Nézd a jó oldalát: legalább így mindenki megismert!
 
Emlékszem Dszokijuing barátunkra, akinek a hozzászólásait elősször rezignáltan, majd egyre nagyobb élvezettel olvastuk. Ma meg már "megemlegetjük", hogy eltűnt! Elvonási tüneteink vannak.

Magyarul élveztétek hogy ilyen sikhülye volt a dolgokhoz mint,és lehetett szekálni??
Pedig én csak egyszer estem ebbe a szituba!Lehet hogy szívni fogok miatta!!Ó uram miért nem tettél lakatot a számra!! :smile13:

TV:Samsung SP-43R1HL1X
Home Movie:Panasonic SC-PT160
Videó:Samsung SV-671GX
Konzol:Playstation 2 SCHP 70004
Hifi:LG FFH-515A
 
Tudom, hogy Isten én vagyok, mert ha hozzá imádkozom, én hallom az imát.

Avatar
Gordon314
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2634
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 13:19
Értékelés: 4

Mozinet Magazin (már DVD nélkül)

Hozzászólás Szerző: Gordon314 »


Ki is volt az a Dzsoki?Ő volt az a Steven Segal,Lorenzo Lamas fan? :smile13:
Ő
gordon314.fw.hu

Avatar
Robesz
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 08:11
Értékelés: 0

Mozinet Magazin (már DVD nélkül)

Hozzászólás Szerző: Robesz »

Ki is volt az a Dzsoki?Ő volt az a Steven Segal,Lorenzo Lamas fan? :smile13:
"Az élet nem Hollywood,nincs happy end!"

Avatar
Gordon314
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2634
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 13:19
Értékelés: 4

Mozinet Magazin (már DVD nélkül)

Hozzászólás Szerző: Gordon314 »


Off
Balukapitány
Nézd a jó oldalát: legalább így mindenki megismert!
 
Emlékszem Dszokijuing barátunkra, akinek a hozzászólásait elősször rezignáltan, majd egyre nagyobb élvezettel olvastuk. Ma meg már "megemlegetjük", hogy eltűnt! Elvonási tüneteink vannak.
gordon314.fw.hu

Avatar
balukapitány
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 459
Csatlakozott: 2004.01.07., szer. 17:46
Értékelés: 0

Mozinet Magazin (már DVD nélkül)

Hozzászólás Szerző: balukapitány »


OK!Gond egy szál se!Nem haragszom senkire,viszont nevetni még nem tudok!És ígérem  lapozgatom majd a DVD FAQ-t!
Az általam adott link segített valamit? Jövő héten röpdogát írsz belőle.

Igen,sokat segített.Köszi!!

TV:Samsung SP-43R1HL1X
Home Movie:Panasonic SC-PT160
Videó:Samsung SV-671GX
Konzol:Playstation 2 SCHP 70004
Hifi:LG FFH-515A
 
Tudom, hogy Isten én vagyok, mert ha hozzá imádkozom, én hallom az imát.

Avatar
Ginger Ale
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2004.01.29., csüt. 14:38
Értékelés: 0

Mozinet Magazin (már DVD nélkül)

Hozzászólás Szerző: Ginger Ale »


OK!Gond egy szál se!Nem haragszom senkire,viszont nevetni még nem tudok!És ígérem  lapozgatom majd a DVD FAQ-t!
Az általam adott link segített valamit? Jövő héten röpdogát írsz belőle.

De tanájnéni még nem készülök fel addigja!! :smile42:

Sebaj, a jó haverokra mindig számíthatsz. Én sem megyek ki nélküled a "jáccóra", és ha akarod kikérdezem...
 
( bocsi... )

Avatar
balukapitány
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 459
Csatlakozott: 2004.01.07., szer. 17:46
Értékelés: 0

Mozinet Magazin (már DVD nélkül)

Hozzászólás Szerző: balukapitány »


OK!Gond egy szál se!Nem haragszom senkire,viszont nevetni még nem tudok!És ígérem  lapozgatom majd a DVD FAQ-t!
Az általam adott link segített valamit? Jövő héten röpdogát írsz belőle.

De tanájnéni még nem készülök fel addigja!! :smile42:

TV:Samsung SP-43R1HL1X
Home Movie:Panasonic SC-PT160
Videó:Samsung SV-671GX
Konzol:Playstation 2 SCHP 70004
Hifi:LG FFH-515A
 
Tudom, hogy Isten én vagyok, mert ha hozzá imádkozom, én hallom az imát.

Avatar
Detonátor
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 616
Csatlakozott: 2003.09.25., csüt. 11:29
Értékelés: 0

Mozinet Magazin (már DVD nélkül)

Hozzászólás Szerző: Detonátor »


OK!Gond egy szál se!Nem haragszom senkire,viszont nevetni még nem tudok!És ígérem lapozgatom majd a DVD FAQ-t!
Az általam adott link segített valamit? Jövő héten röpdogát írsz belőle.

Avatar
Desert
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2003.04.10., csüt. 07:11
Értékelés: 0

Mozinet Magazin (már DVD nélkül)

Hozzászólás Szerző: Desert »


Én még most se tudom mire volt jó ez az egész!Hogy miért kell azt szivatni,aki csak egy kicsit konyit a dolgokhoz.Gondolom mindenki kezdte valahol.És abban is voltak a hülyébnél hülyébb kérdések.Szóval nem értem miért kell kigúnyolni azt aki alig ért hozzá. 
Szerintem emelkedj ezen felül (nézd kicsit kívülről a dolgot, és mulass Te is rajta) meg nézegesd tényleg a DVD FAQ-ot.


Hello balukapitány!
Természetesen mindenki volt kezdő. Ebben is.
Ezt azonban saját magáról a legtöbb kezdő tudta is (mármint azt, hogy kezdő) és úgy állt a dologhoz. Szerényen!
A jó kezdő szakirodalomban (könyvek, magazinok) utánajárt legalább az alapoknak, és csak azután kezdett kérdezni "ismeretlenektől".
Legyen kellemes hétvégéd!

Avatar
balukapitány
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 459
Csatlakozott: 2004.01.07., szer. 17:46
Értékelés: 0

Mozinet Magazin (már DVD nélkül)

Hozzászólás Szerző: balukapitány »


Fantasztikus, hogy itt mennyi az unatkozó emberke, aki a másikat szívatni akarja (((akinek nem inge, az ....)

Én még most se tudom mire volt jó ez az egész!Hogy miért kell azt szivatni,aki csak egy kicsit konyit a dolgokhoz.Gondolom mindenki kezdte valahol.És abban is voltak a hülyébnél hülyébb kérdések.Szóval nem értem miért kell kigúnyolni azt aki alig ért hozzá.Lehetett volna úgyís válaszolni,hogy ne legyen benne bunkóság nem?Na erről ennyit!!

balukapitány!
 
Ne haragudj, de én Qrva jót röhögtem, mert roppant szellemesnek találtam ezt a tréfás választ, amit Te bunkóságnak tartasz.
Szerintem emelkedj ezen felül (nézd kicsit kívülről a dolgot, és mulass Te is rajta) meg nézegesd tényleg a DVD FAQ-ot.

OK!Gond egy szál se!Nem haragszom senkire,viszont nevetni még nem tudok!És ígérem lapozgatom majd a DVD FAQ-t!

TV:Samsung SP-43R1HL1X
Home Movie:Panasonic SC-PT160
Videó:Samsung SV-671GX
Konzol:Playstation 2 SCHP 70004
Hifi:LG FFH-515A
 
Tudom, hogy Isten én vagyok, mert ha hozzá imádkozom, én hallom az imát.

Avatar
mszaby
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2003.08.08., pén. 23:53
Értékelés: 0

Mozinet Magazin (már DVD nélkül)

Hozzászólás Szerző: mszaby »


Szerintem is vicces volt. Mondjuk eddig azt hittem, hogy a DVD-5 az 5x-es írható lemez a DVD-9 a 9x-esen. Vagyis létezik DVD+5 és DVD+9 is.
 
A kétrétegűről pedig azt, hogy azért 2 rétegű, mert 1 réteg az írásra van, egy az olvasásra.
 
 
UI: Mi lesz itt április 1-jén?!
Elkúrtuk

Vendég

Mozinet Magazin (már DVD nélkül)

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Fantasztikus, hogy itt mennyi az unatkozó emberke, aki a másikat szívatni akarja (((akinek nem inge, az ....)

Én még most se tudom mire volt jó ez az egész!Hogy miért kell azt szivatni,aki csak egy kicsit konyit a dolgokhoz.Gondolom mindenki kezdte valahol.És abban is voltak a hülyébnél hülyébb kérdések.Szóval nem értem miért kell kigúnyolni azt aki alig ért hozzá.Lehetett volna úgyís válaszolni,hogy ne legyen benne bunkóság nem?Na erről ennyit!!

balukapitány!
 
Ne haragudj, de én Qrva jót röhögtem, mert roppant szellemesnek találtam ezt a tréfás választ, amit Te bunkóságnak tartasz.
Szerintem emelkedj ezen felül (nézd kicsit kívülről a dolgot, és mulass Te is rajta) meg nézegesd tényleg a DVD FAQ-ot.

Avatar
Mozinet
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 288
Csatlakozott: 2004.02.20., pén. 16:22
Értékelés: 0

Mozinet Magazin (már DVD nélkül)

Hozzászólás Szerző: Mozinet »


A későbbiekben is lesznek "bolti" filmek, de az áprilisi számhoz például egy olyan alkotást mellékelünk, ami korábban nem jelent meg.
Barkochbába belemész?
 
Az áprliisi szám amerikai vagy európai film lesz?

Szia,
 
Egyelőre nem árulhatok el többet, de amint publikus lesz, a fórum olvasói az elsők között lesznek, akik megtudják.
 
üdv: SzB
Mozinet Magazin - már 80 oldalon!

Avatar
Robesz
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 08:11
Értékelés: 0

Mozinet Magazin (már DVD nélkül)

Hozzászólás Szerző: Robesz »


Akkor én is kérdezek mielött Balu megtenné!Arra lennék kiváncsi hogy mondjuk DVD5-DVD9,estleg kétrétegű lesz e?
Bocsi tényleg befejeztem,de ezt nem tudtam kihagyni. :smile19:
"Az élet nem Hollywood,nincs happy end!"

Válasz küldése

Vissza: “DVD mellékletes magazinok”