Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Fangória

Avatar
Igc
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2382
Csatlakozott: 2003.03.18., kedd 13:05
Értékelés: 52

Fangória

Hozzászólás Szerző: Igc »


Viszont az elgondolkodtató, hogy a Dvdcenter magazin miért kér 1000Ft-val többet egy azonos értékű mellékletért mint pl a Házimozi.
Ezt már annyiszor megvittatuk; a film csak ajándék a laphoz, a DVD Center pedig 1000x igényesebb mint a Házimozi Magazin, bár az utolsó számuk már nekik is értékelhető volt..
TV: LG 32CS460 BD Player: LG BD350V CD Player: Rotel RCD-865BX Receiver: Denon AVR-1604 System: Logitec Z906 HDMI Cable: Profigod PGV1001 Digital Coax Cable: Profigold PGD481 RCA Audio Cable: Profigold Oxypure PGA3000 Speaker Cable: Van den Hul Skyline

Vendég

Fangória

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Én spec. nem örülök, hogy más újságok is rákaptak a SPI mellékletekre. Amit a házimozival megvehettem volna kb 1500Ft-ért most más újságokkal 2500Ft-ért lesz elérhető. Pl: Aki bújt aki nem, K-Pax. Pont amiket vártam a Házimozi újságtól már kiestek.
Pl az Aki bújt 1500Ft nekem megérne, de 2500-öt már nem biztos
Természetesen ennek az új újságnak nem tudom az árát, de gyanítom... Viszont az elgondolkodtató, hogy a Dvdcenter magazin miért kér 1000Ft-val többet egy azonos értékű mellékletért mint pl a Házimozi. A HM-nek valószínű 1500-ért is marad haszna.
A mai sok akció láttán egyre kevesebb jövőt látok a mellekletes magazinokban. Legalábbis 2500Ft-ért. Ma már a 990Ft-s DVD-k fölött is elmerengek, hogy kell-e ez nekem még ennyiért is.

Avatar
Igc
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2382
Csatlakozott: 2003.03.18., kedd 13:05
Értékelés: 52

Fangória

Hozzászólás Szerző: Igc »

Legyen igazatok, bár ha jobban belegondolok biztos nem ők, hiszen akkor T-BoY említette volna, a nekik küldött levél alapján..
TV: LG 32CS460 BD Player: LG BD350V CD Player: Rotel RCD-865BX Receiver: Denon AVR-1604 System: Logitec Z906 HDMI Cable: Profigod PGV1001 Digital Coax Cable: Profigold PGD481 RCA Audio Cable: Profigold Oxypure PGA3000 Speaker Cable: Van den Hul Skyline

Avatar
mszaby
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2003.08.08., pén. 23:53
Értékelés: 0

Fangória

Hozzászólás Szerző: mszaby »


Esetleg az is a Nemzetközi DVD Magazin lapcsalád tagja? Volt róla szó, hogy bővíteni fognak; Autós DVD Magazin is pl.
Akkor már hallottunk volna róla valamilyen hírlevélből.
 
Bízom benne, hogy nem.
Elkúrtuk

Avatar
Ivan/
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 591
Csatlakozott: 2003.07.04., pén. 20:24
Értékelés: 0

Fangória

Hozzászólás Szerző: Ivan/ »


Esetleg az is a Nemzetközi DVD Magazin lapcsalád tagja? Volt róla szó, hogy bővíteni fognak; Autós DVD Magazin is pl.
Reménykedjünk, hogy ez nem az ő kiadványuk lesz (valahogy egyre kevésbé szimpatizálok ezzel a lapcsaláddal)

Avatar
Igc
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2382
Csatlakozott: 2003.03.18., kedd 13:05
Értékelés: 52

Fangória

Hozzászólás Szerző: Igc »

Esetleg az is a Nemzetközi DVD Magazin lapcsalád tagja? Volt róla szó, hogy bővíteni fognak; Autós DVD Magazin is pl.
TV: LG 32CS460 BD Player: LG BD350V CD Player: Rotel RCD-865BX Receiver: Denon AVR-1604 System: Logitec Z906 HDMI Cable: Profigod PGV1001 Digital Coax Cable: Profigold PGD481 RCA Audio Cable: Profigold Oxypure PGA3000 Speaker Cable: Van den Hul Skyline

Avatar
Ivan/
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 591
Csatlakozott: 2003.07.04., pén. 20:24
Értékelés: 0

Fangória

Hozzászólás Szerző: Ivan/ »


 
T-Boy!
 
Meginvitálhatod a szerkesztőket ide a fórumba, hadd kérdezzünk tőlük okosakat.

Ez tényleg jó lenne :vazeg:
 
Meg is kérdezném mi lesz a következő melléklet

Avatar
mszaby
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2003.08.08., pén. 23:53
Értékelés: 0

Fangória

Hozzászólás Szerző: mszaby »



 
T-Boy!
 
Meginvitálhatod a szerkesztőket ide a fórumba, hadd kérdezzünk tőlük okosakat.
Elkúrtuk

Avatar
Igc
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2382
Csatlakozott: 2003.03.18., kedd 13:05
Értékelés: 52

Fangória

Hozzászólás Szerző: Igc »


Már csak az a kérdés, mikor jelenik meg?
Ez engem is érdekelne, na meg az is, hogy mennyit fog kostálni

Szvsz 2500 környékén lesz az ár..
TV: LG 32CS460 BD Player: LG BD350V CD Player: Rotel RCD-865BX Receiver: Denon AVR-1604 System: Logitec Z906 HDMI Cable: Profigod PGV1001 Digital Coax Cable: Profigold PGD481 RCA Audio Cable: Profigold Oxypure PGA3000 Speaker Cable: Van den Hul Skyline

Avatar
Ivan/
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 591
Csatlakozott: 2003.07.04., pén. 20:24
Értékelés: 0

Fangória

Hozzászólás Szerző: Ivan/ »


Már csak az a kérdés, mikor jelenik meg?
Ez engem is érdekelne, na meg az is, hogy mennyit fog kostálni

Avatar
GoldSun
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2003.12.11., csüt. 12:32
Értékelés: 0

Fangória

Hozzászólás Szerző: GoldSun »

Már csak az a kérdés, mikor jelenik meg?
TV: Samsung PS58B850, DVD: Primare V25, BLU-RAY: Pioneer BDP320, Előerősítő˝: Marantz AV9000, Végerősítő: Marantz MM9000 HANGFALAK: Mordaunt Short 906 (front), 905c (center), 902 (surround), 907w (sub) Kábelek: Audioquest Type 4 (front), Black&White LS-1002 (center), Fejes: Sennheiser HD555

Avatar
Ivan/
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 591
Csatlakozott: 2003.07.04., pén. 20:24
Értékelés: 0

Fangória

Hozzászólás Szerző: Ivan/ »


Végre az ART magazin mellett még egy minőséginek tünő magazin, ami rétegfilmekkel foglalkozik!!!
 
Remélem azért a héber feliratot rendre rá fogják rakni a mellékletekre

Avatar
Igc
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2382
Csatlakozott: 2003.03.18., kedd 13:05
Értékelés: 52

Fangória

Hozzászólás Szerző: Igc »


Jön a Fangória Horror magazin DVD melléklettel.

Ez nagyon jó hír, végre egy újabb színfolt a palettán.. És rögötn egy egész jó kis film a melléklet..
TV: LG 32CS460 BD Player: LG BD350V CD Player: Rotel RCD-865BX Receiver: Denon AVR-1604 System: Logitec Z906 HDMI Cable: Profigod PGV1001 Digital Coax Cable: Profigold PGD481 RCA Audio Cable: Profigold Oxypure PGA3000 Speaker Cable: Van den Hul Skyline

Avatar
vtb
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3808
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 11:41
Értékelés: 7

Fangória

Hozzászólás Szerző: vtb »


Rövidesen újabb minőségi lappal bővül a hazai kinálat!Jön a Fangória Horror magazin DVD melléklettel.
 
Mint az újság címéből kitalálhattátok: csak horrorfilm lesz a melléklet...
 


háhááááá ez brutáljó lesz :smile19: :smile19: :smile19: :smile19:

Avatar
gocsa
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2003.12.06., szomb. 09:21
Értékelés: 0

Fangória

Hozzászólás Szerző: gocsa »

Ez nem hangzik rosszul. Ha Intercom, remélem lesz valamikor Más világ, vagy Evil Dead 2. is . De ha SPI, gondolom Wrong Turn, meg TCM2003 is .

Avatar
(ex)Cat
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2089
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 06:36
Értékelés: 3

Fangória

Hozzászólás Szerző: (ex)Cat »


Rövidesen újabb minőségi lappal bővül a hazai kinálat!Jön a Fangória Horror magazin DVD melléklettel.
 
Mint az újság címéből kitalálhattátok: csak horrorfilm lesz a melléklet...
 


De jó! Ismét egy szinvonalas(nak tűnő) magazin! lyenekből kell több, nem a Posztermagazinokból...
 
Az áráról lehet tudni valamit?
 
Az Aki bújt... nem rossz film, bár nem is a legjobbak közül való, de határozottan nézhető kategória.
 
ja és egy Hullajó-nak én is hűűűűű de nagyon örülnék! :vazeg:

Avatar
MoBBo
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2003.03.06., csüt. 09:38
Értékelés: 0

Fangória

Hozzászólás Szerző: MoBBo »


Ennek az újságnak a jogát sikerült Magyarországi terjesztésre is megvennünk.  
A kiadvány mellé már előre lekötött DVD filmeket is fogunk csomagolni

ki az alany? Ti?

nem nem
ezt ok kuldtek mailben
 
rajuk vonatkozik minden
o v e r p o w e r e d

Avatar
Guy
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 507
Csatlakozott: 2003.12.12., pén. 11:09
Értékelés: 0

Fangória

Hozzászólás Szerző: Guy »


hivatalos tajekoztato: 
A Fangoria Magazin Amerikában 25 éve a legkedveltebb horror és az ehhez tartozó tevékenységek, érdeklődési körök egyetlen kiadványa, amely 94 oldalas.
 
A magazin nagyon magas színvonalat képvisel és 25.000 példányban jelenik meg. Ennek az újságnak a jogát sikerült Magyarországi terjesztésre is megvennünk.
 
A kiadvány mellé már előre lekötött DVD filmeket is fogunk csomagolni és így együttesen a magazin és az SPI illetve az Intercom által adott horror és fantasy filmek alkotják a FANGORIA MAGAZIN-t Magyarország egyetlen horrorral és az azt körülölelő témákkal foglakozó kiadványát.
 
Az első DVD melléklet az Aki bújt, aki nem… c. horrorfilm!

Aki bújt,aki nem :vazeg:
INTERNETES SZINKRON ADATBÁZIS: http://iszdb.hu/

DVD: Panasonic DVD-RV20
 

Avatar
close652
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2475
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 14:50
Értékelés: 0

Fangória

Hozzászólás Szerző: close652 »


Ennek az újságnak a jogát sikerült Magyarországi terjesztésre is megvennünk.  
A kiadvány mellé már előre lekötött DVD filmeket is fogunk csomagolni

ki az alany? Ti?
system

Avatar
Guy
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 507
Csatlakozott: 2003.12.12., pén. 11:09
Értékelés: 0

Fangória

Hozzászólás Szerző: Guy »


Rövidesen újabb minőségi lappal bővül a hazai kinálat!Jön a Fangória Horror magazin DVD melléklettel.
 
Mint az újság címéből kitalálhattátok: csak horrorfilm lesz a melléklet...
 


Ezt az infót honnan sikerült megszerezni?elég jól titkolták magukat Remélem remek horrorfilmek lesznek,mondjuk egy idehaza hiánycikknek számító kuriózumnak örülnék :vazeg:
HULLAJÓ!!!
INTERNETES SZINKRON ADATBÁZIS: http://iszdb.hu/

DVD: Panasonic DVD-RV20
 

Avatar
MoBBo
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2003.03.06., csüt. 09:38
Értékelés: 0

Fangória

Hozzászólás Szerző: MoBBo »


hivatalos tajekoztato:
 
"A Fangoria Magazin Amerikában 25 éve a legkedveltebb horror és az ehhez tartozó tevékenységek, érdeklődési körök egyetlen kiadványa, amely 94 oldalas.
 
A magazin nagyon magas színvonalat képvisel és 25.000 példányban jelenik meg. Ennek az újságnak a jogát sikerült Magyarországi terjesztésre is megvennünk.
 
A kiadvány mellé már előre lekötött DVD filmeket is fogunk csomagolni és így együttesen a magazin és az SPI illetve az Intercom által adott horror és fantasy filmek alkotják a FANGORIA MAGAZIN-t Magyarország egyetlen horrorral és az azt körülölelő témákkal foglakozó kiadványát.
 
Az első DVD melléklet az Aki bújt, aki nem… c. horrorfilm!
 
Fangoria Magazin"
o v e r p o w e r e d

Avatar
MoBBo
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2003.03.06., csüt. 09:38
Értékelés: 0

Fangória

Hozzászólás Szerző: MoBBo »


Rövidesen újabb minőségi lappal bővül a hazai kinálat!
Jön a Fangória Horror magazin DVD melléklettel.
 
Mint az újság címéből kitalálhattátok: csak horrorfilm lesz a melléklet...
 

o v e r p o w e r e d

Válasz küldése

Vissza: “DVD mellékletes magazinok”