Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

ART DVD Magazin

Avatar
Igc
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2382
Csatlakozott: 2003.03.18., kedd 13:05
Értékelés: 52

ART DVD Magazin

Hozzászólás Szerző: Igc »


Tudja valaki mikor jelenik meg a Nosferatu és , hogy melyik az az emailcím amin meg lehet rendelni?
A Netpiacnál biztosan meg tudod rendelni..
TV: LG 32CS460 BD Player: LG BD350V CD Player: Rotel RCD-865BX Receiver: Denon AVR-1604 System: Logitec Z906 HDMI Cable: Profigod PGV1001 Digital Coax Cable: Profigold PGD481 RCA Audio Cable: Profigold Oxypure PGA3000 Speaker Cable: Van den Hul Skyline

Avatar
el mariachi
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2004.03.12., pén. 13:15
Értékelés: 0

ART DVD Magazin

Hozzászólás Szerző: el mariachi »

Tudja valaki mikor jelenik meg a Nosferatu és , hogy melyik az az emailcím amin meg lehet rendelni?

Vendég

ART DVD Magazin

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Tényleg, nem tervezi a Fantasy Film a többi Melville-filmet kiadni (A szamuráj, A Vörös Kör)?
Úgy tudom, nem. Nem is értem, miért pont az EGY ZSARU-t választották, ami ugyan szerintem nem rossz, de a Melville-Delon páros leggyengébb filmjének tartják.
 
A KIFULLADÁSIG-ot azt hiszem, még nem tervezik, de a BOLOND PIERROT-t már megígérték még a múlt év végén: tavaszi megjelenésről volt szó.
 
Amúgy Delonnal a napokban végre megjelenik már a KLEIN ÚR (Joseph Losey), hacsak megint el nem napolják a megjelenést...

Avatar
Zamorano
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2004.06.03., csüt. 19:19
Értékelés: 0

ART DVD Magazin

Hozzászólás Szerző: Zamorano »

Tényleg, nem tervezi a Fantasy Film a többi Melville-filmet kiadni (A szamuráj, A Vörös Kör)?

Szóma - A nepotista kábulat-rajongás oldala
--------szoma.uw.hu---------

Avatar
Zamorano
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2004.06.03., csüt. 19:19
Értékelés: 0

ART DVD Magazin

Hozzászólás Szerző: Zamorano »


field:
 
A hozzászólásom után egy nappal már be is szereztem. Azért köszi. :vazeg:
 
ockham:
 
Így fordították le.
 
Egyébként jöhetnének még mellékletként:
 
Magánbeszélgetés, A postás mindig kétszer csenget, Kék bársony, Elizabeth, Blade Runner duplalemezes rendezői változat...

Szóma - A nepotista kábulat-rajongás oldala
--------szoma.uw.hu---------

Vendég

ART DVD Magazin

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Ha belátható időn belül mellékletként kijön az Aranypolgár, akkor előfizetek a lapra. Nagyon szeretem azt a filmet. 
Jöhetnének még: Kifulladásig, Négyszáz csapás, A zsaru, Kubrick-filmek, Szelíd Motorosok, 12 dühös ember, Tűz van babám, Sörgyári Capriccio, Peckinpah-westernek, Radírfej, és még sok minden más.

Amennyiben az Alain Delon-féle EGY ZSARU-ra gondolsz, az pár hete számos helyen 990 Ft-ért kapható, tehát 1980 Ft-os újságmellékletként nem hangzik annyira jól, bár eredeti ára 3000 Ft volt.

Avatar
ockham
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 145
Csatlakozott: 2003.12.04., csüt. 22:33
Értékelés: 0

ART DVD Magazin

Hozzászólás Szerző: ockham »


Ha belátható időn belül mellékletként kijön az Aranypolgár, akkor előfizetek a lapra. Nagyon szeretem azt a filmet. 
Jöhetnének még: Kifulladásig, Négyszáz csapás, A zsaru, Kubrick-filmek, Szelíd Motorosok, 12 dühös ember, Tűz van babám, Sörgyári Capriccio, Peckinpah-westernek, Radírfej, és még sok minden más.

Az Aranypolgárra én is befizetnék, de ilyen szerencsénk nem lesz. És jó lenne még a Testrablók inváziója (ha így fordították magyarra az Invasion of the Body Snatchers-t).

Avatar
Zamorano
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2004.06.03., csüt. 19:19
Értékelés: 0

ART DVD Magazin

Hozzászólás Szerző: Zamorano »


Ha belátható időn belül mellékletként kijön az Aranypolgár, akkor előfizetek a lapra. Nagyon szeretem azt a filmet.
 
Jöhetnének még: Kifulladásig, Négyszáz csapás, A zsaru, Kubrick-filmek, Szelíd Motorosok, 12 dühös ember, Tűz van babám, Sörgyári Capriccio, Peckinpah-westernek, Radírfej, és még sok minden más.

Szóma - A nepotista kábulat-rajongás oldala
--------szoma.uw.hu---------

Avatar
Ivan/
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 591
Csatlakozott: 2003.07.04., pén. 20:24
Értékelés: 0

ART DVD Magazin

Hozzászólás Szerző: Ivan/ »

Esetleg Orson Welles filmek is jöhetnének! (A harmadik ember, Aranypolgár stb.)

Avatar
Hulla/Serpico
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2004.04.13., kedd 21:24
Értékelés: 0

ART DVD Magazin

Hozzászólás Szerző: Hulla/Serpico »


Én már a juniusi és juliusi számot is megvettem.Határozottan megérte a 2000 ft-t!
Én nagyon örülök,hogy végre valaki fölkarolta az igazi filmeket is!Egy biztos vevöje már van a magazinnak.Gratula DVD Art!!!!
Esetleg valamikor Bergman filmre is számíthatunk?

Avatar
Ivan/
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 591
Csatlakozott: 2003.07.04., pén. 20:24
Értékelés: 0

ART DVD Magazin

Hozzászólás Szerző: Ivan/ »

Ja és az agusztusi melléklet ha valakit érdekel a Nosferatu, az éjszaka fantomja lesz szintén Herzogtól!

Avatar
Ivan/
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 591
Csatlakozott: 2003.07.04., pén. 20:24
Értékelés: 0

ART DVD Magazin

Hozzászólás Szerző: Ivan/ »


Kasper Hauser
 
Kép: 16:9-es (egész szép a korát tekintve)
Extra: Herzog életéről kisfilm, filmelemzés, audiokommentátor (Herzoggal, magyar felírattal)

Avatar
Ivan/
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 591
Csatlakozott: 2003.07.04., pén. 20:24
Értékelés: 0

ART DVD Magazin

Hozzászólás Szerző: Ivan/ »


Egyébként mi is az ART magazin melléklete?

Na ez az, ami engem is érdekel. Meg az ára, a melléklet specifikációi, stb. ilyenkor szokásos dolgok.

A mostani melléklet a Werner Herzog féle Kasper Hauser (az elöző a Fitzcaraldo volt)

Avatar
Enrico Benetti
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2003.03.25., kedd 19:24
Értékelés: -1

ART DVD Magazin

Hozzászólás Szerző: Enrico Benetti »


Egyébként mi is az ART magazin melléklete?

Na ez az, ami engem is érdekel. Meg az ára, a melléklet specifikációi, stb. ilyenkor szokásos dolgok.

Avatar
(ex)Cat
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2089
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 06:36
Értékelés: 3

ART DVD Magazin

Hozzászólás Szerző: (ex)Cat »


Egyre jobb magazinok jönnek. Nemsokára Odeon magazin, szintén DVD-melléklettel, úgy néz ki, talán a Filmvilágnak is lesz DVD-melléklete. Lesz miből válogatni!  :vazeg:
Valamelyik topicban már leírták, hogy az Odeon magazin nem újság lesz, hanem a televizióban egy filmes műsor. A reklámja is megy már.. Talán a Viasaton lesz.. ?

tv műsor dvd melléklettel

OFF
ja ja.. pontosan De csak azoknak, akiknek DVD lejtászóval és fénypostával kombinált televiziójuk van
 
 
ON
Egyébként mi is az ART magazin melléklete?

Avatar
zozo
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2004.01.16., pén. 10:51
Értékelés: 0

ART DVD Magazin

Hozzászólás Szerző: zozo »


Valamelyik topicban már leírták, hogy az Odeon magazin nem újság lesz, hanem a televizióban egy filmes műsor. A reklámja is megy már.. Talán a Viasaton lesz.. ?
A Viasaton lesz vasárnaponként.
Tegnap olvastam róla egy cikket egy Tv-s újságban, az egyik műsorvezető
Varga Zsuzsa lesz (ex Venus).
1-2 hete éppen én "híreszteletem el", hogy lesz Odeon Magazin,
akkor úgy értelmeztem a reklámot.
Nem jött be, SAJNOS!!!

Avatar
vtb
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3808
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 11:41
Értékelés: 7

ART DVD Magazin

Hozzászólás Szerző: vtb »


Egyre jobb magazinok jönnek. Nemsokára Odeon magazin, szintén DVD-melléklettel, úgy néz ki, talán a Filmvilágnak is lesz DVD-melléklete. Lesz miből válogatni! 
Valamelyik topicban már leírták, hogy az Odeon magazin nem újság lesz, hanem a televizióban egy filmes műsor. A reklámja is megy már.. Talán a Viasaton lesz.. ?

tv műsor dvd melléklettel

Avatar
(ex)Cat
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2089
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 06:36
Értékelés: 3

ART DVD Magazin

Hozzászólás Szerző: (ex)Cat »


Egyre jobb magazinok jönnek. Nemsokára Odeon magazin, szintén DVD-melléklettel, úgy néz ki, talán a Filmvilágnak is lesz DVD-melléklete. Lesz miből válogatni!
Valamelyik topicban már leírták, hogy az Odeon magazin nem újság lesz, hanem a televizióban egy filmes műsor. A reklámja is megy már.. Talán a Viasaton lesz.. ?

Avatar
Ivan/
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 591
Csatlakozott: 2003.07.04., pén. 20:24
Értékelés: 0

ART DVD Magazin

Hozzászólás Szerző: Ivan/ »


úgy néz ki, talán a Filmvilágnak is lesz DVD-melléklete. Lesz miből válogatni!
Ezt honnan hallotad?

Avatar
Zamorano
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2004.06.03., csüt. 19:19
Értékelés: 0

ART DVD Magazin

Hozzászólás Szerző: Zamorano »

Egyre jobb magazinok jönnek. Nemsokára Odeon magazin, szintén DVD-melléklettel, úgy néz ki, talán a Filmvilágnak is lesz DVD-melléklete. Lesz miből válogatni!

Szóma - A nepotista kábulat-rajongás oldala
--------szoma.uw.hu---------

Avatar
vtb
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3808
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 11:41
Értékelés: 7

ART DVD Magazin

Hozzászólás Szerző: vtb »

úgy látszik mostmár be merik vállalni a specializált magazinokat is, ezekre azért sokkal kisebb az "előfizetési bizonytalanság"

Avatar
MoBBo
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2003.03.06., csüt. 09:38
Értékelés: 0

ART DVD Magazin

Hozzászólás Szerző: MoBBo »


Már kapható az ART DVD Magazin!
 
Más topikokból lehet átköltözni ide a témával!
o v e r p o w e r e d

Válasz küldése

Vissza: “DVD mellékletes magazinok”