Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Sztárplakát Magazin

Vendég

Sztárplakát Magazin

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Nálam is megvan ez a kicsit zavaró hiba, de szerencsére nincs más képhiba. A surround hangzásba időnként mintha valami nem odaillő zaj keveredne, de ez nem volt olyan feltűnő/zavaró, hogy alaposabban meghallgassam.De ezek számomra sem rontják le a film élveztetét, és nagyon megéri, főleg ennyiért.

köszönjük a mosolyt

Avatar
Endor (ex-Blasio)
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2003.04.08., kedd 16:06
Értékelés: 0

Sztárplakát Magazin

Hozzászólás Szerző: Endor (ex-Blasio) »


Nálam is megvan ez a kicsit zavaró hiba, de szerencsére nincs más képhiba. A surround hangzásba időnként mintha valami nem odaillő zaj keveredne, de ez nem volt olyan feltűnő/zavaró, hogy alaposabban meghallgassam.
De ezek számomra sem rontják le a film élveztetét, és nagyon megéri, főleg ennyiért.

Avatar
GTomi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4780
Csatlakozott: 2003.11.20., csüt. 11:45
Értékelés: 566
Tartózkodási hely: Sopron/Budapest

Sztárplakát Magazin

Hozzászólás Szerző: GTomi »



Vki akinek már megvan a kiadvány írna róla néhány sort a mino˝ségro˝l meg ilyesmi?Köszi!

Érdemes megvenni. Akinek a film tetszik, szerintem ezzel a kiadással sokkal jobban jár mint az eredetivel. A kép és hang nálam rendben volt, az extrák érdekesek, poénosak. Én speciel örülök, hogy eddig nem vettem meg, de most igen

én is csak azért vártam vele, mert az elözo" kiadás eléggé harmatosnak tünt.
nagyon jó a humora(2* már láttam) - nem tudom mennyi ebben a magyarok leleménye .

Megvettem!Végig nem néztem meg,csak részeket és az elejébo"l kb 20-30 percet.
szuper a rengeteg extra,(a rendezo"i változat nagy ötlet!) kár, hogy nincs mind feliratozva.
nagyon jó a hang!
a kép is, mondhatni tökéletes, de, hogy találjak hibát (percre nem emlékszem) mikor a níluson beúszik egy egyiptomi hajó és az orr része becsúszik a lenyugvó Napba, akkor a "Napban" szétesik a kép, pár pillanatra "csúnyán" pixelesedik.

Utánanéztem. Sajna az én példányom is olyan.
 
A hajó orra a napban, egy villanásra kipixelesedik.

tulajdonképpen ez ne tántoritson el senkit a megvásárlástól, mert ez a 0,1 mp nem rontja el film élvezetét
hivox 3 utas zártmonitor/ hivox dac4me/ hivox amp4you/ hivox usb/spdif konverter/ alces 4, hivox/ hidiamond rca d3/ hidiamond koax/ luxor y usb/ diy kábelek/ revox b226/ laptop+roon+tidal

Avatar
FF Film & Music
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 291
Csatlakozott: 2004.10.28., csüt. 12:10
Értékelés: 0

Sztárplakát Magazin

Hozzászólás Szerző: FF Film & Music »



Vki akinek már megvan a kiadvány írna róla néhány sort a mino˝ségro˝l meg ilyesmi?Köszi!

Érdemes megvenni. Akinek a film tetszik, szerintem ezzel a kiadással sokkal jobban jár mint az eredetivel. A kép és hang nálam rendben volt, az extrák érdekesek, poénosak. Én speciel örülök, hogy eddig nem vettem meg, de most igen

én is csak azért vártam vele, mert az elözo" kiadás eléggé harmatosnak tünt.
nagyon jó a humora(2* már láttam) - nem tudom mennyi ebben a magyarok leleménye .

Megvettem!Végig nem néztem meg,csak részeket és az elejébo"l kb 20-30 percet.
szuper a rengeteg extra,(a rendezo"i változat nagy ötlet!) kár, hogy nincs mind feliratozva.
nagyon jó a hang!
a kép is, mondhatni tökéletes, de, hogy találjak hibát (percre nem emlékszem) mikor a níluson beúszik egy egyiptomi hajó és az orr része becsúszik a lenyugvó Napba, akkor a "Napban" szétesik a kép, pár pillanatra "csúnyán" pixelesedik.

Utánanéztem. Sajna az én példányom is olyan.
 
A hajó orra a napban, egy villanásra kipixelesedik.
Akos

Avatar
GTomi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4780
Csatlakozott: 2003.11.20., csüt. 11:45
Értékelés: 566
Tartózkodási hely: Sopron/Budapest

Sztárplakát Magazin

Hozzászólás Szerző: GTomi »


Vki akinek már megvan a kiadvány írna róla néhány sort a mino˝ségro˝l meg ilyesmi?Köszi!

Érdemes megvenni. Akinek a film tetszik, szerintem ezzel a kiadással sokkal jobban jár mint az eredetivel. A kép és hang nálam rendben volt, az extrák érdekesek, poénosak. Én speciel örülök, hogy eddig nem vettem meg, de most igen

én is csak azért vártam vele, mert az elözo" kiadás eléggé harmatosnak tünt.
nagyon jó a humora(2* már láttam) - nem tudom mennyi ebben a magyarok leleménye .

Megvettem!Végig nem néztem meg,csak részeket és az elejébo"l kb 20-30 percet.
szuper a rengeteg extra,(a rendezo"i változat nagy ötlet!) kár, hogy nincs mind feliratozva.
nagyon jó a hang!
a kép is, mondhatni tökéletes, de, hogy találjak hibát (percre nem emlékszem) mikor a níluson beúszik egy egyiptomi hajó és az orr része becsúszik a lenyugvó Napba, akkor a "Napban" szétesik a kép, pár pillanatra "csúnyán" pixelesedik.
hivox 3 utas zártmonitor/ hivox dac4me/ hivox amp4you/ hivox usb/spdif konverter/ alces 4, hivox/ hidiamond rca d3/ hidiamond koax/ luxor y usb/ diy kábelek/ revox b226/ laptop+roon+tidal

Avatar
GTomi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4780
Csatlakozott: 2003.11.20., csüt. 11:45
Értékelés: 566
Tartózkodási hely: Sopron/Budapest

Sztárplakát Magazin

Hozzászólás Szerző: GTomi »


Vki akinek már megvan a kiadvány írna róla néhány sort a mino˝ségro˝l meg ilyesmi?Köszi!

Érdemes megvenni. Akinek a film tetszik, szerintem ezzel a kiadással sokkal jobban jár mint az eredetivel. A kép és hang nálam rendben volt, az extrák érdekesek, poénosak. Én speciel örülök, hogy eddig nem vettem meg, de most igen

én is csak azért vártam vele, mert az elözo" kiadás eléggé harmatosnak tünt.
nagyon jó a humora(2* már láttam) - nem tudom mennyi ebben a magyarok leleménye .
hivox 3 utas zártmonitor/ hivox dac4me/ hivox amp4you/ hivox usb/spdif konverter/ alces 4, hivox/ hidiamond rca d3/ hidiamond koax/ luxor y usb/ diy kábelek/ revox b226/ laptop+roon+tidal

Avatar
tibike
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 09:33
Értékelés: 0

Sztárplakát Magazin

Hozzászólás Szerző: tibike »


Amelyik kiadást a Netpiacon árulják 999-ért, arra azt írják, hogy csak magyar hang van, felirat semmi. Ezen mi a helyzet ?
Van rajta magyar,francia 5.1 és magyar,francia felirat valamint magyar audiokommentár felirat.

Köszi az ismertetôt.
 
Sajnos francia felirat nincs rajta!!!

Igazad van, rosszul emlékeztem.
Nem otthonról írok most és nem tudtam biztosra ellenőrizni.

Avatar
Lecso
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2004.10.04., hétf. 17:44
Értékelés: 0

Sztárplakát Magazin

Hozzászólás Szerző: Lecso »


Köszönetem a kiadónak az Asterix Kleopátra küldetés kiadásáért, szerintem nagyon jól sikerült, árkategóriájában szinte egyedülálló, hogy ennyi extra van rajta.
Melyik film lesz a következő számhoz?

Avatar
FF Film & Music
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 291
Csatlakozott: 2004.10.28., csüt. 12:10
Értékelés: 0

Sztárplakát Magazin

Hozzászólás Szerző: FF Film & Music »


A Netpiacon keresztül a régi verziót kapni.
 
Akinek elég csak a magyar hang, és az árra érzékeny, annak ajánlom siessen, mert nagyon korlátozott a készletük.
Akos

Avatar
FF Film & Music
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 291
Csatlakozott: 2004.10.28., csüt. 12:10
Értékelés: 0

Sztárplakát Magazin

Hozzászólás Szerző: FF Film & Music »


Amelyik kiadást a Netpiacon árulják 999-ért, arra azt írják, hogy csak magyar hang van, felirat semmi. Ezen mi a helyzet ?
Van rajta magyar,francia 5.1 és magyar,francia felirat valamint magyar audiokommentár felirat.

Köszi az ismertetôt.
 
Sajnos francia felirat nincs rajta!!!
Akos

Avatar
tibike
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 09:33
Értékelés: 0

Sztárplakát Magazin

Hozzászólás Szerző: tibike »


Amelyik kiadást a Netpiacon árulják 999-ért, arra azt írják, hogy csak magyar hang van, felirat semmi. Ezen mi a helyzet ?
Van rajta magyar,francia 5.1 és magyar,francia felirat valamint magyar audiokommentár felirat.

Avatar
sztrovacsek
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2003.06.04., szer. 16:31
Értékelés: -6

Sztárplakát Magazin

Hozzászólás Szerző: sztrovacsek »

Amelyik kiadást a Netpiacon árulják 999-ért, arra azt írják, hogy csak magyar hang van, felirat semmi. Ezen mi a helyzet ?

Avatar
(ex)Cat
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2089
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 06:36
Értékelés: 3

Sztárplakát Magazin

Hozzászólás Szerző: (ex)Cat »


Vki akinek már megvan a kiadvány írna róla néhány sort a minőségről meg ilyesmi?Köszi!

Érdemes megvenni. Akinek a film tetszik, szerintem ezzel a kiadással sokkal jobban jár mint az eredetivel. A kép és hang nálam rendben volt, az extrák érdekesek, poénosak. Én speciel örülök, hogy eddig nem vettem meg, de most igen

Avatar
tibike
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 09:33
Értékelés: 0

Sztárplakát Magazin

Hozzászólás Szerző: tibike »


Vki akinek már megvan a kiadvány írna róla néhány sort a minőségről meg ilyesmi?Köszi!

Na tehát én a megjelenés másnapján megvettem. A film ugyanolyan mint az előző kiadásnál. A kép és a hang is rendben van. Az eléző kiadásnál volt egy hiba annál a jelentnél amikor a kém nő kivágja a rabál rómait a sátorból - na ott egy pillanatra megakadt a kép. Ezen a kiadáson nem jelentkezik a hiba.
Az előző lemez extráin felül vannak még a kimaradt jelenetek, amik közül néhány elég poénos, bár magyar felirat nincs mindegyiken. Jópofa a rendezői változat is. Az audiokommentárt még nem néztem meg, de magyar feliratos. Van még néhány egyéb extra is, de nem számottevőek.
Az előző kiadványt rátették egy DVD5- re, ez már 8Gb körül van úgyhogy eléggé kihasználták a lemez kapacitást.
Megjegyzem, hogy egy kicsit elfogult is vagyok a filmmel kapcsolatban. Láttuk már a feleségemmel jónéhányszor és még mindig nagyon bejön.

Vendég

Sztárplakát Magazin

Hozzászólás Szerző: Vendég »


És az nem a régi kiadás véletlenül? ehe.
Nem tudom, nincs ilyen infó ott feltüntetve. Maga a film engem se régi, se új kiadásban nem érdekel. Az infót megosztottam, mindenki döntse el, mit kezd vele.

Avatar
gocsa
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2003.12.06., szomb. 09:21
Értékelés: 0

Sztárplakát Magazin

Hozzászólás Szerző: gocsa »


Aki nem feltétlenül ragaszkodik a magazinhoz is, nem árt, ha tudja, hogy az ASTERIX ÉS OBELIX: A KLEOPÁTRA-KÜLDETÉS DVD 999 Ft-ért a Netpiacnál megvásárolható: személyes átvétel is lehetséges.
És az nem a régi kiadás véletlenül? ehe.

Vendég

Sztárplakát Magazin

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Aki nem feltétlenül ragaszkodik a magazinhoz is, nem árt, ha tudja, hogy az ASTERIX ÉS OBELIX: A KLEOPÁTRA-KÜLDETÉS DVD 999 Ft-ért a Netpiacnál megvásárolható: személyes átvétel is lehetséges.

Avatar
SchJohny
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 10:14
Értékelés: 0

Sztárplakát Magazin

Hozzászólás Szerző: SchJohny »


Vki akinek már megvan a kiadvány írna róla néhány sort a minőségről meg ilyesmi?
Köszi!

TV: Panasonic TX-32PS11P, DVD: ONKYO DV-SP500 , VHS: Panasonic NV-FJ612, Erősítő: ONKYO TX-DS 494, Hangfalak: Jamo E430, E4CEN, E4SUR, E4SUB.4; PC: ASUS P4P800Deluxe -- P4 2.8/800 -- 2x512/400DDR.


Avatar
FF Film & Music
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 291
Csatlakozott: 2004.10.28., csüt. 12:10
Értékelés: 0

Sztárplakát Magazin

Hozzászólás Szerző: FF Film & Music »


Az Asterix és Obelix 2. az eredeti, 2.35:1-es képarányban van?
Igen.
Akos

Avatar
gocsa
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2003.12.06., szomb. 09:21
Értékelés: 0

Sztárplakát Magazin

Hozzászólás Szerző: gocsa »

Az Asterix és Obelix 2. az eredeti, 2.35:1-es képarányban van?

Avatar
Lecso
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2004.10.04., hétf. 17:44
Értékelés: 0

Sztárplakát Magazin

Hozzászólás Szerző: Lecso »


Sziasztok!
 
Valaki belenézett már az Asterixbe? Gondolkodom rajta, hogy hétvégén megveszem, de előtte szívesen olvasnék róla véleményt!
 
Köszönettel: Lecsó

Avatar
megyesa
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 194
Csatlakozott: 2004.01.26., hétf. 10:26
Értékelés: 0

Sztárplakát Magazin

Hozzászólás Szerző: megyesa »


nem is "szúrat le őket" szerintem és nem is akartam, csak szóltam, hogy tegyenek ezügyben valamit. ez a Tesco számára egy nagy negatívum (megint) mivel neki fizet az FF hogy kiemelt helyen legyen a magazin és akkor mégsem lehet megvásárolni a Tesco hibájából. szóval én a problémára akartam felhívni a figyelmet. bocsi, ha félreérthető voltam!

Tudom, hogy nem szúrtad le őket, viszont a Tesco-t le kéne, ha ilyeneket csinál!!!
TV: Samsung  Erősítő: Yamaha RX-V630RDS Cd: Technics SL-PG480A
Dvd: LG Front: Kef C1 Kábel: Audiotechnik Dietz made in germany

Avatar
Társadalmi célú hirdetés
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2004.08.01., vas. 15:40
Értékelés: 0

Sztárplakát Magazin

Hozzászólás Szerző: Társadalmi célú hirdetés »


beütötte. 3-szor! és mégsem "vette be" a gép. amúgy ez az Asterix - Kleopátra küldetéses szám.

hát akkor ez nem az FF hibája, hanem a Tesco-é, őket kell leszúrni!

nem is "szúrat le őket" szerintem és nem is akartam, csak szóltam, hogy tegyenek ezügyben valamit. ez a Tesco számára egy nagy negatívum (megint) mivel neki fizet az FF hogy kiemelt helyen legyen a magazin és akkor mégsem lehet megvásárolni a Tesco hibájából. szóval én a problémára akartam felhívni a figyelmet. bocsi, ha félreérthető voltam!

Avatar
tibike
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 09:33
Értékelés: 0

Sztárplakát Magazin

Hozzászólás Szerző: tibike »



a győri Tesco-ban járva észtrevételeztem, hogy külön tárolója van a magazinnak az újságos sor mellett. azonban!:felhívnám a következőkre a Kiadó figyelmét: újság kocsiba ba (természetesen)+ egyéb vásárolgatás, aztán pénztár. a pénztáros nem tudott kicsiholni egy használható kódot az újságról, így kénytlen voltam otthagyni. szóval így hiába a külön tároló (és gondolom nem kevés befektetett pénz), ha egyszer NEM lehet megvenni az újságot.
így majd igyekszem útbaaejteni egy újságost hamarosan.

Ha a pénztáros beüti azt a 10-12 számot, akkor elvihetted volna az újságot! (Lehet, hogy a Tacskó szúrt el valamit.
Megjelent már a Kleopáta küldetéses szám? Szegeden nem tudnak róla az újságosok.
NZS

Szegeden a Corában van. Most vettem.

Avatar
FF Film & Music
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 291
Csatlakozott: 2004.10.28., csüt. 12:10
Értékelés: 0

Sztárplakát Magazin

Hozzászólás Szerző: FF Film & Music »

Úgylátszik mindig "elszúrunk" valamit. A Tesco az elôzô szám kódját vitte fel a rendszerbe. Mára igérik a kódváltozást. Addig is meglehet kapni a számot a szokott árusoknál.
Akos

Válasz küldése

Vissza: “DVD mellékletes magazinok”