Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

DVDcenter címlaplány

Avatar
pjotr
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2004.06.08., kedd 17:27
Értékelés: 6

DVDcenter címlaplány

Hozzászólás Szerző: pjotr »


Arra már rájöttem, hogy a lányokról ugysem tudjuk lebeszélni a stábot, nem is miattunk fotóznak, hanem, hogy ott lehessenek a fotózáson....
Csak a tartalomból ne vegyen el sokat a leányzóval készült interjú!
Mondjuk egy hangfalkábelt én is szívesebben nézegetek megfelelően elhelyezve....

Mozi: Mitsubishi HC-3000 Yamaha RVX-340 Popcorn A100 Pioneer 575 Panasonic DMR ES10 Wharfedale Pacific Evo 10, Wharfedale Pacific Evo Center, Wharfedale Diamond 9.0 Grunidg sub
Hifi: Cambridge 640C Popcorn + Pocket Dac Heed Luna & Canopus MKIII Sonus Faber Concertino Domus

Avatar
Ginger Ale
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2004.01.29., csüt. 14:38
Értékelés: 0

DVDcenter címlaplány

Hozzászólás Szerző: Ginger Ale »


Én eddig is az esztétikus borító pártján álltam és ez a vélemény most csak egyre mélyül bennem....
Mikortól vehető meg???

Avatar
balagee
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 367
Csatlakozott: 2003.03.05., szer. 20:22
Értékelés: 9

DVDcenter címlaplány

Hozzászólás Szerző: balagee »


Hogy legyen min vitatkozni:

Projektor: JVC X30 Vászon: Projecta Homescreen Deluxe HTPC: I7-4790k+ GT1070 Hang: Yamaha 595A + Proson Stadium 6.1

Avatar
pepemint
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2004.01.06., kedd 13:17
Értékelés: 6

DVDcenter címlaplány

Hozzászólás Szerző: pepemint »

Én is úgy gondolom, hogy nem kéne a műfajokat keverni. A DVDcenter magazin nem az a kiadvány, és szerintem nem is szabad olyan kiadványnak lennie, amit kizárólag a címlaplánya ad el. Így is minden harmadik lap erre megy rá, úgyhogy elég tömény lett az újságosbódék kirakata...

Avatar
norbi31
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2004.01.31., szomb. 23:43
Értékelés: 27

DVDcenter címlaplány

Hozzászólás Szerző: norbi31 »


egy kep a fotozasrol
miért nem iditotok inkább egy "ilyen" tematikáju külön lapot?

 


Samsung proji, Yamaha AVR, Wharfedale Pacific PI hangsugárzók, Mordaunt-Short sub, Popcorn Hour nmt.
 
 

Avatar
norbi31
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2004.01.31., szomb. 23:43
Értékelés: 27

DVDcenter címlaplány

Hozzászólás Szerző: norbi31 »


Úgy gondolom bármilyen csinos lány is van a címlapon, valahogy nem passzol egy házimozis újságra. Esetleg így Mikulás idejére egyszer elmegy, mint poén, de én nem eröltetném a továbbiakban.
Én is ezt a véleményt osztom !
 
Norbi

Samsung proji, Yamaha AVR, Wharfedale Pacific PI hangsugárzók, Mordaunt-Short sub, Popcorn Hour nmt.
 
 

Avatar
DaVD
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2003.03.14., pén. 17:59
Értékelés: 0

DVDcenter címlaplány

Hozzászólás Szerző: DaVD »

jaj, én voltam az imént... csak ez a bejelentkezési hercehurca...

Vendég

DVDcenter címlaplány

Hozzászólás Szerző: Vendég »


őt címlaplánynak!
http://dundi83.fw.hu/index.html
 
aki látta tegnap a csaó darwin! című, mellesleg kritikán aluli műsort, tudja miről (kiről, vagy inkább miKről) beszélek
 


Avatar
gusson
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2003.08.13., szer. 11:17
Értékelés: 1

DVDcenter címlaplány

Hozzászólás Szerző: gusson »


Izlések és pofonok nekem például nagyon tetszik a leányzó... Igaz.Bár gyanítom inkább nézni szeretném mint hallgatni...
Nekem a csilivili 20kHUF hifitorony jut róla eszembe. Az ember megnézi, néha még tetszik is, de azért nem az igazi.
Hallgatni ott a márkás kétgombos...
TV: Panasonic TH-42PV80PA; Blu-ray/konzol: Sony PS3 Slim; Médialejátszó: Apple TV 1080p (3. gen.); Erősítő: Harman/Kardon AVR 230; Hangdoboz: polkaudio RTi6
 

Avatar
cosmo
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2958
Csatlakozott: 2004.03.01., hétf. 16:02
Értékelés: 1

DVDcenter címlaplány

Hozzászólás Szerző: cosmo »


Izlések és pofonok nekem például nagyon tetszik a leányzó...Bár gyanítom inkább nézni szeretném mint hallgatni...

Nézni?????

Avatar
pjotr
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2004.06.08., kedd 17:27
Értékelés: 6

DVDcenter címlaplány

Hozzászólás Szerző: pjotr »


Izlések és pofonok nekem például nagyon tetszik a leányzó...
Bár gyanítom inkább nézni szeretném mint hallgatni...

Mozi: Mitsubishi HC-3000 Yamaha RVX-340 Popcorn A100 Pioneer 575 Panasonic DMR ES10 Wharfedale Pacific Evo 10, Wharfedale Pacific Evo Center, Wharfedale Diamond 9.0 Grunidg sub
Hifi: Cambridge 640C Popcorn + Pocket Dac Heed Luna & Canopus MKIII Sonus Faber Concertino Domus

Avatar
gusson
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2003.08.13., szer. 11:17
Értékelés: 1

DVDcenter címlaplány

Hozzászólás Szerző: gusson »


Én nemmel szavaztam és az "interjú" elolvasása csak megerősített, hogy jól tettem.
Úgy gondolom, hogy a lap profiljához nem illik ez a plázacicátacímlapra stílus.

Az ifjú hölgyről csak annyit, hogy a rá áldozott négy oldal nagyon nagy pazarlás volt (nagyon egyszerű az istenadta... ).
Tényleg szükség van erre ebben a lapban? :smile47:
TV: Panasonic TH-42PV80PA; Blu-ray/konzol: Sony PS3 Slim; Médialejátszó: Apple TV 1080p (3. gen.); Erősítő: Harman/Kardon AVR 230; Hangdoboz: polkaudio RTi6
 

Avatar
Torzonborz
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 650
Csatlakozott: 2003.10.13., hétf. 11:04
Értékelés: 0

DVDcenter címlaplány

Hozzászólás Szerző: Torzonborz »


komoly: szerintem, bár igennel szavaztam, jobb lenne csak az ünnepi számoknál (Kar., Húsvét, Aug.20.) élni a covergirl intézményével. ja és ne ugyanő mindig
Én is igennel szavaztam, de close652 idézett hozzászólásával értek egyet, vagyis évente 1-2-szer az ünnepi számoknál (karácsony, húsvét) javasolnám a címlaplányt alkalmazni. Hogy ne vigyük túlzásba... "Normál" nem ünnepi számoknál jobban tetszik az eddigi megszokottan igényes borító.

Avatar
KoGa
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2003.09.05., pén. 11:51
Értékelés: 0

DVDcenter címlaplány

Hozzászólás Szerző: KoGa »

Azert azthiszem azt elmondhatjuk a dvdcenterrol, hogy a fotok igenyesek benne. Koszi a backstage kepet! Egyebkent mit lehet tudni a cimlaplanyokrol? Csak mint amator fotost erdekel a dolog

Avatar
plukacs7
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 419
Csatlakozott: 2004.12.17., pén. 13:15
Értékelés: 0

DVDcenter címlaplány

Hozzászólás Szerző: plukacs7 »


Az ízléses címlapokat szeretem. Az ilyen magazint szívesen előveszem például utazás közben is a járműveken, a rikítóan színes, csiricsáré címlapú (a belső oldalakra is vonatkozik!) magazinokat nem szívesen, vagy csak úgy, hogy senki ne lássa, hogy "miféle kinézetű" magazint olvasgatok.Ízléses szép lányok ízlésesen "becsomagolva" jól mutathatnak, ha nem keltik azt a kinézetet, hogy egy szexlapot tartogatok a kezemben. Tehát igen, de ...
 
(Érdekes, hogy a hozzászólások nem tükrözik a szavazatok alakulását. )

Férfihobbi...egyelőre legalábbis úgy néz ki...akkor rakjunk rá CKM címlapot
 
Én lehet szívesebben látnék rajta valami nagyon brutális / szép hificsodát, amit sosem fogok tudni megvenni, viszont technikai műremek. A szép lányokat 3D-ben, az utcán jobb nézegetni, és! még a nagynevű Playboyban is annyi, de annyi igénytelen, közhelyes (persze technikailag nekem, amatőrnek profi) fotó van, hogy jujjujj.
 
Szóval ha jó fotós készíti, akkor jó, de az ilyen "Nézz bele a kamerába, engedd lazán csíphöz azt a MicroMV kamerát, és mosolyogj" fotók a 80-as évek Füles címlapjait idézi, és mint ilyen, esztétikailag és marketing szempontokból szigorúan ellenjavallt, ömmm, bódottág. :)
Számítógép => Edirol UA-101 USB "DAC" => Monitor IC => Yamaha RX-V750 mint előfok => Kácsa Bézik IC => Heed Obelisk kapcsolású quad mono végfok => Cat 5, Cat7, CAV kábelek cserélgetve /emoticons/default_smile.png" alt=":)" data-emoticon="" srcset="/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20" /> => CAV DP880 Hivox tuninggal.

Avatar
z12
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 215
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 11:47
Értékelés: 0

DVDcenter címlaplány

Hozzászólás Szerző: z12 »


egy kep a fotozasrol
miért nem iditotok inkább egy "ilyen" tematikáju külön lapot?

Ott is legalább ekkora a konkurencia, mint a DVD mellékletes lapok közöztt....
z

Avatar
arty
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1544
Csatlakozott: 2003.03.23., vas. 11:59
Értékelés: 0

DVDcenter címlaplány

Hozzászólás Szerző: arty »


egy kep a fotozasrol
miért nem iditotok inkább egy "ilyen" tematikáju külön lapot?

Jó volt itt.
(2003 Marárcius - 2007 Október)

Avatar
Ivan/
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 591
Csatlakozott: 2003.07.04., pén. 20:24
Értékelés: 0

DVDcenter címlaplány

Hozzászólás Szerző: Ivan/ »


Egykicsit közelebbit is lehetett volna...
Jaja, az ilyen "dekoráciokat" szivesebben nézem közelebről

Vendég

DVDcenter címlaplány

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Egykicsit közelebbit is lehetett volna...

Avatar
MoBBo
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2003.03.06., csüt. 09:38
Értékelés: 0

DVDcenter címlaplány

Hozzászólás Szerző: MoBBo »


egy kep a fotozasrol

o v e r p o w e r e d

Avatar
Tami
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3627
Csatlakozott: 2003.03.17., hétf. 08:26
Értékelés: 3

DVDcenter címlaplány

Hozzászólás Szerző: Tami »

- a cimlaplanyok nem akarnak a forumban megszolalni?
T A M I . H U
Kapcsolat: T-VDSL 23008 down/ 5022 up
"... like a bridge ower troubled water ... "

Avatar
Gandalf
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2536
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 12:49
Értékelés: 8

DVDcenter címlaplány

Hozzászólás Szerző: Gandalf »


Rájöttem a titokra, alighanem úgy gondolkodnak a címlaplányról mint a házimozi készülékekről.Vagyis ha a forgalmazó látja, hogy jó, megbízható teszteket írnak róla, akkor majd kapnak teszpéldányt is belőle.
Elképzelem a teszetlőt, aki munka után hazamegy és azt mondja az asszonynak:
-Ma ne csináljuk drágám, fáradt vagyok! Egész nap az új cuccokat teszteltem a boltban, és még van egy csomó beállítás amire nem jutott idő ma.


Vagy volt egy-két olyan megoldás, amit itthon is ki kéne próbálni.

Avatar
pjotr
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2004.06.08., kedd 17:27
Értékelés: 6

DVDcenter címlaplány

Hozzászólás Szerző: pjotr »


Rájöttem a titokra, alighanem úgy gondolkodnak a címlaplányról mint a házimozi készülékekről.
Vagyis ha a forgalmazó látja, hogy jó, megbízható teszteket írnak róla, akkor majd kapnak teszpéldányt is belőle.
Elképzelem a teszetlőt, aki munka után hazamegy és azt mondja az asszonynak:
-Ma ne csináljuk drágám, fáradt vagyok! Egész nap az új cuccokat teszteltem a boltban, és még van egy csomó beállítás amire nem jutott idő ma.


Mozi: Mitsubishi HC-3000 Yamaha RVX-340 Popcorn A100 Pioneer 575 Panasonic DMR ES10 Wharfedale Pacific Evo 10, Wharfedale Pacific Evo Center, Wharfedale Diamond 9.0 Grunidg sub
Hifi: Cambridge 640C Popcorn + Pocket Dac Heed Luna & Canopus MKIII Sonus Faber Concertino Domus

Avatar
cosmo
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2958
Csatlakozott: 2004.03.01., hétf. 16:02
Értékelés: 1

DVDcenter címlaplány

Hozzászólás Szerző: cosmo »


tehát belül csajos riportokat, mobiltelefonismertetöket szeretsz ? megyek is negativ kritikát irni a centerről a topikjába ... ráérek.
Most, hogy mondod nem is a házimozi miatt veszem a lapot!

Avatar
hampa
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2004.12.04., szomb. 16:57
Értékelés: 0

DVDcenter címlaplány

Hozzászólás Szerző: hampa »


Igennel szavaztam,mert szeretem a nőket és a hangfalakat is ezért egyáltalán
nem zavar,ha a kettő együtt van. Persze élőben jobb mindkettő,de az már nem az újságon múlik
Egyébként sem a címlap miatt veszem meg a magazint...

Lezárt

Vissza: “DVD mellékletes magazinok”